[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Dolnośląski ZPN - Wałbrzych

1/16 finału - 6 września

LKS Bystrzyca Górna 0-0 Zdrój Jedlina Zdrój 6 września, 16:30
k. 5-4
Klubokawiarnia Roztocznik 0-4 Karolina Jaworzyna Śląska 6 września, 16:30
Mateusz Mróz 42, 56, Damian Tymcik 76, 78
Czarni Wałbrzych 0-9 Polonia-Stal Świdnica 6 września, 17:30
Wojciech Sowa 7, Kamil Szczygieł 34, Robert Myrta 53, 64, Szymon Tragarz 69, 74, 78, 80, Wojciech Szuba 87
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 0-0 Victoria Świebodzice 6 września, 16:30
k. 8-7
LKS Wiśniowa 4-7 Górnik Boguszów-Gorce 6 września, 17:30
Łukasz Dymitruk 39, 78, 85, Jacek Stachyra 45 - Dominik Wożniak 11, 75, Kornel Duś 13, 17, 18, 70, Ryszard Bejnarowicz 69
MKS Szczawno Zdrój 1-6 Górnik Wałbrzych 5 września, 17:00
Robert Koźlak 89 - Damian Migalski 18, 27, Damian Bogacz 21, 58, Mateusz Krzymiński 38, Mateusz Biskup 87
Grom Witków 4-2 Zjednoczeni Żarów 6 września, 16:30
Szymon Kloc 7, Mariusz Borowiec 30 (s), 71 (s), Maciej Madziała 89 - Bartosz Bobrecki 10, Mateusz Andrzejewski 24
Granit Roztoka 1-5 AKS Strzegom 6 września, 17:00
Marcin Litus 79 - Patryk Chrapek 51, Kamil Sadowski 59, 82, 85, 90
Piławianka Piława Górna 1-6 Lechia Dzierżoniów 6 września, 17:30
Michał Sienicki 44 - Damian Korkuś 10, Maciej Tomaszewski 20, Damian Szydziak 34, Damian Niedojad 43, Filip Barski 55, Grzegorz Borowy 90
Skałki Stolec 2-2 Piast Nowa Ruda 6 września, 16:30
k. 4-3
Mariusz Józwiszyn 10, Marcin Wiśniewski 67 - Seweryn Sarkowicz 37, Krzysztof Mika 65
Pogoń Duszniki Zdrój 0-6 Nysa Kłodzko 6 września, 17:00
Marcin Mirzyński 33, 52, Jacek Cebulski 59, 69, 80, Łukasz Wiącek 88
Iskra Jaszkowa Dolna 0-5 Bielawianka Bielawa 6 września, 16:30
Marcos 19, Piotr Prokop 40, Dawid Włodek 47, Robson Moreira 56, Wiktor Woźny 73
Kryształ Stronie Śląskie 4-1 Victoria Tuszyn 13 września, 16:30
Marcin Poświstajło 25, Tomasz Haydon 50, Dariusz Bugajski 89, Mateusz Poświstajło 90 - Oktawian Waligóra 51
ATS Wojbórz 2-9 Unia Bardo 6 września, 16:30
Jan Błaszko 53, Karol Kieloch 88 - Kamil Olejarnik 4, 35, 58, Daniel Chęciński 9, 10, 39, Andrzej Wiszowaty 13, Krzysztof Czachor 50, Piotr Sójka 67
Ślęża Ciepłowody 1-5 Orzeł Ząbkowice Śląskie 12 września, 16:30
w Ząbkowicach Śląskich; Ślęża gospodarzem
Orzeł Lubawka 3-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 6 września, 16:30
(wo)
goście zrezygnowali z gry

1/8 finału - 20 września

LKS Bystrzyca Górna 0-1 Karolina Jaworzyna Śląska 20 września, 16:00
Rafał Wilk 88
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 1-5 Polonia-Stal Świdnica 20 września, 16:45
Mateusz Wroczyński 76 - Szymon Tragarz 61, Kamil Szczygieł 69, 75, Robert Myrta 71, Bartłomiej Skowroński 85
Górnik Boguszów-Gorce 1-3 Górnik Wałbrzych 20 września, 17:00
Jarosław Maliszewski 25 - Denis Dec 5, Kamil Młodziński 52, Kacper Niemczyk 76
Grom Witków 0-1 AKS Strzegom 20 września, 16:00
Kamil Sadowski 73
Skałki Stolec 1-8 Lechia Dzierżoniów 20 września, 16:00
Piotr Kupiec 39 - Damian Niedojad 10, 28, 31, Mariusz Krupnik 44, Grzegorz Borowy 66, 77, 88, Marcin Buryło 89
Nysa Kłodzko 4-2 Bielawianka Bielawa 20 września, 16:00
Łukasz Wiącek 11, Daniel Horka 15, Tomasz Kubies 55, Adrian Morasz 89 (s) - Lucas Marcques 21, Robson Moreira 29
Kryształ Stronie Śląskie 2-5 Unia Bardo 27 września, 16:00
Mateusz Poświstajło 13, Tomasz Haydon 31 - Andrzej Wiszowaty 29, Kamil Olejarnik 47, 88, Krzysztof Czachor 68, Bartosz Zalot 75
Orzeł Lubawka 1-8 Orzeł Ząbkowice Śląskie 20 września, 16:00
Krzysztof Musiał 74 - Robert Herdy 21, Karol Zalewski 28, Remigiusz Kowerko 34, Mateusz Fudali 49, Dawid Kuriata 60, 62, 89, Tomasz Piątkowski 65

1/4 finału - 4 października

Karolina Jaworzyna Śląska 0-4 Polonia-Stal Świdnica 4 października, 16:00
Robert Myrta 13 (k), 44, 62, Andrij Kozaczenko 78
AKS Strzegom 1-1 Górnik Wałbrzych 11 października, 15:30
k. 3-4
Nysa Kłodzko 3-5 Lechia Dzierżoniów 11 października, 15:00
w pierwotnym terminie (4 października, 15:30) odwołany
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-1 Unia Bardo 4 października, 15:30 (100)
k. 4-1
Dawid Kuriata 46 - Krzysztof Czachor 64

1/2 finału - 3 marca

Polonia-Stal Świdnica 2-0 Górnik Wałbrzych 10 marca, 12:00
Rafał Wilk 56, Szymon Tragarz 78
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-1 Lechia Dzierżoniów 14 marca, 15:00
Grzegorz Borowy 49
w pierwotnym terminie (3 marca, 13:00) w Dzierżoniowie odwołany z powodu złego stanu boiska

Finał - 11 kwietnia

Polonia-Stal Świdnica 1-2 Lechia Dzierżoniów 11 kwietnia, 17:00
Krystian Jagieła 58 - Filip Barski 50, Damian Szydziak 68
w Świdnicy

Puchar Polski 2017/2018 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2017/2018 (Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra)
Puchar Polski 2017/2018 (Dolnośląski ZPN - Legnica)
Puchar Polski 2017/2018 (Dolnośląski ZPN - Wrocław)

Puchar Polski 2017/2018 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych - Kłodzko)
Puchar Polski 2017/2018 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych - Świdnica)
Puchar Polski 2017/2018 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych - Wałbrzych)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas