[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2003/2004, grupa: Wrocław III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Widawa Bierutów 24 57 17 6 1 65-19 9 3 0 39-8 8 3 1 26-11
2.  Sokół Wielka Lipa 24 56 17 5 2 74-25 8 3 1 43-13 9 2 1 31-12
3.  Pogoń Syców 24 49 15 4 5 58-39 11 1 0 33-8 4 3 5 25-31
4.  Rolnik Sędzice 23 48 15 3 5 39-22 8 2 1 21-8 7 1 4 18-14
5.  Barycz Milicz 23 35 10 5 8 37-37 6 3 3 21-15 4 2 5 16-22 2 3 1 0 1 2-2
6.  Maraton Dobroszyce 24 35 10 5 9 54-50 7 2 3 35-23 3 3 6 19-27 2 3 1 0 1 2-2
7.  Bór Oborniki Śląskie 24 34 10 4 10 41-46 6 3 3 23-19 4 1 7 18-27
8.  Błysk Kuźniczysko 21 29 9 2 10 39-29 6 1 4 25-13 3 1 6 14-16
9.  Polonia Grabowno 22 27 7 6 9 38-41 4 2 6 21-21 3 4 3 17-20 1 3 1 0 0 3-0
10.  Iskra Pasikurowice 24 27 8 3 13 38-46 6 0 5 26-19 2 3 8 12-27 1 0 0 0 1 0-3
11.  Orzeł Prusice 23 26 7 5 11 48-48 5 1 5 27-23 2 4 6 21-25
12.  Victoria Orzeszków 24 21 5 6 13 27-49 3 3 6 13-18 2 3 7 14-31
13.  Orkan Ligota Piękna 22 18 5 3 14 37-72 2 3 5 20-27 3 0 9 17-45
14.  Tęcza Wilkowa 24 12 3 3 18 26-64 2 3 8 17-27 1 0 10 9-37
15.  Start Bychowo 14 6 2 0 12 11-45 2 0 5 8-18 0 0 7 3-27

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Widawa Bierutów    2-2 2-2 2-0 3-0 3-0 3-0 1-1 6-0 5-1 3-1 3-0 6-1 
 2 Sokół Wielka Lipa1-1     4-2 3-1 3-3 1-2 2-0 5-1 3-1 1-1 9-0 6-1 5-0 
 3 Pogoń Syców3-0* 2-1     1-0 4-1 3-0* 4-3 1-1 1-0 3-2 3-0 6-0 2-0 
 4 Rolnik Sędzice0-1 1-1     4-0 2-1 2-1 1-0 2-0 2-2 2-1 3-1 2-0 
 5 Barycz Milicz0-0 2-3 3-1 1-0     0-1 2-2 0-2 3-3 1-0 3-0 4-3 2-0 
 6 Maraton Dobroszyce3-3 2-5 1-5 1-2     5-1 3-1 3-0 3-0 1-1 4-1 5-2 4-2 
 7 Bór Oborniki Śląskie1-3 1-3 4-2 2-1 0-3 3-3     1-1 2-1 2-0 1-1 4-0 2-1 
 8 Błysk Kuźniczysko1-2 1-4 0-1 4-0 2-1     4-0 3-1 1-1 2-3 3-0 4-0 
 9 Polonia Grabowno0-1 1-2 2-3 1-2 1-1 1-1     3-0 2-8 3-0 3-2 0-1 4-0 
 10 Iskra Pasikurowice0-1 7-0 1-4 1-5 3-2 2-0 2-4     2-1 5-0 1-2 2-0 
 11 Orzeł Prusice1-3 0-5 3-3 1-2 4-0 2-3 4-2 1-0 1-3     4-1 6-1 
 12 Victoria Orzeszków1-4 0-2 0-1 0-1 1-1 3-1 0-1 2-1 0-0 1-1     4-5 1-0 
 13 Orkan Ligota Piękna0-6 0-2 4-2 1-2 2-2 1-4 2-3 2-2 3-3     5-1 
 14 Tęcza Wilkowa0-2 1-1 1-1 1-3 1-2 2-4 0-2 1-4 0-2 0-0 3-5 3-0     4-1 
 15 Start Bychowo0-3 1-3 2-1 0-4 1-2 1-3 3-2     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Pauza: Rolnik Sędzice.
 
Błysk Kuźniczysko 3-0 Tęcza Wilkowa
Start Bychowo 0-3 Pogoń Syców
Orkan Ligota Piękna 0-6 Widawa Bierutów
Polonia Grabowno 1-1 Maraton Dobroszyce
Orzeł Prusice 4-2 Bór Oborniki Śląskie
Sokół Wielka Lipa 1-1 Victoria Orzeszków
Iskra Pasikurowice 1-5 Barycz Milicz

Kolejka 2 - 24 sierpnia

Pauza: Barycz Milicz.
 
Victoria Orzeszków 0-0 Iskra Pasikurowice
Bór Oborniki Śląskie 1-3 Sokół Wielka Lipa
Maraton Dobroszyce 1-1 Orzeł Prusice
Widawa Bierutów 1-1 Polonia Grabowno
Pogoń Syców 6-0 Orkan Ligota Piękna
Tęcza Wilkowa 4-1 Start Bychowo
Rolnik Sędzice 1-0 Błysk Kuźniczysko

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Pauza: Błysk Kuźniczysko.
 
Start Bychowo 1-3 Rolnik Sędzice
Orkan Ligota Piękna 5-1 Tęcza Wilkowa
Polonia Grabowno 2-3 Pogoń Syców
Orzeł Prusice 1-3 Widawa Bierutów
Sokół Wielka Lipa 3-3 Maraton Dobroszyce
Iskra Pasikurowice 2-0 Bór Oborniki Śląskie
Barycz Milicz 3-0 Victoria Orzeszków

Kolejka 4 - 7 września

Pauza: Victoria Orzeszków.
 
Bór Oborniki Śląskie 0-3 Barycz Milicz
Maraton Dobroszyce 3-0 Iskra Pasikurowice
Widawa Bierutów 2-2 Sokół Wielka Lipa
Pogoń Syców 3-2 Orzeł Prusice
Tęcza Wilkowa 1-4 Polonia Grabowno
Rolnik Sędzice 2-0 Orkan Ligota Piękna
Błysk Kuźniczysko 4-0 Start Bychowo

Kolejka 5 - 14 września

Pauza: Start Bychowo.
 
Orkan Ligota Piękna - Błysk Kuźniczysko
Polonia Grabowno 1-2 Rolnik Sędzice
Orzeł Prusice 6-1 Tęcza Wilkowa
Sokół Wielka Lipa 4-2 Pogoń Syców
Iskra Pasikurowice 0-1 Widawa Bierutów
Barycz Milicz 0-1 Maraton Dobroszyce
Victoria Orzeszków 0-1 Bór Oborniki Śląskie

Kolejka 6 - 21 września

Pauza: Bór Oborniki Śląskie.
 
Maraton Dobroszyce 4-1 Victoria Orzeszków
Widawa Bierutów 3-0 Barycz Milicz
Pogoń Syców 1-0 Iskra Pasikurowice
Tęcza Wilkowa 1-1 Sokół Wielka Lipa
Rolnik Sędzice 2-1 Orzeł Prusice
Błysk Kuźniczysko - Polonia Grabowno
brak sprawozdania
Start Bychowo 3-2 Orkan Ligota Piękna

Kolejka 7 - 28 września

Pauza: Orkan Ligota Piękna.
 
Polonia Grabowno 4-0 Start Bychowo
Orzeł Prusice 1-0 Błysk Kuźniczysko
Sokół Wielka Lipa 3-1 Rolnik Sędzice
Iskra Pasikurowice 2-0 Tęcza Wilkowa
Barycz Milicz 3-1 Pogoń Syców
Victoria Orzeszków 1-4 Widawa Bierutów
Bór Oborniki Śląskie 3-3 Maraton Dobroszyce

Kolejka 8 - 5 października

Pauza: Maraton Dobroszyce.
 
Widawa Bierutów 3-0 Bór Oborniki Śląskie
Pogoń Syców 3-0 Victoria Orzeszków
Tęcza Wilkowa 1-3 Barycz Milicz
Rolnik Sędzice 2-2 Iskra Pasikurowice
Błysk Kuźniczysko 1-4 Sokół Wielka Lipa
Start Bychowo 1-2 Orzeł Prusice
Orkan Ligota Piękna 2-3 Polonia Grabowno

Kolejka 9 - 12 października

Pauza: Polonia Grabowno.
 
Orzeł Prusice 4-1 Orkan Ligota Piękna
Sokół Wielka Lipa 5-0 Start Bychowo
Iskra Pasikurowice 2-4 Błysk Kuźniczysko
Barycz Milicz 1-0 Rolnik Sędzice
Victoria Orzeszków 1-0 Tęcza Wilkowa
Bór Oborniki Śląskie 4-2 Pogoń Syców
Maraton Dobroszyce 3-3 Widawa Bierutów

Kolejka 10 - 19 października

Pauza: Widawa Bierutów.
 
Pogoń Syców 4-1 Maraton Dobroszyce
Tęcza Wilkowa 2-4 Bór Oborniki Śląskie
Rolnik Sędzice 3-1 Victoria Orzeszków
Błysk Kuźniczysko 4-0 Barycz Milicz
Start Bychowo 0-4 Iskra Pasikurowice
Orkan Ligota Piękna 0-2 Sokół Wielka Lipa
Polonia Grabowno 2-8 Orzeł Prusice

Kolejka 11 - 26 października

Pauza: Orzeł Prusice.
 
Sokół Wielka Lipa 5-1 Polonia Grabowno
Iskra Pasikurowice 1-2 Orkan Ligota Piękna
Barycz Milicz 2-0 Start Bychowo
Victoria Orzeszków 2-1 Błysk Kuźniczysko
Bór Oborniki Śląskie 2-1 Rolnik Sędzice
Maraton Dobroszyce 4-2 Tęcza Wilkowa
Widawa Bierutów 2-2 Pogoń Syców

Kolejka 12 - 2 listopada

Pauza: Pogoń Syców.
 
Tęcza Wilkowa 0-2 Widawa Bierutów
Rolnik Sędzice 2-1 Maraton Dobroszyce
Błysk Kuźniczysko 2-1 Bór Oborniki Śląskie
Start Bychowo 1-3 Victoria Orzeszków
Orkan Ligota Piękna 2-2 Barycz Milicz
Polonia Grabowno 3-0 Iskra Pasikurowice
Orzeł Prusice 0-5 Sokół Wielka Lipa

Kolejka 13 - 9 listopada

Pauza: Sokół Wielka Lipa.
 
Iskra Pasikurowice 2-1 Orzeł Prusice
Barycz Milicz 3-3 Polonia Grabowno
Victoria Orzeszków 4-5 Orkan Ligota Piękna
Bór Oborniki Śląskie 2-1 Start Bychowo
Maraton Dobroszyce 3-1 Błysk Kuźniczysko
Widawa Bierutów 2-0 Rolnik Sędzice
Pogoń Syców 2-0 Tęcza Wilkowa

Kolejka 14

Pauza: Tęcza Wilkowa.
 
Rolnik Sędzice 1-1 Pogoń Syców
Błysk Kuźniczysko 1-2 Widawa Bierutów
Start Bychowo 2-1 Maraton Dobroszyce
Orkan Ligota Piękna 1-4 Bór Oborniki Śląskie
Polonia Grabowno 3-0 Victoria Orzeszków
Orzeł Prusice 4-0 Barycz Milicz
Sokół Wielka Lipa 3-1 Iskra Pasikurowice

Kolejka 15 - 23 listopada

Pauza: Iskra Pasikurowice.
 
Barycz Milicz 2-3 Sokół Wielka Lipa
Victoria Orzeszków 1-1 Orzeł Prusice
Bór Oborniki Śląskie 1-1 Polonia Grabowno
Maraton Dobroszyce 5-2 Orkan Ligota Piękna
Widawa Bierutów 6-1 Start Bychowo
Pogoń Syców 4-3 Błysk Kuźniczysko
Tęcza Wilkowa 1-1 Rolnik Sędzice

Kolejka 16 - 21 marca

Pauza: Rolnik Sędzice.
 
Tęcza Wilkowa 0-2 Błysk Kuźniczysko
Pogoń Syców - Start Bychowo
Widawa Bierutów 3-0 Orkan Ligota Piękna
Maraton Dobroszyce 3-0 Polonia Grabowno
Bór Oborniki Śląskie 2-0 Orzeł Prusice
Victoria Orzeszków 0-2 Sokół Wielka Lipa
Barycz Milicz 1-0 Iskra Pasikurowice

Kolejka 17 - 28 marca

Pauza: Barycz Milicz.
 
Iskra Pasikurowice 5-0 Victoria Orzeszków
Sokół Wielka Lipa 1-2 Bór Oborniki Śląskie
Orzeł Prusice 2-3 Maraton Dobroszyce
Polonia Grabowno 0-1 Widawa Bierutów
Orkan Ligota Piękna 4-2 Pogoń Syców
Start Bychowo - Tęcza Wilkowa
Błysk Kuźniczysko 0-1 Rolnik Sędzice

Kolejka 18 - 5 kwietnia

Pauza: Błysk Kuźniczysko.
 
Rolnik Sędzice - Start Bychowo
Tęcza Wilkowa 3-0 Orkan Ligota Piękna
Pogoń Syców 1-1 Polonia Grabowno
Widawa Bierutów 5-1 Orzeł Prusice
Maraton Dobroszyce 2-5 Sokół Wielka Lipa
Bór Oborniki Śląskie 2-1 Iskra Pasikurowice
Victoria Orzeszków 1-1 Barycz Milicz

Kolejka 19 - 10 kwietnia

Pauza: Victoria Orzeszków.
 
Barycz Milicz 2-2 Bór Oborniki Śląskie
Iskra Pasikurowice 3-2 Maraton Dobroszyce
Sokół Wielka Lipa 1-1 Widawa Bierutów
Orzeł Prusice 3-3 Pogoń Syców
Polonia Grabowno 0-1 Tęcza Wilkowa
Orkan Ligota Piękna 1-2 Rolnik Sędzice
Start Bychowo - Błysk Kuźniczysko

Kolejka 20 - 18 kwietnia

Pauza: Start Bychowo.
 
Błysk Kuźniczysko 2-3 Orkan Ligota Piękna
Rolnik Sędzice 2-0 Polonia Grabowno
Tęcza Wilkowa 0-0 Orzeł Prusice
Pogoń Syców 2-1 Sokół Wielka Lipa
Widawa Bierutów 6-0 Iskra Pasikurowice
Maraton Dobroszyce 1-2 Barycz Milicz
Bór Oborniki Śląskie 1-1 Victoria Orzeszków

Kolejka 21 - 26 kwietnia

Pauza: Bór Oborniki Śląskie.
 
Victoria Orzeszków 3-1 Maraton Dobroszyce
Barycz Milicz 0-0 Widawa Bierutów
Iskra Pasikurowice 7-0 Pogoń Syców
Sokół Wielka Lipa 6-1 Tęcza Wilkowa
Orzeł Prusice 1-2 Rolnik Sędzice
Polonia Grabowno 1-1 Błysk Kuźniczysko
Orkan Ligota Piękna - Start Bychowo

Kolejka 22 - 3 maja

Pauza: Orkan Ligota Piękna.
 
Start Bychowo - Polonia Grabowno
Błysk Kuźniczysko 3-1 Orzeł Prusice
Rolnik Sędzice 0-1 Sokół Wielka Lipa
Tęcza Wilkowa 0-2 Iskra Pasikurowice
Pogoń Syców 1-0 Barycz Milicz
Widawa Bierutów 3-1 Victoria Orzeszków
Maraton Dobroszyce 5-1 Bór Oborniki Śląskie

Kolejka 23 - 9 maja

Pauza: Maraton Dobroszyce.
 
Bór Oborniki Śląskie 1-3 Widawa Bierutów
Victoria Orzeszków 0-1 Pogoń Syców
Barycz Milicz 4-3 Tęcza Wilkowa
Iskra Pasikurowice 1-4 Rolnik Sędzice
Sokół Wielka Lipa 2-0 Błysk Kuźniczysko
Orzeł Prusice - Start Bychowo
Polonia Grabowno 3-2 Orkan Ligota Piękna

Kolejka 24 - 16 maja

Pauza: Polonia Grabowno.
 
Orkan Ligota Piękna 3-3 Orzeł Prusice
Start Bychowo - Sokół Wielka Lipa
Błysk Kuźniczysko 4-0 Iskra Pasikurowice
Rolnik Sędzice 4-0 Barycz Milicz
Tęcza Wilkowa 3-5 Victoria Orzeszków
Pogoń Syców 3-0 Bór Oborniki Śląskie
(wo)
Widawa Bierutów 3-0 Maraton Dobroszyce

Kolejka 25 - 23 maja

Pauza: Widawa Bierutów.
 
Maraton Dobroszyce 1-5 Pogoń Syców
Bór Oborniki Śląskie 4-0 Tęcza Wilkowa
Victoria Orzeszków 0-1 Rolnik Sędzice
Barycz Milicz 0-2 Błysk Kuźniczysko
Iskra Pasikurowice - Start Bychowo
Sokół Wielka Lipa 9-0 Orkan Ligota Piękna
Orzeł Prusice 1-3 Polonia Grabowno

Kolejka 26 - 30 maja

Pauza: Orzeł Prusice.
 
Polonia Grabowno 1-2 Sokół Wielka Lipa
Orkan Ligota Piękna 2-2 Iskra Pasikurowice
Start Bychowo - Barycz Milicz
Błysk Kuźniczysko 1-1 Victoria Orzeszków
Rolnik Sędzice 2-1 Bór Oborniki Śląskie
Tęcza Wilkowa 1-2 Maraton Dobroszyce
Pogoń Syców 3-0 Widawa Bierutów
(wo)

Kolejka 27

Pauza: Pogoń Syców.
 
Widawa Bierutów - Tęcza Wilkowa
Maraton Dobroszyce - Rolnik Sędzice
Bór Oborniki Śląskie - Błysk Kuźniczysko
Victoria Orzeszków - Start Bychowo
Barycz Milicz - Orkan Ligota Piękna
Iskra Pasikurowice - Polonia Grabowno
Sokół Wielka Lipa - Orzeł Prusice

Kolejka 28

Pauza: Sokół Wielka Lipa.
 
Orzeł Prusice - Iskra Pasikurowice
Polonia Grabowno - Barycz Milicz
Orkan Ligota Piękna - Victoria Orzeszków
Start Bychowo - Bór Oborniki Śląskie
Błysk Kuźniczysko - Maraton Dobroszyce
Rolnik Sędzice - Widawa Bierutów
Tęcza Wilkowa - Pogoń Syców

Kolejka 29

Pauza: Tęcza Wilkowa.
 
Pogoń Syców - Rolnik Sędzice
Widawa Bierutów - Błysk Kuźniczysko
Maraton Dobroszyce - Start Bychowo
Bór Oborniki Śląskie - Orkan Ligota Piękna
Victoria Orzeszków - Polonia Grabowno
Barycz Milicz - Orzeł Prusice
Iskra Pasikurowice - Sokół Wielka Lipa

Kolejka 30

Pauza: Iskra Pasikurowice.
 
Sokół Wielka Lipa - Barycz Milicz
Orzeł Prusice - Victoria Orzeszków
Polonia Grabowno - Bór Oborniki Śląskie
Orkan Ligota Piękna - Maraton Dobroszyce
Start Bychowo - Widawa Bierutów
Błysk Kuźniczysko - Pogoń Syców
Rolnik Sędzice - Tęcza Wilkowa

Klasa okręgowa 2003/2004 (Wrocław)

Klasa A 2003/2004 (Wrocław I)
Klasa A 2003/2004 (Wrocław II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas