[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica

I runda - 26 sierpnia

Relaks Szklary Dolne 2-3 Sparta Grębocice 26 sierpnia, 16:30
Kalosz Lubin 2-9 Stal Chocianów 26 sierpnia, 16:30
Iskra Nielubia 5-2 Zamet Przemków 26 sierpnia, 16:30
Mewa Kunice 2-1 Nysa Wiadrów 26 sierpnia, 16:30
Zjednoczeni Snowidza 0-1 Górnik Złotoryja 26 sierpnia, 16:30
pd.
KS Legnickie Pole 4-1 Orzeł Zagrodno 26 sierpnia, 16:30
Kaczawa II Bieniowice 0-4 Orkan Szczedrzykowice 26 sierpnia, 16:30

II runda - 9 września

Sparta Grębocice 1-1 Chrobry Głogów 9 września, 16:00
pd. k. 8-7
Kłos Moskorzyn 0-8 Orla Wąsosz 9 września, 16:00
LZS Buczyna 5-2 Iskra Kochlice 9 września, 16:00
Chełmy Chełmiec Piotrowice 3-0 Odra Chobienia 9 września, 16:00
(wo)
Stal Chocianów 0-7 Chojnowianka Chojnów 9 września, 16:00
Iskra Nielubia 6-3 Chrobry II Głogów 9 września, 16:00
Orzeł Czerna 5-3 Górnik II Polkowice 9 września, 16:00
pd.
Prochowiczanka II Prochowice 0-5 Kaczawa Bieniowice 9 września, 16:00
Burza Gołaczów 5-2 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 9 września, 16:00
Mewa Kunice 1-4 Kuźnia Jawor 16 września, 16:00
Iskra Jerzmanice Zdrój 2-3 Czarni Rokitki 9 września, 16:00
pd.
Górnik Złotoryja 1-2 Konfeks Legnica 9 września, 16:00
KS Legnickie Pole 2-0 GKS Męcinka 9 września, 16:00
Orkan Szczedrzykowice 3-4 Miedź II Legnica 17 września, 16:00
Lubiatowianka Lubiatów 2-0 Lechia Rokitnica 9 września, 16:00
Sparta Rudna 3-1 Prochowiczanka Prochowice 9 września, 16:00

III runda - 30 września

KS Legnickie Pole 1-8 Konfeks Legnica 30 września, 16:00
Lubiatowianka Lubiatów 1-7 Miedź II Legnica 30 września, 16:00
Sparta Grębocice 3-0 Orla Wąsosz 30 września, 16:00
(wo)
LZS Buczyna 4-2 Chełmy Chełmiec Piotrowice 30 września, 16:00
pd.
Iskra Nielubia 2-2 Chojnowianka Chojnów 30 września, 16:00
k. 5-3
Orzeł Czerna 0-5 Sparta Rudna 30 września, 16:00
Burza Gołaczów 1-5 Kaczawa Bieniowice 30 września, 16:00
Czarni Rokitki 1-2 Kuźnia Jawor 7 października, 16:00

1/4 finału - 7 kwietnia

LZS Buczyna 4-6 Sparta Grębocice 7 kwietnia, 16:30
Iskra Nielubia 0-2 Sparta Rudna 7 kwietnia, 16:30
Kaczawa Bieniowice 0-1 Kuźnia Jawor 7 kwietnia, 16:30
Konfeks Legnica 0-1 Miedź II Legnica 7 kwietnia, 16:30

1/2 finału - 5 maja

Sparta Rudna 1-2 Sparta Grębocice 5 maja, 16:30
Kuźnia Jawor 0-2 Miedź II Legnica 23 maja, 11:00
w Paszowicach / w pierwotnym terminie (5 maja, 16:30) odwołany z powodu meczów Kuźni i Miedzi II w lidze

Finał - 27 maja

Sparta Grębocice 4-2 Miedź II Legnica 27 maja, 17:00
w Chojnowie

Puchar Polski 2009/2010 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra)
Puchar Polski 2009/2010 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych)
Puchar Polski 2009/2010 (Dolnośląski ZPN - Wrocław)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas