[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław

Runda wstępna - 26 sierpnia

Wratislavia Wrocław 3-2 MPWiK Mokry Dwór 26 sierpnia, 17:00
Pionierzy Wrocław 0-3 Kolektyw Radwanice 26 sierpnia, 17:00
(wo)
Złotniki Wrocław 1-7 Sokół Smolec 26 sierpnia, 17:00
Widawa Bierutów 1-1 Czarni Jelcz-Laskowice 26 sierpnia, 17:00
pd. k. 3-5
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 0-5 KS Łozina 26 sierpnia, 17:00
Różanka Wrocław 8-0 Barycz Sułów 26 sierpnia, 17:00
Orzeł Bukówek 2-11 Odra Malczyce 26 sierpnia, 17:00
Burza Chwalibożyce 2-3 Świteź Wiązów 26 sierpnia, 17:00
Burza Godzieszowa 3-4 Wiwa Goszcz 26 sierpnia, 17:00
Olimpia Godzięcin 0-1 KP Brzeg Dolny 26 sierpnia, 17:00
Nefryt Jordanów Śląski 10-1 Czarni Kondratowice 26 sierpnia, 17:00
Odra Kotowice 2-7 Polonia Wrocław 26 sierpnia, 17:00
Unia Jaksonów 1-4 Polonia Jaszowice 26 sierpnia, 17:00
Orkan Ligota Piękna 0-7 Barycz Milicz 26 sierpnia, 17:00
Piast Nadolice 2-1 KS Smolna 26 sierpnia, 17:00
Victoria Orzeszków 2-5 Piast Żmigród 26 sierpnia, 17:00
Victoria Sarby 0-8 Strzelinianka Strzelin 26 sierpnia, 17:00
Odra Uraz 5-8 Błysk Kuźniczysko 26 sierpnia, 17:00
Zorza Wilkszyn 4-3 Orzeł Sadków 26 sierpnia, 17:00
Olimpia Żerniki Wrocławskie 0-7 LZS Stary Śleszów 26 sierpnia, 17:00
Piast Żerniki (Wrocław) - WKP Odra Wrocław 26 sierpnia, 17:00
wynik nieznany, awans WKP Odra Wrocław
Włókniarz Wrocław 5-3 Polonia Środa Śląska 26 sierpnia, 17:00
Burza Bystrzyca 1-0 Foto-Higiena Gać 26 sierpnia, 17:00
Sparta Skarszyn 1-0 Lotnik Twardogóra 26 sierpnia, 17:00
Dolpasz Skokowa 3-1 Sokół Wielka Lipa 26 sierpnia, 17:00

1/16 finału - 16 września

Wratislavia Wrocław 0-3 Piast Żmigród 23 września, 16:30
Polonia Jaszowice 2-1 Różanka Wrocław 16 września, 17:00
pd.
Nefryt Jordanów Śląski 2-0 Świteź Wiązów 16 września, 16:30
Zorza Wilkszyn 1-1 Błysk Kuźniczysko 23 września, 16:30
pd. k. 3-4
Burza Bystrzyca 2-1 Strzelinianka Strzelin 16 września, 16:30
Sparta Skarszyn 2-2 Barycz Milicz 16 września, 16:30
pd. k. 3-5
Dolpasz Skokowa 1-2 KP Brzeg Dolny 16 września, 16:30
Kolektyw Radwanice 1-3 Ślęza II Wrocław 16 września, 16:30
pd.
Odra Malczyce 0-10 Sokół Smolec 16 września, 16:30
Wiwa Goszcz 1-2 Pogoń Oleśnica 16 września, 16:30
pd.
Polonia Wrocław 2-4 GKS Kobierzyce 16 września, 16:30
Piast Nadolice 1-0 WKP Odra Wrocław 16 września, 16:30
Włókniarz Wrocław 3-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 16 września, 16:30
Czarni Jelcz-Laskowice 3-2 MKS Oława 16 września, 16:30
KS Łozina 1-7 Polonia Trzebnica 16 września, 16:30
LZS Stary Śleszów 5-3 Puma Pietrzykowice 16 września, 16:30

1/8 finału - 31 marca

Nefryt Jordanów Śląski 1-3 LZS Stary Śleszów 31 marca, 17:00
Piast Nadolice 1-3 Czarni Jelcz-Laskowice 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 17:00) odwołany z powodu zalanego boiska; w drugim terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Burza Bystrzyca 2-10 Pogoń Oleśnica 6 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (31 marca, 17:00) odwołany z powodu zalanego boiska / w drugim terminie rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Oleśnicy
Włókniarz Wrocław 0-2 KP Brzeg Dolny 14 marca, 11:00
Piast Żmigród 0-1 Polonia Trzebnica 14 marca, 14:00
w Rawiczu
Polonia Jaszowice 0-1 GKS Kobierzyce 31 marca, 17:00
Błysk Kuźniczysko 2-4 Barycz Milicz 31 marca, 17:00
Sokół Smolec 1-0 Ślęza II Wrocław 31 marca, 17:00

1/4 finału - 21 kwietnia

Barycz Milicz 1-3 Polonia Trzebnica 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (21 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu ligowego meczu Polonii
Sokół Smolec 1-0 KP Brzeg Dolny 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
LZS Stary Śleszów 2-2 GKS Kobierzyce 21 kwietnia, 17:00
pd. k. 4-1
w Kobierzycach; LZS gospodarzem / w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Czarni Jelcz-Laskowice 1-3 Pogoń Oleśnica 28 kwietnia, 17:00

1/2 finału - 12 maja

Sokół Smolec 1-2 Polonia Trzebnica 12 maja, 17:00
LZS Stary Śleszów 1-2 Pogoń Oleśnica 12 maja, 17:00
w Żórawinie

Finał - 16 czerwca

Polonia Trzebnica 0-2 Pogoń Oleśnica 16 czerwca, 17:00
Krzysztof Michalewski 17, Jurij Suchomłyn 82
w Łozinie

Puchar Polski 2009/2010 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra)
Puchar Polski 2009/2010 (Dolnośląski ZPN - Legnica)
Puchar Polski 2009/2010 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas