[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga 2015/2016, grupa: dolnośląsko-lubuska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Polkowice 34 78 25 3 6 88-39 12 3 2 46-20 13 0 4 42-19 2 3 1 0 1 4-4
2.  Górnik Wałbrzych 34 78 25 3 6 74-25 13 2 2 40-10 12 1 4 34-15 2 3 1 0 1 4-4
3.  Ślęza Wrocław 34 65 19 8 7 71-35 10 4 3 37-15 9 4 4 34-20
4.  Miedź II Legnica 34 64 19 7 8 86-43 11 1 5 50-21 8 6 3 36-22
5.  Lechia Dzierżoniów 34 63 20 3 11 54-40 12 2 3 34-19 8 1 8 20-21 2 4 1 1 0 3-2
6.  Śląsk II Wrocław 34 63 19 6 9 74-42 9 4 4 37-19 10 2 5 37-23 2 1 0 1 1 2-3
7.  Piast Żmigród 34 57 18 3 13 60-46 11 1 5 36-24 7 2 8 24-22
8.  Formacja Port 2000 Mostki 34 56 18 2 14 71-50 12 0 5 41-19 6 2 9 30-31
9.  KS Stilon Gorzów Wielkopolski 34 55 16 7 11 55-38 11 3 3 37-14 5 4 8 18-24
10.  Zagłębie II Lubin 34 54 16 6 12 78-39 9 2 6 50-22 7 4 6 28-17
11.  Foto-Higiena Gać 34 48 13 9 12 51-45 9 5 3 31-17 4 4 9 20-28
12.  Ilanka Rzepin 34 43 13 4 17 53-75 9 3 5 30-26 4 1 12 23-49
13.  Polonia-Stal Świdnica 34 42 12 6 16 47-53 8 1 8 26-23 4 5 8 21-30
14.  Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 34 33 8 9 17 36-61 7 4 6 24-19 1 5 11 12-42
15.  Karkonosze Jelenia Góra 34 30 8 6 20 41-74 6 3 8 24-29 2 3 12 17-45
16.  Budowlani Lubsko 34 18 5 3 26 32-109 3 2 12 17-44 2 1 14 15-65
17.  KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 34 14 2 8 24 20-101 1 5 11 11-46 1 3 13 9-55
18.  KP Brzeg Dolny 34 8 1 5 28 16-92 1 4 12 10-39 0 1 16 6-53
KP Brzeg Dolny wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 KS Polkowice    1-3 0-2 1-1 5-0 3-3 0-0 4-1 2-1 2-1 4-2 2-1 2-0 6-2 3-0 2-1 4-0 5-2 
 2 Górnik Wałbrzych1-3     1-0 0-0 1-0 2-1 3-1 2-0 2-0 1-0 1-1 9-0 1-2 2-1 2-0 7-1 3-0 2-0 
 3 Ślęza Wrocław3-2 0-4     2-2 0-1 0-0 3-0 2-0 2-2 1-2 4-0 2-1 1-1 6-0 3-0 1-0 4-0* 3-0* 
 4 Miedź II Legnica3-0 1-2 2-1     0-3 3-1 2-1 3-1 1-1 0-2 0-3 1-3 2-1 7-1 1-0 10-0 8-0 6-1 
 5 Lechia Dzierżoniów3-2 1-2 1-1 2-2     2-1 1-2 0-5 1-0 1-0 2-0 2-1 3-1 2-0 2-0 5-0 3-2 3-0* 
 6 Śląsk II Wrocław0-2 1-0 0-1 2-2 1-1     1-2 3-2 3-0 2-2 0-3 2-1 4-0 5-1 3-1 4-0 1-1 5-0 
 7 Piast Żmigród1-4 1-2 1-3 1-2 2-0 1-0     2-0 3-0 2-1 2-0 4-1 5-2 0-3 2-2 3-2 3-1 3-1 
 8 Formacja Port 2000 Mostki1-3 0-2 3-2 2-0 1-0 6-1 2-1     0-1 1-4 1-0 5-1 2-0 4-0 6-0 0-3* 4-1 3-0* 
 9 KS Stilon Gorzów Wielkopolski2-1 0-2 1-3 2-2 2-0 1-2 2-0 1-0     1-0 1-0 5-2 2-0 1-1 5-0 7-0 1-1 3-0* 
 10 Zagłębie II Lubin2-3 2-1 1-3 0-4 5-0 1-3 1-2 2-2 1-2     4-0 5-1 3-1 0-0 4-0 5-0 11-0 3-0* 
 11 Foto-Higiena Gać1-2 3-2 1-1 4-1 2-1 0-3 0-0 1-3 1-1 0-0     3-0* 1-1 2-0 3-2 3-0 3-0 3-0* 
 12 Ilanka Rzepin0-2 1-1 0-0 2-0 2-1 1-7 1-3 2-1 1-0 1-3 1-0     0-3 2-0 3-3 8-0 3-1 2-1 
 13 Polonia-Stal Świdnica1-2 1-2 2-3 1-2 0-1 2-3 2-0 5-1 0-3 2-1 1-0 1-3     1-0 2-0 3-2 2-0 0-0 
 14 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)0-2 2-0 2-2 2-3 0-5 0-2 2-1 0-1 4-0 0-0 1-3 2-0 0-0     3-0 3-0 0-0 3-0* 
 15 Karkonosze Jelenia Góra0-2 0-3 2-1 0-4 0-1 1-2 2-1 0-5 0-1 3-4 2-2 4-0 0-0 1-1     2-1 4-1 3-0* 
 16 Budowlani Lubsko1-4 1-2 1-2 1-3 0-3 0-1 0-4 2-2 0-4 0-6 2-4 2-2 1-3 2-1 0-2     1-0 3-1 
 17 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie0-5 0-3* 1-7 0-5 0-1 0-4 0-3 0-3 1-1 0-2 1-1 0-3* 1-4 0-0 2-2 2-2     3-0* 
 18 KP Brzeg Dolny0-3* 0-3* 1-2 0-3* 0-2 0-3* 0-3* 2-3 2-1 0-0 1-1 0-3* 2-2 1-1 1-5 0-3* 0-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Polonia-Stal Świdnica 0-0 KP Brzeg Dolny 9 sierpnia, 17:00
bez udziału publiczności
Budowlani Lubsko 0-4 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 9 sierpnia, 15:00 (1100)
Damian Szałas 19, Paweł Posmyk 36, Daniel Mrozek 90, Adrian Wieczorek 90
Ślęza Wrocław 4-0 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 9 sierpnia, 11:00 (200)
(wo)
Grzegorz Rajter 49, 62, 78, 88 - Piotr Rybak 65
na Stadionie Piłkarskim Oporowska / na boisku 4-1; w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy - Patryk Drożyński i Grzegorz Rodzik
Miedź II Legnica 3-1 Formacja Port 2000 Mostki 9 sierpnia, 11:00 (200)
Mateusz Zatwarnicki 30, Adrian Wójcik 55, Bartłomiej Kuśnierz 77 - Krzysztof Piosik 37
KS Polkowice 4-2 Foto-Higiena Gać 8 sierpnia, 17:00
Krzysztof Drzazga 21, 53, 57, Maciej Bancewicz 78 - Paweł Synowiec 47, Michał Wróbel 84
Śląsk II Wrocław 1-1 Lechia Dzierżoniów 8 sierpnia, 10:00
Adrian Repski 73 (k) - Damian Niedojad 37
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Ilanka Rzepin 2-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 8 sierpnia, 11:00 (120)
Bartosz Kasik 4, Rafał Weyer 12
Górnik Wałbrzych 2-0 Karkonosze Jelenia Góra 9 sierpnia, 18:00 (1000)
Damian Migalski 45, Mateusz Sobiesierski 90
Piast Żmigród 2-1 Zagłębie II Lubin 8 sierpnia, 16:00
Patryk Gołębiewski 49, Mateusz Fedyna 76 - Artur Siemaszko 47

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

KP Brzeg Dolny 0-0 Zagłębie II Lubin 15 sierpnia, 17:00
Karkonosze Jelenia Góra 2-1 Piast Żmigród 25 sierpnia, 20:00
Łukasz Kowalski 11, Radosław Sareło 72 - Szymon Sołtyński 89
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Michał Dubiel
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2-0 Górnik Wałbrzych 14 sierpnia, 18:00 (50)
Oskar Raćko 30, 79
Lechia Dzierżoniów 2-1 Ilanka Rzepin 15 sierpnia, 15:00 (300)
Adrian Leśniarek 22 (k), Łukasz Maciejewski 84 - Marcin Żeno 44
Formacja Port 2000 Mostki 1-3 KS Polkowice 15 sierpnia, 11:00
Krzysztof Sikora 10 - Maciej Bancewicz 32, Karol Fryzowicz 48, Mateusz Magdziak 53
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-5 Miedź II Legnica 25 sierpnia, 17:00
Kamil Zieliński 8, 24, Patryk Oleksa 11 (k), Szymon Kuźma 27, Hubert Krawczun 31
w pierwotnym terminie (16 sierpnia, 15:00) odwołany / żółta kartka Damiana Ciunowicza nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-3 Ślęza Wrocław 15 sierpnia, 17:00 (600)
Kordian Ziajka 42 - Paweł Niewiadomski 55, Dawid Molski 62, Adam Miazgowski 86
Polonia-Stal Świdnica 3-2 Budowlani Lubsko 15 sierpnia, 17:00
Paweł Tobiasz 57, Kamil Kukla 60, Patryk Salamon 78 - Maciej Trziszka 11, Adrian Jeremicz 71
bez udziału publiczności
Śląsk II Wrocław 0-3 Foto-Higiena Gać 16 sierpnia, 11:00
Łukasz Kucyniak 25, Michał Wróbel 56, Łukasz Orzechowski 70
na Stadionie Piłkarskim Oporowska

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Budowlani Lubsko 3-1 KP Brzeg Dolny 22 sierpnia, 17:00 (900)
Adrian Jeremicz 4 (k), 27, 90 (k) - Igor Wargin 62
Ślęza Wrocław 1-1 Polonia-Stal Świdnica 22 sierpnia, 15:30 (150)
Dawid Molski 34 - Jehor Tarnow 70
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Miedź II Legnica 1-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 22 sierpnia, 17:00
Michał Stasiak 76 - Patryk Bil 19
KS Polkowice 4-0 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 22 sierpnia, 17:00
Szymon Szymik 19, Mariusz Szuszkiewicz 66, Krzysztof Drzazga 82, Piotr Kasiński 90
Śląsk II Wrocław 3-2 Formacja Port 2000 Mostki 23 sierpnia, 11:00 (150)
Andrei Ciolacu 2, Michał Bartkowiak 22, Maciej Matusik 90 - Krzysztof Piosik 59, Mikołaj Juchacz 76
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Ilanka Rzepin 1-0 Foto-Higiena Gać 22 sierpnia, 16:00 (250)
Marcin Żeno 60
Górnik Wałbrzych 1-0 Lechia Dzierżoniów 23 sierpnia, 17:00
Michał Oświęcimka 85
bez udziału publiczności
Piast Żmigród 0-3 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 22 sierpnia, 17:30
Adam Zdrojewski 28, Maciej Sędziak 66, Mateusz Konefał 90 (k)
Zagłębie II Lubin 4-0 Karkonosze Jelenia Góra 22 sierpnia, 12:00 (100)
Sebastian Bonecki 22, Patryk Mucha 62, 86, Artur Siemaszko 65
na Stadionie Górniczym

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

KP Brzeg Dolny 1-5 Karkonosze Jelenia Góra 29 sierpnia, 17:00 (200)
Mateusz Wojtyło 65 (k) - Marcin Kraśnicki 2, 15, Mateusz Firlej 4, Maciej Firlej 27, Krystian Majer 74
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0-0 Zagłębie II Lubin 29 sierpnia, 14:00
Lechia Dzierżoniów 1-2 Piast Żmigród 29 sierpnia, 15:00 (300)
Łukasz Maciejewski 6 - Daniel Wałęga 40, Mateusz Fedyna 49
Foto-Higiena Gać 3-2 Górnik Wałbrzych 29 sierpnia, 11:00 (150)
Michał Wróbel 24, Maciej Salak 52, Dominik Wejerowski 57 - Marcin Orłowski 80 (k), 90 (k)
w Brzegu
Formacja Port 2000 Mostki 5-1 Ilanka Rzepin 29 sierpnia, 16:00
Marcin Iwan 42, Krzysztof Piosik 44, Bebeto 76, Krzysztof Sikora 89, 90 - Marcin Żeno 17
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2-1 KS Polkowice 29 sierpnia, 17:00
Rafał Świtaj 35, Patryk Bil 76 - Krzysztof Drzazga 63
Polonia-Stal Świdnica 1-2 Miedź II Legnica 29 sierpnia, 17:00
Michał Sudoł 67 (k) - Kamil Zieliński 44, Przemysław Wichłacz 60
Budowlani Lubsko 1-2 Ślęza Wrocław 29 sierpnia, 17:00 (1000)
Maciej Trziszka 4 - Adrian Bergier 52, 57 (k)
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Konrad Kątny
Śląsk II Wrocław 1-1 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 29 sierpnia, 11:00
Adrian Repski 4 (k) - Dawid Pałys 71
na Stadionie Piłkarskim Oporowska

Kolejka 5 - 2 września

Miedź II Legnica 10-0 Budowlani Lubsko 2 września, 17:00 (120)
Kamil Zieliński 2, 35, 68, Szymon Kuźma 5, 16, Tomasz Wojciechowski 51 (k), 73, Adam Wasilewski 84, Patryk Murawski 90, Damian Lenkiewicz 90
KS Polkowice 2-0 Polonia-Stal Świdnica 2 września, 17:00
Krzysztof Drzazga 11, Amin Stitou 84 (s)
Śląsk II Wrocław 3-0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2 września, 17:00 (100)
Mariusz Idzik 18, 20, 53
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Ilanka Rzepin 3-1 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2 września, 17:00 (250)
Rafał Weyer 9, Dominik Skrzyński 41, Marcin Żeno 90 - Dawid Pałys 28
Górnik Wałbrzych 2-0 Formacja Port 2000 Mostki 2 września, 17:00
Damian Migalski 74, Marcin Orłowski 90 (k)
Piast Żmigród 2-0 Foto-Higiena Gać 2 września, 17:00
Sebastian Zagórski 73, 87
Zagłębie II Lubin 5-0 Lechia Dzierżoniów 2 września, 16:00 (100)
Filip Jagiełło 37, Artur Siemaszko 52, Adrian Błąd 78, Konrad Andrzejczak 83, 90
na Stadionie Górniczym
Karkonosze Jelenia Góra 1-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2 września, 17:00 (200)
Łukasz Kowalski 38 - Mariusz Niewiadomski 49
KP Brzeg Dolny 1-2 Ślęza Wrocław 2 września, 17:00 (100)
Patryk Bobkiewicz 36 - Damian Celuch 85, Jakub Jakóbczyk 88

Kolejka 6 - 5-6 września

KP Brzeg Dolny 1-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 5 września, 17:00
Patryk Bobkiewicz 77 - Piotr Buda 90
Lechia Dzierżoniów 2-0 Karkonosze Jelenia Góra 5 września, 15:00 (200)
Kamil Juraszek 40, Damian Niedojad 90
Foto-Higiena Gać 0-0 Zagłębie II Lubin 5 września, 16:00 (500)
Formacja Port 2000 Mostki 2-1 Piast Żmigród 5 września, 16:00
Krzysztof Piosik 51 (k), Bebeto 57 - Daniel Wałęga 31
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 5-2 Ilanka Rzepin 5 września, 17:00
Filip Wiśniewski 5, Kordian Ziajka 39, Paweł Posmyk 41 (k), Rafał Ostrowski 82 (s), Daniel Mrozek 88 - Mateusz Stefanowicz 78, Andrzej Pawłowski 83
Polonia-Stal Świdnica 2-3 Śląsk II Wrocław 5 września, 17:00
Grzegorz Borowy 87, Jehor Tarnow 90 - Maciej Matusik 31, 80, Krzysztof Cieśla 90
Budowlani Lubsko 1-4 KS Polkowice 6 września, 15:00 (200)
Adrian Jeremicz 53 - Krzysztof Drzazga 12, Karol Fryzowicz 32, Maciej Bancewicz 55, 83
Ślęza Wrocław 2-2 Miedź II Legnica 5 września, 16:00 (200)
Damian Celuch 45, Paweł Niewiadomski 88 - Tomasz Wojciechowski 9 (k), Adrian Woźniczka 11
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Górnik Wałbrzych 3-0 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 16 września, 17:00 (200)
Damian Migalski 3, Marcin Orłowski 37 (k), Maksym Tatuśko 85
w pierwotnym terminie (5 września, 11:00) w Kątach Wrocławskich odwołany

Kolejka 7 - 12-13 września

Miedź II Legnica 6-1 KP Brzeg Dolny 13 września, 11:00
Adrian Woźniczka 43, 49, 57, Przemysław Wichłacz 71, Adrian Wójcik 86, Adam Wasilewski 87 - Jakub Kulej 16
KS Polkowice 0-2 Ślęza Wrocław 12 września, 17:00 (350)
Adrian Bergier 25, Dawid Molski 35
Śląsk II Wrocław 4-0 Budowlani Lubsko 12 września, 16:30
Marcin Przybylski 25, 32, Michał Bartkowiak 81, Andrei Ciolacu 84
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Ilanka Rzepin 0-3 Polonia-Stal Świdnica 12 września, 14:00
Kamil Kukla 34, Jehor Tarnow 40, Michał Skrypak 76
Górnik Wałbrzych 2-0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 12 września, 17:00 (500)
Sebastian Surmaj 60, Patryk Bil 84 (s)
Piast Żmigród 3-1 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 12 września, 16:00
Mateusz Fedyna 36 (k), 73, Grzegorz Mazurek 67 - Sebastian Kościuk 43
Zagłębie II Lubin 2-2 Formacja Port 2000 Mostki 12 września, 13:00
Konrad Andrzejczak 48, Adrian Błąd 51 - Krzysztof Sikora 36, Krzysztof Piosik 86
na Stadionie Górniczym
Karkonosze Jelenia Góra 2-2 Foto-Higiena Gać 12 września, 19:00 (200)
Maciej Firlej 79, Łukasz Kowalski 90 (k) - Łukasz Kucyniak 15, Grzegorz Dorobek 59
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0-5 Lechia Dzierżoniów 12 września, 16:00 (50)
Kamil Śmiałowski 20, Damian Niedojad 42, 78, Łukasz Maciejewski 53, Dawid Domaradzki 75

Kolejka 8 - 19-20 września

KP Brzeg Dolny 0-2 Lechia Dzierżoniów 19 września, 17:00 (100)
Kamil Śmiałowski 13, Jakub Kulej 49 (s)
Foto-Higiena Gać 2-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 19 września, 16:00 (200)
Dawid Pożarycki 2, Marek Budny 46
Formacja Port 2000 Mostki 6-0 Karkonosze Jelenia Góra 19 września, 15:00 (150)
Szymon Kaźmierowski 2, Krzysztof Sikora 41, 90, Dawid Juchacz 53, Mateusz Świtała 61, 74
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2-0 Piast Żmigród 19 września, 16:00
Łukasz Maliszewski 26, Paweł Posmyk 38
Polonia-Stal Świdnica 1-2 Górnik Wałbrzych 19 września, 14:00 (500)
Jehor Tarnow 90 - Bartosz Tyktor 9, Michał Oświęcimka 83
Budowlani Lubsko 2-2 Ilanka Rzepin 19 września, 16:00 (600)
Adrian Jeremicz 28 (k), Albert Cipior 66 - Marcin Żeno 63, Adam Popkowski 87
Ślęza Wrocław 0-0 Śląsk II Wrocław 20 września, 16:00 (800)
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Miedź II Legnica 3-0 KS Polkowice 20 września, 11:00
Szymon Kuźma 54, 70, Kamil Zieliński 77
Zagłębie II Lubin 11-0 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 19 września, 14:00
Adrian Błąd 15, 66, Konrad Andrzejczak 25, Damian Zbozień 26, Paweł Żyra 33, 58 (k), 61, Maciej Kowalski-Haberek 35, Eryk Sobków 44, 69, Jakub Nowak 89
na Stadionie Górniczym

Kolejka 9 - 26-27 września

KS Polkowice 5-2 KP Brzeg Dolny 26 września, 17:00
Krzysztof Drzazga 20, 64, Mariusz Szuszkiewicz 53, Piotr Kasiński 66, Dawid Wacławczyk 72 - Patryk Bobkiewicz 17, 45
Śląsk II Wrocław 2-2 Miedź II Legnica 26 września, 11:00
Mateusz Machaj 23, Mariusz Idzik 30 - Yannick Kakoko 17, 29
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Ilanka Rzepin 0-0 Ślęza Wrocław 26 września, 15:00 (100)
Górnik Wałbrzych 7-1 Budowlani Lubsko 26 września, 16:00
Marcin Orłowski 5, 9, 20, 40, 76, Mateusz Sawicki 33, Sławomir Orzech 53 - Maciej Trziszka 35
Piast Żmigród 5-2 Polonia-Stal Świdnica 26 września, 16:00
Mateusz Fedyna 23, 45 (k), Sebastian Zagórski 42, Grzegorz Mazurek 68, 74 - Grzegorz Borowy 49, Mateusz Jaros 55
Zagłębie II Lubin 1-2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 27 września, 13:00
Patryk Mucha 80 - Kordian Ziajka 65, Patryk Bil 82
na Stadionie Górniczym
Karkonosze Jelenia Góra 4-1 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 26 września, 17:00 (150)
Łukasz Kowalski 2, Maciej Firlej 54, 80, Bartosz Poszelężny 86 - Patryk Drożyński 52
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0-1 Formacja Port 2000 Mostki 26 września, 15:00
Szymon Kaźmierowski 41
Lechia Dzierżoniów 2-0 Foto-Higiena Gać 26 września, 15:00 (400)
Damian Korkuś 27, Kamil Śmiałowski 49

Kolejka 10 - 30 września

KP Brzeg Dolny 1-1 Foto-Higiena Gać 30 września, 16:00 (100)
Igor Wargin 3 - Grzegorz Dorobek 90
Formacja Port 2000 Mostki 1-0 Lechia Dzierżoniów 30 września, 15:00 (40)
Krzysztof Sikora 78
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 30 września, 16:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 5-0 Karkonosze Jelenia Góra 30 września, 16:00
Łukasz Maliszewski 5, Michał Chyrek 9, Marek Wawrzyniak 34 (s), Daniel Mrozek 48, Kordian Ziajka 70 (k)
Polonia-Stal Świdnica 2-1 Zagłębie II Lubin 30 września, 16:00
Łukasz Kot 20, Jehor Tarnow 28 (k) - Kacper Szymankiewicz 77
Budowlani Lubsko 0-4 Piast Żmigród 30 września, 16:45 (500)
Mateusz Fedyna 25, 37, 75, Patryk Gołębiewski 28
Ślęza Wrocław 0-4 Górnik Wałbrzych 30 września, 16:00 (200)
Marcin Orłowski 21, 70 (k), 86, Mateusz Sawicki 26
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Miedź II Legnica 1-3 Ilanka Rzepin 30 września, 17:00
Tomasz Wojciechowski 82 - Andrzej Pawłowski 15, 60, Dawid Chanas 30
KS Polkowice 3-3 Śląsk II Wrocław 30 września, 17:00
Kamil Wacławczyk 2, Dawid Wacławczyk 29, 34 - Artur Łuczkiewicz 7, Andrei Ciolacu 11, Kamil Dankowski 26

Kolejka 11 - 3-4 października

Śląsk II Wrocław 5-0 KP Brzeg Dolny 3 października, 12:00
Kamil Wrótny 13, Adrian Repski 60 (k), 67 (k), Piotr Godzwon 82, Krystian Miś 90
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Ilanka Rzepin 0-2 KS Polkowice 3 października, 15:00
Karol Fryzowicz 43, Maciej Bancewicz 48
Górnik Wałbrzych 0-0 Miedź II Legnica 4 października, 15:00 (300)
Piast Żmigród 1-3 Ślęza Wrocław 3 października, 15:00 (400)
Grzegorz Mazurek 40 - Dawid Molski 54, 90, Jacek Mądrzejewski 62
Zagłębie II Lubin 5-0 Budowlani Lubsko 3 października, 15:00
Eryk Sobków 31, Karol Żmijewski 63, Artur Siemaszko 69, 88, Adrian Rejmak 84 (k)
na Stadionie Górniczym
Karkonosze Jelenia Góra 0-0 Polonia-Stal Świdnica 4 października, 12:00 (450)
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 4-0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3 października, 15:00 (300)
Michał Pakuła 45, Oskar Raćko 57, 81, Adam Zdrojewski 65
Lechia Dzierżoniów 3-2 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3 października, 15:00 (250)
Marcin Buryło 27, Kamil Śmiałowski 30 (k), 60 - Grzegorz Pawełek 59, Deiverson 90
czerwona kartka Kamila Juraszka nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Foto-Higiena Gać 1-3 Formacja Port 2000 Mostki 3 października, 13:20
Grzegorz Dorobek 11 - Krzysztof Sikora 49, 69, Krzysztof Piosik 74
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów

Kolejka 12 - 10-11 października

KP Brzeg Dolny 2-3 Formacja Port 2000 Mostki 10 października, 16:00
Maciej Pomiećko 29, Karol Wojtyło 86 - Kamil Kruszyński 6, Krzysztof Piosik 69, Szymon Kaźmierowski 75
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-1 Foto-Higiena Gać 21 października, 16:00 (50)
Grzegorz Pawełek 83 - Michał Wróbel 60
w pierwotnym terminie (10 października, 11:00) odwołany z powodu meczu towarzyskiego Foto-Higiena - Górnik Zabrze
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2-0 Lechia Dzierżoniów 10 października, 16:00
Kordian Ziajka 11, Paweł Posmyk 20
Polonia-Stal Świdnica 1-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 10 października, 15:00
Jehor Tarnow 86
Budowlani Lubsko 0-2 Karkonosze Jelenia Góra 10 października, 15:00 (400)
Maciej Firlej 8, 72
Miedź II Legnica 2-1 Piast Żmigród 11 października, 11:00
Tomasz Wojciechowski 43 (k), 47 (k) - Szymon Sołtyński 56
KS Polkowice 1-3 Górnik Wałbrzych 10 października, 17:00 (160)
Krzysztof Drzazga 34 - Grzegorz Michalak 20, Mateusz Sawicki 71, Marcin Orłowski 74
Śląsk II Wrocław 2-1 Ilanka Rzepin 10 października, 15:00
Adrian Repski 18, Karol Danielik 31 - Andrzej Pawłowski 67
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Zagłębie II Lubin 1-3 Ślęza Wrocław 10 października, 11:00 (30)
Filip Jagiełło 72 - Adrian Bergier 30, Dawid Molski 79, Grzegorz Rajter 90
na Stadionie Górniczym

Kolejka 13 - 17-18 października

Ilanka Rzepin 2-1 KP Brzeg Dolny 17 października, 14:00
Andrzej Pawłowski 32, Marcin Żeno 50 - Igor Wargin 28
Górnik Wałbrzych 2-1 Śląsk II Wrocław 20 października, 14:00 (400)
Dariusz Michalak 10, Michał Oświęcimka 37 - Mariusz Idzik 57
w pierwotnym terminie (18 października, 12:00) odwołany
Piast Żmigród 1-4 KS Polkowice 17 października, 15:00
Grzegorz Mazurek 41 - Maciej Bancewicz 46, Krzysztof Drzazga 50, 71, Mariusz Szuszkiewicz 55
Zagłębie II Lubin 0-4 Miedź II Legnica 17 października, 12:00
Damian Lenkiewicz 30, Mateusz Zatwarnicki 31, Kamil Zieliński 45, Patryk Murawski 89
na Stadionie Górniczym
Karkonosze Jelenia Góra 2-1 Ślęza Wrocław 17 października, 15:00 (127)
Maciej Firlej 31 (k), 36 - Grzegorz Rajter 53
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3-0 Budowlani Lubsko 17 października, 14:00 (30)
Oskar Raćko 14, 59, Adam Zdrojewski 47
Lechia Dzierżoniów 3-1 Polonia-Stal Świdnica 17 października, 15:00 (300)
Dawid Domaradzki 45, Damian Niedojad 65, 87 - Patryk Salamon 58
Foto-Higiena Gać 1-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 17 października, 15:00 (300)
Łukasz Kucyniak 11 - Łukasz Maliszewski 90
Formacja Port 2000 Mostki 4-1 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 17 października, 11:00
Krzysztof Piosik 1, 9, Krzysztof Sikora 12, 50 - Radosław Niełacny 58

Kolejka 14 - 24-25 października

KP Brzeg Dolny 0-1 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 25 października, 15:00
Dawid Pałys 65
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-0 Formacja Port 2000 Mostki 24 października, 15:00
Damian Szałas 15
Polonia-Stal Świdnica 1-0 Foto-Higiena Gać 24 października, 15:00
Jehor Tarnow 38
Budowlani Lubsko 0-3 Lechia Dzierżoniów 24 października, 15:00 (300)
Kamil Śmiałowski 24, Kamil Juraszek 39, Szymon Dymińczuk 88
Miedź II Legnica 1-0 Karkonosze Jelenia Góra 25 października, 11:00 (200)
Kamil Zieliński 56
KS Polkowice 2-1 Zagłębie II Lubin 24 października, 17:00
Krzysztof Drzazga 45, Rafał Karmelita 64 - Eryk Sobków 54
Śląsk II Wrocław 1-2 Piast Żmigród 24 października, 11:00
Mikołaj Kotfas 72 - Grzegorz Mazurek 24, 44
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Ilanka Rzepin 1-1 Górnik Wałbrzych 24 października, 14:00 (200)
Marcin Żeno 13 - Dariusz Michalak 22
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2-2 Ślęza Wrocław 24 października, 13:00 (30)
Oskar Raćko 78, Dawid Molski 90 (s) - Dawid Molski 58, Adrian Bergier 68 (k)

Kolejka 15 - 31 października

Górnik Wałbrzych 2-0 KP Brzeg Dolny 31 października, 13:15 (300)
Marcin Orłowski 59 (k), 66 (k)
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości i sędziów
Piast Żmigród 4-1 Ilanka Rzepin 31 października, 14:00 (600)
Szymon Sołtyński 9, 75, Cezary Kępczyński 61, Maciej Brumirski 63 - Michał Sucharek 6
Zagłębie II Lubin 1-3 Śląsk II Wrocław 31 października, 11:00 (70)
Eryk Sobków 9 - Marcin Przybylski 33, Adrian Repski 42, Maciej Badel 88
na Stadionie Górniczym
Karkonosze Jelenia Góra 0-2 KS Polkowice 31 października, 14:00 (150)
Mariusz Szuszkiewicz 47, 59
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2-3 Miedź II Legnica 31 października, 14:00
Mateusz Konefał 18, Oskar Raćko 35 - Hubert Krawczun 8, Tomasz Wojciechowski 84, Bartosz Światły 90
Lechia Dzierżoniów 1-1 Ślęza Wrocław 31 października, 14:00 (300)
Łukasz Maciejewski 57 - Grzegorz Rajter 25
Foto-Higiena Gać 3-0 Budowlani Lubsko 31 października, 14:00 (150)
Łukasz Kucyniak 15, Paweł Synowiec 65, Jakub Kalinowski 67
Formacja Port 2000 Mostki 2-0 Polonia-Stal Świdnica 31 października, 14:00
Szymon Kaźmierowski 29, Krzysztof Piosik 72
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 31 października, 11:00 (70)
Bartłomiej Ożga 56 - Michał Chyrek 7

Kolejka 16 - 7-8 listopada

KP Brzeg Dolny 2-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 7 listopada, 14:00 (150)
Patryk Bobkiewicz 52, Jakub Dębiczak 59 - Paweł Posmyk 65 (k)
Polonia-Stal Świdnica 2-0 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 8 listopada, 13:30
Jehor Tarnow 75, 90
Budowlani Lubsko 2-2 Formacja Port 2000 Mostki 7 listopada, 14:00 (300)
Albert Cipior 2, Marcin Bławuciak 26 - Krzysztof Piosik 44, Maciej Stefanowicz 82
Miedź II Legnica 0-3 Lechia Dzierżoniów 8 listopada, 11:00 (100)
Paweł Ochota 65, Kamil Śmiałowski 78, Damian Niedojad 80
KS Polkowice 6-2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 7 listopada, 14:00
Krzysztof Drzazga 3, 23, 45, 68, Kamil Wacławczyk 41, Wojciech Jurak 84 - Oskar Raćko 7, 74
Śląsk II Wrocław 3-1 Karkonosze Jelenia Góra 7 listopada, 11:00 (100)
Krystian Miś 59, Marcin Przybylski 71, 85 - Maciej Firlej 90
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Ilanka Rzepin 1-3 Zagłębie II Lubin 7 listopada, 14:00
Marcin Żeno 52 - Maciej Kowalski-Haberek 30, Paweł Żyra 50, 88
Górnik Wałbrzych 3-1 Piast Żmigród 7 listopada, 13:00 (250)
Bartosz Tyktor 75, Dominik Radziemski 78, 81 - Grzegorz Mazurek 52
Foto-Higiena Gać 1-1 Ślęza Wrocław 7 listopada, 14:00 (150)
Maciej Salak 90 - Andrzej Korytek 80

Kolejka 17 - 14-15 listopada

Piast Żmigród 3-1 KP Brzeg Dolny 14 listopada, 13:00
Grzegorz Mazurek 14, Krystian Jajko 55, Kacper Denis 82 - Kamil Śmigielski 65
Zagłębie II Lubin 2-1 Górnik Wałbrzych 14 listopada, 13:00 (120)
Eryk Sobków 24, Adrian Błąd 46 - Marcin Orłowski 85
na Stadionie Górniczym
Karkonosze Jelenia Góra 4-0 Ilanka Rzepin 14 listopada, 13:00 (150)
Marcin Kraśnicki 31, Łukasz Kusiak 51, 63, Radosław Sareło 58
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0-2 Śląsk II Wrocław 14 listopada, 13:00 (40)
Marcin Przybylski 45, 65
Lechia Dzierżoniów 3-2 KS Polkowice 14 listopada, 13:30 (200)
Mariusz Szuszkiewicz 17 (s), Damian Niedojad 51, Łukasz Maciejewski 89 - Krzysztof Drzazga 34, Dawid Wacławczyk 81
Foto-Higiena Gać 4-1 Miedź II Legnica 14 listopada, 14:00 (100)
Jakub Polanowski 46, Łukasz Orzechowski 52, Paweł Synowiec 55, Kacper Kaczmarek 90 - Bartłomiej Kuśnierz 90
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2-2 Budowlani Lubsko 14 listopada, 11:00
Przemysław Dudzic 23, Giovani Parizotto 45 - Robert Sieczkowski 69, Marcin Bławuciak 90
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2-0 Polonia-Stal Świdnica 14 listopada, 14:00
Paweł Posmyk 23 (k), Adam Gruszecki 50
Ślęza Wrocław 2-0 Formacja Port 2000 Mostki 15 listopada, 12:00 (150)
Adam Miazgowski 11, 43
na Stadionie Piłkarskim Oporowska

Kolejka 18 - 21-22 listopada

KP Brzeg Dolny 2-2 Polonia-Stal Świdnica 21 listopada, 12:00 (50)
Michał Kapusz 13, Patryk Bobkiewicz 57 - Rafał Kohut 63, Grzegorz Borowy 78
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 7-0 Budowlani Lubsko 21 listopada, 14:00 (350)
Michał Chyrek 1, 50, 62, 72, Paweł Posmyk 10, 52 (k), Łukasz Maliszewski 45
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-7 Ślęza Wrocław 21 listopada, 11:00 (100)
Rafał Gorczyca 85 (k) - Konrad Kątny 2, Andrzej Korytek 5, Grzegorz Rajter 41, 50 (k), 63, 73, Adrian Bergier 45
Formacja Port 2000 Mostki 2-0 Miedź II Legnica 22 listopada, 11:00
Krzysztof Piosik 42, Kamil Kruszyński 75
Foto-Higiena Gać 1-2 KS Polkowice 21 listopada, 14:00 (150)
Dominik Wejerowski 33 - Krzysztof Drzazga 8, 21
Lechia Dzierżoniów 2-1 Śląsk II Wrocław 21 listopada, 13:00 (200)
Damian Niedojad 43, Paweł Słonecki 51 - Adrian Repski 69 (k)
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2-0 Ilanka Rzepin 22 listopada, 12:00 (50)
Oskar Raćko 54, Michał Pakuła 73
Karkonosze Jelenia Góra 0-3 Górnik Wałbrzych 3 maja, 12:00 (700)
Dariusz Michalak 17, Mateusz Krzymiński 34, 85
w pierwotnym terminie (22 listopada, 12:00) odwołany z powodu zalania boiska
Zagłębie II Lubin 1-2 Piast Żmigród 21 listopada, 13:00
Eryk Sobków 17 - Szymon Sołtyński 45, Mateusz Fedyna 81
na bocznym boisku nr 6

Kolejka 19 - 28-29 listopada

Foto-Higiena Gać 0-3 Śląsk II Wrocław 28 listopada, 12:00 (150)
Marcin Przybylski 49, Mariusz Idzik 59, Kamil Wrótny 84
Zagłębie II Lubin 3-0 KP Brzeg Dolny 28 listopada, 13:00
(wo)
na Stadionie Górniczym / goście zrezygnowali z gry
Piast Żmigród 2-2 Karkonosze Jelenia Góra 28 listopada, 13:00 (350)
Sebastian Zagórski 53, Mateusz Fedyna 73 (k) - Jacek Bochnia 45, Maciej Firlej 64
Górnik Wałbrzych 2-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 28 listopada, 13:00 (300)
Marcin Orłowski 2, Dariusz Michalak 63 - Michał Pakuła 60
Ilanka Rzepin 2-1 Lechia Dzierżoniów 28 listopada, 13:00 (100)
Marcin Żeno 82, Patryk Nowaczewski 87 - Damian Niedojad 32
KS Polkowice 4-1 Formacja Port 2000 Mostki 28 listopada, 14:00
Krzysztof Drzazga 30 (k), Kamil Wacławczyk 47, Maciej Bancewicz 79, 89 - Krzysztof Piosik 29
Miedź II Legnica 8-0 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 28 listopada, 11:00
Adam Wasilewski 21 (k), 45, 67, Kamil Zieliński 33, 75, Damian Lenkiewicz 34, Bartosz Światły 78, Tomasz Wojciechowski 87 (k)
Ślęza Wrocław 2-2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 28 listopada, 13:00 (100)
Grzegorz Rajter 56, 67 - Paweł Posmyk 84 (k), 90
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Budowlani Lubsko 1-3 Polonia-Stal Świdnica 3 maja, 14:00
Adrian Jeremicz 48 - Kamil Szczygieł 12, Daniel Pawlak 55, Michał Sudoł 84 (k)
w pierwotnym terminie (28 listopada, 13:00) odwołany

Kolejka 20 - 12-13 marca

KP Brzeg Dolny 0-3 Budowlani Lubsko
(wo)
Polonia-Stal Świdnica 2-3 Ślęza Wrocław 23 marca, 15:30 (50)
Michał Sudoł 51, Grzegorz Borowy 76 - Grzegorz Rajter 42, 83, Konrad Kątny 81
w pierwotnym terminie (12 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2-2 Miedź II Legnica 12 marca, 15:00
Patryk Bil 3, Kordian Ziajka 81 - Adrian Woźniczka 17, Adam Wasilewski 28
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-5 KS Polkowice 23 marca, 16:00
Mariusz Szuszkiewicz 21, 34, Maciej Bancewicz 40 (k), 62, Piotr Kasiński 47
w pierwotnym terminie (12 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Formacja Port 2000 Mostki 6-1 Śląsk II Wrocław 12 marca, 11:00
Krzysztof Sikora 1, 85, Maciej Stefanowicz 11, Kamil Kruszyński 55, Krzysztof Piosik 59, 78 - Mariusz Idzik 79
Foto-Higiena Gać 3-0 Ilanka Rzepin 23 marca, 16:00
(wo)
w pierwotnym terminie (12 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali
Lechia Dzierżoniów 1-2 Górnik Wałbrzych 23 marca, 15:30 (350)
Marcin Buryło 54 - Dominik Radziemski 61, Damian Migalski 62
w pierwotnym terminie (13 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2-1 Piast Żmigród 12 marca, 11:00
Karol Gardzielewicz 5, Oskar Raćko 61 (k) - Mateusz Fedyna 59
Karkonosze Jelenia Góra 3-4 Zagłębie II Lubin 30 marca, 16:00 (150)
Łukasz Kusiak 28, Krzysztof Pieśkiewicz 77, Łukasz Kowalski 79 - Sebastian Bonecki 16, Patryk Mucha 25, Kacper Szymankiewicz 32, Karol Żmijewski 89
w pierwotnym terminie (12 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 21 - 19-20 marca

KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-4 Śląsk II Wrocław 19 marca, 12:00
Marcin Przybylski 4, Maciej Matusik 18, 57, Karol Danielik 86
Karkonosze Jelenia Góra 3-0 KP Brzeg Dolny
(wo)
Zagłębie II Lubin 0-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 19 marca, 11:00
na Stadionie Górniczym
Piast Żmigród 2-0 Lechia Dzierżoniów 20 marca, 15:00 (500)
Paweł Kubiak 10, Szymon Sołtyński 68
Górnik Wałbrzych 1-1 Foto-Higiena Gać 20 marca, 13:00
Marcin Orłowski 88 (k) - Dominik Wejerowski 64
bez udziału publiczności / na bocznym boisku
Ilanka Rzepin 2-1 Formacja Port 2000 Mostki 19 marca, 14:00
Andrzej Pawłowski 20, 30 - Maciej Stefanowicz 9
KS Polkowice 2-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 19 marca, 16:00
Karol Fryzowicz 24, Mariusz Szuszkiewicz 57 - Tomasz Szwiec 5
od 90. minuty w bramce gości stał Tomasz Szwiec
Miedź II Legnica 2-1 Polonia-Stal Świdnica 19 marca, 11:00
Adam Wasilewski 6 (k), 14 - Jehor Tarnow 25
Ślęza Wrocław 1-0 Budowlani Lubsko 19 marca, 15:00 (150)
Damian Celuch 43
na Stadionie Piłkarskim Oporowska

Kolejka 22 - 26 marca

Ślęza Wrocław 3-0 KP Brzeg Dolny
(wo)
Budowlani Lubsko 1-3 Miedź II Legnica 26 marca, 13:00
Karol Łyczko 70 - Adrian Cierpka 29, Przemysław Wichłacz 33, Adam Wasilewski 73
Polonia-Stal Świdnica 1-2 KS Polkowice 26 marca, 12:00
Grzegorz Borowy 78 - Mateusz Magdziak 80, Mariusz Szuszkiewicz 90
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-2 Śląsk II Wrocław 26 marca, 15:00 (400)
Tomasz Szwiec 12 - Maciej Matusik 20, Wiktor Żytek 40
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-3 Ilanka Rzepin 26 marca, 11:00
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Formacja Port 2000 Mostki 0-2 Górnik Wałbrzych 26 marca, 11:00
Mateusz Krawiec 57, Marcin Morawski 67
Foto-Higiena Gać 0-0 Piast Żmigród 26 marca, 13:00
Lechia Dzierżoniów 1-0 Zagłębie II Lubin 26 marca, 16:00
Marcin Buryło 11
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3-0 Karkonosze Jelenia Góra 26 marca, 11:00
Mateusz Konefał 7, 41, 48

Kolejka 23 - 2-3 kwietnia

KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-3 Górnik Wałbrzych 2 kwietnia, 16:00 (100)
(wo)
Patryk Drożyński 14 - Mateusz Krawiec 58, 90
na boisku 1-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3-0 KP Brzeg Dolny
(wo)
Karkonosze Jelenia Góra 0-1 Lechia Dzierżoniów 2 kwietnia, 11:00 (150)
Mateusz Firlej 11 (s)
na stadionie Międzyszkolnego Ośrodka Sportu
Zagłębie II Lubin 4-0 Foto-Higiena Gać 3 kwietnia, 11:00 (50)
Konrad Andrzejczak 33, Adrian Błąd 57, Damian Oko 60, Piotr Azikiewicz 90
na Stadionie Górniczym
Piast Żmigród 2-0 Formacja Port 2000 Mostki 2 kwietnia, 15:00
Mateusz Fedyna 78, Jurij Furta 90
Ilanka Rzepin 1-0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2 kwietnia, 15:00 (500)
Adam Popkowski 79
Śląsk II Wrocław 4-0 Polonia-Stal Świdnica 2 kwietnia, 15:00
Jacek Kiełb 12 (k), 16, 71, Daniel Łuczak 57
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
KS Polkowice 2-1 Budowlani Lubsko 2 kwietnia, 16:00
Kamil Hempel 50, Mariusz Szuszkiewicz 71 - Marcin Piech 22
Miedź II Legnica 2-1 Ślęza Wrocław 3 kwietnia, 11:00 (100)
Adam Wasilewski 28 (k), Kamil Zieliński 67 - Paweł Niewiadomski 15

Kolejka 24 - 9-10 kwietnia

KP Brzeg Dolny 0-3 Miedź II Legnica
(wo)
Ślęza Wrocław 3-2 KS Polkowice 9 kwietnia, 13:00 (200)
Adrian Niewiadomski 24, 27, Grzegorz Rajter 62 - Maciej Bancewicz 30, Piotr Kasiński 85
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Budowlani Lubsko 0-1 Śląsk II Wrocław 9 kwietnia, 16:00 (500)
Daniel Łuczak 13
Polonia-Stal Świdnica 1-3 Ilanka Rzepin 9 kwietnia, 16:00
Grzegorz Borowy 73 - Mateusz Stefanowicz 32, Wojciech Sowa 33 (s), Marcin Żeno 90
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0-2 Górnik Wałbrzych 9 kwietnia, 16:00
Marcin Orłowski 65, 67
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-3 Piast Żmigród 9 kwietnia, 17:00
Szymon Sołtyński 26, Jurij Furta 58, Mateusz Fedyna 63 (k)
Formacja Port 2000 Mostki 1-4 Zagłębie II Lubin 9 kwietnia, 14:00
Przemysław Mycan 72 - Eryk Sobków 45, Konrad Andrzejczak 50, Adrian Błąd 60, 86
Foto-Higiena Gać 3-2 Karkonosze Jelenia Góra 9 kwietnia, 16:00 (50)
Dominik Wejerowski 17, Grzegorz Dorobek 29, Marcin Mazur 67 (k) - Maciej Firlej 22 (k), Łukasz Kusiak 24
Lechia Dzierżoniów 2-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 9 kwietnia, 16:30 (100)
Dawid Domaradzki 43, Paweł Ochota 90

Kolejka 25 - 16-17 kwietnia

KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-2 Zagłębie II Lubin 16 kwietnia, 11:00
Adrian Błąd 76 (k), 83
Lechia Dzierżoniów 3-0 KP Brzeg Dolny
(wo)
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-3 Foto-Higiena Gać 16 kwietnia, 15:00 (40)
Karol Gardzielewicz 74 - Marcin Mazur 43 (k), Łukasz Orzechowski 62, Marek Budny 73
Karkonosze Jelenia Góra 0-5 Formacja Port 2000 Mostki 16 kwietnia, 15:15 (120)
Bartosz Skiba 13, Maciej Stefanowicz 21 (k), Sebastian Górski 43, Krzysztof Sikora 56, Maciej Pierzyński 89
w Jeżowie Sudeckim / mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu opóźnienia poprzedniego meczu na tym samym boisku
Piast Żmigród 3-0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 16 kwietnia, 17:00 (500)
Piotr Niewieściuk 1, Szymon Sołtyński 34, Patryk Gołębiewski 45
Górnik Wałbrzych 1-2 Polonia-Stal Świdnica 16 kwietnia, 15:00 (500)
Mateusz Krawiec 59 - Wojciech Sowa 75, Kamil Szczygieł 90
Ilanka Rzepin 8-0 Budowlani Lubsko 16 kwietnia, 15:00
Dawid Chanas 35, Andrzej Pawłowski 40, Mateusz Stefanowicz 42, Marcin Żeno 63, Mateusz Nowaczewski 67, Marcin Radkiewicz 80, 83, Paweł Sidorowicz 85
Śląsk II Wrocław 0-1 Ślęza Wrocław 17 kwietnia, 11:00 (100)
Jacek Mądrzejewski 40
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
KS Polkowice 1-1 Miedź II Legnica 16 kwietnia, 17:00
Rafał Karmelita 60 - Bartłomiej Kuśnierz 90

Kolejka 26 - 23-24 kwietnia

KP Brzeg Dolny 0-3 KS Polkowice
(wo)
Miedź II Legnica 3-1 Śląsk II Wrocław 23 kwietnia, 11:00
Kamil Zieliński 42, Paweł Krauz 44, Tomasz Wojciechowski 89 - Marcin Przybylski 69
Ślęza Wrocław 2-1 Ilanka Rzepin 23 kwietnia, 15:00 (100)
Adrian Niewiadomski 16, Grzegorz Rajter 61 - Marcin Żeno 44
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Budowlani Lubsko 1-2 Górnik Wałbrzych 23 kwietnia, 16:00
Kamil Kuźmiński 31 - Mateusz Krawiec 12, Marcin Orłowski 39 (k)
Polonia-Stal Świdnica 2-0 Piast Żmigród 23 kwietnia, 12:00
Wojciech Sowa 3, Igor Wargin 89
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-0 Zagłębie II Lubin 23 kwietnia, 17:00 (360)
Daniel Mrozek 48
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2-2 Karkonosze Jelenia Góra 23 kwietnia, 17:00 (30)
Dawid Pałys 5 (k), Radosław Niełacny 75 - Radosław Sareło 43, Maciej Firlej 59
Formacja Port 2000 Mostki 4-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 24 kwietnia, 14:00
Maciej Stefanowicz 15 (k), 55, Mikołaj Juchacz 86, Krzysztof Sikora 90
Foto-Higiena Gać 2-1 Lechia Dzierżoniów 23 kwietnia, 13:00 (100)
Marcin Musiał 51, Paweł Synowiec 66 - Patryk Klimala 61

Kolejka 27 - 27 kwietnia

Foto-Higiena Gać 3-0 KP Brzeg Dolny
(wo)
Lechia Dzierżoniów 0-5 Formacja Port 2000 Mostki 27 kwietnia, 17:00
Mikołaj Juchacz 1, Krzysztof Sikora 44, 48, 55, 83
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0-0 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 27 kwietnia, 17:00
Karkonosze Jelenia Góra 0-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 27 kwietnia, 17:00 (250)
Daniel Mrozek 55
Zagłębie II Lubin 3-1 Polonia-Stal Świdnica 27 kwietnia, 15:30
Patryk Salamon 30 (s), Konrad Andrzejczak 35, Luís Carlos 64 - Michał Sudoł 55 (k)
na Stadionie Górniczym
Piast Żmigród 3-2 Budowlani Lubsko 27 kwietnia, 17:00
Grzegorz Mazurek 3, 60, Jurij Furta 80 - Michał Bondarenko 30, Marcin Bławuciak 65
Górnik Wałbrzych 1-0 Ślęza Wrocław 27 kwietnia, 16:00 (250)
Marcin Orłowski 73
Ilanka Rzepin 2-0 Miedź II Legnica 27 kwietnia, 17:00
Mateusz Stefanowicz 64, 69
Śląsk II Wrocław 0-2 KS Polkowice 27 kwietnia, 17:00
Kamil Hempel 42, Maciej Bancewicz 77
na Stadionie Piłkarskim Oporowska

Kolejka 28 - 30 kwietnia-1 maja

KP Brzeg Dolny 0-3 Śląsk II Wrocław
(wo)
KS Polkowice 2-1 Ilanka Rzepin 30 kwietnia, 17:00
Piotr Kasiński 25, Maciej Bancewicz 40 - Bartosz Kasik 85
Miedź II Legnica 1-2 Górnik Wałbrzych 30 kwietnia, 11:00
Adam Wasilewski 55 - Mateusz Sawicki 80, Marcin Orłowski 87
Ślęza Wrocław 3-0 Piast Żmigród 3 maja, 16:00 (400)
Damian Celuch 62, Jakub Jakóbczyk 78, Filip Olejniczak 90
na Stadionie Piłkarskim Oporowska / w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu meczu Pucharu Polski Śląsk II - Ślęza
Budowlani Lubsko 0-6 Zagłębie II Lubin 30 kwietnia, 16:00 (400)
Jarosław Jach 28, 54, Eryk Sobków 66, Luís Carlos 72, Sebastian Bonecki 83, 85
Polonia-Stal Świdnica 2-0 Karkonosze Jelenia Góra 30 kwietnia, 16:00 (250)
Igor Wargin 41, Grzegorz Borowy 89
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 30 kwietnia, 17:00
Kordian Ziajka 88 - Karol Gardzielewicz 2
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-1 Lechia Dzierżoniów 30 kwietnia, 17:00 (70)
Patryk Paszkowski 25 (k)
Formacja Port 2000 Mostki 1-0 Foto-Higiena Gać 1 maja, 15:00 (200)
Krzysztof Piosik 77

Kolejka 29 - 7-8 maja

Ślęza Wrocław 1-2 Zagłębie II Lubin 7 maja, 11:00 (100)
Kamil Mańkowski 3 - Luís Carlos 20, Artur Siemaszko 82
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Formacja Port 2000 Mostki 3-0 KP Brzeg Dolny
(wo)
Foto-Higiena Gać 3-0 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 7 maja, 17:00 (200)
Grzegorz Dorobek 60, Michał Wróbel 66, Radosław Krzyśków 71
Lechia Dzierżoniów 1-0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 7 maja, 16:00 (300)
Łukasz Maciejewski 63
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0-0 Polonia-Stal Świdnica 7 maja, 15:00
Karkonosze Jelenia Góra 2-1 Budowlani Lubsko 7 maja, 16:00 (50)
Maciej Firlej 32 (k), Marcin Kraśnicki 60 - Marcin Piech 88
Piast Żmigród 1-2 Miedź II Legnica 7 maja, 17:00
Paweł Kubiak 32 - Paweł Krauz 13, Mateusz Zatwarnicki 42
Górnik Wałbrzych 1-3 KS Polkowice 7 maja, 17:00 (600)
Mateusz Krawiec 33 - Wojciech Galas 9, Rafał Karmelita 15, Kamil Hempel 82
Ilanka Rzepin 1-7 Śląsk II Wrocław 7 maja, 16:00
Marcin Żeno 47 - Marcin Przybylski 22, 29, Adrian Repski 39, Daniel Łuczak 44, 60, Konrad Kaczmarek 55, Wiktor Żytek 75 (k)

Kolejka 30 - 14-15 maja

KP Brzeg Dolny 0-3 Ilanka Rzepin
(wo)
Śląsk II Wrocław 1-0 Górnik Wałbrzych 14 maja, 17:00
Konrad Kaczmarek 67
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
KS Polkowice 0-0 Piast Żmigród 14 maja, 17:00
Miedź II Legnica 0-2 Zagłębie II Lubin 15 maja, 11:00
Eryk Sobków 8, Maciej Kowalski-Haberek 23 (k)
Ślęza Wrocław 3-0 Karkonosze Jelenia Góra 15 maja, 15:00 (100)
Adrian Niewiadomski 58, Jakub Jakóbczyk 64, Grzegorz Rajter 78 (k)
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Budowlani Lubsko 2-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 14 maja, 16:00
Adrian Jeremicz 2, Marcin Bławuciak 6 - Adam Suchowera 72
Polonia-Stal Świdnica 0-1 Lechia Dzierżoniów 14 maja, 11:00 (200)
Kamil Śmiałowski 85
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-0 Foto-Higiena Gać 14 maja, 17:00 (400)
Damian Szałas 90
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-3 Formacja Port 2000 Mostki 15 maja, 16:00
Artur Małecki 57, 61, Maciej Stefanowicz 89

Kolejka 31 - 21-22 maja

Ślęza Wrocław 6-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 21 maja, 15:00 (100)
Adrian Niewiadomski 22, Jakub Jakóbczyk 24, Adrian Bergier 56, Damian Celuch 67, Grzegorz Rajter 82, 86
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3-0 KP Brzeg Dolny
(wo)
Formacja Port 2000 Mostki 0-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 21 maja, 14:00
Rafał Świtaj 51
Foto-Higiena Gać 1-1 Polonia-Stal Świdnica 21 maja, 17:00 (100)
Michał Wróbel 23 - Grzegorz Borowy 85
Lechia Dzierżoniów 5-0 Budowlani Lubsko 21 maja, 16:00 (300)
Kamil Śmiałowski 11, 55, Damian Niedojad 45, 49, 58
Karkonosze Jelenia Góra 0-4 Miedź II Legnica 22 maja, 11:00
Kamil Zieliński 18, Adam Wasilewski 40, Jakub Chrzanowski 59, Tomasz Wojciechowski 64
na stadionie Międzyszkolnego Ośrodka Sportu / bez udziału publiczności
Zagłębie II Lubin 2-3 KS Polkowice 22 maja, 11:00
Eryk Sobków 12, Filip Jagiełło 77 - Karol Fryzowicz 15, Dawid Wacławczyk 23 (k), Wojciech Galas 49
na Stadionie Górniczym
Piast Żmigród 1-0 Śląsk II Wrocław 22 maja, 17:00 (500)
Grzegorz Mazurek 64
Górnik Wałbrzych 9-0 Ilanka Rzepin 21 maja, 17:00
Dominik Radziemski 25, 40, Marcin Orłowski 50, 56, 63, 90, Mateusz Krawiec 59, Marcin Morawski 78, Bartosz Tyktor 85

Kolejka 32 - 26 maja

KP Brzeg Dolny 0-3 Górnik Wałbrzych
(wo)
Ilanka Rzepin 1-3 Piast Żmigród 26 maja, 17:00
Andrzej Pawłowski 74 - Grzegorz Mazurek 45, Jurij Furta 48, 83
Śląsk II Wrocław 2-2 Zagłębie II Lubin 26 maja, 11:00
Daniel Łuczak 51, Wiktor Żytek 67 (k) - Dominik Jończy 31, Kacper Szymankiewicz 43
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
KS Polkowice 3-0 Karkonosze Jelenia Góra 26 maja, 17:00 (300)
Ariel Sworacki 44, Kamil Hempel 63, Mariusz Szuszkiewicz 80
Miedź II Legnica 7-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 26 maja, 17:00
Kamil Zieliński 10, 25, Mateusz Zatwarnicki 43, 48, Jakub Chrzanowski 69, Adrian Wójcik 90, Adam Wasilewski 90 - Marcin Awiżeń 52
Ślęza Wrocław 0-1 Lechia Dzierżoniów 25 maja, 17:00 (100)
Damian Niedojad 13
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Budowlani Lubsko 2-4 Foto-Higiena Gać 26 maja, 17:00 (300)
Marcin Bławuciak 17, Piotr Wojciechowski 45 (s) - Paweł Synowiec 36, Michał Wróbel 50, Dawid Pożarycki 52 (k), Dominik Wejerowski 68
Polonia-Stal Świdnica 5-1 Formacja Port 2000 Mostki 26 maja, 15:00
Igor Wargin 2, Paweł Tobiasz 50, Michał Morawski 50, Łukasz Kot 54, Grzegorz Borowy 90 - Kamil Kruszyński 30
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-1 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 26 maja, 17:00
Michał Chyrek 52 - Sebastian Kościuk 38

Kolejka 33 - 28-29 maja

Ślęza Wrocław 4-0 Foto-Higiena Gać 29 maja, 17:00 (200)
Adrian Bergier 56, 81, Grzegorz Rajter 75, 86
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3-0 KP Brzeg Dolny
(wo)
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-4 Polonia-Stal Świdnica 29 maja, 17:00
Grzegorz Pawełek 73 - Grzegorz Borowy 11, Kamil Szczygieł 15, 41, 45
Formacja Port 2000 Mostki 0-3 Budowlani Lubsko 29 maja, 17:00
(wo)
Dawid Juchacz 5, 49, Artur Małecki 45, 80, Maciej Pierzyński 57, 83, 90, Kamil Kruszyński 70 - Adrian Jeremicz 41, Tymoteusz Dynowski 78
na boisku 8-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Lechia Dzierżoniów 2-2 Miedź II Legnica 29 maja, 17:00 (150)
Łukasz Maciejewski 17, Dawid Domaradzki 80 - Mateusz Cieślik 14, Paweł Krauz 63
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0-2 KS Polkowice 29 maja, 17:00
Piotr Kasiński 21, Kamil Hempel 87
Karkonosze Jelenia Góra 1-2 Śląsk II Wrocław 29 maja, 17:00
Maciej Firlej 41 - Maciej Pałaszewski 5, Marcin Przybylski 60
bez udziału publiczności
Zagłębie II Lubin 5-1 Ilanka Rzepin 29 maja, 17:00
Konrad Andrzejczak 7, Artur Siemaszko 13, 47, Dominik Jończy 39, Paweł Żyra 66 - Adam Popkowski 90
na Stadionie Górniczym
Piast Żmigród 1-2 Górnik Wałbrzych 29 maja, 17:00 (650)
Piotr Niewieściuk 52 (k) - Marcin Orłowski 8 (k), 43

REKLAMA

Kolejka 34 - 4-5 czerwca

Formacja Port 2000 Mostki 3-2 Ślęza Wrocław 5 czerwca, 17:00
Maciej Stefanowicz 9 (k), 71 (k), Sebastian Górski 89 - Jakub Jakóbczyk 87, Damian Celuch 90
KP Brzeg Dolny 0-3 Piast Żmigród
(wo)
Górnik Wałbrzych 1-0 Zagłębie II Lubin 5 czerwca, 17:00
Marcin Orłowski 7 (k)
Ilanka Rzepin 3-3 Karkonosze Jelenia Góra 4 czerwca, 17:00
Mateusz Stefanowicz 8, Marcin Żeno 49, Maciej Ossowski 82 - Maciej Firlej 22, 45, Jacek Bochnia 80
Śląsk II Wrocław 5-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 5 czerwca, 17:00
Mikołaj Kotfas 40, Wiktor Żytek 51 (k), 55 (k), Marcin Przybylski 73, Karol Danielik 90 - Remigiusz Brzytwa 75
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
KS Polkowice 5-0 Lechia Dzierżoniów 5 czerwca, 17:00
Mariusz Szuszkiewicz 13, 70, Mateusz Magdziak 23, Dawid Wacławczyk 27 (k), Robert Dziedzina 47
Miedź II Legnica 0-3 Foto-Higiena Gać 4 czerwca, 11:00 (100)
Michał Wróbel 13, 87, Rafał Kohut 90
Budowlani Lubsko 1-0 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 4 czerwca, 16:00 (400)
Michał Bondarenko 63
Polonia-Stal Świdnica 0-3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 5 czerwca, 17:00
Patryk Jakubowski 16, Kordian Ziajka 26, Michał Chyrek 73
w Gorzowie Wielkopolskim; Polonia-Stal gospodarzem

Baraże o udział w II lidze
Baraż o mistrzostwo III ligi (dolnośląsko-lubuska)

II liga 2015/2016

III liga 2015/2016 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)
III liga 2015/2016 (lubelsko-podkarpacka)
III liga 2015/2016 (łódzko-mazowiecka)
III liga 2015/2016 (małopolsko-świętokrzyska)
III liga 2015/2016 (opolsko-śląska)
III liga 2015/2016 (podlasko-warmińsko-mazurska)
III liga 2015/2016 (pomorsko-zachodniopomorska)

IV liga 2015/2016 (dolnośląska)
IV liga 2015/2016 (lubuska)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas