[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Wrocław
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Foto-Higiena Gać 30 68 21 5 4 67-18 11 2 2 37-5 10 3 2 30-13
2.  Sokół Wielka Lipa 30 64 20 4 6 56-26 11 1 3 33-14 9 3 3 23-12
3.  Czarni Jelcz-Laskowice 30 61 19 4 7 70-34 11 2 2 37-12 8 2 5 33-22
4.  KP Brzeg Dolny 30 59 19 2 9 56-19 11 1 3 32-8 8 1 6 24-11
5.  Orzeł Sadków 30 52 16 4 10 56-41 11 1 3 35-19 5 3 7 21-22 2 4 1 1 0 2-1
6.  MKP Wołów 30 52 15 7 8 47-40 6 4 5 20-23 9 3 3 27-17 2 1 0 1 1 1-2
7.  Wiwa Goszcz 30 43 14 1 15 42-53 9 0 6 27-27 5 1 9 15-26
8.  Polonia Środa Śląska 30 42 11 9 10 48-43 5 6 4 26-24 6 3 6 22-19 2 2 0 2 0 2-2
9.  Widawa Bierutów 30 42 12 6 12 44-41 8 3 4 29-16 4 3 8 15-25 2 2 0 2 0 2-2
10.  KS Łozina 30 38 10 8 12 35-41 7 2 6 22-17 3 6 6 13-24 2 3 1 0 1 4-2
11.  Sokół Marcinkowice 30 38 12 2 16 38-57 8 1 6 23-26 4 1 10 15-31 2 3 1 0 1 2-4
12.  WKP Odra Wrocław 30 32 9 5 16 31-44 5 3 7 14-15 4 2 9 17-29
13.  Polonia Jaszowice 30 30 8 6 16 40-50 4 4 7 20-17 4 2 9 20-33 2 3 1 0 1 4-2
14.  Sokół Smolec 30 30 8 6 16 38-63 5 2 8 21-36 3 4 8 17-27 2 3 1 0 1 2-4
15.  Parasol Wrocław 30 22 6 4 20 27-67 3 3 9 14-23 3 1 11 13-44
16.  Barycz Milicz 30 8 1 5 24 20-78 1 4 10 15-28 0 1 14 5-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Foto-Higiena Gać    1-0 0-0 2-0 1-1 0-2 5-0 2-1 0-1 2-0 2-0 2-0 5-0 2-0 7-0 6-0 
 2 Sokół Wielka Lipa0-1     4-2 1-0 2-0 4-1 1-0 0-0 1-2 2-0 4-1 2-1 3-1 1-4 5-1 3-0 
 3 Czarni Jelcz-Laskowice0-0 1-0     1-1 1-0 2-3 4-0 4-1 2-1 5-0 1-2 2-1 3-1 3-1 3-1 5-0 
 4 KP Brzeg Dolny2-0 3-0 3-1     0-1 1-2 2-1 3-0 1-0 2-0 2-1 4-0 3-0 0-0 1-2 5-0 
 5 Orzeł Sadków1-3 0-1 2-0 0-3     1-0 2-1 2-0 2-2 4-2 3-1 5-2 4-2 4-1 2-0 3-1 
 6 MKP Wołów3-7 0-0 2-3 0-3* 1-1     0-2 2-0 4-1 1-1 1-0 1-0 3-5 0-0 1-0 1-0 
 7 Wiwa Goszcz1-0 0-2 0-3 2-1 1-0 1-5     0-3* 2-0 2-3 3-2 1-2 3-2 3-2 5-2 3-0 
 8 Polonia Środa Śląska2-4 1-1 1-3 2-1 3-2 4-1 2-0     1-1 0-0 1-3 0-0 1-2 2-2 2-2 4-2 
 9 Widawa Bierutów1-2 1-2 3-1 0-2 4-2 1-1 1-3 1-1     1-1 3-0 2-1 3-0 3-0 3-0 2-0 
 10 KS Łozina0-0 0-1 1-1 0-4 4-1 0-1 2-0 1-2 1-0     3-0 2-4 2-1 0-1 3-1 3-0* 
 11 Sokół Marcinkowice1-3 0-3 2-8 0-1 2-0 1-3 1-1 2-1 2-0 2-1     0-1 3-1 3-2 2-0 2-1 
 12 WKP Odra Wrocław0-1 1-2 2-1 2-1 1-1 0-1 0-1 0-2 2-1 0-0 1-2     0-0 1-0 1-2 3-0 
 13 Polonia Jaszowice1-1 0-1 1-2 1-0 0-1 1-1 0-2 0-0 0-4 1-1 3-0 4-1     1-2 0-1 7-0 
 14 Sokół Smolec0-4 1-4 0-5 0-4 0-5 1-1 2-1 0-6 6-0 0-1 0-0 3-2 0-3*     6-0 2-0 
 15 Parasol Wrocław0-2 1-4 1-2 0-2 0-1 0-3 3-0* 1-2 0-0 1-1 3-1 0-1 0-2 3-1     1-1 
 16 Barycz Milicz1-2 2-2 0-1 0-1 2-5 0-2 1-3 1-3 1-2 1-2 1-2 1-1 0-0 1-1 3-1     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Wiwa Goszcz 3-0 Barycz Milicz 14 sierpnia, 11:00
Polonia Środa Śląska 0-0 KS Łozina 14 sierpnia, 17:00
Parasol Wrocław 0-2 Foto-Higiena Gać 14 sierpnia, 11:00
MKP Wołów 0-0 Sokół Smolec 14 sierpnia, 11:00
Widawa Bierutów 0-2 KP Brzeg Dolny 15 sierpnia, 15:00
Sokół Marcinkowice 2-8 Czarni Jelcz-Laskowice 14 sierpnia, 11:00
WKP Odra Wrocław 0-0 Polonia Jaszowice 14 sierpnia, 17:00
Orzeł Sadków 0-1 Sokół Wielka Lipa 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Barycz Milicz 2-2 Sokół Wielka Lipa 22 sierpnia, 17:00
Polonia Jaszowice 0-1 Orzeł Sadków 21 sierpnia, 11:00
Czarni Jelcz-Laskowice 2-1 WKP Odra Wrocław 22 sierpnia, 17:00
KP Brzeg Dolny 2-1 Sokół Marcinkowice 21 sierpnia, 11:00
Sokół Smolec 6-0 Widawa Bierutów 21 sierpnia, 16:00
Foto-Higiena Gać 0-2 MKP Wołów 21 sierpnia, 17:00
KS Łozina 3-1 Parasol Wrocław 22 sierpnia, 17:00
Wiwa Goszcz 0-3 Polonia Środa Śląska 21 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Polonia Środa Śląska 4-2 Barycz Milicz 25 sierpnia, 17:00
Parasol Wrocław 3-0 Wiwa Goszcz 25 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
MKP Wołów 1-1 KS Łozina 25 sierpnia, 17:00
Widawa Bierutów 1-2 Foto-Higiena Gać 25 sierpnia, 17:00
Sokół Marcinkowice 3-2 Sokół Smolec 25 sierpnia, 17:00
WKP Odra Wrocław 2-1 KP Brzeg Dolny 25 sierpnia, 17:00
Orzeł Sadków 2-0 Czarni Jelcz-Laskowice 25 sierpnia, 17:00
Sokół Wielka Lipa 3-1 Polonia Jaszowice 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Barycz Milicz 0-0 Polonia Jaszowice 28 sierpnia, 17:00
Czarni Jelcz-Laskowice 1-0 Sokół Wielka Lipa 29 sierpnia, 11:00
KP Brzeg Dolny 0-1 Orzeł Sadków 28 sierpnia, 17:00
Sokół Smolec 3-2 WKP Odra Wrocław 28 sierpnia, 16:00
Foto-Higiena Gać 2-0 Sokół Marcinkowice 28 sierpnia, 17:00
KS Łozina 1-0 Widawa Bierutów 29 sierpnia, 17:00
Wiwa Goszcz 1-5 MKP Wołów 28 sierpnia, 17:00
Polonia Środa Śląska 2-2 Parasol Wrocław 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Parasol Wrocław 1-1 Barycz Milicz 5 września, 11:00
MKP Wołów 2-0 Polonia Środa Śląska 4 września, 16:00
Widawa Bierutów 1-3 Wiwa Goszcz 5 września, 16:00
Sokół Marcinkowice 2-1 KS Łozina 4 września, 17:00
WKP Odra Wrocław 0-1 Foto-Higiena Gać 4 września, 17:00
Orzeł Sadków 4-1 Sokół Smolec 8 września, 17:00
w Sadowicach
Sokół Wielka Lipa 1-0 KP Brzeg Dolny 4 września, 17:00
Polonia Jaszowice 1-2 Czarni Jelcz-Laskowice 4 września, 17:00

Kolejka 6 - 11-12 września

Barycz Milicz 0-1 Czarni Jelcz-Laskowice 12 września, 16:00
KP Brzeg Dolny 3-0 Polonia Jaszowice 11 września, 17:00
Sokół Smolec 1-4 Sokół Wielka Lipa 11 września, 16:00
Foto-Higiena Gać 1-1 Orzeł Sadków 11 września, 16:00
KS Łozina 2-4 WKP Odra Wrocław 12 września, 16:00
Wiwa Goszcz 3-2 Sokół Marcinkowice 11 września, 16:00
Polonia Środa Śląska 1-1 Widawa Bierutów 12 września, 15:00
Parasol Wrocław 0-3 MKP Wołów 12 września, 11:00

Kolejka 7 - 18-19 września

Widawa Bierutów 3-0 Parasol Wrocław 19 września, 16:00
Sokół Marcinkowice 2-1 Polonia Środa Śląska 18 września, 16:00
WKP Odra Wrocław 0-1 Wiwa Goszcz 18 września, 16:00
Orzeł Sadków 4-2 KS Łozina 18 września, 16:00
Sokół Wielka Lipa 0-1 Foto-Higiena Gać 18 września, 16:00
Polonia Jaszowice 1-2 Sokół Smolec 18 września, 17:00
Czarni Jelcz-Laskowice 1-1 KP Brzeg Dolny 19 września, 16:00
Barycz Milicz 0-2 MKP Wołów 19 września, 16:00

Kolejka 8 - 25-26 września

Barycz Milicz 0-1 KP Brzeg Dolny 25 września, 15:00
Sokół Smolec 0-5 Czarni Jelcz-Laskowice 25 września, 16:00
Foto-Higiena Gać 5-0 Polonia Jaszowice 25 września, 16:00
KS Łozina 0-1 Sokół Wielka Lipa 26 września, 16:00
Wiwa Goszcz 1-0 Orzeł Sadków 25 września, 16:00
Polonia Środa Śląska 0-0 WKP Odra Wrocław 25 września, 16:00
Parasol Wrocław 3-1 Sokół Marcinkowice 26 września, 11:00
MKP Wołów 4-1 Widawa Bierutów 25 września, 15:00

Kolejka 9 - 2-3 października

Widawa Bierutów 2-0 Barycz Milicz 3 października, 16:00
Sokół Marcinkowice 1-3 MKP Wołów 2 października
WKP Odra Wrocław 1-2 Parasol Wrocław 2 października
Orzeł Sadków 2-0 Polonia Środa Śląska 2 października, 11:00
Sokół Wielka Lipa 1-0 Wiwa Goszcz 2 października, 16:00
Polonia Jaszowice 1-1 KS Łozina 3 października, 15:00
Czarni Jelcz-Laskowice 0-0 Foto-Higiena Gać 3 października, 16:00
KP Brzeg Dolny 0-0 Sokół Smolec 2 października, 16:00

Kolejka 10 - 9-10 października

Barycz Milicz 1-1 Sokół Smolec 9 października, 15:00
Foto-Higiena Gać 2-0 KP Brzeg Dolny 9 października, 15:00
KS Łozina 1-1 Czarni Jelcz-Laskowice 10 października, 15:00
Wiwa Goszcz 3-2 Polonia Jaszowice 9 października, 15:00
Polonia Środa Śląska 1-1 Sokół Wielka Lipa 9 października, 16:00
Parasol Wrocław 0-1 Orzeł Sadków 10 października, 11:00
MKP Wołów 1-0 WKP Odra Wrocław 9 października, 14:00
Widawa Bierutów 3-0 Sokół Marcinkowice 10 października, 15:00

Kolejka 11 - 16-17 października

Sokół Marcinkowice 2-1 Barycz Milicz 16 października, 11:00
WKP Odra Wrocław 2-1 Widawa Bierutów 16 października, 16:00
na Stadionie Zakrzów
Orzeł Sadków 1-0 MKP Wołów 16 października, 11:00
w Sadowicach
Sokół Wielka Lipa 5-1 Parasol Wrocław 16 października, 12:00
Polonia Jaszowice 0-0 Polonia Środa Śląska 16 października, 11:00
Czarni Jelcz-Laskowice 4-0 Wiwa Goszcz 17 października, 15:00
KP Brzeg Dolny 2-0 KS Łozina 16 października, 15:00
Sokół Smolec 0-4 Foto-Higiena Gać 16 października, 15:00

Kolejka 12 - 23-24 października

Barycz Milicz 1-2 Foto-Higiena Gać 23 października, 15:00
KS Łozina 0-1 Sokół Smolec 24 października, 14:00
Wiwa Goszcz 2-1 KP Brzeg Dolny 23 października, 15:00
Polonia Środa Śląska 1-3 Czarni Jelcz-Laskowice 23 października, 15:00
Parasol Wrocław 0-2 Polonia Jaszowice 24 października, 11:00
MKP Wołów 0-0 Sokół Wielka Lipa 23 października, 15:00
Widawa Bierutów 4-2 Orzeł Sadków 24 października, 14:00
Sokół Marcinkowice 0-1 WKP Odra Wrocław 23 października, 14:00

Kolejka 13 - 30-31 października

WKP Odra Wrocław 3-0 Barycz Milicz 31 października, 11:00
Orzeł Sadków 3-1 Sokół Marcinkowice 31 października, 11:00
w Sadowicach
Sokół Wielka Lipa 1-2 Widawa Bierutów 30 października, 12:00
Polonia Jaszowice 1-1 MKP Wołów 30 października, 11:00
Czarni Jelcz-Laskowice 3-1 Parasol Wrocław 31 października, 13:00
KP Brzeg Dolny 3-0 Polonia Środa Śląska 30 października, 15:00
Sokół Smolec 2-1 Wiwa Goszcz 30 października, 15:00
Foto-Higiena Gać 2-0 KS Łozina 30 października, 14:00

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Barycz Milicz 1-2 KS Łozina 7 listopada, 14:00
Wiwa Goszcz 1-0 Foto-Higiena Gać 6 listopada, 14:00
Polonia Środa Śląska 2-2 Sokół Smolec 6 listopada, 14:00
Parasol Wrocław 0-2 KP Brzeg Dolny 7 listopada, 11:00
MKP Wołów 2-3 Czarni Jelcz-Laskowice 6 listopada, 13:00
Widawa Bierutów 3-0 Polonia Jaszowice 7 listopada, 14:00
Sokół Marcinkowice 0-3 Sokół Wielka Lipa 6 listopada, 14:00
WKP Odra Wrocław 1-1 Orzeł Sadków 7 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Orzeł Sadków 3-1 Barycz Milicz 13 listopada, 11:00
w Sadowicach
Sokół Wielka Lipa 2-1 WKP Odra Wrocław 13 listopada, 12:00
Polonia Jaszowice 3-0 Sokół Marcinkowice 13 listopada, 11:00
Czarni Jelcz-Laskowice 2-1 Widawa Bierutów 14 listopada, 14:00
KP Brzeg Dolny 1-2 MKP Wołów 13 listopada, 14:00
Sokół Smolec 6-0 Parasol Wrocław 13 listopada, 14:00
Foto-Higiena Gać 2-1 Polonia Środa Śląska 13 listopada, 14:00
KS Łozina 2-0 Wiwa Goszcz 13 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 12-13 marca

Barycz Milicz 1-3 Wiwa Goszcz 13 marca, 13:00
KS Łozina 1-2 Polonia Środa Śląska 13 marca, 14:00
Foto-Higiena Gać 7-0 Parasol Wrocław 12 marca, 15:00 (150)
Sokół Smolec 1-1 MKP Wołów 12 marca, 15:00
KP Brzeg Dolny 1-0 Widawa Bierutów 12 marca, 15:00
Czarni Jelcz-Laskowice 1-2 Sokół Marcinkowice 12 marca, 15:00 (400)
Polonia Jaszowice 4-1 WKP Odra Wrocław 12 marca, 11:00
Sokół Wielka Lipa 2-0 Orzeł Sadków 12 marca, 12:00

Kolejka 17 - 19-20 marca

Sokół Wielka Lipa 3-0 Barycz Milicz 19 marca, 12:00 (100)
Orzeł Sadków 4-2 Polonia Jaszowice 6 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (19 marca, 11:00) w Sadowicach odwołany z powodu złego stanu boiska
WKP Odra Wrocław 2-1 Czarni Jelcz-Laskowice 19 marca, 11:00 (50)
na Stadionie Zakrzów
Sokół Marcinkowice 0-1 KP Brzeg Dolny 19 marca, 11:00 (50)
Widawa Bierutów 3-0 Sokół Smolec 20 marca, 15:00
MKP Wołów 3-7 Foto-Higiena Gać 20 marca, 16:00
Parasol Wrocław 1-1 KS Łozina 20 marca, 11:00
Polonia Środa Śląska 2-0 Wiwa Goszcz 6 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 26-27 marca

Barycz Milicz 1-3 Polonia Środa Śląska 27 marca, 13:00
Wiwa Goszcz 5-2 Parasol Wrocław 26 marca, 15:00 (100)
KS Łozina 0-1 MKP Wołów 27 marca, 14:00
Foto-Higiena Gać 0-1 Widawa Bierutów 26 marca, 15:00 (50)
Sokół Smolec 0-0 Sokół Marcinkowice 26 marca, 15:00
KP Brzeg Dolny 4-0 WKP Odra Wrocław 26 marca, 15:00
Czarni Jelcz-Laskowice 1-0 Orzeł Sadków 26 marca, 15:00 (400)
Polonia Jaszowice 0-1 Sokół Wielka Lipa 26 marca, 11:00

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

Polonia Jaszowice 7-0 Barycz Milicz 2 kwietnia, 14:30
Sokół Wielka Lipa 4-2 Czarni Jelcz-Laskowice 2 kwietnia, 12:00 (150)
Orzeł Sadków 0-3 KP Brzeg Dolny 2 kwietnia, 16:00 (50)
w Sadowicach
WKP Odra Wrocław 1-0 Sokół Smolec 2 kwietnia, 16:00
na Stadionie Zakrzów
Sokół Marcinkowice 1-3 Foto-Higiena Gać 2 kwietnia, 17:00 (350)
Widawa Bierutów 1-1 KS Łozina 3 kwietnia, 15:00
MKP Wołów 0-2 Wiwa Goszcz 3 kwietnia, 16:00
Parasol Wrocław 1-2 Polonia Środa Śląska 3 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

Barycz Milicz 3-1 Parasol Wrocław 10 kwietnia, 13:00
Polonia Środa Śląska 4-1 MKP Wołów 9 kwietnia, 16:00 (300)
Wiwa Goszcz 2-0 Widawa Bierutów 9 kwietnia, 15:00
KS Łozina 3-0 Sokół Marcinkowice 10 kwietnia, 14:00
Foto-Higiena Gać 2-0 WKP Odra Wrocław 9 kwietnia, 15:00
Sokół Smolec 0-5 Orzeł Sadków 9 kwietnia, 15:00 (40)
KP Brzeg Dolny 3-0 Sokół Wielka Lipa 9 kwietnia, 16:00 (250)
Czarni Jelcz-Laskowice 3-1 Polonia Jaszowice 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 16-17 kwietnia

Czarni Jelcz-Laskowice 5-0 Barycz Milicz 17 kwietnia, 16:00
Polonia Jaszowice 1-0 KP Brzeg Dolny 16 kwietnia, 17:00
Sokół Wielka Lipa 1-4 Sokół Smolec 16 kwietnia, 12:00
Orzeł Sadków 1-3 Foto-Higiena Gać 16 kwietnia, 16:00
w Sadowicach
WKP Odra Wrocław 0-0 KS Łozina 16 kwietnia, 16:00
na Stadionie Zakrzów
Sokół Marcinkowice 1-1 Wiwa Goszcz 16 kwietnia, 17:00
Widawa Bierutów 1-1 Polonia Środa Śląska 17 kwietnia, 15:00
MKP Wołów 1-0 Parasol Wrocław 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 22-23 kwietnia

MKP Wołów 1-0 Barycz Milicz 23 kwietnia, 16:00
Parasol Wrocław 0-0 Widawa Bierutów 23 kwietnia, 11:00
Polonia Środa Śląska 1-3 Sokół Marcinkowice 23 kwietnia, 16:00
Wiwa Goszcz 1-2 WKP Odra Wrocław 20 kwietnia, 17:00
KS Łozina 4-1 Orzeł Sadków 23 kwietnia, 16:00
Foto-Higiena Gać 1-0 Sokół Wielka Lipa 23 kwietnia, 15:00
Sokół Smolec 0-3 Polonia Jaszowice 23 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
KP Brzeg Dolny 3-1 Czarni Jelcz-Laskowice 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 30 kwietnia-1 maja

KP Brzeg Dolny 5-0 Barycz Milicz 1 maja, 17:00
Czarni Jelcz-Laskowice 3-1 Sokół Smolec 1 maja, 17:00
Polonia Jaszowice 1-1 Foto-Higiena Gać 30 kwietnia, 17:00
Sokół Wielka Lipa 2-0 KS Łozina 30 kwietnia, 12:00
Orzeł Sadków 2-1 Wiwa Goszcz 30 kwietnia, 11:00
w Sadowicach
WKP Odra Wrocław 0-2 Polonia Środa Śląska 30 kwietnia, 16:00
na Stadionie Zakrzów
Sokół Marcinkowice 2-0 Parasol Wrocław 30 kwietnia, 17:00
Widawa Bierutów 1-1 MKP Wołów 1 maja, 16:00

Kolejka 24 - 7-8 maja

Barycz Milicz 1-2 Widawa Bierutów 7 maja, 16:00
MKP Wołów 1-0 Sokół Marcinkowice 8 maja, 17:00
Parasol Wrocław 0-1 WKP Odra Wrocław 8 maja, 11:00
Polonia Środa Śląska 3-2 Orzeł Sadków 7 maja, 16:00 (150)
Wiwa Goszcz 0-2 Sokół Wielka Lipa 7 maja, 15:00 (300)
KS Łozina 2-1 Polonia Jaszowice 8 maja, 16:00
Foto-Higiena Gać 0-0 Czarni Jelcz-Laskowice 7 maja, 16:00 (600)
Sokół Smolec 0-4 KP Brzeg Dolny 7 maja, 17:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

Sokół Smolec 2-0 Barycz Milicz 14 maja, 17:00
KP Brzeg Dolny 2-0 Foto-Higiena Gać 15 maja, 17:00
Czarni Jelcz-Laskowice 5-0 KS Łozina 15 maja, 17:00
Polonia Jaszowice 0-2 Wiwa Goszcz 13 maja, 17:00 (40)
Sokół Wielka Lipa 0-0 Polonia Środa Śląska 14 maja, 12:00
Orzeł Sadków 2-0 Parasol Wrocław 14 maja, 17:00
w Sadowicach
WKP Odra Wrocław 0-1 MKP Wołów 14 maja, 17:00 (30)
Sokół Marcinkowice 2-0 Widawa Bierutów 15 maja, 13:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

Barycz Milicz 1-2 Sokół Marcinkowice 21 maja, 16:00
Widawa Bierutów 2-1 WKP Odra Wrocław 22 maja, 16:00
MKP Wołów 1-1 Orzeł Sadków 21 maja, 17:00
Parasol Wrocław 1-4 Sokół Wielka Lipa 22 maja, 11:00 (30)
Polonia Środa Śląska 1-2 Polonia Jaszowice 21 maja, 16:00
Wiwa Goszcz 0-3 Czarni Jelcz-Laskowice 21 maja, 15:00 (200)
KS Łozina 0-4 KP Brzeg Dolny 22 maja, 16:00
Foto-Higiena Gać 2-0 Sokół Smolec 21 maja, 16:00

Kolejka 27 - 25 maja

Foto-Higiena Gać 6-0 Barycz Milicz 25 maja, 17:00
Sokół Smolec 0-1 KS Łozina 25 maja, 17:00
KP Brzeg Dolny 2-1 Wiwa Goszcz 25 maja, 17:00
Czarni Jelcz-Laskowice 4-1 Polonia Środa Śląska 25 maja, 17:00
Polonia Jaszowice 0-1 Parasol Wrocław 25 maja, 17:00
Sokół Wielka Lipa 4-1 MKP Wołów 25 maja, 17:00
Orzeł Sadków 2-2 Widawa Bierutów 25 maja, 17:00
w Sadowicach
WKP Odra Wrocław 1-2 Sokół Marcinkowice 25 maja, 17:00

Kolejka 28 - 28-29 maja

Barycz Milicz 1-1 WKP Odra Wrocław 28 maja, 16:00
Sokół Marcinkowice 2-0 Orzeł Sadków 28 maja, 11:00
Widawa Bierutów 1-2 Sokół Wielka Lipa 29 maja, 16:00
MKP Wołów 3-5 Polonia Jaszowice 28 maja, 17:00
Parasol Wrocław 1-2 Czarni Jelcz-Laskowice 29 maja, 11:00
Polonia Środa Śląska 2-1 KP Brzeg Dolny 28 maja, 16:00
Wiwa Goszcz 3-2 Sokół Smolec 28 maja, 15:00
KS Łozina 0-0 Foto-Higiena Gać 29 maja, 17:00

Kolejka 29 - 4 czerwca

KS Łozina 3-0 Barycz Milicz 4 czerwca, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Foto-Higiena Gać 5-0 Wiwa Goszcz 4 czerwca, 11:00 (100)
Sokół Smolec 0-6 Polonia Środa Śląska 4 czerwca, 11:00
KP Brzeg Dolny 1-2 Parasol Wrocław 4 czerwca, 11:00
Czarni Jelcz-Laskowice 2-3 MKP Wołów 4 czerwca, 11:00
Polonia Jaszowice 0-4 Widawa Bierutów 4 czerwca, 11:00
Sokół Wielka Lipa 4-1 Sokół Marcinkowice 4 czerwca, 11:00
Orzeł Sadków 5-2 WKP Odra Wrocław 4 czerwca, 11:00 (20)

Kolejka 30 - 11 czerwca

Barycz Milicz 2-5 Orzeł Sadków 11 czerwca, 11:00 (30)
WKP Odra Wrocław 1-2 Sokół Wielka Lipa 11 czerwca, 11:00
Sokół Marcinkowice 3-1 Polonia Jaszowice 11 czerwca, 11:00
Widawa Bierutów 3-1 Czarni Jelcz-Laskowice 11 czerwca, 11:00
MKP Wołów 0-3 KP Brzeg Dolny
(wo)
w pierwotnym terminie (11 czerwca, 11:00) odwołany na wniosek komendanta policji
Parasol Wrocław 3-1 Sokół Smolec 11 czerwca, 11:00
Polonia Środa Śląska 2-4 Foto-Higiena Gać 11 czerwca, 11:00
Wiwa Goszcz 2-3 KS Łozina 11 czerwca, 11:00

IV liga 2010/2011 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2010/2011 (Jelenia Góra)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Legnica)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Wałbrzych)

Klasa A 2010/2011 (Wrocław I)
Klasa A 2010/2011 (Wrocław II)
Klasa A 2010/2011 (Wrocław III)
Klasa A 2010/2011 (Wrocław IV)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas