[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Wałbrzych III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Nowa Ruda 30 81 26 3 1 126-21 13 2 0 75-7 13 1 1 51-14
2.  Trojan Lądek Zdrój 30 73 23 4 3 96-39 13 0 2 56-19 10 4 1 40-20
3.  Polonia Bystrzyca Kłodzka 30 58 17 7 6 80-38 9 3 3 32-15 8 4 3 48-23
4.  Zamek Kamieniec Ząbkowicki 30 55 16 7 7 72-32 9 4 2 39-11 7 3 5 33-21
5.  Hutnik Szczytna 30 53 16 5 9 86-58 10 3 2 55-23 6 2 7 31-35
6.  Unia Bardo 30 46 13 7 10 65-53 9 2 4 39-21 4 5 6 26-32
7.  Burza Dzikowiec 30 44 13 5 12 56-66 8 2 5 34-29 5 3 7 22-37
8.  Zamek Trzebieszowice 30 38 10 8 12 55-72 4 6 5 28-30 6 2 7 27-42
9.  Pogoń Duszniki Zdrój 30 35 10 5 15 51-73 6 2 7 27-30 4 3 8 24-43
10.  Sudety Międzylesie 30 33 10 3 17 55-77 7 0 8 34-28 3 3 9 21-49 4 7 2 1 1 9-5
11.  Orlęta Krosnowice 30 33 8 9 13 48-59 4 6 5 22-24 4 3 8 26-35 4 5 1 2 1 4-4
12.  Łomniczanka Stara Łomnica 30 33 8 9 13 32-63 4 6 5 17-29 4 3 8 15-34 4 4 1 1 2 4-8
13.  ATS Wojbórz 30 32 10 2 18 53-86 7 2 6 35-37 3 0 12 18-49 2 3 1 0 1 7-5
14.  Odrodzenie Szalejów Dolny 30 32 8 8 14 42-62 4 4 7 25-29 4 4 7 17-33 2 3 1 0 1 5-7
15.  Zamek Gorzanów 30 19 5 4 21 34-74 4 1 10 22-38 1 3 11 12-36
16.  Zrzeszeni Niwa 30 11 3 2 25 31-109 2 1 12 19-53 1 1 13 12-56

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Piast Nowa Ruda    1-0 2-1 1-1 4-1 2-2 6-0 9-0 10-1 9-0 2-0 6-0 4-0 4-1 4-0 11-0 
 2 Trojan Lądek Zdrój4-5     2-0 4-0 1-2 1-0 4-2 5-2 4-3 3-0* 2-1 3-0 9-0 9-3 2-0 3-1 
 3 Polonia Bystrzyca Kłodzka3-1 0-3     1-1 4-1 2-3 0-0 1-2 4-1 4-0 2-1 0-0 2-0 2-0 4-1 3-1 
 4 Zamek Kamieniec Ząbkowicki2-2 1-1 2-0     0-1 1-1 5-0 3-1 2-1 0-0 3-1 0-2 4-0 3-1 5-0 8-0 
 5 Hutnik Szczytna2-3 3-3 1-1 2-2     5-1 3-1 5-0 1-0 8-1 4-6 4-0 5-1 3-0 2-1 7-3 
 6 Unia Bardo0-1 1-1 3-3 1-4 6-1     2-0 2-1 2-3 5-3 3-1 6-1 3-0 0-1 2-0 3-1 
 7 Burza Dzikowiec1-5 3-6 2-4 1-0 5-2 3-1     0-2 4-1 0-1 3-3 2-1 2-1 1-1 1-0 6-1 
 8 Zamek Trzebieszowice0-3 0-1 1-6 2-4 4-4 2-2 3-3     1-1 4-2 4-1 0-0 3-1 0-2 4-0 0-0 
 9 Pogoń Duszniki Zdrój0-2 1-3 2-4 0-3* 4-1 1-0 3-3 5-2     1-3 1-4 1-0 3-1 1-1 3-0 1-3 
 10 Sudety Międzylesie0-2 2-4 3-7 3-2 1-3 8-0 0-1 0-1 0-3     4-1 4-1 3-0 0-1 3-2 3-0 
 11 Orlęta Krosnowice0-3 4-4 1-1 0-5 1-4 0-2 5-1 1-1 3-0* 0-0     3-0 0-1 1-1 1-1 2-0 
 12 Łomniczanka Stara Łomnica0-5 0-3 0-4 2-1 0-4 1-1 2-3 4-4 1-1 3-1 0-0     2-1 0-0 1-1 1-0 
 13 ATS Wojbórz0-5 1-3 2-2 3-2 2-6 3-3 0-2 3-1 7-3 2-1 4-0 1-3     4-1 1-4 2-1 
 14 Odrodzenie Szalejów Dolny0-4 1-2 1-4 0-1 0-0 1-2 1-0 2-4 1-1 4-1 1-2 2-2 4-3     2-2 5-1 
 15 Zamek Gorzanów1-6 1-4 0-1 1-3 1-0 1-0 2-3 2-5 2-3 3-3 0-3 1-2 2-3 4-2     1-0 
 16 Zrzeszeni Niwa1-4 1-2 1-10 0-4 2-1 1-8 1-3 0-1 1-2 3-5 2-2 1-3 3-6 1-2 1-0     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0-2 Łomniczanka Stara Łomnica
Zrzeszeni Niwa 0-1 Zamek Trzebieszowice
Pogoń Duszniki Zdrój 1-3 Sudety Międzylesie
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-0 Odrodzenie Szalejów Dolny
Piast Nowa Ruda 2-2 Unia Bardo
Orlęta Krosnowice 5-1 Burza Dzikowiec
ATS Wojbórz 1-3 Trojan Lądek Zdrój
Zamek Gorzanów 1-0 Hutnik Szczytna

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Hutnik Szczytna 2-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Trojan Lądek Zdrój 2-0 Zamek Gorzanów
Burza Dzikowiec 2-1 ATS Wojbórz
Unia Bardo 3-1 Orlęta Krosnowice
Odrodzenie Szalejów Dolny 0-4 Piast Nowa Ruda
Sudety Międzylesie 3-7 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Łomniczanka Stara Łomnica 1-0 Zrzeszeni Niwa
Pogoń Duszniki Zdrój 5-2 Zamek Trzebieszowice

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Zamek Kamieniec Ząbkowicki 8-0 Zrzeszeni Niwa
Pogoń Duszniki Zdrój 1-0 Łomniczanka Stara Łomnica
Piast Nowa Ruda 9-0 Sudety Międzylesie
Orlęta Krosnowice 1-1 Odrodzenie Szalejów Dolny
ATS Wojbórz 3-3 Unia Bardo
Zamek Gorzanów 2-3 Burza Dzikowiec
Hutnik Szczytna 3-3 Trojan Lądek Zdrój
Zamek Trzebieszowice 1-6 Polonia Bystrzyca Kłodzka

Kolejka 4 - 4-5 września

Trojan Lądek Zdrój 4-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Burza Dzikowiec 5-2 Hutnik Szczytna
Unia Bardo 2-0 Zamek Gorzanów
Odrodzenie Szalejów Dolny 4-3 ATS Wojbórz
Sudety Międzylesie 4-1 Orlęta Krosnowice
Zamek Trzebieszowice 0-3 Piast Nowa Ruda
Łomniczanka Stara Łomnica 0-4 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Zrzeszeni Niwa 1-2 Pogoń Duszniki Zdrój

Kolejka 5 - 11-12 września

Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-1 Pogoń Duszniki Zdrój
Polonia Bystrzyca Kłodzka 3-1 Zrzeszeni Niwa
Piast Nowa Ruda 6-0 Łomniczanka Stara Łomnica
Orlęta Krosnowice 1-1 Zamek Trzebieszowice
ATS Wojbórz 2-1 Sudety Międzylesie
Zamek Gorzanów 4-2 Odrodzenie Szalejów Dolny
Hutnik Szczytna 5-1 Unia Bardo
Trojan Lądek Zdrój 4-2 Burza Dzikowiec

Kolejka 6 - 18-19 września

Burza Dzikowiec 1-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Unia Bardo 1-1 Trojan Lądek Zdrój
Odrodzenie Szalejów Dolny 0-0 Hutnik Szczytna
Sudety Międzylesie 3-2 Zamek Gorzanów
Zamek Trzebieszowice 3-1 ATS Wojbórz
Łomniczanka Stara Łomnica 0-0 Orlęta Krosnowice
Zrzeszeni Niwa 1-4 Piast Nowa Ruda
Pogoń Duszniki Zdrój 2-4 Polonia Bystrzyca Kłodzka

Kolejka 7 - 25-26 września

Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Piast Nowa Ruda 10-1 Pogoń Duszniki Zdrój
Orlęta Krosnowice 2-0 Zrzeszeni Niwa
ATS Wojbórz 1-3 Łomniczanka Stara Łomnica
Zamek Gorzanów 2-5 Zamek Trzebieszowice
Hutnik Szczytna 8-1 Sudety Międzylesie
Trojan Lądek Zdrój 9-3 Odrodzenie Szalejów Dolny
Burza Dzikowiec 3-1 Unia Bardo

Kolejka 8 - 2-3 października

Unia Bardo 1-4 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Odrodzenie Szalejów Dolny 1-0 Burza Dzikowiec
Sudety Międzylesie 2-4 Trojan Lądek Zdrój
Zamek Trzebieszowice 4-4 Hutnik Szczytna
Łomniczanka Stara Łomnica 1-1 Zamek Gorzanów
Zrzeszeni Niwa 3-6 ATS Wojbórz
Pogoń Duszniki Zdrój 1-4 Orlęta Krosnowice
Polonia Bystrzyca Kłodzka 3-1 Piast Nowa Ruda

Kolejka 9 - 9-10 października

Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-2 Piast Nowa Ruda
Orlęta Krosnowice 1-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka
ATS Wojbórz 7-3 Pogoń Duszniki Zdrój
Zamek Gorzanów 1-0 Zrzeszeni Niwa
Hutnik Szczytna 4-0 Łomniczanka Stara Łomnica
Trojan Lądek Zdrój 5-2 Zamek Trzebieszowice
Burza Dzikowiec 0-1 Sudety Międzylesie
Unia Bardo 0-1 Odrodzenie Szalejów Dolny

Kolejka 10 - 16-17 października

Odrodzenie Szalejów Dolny 0-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Sudety Międzylesie 8-0 Unia Bardo
Zamek Trzebieszowice 3-3 Burza Dzikowiec
Łomniczanka Stara Łomnica 0-3 Trojan Lądek Zdrój
Zrzeszeni Niwa 2-1 Hutnik Szczytna
Pogoń Duszniki Zdrój 3-0 Zamek Gorzanów
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-0 ATS Wojbórz
Piast Nowa Ruda 2-0 Orlęta Krosnowice

Kolejka 11 - 23-24 października

Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3-1 Orlęta Krosnowice
ATS Wojbórz 0-5 Piast Nowa Ruda
Zamek Gorzanów 0-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Hutnik Szczytna 1-0 Pogoń Duszniki Zdrój
Trojan Lądek Zdrój 3-1 Zrzeszeni Niwa
Burza Dzikowiec 2-1 Łomniczanka Stara Łomnica
Unia Bardo 2-1 Zamek Trzebieszowice
Odrodzenie Szalejów Dolny 4-1 Sudety Międzylesie

Kolejka 12 - 30-31 października

Sudety Międzylesie 3-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Trzebieszowice 0-2 Odrodzenie Szalejów Dolny
Łomniczanka Stara Łomnica 1-1 Unia Bardo
Zrzeszeni Niwa 1-3 Burza Dzikowiec
Pogoń Duszniki Zdrój 1-3 Trojan Lądek Zdrój
Polonia Bystrzyca Kłodzka 4-1 Hutnik Szczytna
Piast Nowa Ruda 4-0 Zamek Gorzanów
Orlęta Krosnowice 0-1 ATS Wojbórz

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4-0 ATS Wojbórz
Zamek Gorzanów 0-3 Orlęta Krosnowice
Hutnik Szczytna 2-3 Piast Nowa Ruda
Trojan Lądek Zdrój 2-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Burza Dzikowiec 4-1 Pogoń Duszniki Zdrój
Unia Bardo 3-1 Zrzeszeni Niwa
Odrodzenie Szalejów Dolny 2-2 Łomniczanka Stara Łomnica
Sudety Międzylesie 0-1 Zamek Trzebieszowice

Kolejka 14 - 11 listopada

Łomniczanka Stara Łomnica 3-1 Sudety Międzylesie
Zrzeszeni Niwa 1-2 Odrodzenie Szalejów Dolny
Pogoń Duszniki Zdrój 1-0 Unia Bardo
Polonia Bystrzyca Kłodzka 0-0 Burza Dzikowiec
Piast Nowa Ruda 1-0 Trojan Lądek Zdrój
Orlęta Krosnowice 1-4 Hutnik Szczytna
ATS Wojbórz 1-4 Zamek Gorzanów
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3-1 Zamek Trzebieszowice

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Hutnik Szczytna 5-1 ATS Wojbórz
Trojan Lądek Zdrój 2-1 Orlęta Krosnowice
Burza Dzikowiec 1-5 Piast Nowa Ruda
Unia Bardo 3-3 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Odrodzenie Szalejów Dolny 1-1 Pogoń Duszniki Zdrój
Sudety Międzylesie 3-0 Zrzeszeni Niwa
Zamek Trzebieszowice 0-0 Łomniczanka Stara Łomnica
Zamek Gorzanów 1-3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki

Kolejka 16 - 19-20 marca

Łomniczanka Stara Łomnica 2-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Trzebieszowice 0-0 Zrzeszeni Niwa
Sudety Międzylesie 0-3 Pogoń Duszniki Zdrój
Odrodzenie Szalejów Dolny 1-4 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Unia Bardo 0-1 Piast Nowa Ruda
Burza Dzikowiec 3-3 Orlęta Krosnowice
Trojan Lądek Zdrój 9-0 ATS Wojbórz
Hutnik Szczytna 2-1 Zamek Gorzanów

Kolejka 17 - 26-27 marca

Zamek Trzebieszowice 1-1 Pogoń Duszniki Zdrój
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0-1 Hutnik Szczytna
Zamek Gorzanów 1-4 Trojan Lądek Zdrój
ATS Wojbórz 0-2 Burza Dzikowiec
Orlęta Krosnowice 0-2 Unia Bardo
Piast Nowa Ruda 4-1 Odrodzenie Szalejów Dolny
Polonia Bystrzyca Kłodzka 4-0 Sudety Międzylesie
Zrzeszeni Niwa 1-3 Łomniczanka Stara Łomnica

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-2 Zamek Trzebieszowice
Zrzeszeni Niwa 0-4 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Łomniczanka Stara Łomnica 1-1 Pogoń Duszniki Zdrój
Sudety Międzylesie 0-2 Piast Nowa Ruda
Odrodzenie Szalejów Dolny 1-2 Orlęta Krosnowice
Unia Bardo 3-0 ATS Wojbórz
Burza Dzikowiec 1-0 Zamek Gorzanów
Trojan Lądek Zdrój 1-2 Hutnik Szczytna

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-1 Trojan Lądek Zdrój
Hutnik Szczytna 3-1 Burza Dzikowiec
Zamek Gorzanów 1-0 Unia Bardo
ATS Wojbórz 4-1 Odrodzenie Szalejów Dolny
Orlęta Krosnowice 0-0 Sudety Międzylesie
Piast Nowa Ruda 9-0 Zamek Trzebieszowice
Polonia Bystrzyca Kłodzka 0-0 Łomniczanka Stara Łomnica
Pogoń Duszniki Zdrój 1-3 Zrzeszeni Niwa

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Pogoń Duszniki Zdrój 0-3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
(wo)
na boisku 1-2
Zrzeszeni Niwa 1-10 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Łomniczanka Stara Łomnica 0-5 Piast Nowa Ruda
Zamek Trzebieszowice 4-1 Orlęta Krosnowice
Sudety Międzylesie 3-0 ATS Wojbórz
Odrodzenie Szalejów Dolny 2-2 Zamek Gorzanów
Unia Bardo 6-1 Hutnik Szczytna
Burza Dzikowiec 3-6 Trojan Lądek Zdrój

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Zamek Kamieniec Ząbkowicki 5-0 Burza Dzikowiec
Trojan Lądek Zdrój 1-0 Unia Bardo
Hutnik Szczytna 3-0 Odrodzenie Szalejów Dolny
Zamek Gorzanów 3-3 Sudety Międzylesie
ATS Wojbórz 3-1 Zamek Trzebieszowice
Orlęta Krosnowice 3-0 Łomniczanka Stara Łomnica
Piast Nowa Ruda 11-0 Zrzeszeni Niwa
Polonia Bystrzyca Kłodzka 4-1 Pogoń Duszniki Zdrój

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Pogoń Duszniki Zdrój 0-2 Piast Nowa Ruda
Zrzeszeni Niwa 2-2 Orlęta Krosnowice
Łomniczanka Stara Łomnica 2-1 ATS Wojbórz
Zamek Trzebieszowice 4-0 Zamek Gorzanów
Sudety Międzylesie 1-3 Hutnik Szczytna
Odrodzenie Szalejów Dolny 1-2 Trojan Lądek Zdrój
Unia Bardo 2-0 Burza Dzikowiec

Kolejka 23 - 3 maja

Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-1 Unia Bardo 25 maja
w pierwotnym terminie (3 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Burza Dzikowiec 1-1 Odrodzenie Szalejów Dolny 25 maja
w pierwotnym terminie (3 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Trojan Lądek Zdrój 3-0 Sudety Międzylesie 25 maja
(wo)
w pierwotnym terminie (3 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych; w drugim terminie goście nie stawili się na mecz
Hutnik Szczytna 5-0 Zamek Trzebieszowice 25 maja
w pierwotnym terminie (3 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Zamek Gorzanów 1-2 Łomniczanka Stara Łomnica
ATS Wojbórz 2-1 Zrzeszeni Niwa 25 maja
w pierwotnym terminie (3 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orlęta Krosnowice 3-0 Pogoń Duszniki Zdrój 25 maja
(wo)
w pierwotnym terminie (3 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Piast Nowa Ruda 2-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka 25 maja
w pierwotnym terminie (3 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 24 - 7-8 maja

Piast Nowa Ruda 1-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-1 Orlęta Krosnowice
Pogoń Duszniki Zdrój 3-1 ATS Wojbórz
Zrzeszeni Niwa 1-0 Zamek Gorzanów
Łomniczanka Stara Łomnica 0-4 Hutnik Szczytna
Zamek Trzebieszowice 0-1 Trojan Lądek Zdrój
Sudety Międzylesie 0-1 Burza Dzikowiec
Odrodzenie Szalejów Dolny 1-2 Unia Bardo

Kolejka 25 - 14-15 maja

Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3-1 Odrodzenie Szalejów Dolny
Unia Bardo 5-3 Sudety Międzylesie
Burza Dzikowiec 0-2 Zamek Trzebieszowice
Trojan Lądek Zdrój 3-0 Łomniczanka Stara Łomnica
Hutnik Szczytna 7-3 Zrzeszeni Niwa
Zamek Gorzanów 2-3 Pogoń Duszniki Zdrój
ATS Wojbórz 2-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Orlęta Krosnowice 0-3 Piast Nowa Ruda

Kolejka 26 - 21-22 maja

Orlęta Krosnowice 0-5 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Piast Nowa Ruda 4-0 ATS Wojbórz
Polonia Bystrzyca Kłodzka 4-1 Zamek Gorzanów
Pogoń Duszniki Zdrój 4-1 Hutnik Szczytna
Zrzeszeni Niwa 1-2 Trojan Lądek Zdrój
Łomniczanka Stara Łomnica 2-3 Burza Dzikowiec
Zamek Trzebieszowice 2-2 Unia Bardo
Sudety Międzylesie 0-1 Odrodzenie Szalejów Dolny

Kolejka 27 - 28-29 maja

Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0-0 Sudety Międzylesie
Odrodzenie Szalejów Dolny 2-4 Zamek Trzebieszowice
Unia Bardo 6-1 Łomniczanka Stara Łomnica
Burza Dzikowiec 6-1 Zrzeszeni Niwa
Trojan Lądek Zdrój 4-3 Pogoń Duszniki Zdrój
Hutnik Szczytna 1-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Zamek Gorzanów 1-6 Piast Nowa Ruda
ATS Wojbórz 4-0 Orlęta Krosnowice

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

ATS Wojbórz 3-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Orlęta Krosnowice 1-1 Zamek Gorzanów
Piast Nowa Ruda 4-1 Hutnik Szczytna
Polonia Bystrzyca Kłodzka 0-3 Trojan Lądek Zdrój
Pogoń Duszniki Zdrój 3-3 Burza Dzikowiec
Zrzeszeni Niwa 1-8 Unia Bardo
Łomniczanka Stara Łomnica 0-0 Odrodzenie Szalejów Dolny
Zamek Trzebieszowice 4-2 Sudety Międzylesie

Kolejka 29 - 11-12 czerwca

Zamek Trzebieszowice 2-4 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Sudety Międzylesie 4-1 Łomniczanka Stara Łomnica
Odrodzenie Szalejów Dolny 5-1 Zrzeszeni Niwa
Unia Bardo 2-3 Pogoń Duszniki Zdrój
Burza Dzikowiec 2-4 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Trojan Lądek Zdrój 4-5 Piast Nowa Ruda
Hutnik Szczytna 4-6 Orlęta Krosnowice
Zamek Gorzanów 2-3 ATS Wojbórz

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

Zamek Kamieniec Ząbkowicki 5-0 Zamek Gorzanów
ATS Wojbórz 2-6 Hutnik Szczytna
Orlęta Krosnowice 4-4 Trojan Lądek Zdrój
Piast Nowa Ruda 6-0 Burza Dzikowiec
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-3 Unia Bardo
Pogoń Duszniki Zdrój 1-1 Odrodzenie Szalejów Dolny
Zrzeszeni Niwa 3-5 Sudety Międzylesie
Łomniczanka Stara Łomnica 4-4 Zamek Trzebieszowice 17 czerwca

Klasa okręgowa 2010/2011 (Wałbrzych)

Klasa A 2010/2011 (Wałbrzych I)
Klasa A 2010/2011 (Wałbrzych II)

Klasa B 2010/2011 (Kłodzko I)
Klasa B 2010/2011 (Kłodzko II)
Klasa B 2010/2011 (Świdnica I)
Klasa B 2010/2011 (Świdnica II)
Klasa B 2010/2011 (Świdnica III)
Klasa B 2010/2011 (Wałbrzych)

Autor: Kacper Popławski

 

Napisz do nas