[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2007/2008, grupa: Wałbrzych
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Świebodzice 28 67 21 4 3 60-29 12 2 0 28-8 9 2 3 32-21
2.  MKS Szczawno Zdrój 28 65 20 5 3 68-29 11 2 1 40-12 9 3 2 28-17
3.  Bielawianka Bielawa 28 59 17 8 3 53-20 10 3 1 28-11 7 5 2 25-9
4.  Piast Nowa Ruda 28 43 13 4 11 50-39 7 3 4 32-12 6 1 7 18-27
5.  Polonia/Sparta II Świdnica 28 42 12 6 10 52-50 8 2 4 33-21 4 4 6 19-29
6.  Piławianka Piława Górna 28 41 12 5 11 43-51 7 2 5 24-22 5 3 6 19-29
7.  Kryształ Stronie Śląskie 28 40 11 7 10 52-46 6 5 3 34-22 5 2 7 18-24
8.  Biały Orzeł Mieroszów 28 36 10 6 12 46-45 8 2 4 28-18 2 4 8 18-27 4 8 2 2 0 8-5
9.  Nysa Kłodzko 28 36 10 6 12 50-51 6 5 3 28-19 4 1 9 22-32 4 7 2 1 1 8-7
10.  Sparta Ziębice 28 36 11 3 14 51-57 7 1 6 29-28 4 2 8 22-29 4 1 0 1 3 4-8
11.  Włókniarz Kudowa Zdrój 28 31 9 4 15 37-58 6 2 6 24-22 3 2 9 13-36
12.  Stal Świdnica 28 29 8 5 15 43-50 6 2 6 28-20 2 3 9 15-30
13.  Grom Witków 28 26 8 2 18 57-80 3 2 9 28-41 5 0 9 29-39
14.  Polonia Bystrzyca Kłodzka 28 22 6 4 18 43-69 2 3 9 23-33 4 1 9 20-36
15.  Hutnik Szczytna 28 21 6 3 19 43-74 5 0 9 23-29 1 3 10 20-45
Górnik II Wałbrzych wycofał się po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.
1985 Szczawno Zdrój uzyskał awans do IV ligi jako jeden z dwóch wicemistrzów klas okręgowych z najlepszą średnią punktów na mecz.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Victoria Świebodzice    2-1 1-1 1-0 7-2 1-0 2-1 1-0 2-0 0-0 1-0 2-0 3-2 1-0 4-1 
 2 MKS Szczawno Zdrój0-0     1-1 3-1 2-0 3-0 8-1 2-1 4-2 3-1 3-1 2-0 2-3 6-1 1-0 
 3 Bielawianka Bielawa1-1 2-3     3-0 2-1 1-1 0-0 2-0 2-0 2-1 2-1 1-0 4-2 3-1 3-0 
 4 Piast Nowa Ruda0-2 0-2 0-0     0-0 1-1 2-0 3-0 0-1 2-4 7-0 5-2 3-0* 3-0 6-0 
 5 Polonia/Sparta II Świdnica5-1 0-0 2-0 4-1     0-1 3-0 2-2 1-4 4-1 1-2 2-1 4-2 1-3 4-3 
 6 Piławianka Piława Górna0-2 1-5 0-2 3-0 2-2     0-2 0-3 2-1 4-2 5-0 3-1 2-1 1-0 1-1 
 7 Kryształ Stronie Śląskie4-1 2-2 0-1 1-2 1-1 3-3     3-1 3-2 1-1 3-0 2-2 3-1 2-5 6-0 
 8 Biały Orzeł Mieroszów2-1 1-2 1-1 1-0 1-2 3-0 0-3*     4-2 2-1 3-0 3-1 2-3 1-1 4-1 
 9 Nysa Kłodzko0-2 2-2 0-0 1-1 2-0 6-0 1-4 1-1     2-0 5-2 3-0 3-2 0-3* 2-2 
 10 Sparta Ziębice0-1 2-1 1-3 3-4 1-3 2-4 2-0 1-1 2-3     2-0 3-1 3-2 3-2 4-3 
 11 Włókniarz Kudowa Zdrój2-6 0-1 2-1 0-3 1-2 0-2 1-0 2-1 3-0* 2-1     1-1 2-3 7-0 1-1 
 12 Stal Świdnica1-2 1-2 0-3* 1-2 3-0* 4-1 1-1 0-2 4-1 3-1 1-1     4-0 4-1 1-3 
 13 Grom Witków2-6 3-4 0-4 1-2 3-1 2-3 0-2 4-4 2-4 1-3 1-3 1-1     4-2 4-2 
 14 Polonia Bystrzyca Kłodzka2-3 1-2 0-2 1-2 3-3 1-2 1-2 3-2 0-0 2-3 1-1 1-3 3-5     4-3 
 15 Hutnik Szczytna2-4 0-1 1-6 4-0 1-2 2-1 3-2 3-0* 3-2 1-3 1-2 1-2 1-3 0-1     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Hutnik Szczytna 3-0 Biały Orzeł Mieroszów 15 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-1; w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Kryształ Stronie Śląskie 1-1 Sparta Ziębice 15 sierpnia, 17:00
Grom Witków 1-2 Piast Nowa Ruda 15 sierpnia, 17:00
Stal Świdnica 1-2 MKS Szczawno Zdrój 15 sierpnia, 17:00
Piławianka Piława Górna 0-2 Bielawianka Bielawa 15 sierpnia, 17:00
Górnik II Wałbrzych - Polonia/Sparta II Świdnica 15 sierpnia, 17:00
było 0-1, anulowany
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-0 Nysa Kłodzko 15 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-0
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-3 Victoria Świebodzice 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 19 sierpnia

Victoria Świebodzice 4-1 Hutnik Szczytna 19 sierpnia, 17:00
Nysa Kłodzko 0-3 Polonia Bystrzyca Kłodzka 19 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-3; w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Polonia/Sparta II Świdnica 1-2 Włókniarz Kudowa Zdrój 19 sierpnia, 17:00
Bielawianka Bielawa - Górnik II Wałbrzych 19 sierpnia, 11:00
było 2-4, anulowany
MKS Szczawno Zdrój 3-0 Piławianka Piława Górna 19 sierpnia, 17:00
Piast Nowa Ruda 5-2 Stal Świdnica 19 sierpnia, 17:00
Sparta Ziębice 3-2 Grom Witków 19 sierpnia, 17:00
Biały Orzeł Mieroszów 0-3 Kryształ Stronie Śląskie 19 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 1-0; w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Hutnik Szczytna 3-2 Kryształ Stronie Śląskie 26 sierpnia, 17:00
Grom Witków 4-4 Biały Orzeł Mieroszów 26 sierpnia, 11:00
Stal Świdnica 3-1 Sparta Ziębice 26 sierpnia, 17:00
Piławianka Piława Górna 3-0 Piast Nowa Ruda 26 sierpnia, 17:00
Górnik II Wałbrzych - MKS Szczawno Zdrój 26 sierpnia, 11:00
było 1-1, anulowany
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-1 Bielawianka Bielawa 26 sierpnia, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 3-3 Polonia/Sparta II Świdnica 26 sierpnia, 17:00
Victoria Świebodzice 2-0 Nysa Kłodzko 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 2 września

Nysa Kłodzko 2-2 Hutnik Szczytna 2 września, 16:00
Polonia/Sparta II Świdnica 5-1 Victoria Świebodzice 2 września, 16:00
Bielawianka Bielawa 3-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka 2 września, 11:00
MKS Szczawno Zdrój 3-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 2 września, 16:00
Piast Nowa Ruda - Górnik II Wałbrzych 2 września, 16:00
było 3-1, anulowany
Sparta Ziębice 2-4 Piławianka Piława Górna 2 września, 16:00
Biały Orzeł Mieroszów 3-1 Stal Świdnica 2 września, 11:00
Kryształ Stronie Śląskie 3-1 Grom Witków 2 września, 11:00

Kolejka 5 - 9 września

Hutnik Szczytna 1-3 Grom Witków 9 września, 16:00
Stal Świdnica 1-1 Kryształ Stronie Śląskie 9 września, 16:00
Piławianka Piława Górna 0-3 Biały Orzeł Mieroszów 9 września, 13:00
Górnik II Wałbrzych - Sparta Ziębice 9 września, 11:00
było 6-1, anulowany
Włókniarz Kudowa Zdrój 0-3 Piast Nowa Ruda 9 września, 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-2 MKS Szczawno Zdrój 9 września, 16:00
Victoria Świebodzice 1-1 Bielawianka Bielawa 9 września, 16:00
Nysa Kłodzko 2-0 Polonia/Sparta II Świdnica 9 września, 16:00

Kolejka 6 - 16 września

Polonia/Sparta II Świdnica 4-3 Hutnik Szczytna 16 września, 16:00
Bielawianka Bielawa 2-0 Nysa Kłodzko 16 września, 11:00
MKS Szczawno Zdrój 0-0 Victoria Świebodzice 16 września, 16:00
Piast Nowa Ruda 3-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka 16 września, 16:00
Sparta Ziębice 2-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 16 września, 16:00
Biały Orzeł Mieroszów - Górnik II Wałbrzych 16 września, 11:00
było 2-0, anulowany
Kryształ Stronie Śląskie 3-3 Piławianka Piława Górna 16 września, 11:00
Grom Witków 1-1 Stal Świdnica 16 września, 11:00

Kolejka 7 - 23 września

Hutnik Szczytna 1-2 Stal Świdnica 23 września, 16:00
Piławianka Piława Górna 2-1 Grom Witków 23 września, 13:00
Górnik II Wałbrzych - Kryształ Stronie Śląskie 23 września, 11:00
było 0-0, anulowany
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-1 Biały Orzeł Mieroszów 23 września, 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-3 Sparta Ziębice 23 września, 16:00
Victoria Świebodzice 1-0 Piast Nowa Ruda 23 września, 16:00
Nysa Kłodzko 2-2 MKS Szczawno Zdrój 23 września, 16:00
Polonia/Sparta II Świdnica 2-0 Bielawianka Bielawa 23 września, 16:00

Kolejka 8 - 30 września

Bielawianka Bielawa 3-0 Hutnik Szczytna 30 września, 11:00
MKS Szczawno Zdrój 2-0 Polonia/Sparta II Świdnica 30 września, 16:00
Piast Nowa Ruda 0-1 Nysa Kłodzko 30 września, 16:00
Sparta Ziębice 0-1 Victoria Świebodzice 30 września, 16:00
Biały Orzeł Mieroszów 1-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka 30 września, 11:00
Kryształ Stronie Śląskie 3-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 30 września, 11:00
Grom Witków - Górnik II Wałbrzych 30 września, 11:00
było 2-5, anulowany
Stal Świdnica 4-1 Piławianka Piława Górna 30 września, 16:00

Kolejka 9 - 7 października

Hutnik Szczytna 2-1 Piławianka Piława Górna 7 października, 15:00
Górnik II Wałbrzych - Stal Świdnica 7 października, 11:00
było 4-0, anulowany
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-3 Grom Witków 7 października, 15:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-2 Kryształ Stronie Śląskie 7 października, 15:00
Victoria Świebodzice 1-0 Biały Orzeł Mieroszów 7 października, 15:00
Nysa Kłodzko 2-0 Sparta Ziębice 7 października, 15:00
Polonia/Sparta II Świdnica 4-1 Piast Nowa Ruda 7 października, 15:00
Bielawianka Bielawa 2-3 MKS Szczawno Zdrój 7 października, 11:00

Kolejka 10 - 14 października

MKS Szczawno Zdrój 1-0 Hutnik Szczytna 14 października, 15:00
Piast Nowa Ruda 0-0 Bielawianka Bielawa 14 października, 15:00
Sparta Ziębice 1-3 Polonia/Sparta II Świdnica 14 października, 15:00
Biały Orzeł Mieroszów 4-2 Nysa Kłodzko 14 października, 11:00
Kryształ Stronie Śląskie 4-1 Victoria Świebodzice 14 października, 11:00
Grom Witków 4-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka 14 października, 11:00
Stal Świdnica 1-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 14 października, 15:00
Piławianka Piława Górna - Górnik II Wałbrzych 14 października, 15:00
było 2-2, anulowany

Kolejka 11 - 21 października

Hutnik Szczytna - Górnik II Wałbrzych 21 października, 15:00
było 1-3, anulowany
Włókniarz Kudowa Zdrój 0-2 Piławianka Piława Górna 21 października, 15:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-3 Stal Świdnica 21 października, 15:00
Victoria Świebodzice 3-2 Grom Witków 21 października, 15:00
Nysa Kłodzko 1-4 Kryształ Stronie Śląskie 21 października, 15:00
Polonia/Sparta II Świdnica 2-2 Biały Orzeł Mieroszów 21 października, 15:00
Bielawianka Bielawa 2-1 Sparta Ziębice 21 października, 11:00
MKS Szczawno Zdrój 3-1 Piast Nowa Ruda 21 października, 15:00

Kolejka 12 - 28 października

Piast Nowa Ruda 6-0 Hutnik Szczytna 28 października, 14:00
Sparta Ziębice 2-1 MKS Szczawno Zdrój 28 października, 14:00
Biały Orzeł Mieroszów 1-1 Bielawianka Bielawa 28 października, 11:00
Kryształ Stronie Śląskie 1-1 Polonia/Sparta II Świdnica 28 października, 11:00
Grom Witków 2-4 Nysa Kłodzko 28 października, 11:00
Stal Świdnica 1-2 Victoria Świebodzice 28 października, 14:00
Piławianka Piława Górna 1-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka 28 października, 14:00
Górnik II Wałbrzych - Włókniarz Kudowa Zdrój 28 października, 11:00
było 6-1, anulowany

Kolejka 13 - 4 listopada

Hutnik Szczytna 1-2 Włókniarz Kudowa Zdrój 4 listopada, 14:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka - Górnik II Wałbrzych 4 listopada, 14:00
było 0-4, anulowany
Victoria Świebodzice 1-0 Piławianka Piława Górna 4 listopada, 14:00
Nysa Kłodzko 3-0 Stal Świdnica 4 listopada, 14:00
Polonia/Sparta II Świdnica 4-2 Grom Witków 4 listopada, 14:00
Bielawianka Bielawa 0-0 Kryształ Stronie Śląskie 4 listopada, 11:00
MKS Szczawno Zdrój 2-1 Biały Orzeł Mieroszów 4 listopada, 14:00
Piast Nowa Ruda 2-4 Sparta Ziębice 4 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Biały Orzeł Mieroszów 1-0 Piast Nowa Ruda 16 marca, 11:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 11:00) mecz odwołany
Kryształ Stronie Śląskie 2-2 MKS Szczawno Zdrój 11 listopada, 11:00
Grom Witków 0-4 Bielawianka Bielawa 16 marca, 11:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 11:00) mecz odwołany z powodu zbyt intensywnych opadów śniegu
Stal Świdnica 3-0 Polonia/Sparta II Świdnica 11 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 2-4
Piławianka Piława Górna 2-1 Nysa Kłodzko 11 listopada, 11:00
Górnik II Wałbrzych - Victoria Świebodzice
w pierwotnym terminie (11 listopada, 11:00) mecz odwołany; po rundzie jesiennej Górnik II się wycofał
Włókniarz Kudowa Zdrój 7-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka 11 listopada, 14:00
Hutnik Szczytna 1-3 Sparta Ziębice 11 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 22 marca

Pauza: Nysa Kłodzko.
 
Hutnik Szczytna 0-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka 3 kwietnia
w pierwotnym terminie (22 marca, 14:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Victoria Świebodzice 1-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 22 marca, 14:00
Polonia/Sparta II Świdnica 0-1 Piławianka Piława Górna 22 marca, 14:00
Bielawianka Bielawa 1-0 Stal Świdnica 3 kwietnia
w pierwotnym terminie (22 marca, 11:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
MKS Szczawno Zdrój 2-3 Grom Witków 22 marca, 14:00
Piast Nowa Ruda 2-0 Kryształ Stronie Śląskie 9 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (22 marca, 11:30) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sparta Ziębice 1-1 Biały Orzeł Mieroszów 22 marca, 14:00

Kolejka 16 - 30 marca

Pauza: Polonia/Sparta II Świdnica.
 
Biały Orzeł Mieroszów 4-1 Hutnik Szczytna 30 marca, 11:00
Sparta Ziębice 2-0 Kryształ Stronie Śląskie 30 marca, 16:00
Piast Nowa Ruda 3-0 Grom Witków 30 marca, 13:30
(wo)
goście nie posiadali kart zawodniczych
MKS Szczawno Zdrój 2-0 Stal Świdnica 30 marca, 16:00
Bielawianka Bielawa 1-1 Piławianka Piława Górna 30 marca, 11:00
Nysa Kłodzko 5-2 Włókniarz Kudowa Zdrój 30 marca, 16:00
Victoria Świebodzice 1-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka 30 marca, 16:00

Kolejka 17 - 6 kwietnia

Pauza: Bielawianka Bielawa.
 
Hutnik Szczytna 2-4 Victoria Świebodzice 6 kwietnia, 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 0-0 Nysa Kłodzko 6 kwietnia
Włókniarz Kudowa Zdrój 1-2 Polonia/Sparta II Świdnica 6 kwietnia, 16:00
Piławianka Piława Górna 1-5 MKS Szczawno Zdrój 6 kwietnia, 16:00
w Szczawnie Zdroju
Stal Świdnica 1-2 Piast Nowa Ruda 6 kwietnia, 16:00
Grom Witków 1-3 Sparta Ziębice 6 kwietnia, 11:00
Kryształ Stronie Śląskie 3-1 Biały Orzeł Mieroszów 6 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 13 kwietnia

Pauza: MKS Szczawno Zdrój.
 
Kryształ Stronie Śląskie 6-0 Hutnik Szczytna 13 kwietnia, 11:00
Biały Orzeł Mieroszów 2-3 Grom Witków 13 kwietnia, 11:00
Sparta Ziębice 3-1 Stal Świdnica 13 kwietnia, 16:00
Piast Nowa Ruda 1-1 Piławianka Piława Górna 13 kwietnia, 13:30
Bielawianka Bielawa 2-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 13 kwietnia, 11:00
Polonia/Sparta II Świdnica 1-3 Polonia Bystrzyca Kłodzka 13 kwietnia, 16:00
Nysa Kłodzko 0-2 Victoria Świebodzice 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 16 kwietnia

Pauza: Piast Nowa Ruda.
 
Hutnik Szczytna 3-2 Nysa Kłodzko 16 kwietnia, 16:30
Victoria Świebodzice 7-2 Polonia/Sparta II Świdnica 16 kwietnia, 16:30
Polonia Bystrzyca Kłodzka 0-2 Bielawianka Bielawa 16 kwietnia, 16:30
Włókniarz Kudowa Zdrój 0-1 MKS Szczawno Zdrój 16 kwietnia, 16:30
w Szczawnie Zdroju
Piławianka Piława Górna 4-2 Sparta Ziębice 16 kwietnia, 16:30
Stal Świdnica 0-2 Biały Orzeł Mieroszów 16 kwietnia, 16:30
Grom Witków 0-2 Kryształ Stronie Śląskie 16 kwietnia, 16:30

Kolejka 20 - 20 kwietnia

Pauza: Sparta Ziębice.
 
Grom Witków 4-2 Hutnik Szczytna 20 kwietnia, 11:00
Kryształ Stronie Śląskie 2-2 Stal Świdnica 20 kwietnia, 11:00
Biały Orzeł Mieroszów 3-0 Piławianka Piława Górna 20 kwietnia, 11:00
Piast Nowa Ruda 7-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 20 kwietnia, 13:30
MKS Szczawno Zdrój 6-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka 20 kwietnia, 16:00
Bielawianka Bielawa 1-1 Victoria Świebodzice 20 kwietnia, 11:00
Polonia/Sparta II Świdnica 1-4 Nysa Kłodzko 20 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 27 kwietnia

Pauza: Biały Orzeł Mieroszów.
 
Hutnik Szczytna 1-2 Polonia/Sparta II Świdnica 27 kwietnia, 16:00
Nysa Kłodzko 0-0 Bielawianka Bielawa 27 kwietnia, 16:00
Victoria Świebodzice 2-1 MKS Szczawno Zdrój 27 kwietnia, 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-2 Piast Nowa Ruda 27 kwietnia, 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-1 Sparta Ziębice 27 kwietnia, 16:00
Piławianka Piława Górna 0-2 Kryształ Stronie Śląskie 27 kwietnia, 13:30
Stal Świdnica 4-0 Grom Witków 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 1 maja

Pauza: Kryształ Stronie Śląskie.
 
Stal Świdnica 1-3 Hutnik Szczytna 1 maja, 17:00
Grom Witków 2-3 Piławianka Piława Górna 1 maja, 11:00
Biały Orzeł Mieroszów 3-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 1 maja, 11:00
Sparta Ziębice 3-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka 1 maja, 17:00
Piast Nowa Ruda 0-2 Victoria Świebodzice 1 maja, 17:00
MKS Szczawno Zdrój 4-2 Nysa Kłodzko 1 maja, 17:00
Bielawianka Bielawa 2-1 Polonia/Sparta II Świdnica 1 maja, 11:00

Kolejka 23 - 4 maja

Pauza: Grom Witków.
 
Hutnik Szczytna 1-6 Bielawianka Bielawa 4 maja, 17:00
Polonia/Sparta II Świdnica 0-0 MKS Szczawno Zdrój 4 maja, 17:00
Nysa Kłodzko 1-1 Piast Nowa Ruda 4 maja, 17:00
Victoria Świebodzice 0-0 Sparta Ziębice 4 maja, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 3-2 Biały Orzeł Mieroszów 4 maja, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 1-0 Kryształ Stronie Śląskie 4 maja, 17:00
Piławianka Piława Górna 3-1 Stal Świdnica 4 maja, 14:30

Kolejka 24 - 11 maja

Pauza: Stal Świdnica.
 
Piławianka Piława Górna 1-1 Hutnik Szczytna 11 maja, 14:30
Grom Witków 1-3 Włókniarz Kudowa Zdrój 11 maja, 11:00
Kryształ Stronie Śląskie 2-5 Polonia Bystrzyca Kłodzka 11 maja, 11:00
Biały Orzeł Mieroszów 2-1 Victoria Świebodzice 11 maja, 17:00
Sparta Ziębice 2-3 Nysa Kłodzko 11 maja, 17:00
Piast Nowa Ruda 0-0 Polonia/Sparta II Świdnica 11 maja, 14:30
MKS Szczawno Zdrój 1-1 Bielawianka Bielawa 11 maja, 17:00

Kolejka 25 - 18 maja

Pauza: Piławianka Piława Górna.
 
Hutnik Szczytna 0-1 MKS Szczawno Zdrój 18 maja, 17:00
Bielawianka Bielawa 3-0 Piast Nowa Ruda 18 maja, 11:00
Polonia/Sparta II Świdnica 4-1 Sparta Ziębice 18 maja, 17:00
Nysa Kłodzko 1-1 Biały Orzeł Mieroszów 18 maja, 17:00
Victoria Świebodzice 2-1 Kryształ Stronie Śląskie 18 maja, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 3-5 Grom Witków 18 maja, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 1-1 Stal Świdnica 18 maja, 17:00

Kolejka 26 - 22 maja

Pauza: Hutnik Szczytna.
 
Piławianka Piława Górna 5-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 22 maja, 14:30
Stal Świdnica 4-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka 22 maja, 17:00
Grom Witków 2-6 Victoria Świebodzice 22 maja, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 3-2 Nysa Kłodzko 22 maja, 14:30
Biały Orzeł Mieroszów 1-2 Polonia/Sparta II Świdnica 22 maja, 17:00
Sparta Ziębice 1-3 Bielawianka Bielawa 22 maja, 17:00
Piast Nowa Ruda 0-2 MKS Szczawno Zdrój 22 maja, 14:30

Kolejka 27 - 25 maja

Pauza: Włókniarz Kudowa Zdrój.
 
Hutnik Szczytna 4-0 Piast Nowa Ruda 25 maja, 17:00
MKS Szczawno Zdrój 3-1 Sparta Ziębice 25 maja, 17:00
Bielawianka Bielawa 2-0 Biały Orzeł Mieroszów 25 maja, 11:00
Polonia/Sparta II Świdnica 3-0 Kryształ Stronie Śląskie 25 maja, 17:00
Nysa Kłodzko 3-2 Grom Witków 25 maja, 17:00
Victoria Świebodzice 2-0 Stal Świdnica 25 maja, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-2 Piławianka Piława Górna 25 maja, 17:00

Kolejka 28 - 1 czerwca

Pauza: Polonia Bystrzyca Kłodzka.
 
Włókniarz Kudowa Zdrój 1-1 Hutnik Szczytna 1 czerwca, 17:00
Piławianka Piława Górna 0-2 Victoria Świebodzice 1 czerwca, 17:00
Stal Świdnica 4-1 Nysa Kłodzko 1 czerwca, 17:00
Grom Witków 3-1 Polonia/Sparta II Świdnica 1 czerwca, 11:00
Kryształ Stronie Śląskie 0-1 Bielawianka Bielawa 1 czerwca, 11:00
Biały Orzeł Mieroszów 1-2 MKS Szczawno Zdrój 1 czerwca, 11:00
Sparta Ziębice 3-4 Piast Nowa Ruda 1 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 8 czerwca

Pauza: Victoria Świebodzice.
 
Sparta Ziębice 4-3 Hutnik Szczytna 8 czerwca, 17:00
Piast Nowa Ruda 3-0 Biały Orzeł Mieroszów 8 czerwca, 17:00
MKS Szczawno Zdrój 8-1 Kryształ Stronie Śląskie 8 czerwca, 17:00
Bielawianka Bielawa 4-2 Grom Witków 8 czerwca, 17:00
Polonia/Sparta II Świdnica 2-1 Stal Świdnica 8 czerwca, 17:00
Nysa Kłodzko 6-0 Piławianka Piława Górna 8 czerwca, 12:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 8 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 15 czerwca

Pauza: Nysa Kłodzko.
 
Polonia Bystrzyca Kłodzka 4-3 Hutnik Szczytna 15 czerwca, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-6 Victoria Świebodzice 15 czerwca, 17:00
Piławianka Piława Górna 2-2 Polonia/Sparta II Świdnica 15 czerwca, 17:00
Stal Świdnica 0-3 Bielawianka Bielawa 15 czerwca, 17:00
(wo)
przerwany przy stanie 0-2 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Grom Witków 3-4 MKS Szczawno Zdrój 15 czerwca, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 1-2 Piast Nowa Ruda 15 czerwca, 17:00
Biały Orzeł Mieroszów 2-1 Sparta Ziębice 15 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (dolnośląsko-lubuska)

IV liga 2007/2008 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2007/2008 (Jelenia Góra)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Legnica)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Wrocław)

Klasa A 2007/2008 (Wałbrzych I)
Klasa A 2007/2008 (Wałbrzych II)
Klasa A 2007/2008 (Wałbrzych III)

Autor: Ernest Siudy

 

Napisz do nas