[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2012/2013, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław

Runda wstępna - 22 sierpnia

Borowianka Borowa 2-4 LZS Solniki Małe 22 sierpnia, 17:00
Orla Korzeńsko 0-9 Piast Żmigród 22 sierpnia, 17:00
Odra Kotowice 0-3 GKS Kobierzyce
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Błyskawica Lenartowice 2-3 Puma Pietrzykowice 22 sierpnia, 17:00
MPWiK Mokry Dwór 3-1 Parasol Wrocław 22 sierpnia, 17:00
Grom Siekierowice 3-9 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 22 sierpnia, 17:00
Sokół Sokołowice 2-4 Wiwa Goszcz 22 sierpnia, 17:00
Płomień Wisznia Mała 1-3 Sparta Skarszyn 22 sierpnia, 17:00
Olimpia Żerniki Wrocławskie 0-4 Strzelinianka Strzelin 22 sierpnia, 17:00
Skra Wojnowice 0-4 Foto-Higiena Gać 22 sierpnia, 17:00
LZS Zbytowa 1-3 KS Łozina 22 sierpnia, 17:00
Bumerang Wrocław 0-10 Ślęza Wrocław 29 sierpnia, 18:00
FC Wrocław Academy Wrocław (j) 1-2 Piast Żerniki (Wrocław) 29 sierpnia, 17:00
Forza Wrocław 1-3 KP Brzeg Dolny 22 sierpnia, 17:00
Różanka Wrocław 0-3 Bór Oborniki Śląskie
(wo)
w pierwotnym terminie (22 sierpnia, 17:00) odwołany
Orzeł Święta Katarzyna 3-2 Orzeł Sadków 22 sierpnia, 17:00
pd.
Tomtex Widawa Wrocław 1-9 Wratislavia Wrocław 22 sierpnia, 17:00
Wratislavia Wrocław (juniorzy) 0-3 Sokół Marcinkowice 22 sierpnia, 17:00
Widawa Bierutów 1-2 Pogoń Oleśnica 22 sierpnia, 17:00
Plon Gądkowice 3-4 Lotnik Twardogóra 22 sierpnia, 17:00
Dolpasz Skokowa 1-8 Sokół Wielka Lipa 22 sierpnia, 17:00
Nefryt Jordanów Śląski 4-1 Zachód Sobótka 22 sierpnia, 17:00
Piorun Jakubkowice 1-9 Polonia Wrocław 22 sierpnia, 17:00
Czarni Kondratowice 2-4 Polonia Jaszowice 22 sierpnia, 17:00
pd.
Widawa Kiełczów 2-1 Czarni Jelcz-Laskowice 22 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Łowęcice 1-1 Polonia Środa Śląska 22 sierpnia, 17:00
pd. k. 2-4
Zenit Międzybórz 2-4 Dąb Dobroszyce 22 sierpnia, 17:00
Kolektyw Radwanice 1-4 Piast Nadolice 22 sierpnia, 17:00
KS Wrocław 0-3 Burza Godzieszowa
(wo)
w pierwotnym terminie (22 sierpnia, 17:00) odwołany
Energetyk Siechnice 0-1 LZS Stary Śleszów 22 sierpnia, 17:00
Błysk Kuźniczysko 4-1 Polonia Trzebnica 22 sierpnia, 17:00
Burza Bystrzyca 1-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 22 sierpnia, 17:00
pd. k. 3-4

1/16 finału - 12 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2012, 15:30 - siedziba DZPN)

MPWiK Mokry Dwór 1-2 Polonia Środa Śląska 12 września, 17:00
Lotnik Twardogóra 2-4 Dąb Dobroszyce 12 września, 17:00
Orzeł Święta Katarzyna 2-3 Sokół Marcinkowice 12 września, 17:00
Nefryt Jordanów Śląski 3-2 GKS Kobierzyce 12 września, 17:00
Widawa Kiełczów 0-3 Pogoń Oleśnica 12 września, 17:00
Burza Godzieszowa 1-3 KP Brzeg Dolny 12 września, 17:00
Błysk Kuźniczysko 1-5 Wiwa Goszcz 12 września, 17:00
LZS Solniki Małe 1-9 Foto-Higiena Gać 12 września, 17:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 1-6 Sokół Wielka Lipa 12 września, 17:00
Wratislavia Wrocław 2-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 12 września, 17:00
Piast Nadolice 2-5 Sparta Skarszyn 12 września, 17:00
Piast Żerniki (Wrocław) 4-1 Bór Oborniki Śląskie 12 września, 17:00
Puma Pietrzykowice 1-4 Strzelinianka Strzelin 12 września, 17:00
KS Łozina 0-2 Piast Żmigród 12 września, 17:00
Polonia Wrocław 7-1 LZS Stary Śleszów 12 września, 17:00
Polonia Jaszowice 0-4 Ślęza Wrocław 12 września, 17:00

1/8 finału - 3 października

Nefryt Jordanów Śląski 2-5 Polonia Wrocław 3 października, 16:15
Artur Brzeźny 13, 78 (k) - Marek Jaworski 35, Michał Łuczak 42, Rafał Rybiński 64, 82, Michał Morawski 89
Wratislavia Wrocław 5-1 Sokół Marcinkowice 3 października, 16:15
Łukasz Zajdler ?, Dawid Ochlik ?, Łukasz Wojtynia ?, Michał Zachodny ?, Robert Ziaja ? - nieznany ?
Sparta Skarszyn 4-3 Sokół Wielka Lipa 3 października, 16:15
nieznany ?, ?, ?, ? - Daniel Narkiewicz 25, 40, Marcin Korkosz 72
Dąb Dobroszyce 3-2 Ślęza Wrocław 3 października, 16:15
Rafał Skafarek 17, Jacek Łoboda 32, Jarosław Klimkowski 72 - Dawid Pałys 13, Konrad Kątny 75 (k)
KP Brzeg Dolny 2-1 Piast Żmigród 3 października, 16:15
Jacek Szczur 20, Przemysław Stasiak 87 - Dariusz Zalewski 49
Wiwa Goszcz 1-0 Pogoń Oleśnica 3 października, 16:15
Piotr Michalewski 90 (s)
Piast Żerniki (Wrocław) 9-3 Polonia Środa Śląska 3 października, 16:15
Bartłomiej Matyja 13, 90, Paweł Jankowski 26, Jakub Myka 31, 40 (k), Daniel Czajkowski 34 (k), Przemysław Ujas 53, 83, Filip Miszewski 62 - nieznany ?, ?, ?
Strzelinianka Strzelin 1-4 Foto-Higiena Gać 3 października, 16:15
Tomasz Bartosz ? - Paweł Boczarski ?, nieznany ? (s), Krzysztof Kucyniak ?, Dawid Schie ?

1/4 finału - 3 kwietnia
(Losowanie - 13 lutego 2013 - siedziba DZPN)

Wratislavia Wrocław 2-2 Wiwa Goszcz 10 kwietnia, 17:00
pd. k. 3-5
Kamil Skrok 25, Sebastian Lewandowski 83 - nieznany ?, 90
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Skarszyn 1-4 Polonia Wrocław 10 kwietnia, 17:00
Piotr Koziara ? - Rafał Rybiński ?, ?, Grzegorz Korecki ?, ?
w Trzebnicy / w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Żerniki (Wrocław) 1-2 KP Brzeg Dolny 10 kwietnia, 17:00
Sebastian Lewek ? - Marek Gacek ?, Maciej Pomiećko ?
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąb Dobroszyce 1-7 Foto-Higiena Gać 3 kwietnia, 17:00
Wiesław Koprowski ? - Tomasz Jaworski ?, ?, ?, Marek Budny ?, Dawid Pożarycki ?, Radosław Florek ?, Patryk Domagalski ?
w Oleśnicy

1/2 finału - 24 kwietnia

Polonia Wrocław 0-5 KP Brzeg Dolny 24 kwietnia, 17:00
Tomasz Urban ?, ?, ?, Marek Gacek ?, Dawid Hernik ?
Wiwa Goszcz 3-2 Foto-Higiena Gać 24 kwietnia, 17:00
Jakub Gąska 38, 90, Mateusz Kuźniecow 40 (s) - Tomasz Jaworski 27, Tomasz Tarasewicz 61

Finał - 15 maja

Wiwa Goszcz 2-1 KP Brzeg Dolny 15 maja, 17:00
Łukasz Nowak 39, Jarosław Gajowy 44 - Tomasz Urban 56
w Goszczu

Puchar Polski 2012/2013 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2012/2013 (Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra)
Puchar Polski 2012/2013 (Dolnośląski ZPN - Legnica)
Puchar Polski 2012/2013 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas