[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2021/2022, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica

I runda - 31 lipca-1 sierpnia
(Losowanie - 5 lipca 2021)

Miedź III Legnica 6-0 Lubiatowianka Lubiatów 31 lipca, 11:00
Mieszko Szczerbiak 16, Michał Rozmus 28, Maksymilian Kokociński 46, Adam Fraska 56, 64, Marceli Kwartnik 88
Zryw Stary Łom 8-4 Wilkowianka Wilków 1 sierpnia, 17:00
Markus Mizera 7, 8, 65, 75, Damian Nosal 25, 90, Grzegorz Termyna 29 (s), Adrian Borucki 33 - Daniel Gruszecki 54 (s), Bartłomiej Bielak 57, 90, Michał Pinczyński 88
Bazalt Piotrowice 3-1 Chojnowianka Chojnów 1 sierpnia, 17:00
Marcel Szałach 56, Mateusz Alwin 67, Artur Spychaj 90 - Patryk Zatwarnicki 80
Korona Kawice 4-2 Krokus Kwiatkowice 1 sierpnia, 17:00
Lesław Lesiak 10, 28, Dawid Włodarczyk 25, Adam Skotnicki 47 - Ryszard Cieślak 20, 88
Unia Rosochata 2-6 Park Targoszyn 1 sierpnia, 11:00
Krzysztof Poparda 3, Jędrzej Naporowski 38 - Kacper Grabarczyk 11, 24, 64, Jakub Śliwiński 58, 71, Bartosz Rzepa 86
Orzeł Pichorowice 0-6 Albatros Jaśkowice 1 sierpnia, 14:00
Maksymilian Terpiłowski 8, Piotr Szymański 32, Piotr Wasilewski 59, Maciej Szwedyk 81, 84, Marcin Drozdowski 90
Rataj Paszowice 0-3 Kuźnia II Jawor 1 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Lechia Rokitnica 1-8 Orzeł Mikołajowice 1 sierpnia, 17:00
Tomasz Kaniak 72 - Paweł Nieplowicz 4, 40, Tomasz Pawlukiewicz 50, 90, 90, Miłosz Wan 52, Natanael Jurkiewicz 70, Tomasz Gołębiowski 84
Cicha Woda Tyniec Legnicki 3-3 Polder-a Damianowo 1 sierpnia, 17:00
k. 4-3
Rafał Niewiadomski 36, 52, Marcin Bronka 41 - Maciej Teleszko 33 (s), Artur Młynarczyk 45, 57
Kalina Sobin 0-4 Arbiter Legnica 31 lipca, 17:00
Iskra II Kochlice 3-3 Fortuna Obora 1 sierpnia, 17:00
k. 3-5
Paweł Łopaciński 62, 89, Marcin Ścisłowicz 83 - Paweł Mikuła 51, 88, Krzysztof Walasek 80
Orzeł Czerna 2-3 Unia Szklary Górne 1 sierpnia, 17:00
Paweł Wilk 35, Marcin Gliński 42 - Damian Żmijowski 11, Jakub Górny 70, Michał Kogus 90
Viktoria Borek 0-3 Unia Miłoradzice 1 sierpnia, 17:00
Piotr Gałek 73, Tomasz Skotnicki 78, Łukasz Jaszowski 90
Sparta Przedmoście 2-2 Gwardia Białołęka 1 sierpnia, 17:00
k. 5-3
Zbigniew Więdłocha 49, Dawid Serweta 52 - Maciej Ćwik 16, Jakub Gruszecki 74
Pogoń Góra 1-1 Sparta II Rudna 1 sierpnia, 17:00
k. 5-3
Miłosz Bator 33 - Dominik Glazer 90
Odra Grodziec Mały 9-1 Platan Siedlce 1 sierpnia, 17:00
Andrzej Waniukiewicz 18, 27, 55, 56, 78, Sebastian Jeżewski 34, Dominik Szulc 74, Krystian Pogorzelski 81, Maciej Kubik 89 - Kamil Głąb 50
GLKS Gaworzyce 3-0 KS Kłopotów-Osiek 1 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali

II runda - 7-8 sierpnia
(Losowanie - 5 lipca 2021)

Miedź III Legnica 12-0 Zryw Kłębanowice 7 sierpnia, 16:00
Adam Fraska 18, Michał Rozmus 29, 62, Kacper Chmielewski 34, 64, Jakub Ziemba 50, Korneliusz Karolczak 53, 72, 74, Igor Rajca 83, Szymon Matusik 86, Hubert Kwolek 88
Bazalt Piotrowice 2-8 Iskra Kochlice 7 sierpnia, 16:00
Marceli Dojlido 38, Marcel Szałach 45 - Adrian Sobolewski 5, 6, Paweł Ręczkowski 27, 90, Andrzej Hebda 49, Kacper Kwiatkowski 69, Marcin Marakowski 81, Marcin Ścisłowicz 85
Zryw Stary Łom 0-8 Orkan Szczedrzykowice 8 sierpnia, 17:00
Marcin Ogórek 26, 39, 47, Tomasz Kociszewski 45, 80, Mateusz Korczyński 48, Paweł Ros 69, 72
Cicha Woda Tyniec Legnicki 4-8 Korona Kawice 8 sierpnia, 17:00
Rafał Niewiadomski 46, 71, Dawid Kujawski 52, Adrian Sywak 89 - Paweł Janik 8, Dawid Fudali 31, 75, 78, Marcin Zyśko 85, 90, Kacper Konefał 90, 90
Albatros Jaśkowice 2-3 Park Targoszyn 8 sierpnia, 17:00
Aleksander Jarząb 34, Szymon Zarański 90 - Kacper Grabarczyk 11, Dawid Tłusty 48, Jakub Święs 50
Kuźnia II Jawor 7-1 Orzeł Mikołajowice 8 sierpnia, 17:00
Seweryn Suchecki 13, 40, 59, Bartosz Karbowiak 31, 52, Daniel Ulanicki 70, Miłosz Ciliński 89 - Damian Połetek 23
Unia Miłoradzice 0-6 Sokół Jerzmanowa 8 sierpnia, 11:00
Mateusz Pasiak 9, 65, Adrian Woźniak 17, Kamil Chwałczyński 25, Karol Dyba 39, Krystian Woźniak 50
Pogoń Góra 6-0 Arbiter Legnica 6 sierpnia, 18:00
Odra Grodziec Mały 3-3 LZS Buczyna 8 sierpnia, 17:00
k. 1-4
Dominik Stopa 21, Andrzej Waniukiewicz 68, Damian Szulc 78 - Patryk Peszko 24, Krzysztof Kotwas 56, Paweł Kiełb 73
Fortuna Obora 0-5 Unia Szklary Górne 8 sierpnia, 11:00
Michał Kogus 25, Kamil Kogus 62, Łukasz Wingert 72, Jakub Szechnicki 90, 90
GLKS Gaworzyce 0-3 Sparta Przedmoście 8 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze nie zebrali składu
Zawisza Serby 7-2 Płomień Radwanice 8 sierpnia, 17:00
Marcin Szewczyk 10, 22, Szymon Gil 40, Kamil Szczyrek 68, 70, Szymon Uchryńczuk 83, Maciek Bandura 86 - Bartosz Gancarski 52, 58

III runda - 25 sierpnia
(Losowanie - 5 lipca 2021)

Odra Ścinawa 1-5 Prochowiczanka Prochowice 25 sierpnia, 18:00
Dawid Seta 80 - Jakub Dziaszyk 15, 42, Piotr Niewdana 38, Patryk Długosz 78, Grzegorz Grochowski 83
Korona Kawice 1-9 Sokół Jerzmanowa 25 sierpnia, 18:00
Marcin Zyśko 56 - Karol Korczak 6, 82, Mateusz Pasiak 25, 51, Paweł Janik 28 (s), Przemysław Kasprzyk 36, Dominik Wasieńko 48, Krystian Woźniak 66, Karol Dyba 67
Iskra Kochlice 1-5 Sparta Grębocice 25 sierpnia, 18:00
Eryk Klimczak 32 - Maksymilian Czerwik 4, Maciej Rybak 11, Kamil Łętkowski 17, Szymon Józefczak 79, Paweł Żmudziński 90
Park Targoszyn 1-5 Stal Chocianów 25 sierpnia, 18:00
Krystian Jaskuła 68 - Tomisław Żmuda 36, Dawid Wolan 47, Dominik Jaskólski 86, Adam Tomaszewski 87, Fabian Kulbiński 89
Kaczawa Bieniowice 1-5 Orkan Szczedrzykowice 25 sierpnia, 18:00
Michał Śliwiński 71 - Tomasz Kociszewski 7, 77, Emil Siedlecki 42, 67, Borys Borowiec 90
LZS Buczyna 2-3 Pogoń Góra 25 sierpnia, 18:00
Wojciech Jurak 63, Krzysztof Kotwas 78 - Adrian Dziadkiewicz 8, Bartosz Mastalerz 77, Amadeusz Demeszuk 86 (s)
Miedź III Legnica 7-0 Kuźnia Jawor 25 sierpnia, 18:00
Michał Rozmus 11, Jakub Ziemba 24, 40, Korneliusz Karolczak 30, 34, Maciej Wojtak 66, Alan Matuszak 77
Kuźnia II Jawor 8-0 Unia Szklary Górne 25 sierpnia, 18:00
(wo)
Krystian Broda 26, 63, Krystian Pietruszka 34, Bartłomiej Gwiździał 37, Seweryn Suchecki 40, 60, 64, Patryk Wolski 84 - Łukasz Wingert 20, 32, 41, Alwin Famulski 48
na boisku 8-4
Sparta Przedmoście 4-3 Zawisza Serby 25 sierpnia, 18:00
Patryk Torba 20, 50, Patryk Mika 77, Szymon Mieczychowski 84 - Dawid Ciechelski 38, 66, Piotr Łepko 71

1/8 finału - 15 września
Do gry dołączają najwyżej sklasyfikowani IV-ligowcy: Chrobry II Głogów, Mewa Kunice i Sparta Rudna.

Sparta Grębocice 2-6 Chrobry II Głogów 15 września, 17:00
Wiktor Wawrzyniak 27 (s), Mateusz Dobrakowski 86 - Miłosz Jóźwiak 32, Jakub Bartecki 60, Gabriel Draczyński 70, Oskar Burda 75, 85, Kacper Adamczyk 89
Miedź III Legnica 3-0 Orkan Szczedrzykowice 15 września, 17:00
Filip Kaczmarek 28, Kacper Chmielewski 75, Igor Rajca 90
Kuźnia II Jawor 2-1 Stal Chocianów 15 września, 17:00
Kamil Dunaj 30, Bartosz Karbowiak 80 - Adam Tomaszewski 65
Sparta Przedmoście 4-5 Pogoń Góra 15 września, 17:00
Patryk Przymus 48, Paweł Jóźwiak 52, 90, Jacek Berlik 90 - Adrian Dziadkiewicz 25, 75, Szymon Tupiec 27, Kacper Kiernicki 35, 65
Prochowiczanka Prochowice 1-3 Sparta Rudna 15 września, 17:00
Damian Kuśnierz 19 - Łukasz Stachów 42, 71, Hubert Siwak 80
Sokół Jerzmanowa 1-4 Mewa Kunice 15 września, 17:00
Adrian Woźniak 85 - Bartłomiej Pacanek 17, 81, Aleksander Rokosz 26, Rafał Szumański 69

1/4 finału - 22 września
Do gry dołączają III-ligowcy: Miedź II Legnica i Zagłębie II Lubin.

Kuźnia II Jawor 0-8 Miedź II Legnica 29 września, 16:30
Tomasz Mamis 24, Vinícius Veneranda 33, 79, Kacper Chudzik 42 (s), Wesley Omuru 50, 60, 71, Mateusz Kaczmarek 90
w pierwotnym terminie (22 września, 17:00) odwołany
Mewa Kunice 1-3 Chrobry II Głogów 6 października, 16:30
Rafał Szumański 52 - Miłosz Jóźwiak 13, 72, Olaf Zygmunt 68
w pierwotnym terminie (22 września, 17:00) odwołany / w drugim terminie (29 września, 16:30) odwołany
Pogoń Góra 2-9 Sparta Rudna 29 września, 16:30
Hubert Siwak 60 (s), Rafał Kiernicki 86 - Wojciech Konefał 21, 29, Hubert Siwak 22, Dominik Suchora 24, Dawid Świdwa 48, 84, Dawid Wojak 79, 87, Kacper Osiadły 80
w pierwotnym terminie (22 września, 17:00) odwołany
Miedź III Legnica 2-4 Zagłębie II Lubin 29 września, 16:30
Korneliusz Karolczak 64, Kacper Chmielewski 75 - Rafał Adamski 13, Michał Rozmus 57 (s), Kacper Zając 77, 90
w pierwotnym terminie (22 września, 17:00) odwołany

1/2 finału - 13 października

Chrobry II Głogów 1-1 Miedź II Legnica 13 października, 16:00
k. 4-5
Eryk Pieczarka 71 - Kacper Andrzejewski 23
Sparta Rudna 4-8 Zagłębie II Lubin 13 października, 18:00
Daniel Sygnatowicz 34 (k), Mateusz Kochman 55, Kacper Osiadły 59, Dawid Świdwa 72 - Jakub Siga 14, 33, Rafał Adamski 16, 36, Mateusz Chmarek 38, 49, 78, Kacper Zając 44
w pierwotnym terminie (6 października, 17:00) odwołany

Finał - 5-6 marca

Miedź II Legnica 1-3 Zagłębie II Lubin 5 marca, 14:00
Michał Pojasek 16 - Mateusz Kizyma 38, Patryk Kusztal 42, Daniel Dudziński 51
w Legnicy; w Kompleksie boisk przy ul. Sportowców

Puchar Polski 2021/2022 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2021/2022 (Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra)
Puchar Polski 2021/2022 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych)
Puchar Polski 2021/2022 (Dolnośląski ZPN - Wrocław)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas