[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Dolnośląski ZPN - Wałbrzych

1/16 finału - 30 września
AKS Strzegom - wolny los

Skalnik Czarny Bór 1-8 Górnik Boguszów-Gorce 30 września, 16:00
Gwarek Wałbrzych 5-3 Victoria Świebodzice 30 września, 16:00
Podzamcze Wałbrzych 1-1 MKS Szczawno Zdrój 30 września, 16:00
pd. k. 3-1
Biały Orzeł Mieroszów 1-0 Górnik Wałbrzych 30 września, 13:00
LKS Bystrzyca Górna 5-3 Polonia/Sparta II Świdnica 30 września, 16:00
Lechia II Dzierżoniów 3-1 Stal Świdnica 30 września, 16:00
Niemczanka Niemcza 0-4 Lechia Dzierżoniów 30 września, 16:00
Grom Witków 1-2 Polonia/Sparta Świdnica 30 września, 16:00
Pogoń Pieszyce 0-4 Bielawianka Bielawa 30 września, 16:00
Piławianka Piława Górna 4-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 30 września, 16:00
Błękitni Niedźwiedź 1-3 Sparta Ziębice 30 września, 16:00
pd.
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 30 września, 16:00
Orzeł Mąkolno 3-4 Iskra Jaszkowa Dolna 30 września, 16:00
Tornado Ławica 3-2 Kryształ Stronie Śląskie 30 września, 16:00
Piast Nowa Ruda 1-5 Nysa Kłodzko 30 września, 16:00

1/8 finału - 7 października

Górnik Boguszów-Gorce 2-2 Podzamcze Wałbrzych 7 października, 15:30
pd. k. 4-5
Gwarek Wałbrzych 2-3 Bielawianka Bielawa 7 października, 15:30
LKS Bystrzyca Górna 0-1 Biały Orzeł Mieroszów 7 października, 15:30
AKS Strzegom 2-10 Polonia/Sparta Świdnica 7 października, 15:30
Lechia II Dzierżoniów 2-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 7 października, 18:00
pd.
Piławianka Piława Górna 0-1 Lechia Dzierżoniów 7 października, 15:30
Sparta Ziębice 2-4 Nysa Kłodzko 7 października, 15:30
Tornado Ławica 2-3 Iskra Jaszkowa Dolna 7 października, 15:30

1/4 finału - 22 listopada

Iskra Jaszkowa Dolna 0-0 Nysa Kłodzko 22 listopada, 12:00
pd. k. 5-3
Podzamcze Wałbrzych 0-1 Bielawianka Bielawa 22 listopada, 12:00
Biały Orzeł Mieroszów 1-7 Polonia/Sparta Świdnica 11 listopada, 12:00
Lechia II Dzierżoniów 1-5 Lechia Dzierżoniów 18 listopada, 18:00
na boisku OSiR ze sztuczną nawierzchnią

1/2 finału - 21 kwietnia

Iskra Jaszkowa Dolna 3-2 Polonia/Sparta Świdnica 28 kwietnia, 17:00
Kamil Matusik 50 (k), Grzegorz Łątka 54, 60 - Dariusz Charytanowicz 41, Jacek Fojna 68 (k)
Bielawianka Bielawa 1-0 Lechia Dzierżoniów 21 kwietnia, 17:00
Tomasz Boczkowski 76

Finał - 12 maja

Bielawianka Bielawa 5-1 Iskra Jaszkowa Dolna 12 maja, 17:00
Tomasz Boczkowski 33, 44, Rafał Góral 38, Jarosław Rapacz 48, Mateusz Peroński 60 - nieznany ?
w Bielawie

Puchar Polski 2009/2010 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra)
Puchar Polski 2009/2010 (Dolnośląski ZPN - Legnica)
Puchar Polski 2009/2010 (Dolnośląski ZPN - Wrocław)

Puchar Polski 2009/2010 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych - Kłodzko)
Puchar Polski 2009/2010 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych - Świdnica)
Puchar Polski 2009/2010 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych - Wałbrzych)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas