[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: Wrocław
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ślęza Wrocław 30 77 25 2 3 99-19 13 1 1 56-12 12 1 2 43-7
2.  Puma Pietrzykowice 30 59 18 5 7 71-41 10 3 2 42-13 8 2 5 29-28
3.  KP Brzeg Dolny 30 57 17 6 7 51-23 9 3 3 28-8 8 3 4 23-15 2 6 2 0 0 4-1
4.  Polonia Środa Śląska 30 57 16 9 5 59-27 9 4 2 34-13 7 5 3 25-14 2 0 0 0 2 1-4
5.  Gawin II Królewska Wola 30 56 17 5 8 85-47 10 2 3 47-21 7 3 5 38-26
6.  Foto-Higiena Gać 30 55 16 7 7 44-35 9 3 3 22-14 7 4 4 22-21
7.  Piast Żmigród 30 39 10 9 11 42-46 6 3 6 26-25 4 6 5 16-21 4 6 1 3 0 7-5
8.  MKP Wołów 30 39 11 6 13 49-58 5 6 4 29-21 6 0 9 20-37 4 5 1 2 1 3-4
9.  Orzeł Sadków 30 39 10 9 11 45-38 6 4 5 30-19 4 5 6 15-19 4 3 0 3 1 3-4
10.  Bór Oborniki Śląskie 30 34 8 10 12 40-58 6 4 5 23-22 2 6 7 17-36
11.  Strzelinianka Strzelin 30 31 8 7 15 41-50 8 2 5 24-13 0 5 10 17-37
12.  Świteź Wiązów 30 28 9 1 20 33-82 7 1 7 24-27 2 0 13 9-55 2 3 1 0 1 1-3
13.  Sokół Wielka Lipa 30 28 7 7 16 26-45 4 4 7 16-20 3 3 9 10-25 2 0 0 0 2 0-4
14.  Pogoń II Oleśnica 30 24 7 3 20 43-77 6 2 7 32-34 1 1 13 11-43 2 3 1 0 1 2-1
15.  Energetyk Siechnice 30 24 7 3 20 22-61 6 2 7 14-20 1 1 13 8-41 2 3 1 0 1 1-2
16.  Dąb Dobroszyce 30 23 6 5 19 29-78 5 3 7 17-36 1 2 12 12-42
Puma Pietrzykowice uzyskała dodatkowy awans do IV ligi z uwagi na zwolnione miejsce przez MKS Oława, który został dokooptowany do III ligi.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Ślęza Wrocław    5-0 4-0 2-2 6-2 0-3 6-0 2-1 6-1 4-1 4-0 3-1 3-0* 6-1 4-0 1-0 
 2 Puma Pietrzykowice1-2     2-1 1-1 3-1 4-1 1-3 4-0 1-1 1-1 2-0 4-0 5-0 5-1 6-0 2-1 
 3 KP Brzeg Dolny0-0 1-0     3-1 0-1 0-1 0-1 2-0 0-0 1-1 3-0 6-1 1-0 3-0* 6-1 2-1 
 4 Polonia Środa Śląska3-0* 1-1 0-1     2-0 2-2 1-0 5-1 0-2 1-1 4-2 3-0* 0-0 5-2 3-0 4-1 
 5 Gawin II Królewska Wola0-3 5-5 0-3* 0-1     4-1 4-2 6-1 2-1 2-0 1-1 10-1 4-0 2-1 1-0 6-1 
 6 Foto-Higiena Gać0-3 1-3 0-2 0-0 0-0     0-0 3-1 3-1 1-0 3-1 2-0 2-1 3-1 1-0 3-1 
 7 Piast Żmigród0-4 1-2 2-6 0-2 1-1 1-2     3-1 1-1 1-1 2-1 4-1 0-1 2-0 3-2 5-0* 
 8 MKP Wołów1-2 2-0 0-1 1-0 3-6 1-1 1-1     0-0 2-2 2-2 7-1 1-2 1-1 3-2 4-0 
 9 Orzeł Sadków0-3 1-2 2-0 1-4 2-4 0-0 2-2 0-1     5-0 2-2 4-0 2-0 4-0 4-0 1-1 
 10 Bór Oborniki Śląskie0-3 1-4 0-0 2-1 0-0 1-2 0-1 5-2 2-1     5-2 0-2 1-1 1-0 3-1 2-2 
 11 Strzelinianka Strzelin1-0 0-1 0-1 0-1 3-2 1-1 0-0 0-1 1-2 4-0     2-0 4-3 3-0 2-0 3-1 
 12 Świteź Wiązów0-4 4-2 1-2 0-2 2-3 2-1 0-3* 2-3 0-0 1-2 3-2     1-0 4-2 2-0 2-1 
 13 Sokół Wielka Lipa0-3 5-2 2-2 1-3 1-0 0-1 2-2 3-0 1-0 1-1 0-0 ***     0-1 0-1 0-1 
 14 Pogoń II Oleśnica1-8 0-1 0-3 2-6 3-5 3-2 3-1 1-2 1-2 7-2 1-1 3-0 0-0     2-0 5-1 
 15 Energetyk Siechnice0-6 0-1 2-1 1-1 0-2 0-1 0-0 1-3 1-0 4-0 2-1 0-2 0-2 1-0     2-0 
 16 Dąb Dobroszyce0-2 1-5 0-0 0-0 0-11 2-3 1-0 0-3* 0-3 1-5 3-2 4-0 1-0 3-1 1-1     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Bór Oborniki Śląskie 2-1 Polonia Środa Śląska 15 sierpnia, 17:00
Foto-Higiena Gać 3-1 Dąb Dobroszyce
Ślęza Wrocław 2-1 MKP Wołów 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Sadków 2-2 Piast Żmigród 15 sierpnia, 16:00
Świteź Wiązów 1-0 Sokół Wielka Lipa
Pogoń II Oleśnica 1-1 Strzelinianka Strzelin
Puma Pietrzykowice 6-0 Energetyk Siechnice
KP Brzeg Dolny 0-1 Gawin II Królewska Wola

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Polonia Środa Śląska 2-0 Gawin II Królewska Wola
Energetyk Siechnice 2-1 KP Brzeg Dolny
Strzelinianka Strzelin 0-1 Puma Pietrzykowice
Sokół Wielka Lipa 0-1 Pogoń II Oleśnica
Piast Żmigród 4-1 Świteź Wiązów
MKP Wołów 0-0 Orzeł Sadków
Dąb Dobroszyce 0-2 Ślęza Wrocław
Bór Oborniki Śląskie 1-2 Foto-Higiena Gać

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Foto-Higiena Gać 0-0 Polonia Środa Śląska 25 sierpnia, 17:00
Ślęza Wrocław 4-1 Bór Oborniki Śląskie 25 sierpnia, 17:00
Orzeł Sadków 1-1 Dąb Dobroszyce 25 sierpnia, 17:00
Świteź Wiązów 2-3 MKP Wołów 26 sierpnia, 16:00
Pogoń II Oleśnica 3-1 Piast Żmigród 26 sierpnia, 17:00
Puma Pietrzykowice 5-0 Sokół Wielka Lipa 25 sierpnia, 17:00
KP Brzeg Dolny 3-0 Strzelinianka Strzelin 26 sierpnia, 17:00
Gawin II Królewska Wola 1-0 Energetyk Siechnice 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 1-2 września

Polonia Środa Śląska 3-0 Energetyk Siechnice 1 września, 17:00
Strzelinianka Strzelin 3-2 Gawin II Królewska Wola 2 września, 16:00
Sokół Wielka Lipa 2-2 KP Brzeg Dolny 2 września, 11:00
Piast Żmigród 1-2 Puma Pietrzykowice 2 września, 16:00
MKP Wołów 1-1 Pogoń II Oleśnica 1 września, 17:00
Dąb Dobroszyce 4-0 Świteź Wiązów 2 września, 15:00
Bór Oborniki Śląskie 2-1 Orzeł Sadków 2 września, 11:00
Foto-Higiena Gać 0-3 Ślęza Wrocław 1 września, 16:00

Kolejka 5 - 5 września

Ślęza Wrocław 2-2 Polonia Środa Śląska 5 września, 17:00
Orzeł Sadków 0-0 Foto-Higiena Gać 5 września, 17:00
Świteź Wiązów 1-2 Bór Oborniki Śląskie 5 września, 16:00
Pogoń II Oleśnica 5-1 Dąb Dobroszyce 5 września, 17:00
Puma Pietrzykowice 4-0 MKP Wołów 5 września, 17:00
KP Brzeg Dolny 0-1 Piast Żmigród 5 września, 17:00
Gawin II Królewska Wola 4-0 Sokół Wielka Lipa 5 września, 17:00
Energetyk Siechnice 2-1 Strzelinianka Strzelin 5 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Polonia Środa Śląska 4-2 Strzelinianka Strzelin 8 września, 17:00
Sokół Wielka Lipa 0-1 Energetyk Siechnice 8 września, 11:00
Piast Żmigród 1-1 Gawin II Królewska Wola 8 września, 17:00
MKP Wołów 0-1 KP Brzeg Dolny 8 września, 17:00
Dąb Dobroszyce 1-5 Puma Pietrzykowice 8 września, 15:00
Bór Oborniki Śląskie 1-0 Pogoń II Oleśnica 8 września, 11:00
Foto-Higiena Gać 2-0 Świteź Wiązów 8 września, 17:00
Ślęza Wrocław 6-1 Orzeł Sadków 8 września, 17:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Orzeł Sadków 1-4 Polonia Środa Śląska 16 września, 11:00
Świteź Wiązów 0-4 Ślęza Wrocław 16 września, 15:00
Pogoń II Oleśnica 3-2 Foto-Higiena Gać 16 września, 17:00
Puma Pietrzykowice 1-1 Bór Oborniki Śląskie 15 września, 17:00
KP Brzeg Dolny 2-1 Dąb Dobroszyce 16 września, 17:00
Gawin II Królewska Wola 6-1 MKP Wołów 16 września, 11:00
Energetyk Siechnice 0-0 Piast Żmigród 16 września, 11:00
Strzelinianka Strzelin 4-3 Sokół Wielka Lipa 16 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Polonia Środa Śląska 0-0 Sokół Wielka Lipa 22 września, 16:00
Piast Żmigród 2-1 Strzelinianka Strzelin 23 września, 16:00
MKP Wołów 3-2 Energetyk Siechnice 22 września, 16:00
Dąb Dobroszyce 0-11 Gawin II Królewska Wola 23 września, 15:00
Bór Oborniki Śląskie 0-0 KP Brzeg Dolny 23 września, 11:00
Foto-Higiena Gać 1-3 Puma Pietrzykowice 23 września, 16:00
Ślęza Wrocław 6-1 Pogoń II Oleśnica 22 września, 16:00
Orzeł Sadków 4-0 Świteź Wiązów 23 września, 11:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Świteź Wiązów 0-2 Polonia Środa Śląska 30 września, 15:00
Pogoń II Oleśnica 1-2 Orzeł Sadków 30 września, 16:00
Puma Pietrzykowice 1-2 Ślęza Wrocław 29 września, 14:00
KP Brzeg Dolny 0-1 Foto-Higiena Gać 30 września, 16:00
Gawin II Królewska Wola 2-0 Bór Oborniki Śląskie 30 września, 11:00
Energetyk Siechnice 2-0 Dąb Dobroszyce 30 września, 11:00
Strzelinianka Strzelin 0-1 MKP Wołów 30 września, 11:00
Sokół Wielka Lipa 2-2 Piast Żmigród 30 września, 11:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Polonia Środa Śląska 1-0 Piast Żmigród 6 października, 16:00
MKP Wołów 1-2 Sokół Wielka Lipa 7 października, 15:00
Dąb Dobroszyce 3-2 Strzelinianka Strzelin 7 października, 15:00
Bór Oborniki Śląskie 3-1 Energetyk Siechnice 7 października, 11:00
Foto-Higiena Gać 0-0 Gawin II Królewska Wola 6 października
Ślęza Wrocław 4-0 KP Brzeg Dolny 6 października, 15:00
Orzeł Sadków 1-2 Puma Pietrzykowice 6 października, 16:00
Świteź Wiązów 4-2 Pogoń II Oleśnica 6 października, 16:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Pogoń II Oleśnica 2-6 Polonia Środa Śląska 14 października, 16:00
Puma Pietrzykowice 4-0 Świteź Wiązów
w pierwotnym terminie (13 października, 16:00) mecz odwołany / rozegrany w rundzie wiosennej
KP Brzeg Dolny 0-0 Orzeł Sadków 13 października, 16:00
Gawin II Królewska Wola 0-3 Ślęza Wrocław 14 października, 11:00
Energetyk Siechnice 0-1 Foto-Higiena Gać 14 października, 11:00
Strzelinianka Strzelin 4-0 Bór Oborniki Śląskie 14 października, 15:00
Sokół Wielka Lipa 0-1 Dąb Dobroszyce 14 października, 11:00
Piast Żmigród 3-1 MKP Wołów 14 października, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Polonia Środa Śląska 5-1 MKP Wołów 20 października, 16:00
Dąb Dobroszyce 1-0 Piast Żmigród 21 października, 14:00
Bór Oborniki Śląskie 1-1 Sokół Wielka Lipa 21 października, 11:00
Foto-Higiena Gać 3-1 Strzelinianka Strzelin 20 października, 15:00
Ślęza Wrocław 4-0 Energetyk Siechnice 20 października, 15:00
Orzeł Sadków 2-4 Gawin II Królewska Wola 20 października, 15:00
Świteź Wiązów 1-2 KP Brzeg Dolny 20 października, 16:00
Pogoń II Oleśnica 0-1 Puma Pietrzykowice 21 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Puma Pietrzykowice 1-1 Polonia Środa Śląska 27 października, 13:00
KP Brzeg Dolny 3-0 Pogoń II Oleśnica 27 października, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Gawin II Królewska Wola 10-1 Świteź Wiązów 28 października, 11:00
Energetyk Siechnice 1-0 Orzeł Sadków 28 października, 13:00
Strzelinianka Strzelin 1-0 Ślęza Wrocław 28 października, 13:00
Sokół Wielka Lipa 0-1 Foto-Higiena Gać 28 października, 11:00
Piast Żmigród 1-1 Bór Oborniki Śląskie 28 października, 14:00
MKP Wołów 4-0 Dąb Dobroszyce 28 października, 15:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Polonia Środa Śląska 4-1 Dąb Dobroszyce 4 listopada, 11:00
Bór Oborniki Śląskie 5-2 MKP Wołów 4 listopada, 11:00
Foto-Higiena Gać 0-0 Piast Żmigród 4 listopada, 11:00
Ślęza Wrocław 3-0 Sokół Wielka Lipa 3 listopada, 14:00
(wo)
goście nie skompletowali składu na mecz
Orzeł Sadków 2-2 Strzelinianka Strzelin 3 listopada, 13:00
Świteź Wiązów 2-0 Energetyk Siechnice 4 listopada, 14:00
Pogoń II Oleśnica 3-5 Gawin II Królewska Wola 4 listopada, 14:00
Puma Pietrzykowice 2-1 KP Brzeg Dolny 4 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 11 listopada

KP Brzeg Dolny 3-1 Polonia Środa Śląska 11 listopada, 11:00
Gawin II Królewska Wola 5-5 Puma Pietrzykowice 11 listopada, 11:00
Strzelinianka Strzelin 2-0 Świteź Wiązów 11 listopada, 11:00
Sokół Wielka Lipa 1-0 Orzeł Sadków 11 listopada, 11:00
Piast Żmigród 0-4 Ślęza Wrocław 11 listopada, 14:00
MKP Wołów 1-1 Foto-Higiena Gać 11 listopada, 13:00
Dąb Dobroszyce 1-5 Bór Oborniki Śląskie 11 listopada, 13:00
Pogoń II Oleśnica 2-0 Energetyk Siechnice 16 marca, 11:00
w Oleśnicy; w pierwotnym terminie (11 listopada, 11:00) nie odbył się z powodu trudnych warunków atmosferycznych

Kolejka 16 - 22 marca

Polonia Środa Śląska 1-1 Bór Oborniki Śląskie
Dąb Dobroszyce 2-3 Foto-Higiena Gać 22 marca, 14:00
MKP Wołów 1-2 Ślęza Wrocław 22 marca, 11:00
Piast Żmigród 1-1 Orzeł Sadków 22 marca, 14:00
Sokół Wielka Lipa - Świteź Wiązów
(wo)
na boisku 3-0
Strzelinianka Strzelin 3-0 Pogoń II Oleśnica
Energetyk Siechnice 0-1 Puma Pietrzykowice
Gawin II Królewska Wola 0-3 KP Brzeg Dolny
(wo)
mecz nie odbył się z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 29-30 marca

Gawin II Królewska Wola 0-1 Polonia Środa Śląska 30 marca, 11:00
KP Brzeg Dolny 6-1 Energetyk Siechnice 30 marca, 11:00
Puma Pietrzykowice 2-0 Strzelinianka Strzelin 30 marca, 11:00
Pogoń II Oleśnica 0-0 Sokół Wielka Lipa 30 marca, 11:00
Świteź Wiązów 0-3 Piast Żmigród 30 marca, 11:00
(wo)
na boisku 0-1
Orzeł Sadków 0-1 MKP Wołów 29 marca, 16:00
Ślęza Wrocław 1-0 Dąb Dobroszyce 30 marca, 11:00
Foto-Higiena Gać 1-0 Bór Oborniki Śląskie 30 marca, 11:00

Kolejka 18 - 6 kwietnia

Polonia Środa Śląska 2-2 Foto-Higiena Gać 5 kwietnia
Bór Oborniki Śląskie 0-3 Ślęza Wrocław 6 kwietnia, 11:00
Dąb Dobroszyce 0-3 Orzeł Sadków 6 kwietnia, 15:00
MKP Wołów 7-1 Świteź Wiązów 6 kwietnia, 14:00
Piast Żmigród 2-0 Pogoń II Oleśnica 6 kwietnia, 16:00
Sokół Wielka Lipa 5-2 Puma Pietrzykowice 6 kwietnia, 17:00
Strzelinianka Strzelin 0-1 KP Brzeg Dolny 6 kwietnia, 16:00
Energetyk Siechnice 0-2 Gawin II Królewska Wola 6 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 12-13 kwietnia

Energetyk Siechnice 1-1 Polonia Środa Śląska 12 kwietnia, 16:00
Gawin II Królewska Wola 1-1 Strzelinianka Strzelin 13 kwietnia, 11:00
KP Brzeg Dolny 1-0 Sokół Wielka Lipa 13 kwietnia, 16:00
Puma Pietrzykowice 1-3 Piast Żmigród 12 kwietnia, 16:00
Pogoń II Oleśnica 1-2 MKP Wołów 13 kwietnia, 11:00
Świteź Wiązów 2-1 Dąb Dobroszyce 13 kwietnia, 16:00
Orzeł Sadków 5-0 Bór Oborniki Śląskie 12 kwietnia, 16:00
Ślęza Wrocław 0-3 Foto-Higiena Gać 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 19-20 kwietnia

Polonia Środa Śląska 3-0 Ślęza Wrocław 4 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 0-2
Foto-Higiena Gać 3-1 Orzeł Sadków 19 kwietnia, 16:00
Bór Oborniki Śląskie 0-2 Świteź Wiązów 20 kwietnia, 11:00
Dąb Dobroszyce 3-1 Pogoń II Oleśnica 19 kwietnia, 17:00
MKP Wołów 2-0 Puma Pietrzykowice 20 kwietnia, 15:00
Piast Żmigród 2-6 KP Brzeg Dolny 28 maja
w pierwotnym terminie (20 kwietnia, 16:00) mecz odwołany
Sokół Wielka Lipa 1-0 Gawin II Królewska Wola 19 kwietnia, 17:00
Strzelinianka Strzelin 2-0 Energetyk Siechnice 20 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 26-27 kwietnia

Strzelinianka Strzelin 0-1 Polonia Środa Śląska 27 kwietnia, 17:00
Energetyk Siechnice 0-2 Sokół Wielka Lipa 27 kwietnia, 11:00
Gawin II Królewska Wola 4-2 Piast Żmigród 27 kwietnia, 11:00
KP Brzeg Dolny 2-0 MKP Wołów 27 kwietnia, 16:00
Puma Pietrzykowice 2-1 Dąb Dobroszyce 26 kwietnia, 17:00
Pogoń II Oleśnica 7-2 Bór Oborniki Śląskie 27 kwietnia, 11:00
Świteź Wiązów 2-1 Foto-Higiena Gać 27 kwietnia, 17:00
Orzeł Sadków 0-3 Ślęza Wrocław 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 1 maja

Polonia Środa Śląska 0-2 Orzeł Sadków 1 maja, 17:00
Ślęza Wrocław 3-1 Świteź Wiązów 1 maja, 11:00
Foto-Higiena Gać 3-1 Pogoń II Oleśnica 1 maja, 15:00
Bór Oborniki Śląskie 1-4 Puma Pietrzykowice 1 maja, 11:00
Dąb Dobroszyce 0-0 KP Brzeg Dolny 1 maja, 15:00
MKP Wołów 3-6 Gawin II Królewska Wola 1 maja, 17:00
Piast Żmigród 3-2 Energetyk Siechnice 1 maja, 17:00
Sokół Wielka Lipa 0-0 Strzelinianka Strzelin 1 maja, 11:00

Kolejka 23 - 3-4 maja

Sokół Wielka Lipa 1-3 Polonia Środa Śląska 4 maja, 16:00
Strzelinianka Strzelin 0-0 Piast Żmigród 4 maja, 17:00
Energetyk Siechnice 1-3 MKP Wołów 4 maja, 11:00
Gawin II Królewska Wola 6-1 Dąb Dobroszyce 4 maja, 11:00
KP Brzeg Dolny 1-1 Bór Oborniki Śląskie 4 maja, 16:00
Puma Pietrzykowice 4-1 Foto-Higiena Gać 3 maja, 13:00
Pogoń II Oleśnica 1-8 Ślęza Wrocław 4 maja, 11:00
Świteź Wiązów 0-0 Orzeł Sadków 4 maja, 17:00

Kolejka 24 - 10-11 maja

Polonia Środa Śląska 3-0 Świteź Wiązów 10 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Orzeł Sadków 4-0 Pogoń II Oleśnica 10 maja, 17:00
Ślęza Wrocław 5-0 Puma Pietrzykowice 10 maja, 17:00
Foto-Higiena Gać 0-2 KP Brzeg Dolny 10 maja, 16:00
Bór Oborniki Śląskie 0-0 Gawin II Królewska Wola 11 maja, 11:00
Dąb Dobroszyce 1-1 Energetyk Siechnice 11 maja, 15:00
MKP Wołów 2-2 Strzelinianka Strzelin 11 maja, 16:00
Piast Żmigród 0-1 Sokół Wielka Lipa 11 maja, 16:00

Kolejka 25 - 17-18 maja

Piast Żmigród 0-2 Polonia Środa Śląska 17 maja, 16:00
Sokół Wielka Lipa 3-0 MKP Wołów 18 maja, 11:00
Strzelinianka Strzelin 3-1 Dąb Dobroszyce 18 maja, 17:00
Energetyk Siechnice 4-0 Bór Oborniki Śląskie 18 maja, 11:00
Gawin II Królewska Wola 4-1 Foto-Higiena Gać 18 maja, 11:00
KP Brzeg Dolny 0-0 Ślęza Wrocław 18 maja, 16:00
Puma Pietrzykowice 1-1 Orzeł Sadków 17 maja, 17:00
Pogoń II Oleśnica 3-0 Świteź Wiązów 17 maja, 17:00

Kolejka 26 - 22 maja

Polonia Środa Śląska 5-2 Pogoń II Oleśnica 22 maja, 17:00
Świteź Wiązów 4-2 Puma Pietrzykowice 22 maja, 17:00
Orzeł Sadków 2-0 KP Brzeg Dolny 4 czerwca, 17:00
Ślęza Wrocław 6-2 Gawin II Królewska Wola 22 maja, 17:00
Foto-Higiena Gać 1-0 Energetyk Siechnice 22 maja, 17:00
Bór Oborniki Śląskie 5-2 Strzelinianka Strzelin 22 maja, 17:00
Dąb Dobroszyce 1-0 Sokół Wielka Lipa 22 maja, 15:00
MKP Wołów 1-1 Piast Żmigród 22 maja, 17:00

Kolejka 27 - 24-25 maja

MKP Wołów 1-0 Polonia Środa Śląska 25 maja, 16:00
Piast Żmigród 5-0 Dąb Dobroszyce 25 maja, 16:00
(wo)
na boisku 5-1
Sokół Wielka Lipa 1-1 Bór Oborniki Śląskie 25 maja, 11:00
Strzelinianka Strzelin 1-1 Foto-Higiena Gać 25 maja, 16:00
Energetyk Siechnice 0-6 Ślęza Wrocław 25 maja, 11:00
Gawin II Królewska Wola 2-1 Orzeł Sadków 25 maja, 11:00
KP Brzeg Dolny 6-1 Świteź Wiązów 25 maja, 11:00
Puma Pietrzykowice 5-1 Pogoń II Oleśnica 24 maja, 17:00

Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca

Polonia Środa Śląska 1-1 Puma Pietrzykowice 31 maja, 17:00
Pogoń II Oleśnica 0-3 KP Brzeg Dolny 1 czerwca, 11:00
Świteź Wiązów 2-3 Gawin II Królewska Wola 31 maja, 17:00
Orzeł Sadków 4-0 Energetyk Siechnice 31 maja, 17:00
Ślęza Wrocław 4-0 Strzelinianka Strzelin 31 maja, 17:00
Foto-Higiena Gać 2-1 Sokół Wielka Lipa 31 maja, 17:00
Bór Oborniki Śląskie 0-1 Piast Żmigród 1 czerwca, 11:00
Dąb Dobroszyce 0-3 MKP Wołów 1 czerwca, 15:00
(wo)

Kolejka 29 - 8 czerwca

Dąb Dobroszyce 0-0 Polonia Środa Śląska 8 czerwca, 17:00
MKP Wołów 2-2 Bór Oborniki Śląskie 8 czerwca, 17:00
Piast Żmigród 1-2 Foto-Higiena Gać 8 czerwca, 17:00
Sokół Wielka Lipa 0-3 Ślęza Wrocław 8 czerwca, 17:00
Strzelinianka Strzelin 1-2 Orzeł Sadków 8 czerwca, 17:00
Energetyk Siechnice 0-2 Świteź Wiązów 8 czerwca, 17:00
Gawin II Królewska Wola 2-1 Pogoń II Oleśnica 8 czerwca, 17:00
KP Brzeg Dolny 1-0 Puma Pietrzykowice 8 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 15 czerwca

Energetyk Siechnice 1-0 Pogoń II Oleśnica 15 czerwca, 11:00
Polonia Środa Śląska 0-1 KP Brzeg Dolny 15 czerwca, 11:00
Puma Pietrzykowice 3-1 Gawin II Królewska Wola 15 czerwca, 11:00
Świteź Wiązów 3-2 Strzelinianka Strzelin 15 czerwca, 11:00
Orzeł Sadków 2-0 Sokół Wielka Lipa 15 czerwca, 11:00
Ślęza Wrocław 6-0 Piast Żmigród 15 czerwca, 11:00
Foto-Higiena Gać 3-1 MKP Wołów 15 czerwca, 11:00
Bór Oborniki Śląskie 2-2 Dąb Dobroszyce 15 czerwca, 11:00

Baraże o udział w III lidze (dolnośląsko-lubuska)

IV liga 2007/2008 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2007/2008 (Jelenia Góra)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Legnica)
Liga okręgowa 2007/2008 (Wałbrzych)

Klasa A 2007/2008 (Wrocław I)
Klasa A 2007/2008 (Wrocław II)
Klasa A 2007/2008 (Wrocław III)
Klasa A 2007/2008 (Wrocław IV)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas