[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Wałbrzych
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AKS Strzegom 30 71 22 5 3 87-37 12 2 1 50-16 10 3 2 37-21
2.  Grom Witków 30 56 17 5 8 69-30 10 3 2 45-9 7 2 6 24-21
3.  Zjednoczeni Żarów 30 55 17 4 9 48-33 11 0 4 27-11 6 4 5 21-22
4.  Stal Świdnica 30 52 16 4 10 77-48 11 2 2 49-19 5 2 8 28-29
5.  Pogoń Pieszyce 30 46 13 7 10 57-44 9 2 4 35-22 4 5 6 22-22 2 3 1 0 1 6-3
6.  Victoria Świebodzice 30 46 14 4 12 74-59 11 0 4 48-23 3 4 8 26-36 2 3 1 0 1 3-6
7.  Unia Złoty Stok 30 45 13 6 11 53-43 10 3 2 38-15 3 3 9 15-28
8.  Iskra Jaszkowa Dolna 30 39 11 6 13 42-45 7 3 5 25-18 4 3 8 17-27 2 4 1 1 0 2-0
9.  Kryształ Stronie Śląskie 30 39 10 9 11 49-69 8 5 2 34-24 2 4 9 15-45 2 1 0 1 1 0-2
10.  Biały Orzeł Mieroszów 30 38 10 8 12 46-57 7 3 5 27-24 3 5 7 19-33 2 4 1 1 0 6-3
11.  Zjednoczeni Ścinawka Średnia 30 38 9 11 10 39-47 5 6 4 18-18 4 5 6 21-29 2 1 0 1 1 3-6
12.  Górnik Boguszów-Gorce 30 33 8 9 13 26-51 6 6 3 18-16 2 3 10 8-35
13.  Nysa Kłodzko 30 32 9 5 16 37-44 6 3 6 18-15 3 2 10 19-29
14.  Włókniarz Kudowa Zdrój 30 31 9 4 17 38-68 8 4 3 28-20 1 0 14 10-48
15.  Podzamcze Wałbrzych 30 25 6 7 17 42-69 4 3 8 24-28 2 4 9 18-41
16.  Sparta Ziębice 30 24 6 6 18 30-70 4 5 6 21-31 2 1 12 9-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 AKS Strzegom    1-2 2-0 5-3 2-2 2-2 4-0 4-1 2-0 4-2 5-1 1-0 2-1 6-1 6-1 4-0 
 2 Grom Witków2-3     0-0 1-0 2-1 4-2 2-0 1-2 7-0 1-1 0-0 10-0 3-0 2-0 7-0 3-0 
 3 Zjednoczeni Żarów2-0 0-4     2-0 4-0 2-1 1-0 0-1 2-1 3-0 0-2 0-1 2-0 5-0 2-0 2-1 
 4 Stal Świdnica2-3 4-0 5-0     0-0 2-0 3-2 4-1 8-2 1-1 2-5 2-0 4-2 5-1 3-2 4-0 
 5 Pogoń Pieszyce0-3 3-1 2-2 1-3     5-1 2-1 3-0 1-2 1-2 2-2 1-0 2-1 5-2 5-2 2-0 
 6 Victoria Świebodzice1-3 1-0 3-1 2-3 2-1     1-3 4-2 4-1 5-1 3-1 6-0 2-1 7-2 0-3* 7-1 
 7 Unia Złoty Stok0-3 2-2 2-2 3-1 1-1 2-1     0-2 5-0 4-1 6-0 4-1 2-1 4-0 2-0 1-0 
 8 Iskra Jaszkowa Dolna1-1 1-2 1-2 3-2 1-2 3-1 1-2     2-0 3-1 0-0 0-0 2-1 2-1 4-1 1-2 
 9 Kryształ Stronie Śląskie2-4 2-2 1-1 4-2 3-2 1-1 3-0 0-0     3-2 2-1 2-1 2-3 2-1 2-2 5-2 
 10 Biały Orzeł Mieroszów2-2 0-5 0-1 1-3 2-0 4-5 1-0 3-1 1-1     5-2 3-1 1-2 2-0 0-0 2-1 
 11 Zjednoczeni Ścinawka Średnia1-5 2-0 1-3 0-0 0-0 2-1 0-0 3-1 2-2 1-1     0-1 2-0 0-1 3-3 1-0 
 12 Górnik Boguszów-Gorce0-2 3-2 1-0 1-4 1-1 3-3 0-0 1-0 0-2 0-0 0-0     2-2 1-0 1-0 4-0 
 13 Nysa Kłodzko2-2 0-1 2-0 2-1 1-2 1-2 2-4 0-0 4-1 0-1 2-0 1-0     1-0 0-1 0-0 
 14 Włókniarz Kudowa Zdrój2-3 1-0 1-5 2-0 2-1 2-1 4-1 2-1 0-0 2-2 2-2 2-0 1-1     4-1 1-2 
 15 Podzamcze Wałbrzych2-3 0-1 1-2 1-5 0-3* 1-1 2-0 2-2 6-2 2-3 0-2 1-1 0-3* 4-0     2-0 
 16 Sparta Ziębice2-0 1-2 0-2 1-1 1-6 2-4 2-2 0-3* 1-1 3-1 0-3* 2-2 2-1 2-1 2-2     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Unia Złoty Stok 2-1 Victoria Świebodzice 15 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 2-0 Nysa Kłodzko 15 sierpnia, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 3-2 Biały Orzeł Mieroszów 15 sierpnia, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 4-1 Podzamcze Wałbrzych 15 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Żarów 2-0 Stal Świdnica 15 sierpnia, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce 3-2 Grom Witków 15 sierpnia, 17:00
Iskra Jaszkowa Dolna 1-2 Sparta Ziębice 15 sierpnia, 17:00
AKS Strzegom 2-2 Pogoń Pieszyce 25 sierpnia

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Sparta Ziębice 2-2 Unia Złoty Stok 22 sierpnia, 17:00
Grom Witków 1-2 Iskra Jaszkowa Dolna 21 sierpnia, 17:00
AKS Strzegom 1-0 Górnik Boguszów-Gorce 21 sierpnia, 17:00
Stal Świdnica 0-0 Pogoń Pieszyce 22 sierpnia, 17:00
Biały Orzeł Mieroszów 2-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 22 sierpnia, 17:00
Victoria Świebodzice 3-1 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 22 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Żarów 2-0 Podzamcze Wałbrzych 22 sierpnia, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 2-3 Nysa Kłodzko 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Unia Złoty Stok 6-0 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 29 sierpnia, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 1-1 Victoria Świebodzice 29 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Żarów 3-0 Biały Orzeł Mieroszów 29 sierpnia, 17:00
Pogoń Pieszyce 5-2 Podzamcze Wałbrzych 29 sierpnia, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce 1-4 Stal Świdnica 29 sierpnia, 17:00
Iskra Jaszkowa Dolna 1-1 AKS Strzegom 28 sierpnia, 11:00
Sparta Ziębice 1-2 Grom Witków 29 sierpnia, 17:00
Nysa Kłodzko 1-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 4-5 września

Grom Witków 2-0 Unia Złoty Stok 4 września, 16:00
AKS Strzegom 4-0 Sparta Ziębice 4 września, 16:00
Stal Świdnica 4-1 Iskra Jaszkowa Dolna 5 września, 16:00
Podzamcze Wałbrzych 1-1 Górnik Boguszów-Gorce 4 września, 16:00
Biały Orzeł Mieroszów 2-0 Pogoń Pieszyce 5 września, 16:00
Nysa Kłodzko 2-0 Zjednoczeni Żarów 5 września, 16:00
Victoria Świebodzice 7-2 Włókniarz Kudowa Zdrój 4 września, 16:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 2-2 Kryształ Stronie Śląskie 5 września, 16:00

Kolejka 5 - 11-12 września

Unia Złoty Stok 5-0 Kryształ Stronie Śląskie 12 września, 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-2 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 12 września, 16:00
Zjednoczeni Żarów 2-1 Victoria Świebodzice 12 września, 16:00
Pogoń Pieszyce 2-1 Nysa Kłodzko 11 września, 16:00
Górnik Boguszów-Gorce 0-0 Biały Orzeł Mieroszów 12 września, 16:00
Iskra Jaszkowa Dolna 4-1 Podzamcze Wałbrzych 12 września, 16:00
Sparta Ziębice 1-1 Stal Świdnica 12 września, 16:00
Grom Witków 2-3 AKS Strzegom 11 września, 16:00

Kolejka 6 - 18-19 września

AKS Strzegom 4-0 Unia Złoty Stok 18 września, 11:00
Stal Świdnica 4-0 Grom Witków 19 września, 16:00
Podzamcze Wałbrzych 2-0 Sparta Ziębice 18 września, 16:00
Biały Orzeł Mieroszów 3-1 Iskra Jaszkowa Dolna 19 września, 16:00
Nysa Kłodzko 1-0 Górnik Boguszów-Gorce 19 września, 16:00
Victoria Świebodzice 2-1 Pogoń Pieszyce 18 września, 16:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1-3 Zjednoczeni Żarów 19 września, 16:00
Kryształ Stronie Śląskie 2-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 19 września, 16:00

Kolejka 7 - 25-26 września

Unia Złoty Stok 4-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 26 września, 16:00
Zjednoczeni Żarów 2-1 Kryształ Stronie Śląskie 26 września, 16:00
Pogoń Pieszyce 2-2 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 26 września, 16:00
Górnik Boguszów-Gorce 3-3 Victoria Świebodzice 26 września, 16:00
Iskra Jaszkowa Dolna 2-1 Nysa Kłodzko 26 września, 16:00
Sparta Ziębice 3-1 Biały Orzeł Mieroszów 26 września, 16:00
Grom Witków 7-0 Podzamcze Wałbrzych 25 września, 16:00
AKS Strzegom 5-3 Stal Świdnica 29 września, 16:00
w pierwotnym terminie (25 września, 16:00) odwołany

Kolejka 8 - 2-3 października

Stal Świdnica 3-2 Unia Złoty Stok 3 października, 15:00
Podzamcze Wałbrzych 2-3 AKS Strzegom 2 października, 15:00
Biały Orzeł Mieroszów 0-5 Grom Witków 3 października, 15:00
Nysa Kłodzko 0-0 Sparta Ziębice 3 października, 15:00
Victoria Świebodzice 4-2 Iskra Jaszkowa Dolna 2 października, 15:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 0-1 Górnik Boguszów-Gorce 3 października, 15:00
Kryształ Stronie Śląskie 3-2 Pogoń Pieszyce 3 października, 15:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 1-5 Zjednoczeni Żarów 3 października, 15:00

Kolejka 9 - 9-10 października

Unia Złoty Stok 2-2 Zjednoczeni Żarów 10 października, 15:00
Pogoń Pieszyce 5-2 Włókniarz Kudowa Zdrój 10 października, 15:00
Górnik Boguszów-Gorce 0-2 Kryształ Stronie Śląskie 10 października, 15:00
Iskra Jaszkowa Dolna 0-0 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 10 października, 15:00
Sparta Ziębice 2-4 Victoria Świebodzice 10 października, 15:00
Grom Witków 3-0 Nysa Kłodzko 10 października, 15:00
AKS Strzegom 4-2 Biały Orzeł Mieroszów 9 października, 15:00
Stal Świdnica 3-2 Podzamcze Wałbrzych 10 października, 15:00

Kolejka 10 - 16-17 października

Podzamcze Wałbrzych 2-0 Unia Złoty Stok 16 października, 15:00
Biały Orzeł Mieroszów 1-3 Stal Świdnica 17 października, 15:00
Nysa Kłodzko 2-2 AKS Strzegom 17 października, 15:00
Victoria Świebodzice 1-0 Grom Witków 16 października, 15:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1-0 Sparta Ziębice 16 października, 11:00
Kryształ Stronie Śląskie 0-0 Iskra Jaszkowa Dolna 17 października, 15:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-0 Górnik Boguszów-Gorce 17 października, 15:00
Zjednoczeni Żarów 4-0 Pogoń Pieszyce 17 października, 15:00

Kolejka 11 - 23-24 października

Unia Złoty Stok 1-1 Pogoń Pieszyce 24 października, 15:00
Górnik Boguszów-Gorce 1-0 Zjednoczeni Żarów 24 października, 15:00
Iskra Jaszkowa Dolna 2-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 24 października, 15:00
Sparta Ziębice 1-1 Kryształ Stronie Śląskie 24 października, 15:00
Grom Witków 0-0 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 23 października, 15:00
AKS Strzegom 2-2 Victoria Świebodzice 23 października, 15:00
Stal Świdnica 4-2 Nysa Kłodzko 24 października, 15:00
Podzamcze Wałbrzych 2-3 Biały Orzeł Mieroszów 23 października, 15:00

Kolejka 12 - 30-31 października

Biały Orzeł Mieroszów 1-0 Unia Złoty Stok 31 października, 14:30
Nysa Kłodzko 0-1 Podzamcze Wałbrzych 31 października, 14:30
Victoria Świebodzice 2-3 Stal Świdnica 30 października, 15:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1-5 AKS Strzegom 31 października, 14:30
Kryształ Stronie Śląskie 2-2 Grom Witków 31 października, 14:30
Włókniarz Kudowa Zdrój 1-2 Sparta Ziębice 31 października, 14:30
Zjednoczeni Żarów 0-1 Iskra Jaszkowa Dolna 31 października, 14:30
Pogoń Pieszyce 1-0 Górnik Boguszów-Gorce 31 października, 14:30

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Unia Złoty Stok 4-1 Górnik Boguszów-Gorce 7 listopada, 14:00
Iskra Jaszkowa Dolna 1-2 Pogoń Pieszyce 7 listopada, 14:00
Sparta Ziębice 0-2 Zjednoczeni Żarów 7 listopada, 14:00
Grom Witków 2-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 7 listopada, 14:00
AKS Strzegom 2-0 Kryształ Stronie Śląskie 6 listopada, 14:00
Stal Świdnica 2-5 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 6 listopada, 14:00
Podzamcze Wałbrzych 1-1 Victoria Świebodzice 6 listopada, 14:00
Biały Orzeł Mieroszów 1-2 Nysa Kłodzko 7 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Victoria Świebodzice 5-1 Biały Orzeł Mieroszów 11 listopada, 14:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 3-3 Podzamcze Wałbrzych 11 listopada, 14:00
Kryształ Stronie Śląskie 4-2 Stal Świdnica 11 listopada, 14:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-3 AKS Strzegom 11 listopada, 14:00
Zjednoczeni Żarów 0-4 Grom Witków 11 listopada, 14:00
Pogoń Pieszyce 2-0 Sparta Ziębice 11 listopada, 14:00
Górnik Boguszów-Gorce 1-0 Iskra Jaszkowa Dolna 11 listopada, 14:00
Unia Złoty Stok 2-1 Nysa Kłodzko 11 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Sparta Ziębice 2-2 Górnik Boguszów-Gorce 14 listopada, 14:00
Grom Witków 2-1 Pogoń Pieszyce 13 listopada, 14:00
AKS Strzegom 2-0 Zjednoczeni Żarów 13 listopada, 14:00
Stal Świdnica 5-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 14 listopada, 14:00
Podzamcze Wałbrzych 6-2 Kryształ Stronie Śląskie 13 listopada, 14:00
Biały Orzeł Mieroszów 5-2 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 14 listopada, 14:00
Nysa Kłodzko 1-2 Victoria Świebodzice 14 listopada, 14:00
Iskra Jaszkowa Dolna 1-2 Unia Złoty Stok 14 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

Pogoń Pieszyce 0-3 AKS Strzegom 19 marca, 15:00
Victoria Świebodzice 1-3 Unia Złoty Stok 19 marca, 15:00
Nysa Kłodzko 2-0 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 20 marca, 15:00
Biały Orzeł Mieroszów 1-1 Kryształ Stronie Śląskie 19 marca, 15:00
Podzamcze Wałbrzych 4-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 6 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) odwołany
Stal Świdnica 5-0 Zjednoczeni Żarów 20 marca, 15:00
Grom Witków 10-0 Górnik Boguszów-Gorce 19 marca, 15:00
Sparta Ziębice 0-3 Iskra Jaszkowa Dolna 19 marca, 15:00
(wo)
na boisku 1-2

Kolejka 17 - 26-27 marca

Podzamcze Wałbrzych 1-2 Zjednoczeni Żarów 26 marca, 16:00
Nysa Kłodzko 4-1 Kryształ Stronie Śląskie 27 marca, 16:00
Unia Złoty Stok 1-0 Sparta Ziębice 27 marca, 16:00
Iskra Jaszkowa Dolna 1-2 Grom Witków 27 marca, 16:00
Górnik Boguszów-Gorce 0-2 AKS Strzegom 27 marca, 16:00
Pogoń Pieszyce 1-3 Stal Świdnica 26 marca, 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-2 Biały Orzeł Mieroszów 27 marca, 16:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 2-1 Victoria Świebodzice 27 marca, 16:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Włókniarz Kudowa Zdrój 1-1 Nysa Kłodzko 3 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 0-0 Unia Złoty Stok 3 kwietnia, 16:00
Victoria Świebodzice 4-1 Kryształ Stronie Śląskie 2 kwietnia, 16:00
Biały Orzeł Mieroszów 0-1 Zjednoczeni Żarów 2 kwietnia, 16:00
Podzamcze Wałbrzych 0-3 Pogoń Pieszyce 2 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Stal Świdnica 2-0 Górnik Boguszów-Gorce 3 kwietnia, 16:00
AKS Strzegom 4-1 Iskra Jaszkowa Dolna 2 kwietnia, 16:00
Grom Witków 3-0 Sparta Ziębice 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 10 kwietnia

Unia Złoty Stok 2-2 Grom Witków 10 kwietnia, 16:00
Sparta Ziębice 2-0 AKS Strzegom 9 kwietnia, 16:00
Iskra Jaszkowa Dolna 3-2 Stal Świdnica 10 kwietnia, 16:00
Górnik Boguszów-Gorce 1-0 Podzamcze Wałbrzych 10 kwietnia, 16:00
Pogoń Pieszyce 1-2 Biały Orzeł Mieroszów 9 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Żarów 2-0 Nysa Kłodzko 10 kwietnia, 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-1 Victoria Świebodzice 10 kwietnia, 16:00
Kryształ Stronie Śląskie 2-1 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Kryształ Stronie Śląskie 3-0 Unia Złoty Stok 17 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 0-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 17 kwietnia, 16:00
Victoria Świebodzice 3-1 Zjednoczeni Żarów 16 kwietnia, 16:00
Nysa Kłodzko 1-2 Pogoń Pieszyce 17 kwietnia, 16:00
Biały Orzeł Mieroszów 3-1 Górnik Boguszów-Gorce 16 kwietnia, 16:00
Podzamcze Wałbrzych 2-2 Iskra Jaszkowa Dolna 16 kwietnia, 16:00
Stal Świdnica 4-0 Sparta Ziębice 17 kwietnia, 16:00
AKS Strzegom 1-2 Grom Witków 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Unia Złoty Stok 0-3 AKS Strzegom 23 kwietnia, 16:00
Grom Witków 1-0 Stal Świdnica 23 kwietnia, 16:00
Sparta Ziębice 2-2 Podzamcze Wałbrzych 23 kwietnia, 16:00
Iskra Jaszkowa Dolna 3-1 Biały Orzeł Mieroszów 23 kwietnia, 16:00
Górnik Boguszów-Gorce 2-2 Nysa Kłodzko 23 kwietnia, 16:00
Pogoń Pieszyce 5-1 Victoria Świebodzice 23 kwietnia, 11:00
Zjednoczeni Żarów 0-2 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 23 kwietnia, 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 0-0 Kryształ Stronie Śląskie 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Włókniarz Kudowa Zdrój 4-1 Unia Złoty Stok 1 maja, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 1-1 Zjednoczeni Żarów 1 maja, 17:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 0-0 Pogoń Pieszyce 30 kwietnia, 16:00
Victoria Świebodzice 6-0 Górnik Boguszów-Gorce 30 kwietnia, 17:00
Nysa Kłodzko 0-0 Iskra Jaszkowa Dolna 1 maja, 17:00
Biały Orzeł Mieroszów 2-1 Sparta Ziębice 30 kwietnia, 11:00
Podzamcze Wałbrzych 0-1 Grom Witków 30 kwietnia, 17:00
Stal Świdnica 2-3 AKS Strzegom 1 maja, 17:00

Kolejka 23 - 25 maja

Unia Złoty Stok 3-1 Stal Świdnica 25 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
AKS Strzegom 6-1 Podzamcze Wałbrzych 25 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Grom Witków 1-1 Biały Orzeł Mieroszów 25 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sparta Ziębice 2-1 Nysa Kłodzko 25 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Iskra Jaszkowa Dolna 3-1 Victoria Świebodzice 25 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Górnik Boguszów-Gorce 0-0 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 25 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Pogoń Pieszyce 1-2 Kryształ Stronie Śląskie 25 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Zjednoczeni Żarów 5-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 25 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 maja, 17:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 24 - 7-8 maja

Zjednoczeni Żarów 1-0 Unia Złoty Stok 8 maja, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-1 Pogoń Pieszyce 8 maja, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 2-1 Górnik Boguszów-Gorce 8 maja, 17:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 3-1 Iskra Jaszkowa Dolna 8 maja, 17:00
Victoria Świebodzice 7-1 Sparta Ziębice 7 maja, 17:00
Nysa Kłodzko 0-1 Grom Witków 8 maja, 17:00
Biały Orzeł Mieroszów 2-2 AKS Strzegom 7 maja, 17:00
Podzamcze Wałbrzych 1-5 Stal Świdnica 7 maja, 17:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

Unia Złoty Stok 2-0 Podzamcze Wałbrzych 15 maja, 17:00
Stal Świdnica 1-1 Biały Orzeł Mieroszów 15 maja, 17:00
AKS Strzegom 2-1 Nysa Kłodzko 14 maja, 17:00
Grom Witków 4-2 Victoria Świebodzice 14 maja, 17:00
Sparta Ziębice 0-3 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 14 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-0
Iskra Jaszkowa Dolna 2-0 Kryształ Stronie Śląskie 15 maja, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce 1-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 15 maja, 17:00
Pogoń Pieszyce 2-2 Zjednoczeni Żarów 14 maja, 17:00

Kolejka 26 - 22 maja

Pogoń Pieszyce 2-1 Unia Złoty Stok 21 maja, 17:00
Zjednoczeni Żarów 0-1 Górnik Boguszów-Gorce 22 maja, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-1 Iskra Jaszkowa Dolna 22 maja, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 5-2 Sparta Ziębice 22 maja, 17:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 2-0 Grom Witków 22 maja, 17:00
Victoria Świebodzice 1-3 AKS Strzegom 21 maja, 17:00
Nysa Kłodzko 2-1 Stal Świdnica 22 maja, 17:00
Biały Orzeł Mieroszów 0-0 Podzamcze Wałbrzych 21 maja, 17:00

Kolejka 27 - 28-29 maja

Unia Złoty Stok 4-1 Biały Orzeł Mieroszów 29 maja, 17:00
Podzamcze Wałbrzych 0-3 Nysa Kłodzko 28 maja, 17:00
(wo)
na boisku 4-3; zawodnik gospodarzy nie zgłosił się do konfrontacji
Stal Świdnica 2-0 Victoria Świebodzice 29 maja, 17:00
AKS Strzegom 5-1 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 28 maja, 17:00
Grom Witków 7-0 Kryształ Stronie Śląskie 28 maja, 17:00
Sparta Ziębice 2-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 28 maja, 17:00
Iskra Jaszkowa Dolna 1-2 Zjednoczeni Żarów 29 maja, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce 1-1 Pogoń Pieszyce 29 maja, 17:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Górnik Boguszów-Gorce 0-0 Unia Złoty Stok 5 czerwca, 17:00
Pogoń Pieszyce 3-0 Iskra Jaszkowa Dolna 4 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Żarów 2-1 Sparta Ziębice 5 czerwca, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 1-0 Grom Witków 5 czerwca, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 2-4 AKS Strzegom 5 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 0-0 Stal Świdnica 5 czerwca, 17:00
Victoria Świebodzice 0-3 Podzamcze Wałbrzych 5 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 5-1
Nysa Kłodzko 0-1 Biały Orzeł Mieroszów 5 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 12 czerwca

Nysa Kłodzko 2-4 Unia Złoty Stok 12 czerwca, 17:00
Biały Orzeł Mieroszów 4-5 Victoria Świebodzice 11 czerwca, 17:00
Podzamcze Wałbrzych 0-2 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 12 czerwca, 17:00
Stal Świdnica 8-2 Kryształ Stronie Śląskie 12 czerwca, 17:00
AKS Strzegom 6-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 12 czerwca, 17:00
Grom Witków 0-0 Zjednoczeni Żarów 12 czerwca, 17:00
Sparta Ziębice 1-6 Pogoń Pieszyce 12 czerwca, 17:00
Iskra Jaszkowa Dolna 0-0 Górnik Boguszów-Gorce 12 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 19 czerwca

Unia Złoty Stok 0-2 Iskra Jaszkowa Dolna 19 czerwca, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce 4-0 Sparta Ziębice 19 czerwca, 17:00
Pogoń Pieszyce 3-1 Grom Witków 16 czerwca, 18:30
Zjednoczeni Żarów 2-0 AKS Strzegom 19 czerwca, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-0 Stal Świdnica 19 czerwca, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 2-2 Podzamcze Wałbrzych 19 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1-1 Biały Orzeł Mieroszów 19 czerwca, 17:00
Victoria Świebodzice 2-1 Nysa Kłodzko 19 czerwca, 17:00

IV liga 2010/2011 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2010/2011 (Jelenia Góra)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Legnica)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Wrocław)

Klasa A 2010/2011 (Wałbrzych I)
Klasa A 2010/2011 (Wałbrzych II)
Klasa A 2010/2011 (Wałbrzych III)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas