[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2021/2022, grupa: Dolnośląski ZPN - Wałbrzych

Runda wstępna - 14-15 sierpnia
(Losowanie - 15 lipca 2021 - siedziba Podokręgu Wałbrzych)

Orzeł II Ząbkowice Śląskie 8-1 Klubokawiarnia II Roztocznik 11 sierpnia, 18:00
Kamil Pintal 10, 30, Paweł Skotnicki 22, 35, Kacper Kępczyński 27 (s), Alan Pachowicz 28, 55, Alan Madej 57 - Paweł Górecki 52
LKS Wambierzyce 3-1 Hutnik Szczytna 15 sierpnia, 17:00
Bartosz Rudzki 41, Jarosław Bagiński 71, Patryk Jakotochce 86 - Mateusz Fedak 47
Tom-Dar Ludwikowice 2-0 Błękitni Owiesno 18 sierpnia, 18:00
Krystian Bolek 35, Kamil Płoskonka 66
w Jugowie / w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:00) odwołany
Szczyt Boguszów-Gorce 1-4 Lechia II Dzierżoniów 11 sierpnia, 18:00
Paweł Krawczyk 30 - Alex Przewoźny 6, 28, 54, 71

I runda - 25 sierpnia
(Losowanie - 15 lipca 2021 - siedziba Podokręgu Wałbrzych)

MKS Szczawno Zdrój 4-8 Polonia-Stal Świdnica 25 sierpnia, 17:00
Lechia II Dzierżoniów 2-4 Górnik Wałbrzych 25 sierpnia, 17:00
Łukasz Sztuka 69, Jakub Chlipała 88 - Damian Chajewski 24, 44, 67, Marcel Grudziński 76
Zagłębie Wałbrzych 1-4 Victoria Świebodzice 11 sierpnia, 18:00
Wiktor Smoczyk 42 - Kacper Wiśniewski 7, Daniel Borowiec 16, Marcin Michnicki 34, 82
Zieloni Mokrzeszów 0-5 Granit Roztoka 25 sierpnia, 17:00
Michał Mieliwodzki 12, Przemysław Grosiak 33, 41, 54, Michał Krynicki 87
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 4-3 Zjednoczeni Żarów 25 sierpnia, 17:00
Adrian Matuła 13, 26, 58, Mateusz Wroczyński 83 - Roman Chwostenko 41, 43, 81
STEP Tąpadła/Wiry 0-3 AKS Strzegom 1 września, 17:00
Szymon Cukier 23, Damian Bogacz 34, Mariusz Krupnik 40
w pierwotnym terminie (25 sierpnia, 17:00) odwołany
Zieloni Mrowiny 0-6 Grom Witków 25 sierpnia, 18:00
Łukasz Cegielski 10, 18, Wojciech Pitura 13, Jakub Smutek 54, Piotr Hendzel 81, Maciej Turzański 85
Delta Słupice 0-14 Lechia Dzierżoniów 25 sierpnia, 18:00
Marcin Orłowski 31, 50, Bartosz Rzepski 33, Mateusz Zatwarnicki 34, Élton 36, Rafał Zachilski 44 (s), Michał Ciarkowski 52, 87, Mateusz Miazga 59, 75, Maurycy Majewski 65, 89, Kamil Juraszek 85, Jakub Knyrek 86
LKS Wambierzyce 2-8 Włókniarz Kudowa Zdrój 1 września, 17:00
Bartosz Rudzki 11, Jarosław Bagiński 17 - Piotr Kochanek 2, Bruno Marchiori 13, 38, 68, Paweł Matecki 54, Patryk Myrdacz 65, Rodrigo Pinto 85, 87
w pierwotnym terminie (25 sierpnia, 17:00) odwołany
Orlęta Krosnowice 1-6 Skałki Stolec 1 września, 17:00
Mikołaj Tomera 65 - Marcin Skubisz 33, Damian Kijak 67, Damian Stanny 68, 84, Maciej Drubkowski 74, Ksawery Dominik 76
w pierwotnym terminie (25 sierpnia, 17:00) odwołany
Polonia Ząbkowice Śląskie 0-10 Słowianin Wolibórz 25 sierpnia, 17:00
Seweryn Sarkowicz 13, 20, 27, 44, Caique 29, Raul Botura 51, Grzegorz Dereń 62, 89, Mateusz Adamczyk 78, Kaue Candido Cardozo 85
Klubokawiarnia Roztocznik 0-18 Orzeł Ząbkowice Śląskie 25 sierpnia, 17:00
Kamil Ostaszewski 15, Paweł Witsanko 20, Kamil Lechocki 22, 85, Dawid Kuriata 30, 31, 54, 76, Mateusz Szabatowski 32, Seweryn Raszpla 44, 75, 80, Igor Wargin 57, 68, Dawid Dawidziak 58, 60, 67, 81
Tom-Dar Ludwikowice 1-9 Piast Nowa Ruda 25 sierpnia, 17:00
Kamil Rudy 39 - Bartłomiej Biernat 12, Cristiano Tavares 21, Krzysztof Mika 38, Dawid Sypień 51 (s), Alefe Lima 54, 65, Oliver Zabrzeski 70, 85, 90
w Jugowie
Sparta Stary Waliszów 2-3 Polonia Bystrzyca Kłodzka 25 sierpnia, 17:00
Daniel Kruk 30, 90 - Kamil Dymek 76, Maciej Dymek 90, 90
Śnieżnik Domaszków 9-2 Nysa Kłodzko 25 sierpnia, 17:00
Sule Ayinla 14, 71, Grzegorz Socha 18, 78, Wojciech Brogowski 35, 40, 75, Jonasz Bajda 54, Marcin Olczyk 85 - Dawid Siekaniec 64, Mateusz Gnojnicki 82
Orzeł II Ząbkowice Śląskie 0-3 Bielawianka Bielawa 1 września, 17:00
Seweryn Ślepecki 54, Paweł Słonecki 82, Bartosz Tomkiewicz 87
w pierwotnym terminie (25 sierpnia, 17:00) odwołany

II runda - 8 września
(Losowanie - 15 lipca 2021 - siedziba Podokręgu Wałbrzych)

Górnik Wałbrzych 0-1 Polonia-Stal Świdnica 15 września, 17:00
Szymon Tragarz 74
w pierwotnym terminie (8 września, 16:30) odwołany
Victoria Świebodzice 0-1 Granit Roztoka 8 września, 16:30
Wiktor Strzyżewski 52
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 2-5 AKS Strzegom 14 września, 17:00
Michał Grabowski 41, Dawid Wodnicki 89 - Szymon Cukier 2, Mateusz Sawicki 25, 90, Kamil Sadowski 26, Damian Bogacz 36
w pierwotnym terminie (8 września, 16:30) odwołany
Grom Witków 0-3 Lechia Dzierżoniów 8 września, 16:30
Michał Ciarkowski 28, Marcin Orłowski 44, Dominik Watuszko 84
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-2 Skałki Stolec 8 września, 16:30
Patryk Myrdacz 27, Marek Tomczak 77, Bruno Marchiori 85 - Mateusz Kuranda 29, Szymon Radziszewski 56
Słowianin Wolibórz 3-4 Orzeł Ząbkowice Śląskie 8 września, 16:30
Łukasz Kamiński 16, Seweryn Sarkowicz 48, Caique 52 - Igor Wargin 27, 41, Michał Łaski 33, Łukasz Maciejewski 81
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-2 Piast Nowa Ruda 8 września, 17:00
k. 5-4
Kamil Kozieł 56, Kamil Zarówny 58 - Ernest Polak 14, Łukasz Tracz 22
Śnieżnik Domaszków 2-6 Bielawianka Bielawa 8 września, 16:30
Wojciech Brogowski 77, 81 - Italo Rocha 33, 43, 62, Bartosz Tomkiewicz 39, Norbert Piątek 66, Marcos Pauli Baumgarten 71

1/4 finału - 22 września
(Losowanie - 15 lipca 2021 - siedziba Podokręgu Wałbrzych)

Granit Roztoka 2-3 Polonia-Stal Świdnica 22 września, 16:00
Tomasz Jędryka 71, Grzegorz Mieliwodzki 89 - Robert Myrta 29, 30, Wojciech Szuba 41
AKS Strzegom 1-5 Lechia Dzierżoniów 22 września, 16:00
Szymon Cukier 75 - Dominik Watuszko 56, 62, Marcin Orłowski 64, 71, Bartosz Rzepski 90
Włókniarz Kudowa Zdrój 0-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie 22 września, 16:00
Igor Wargin 4, 54, Fabian Dudek 74 (s)
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-4 Bielawianka Bielawa 22 września, 16:00
Bartosz Wojtyła 77 - Dominik Jagielski 50, 60, 66, Bartłomiej Cegiełka 90

1/2 finału - 6 października
(Losowanie - 15 lipca 2021 - siedziba Podokręgu Wałbrzych)

Lechia Dzierżoniów 2-1 Polonia-Stal Świdnica 6 października, 16:00
Élton 63, Marcin Orłowski 82 - Sebastian Białasik 49
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-3 Bielawianka Bielawa 6 października, 16:00
nieznany 5, 55 - Marcos 71, Bartłomiej Cegiełka 88, Bartosz Paszkowski 90

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas