[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: Legnica
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chojnowianka Chojnów 30 74 23 5 2 97-27 14 1 0 64-9 9 4 2 33-18
2.  Kuźnia Jawor 30 70 22 4 4 85-29 12 0 3 48-13 10 4 1 37-16
3.  Sparta Rudna 30 68 21 5 4 102-36 12 2 1 55-11 9 3 3 47-25
4.  Konfeks Legnica 30 61 19 4 7 83-51 11 2 2 45-24 8 2 5 38-27
5.  Orkan Szczedrzykowice 30 57 18 3 9 106-50 11 2 2 68-23 7 1 7 38-27
6.  Zamet Przemków 30 50 15 5 10 45-44 10 1 4 26-16 5 4 6 19-28
7.  Nysa Wiadrów 30 46 13 7 10 59-64 9 3 3 37-24 4 4 7 22-40
8.  Odra Chobienia 30 43 12 7 11 60-48 6 6 3 33-22 6 1 8 27-26
9.  Iskra Kochlice 30 38 11 5 14 61-69 6 1 8 32-32 5 4 6 29-37
10.  Czarni Rokitki 30 35 11 2 17 71-76 6 1 8 34-28 5 1 9 37-48
11.  Chrobry II Głogów 30 34 10 4 16 61-74 8 2 5 41-24 2 2 11 20-50
12.  Arkon Przemków 30 30 8 6 16 52-86 7 3 5 34-30 1 3 11 18-56 2 4 1 1 0 6-4
13.  Górnik II Polkowice 30 30 8 6 16 62-69 6 3 6 40-29 2 3 10 22-40 2 1 0 1 1 4-6
14.  Iskra Droglowice 30 22 5 7 18 42-85 2 6 7 25-35 3 1 11 17-50
15.  Zawisza Serby 30 18 4 6 20 38-89 3 4 8 22-37 1 2 12 16-52
16.  Platan Sichów 30 5 1 2 27 17-144 0 2 13 12-68 1 0 14 5-76
Platan Sichów wycofał się z rozgrywek po 16. kolejce.
Kuźnia Jawor uzyskała awans do IV ligi jako jeden z dwóch wicemistrzów klas okręgowych z najlepszą średnią punktów na mecz.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Chojnowianka Chojnów    1-0 2-0 2-0 2-1 1-1 6-0 3-1 5-0 4-2 5-0 6-0 5-4 4-0 4-0 14-0 
 2 Kuźnia Jawor0-1     0-2 2-1 2-1 3-0 3-1 2-1 5-1 4-0 3-0 5-2 5-0 1-2 3-1 10-0 
 3 Sparta Rudna2-2 2-2     3-1 2-3 4-0 3-0 3-0 2-1 2-0 3-0 5-0 2-1 6-0 3-1 13-0 
 4 Konfeks Legnica4-3 2-3 7-5     2-1 0-3 3-3 1-0 2-1 5-1 7-1 2-2 1-0 3-1 3-0* 3-0* 
 5 Orkan Szczedrzykowice1-2 0-0 5-7 3-3     7-1 9-0 7-3 2-1 2-0 5-2 4-0 6-1 7-2 7-1 3-0* 
 6 Zamet Przemków1-4 1-3 0-4 2-0 2-1     3-1 0-0 0-1 2-0 2-1 3-1 1-0 3-0 1-0 5-0 
 7 Nysa Wiadrów1-1 2-2 3-2 1-2 0-4 4-1     0-2 0-0 3-2 1-0 3-0* 2-1 4-1 6-2 7-4 
 8 Odra Chobienia2-2 1-2 2-2 2-0 1-3 1-1 2-2     2-2 3-4 2-1 5-1 1-1 3-0 3-1 3-0* 
 9 Iskra Kochlice1-2 2-2 2-4 2-3 1-2 1-4 1-3 3-2     2-5 1-2 4-0 4-1 2-1 3-1 3-0* 
 10 Czarni Rokitki1-3 0-2 1-2 1-3 1-0 0-2 0-2 1-4 2-3     6-1 7-1 2-2 5-3 4-0 3-0* 
 11 Chrobry II Głogów1-1 1-3 0-6 1-2 5-1 2-0 2-2 0-1 6-0 4-6     2-1 3-0 4-1 7-0 3-0* 
 12 Arkon Przemków2-1 1-4 1-1 2-6 4-3 0-1 2-1 1-3 3-4 5-1 3-0     1-1 3-3 3-1 3-0* 
 13 Górnik II Polkowice1-2 0-2 1-1 1-4 1-3 3-0 2-2 3-2 1-4 9-1 5-0 3-5     5-1 2-2 3-0* 
 14 Iskra Droglowice1-3 2-3 0-4 2-4 1-2 1-1 3-0 1-5 4-4 1-1 1-1 1-1 1-3     3-3 3-0* 
 15 Zawisza Serby0-3 1-6 1-4 2-2 3-3 1-1 1-2 1-0 1-5 1-2 4-4 2-0 4-3 0-1     0-1 
 16 Platan Sichów0-3* 0-3* 0-3* 1-7 0-10 0-3* 0-3* 0-3* 2-2 1-12 2-7 4-4 2-4 0-1 0-3*     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Kuźnia Jawor 4-0 Czarni Rokitki 11 sierpnia, 11:00 (150)
Orkan Szczedrzykowice 7-2 Iskra Droglowice 12 sierpnia, 15:00 (200)
Zamet Przemków 1-0 Zawisza Serby 11 sierpnia, 16:00 (120)
Platan Sichów 2-7 Chrobry II Głogów 12 sierpnia, 17:00 (150)
Górnik II Polkowice 2-2 Nysa Wiadrów 12 sierpnia, 17:00 (200)
Sparta Rudna 2-1 Iskra Kochlice 11 sierpnia, 17:00 (150)
Arkon Przemków 1-3 Odra Chobienia 12 sierpnia, 17:00 (200)
Chojnowianka Chojnów 2-0 Konfeks Legnica 11 sierpnia, 11:00 (150)

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Czarni Rokitki 1-3 Konfeks Legnica 15 sierpnia, 17:00 (150)
Odra Chobienia 2-2 Chojnowianka Chojnów 15 sierpnia, 17:00 (120)
Iskra Kochlice 4-0 Arkon Przemków 15 sierpnia, 17:00 (50)
Nysa Wiadrów 3-2 Sparta Rudna 15 sierpnia, 17:00 (200)
Chrobry II Głogów 3-0 Górnik II Polkowice 15 sierpnia, 17:00 (50)
Zawisza Serby 0-1 Platan Sichów 15 sierpnia, 17:00 (70)
Iskra Droglowice 1-1 Zamet Przemków 15 sierpnia, 17:00 (60)
Kuźnia Jawor 2-1 Orkan Szczedrzykowice 15 sierpnia, 17:00 (150)

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Orkan Szczedrzykowice 2-0 Czarni Rokitki 19 sierpnia, 15:00 (150)
Zamet Przemków 1-3 Kuźnia Jawor 18 sierpnia, 17:00 (100)
Platan Sichów 0-1 Iskra Droglowice 19 sierpnia, 17:00 (80)
Górnik II Polkowice 2-2 Zawisza Serby 19 sierpnia, 17:00 (90)
Sparta Rudna 3-0 Chrobry II Głogów 18 sierpnia, 17:00 (140)
Arkon Przemków 2-1 Nysa Wiadrów 19 sierpnia, 17:00 (160)
Chojnowianka Chojnów 5-0 Iskra Kochlice 18 sierpnia, 17:00 (200)
Odra Chobienia 2-0 Konfeks Legnica 19 sierpnia, 17:00 (100)

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Czarni Rokitki 1-4 Odra Chobienia 5 września, 16:00 (100)
Iskra Kochlice 2-3 Konfeks Legnica 26 sierpnia, 17:00 (50)
Nysa Wiadrów 1-1 Chojnowianka Chojnów 26 sierpnia, 17:00 (160)
Chrobry II Głogów 2-1 Arkon Przemków 26 sierpnia, 17:00 (70)
Zawisza Serby 1-4 Sparta Rudna 26 sierpnia, 18:00 (60)
Iskra Droglowice 1-3 Górnik II Polkowice 26 sierpnia, 17:00 (70)
Kuźnia Jawor 10-0 Platan Sichów 25 sierpnia, 17:00 (150)
Orkan Szczedrzykowice 7-1 Zamet Przemków 26 sierpnia, 15:00 (120)

Kolejka 5 - 1-2 września

Zamet Przemków 2-0 Czarni Rokitki 1 września, 16:00 (200)
Platan Sichów 0-10 Orkan Szczedrzykowice 2 września, 17:00 (50)
Górnik II Polkowice 0-2 Kuźnia Jawor 2 września, 17:00 (50)
Sparta Rudna 6-0 Iskra Droglowice 1 września, 16:00 (200)
Arkon Przemków 3-1 Zawisza Serby 26 września, 16:00 (100)
Chojnowianka Chojnów 5-0 Chrobry II Głogów 1 września, 13:00 (300)
Odra Chobienia 2-2 Iskra Kochlice 2 września, 16:00 (100)
Nysa Wiadrów 1-2 Konfeks Legnica 1 września, 17:00 (150)

Kolejka 6 - 8-9 września

Czarni Rokitki 2-3 Iskra Kochlice 9 września, 16:00 (100)
Nysa Wiadrów 0-2 Odra Chobienia 8 września, 17:00 (150)
Chrobry II Głogów 1-2 Konfeks Legnica 8 września, 16:00 (70)
Zawisza Serby 0-3 Chojnowianka Chojnów 9 września, 16:00 (50)
Iskra Droglowice 1-1 Arkon Przemków 9 września, 16:00 (70)
Kuźnia Jawor 0-2 Sparta Rudna 9 września, 16:00 (150)
Orkan Szczedrzykowice 6-1 Górnik II Polkowice 9 września, 15:00 (120)
Zamet Przemków 5-0 Platan Sichów 8 września, 16:30 (100)

Kolejka 7 - 15-16 września

Platan Sichów 1-12 Czarni Rokitki 16 września, 16:00 (50)
Górnik II Polkowice 3-0 Zamet Przemków 16 września, 16:00 (50)
Sparta Rudna 2-3 Orkan Szczedrzykowice 15 września, 16:00 (200)
Arkon Przemków 1-4 Kuźnia Jawor 16 września, 16:00 (100)
Chojnowianka Chojnów 4-0 Iskra Droglowice 15 września, 16:00 (250)
Konfeks Legnica 3-0 Zawisza Serby 16 września, 16:00 (100)
(wo)
goście nie dojechali
Odra Chobienia 2-1 Chrobry II Głogów 15 września, 17:00 (150)
Iskra Kochlice 1-3 Nysa Wiadrów 16 września, 16:00 (50)

Kolejka 8 - 22-23 września

Czarni Rokitki 0-2 Nysa Wiadrów 23 września, 16:00 (100)
Chrobry II Głogów 6-0 Iskra Kochlice 23 września, 16:00 (50)
Zawisza Serby 1-0 Odra Chobienia 23 września, 16:00 (50)
Iskra Droglowice 2-4 Konfeks Legnica 23 września, 16:00 (70)
Kuźnia Jawor 0-1 Chojnowianka Chojnów 22 września, 16:00 (200)
Orkan Szczedrzykowice 4-0 Arkon Przemków 23 września, 15:00 (100)
Zamet Przemków 0-4 Sparta Rudna 22 września, 16:00 (100)
Platan Sichów 2-4 Górnik II Polkowice 23 września, 16:00 (40)

Kolejka 9 - 29-30 września

Górnik II Polkowice 9-1 Czarni Rokitki 30 września, 16:00 (80)
Sparta Rudna 13-0 Platan Sichów 29 września, 16:00 (200)
Arkon Przemków 0-1 Zamet Przemków 30 września, 16:00 (200)
Chojnowianka Chojnów 2-1 Orkan Szczedrzykowice 29 września, 11:00 (200)
Konfeks Legnica 2-3 Kuźnia Jawor 29 września, 11:00 (90)
Odra Chobienia 3-0 Iskra Droglowice 29 września, 16:00 (100)
Iskra Kochlice 3-1 Zawisza Serby 30 września, 16:00 (40)
Nysa Wiadrów 1-0 Chrobry II Głogów 29 września, 16:00 (140)

Kolejka 10 - 6-7 października

Czarni Rokitki 6-1 Chrobry II Głogów 7 października, 12:00 (100)
Zawisza Serby 1-2 Nysa Wiadrów 7 października, 15:00 (50)
Iskra Droglowice 4-4 Iskra Kochlice 7 października, 15:00 (80)
Kuźnia Jawor 2-1 Odra Chobienia 6 października, 15:30 (120)
Orkan Szczedrzykowice 3-3 Konfeks Legnica 7 października, 15:00 (150)
Zamet Przemków 1-4 Chojnowianka Chojnów 6 października, 16:00 (100)
Platan Sichów 4-4 Arkon Przemków 7 października, 15:00 (50)
Górnik II Polkowice 1-1 Sparta Rudna 6 października, 15:00 (100)

Kolejka 11 - 13-14 października

Sparta Rudna 2-0 Czarni Rokitki 13 października, 15:00 (150)
Arkon Przemków 1-1 Górnik II Polkowice 13 października, 16:00 (100)
Chojnowianka Chojnów 14-0 Platan Sichów 13 października, 15:00 (200)
mecz przerwany w 60. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości - utrzymano wynik z boiska
Konfeks Legnica 0-3 Zamet Przemków 13 października, 11:00 (70)
Odra Chobienia 1-3 Orkan Szczedrzykowice 14 października, 15:00 (80)
Iskra Kochlice 2-2 Kuźnia Jawor 13 października, 15:00 (50)
Nysa Wiadrów 4-1 Iskra Droglowice 14 października, 15:00 (170)
Chrobry II Głogów 7-0 Zawisza Serby 14 października, 15:00 (60)

Kolejka 12 - 20-21 października

Czarni Rokitki 4-0 Zawisza Serby 21 października, 12:00 (100)
Iskra Droglowice 1-1 Chrobry II Głogów 20 października, 16:00 (70)
Kuźnia Jawor 3-1 Nysa Wiadrów 20 października, 11:00 (180)
Orkan Szczedrzykowice 2-1 Iskra Kochlice 21 października, 15:00 (70)
Zamet Przemków 0-0 Odra Chobienia 20 października, 16:00 (50)
Platan Sichów 1-7 Konfeks Legnica 21 października, 16:00 (30)
Górnik II Polkowice 1-2 Chojnowianka Chojnów 21 października, 15:00 (50)
Sparta Rudna 5-0 Arkon Przemków 20 października, 15:00 (100)

Kolejka 13 - 27-28 października

Arkon Przemków 5-1 Czarni Rokitki 28 października, 15:00 (100)
Chojnowianka Chojnów 2-0 Sparta Rudna 27 października, 15:00 (330)
Konfeks Legnica 1-0 Górnik II Polkowice 27 października, 15:00 (200)
Odra Chobienia 3-0 Platan Sichów 27 października, 15:00 (80)
(wo)
goście nie dojechali
Iskra Kochlice 1-4 Zamet Przemków 27 października, 15:00 (25)
Nysa Wiadrów 0-4 Orkan Szczedrzykowice 28 października, 15:00 (100)
Chrobry II Głogów 1-3 Kuźnia Jawor 28 października, 15:00 (40)
Zawisza Serby 0-1 Iskra Droglowice 28 października, 15:00 (50)

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Czarni Rokitki 5-3 Iskra Droglowice 4 listopada, 13:00 (80)
Kuźnia Jawor 3-1 Zawisza Serby 3 listopada, 13:00 (100)
Orkan Szczedrzykowice 5-2 Chrobry II Głogów 3 listopada, 14:00 (100)
Zamet Przemków 3-1 Nysa Wiadrów 3 listopada, 14:00 (100)
Platan Sichów 2-2 Iskra Kochlice 4 listopada, 13:00 (30)
Górnik II Polkowice 3-2 Odra Chobienia 4 listopada, 15:00 (50)
Sparta Rudna 3-1 Konfeks Legnica 3 listopada, 14:00 (110)
Arkon Przemków 2-1 Chojnowianka Chojnów 4 listopada, 14:00 (100)

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Chojnowianka Chojnów 4-2 Czarni Rokitki 10 listopada, 13:00 (180)
Konfeks Legnica 2-2 Arkon Przemków 10 listopada, 11:00 (80)
Odra Chobienia 2-2 Sparta Rudna 10 listopada, 14:00 (100)
Iskra Kochlice 4-1 Górnik II Polkowice 10 listopada, 13:00 (40)
Nysa Wiadrów 7-4 Platan Sichów 11 listopada, 13:00 (90)
Chrobry II Głogów 2-0 Zamet Przemków 9 marca, 14:00 (80)
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) mecz odwołany z powodu zbyt intensywnych opadów śniegu
Zawisza Serby 3-3 Orkan Szczedrzykowice 10 listopada, 14:00 (40)
Iskra Droglowice 2-3 Kuźnia Jawor 8 marca, 14:00 (50)
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) mecz odwołany z powodu zbyt intensywnych opadów śniegu

Kolejka 16 - 15-16 marca

Czarni Rokitki 0-2 Kuźnia Jawor 16 marca, 15:00 (100)
Iskra Droglowice 1-2 Orkan Szczedrzykowice 16 marca, 15:00 (70)
Zawisza Serby 1-1 Zamet Przemków 16 marca, 15:00 (50)
Chrobry II Głogów 3-0 Platan Sichów 16 marca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Nysa Wiadrów 2-1 Górnik II Polkowice 16 marca, 15:00 (170)
Iskra Kochlice 2-4 Sparta Rudna 16 marca, 15:00 (30)
Odra Chobienia 5-1 Arkon Przemków 16 marca, 15:00 (100)
Konfeks Legnica 4-3 Chojnowianka Chojnów 15 marca, 15:00 (350)

Kolejka 17 - 22 marca

Konfeks Legnica 5-1 Czarni Rokitki 26 marca, 16:30 (100)
Chojnowianka Chojnów 3-1 Odra Chobienia 22 marca, 15:00 (250)
Arkon Przemków 3-4 Iskra Kochlice 22 marca, 15:00 (100)
Sparta Rudna 3-0 Nysa Wiadrów 22 marca, 11:00 (120)
Górnik II Polkowice 5-0 Chrobry II Głogów 22 marca, 12:00 (50)
Platan Sichów 0-3 Zawisza Serby 22 marca, 15:00
(wo)
Zamet Przemków 3-0 Iskra Droglowice 22 marca, 15:00 (120)
Orkan Szczedrzykowice 0-0 Kuźnia Jawor 22 marca, 15:00 (150)

Kolejka 18 - 29-30 marca

Konfeks Legnica 1-0 Odra Chobienia 29 marca, 11:00 (120)
Czarni Rokitki 1-0 Orkan Szczedrzykowice 30 marca, 15:00 (100)
Kuźnia Jawor 3-0 Zamet Przemków 29 marca, 15:30 (150)
Iskra Droglowice 3-0 Platan Sichów
(wo)
Zawisza Serby 4-3 Górnik II Polkowice 30 marca, 15:00 (50)
Chrobry II Głogów 0-6 Sparta Rudna 30 marca, 15:00 (60)
Nysa Wiadrów 3-0 Arkon Przemków 30 marca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Iskra Kochlice 1-2 Chojnowianka Chojnów 30 marca, 15:00 (40)

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Odra Chobienia 3-4 Czarni Rokitki 6 kwietnia, 15:00 (100)
Konfeks Legnica 2-1 Iskra Kochlice 5 kwietnia, 11:00 (150)
Chojnowianka Chojnów 6-0 Nysa Wiadrów 5 kwietnia, 15:00 (200)
Arkon Przemków 3-0 Chrobry II Głogów 6 kwietnia, 16:00 (130)
Sparta Rudna 3-1 Zawisza Serby 5 kwietnia, 13:00 (150)
Górnik II Polkowice 5-1 Iskra Droglowice 6 kwietnia, 17:00 (70)
Platan Sichów 0-3 Kuźnia Jawor
(wo)
Zamet Przemków 2-1 Orkan Szczedrzykowice 5 kwietnia, 16:00 (150)

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Konfeks Legnica 3-3 Nysa Wiadrów 12 kwietnia, 11:00 (120)
Czarni Rokitki 0-2 Zamet Przemków 13 kwietnia, 14:00 (110)
Orkan Szczedrzykowice 3-0 Platan Sichów
(wo)
Kuźnia Jawor 5-0 Górnik II Polkowice 12 kwietnia, 16:30 (120)
Iskra Droglowice 0-4 Sparta Rudna 13 kwietnia, 15:00 (40)
Zawisza Serby 2-0 Arkon Przemków 12 kwietnia, 15:30 (70)
Chrobry II Głogów 1-1 Chojnowianka Chojnów 13 kwietnia, 16:00 (100)
Iskra Kochlice 3-2 Odra Chobienia 13 kwietnia, 15:00 (40)

Kolejka 21 - 19-20 kwietnia

Iskra Kochlice 2-5 Czarni Rokitki 20 kwietnia, 15:00 (50)
Odra Chobienia 2-2 Nysa Wiadrów 20 kwietnia, 15:00 (90)
Konfeks Legnica 7-1 Chrobry II Głogów 19 kwietnia, 14:00 (100)
Chojnowianka Chojnów 4-0 Zawisza Serby 14 maja, 17:00 (150)
Arkon Przemków 3-3 Iskra Droglowice 20 kwietnia, 16:00 (80)
Sparta Rudna 2-2 Kuźnia Jawor 19 kwietnia, 14:00 (120)
Górnik II Polkowice 1-3 Orkan Szczedrzykowice 20 kwietnia, 17:00 (60)
Platan Sichów 0-3 Zamet Przemków
(wo)

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

Czarni Rokitki 3-0 Platan Sichów
(wo)
Zamet Przemków 1-0 Górnik II Polkowice 27 kwietnia, 15:00 (80)
Orkan Szczedrzykowice 5-7 Sparta Rudna 27 kwietnia, 15:00 (60)
Kuźnia Jawor 5-2 Arkon Przemków 26 kwietnia, 16:30 (150)
Iskra Droglowice 1-3 Chojnowianka Chojnów 27 kwietnia, 15:00 (40)
Zawisza Serby 2-2 Konfeks Legnica 27 kwietnia, 15:00 (40)
Chrobry II Głogów 0-1 Odra Chobienia 27 kwietnia, 16:00 (80)
Nysa Wiadrów 0-0 Iskra Kochlice 27 kwietnia, 15:00 (120)

Kolejka 23 - 1 maja

Nysa Wiadrów 3-2 Czarni Rokitki 1 maja, 15:00 (110)
Iskra Kochlice 1-2 Chrobry II Głogów 1 maja, 11:00 (30)
Odra Chobienia 3-1 Zawisza Serby 1 maja, 15:00 (90)
Konfeks Legnica 3-1 Iskra Droglowice 1 maja, 11:00 (120)
Chojnowianka Chojnów 1-0 Kuźnia Jawor 1 maja, 17:00 (200)
Arkon Przemków 4-3 Orkan Szczedrzykowice 1 maja, 15:00 (110)
Sparta Rudna 4-0 Zamet Przemków 1 maja, 15:00 (120)
Górnik II Polkowice 3-0 Platan Sichów
(wo)

Kolejka 24 - 3-4 maja

Czarni Rokitki 2-2 Górnik II Polkowice 4 maja, 15:00 (100)
Platan Sichów 0-3 Sparta Rudna
(wo)
Zamet Przemków 3-1 Arkon Przemków 3 maja, 16:00 (250)
Orkan Szczedrzykowice 1-2 Chojnowianka Chojnów 4 maja, 15:00 (80)
Kuźnia Jawor 2-1 Konfeks Legnica 4 maja, 16:30 (150)
Iskra Droglowice 1-5 Odra Chobienia 4 maja, 15:00 (50)
Zawisza Serby 1-5 Iskra Kochlice 4 maja, 15:00 (40)
Chrobry II Głogów 2-2 Nysa Wiadrów 4 maja, 16:00 (60)

Kolejka 25 - 10-11 maja

Chrobry II Głogów 4-6 Czarni Rokitki 11 maja, 17:00 (90)
Nysa Wiadrów 6-2 Zawisza Serby 11 maja, 15:00 (140)
Iskra Kochlice 2-1 Iskra Droglowice 11 maja, 15:00 (30)
Odra Chobienia 1-2 Kuźnia Jawor 11 maja, 15:00 (90)
Konfeks Legnica 2-1 Orkan Szczedrzykowice 10 maja, 11:00 (150)
Chojnowianka Chojnów 1-1 Zamet Przemków 10 maja, 17:00 (250)
Arkon Przemków 3-0 Platan Sichów
(wo)
Sparta Rudna 2-1 Górnik II Polkowice 10 maja, 17:00 (100)

Kolejka 26 - 17-18 maja

Czarni Rokitki 1-2 Sparta Rudna 18 maja, 15:00 (120)
Górnik II Polkowice 3-5 Arkon Przemków 18 maja, 17:00 (70)
Platan Sichów 0-3 Chojnowianka Chojnów
(wo)
Zamet Przemków 2-0 Konfeks Legnica 18 maja, 15:00 (120)
Orkan Szczedrzykowice 7-3 Odra Chobienia 18 maja, 15:00 (80)
Kuźnia Jawor 5-1 Iskra Kochlice 17 maja, 17:00 (160)
Iskra Droglowice 3-0 Nysa Wiadrów 18 maja, 15:00 (60)
Zawisza Serby 4-4 Chrobry II Głogów 17 maja, 16:00 (70)

Kolejka 27 - 24-25 maja

Zawisza Serby 1-2 Czarni Rokitki 25 maja, 15:00 (70)
Chrobry II Głogów 4-1 Iskra Droglowice 25 maja, 17:00 (80)
Nysa Wiadrów 2-2 Kuźnia Jawor 25 maja, 17:00 (150)
Iskra Kochlice 1-2 Orkan Szczedrzykowice 24 maja, 11:00 (40)
Odra Chobienia 1-1 Zamet Przemków 25 maja, 15:00 (90)
Konfeks Legnica 3-0 Platan Sichów
(wo)
Chojnowianka Chojnów 5-4 Górnik II Polkowice 24 maja, 17:00 (200)
Arkon Przemków 1-1 Sparta Rudna 25 maja, 16:00 (100)

Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca

Czarni Rokitki 7-1 Arkon Przemków 1 czerwca, 15:00 (100)
Sparta Rudna 2-2 Chojnowianka Chojnów 31 maja, 17:00 (220)
Górnik II Polkowice 1-4 Konfeks Legnica 1 czerwca, 11:00 (40)
Platan Sichów 0-3 Odra Chobienia
(wo)
Zamet Przemków 0-1 Iskra Kochlice 31 maja, 16:00 (100)
Orkan Szczedrzykowice 9-0 Nysa Wiadrów 1 czerwca, 15:00 (80)
Kuźnia Jawor 3-0 Chrobry II Głogów 31 maja, 17:00 (150)
Iskra Droglowice 3-3 Zawisza Serby 1 czerwca, 15:00 (50)
w Serbach

Kolejka 29 - 7 czerwca

Iskra Droglowice 1-1 Czarni Rokitki 7 czerwca, 15:00 (50)
Zawisza Serby 1-6 Kuźnia Jawor 7 czerwca, 15:00 (50)
Chrobry II Głogów 5-1 Orkan Szczedrzykowice 7 czerwca, 15:00 (80)
Nysa Wiadrów 4-1 Zamet Przemków 7 czerwca, 15:00 (100)
Iskra Kochlice 3-0 Platan Sichów
(wo)
Odra Chobienia 1-1 Górnik II Polkowice 7 czerwca, 15:00 (80)
Konfeks Legnica 7-5 Sparta Rudna 7 czerwca, 15:00 (200)
Chojnowianka Chojnów 6-0 Arkon Przemków 7 czerwca, 15:00 (250)

Kolejka 30 - 14 czerwca

Czarni Rokitki 1-3 Chojnowianka Chojnów 14 czerwca, 15:00 (200)
Arkon Przemków 2-6 Konfeks Legnica 14 czerwca, 17:00 (50)
Sparta Rudna 3-0 Odra Chobienia 14 czerwca, 15:00 (80)
Górnik II Polkowice 1-4 Iskra Kochlice 14 czerwca, 15:00 (40)
Platan Sichów 0-3 Nysa Wiadrów
(wo)
Zamet Przemków 2-1 Chrobry II Głogów 14 czerwca, 15:00 (70)
Orkan Szczedrzykowice 7-1 Zawisza Serby 14 czerwca, 15:00 (60)
Kuźnia Jawor 1-2 Iskra Droglowice 14 czerwca, 15:00 (100)

Baraże o udział w III lidze (dolnośląsko-lubuska)

IV liga 2007/2008 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2007/2008 (Jelenia Góra)
Liga okręgowa 2007/2008 (Wałbrzych)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Wrocław)

Klasa A 2007/2008 (Legnica I)
Klasa A 2007/2008 (Legnica II)
Klasa A 2007/2008 (Legnica III)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas