[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2012/2013, grupa: Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra

I runda - 12 sierpnia

LZS Zaręba 2-4 Bazalt Sulików 12 sierpnia, 17:00
Sędziowie OZPN Jelenia Góra 5-2 Jaśnica Opolno Zdrój 11 sierpnia, 15:00
w Mirsku
Cosmos Radzimów 1-12 Piast Zawidów 12 sierpnia, 17:00
Hutnik Pieńsk 2-1 Nysa Zgorzelec 12 sierpnia, 17:00
LZS Pisarzowice 1-7 Łużyce Lubań 12 sierpnia, 17:00
Halniak Miłków 0-5 Olimpia Kowary 12 sierpnia, 17:00
Czarni Strzyżowiec 0-7 Karkonosze Jelenia Góra 12 sierpnia, 17:00
Hottur Borowice 2-5 KS Łomnica 12 sierpnia, 17:00
Kolonia Bolesławiec 1-8 BKS Bobrzanie Bolesławiec 12 sierpnia, 11:00
Kwisa Świeradów Zdrój 0-2 Julia Szklarska Poręba 12 sierpnia, 17:00
Nysa Wolbromek 2-2 Lotnik II Jeżów Sudecki 12 sierpnia, 17:00
k. 4-3
Orzeł Mysłakowice 0-2 Piast Dziwiszów 11 sierpnia, 17:00
Orliki Węgliniec 2-6 Victoria Ruszów 12 sierpnia, 17:00
w Czerwonej Wodzie
Dragon Miszkowice 2-13 Pogoń Świerzawa 12 sierpnia, 17:00
Olimpia II Krzeszów 0-1 Olimpia Kamienna Góra 12 sierpnia, 17:00
LZS Łaziska 1-1 GKS Warta Bolesławiecka 12 sierpnia, 17:00
k. 3-4
LKS Dobra 2-7 Leśnik Osiecznica 12 sierpnia, 17:00
Olsza II Olszyna Lubańska 1-7 Włókniarz Mirsk 12 sierpnia, 17:00
w Biedrzychowicach
Jawa Otok 1-7 Twardy Świętoszów 11 sierpnia, 17:00
Orzeł Wojcieszów 5-5 Lotnik Jeżów Sudecki 12 sierpnia, 17:00
k. 5-4
LZS Brzeźnik 2-2 Piast Wykroty 12 sierpnia, 17:00
k. 4-5
Mitex Podgórzyn 4-3 Czarni Lwówek Śląski 12 sierpnia, 17:00
Lechia Piechowice 2-6 Granica Bogatynia 11 sierpnia, 17:00

II runda - 29 sierpnia
(Losowanie - 22 sierpnia 2012 - siedziba OZPN Jelenia Góra)
Piast Zawidów, Łużyce Lubań, Olimpia Kowary, Karkonosze Jelenia Góra, BKS Bobrzanie Bolesławiec, Olimpia Kamienna Góra, Leśnik Osiecznica, Włókniarz Mirsk, Granica Bogatynia, Julia Szklarska Poręba - wolny los

KS Łomnica 0-1 Piast Dziwiszów 29 sierpnia, 17:30
Hutnik Pieńsk 4-1 Victoria Ruszów 29 sierpnia, 17:00
Bazalt Sulików 2-4 Piast Wykroty 29 sierpnia, 17:00
Orzeł Wojcieszów 3-0 Mitex Podgórzyn 29 sierpnia, 17:00
Nysa Wolbromek 2-6 Pogoń Świerzawa 29 sierpnia, 17:00
Kwisa Świeradów Zdrój 4-0 Sędziowie OZPN Jelenia Góra 30 sierpnia, 17:30
GKS Warta Bolesławiecka 3-0 Twardy Świętoszów 29 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek

III runda - 9 marca
(Losowanie - 22 listopada 2012 - siedziba OZPN Jelenia Góra)

BKS Bobrzanie Bolesławiec 2-4 Olimpia Kowary 6 kwietnia, 11:00
Damian Kamuda 4, Paweł Żmudziński 68 - Maciej Udod 3 (k), 14, 43 (k), Sebastian Szujewski 71
w Legnicy; boczne boisko Stadionu Miejskiego / w pierwotnym terminie (9 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hutnik Pieńsk 1-3 Granica Bogatynia 9 marca, 13:00
Damian Sochacki 35 (s) - Michał Marszałek 77, Arkadiusz Szal 78 (s), Dawid Więckiewicz 90
Kwisa Świeradów Zdrój 1-4 Włókniarz Mirsk 9 marca, 13:00
Wojciech Ostrejko 58 - Jarosław Wichowski 4, 78, Dawid Grygiel 54, Bartosz Morzecki 67
w Mirsku
Piast Dziwiszów 3-2 Łużyce Lubań 9 marca, 12:00
Damian Stankiewicz 40, Marcin Pacan 45, Dominik Pietrzykowski 79 - Tomasz Griżuk 55, Łukasz Kusiak 63
w Zgorzelcu
Pogoń Świerzawa 1-7 Karkonosze Jelenia Góra 6 kwietnia, 12:45
Radosław Kurek 71 - Artur Milewski 6, Krystian Majer 36, Łukasz Kowalski 62, 67, 90, Klim Chodżamkułow 75, Marcin Bednarczyk 84
w Legnicy; boczne boisko Konfeksu / w pierwotnym terminie (9 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Wojcieszów 2-3 Olimpia Kamienna Góra 9 marca, 13:00
Maciej Firlej 38, Łukasz Szwaja 57 - Daniel Procyk 49, Damian Misan 75 (k), 87
Piast Wykroty 2-1 Piast Zawidów 9 marca, 13:00
Grzegorz Roman ?, Maciej Słabicki ? - Krzysztof Mazur ?
GKS Warta Bolesławiecka 1-1 Leśnik Osiecznica 9 marca, 15:00
k. 1-4

1/4 finału - 24 kwietnia
(Losowanie - 11 kwietnia 2013, 15:00 - siedziba OZPN Jelenia Góra)

Olimpia Kamienna Góra 4-1 Karkonosze Jelenia Góra 24 kwietnia, 17:00
Łukasz Bieńkowski 45, Damian Misan 59, 83, Konrad Domin 76 - Marek Wawrzyniak 89
Piast Dziwiszów 0-1 Olimpia Kowary 24 kwietnia, 17:00
Marcin Smoczyk 33
Leśnik Osiecznica 1-0 Piast Wykroty 13 kwietnia, 16:00
jednocześnie mecz 20. kolejki klasy okręgowej Jelenia Góra
Włókniarz Mirsk 0-1 Granica Bogatynia 24 kwietnia, 17:00
Michał Marszałek 40

1/2 finału - 15 maja
(Losowanie - 25 kwietnia 2013 - siedziba OZPN Jelenia Góra)

Olimpia Kamienna Góra 0-2 Olimpia Kowary 15 maja, 17:00 (200)
Marcin Smoczyk 73, Sebastian Szujewski 88
Leśnik Osiecznica 0-7 Granica Bogatynia 15 maja, 17:00
Dawid Więckiewicz ?, ?, ?, ?, Michał Marszałek ?, ?, ?

Finał - 22 maja

Granica Bogatynia 1-2 Olimpia Kowary 22 maja, 17:00
Radosław Pietkiewicz 81 - Julian Rudnicki 8, Sebastian Szujewski 23
w Jeżowie Sudeckim

Puchar Polski 2012/2013 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2012/2013 (Dolnośląski ZPN - Legnica)
Puchar Polski 2012/2013 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych)
Puchar Polski 2012/2013 (Dolnośląski ZPN - Wrocław)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas