[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra

I runda - 12 sierpnia

Lotnik Jeżów Sudecki 2-1 Orzeł Wojcieszów 12 sierpnia, 17:00
Olsza Olszyna Lubańska 1-3 Gryf Gryfów Śląski 12 sierpnia, 17:00
LZS Zaręba 1-4 Łużyce Lubań 12 sierpnia, 17:00
Hottur Borowice 0-4 Julia Szklarska Poręba 12 sierpnia, 17:00
WKS Działoszyn/Krzewina 0-6 Granica Bogatynia 12 sierpnia, 17:00
Skalnik Rębiszów 0-2 Włókniarz Mirsk 12 sierpnia, 17:00
GKS Raciborowice 1-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 12 sierpnia, 17:00
Piast Dziwiszów 3-1 Olimpia Kowary 12 sierpnia, 17:00
Pogoń Wleń 2-5 Chmielanka Chmieleń 12 sierpnia, 17:00
Sparta Zebrzydowa 0-4 Twardy Świętoszów 12 sierpnia, 17:00
Karkonosze Jelenia Góra (juniorzy) 1-7 Olimpia Kamienna Góra 12 sierpnia, 17:00
LZS Łaziska 0-4 Chrobry Nowogrodziec 12 sierpnia, 17:00
Victoria Ruszów 1-3 Nysa Zgorzelec 12 sierpnia, 17:00
Włókniarz Leśna 0-4 Piast Zawidów 12 sierpnia, 17:00
KS Łomnica 0-3 Karkonosze Jelenia Góra 12 sierpnia, 17:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 2-2 Czarni Lwówek Śląski 12 sierpnia, 17:00
k. 4-3

II runda - 9 września

Lotnik Jeżów Sudecki 2-2 Karkonosze Jelenia Góra 9 września, 17:00
k. 2-4
Piast Dziwiszów 1-1 Olimpia Kamienna Góra 9 września, 17:00
k. 5-4
Julia Szklarska Poręba 1-1 Gryf Gryfów Śląski 9 września, 17:00
k. 4-2
Nysa Zgorzelec 2-4 Twardy Świętoszów 9 września, 17:00
Chmielanka Chmieleń 1-2 Łużyce Lubań 23 września
Włókniarz Mirsk 7-0 Granica Bogatynia 9 września, 17:00
Piast Zawidów 3-3 Chrobry Nowogrodziec 9 września, 17:00
k. 1-3
GKS Tomaszów Bolesławiecki 2-2 GKS Raciborowice 9 września, 17:00
k. 1-4

1/4 finału - 21 marca
(Losowanie - 15 października 2009 - siedziba OZPN Jelenia Góra)

GKS Raciborowice 2-5 Karkonosze Jelenia Góra 21 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Piast Dziwiszów 0-1 Łużyce Lubań 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Twardy Świętoszów 2-0 Julia Szklarska Poręba 19 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu meczu ligowego gospodarzy / w trzecim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Włókniarz Mirsk 0-2 Chrobry Nowogrodziec 14 marca, 14:00
w Rębiszowie

1/2 finału - 12 maja
(Losowanie - 6 maja 2010 - siedziba OZPN Jelenia Góra)

Łużyce Lubań 1-4 Chrobry Nowogrodziec 12 maja, 17:00
Twardy Świętoszów 3-1 Karkonosze Jelenia Góra 12 maja, 17:00

Finał - 26 maja

Chrobry Nowogrodziec 1-0 Twardy Świętoszów 26 maja
Marcin Jankowski 88
w Gryfowie Śląskim

Puchar Polski 2009/2010 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Dolnośląski ZPN - Legnica)
Puchar Polski 2009/2010 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych)
Puchar Polski 2009/2010 (Dolnośląski ZPN - Wrocław)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas