[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2012/2013, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica

Runda wstępna - 29 sierpnia
(Losowanie - 19 lipca 2012)

Arkon II Przemków 1-6 Dragon Jaczów 29 sierpnia, 17:30
Łagoszowia Łagoszów 3-6 Orzeł Czerna 29 sierpnia, 17:30
LZS Nowa Wieś Lubińska 1-3 Iskra Kębłów 29 sierpnia, 17:30
Grom Gromadzyń-Wielowieś 0-5 Krokus Kwiatkowice 29 sierpnia, 17:30
Unia Rosochata 3-4 Kaczawa Bieniowice 29 sierpnia, 17:30
Nysa Wiadrów 4-6 GKS Męcinka 29 sierpnia, 17:30
Zryw Kłębanowice 2-5 KS Legnickie Pole 29 sierpnia, 17:30
Albatros Jaśkowice 1-3 Rodło Granowice 29 sierpnia, 17:30
Błękitni Kościelec 3-5 Arkon Przemków 29 sierpnia, 17:30
w Janowicach Dużych
Górnik Lubin 6-3 Kłos Moskorzyn 29 sierpnia, 17:30
Iskra Droglowice 3-2 Sparta Przedmoście 29 sierpnia, 17:30

I runda - 12 września
(Losowanie - 19 lipca 2012)
Chrobry II Głogów - wolny los.

Dragon Jaczów 1-2 Sparta Rudna 12 września, 17:00
Płomień Radwanice 7-0 Amator Wierzchowice 12 września, 17:00
Perła Potoczek 1-5 Orzeł Czerna 12 września, 17:00
LZS Buczyna 6-4 KS II Polkowice 12 września, 17:00
Iskra Sucha Górna 5-3 Stal Chocianów 12 września, 17:00
w Polkowicach
Iskra Kębłów 2-1 Zamet Przemków 12 września, 17:00
w Rudnej
Kalina Sobin 5-2 Relaks Szklary Dolne 12 września, 17:00
Victoria Parchów 2-2 Sparta Grębocice 12 września, 17:00
pd. k. 1-3
Iskra II Kochlice 0-3 Prochowiczanka Prochowice 12 września, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Ikar Miłogostowice 0-4 Krokus Kwiatkowice 12 września, 17:00
Kaczawa Bieniowice 2-5 Konfeks Legnica 12 września, 17:00
Sparta Parszowice 7-7 Mewa Kunice 12 września, 17:00
pd. k. 7-6
GKS Męcinka 1-4 Miedź II Legnica 12 września, 17:00
KS Legnickie Pole 3-4 Wilki Różana 12 września, 17:00
Rodło Granowice 2-7 Kuźnia Jawor 12 września, 17:00
Rataj Paszowice 2-2 Arkon Przemków 12 września, 17:00
pd. k. 5-4
Zawisza Serby 5-0 Odra Chobienia 12 września, 17:00
Górnik Lubin 3-0 Mieszko Ruszowice 12 września, 17:00
Iskra Droglowice 0-1 Zryw Kotla 12 września, 17:00
Korona Czernina 0-4 Orla Wąsosz 12 września, 17:00
Pogoń Góra 1-6 Orkan Szczedrzykowice 12 września, 17:00
Odra Ścinawa 3-1 Prochowiczanka II Prochowice 12 września, 17:00
Iskra Księginice 4-3 Iskra Kochlice 12 września, 17:00
Wilkowianka Wilków 2-4 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 12 września, 17:00
Przyszłość Prusice 1-2 Chojnowianka Chojnów 12 września, 17:00
Czarni II Rokitki 10-0 Czarni Miłkowice 12 września, 17:00
Iskra Niedźwiedzice 3-0 Sokół Krzywa (k. Legnicy) 12 września, 17:00
(wo)
Olimpia Olszanica 2-1 Fenix Pielgrzymka 12 września, 17:00
Orzeł Zagrodno 4-1 Górnik Złotoryja 12 września, 17:00
Skora Jadwisin 8-2 Gwizdek Legnica 11 września, 17:00
Konrad Konradówka 0-3 Czarni Rokitki 12 września, 17:00
(wo)
drużyna gospodarzy nie stawiła się na spotkanie

II runda - 26 września

Płomień Radwanice 6-1 Sparta Rudna 26 września, 17:00
Orzeł Czerna 0-1 LZS Buczyna 26 września, 17:00
Iskra Sucha Górna 2-0 Iskra Kębłów 26 września, 17:00
w Polkowicach
Kalina Sobin 0-5 Sparta Grębocice 26 września, 17:00
Krokus Kwiatkowice 0-1 Prochowiczanka Prochowice 26 września, 17:00
Sparta Parszowice 0-5 Konfeks Legnica 26 września, 17:00
Wilki Różana 0-2 Miedź II Legnica 26 września, 17:00
Rataj Paszowice 0-2 Kuźnia Jawor 25 września, 17:00
Górnik Lubin 2-4 Zawisza Serby 26 września, 17:00
Zryw Kotla 0-2 Chrobry II Głogów 26 września, 17:00
Orla Wąsosz 0-3 Orkan Szczedrzykowice 26 września, 17:00
Iskra Księginice 2-3 Odra Ścinawa 26 września, 17:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 1-4 Chojnowianka Chojnów 26 września, 17:00
Czarni II Rokitki 9-0 Iskra Niedźwiedzice 26 września, 17:00
Olimpia Olszanica 2-5 Orzeł Zagrodno 26 września, 17:00
Skora Jadwisin 5-1 Czarni Rokitki 26 września, 17:00

1/8 finału - 3 kwietnia

LZS Buczyna 3-2 Płomień Radwanice 17 kwietnia, 17:30
nieznany ?, ?, ? - Maciej Zymiak ?, Sebastian Bańka ?
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Sucha Górna 3-1 Sparta Grębocice 17 kwietnia, 17:30
Mateusz Adamczyk 35, Paweł Kaźmierczak 70, Konrad Janczak 80 - nieznany 33
w Polkowicach / w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Konfeks Legnica 0-3 Prochowiczanka Prochowice 9 marca, 11:00
Andrzej Węgłowski 25, Mariusz Wojciechowski 78, 85
Miedź II Legnica 5-1 Kuźnia Jawor 16 marca, 10:30
Mateusz Zatwarnicki 13, Dawid Retlewski 19, 53, Patryk Murawski 89, Artur Gałęza 90 - Bartosz Skulski 31
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) w Jaworze
Zawisza Serby 1-2 Chrobry II Głogów 17 kwietnia, 17:30
nieznany 77 - Patryk Obiała 62, Damian Drewnowski 69
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Odra Ścinawa 2-1 Orkan Szczedrzykowice 17 kwietnia, 17:30
pd.
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni II Rokitki 2-0 Chojnowianka Chojnów 17 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Zagrodno 0-2 Skora Jadwisin 17 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

1/4 finału - 24 kwietnia

LZS Buczyna 3-3 Iskra Sucha Górna 24 kwietnia, 17:30
k. 4-3
Miedź II Legnica 2-1 Prochowiczanka Prochowice 7 kwietnia, 11:00
Przemysław Wichłacz 52, Kamil Zieliński 88 - Marcin Ogórek 83
Odra Ścinawa 2-1 Chrobry II Głogów 24 kwietnia, 17:30
nieznany ?, ? - Michał Bednarski ?
Czarni II Rokitki 3-1 Skora Jadwisin 24 kwietnia, 17:30
Paweł Malik ?, Mateusz Gołębiewski ?, Szymon Gut ? - nieznany ?

1/2 finału - 8 maja

LZS Buczyna 5-4 Miedź II Legnica 8 maja, 17:30
pd.
Krzysztof Kotwas 10, 95, 106, Paweł Kiełb 20, Grzegorz Basałyga 47 - Kamil Zieliński 40, 50, Patryk Peszko 87 (s), Arkadiusz Kuciński 113
Czarni II Rokitki 3-0 Odra Ścinawa 8 maja, 17:30
Mariusz Marciniak ?, Mateusz Gołębiewski ?, Tomasz Haniecki ?

Finał - 22 maja

Czarni II Rokitki 7-1 LZS Buczyna 22 maja, 17:30
Tomasz Haniecki ?, ?, Mateusz Gołębiewski ?, ?, ?, Adam Szydełko ?, ? - Jakub Nonas ?
w Rokitkach

Puchar Polski 2012/2013 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2012/2013 (Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra)
Puchar Polski 2012/2013 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych)
Puchar Polski 2012/2013 (Dolnośląski ZPN - Wrocław)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas