[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2021/2022, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław

Runda przedwstępna - 11 sierpnia
(Losowanie - 15 lipca 2021 - siedziba Dolnośląskiego ZPN)

Pirania Radziądz 4-7 Plon Gądkowice 11 sierpnia, 18:00
Miłosz Muzyka 20, 49, 77, 82 - Tomasz Szymanowski 16, 33, 62, Adrian Rajkiewicz 51, 67, Sebastian Głownicki 64, Jakub Grzejszczyk 90
Olimpia Bukowinka 0-1 Pogoń Syców 11 sierpnia, 18:00
Szymon Balcer 67
LKS Krościna Wielka 5-1 KP Brzeg Dolny 11 sierpnia, 18:00
Sebastian Oczeretko 9, Michał Zajączkowski 52, Kacper Pałka 54, Piotr Bąk 72, Tomasz Fil 88 - Mateusz Muzyka 87
KS Piotrkowice 7-3 Burza Godzieszowa 11 sierpnia, 18:00
Wojciech Płatek 26, 60, Jakub Jastrzębski 31, Dawid Socha 44, Paweł Świderski 49, 74, Łukasz Kamiński 86 - Maciej Węglewski 5, Tomasz Paśko 10, Wojciech Ziółkowski 76
Sparta Wszemirów 2-3 Dolpasz Skokowa 11 sierpnia, 18:00
Hubert Miara 31, Jakub Adamczyk 73 - Dawid Panyszak 27 (s), Piotr Konopacki 59, Patryk Lewandowski 87
Starter/Orzeł Biały Kościół 0-0 Świteź Wiązów 11 sierpnia, 18:00
k. 2-4
Perła Węgrów 3-2 Dąb Dobroszyce 11 sierpnia, 18:00
Damian Karczewski 7, 20, 40 - Miłosz Bolaczek 22, 83
Polonia Grabowno Wielkie 1-4 Borowianka Borowa 11 sierpnia, 18:00
Piotr Pieczarka 8 - Tomasz Pikul 23, Maciej Pałka 60, Krzysztof Sałek 72, Tomasz Nowak 88
KS Brzeg Dolny 1-3 Zieloni Rakoszyce 11 sierpnia, 18:00
Maciej Czyżowicz 49 - Tomasz Kik 18, Maciej Adamowicz 38, Paweł Koziarski 84
Widawa Wrocław 1-1 Polonia II Środa Śląska 11 sierpnia, 18:00
k. 4-1
Petro Zubryćkyj 36 - Mateusz Grabowiecki 4
Rokita 1946 Brzeg Dolny 5-1 Zjednoczeni Łowęcice 11 sierpnia, 18:00
Kamil Karbowski 9, Marcin Żebrowski 15, 21, Marcin Berestecki 25, Marcin Kokociński 34 - Tomasz Kotwicki 63
Korona Osiek 1-1 FMS Strzelin 11 sierpnia, 18:00
k. 4-2
Mateusz Tronina 79 - Sebastian Sojka 44
Logan II Kurów 2-4 Korona Pęcz 11 sierpnia, 18:00
Michał Brusiło 15, Damian Wolniczak 65 - Łukasz Chałubek 37, 79, Paweł Chrobak 63, Bartłomiej Tomaś 88
Zryw Chociwel 1-10 Burza Bystrzyca 11 sierpnia, 18:00
Dorian Pańkowski 90 - Arkadiusz Drozdowski 8, Patryk Dobrzański 16, 20, 46, Mateusz Rolka 35, 52, 71, 77, 87, Krystian Kozina 61
Błyskawica Lenartowice 2-2 Ambrozja Bogdaszowice 11 sierpnia, 18:00
k. 4-2
Radosław Pietrzak 21, Kacper Zielka 73 - Kamil Bednarski 10, Krzysztof Pawłowski 13
Śląsk III Wrocław 6-0 Pogoń Miękinia 11 sierpnia, 18:00
Dawid Gruszecki 10, 73, Ryszard Jakubiak 25, Kacper Łyszczarczyk 56, Stanisław Szczyrek 86, Dawid Matuszewski 90
Sędziowie Wrocław 2-3 Piast Lutynia 18 sierpnia, 18:00
LKS Sadków 1-9 Polonia Jaksonów 11 sierpnia, 18:00
Karol Domagała 57 - Maciej Kiciński 5 (s), Kacper Biliński 15, 61, 80, 89, Łukasz Lach 16, Adrian Miedziński 19, Kamil Kupczyński 33, Andrzej Imiołek 86
Polonia II Jaksonów 1-5 KS Piotrowice 11 sierpnia, 18:00
Piotr Galik 57 - Łukasz Kwiecień 51, Łukasz Jahołkowski 80, 89, Marcin Stachurski 83, Michał Kłodnicki 86
Jankowianka Wierzbno 1-3 Nefryt Jordanów Śląski 11 sierpnia, 18:00
Bartosz Konarski 10 - Miłosz Witkowski 36, 60, Dawid Bąk 78
Tarant Krzyżowice 1-4 Lider Borów 11 sierpnia, 18:00
Damian Sokołowski 5 - Jakub Górniak 25, 72, Patryk Majewski 38, 67
Polonia II Bielany Wrocławskie 1-1 Ślęża Sobótka 11 sierpnia, 18:00
k. 4-3
Jakub Pięta 90 - Adam Marciniak 58
KS Gręboszyce 1-3 Długołęka 2000 11 sierpnia, 18:00
Michał Choim 61 - Patryk Sojko 25, Paweł Ryło 48, Jakub Lewalski 85
Piast Dobrzeń 0-8 Widawa Kiełczów 11 sierpnia, 18:00
Bartłomiej Szydełko 5, 7, Tomasz Brodko 24, 42, Sergiusz Szymaniak 26, Karol Jendrasik 38, Ksawery Stec 44, Grzegorz Lew 45
przerwany w 45. minucie przy stanie 0-8 - gospodarze zrezygnowali z dalszej gry / uznano wynik z boiska
Błękitni Krzeczyn 5-1 Dąb Pruszowice 11 sierpnia, 18:00
Radosław Kowal 17, Dawid Szramski 47, Tomasz Fuchs 80, Cezary Grab 90, Kamil Kiełkiewicz 90 - Marcin Bobik 30
GKS Kątna 1-3 Iskra Pasikurowice 11 sierpnia, 18:00
Szymon Lebioda 45 - Michał Dranka 74, 83, Beniamin Wiórko 90
GKS II Mirków/Długołęka 0-2 Czarni Chrząstawa 11 sierpnia, 18:00
Kacper Czarnecki 32, Filip Dąbrowski 54
KP 99 Śliwice 0-1 Polonia Miłoszyce 11 sierpnia, 18:00
Remigiusz Chowaniak 30
Skra Wojnowice 1-4 Sokół II Marcinkowice 11 sierpnia, 18:00
Dawid Fabisz 11 - Daniel Diakowski 5, 42, 90, Mateusz Rado 47
Augustyn Wrocław 3-0 Błękitni Siedlce 11 sierpnia, 18:00
Daniel Płotnikowski 32, 74, Krzysztof Hoffmann 85
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 6-1 Bór Oborniki Śląskie 11 sierpnia, 18:00
Daniel Edelbauer 33, Przemysław Lebioda 35, Krystian Paszkowski 41, Patryk Pawełek 63, 66, Sebastian Zawada 79 - Przemysław Lebioda 78 (s)

I runda - 25 sierpnia
Piast Żmigród, Ślęza Wrocław - wolny los

Borowianka Borowa 0-4 Foto-Higiena Gać 25 sierpnia, 18:00
Paweł Bujakiewicz 58, Dominik Kuboń 64, 69, 74
Korona Osiek 2-6 Sokół Marcinkowice 25 sierpnia, 18:00
Mateusz Przystawski 6, Łukasz Bojarski 13 - Krzysztof Bialik 2, Jakub Wnęk 41, Kacper Siekanowicz 46, Alan Antas 73, 78, Mikołaj Połomka 83
Plon Gądkowice 3-1 Polonia Trzebnica 25 sierpnia, 18:00
Adrian Rajkiewicz 14, Jakub Rajkiewicz 16, Tomasz Szymanowski 24 - Damian Szaciło 12
LKS Krościna Wielka 1-11 Piast Żerniki (Wrocław) 25 sierpnia, 18:00
Michał Zajączkowski 57 - Piotr Rybak 8, 30, Łukasz Mróz 9, 29, 70, Mateusz Magusiak 25, Jakub Kosyl 34, 65, Radosław Piątkowski 35, Adam Strojec 43, Jakub Antosik 77
Polonia Miłoszyce 1-2 GKS Mirków/Długołęka 26 sierpnia, 18:00
Wojciech Jelonek 7 - Radosław Trybała 85, 88
Błyskawica Lenartowice 2-8 MKP Wołów 26 sierpnia, 18:00
Kacper Zielka 44, Arkadiusz Gorzelak 55 - Damian Draczyński 2, 73, Marek Gacek 19, Daniel Kamiński 25, Michał Kamraj 36, Kamil Miłkowski 42, Michał Wróbel 66, Paweł Leśniewski 70
Świteź Wiązów 0-11 Moto Jelcz Oława 25 sierpnia, 18:00
Michał Gałaszewski 28, 45, Bartłomiej Musiał 29, Marcin Musiał 31, Michał Pluciński 38, Adrian Bełtacz 44 (s), Jakub Boczula 62, Krzysztof Waliś 64, 75, Rafał Węglarowicz 83, Krzysztof Moroz 84
Dolpasz Skokowa 2-7 Barycz Sułów 25 sierpnia, 18:00
Błażej Kalinowski 5, Konrad Tabak 56 - Tomasz Serweta 24, Artur Kierat 29, Dawid Bąk 64, 71, 84, Michał Musioł 77, 90
Rokita 1946 Brzeg Dolny 2-2 WKS Wierzbice 25 sierpnia, 18:00
k. 4-5
Marcin Berestecki 17, 65 - Tomasz Rajczakowski 33, Daniel Paszek 64
Perła Węgrów 5-4 Wratislavia Wrocław 25 sierpnia, 18:00
Daniel Krasinkieiwcz 32, Damian Karczewski 35, Michał Mszyca 44, Bartosz Iwańczyk 47, Maksym Małachow 86 - Sławomir Domański 5, Bartłomiej Pawłowski 22, Hubert Grędziński 26, Maciej Bogacki 80
Błękitni Krzeczyn 3-8 Zenit Międzybórz 25 sierpnia, 18:00
Tomasz Fuchs 73, 80, 86 - Rafał Smyrski 4, Szymon Rusiecki 12, Kamil Mondzelewski 21, Michał Rusiecki 23, Kamil Kiecka 45, Jakub Budzowski 57, 75, Szymon Szewczyk 70
KS Piotrkowice 1-10 Wiwa Goszcz 25 sierpnia, 18:00
Jakub Jastrzębski 48 - Jakub Węglarz 51, Dawid Wołkowski 54, 60, 76, Michał Lotka 65, 74, Igor Nowacki 78, Mateusz Żak 85, 87, 89
Burza Bystrzyca 2-1 Rapid Domaniów 25 sierpnia, 18:00
Patryk Dobrzański 26, Marcin Chorzępa 85 - Rafał Dziębowski 70
KS Piotrowice 3-2 Polonia Środa Śląska 25 sierpnia, 18:00
Paweł Kozłowski 35, Marek Skrzypiec 74, Krystian Rybak 80 - Mariusz Kargol 8, Krystian Jasiński 32
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 0-4 Polonia Bielany Wrocławskie 25 sierpnia, 18:00
Rafał Miazgowski 15, Mateusz Cieżak 38, Tomasz Szałaj 47, Jacek Huzarewicz 61
Długołęka 2000 5-3 Pogoń Oleśnica 25 sierpnia, 18:00
Patryk Sojko 3, Jakub Lewalski 23, Oskar Lobka 44, Miłosz Lobka 63, Maciek Wiech 69 - Jan Mielczarek 50, Filip Balcerzak 83, Bartek Maślanka 87
Korona Pęcz 2-5 Orzeł Marszowice 25 sierpnia, 18:00
Rafał Wolny 51, 75 - Ołeksandr Mułyk 33, 73, 87, Arkadiusz Synówka 49, Marcin Józefowicz 80
Widawa Kiełczów 2-2 Mechanik Brzezina 25 sierpnia, 18:00
k. 1-4
Bartłomiej Szydełko 4, 15 - Dariusz Kubiszyn 28, 90
Pogoń Syców 2-4 Błysk Kuźniczysko 25 sierpnia, 18:00
Radosław Gałka 45, Bartosz Jordan 56 - Olaf Eliasz 27, 90, Adrian Bergier 76, 78
Sokół II Marcinkowice 0-3 GKS Kobierzyce 25 sierpnia, 18:00
Piotr Kozłowski 32, 52, Dawid Błachut 76
Augustyn Wrocław 1-4 Kolektyw Radwanice 25 sierpnia, 18:00
Jakub Cholewa 85 - Daniel Stafijowski 56, 80, Maksym Kaniew 62, Patryk Kiełbasa 77
Nefryt Jordanów Śląski 2-1 Strzelinianka Strzelin 25 sierpnia, 18:00
Miłosz Witkowski 45, Patryk Turkiewicz 80 - Bartosz Korgul 55
Polonia Jaksonów 5-5 Energetyk Siechnice 25 sierpnia, 18:00
k. 2-4
Andrzej Imiołek 17, Daniel Ugarenko 51, Przemysław Kita 55, 57, Tomasz Kościelanik 87 (s) - Łukasz Matysiak 33, Mateusz Czajka 34, 61, Tomasz Łakota 59, Piotr Gąsior 78
LZS Brzeźno 0-5 Śląsk III Wrocław 25 sierpnia, 17:30
Jerzy Zender 26, 30, 37, 38, Ryszard Jakubiak 75
Czarni Chrząstawa 2-1 Widawa Bierutów 25 sierpnia, 18:00
Filip Dąbrowski 61, Arkadiusz Domaszewicz 67 - Daniel Chirowski 52
Zieloni Rakoszyce 1-1 Odra Lubiąż 25 sierpnia, 18:00
k. 5-3
Marcin Kulas 71 - Marcel Główka 76
Polonia II Bielany Wrocławskie 4-3 KP Ludów Śląski 25 sierpnia, 18:00
Rafał Serwa 12, 28, Jakub Pięta 18, Tomasz Borowski 81 - Jakub Piskorz 54, Łukasz Kuriata 72, Maksymilian Gralec 78
Widawa Wrocław 0-2 Sokół Smolec 25 sierpnia, 18:00
Sebastian Kamiński 62, Krzysztof Juszczak 63
Piast Lutynia 3-3 Lider Borów 25 sierpnia, 18:00
k. 9-8
Piotr Grociak 70, Jurij Bełej 72, Artur Kuszyk 90 - Kacper Buszczak 12, Jakub Górniak 63, 90
Iskra Pasikurowice 1-1 Lotnik Twardogóra 25 sierpnia, 18:00
k. 6-7
Michał Dranka 62 - Zbigniew Rusiecki 3

II runda - 15 września

Śląsk III Wrocław 0-4 Foto-Higiena Gać 15 września, 17:00
Łukasz Orzechowski 21, 32, 64, Ilán Rappoport 61
Piast Lutynia 0-13 Ślęza Wrocław 15 września, 17:00
Hubert Muszyński 9, Adrian Niewiadomski 10, 14, Piotr Stępień 12, 45, Kornel Traczyk 22, 49, Vinícius Matheus 30, 42, Piotr Kotyla 51, Dominik Krukowski 59, 84, Tomasz Przykucki 78 (s)
Sokół Smolec 1-4 Piast Żmigród 15 września, 17:00
Adrian Gorzka 75 - Tobiasz Jarczak 7, Kacper Głowieńkowski 25, Błażej Chouwer 70, Daniel Stanclik 89
WKS Wierzbice 4-5 Polonia Bielany Wrocławskie 15 września, 17:00
Adrian Jeziorski 22, Maciej Głogowski 47, 56, 60 - Radosław Karasek 25, 76, 84, Aleksander Szmer 64, Rafał Miazgowski 81
Kolektyw Radwanice 0-3 GKS Mirków/Długołęka 15 września, 17:00
Marcin Szemis 17, Szymon Biśta 20, Javier Palacios 41
Energetyk Siechnice 0-5 Moto Jelcz Oława 15 września, 17:00
Michał Pluciński 14, Jakub Skorłutowski 86, Mateusz Prusak 88, 90, Łukasz Mazepa 90
Polonia II Bielany Wrocławskie 0-9 MKP Wołów 15 września, 17:00
Robert Sobieraj 13, 14, Kamil Aramowicz 35, 52, Norbert Walczak 50, Filip Dymitruk 67, 88, Kamil Miłkowski 80, 85
Czarni Chrząstawa 0-8 Sokół Marcinkowice 15 września, 17:00
(wo)
Daniel Dudek 59, Daniel Kuźma 69 - João Passoni 32, Tomasz Rudolf 50, 61, 65, 73, 80, Piotr Ficoń 72, Jacek Jasiński 86
na boisku 2-8
Lotnik Twardogóra 1-3 Barycz Sułów 15 września, 17:00
Dawid Fajkowski 50 - Dawid Bąk 27, 86, Maciej Bachta 45
Nefryt Jordanów Śląski 1-1 Piast Żerniki (Wrocław) 15 września, 17:00
k. 5-6
Paweł Jędrzejczyk 81 - Łukasz Mróz 80
Plon Gądkowice 2-4 Błysk Kuźniczysko 15 września, 17:00
Sebastian Głownicki 85, Bartosz Hęciak 88 - Andrij Melnyk 1, Kacper Leszczyński 58, Szymon Delczyk 82, 90
Długołęka 2000 1-4 Wiwa Goszcz 15 września, 17:00
Kamil Lis 65 - Adrian Dąbrowski 9, 60, Igor Nowacki 20, Dariusz Śląski 64
Zieloni Rakoszyce 0-3 GKS Kobierzyce 15 września, 17:00
Piotr Prokop 48, Krzysztof Kaczmarek 63, Mateusz Jaskólski 78
Burza Bystrzyca 1-8 Orzeł Marszowice 15 września, 17:00
Patryk Dobrzański 30 - Ołeksandr Mułyk 18, Adrian Okoń 21, Łukasz Kucyniak 32, 43, 52, Arkadiusz Synówka 38, Adrian Gelles 64, Jacek Skrocki 78
KS Piotrowice 2-2 Mechanik Brzezina 15 września, 17:00
k. 2-4
Marek Skrzypiec 38, Damian Moneta 90 - Przemysław Ujas 57, Jakub Maślanka 66
Perła Węgrów 1-4 Zenit Międzybórz 15 września, 17:00
Damian Karczewski 76 - Jakub Budzowski 5, Szymon Szewczyk 48, Piotr Kotwa 62, 70

III runda - 29 września

Barycz Sułów 1-2 Piast Żmigród 29 września, 16:30
Dawid Wójcik 22 - Kacper Głowieńkowski 56, Marcin Gołębiowski 57
Wiwa Goszcz 1-2 Ślęza Wrocław 29 września, 16:30
Jakub Wojciechowski 41 - Piotr Kotyla 8, Maciej Tomaszewski 80
Orzeł Marszowice 0-1 Moto Jelcz Oława 29 września, 16:30
Bartłomiej Musiał 57
GKS Kobierzyce 1-1 Piast Żerniki (Wrocław) 29 września, 16:30
k. 4-5
Dawid Błachut 18 - Oskar Trzepacz 27
Błysk Kuźniczysko 0-0 Foto-Higiena Gać 29 września, 16:30
k. 3-4
Mechanik Brzezina 0-3 MKP Wołów 29 września, 16:30
Damian Draczyński 42, Daniel Kamiński 77, Marek Gacek 85
Zenit Międzybórz 3-0 GKS Mirków/Długołęka 6 października, 19:00
Szymon Rusiecki 8, Grzegorz Kuświk 37, Piotr Kotwa 60
w pierwotnym terminie (29 września, 16:30) odwołany
Polonia Bielany Wrocławskie 4-3 Sokół Marcinkowice 29 września, 17:30
Andrzej Kosior 10, 70, Radosław Karasek 34, Jakub Pięta 86 - João Passoni 69, Piotr Ficoń 81, Tomasz Rudolf 82

1/4 finału - 13 października

Polonia Bielany Wrocławskie 1-7 Ślęza Wrocław 13 października, 16:00
Rafał Miazgowski 17 - Oskar Hampel 15, Piotr Stępień 22, Mikołaj Wawrzyniak 49, 55, Dominik Krukowski 52, 67, Adrian Niewiadomski 83
Piast Żerniki (Wrocław) 3-2 Piast Żmigród 13 października, 16:00
Ihor Ałantjew 6, Marek Miziniak 35, Oskar Trzepacz 81 - Tobiasz Jarczak 14, Eryk Moryson 66
Zenit Międzybórz 3-0 Foto-Higiena Gać 20 października, 16:00
(wo)
Artur Łuczkiewicz 40, Paweł Bujakiewicz 60
w pierwotnym terminie (13 października, 16:00) odwołany / w drugim terminie na boisku 0-2
Moto Jelcz Oława 1-2 MKP Wołów 13 października, 16:00
Mateusz Prusak 39 - Paweł Leśniewski 33, Damian Draczyński 60

1/2 finału - 25 marca

Finał - 1 kwietnia

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas