[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław

Runda wstępna - 15 sierpnia

Sokół II Marcinkowice 1-3 Strzelinianka Strzelin 15 sierpnia, 16:00
Łukasz Soroczyński 45 - Krzysztof Rogan 43, Bartosz Korgul 75, Krzysztof Będkowski 79
Polonia II Środa Śląska 4-1 Odra Malczyce 15 sierpnia, 16:00
Kamil Policht 6, 10, Patryk Bartkiewicz 37, Bartosz Kozak 58 - Tomasz Łastowiecki 81
Błękitni Pustków Wilczkowski 5-1 Polonia Jaszowice 15 sierpnia, 16:00
Szczepan Pasławski 10, Łukasz Legodziński 37, Krzysztof Leszczyński 58, 77, Maksymilian Jakubowski 88 - Radosław Jasiński 65
Borowianka Borowa 0-2 Widawa Kiełczów 15 sierpnia, 16:00
Przemysław Szymczyk 46, Jarosław Wójcik 78
Dąb Dobroszyce 2-3 Lotnik Twardogóra 15 sierpnia, 16:00
Michał Zięba 10, 43 - Jarosław Pydymowski 1 (s), Miłosz Stępień 84, Zbigniew Rusiecki 90
Długołęka 2000 2-3 KS Łozina 15 sierpnia, 16:00
Mateusz Bladycz 31, Bartosz Zaborek 54 - Patryk Raczkowski 4, Tomasz Dejneka 23, Mariusz Dejneka 37
GLKS Mietków 0-2 Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) 15 sierpnia, 16:00
Jacek Szafrański 60, Sebastian Andrusiak 84
KS Karszów 1-8 LKS Brożec 15 sierpnia, 16:00
Marcin Pająk 14 - Patryk Serwicki 16, 51, 65, 76, Mateusz Kendzierski 42, Gabriel Skoczyliński 48, Mateusz Grzywiński 59, Krystian Słowik 70
KS Poniatowice 0-3 KS Gręboszyce 15 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-4
Olimpia Bukowinka 1-2 Barycz Sułów 15 sierpnia, 16:00
Patryk Kuśmierek 47 - Bartosz Hęciak 82, Michał Musioł 85
Orzeł Bukówek 3-2 MKS Kostomłoty 15 sierpnia, 16:00
Łukasz Cieliński 2, Wiktor Cieliński 55, 65 - Krystian Rybak 4, Bartosz Jedziniak 77
Piast Lutynia 3-0 KP Brzeg Dolny 15 sierpnia, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Pogoń Jastrzębce 0-4 Zjednoczeni Szczepanów 15 sierpnia, 16:00
Tomasz Dudziński 25, Krzysztof Kułaga 27, Krystian Cedzyński 53, Krystian Kraszewski 61
Pogoń Syców 1-4 Zenit Międzybórz 15 sierpnia, 16:00
Łukasz Kociński 85 - Łukasz Nowak 51, 64, 90, Zbigniew Sieraczek 67
Polonia Grabowno Wielkie 2-3 Barycz Milicz 15 sierpnia, 16:00
Przemysław Pieczarka 50, 74 - Sebastian Walniczek 43, 52, Mateusz Babiarz 90
Polonia Jaksonów 1-6 FC Wrocław Academy Wrocław 15 sierpnia, 16:00
Przemysław Grzesiak 51 - Szymon Łasiński 23, 40, 44, 66, Michał Pawlak 25, Damian Katrycz 33
Puma Pietrzykowice 2-2 Sokół Smolec 15 sierpnia, 16:00
k. 3-4
Rafał Obała 15, Maciej Laskowski 40 - Tomasz Galant 65, Piotr Janiszewski 83
Sami Swoi Nadolice Wielkie 3-0 Skra Wojnowice 15 sierpnia, 16:00
(wo)
Krzysztof Lipski 52 - Gracjan Telążka 10, Sebastian Pioruński 72, Wojciech Sałandyk 82
na boisku 1-3
Sokół Kaszowo 1-1 Plon Gądkowice 15 sierpnia, 16:00
k. 5-4
Jacek Biernat 66 - Adrian Rajkiewicz 8
Tur Wrocław 1-2 Błękitni Siedlce 15 sierpnia, 14:00
Artur Tylicki 90 - Adrian Romaniak 40, Andrzej Polewczak 64
Ślęza Borów - BKS Borów
odwołany
Wicher Domasław 2-2 Galakticos Solna 15 sierpnia, 16:00
k. 4-5
Piotr Kapcia 73, Marek Kuriata 90 - Maciej Antoszczuk 16, 60
Tomtex Widawa Wrocław 3-0 Zorza Pęgów 15 sierpnia, 16:00
Marcin Stasiak 30, Grzegorz Kozioł 67, Piotr Miklas 75
KS Dziadowa Kłoda 3-1 LZS Solniki Małe 15 sierpnia, 16:00
Dominik Jeziorny 43, Karol Świątek 78, 80 - Kacper Magiera 67
WKS Wilczyce 3-0 Polonia Miłoszyce 15 sierpnia, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Zalesie Wójcice 2-10 Burza Bystrzyca 15 sierpnia, 16:00
Paweł Grześków 18, Dawid Mularczyk 77 - Patryk Dobrzański 3, 40, 41, 47, 79, Łukasz Budzowski 31, Paweł Pióro 44, Łukasz Rolka 77, Adam Kubik 86, Piotr Bekalski 87
Zieloni Rakoszyce 1-2 LZS Osiek 15 sierpnia, 16:00
Maciej Adamowicz 20 - Damian Guściora 15, Norbert Szczęch 75
Zryw Chociwel 3-4 Gromnik Kuropatnik 15 sierpnia, 16:00
Tobiasz Kurowski 77, 80, 84 - Błażej Cuker 28, Piotr Pukalski-Pukała 64, Łukasz Muraszew 68, Grzegorz Nakonieczny 74
Kometa Kryniczno 1-3 Błysk Kuźniczysko 15 sierpnia, 16:00
Damian Leśniowski 67 - Rafał Kolonko 15, Rafał Flisiński 53, 66
Korona Pęcz 0-4 KS Oława 15 sierpnia, 16:00
Kacper Makowski 40, Karol Nikodem 45, Krzysztof Telatyński 53, 88
KP Ludów Śląski 2-2 Błękitni Gniechowice 15 sierpnia, 16:00
k. 4-3
Arkadiusz Półchłopek 19, Łukasz Kuriata 67 - Ryszard Piekarski 29, 90
KS Dobroszów 5-2 Dolpasz Skokowa 15 sierpnia, 16:00
Daniel Świerad 23, 51, 61, Dawid Kazimierowicz 27, Marek Kazimierowicz 42 - Krystian Barabach 7, Tomasz Figura 17
Odra Lubiąż 3-2 Zjednoczeni Łowęcice 15 sierpnia, 16:00
Kamil Rutowicz 13, Grzegorz Gryzan 75, Paweł Ryba 90 - Daniel Janiszewski 48, Sebastian Tychański 84
Orzeł Marszowice - Rapid Domaniów
odwołany
Pogoń Miękinia 3-2 Parasol Wrocław 15 sierpnia, 16:00
Mariusz Kowalczyk 19, 41, 83 - Paweł Godzwon 16, Jakub Dudziak 47
Polonia Bielany Wrocławskie 3-3 WKS Wierzbice 15 sierpnia, 16:00
k. 3-5
Michał Ośka 51, Krzysztof Dudek 77, Bartosz Skrzypek 90 - Michał Banach 15, Piotr Sztabiński 36, Paweł Duma 57 (s)
Sparta Wrocław 4-1 Szaluna Zębice 15 sierpnia, 15:30
Bartłomiej Kapek 46, Amadeusz Siwik 68, 90, Krzysztof Kapek 72 - Martin Szydłowski 76
Victoria Orzeszków 1-3 Kometa Krzelów 15 sierpnia, 16:00
Dawid Adamczak 58 - Rafał Sawa 22, Adam Marcinkowski 37, Marek Bigus 89
Ambrozja Bogdaszowice 2-1 Nefryt Jordanów Śląski 15 sierpnia, 16:00
Paweł Rudnicki 8, 33 - Artur Sieradzki 61
Polonia Wrocław 0-6 KS Żórawina 15 sierpnia, 16:00
Mateusz Drabicki 20, 61, 83, Kamil Kaczmarek 49, Przemysław Kiełcz 55, 85
w Żórawinie; Polonia gospodarzem
Huragan Minkowice Oławskie 0-5 Widawa Bierutów 15 sierpnia, 16:00
Sebastian Muller 22, Dawid Chirowski 23, Szczepan Wróblewski 43, Maciej Gajewski 66, Daniel Magiera 81
Augustyn Wrocław 1-4 Wratislavia Wrocław 15 sierpnia, 12:00
Ohchan Kwon 55 - Wojciech Gołębiewicz 45, Robert Ziaja 70, Marcin Sys 86, 90
Tarant Krzyżowice 2-6 Zachód Sobótka 15 sierpnia, 16:00
Jakub Owczarek 33, Maciej Broniszewski 90 - Tomasz Rajczakowski 13, Wojciech Malka 21, Krzysztof Czerwiński 28, Marcin Olejnik 35, 50, Łukasz Górzyński 70
Orla Korzeńsko 3-4 Orzeł Prusice 15 sierpnia, 16:00
Marcin Palej 15, 30, Marcin Antoniak 73 - Grzegorz Rajter 6, 20, Patryk Krajewski 52, 82

I runda - 30 sierpnia

Polonia II Środa Śląska 2-6 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 30 sierpnia, 17:30
Norbert Barański 30, Łukasz Spring 45 - Robert Rosiński ?, 23, 25, Sebastian Biedka ?, ?, Bartosz Przybyła ?
Błękitni Pustków Wilczkowski 2-3 Strzelinianka Strzelin 30 sierpnia, 17:30
KS Dziadowa Kłoda 0-4 Widawa Bierutów 30 sierpnia, 17:30
KS Gręboszyce 3-1 Burza Bystrzyca 30 sierpnia, 17:30
Barycz Sułów 2-2 Wiwa Goszcz 30 sierpnia, 17:30
k. 3-4
Orzeł Bukówek 0-5 Polonia Środa Śląska 30 sierpnia, 17:30
Piast Lutynia 1-7 Orzeł Sadowice 30 sierpnia, 17:30
Piotr Grociak 15 - Emanuel Stawarz ?, ?, Łukasz Żurawski ?, Kamil Baś ?, Tomasz Lisicki 23, 33, Konrad Hylewicz 38
Zjednoczeni Szczepanów 6-2 FC Wrocław Academy Wrocław 30 sierpnia, 17:30
Zenit Międzybórz 0-2 Polonia Trzebnica 30 sierpnia, 17:30
Ślęza Borów 0-13 Śląsk II Wrocław 30 sierpnia, 17:30
Sokół Smolec 2-9 Mechanik Brzezina 30 sierpnia, 17:30
Sami Swoi Nadolice Wielkie 2-6 Czarni Jelcz-Laskowice 30 sierpnia, 17:30
Sokół Kaszowo 1-5 Piast Żmigród 30 sierpnia, 17:30
Norbert Radgowski 44 - Andrzej Korytek 7, Szymon Sołtyński 40, 42, Patryk Bobkiewicz 43, 45
Sparta Wrocław 2-2 Kolektyw Radwanice 30 sierpnia, 20:30
k. 3-4
Błękitni Siedlce 4-0 Foto-Higiena Gać 30 sierpnia, 17:30
Andrzej Polewczak ?, Mateusz Brudnicki ?, Damian Dewerenda ?, Łukasz Romaniak ?
Galakticos Solna 0-8 Ślęza Wrocław 30 sierpnia, 17:30
Maciej Firlej 3, 27, 41, Jakub Jakóbczyk 35, Mateusz Kluzek 48, Łukasz Sakwa 61, 65, Maciej Matusik 86
Tomtex Widawa Wrocław 0-7 KS Łozina 31 sierpnia, 17:30
WKS Wilczyce 0-8 GKS Mirków/Długołęka 31 sierpnia, 17:30
LZS Osiek 0-3 Zachód Sobótka 31 sierpnia, 17:30
Gromnik Kuropatnik 0-5 GKS Kobierzyce 31 sierpnia, 17:30
Kamil Żbik 8, 85, Dawid Błachut 14, Radosław Flejterski 20, Sławomir Domański 52
Błysk Kuźniczysko 0-2 Sokół Wielka Lipa 30 sierpnia, 17:30
Kamil Pyzłowski 19, Hubert Miara 34
KP Ludów Śląski 1-2 Sokół Marcinkowice 30 sierpnia, 17:30
KS Dobroszów 3-3 Wratislavia Wrocław 30 sierpnia, 17:30
k. 2-3
Daniel Świerad 25, Dawid Kazimierowicz 27, 37 - Robert Ziaja 14, 25, 39
Odra Lubiąż 0-0 Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) 30 sierpnia, 17:30
k. 4-5
Orzeł Marszowice 1-2 Energetyk Siechnice 31 sierpnia, 17:30
Pogoń Miękinia 0-5 Piast Żerniki (Wrocław) 30 sierpnia, 17:30
Grzegorz Nowicki 11, Jakub Mikuś 25, Krzysztof Dziwer 45 (s), Mateusz Magusiak 45, 45
WKS Wierzbice 2-1 LKS Brożec 31 sierpnia, 17:30
Kometa Krzelów 2-5 MKP Wołów 31 sierpnia, 17:30
Ambrozja Bogdaszowice 2-3 KS Żórawina 31 sierpnia, 17:30
Widawa Kiełczów 2-2 KS Oława 31 sierpnia, 17:30
k. 3-1
Barycz Milicz 1-4 Pogoń Oleśnica 31 sierpnia, 17:30
Lotnik Twardogóra 0-0 Orzeł Prusice 31 sierpnia, 17:30
k. 5-4

1/16 finału - 20 września

Wratislavia Wrocław 2-2 Polonia Trzebnica 20 września, 17:00
k. 4-5
Łukasz Kuczer 63 (s), Tomasz Danicki 90 - Piotr Możdrzech 29, Krzysztof Ulatowski 34
Lotnik Twardogóra 0-8 Piast Żmigród 20 września, 17:00
Mateusz Fedyna 35, Damian Celuch 36, Oskar Trzepacz 49, 71, Szymon Sołtyński 66, 74, 77, Paweł Kohut 80
Widawa Bierutów 0-3 Ślęza Wrocław 20 września, 17:00 (150)
Jakub Jakóbczyk 7, 50, Dawid Molski 42
KS Gręboszyce 1-5 Śląsk II Wrocław 20 września, 17:00
Tomasz Osiewała 66 - Adrian Tabaka 5, Mateusz Czerwiński 15, Sebastian Jaroszyński 31, 59, Mikołaj Kotfas 42
KS Łozina 4-2 Wiwa Goszcz 20 września, 17:00
Jacek Łoboda 39, Mariusz Kazimierowicz 63, Michał Dejneka 64, Tomasz Dejneka 68 - Jakub Budzowski 19, Tomasz Swaczeński 70
Kolektyw Radwanice 1-8 Pogoń Oleśnica 20 września, 18:00
GKS Mirków/Długołęka 4-0 Sokół Wielka Lipa 20 września, 17:00
Czarni Jelcz-Laskowice 2-2 Sokół Marcinkowice 20 września, 17:00
k. 8-9
Strzelinianka Strzelin 1-3 Piast Żerniki (Wrocław) 20 września, 17:00
Mechanik Brzezina 5-2 MKP Wołów 20 września, 17:00
Arkadiusz Markowski 4, Bartłomiej Matyja 9, 51, 66, Marcin Lament 35 - Kamil Ramiączek 59, Dominik Maziarz 65
KS Żórawina 1-0 Zachód Sobótka 20 września, 17:00
Widawa Kiełczów 2-4 Energetyk Siechnice 20 września, 17:00
Paweł Oszczapiński 65, Piotr Łukasiewicz 70 - Michał Skowron 32, 85, Maciej Zapał 75, Kamil Stoszek 80
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) 1-1 Polonia Środa Śląska 20 września, 17:00
k. 3-1
Jacek Szafrański 44 - Kornel Drączkowski 32
Zjednoczeni Szczepanów 3-0 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 20 września, 17:00
WKS Wierzbice 2-5 Orzeł Sadowice 20 września, 17:00
Błękitni Siedlce 1-2 GKS Kobierzyce 20 września, 17:00

1/8 finału - 4 października

KS Łozina 1-4 Polonia Trzebnica 4 października, 18:00
Zjednoczeni Szczepanów 0-8 Śląsk II Wrocław 4 października, 16:30
Sebastian Jaroszyński ?, ?, ?, Mikołaj Kotfas ?, Miłosz Kubacki ?, Adrian Sobczak ?, Mateusz Czerwiński ?, Patryk Caliński ?
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) 0-6 Sokół Marcinkowice 4 października, 16:30
KS Żórawina 0-2 Pogoń Oleśnica 4 października, 16:30
Mechanik Brzezina 2-0 Piast Żerniki (Wrocław) 4 października, 16:30
Filip Janiak ?, Kamil Pirga ?
GKS Mirków/Długołęka 0-5 Piast Żmigród 4 października, 16:30
Oskar Trzepacz 7, Oskar Majbroda 20, Andrzej Korytek 23, Karol Stachowiak 57, Patryk Bobkiewicz 63
Energetyk Siechnice 1-4 Ślęza Wrocław 4 października, 16:30
Maciej Zapał 69 (k) - Łukasz Sakwa 18, Maciej Firlej 20, Mateusz Stempin 51, 71
Orzeł Sadowice 0-0 GKS Kobierzyce 4 października, 16:30
k. 2-3

1/4 finału - 3 grudnia
(Losowanie - 12 października 2017 - siedziba Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej)

GKS Kobierzyce 1-1 Ślęza Wrocław 2 grudnia, 12:00
k. 3-4
Polonia Trzebnica 1-3 Piast Żmigród 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (3 grudnia, 12:00) odwołany
Sokół Marcinkowice 2-1 Śląsk II Wrocław 25 listopada, 13:00
nieznany ? (k), 90 - Adrian Sobczak 70
w pierwotnym terminie (3 grudnia, 12:00) odwołany
Mechanik Brzezina 3-2 Pogoń Oleśnica 2 grudnia, 12:00

1/2 finału - 3 marca
(Losowanie - 12 grudnia 2017 - siedziba Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej)

Piast Żmigród 0-3 Ślęza Wrocław 4 marca, 12:00
Marcin Wdowiak 33, Hubert Muszyński 63, Kornel Traczyk 89
w pierwotnym terminie (3 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie we Wrocławiu; w Młodzieżowym Centrum Sportu
Mechanik Brzezina 1-3 Sokół Marcinkowice 10 marca, 10:00
nieznany 45 - Mateusz Magusiak ? (k), ? (k), Kacper Rokicki 7
w Środzie Śląskiej

Finał - 10 kwietnia

Sokół Marcinkowice 1-0 Ślęza Wrocław 10 kwietnia, 17:00
Kacper Rokicki 45
w Marcinkowicach

Puchar Polski 2017/2018 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2017/2018 (Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra)
Puchar Polski 2017/2018 (Dolnośląski ZPN - Legnica)
Puchar Polski 2017/2018 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas