[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

KP Brzeg Dolny Klub Piłkarski Brzeg Dolny
Rok założenia: 1946
Barwy: biało-niebieskie
Adres: Kolejowa 1, 56-120 Brzeg Dolny
telefon: (71) 319-72-59
WWW: http://kp.brzegdolny.pl (oficj.)
http://rokita.futbolowo.pl (nieoficj.)
Stadion: (otwarty 22 lipca 1964)
pojemność - 3 600 miejsc (1 100 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 105 m x 70 m
Prezes: Mariusz Mikłos
Trener: Piotr Bolkowski (od lipca 2012)


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Mariusz Bołdyn (08.03.74, 183/83, Gromnik Kuropatnik, J), Patryk Janiczak (27.02.93, BKS Bobrzanie Bolesławiec, J -> Ślęza Wrocław), Maciej Szaciłło (21.10.91, J -> KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie).
Obrońcy: Dawid Hernik (28.10.79, J -> Dolpasz Skokowa), Rafał Kalisz (05.01.96, J -> Rosa Rościsławice), Michał Kapusz (30.12.96, BKS Bobrzanie Bolesławiec, J -> Pogoń Oleśnica), Tomasz Klewek (05.07.98, J -> Odra Stary Dwór), Mateusz Kowalski (12.01.99, juniorzy, J -> Odra Stary Dwór), Jakub Kulej (29.02.88, 189/89, J -> Sokół Marcinkowice), Patryk Lofek (01.01.93, J -> MKP Wołów), Szymon Mazur (26.10.95, bez klubu, J), Kamil Sudoł (23.09.98, juniorzy, J -> Odra Stary Dwór), Dawid Tyczyński (07.04.97, juniorzy, J -> Odra Stary Dwór), Mateusz Wojtyło (19.01.96, 186/77, Zagłębie II Lubin, J -> Piast Żmigród).
Pomocnicy: Patryk Bobkiewicz (06.07.95, J -> KS Polkowice), Jakub Dębiczak (17.04.94, 174/64, J -> Arka Nowa Sól), Wojciech Kulasa (20.09.95, 175/60, Miedź Legnica, J -> Sokół Wielka Lipa), Norbert Pierzga (16.06.92, 179/75, MKS Oława, J -> Foto-Higiena Gać), Kamil Śmigielski (27.03.96, Śląsk Wrocław (juniorzy), J -> Pogoń Oleśnica), Karol Wojtyło (31.12.96, Zagłębie II Lubin, J -> Sokół Wielka Lipa), Jakub Wróbel (05.12.90, 177/65, J -> Zjednoczeni Łowęcice), Mateusz Zagajewski (30.08.96, KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie, J -> Parasol Wrocław), Marcin Zbrzeski (09.08.97, 180/67, J -> Czarni Białków (k. Środy Śląskiej)), Mateusz Żak (20.06.94, J -> Wiwa Goszcz).
Napastnicy: Marek Gacek (09.03.89, J), Maciej Pomiećko (24.02.87, J), Igor Wargin (17.01.96, Śląsk II Wrocław, J -> Polonia-Stal Świdnica).
 
Uwagi

• Nazwy: (1946) Rokita Brzeg Dolny -> (1947) Koło Sportowe Unia Brzeg Dolny -> (1957) KS Rokita Brzeg Dolny -> (?) MKS Rokita Brzeg Dolny -> (1997) KP Brzeg Dolny
 
Dane z sezonu: 2015/16
Zobacz także dane z sezonu: 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20 2020/21 2021/22
Rozgrywki z udziałem
   2002/03 - Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Wrocław
   2003/04 - Klasa okręgowa 2003/2004, grupa: Wrocław
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2004/05 - IV liga 2004/2005, grupa: dolnośląska
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2005/06 - IV liga 2005/2006, grupa: dolnośląska
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2006/07 - Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: Wrocław
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2007/08 - Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: Wrocław
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2008/09 - Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: Wrocław
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2009/10 - Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: Wrocław
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2010/11 - Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Wrocław
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2011/12 - Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: Wrocław
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Wrocław
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2013/14 - IV liga 2013/2014, grupa: dolnośląska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2014/15 - III liga 2014/2015, grupa: dolnośląsko-lubuska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2015/16 - III liga 2015/2016, grupa: dolnośląsko-lubuska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2016/17 - Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: Wrocław
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2017/18 - Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Wrocław
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2018/19 - Klasa A 2018/2019, grupa: Wrocław I
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2019/20 - Klasa A 2019/2020, grupa: Wrocław I
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2020/21 - Klasa A 2020/2021, grupa: Wrocław I
   2020/21 - Puchar Polski 2020/2021, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2021/22 - Klasa A 2021/2022, grupa: Wrocław II
   2021/22 - Puchar Polski 2021/2022, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław

 

Napisz do nas