[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Świdnica I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bielawianka II Bielawa 18 51 17 0 1 120-11 9 0 0 70-2 8 0 1 50-9
2.  Orzeł Piława Dolna 18 38 12 2 4 58-36 6 1 2 28-18 6 1 2 30-18
3.  Boxmet Piskorzów 18 33 10 3 5 54-43 5 2 2 26-15 5 1 3 28-28
4.  LKS Gilów 18 29 8 5 5 59-42 6 1 2 36-22 2 4 3 23-20
5.  Zgoda Grodziszcze 18 27 8 3 7 45-33 4 2 3 25-14 4 1 4 20-19
6.  Dąb Mościsko 18 24 6 6 6 38-49 3 4 2 22-18 3 2 4 16-31
7.  LKS Dobrocin 18 16 5 1 12 33-59 2 0 7 17-29 3 1 5 16-30
8.  Klubokawiarnia Roztocznik 18 14 4 2 12 37-75 2 0 7 16-38 2 2 5 21-37 2 4 1 1 0 5-4
9.  Sparta Oleszna 18 14 3 5 10 30-69 3 2 4 17-28 0 3 6 13-41 2 1 0 1 1 4-5
10.  Orzeł Przerzeczyn Zdrój 18 9 2 3 13 26-83 1 3 5 15-44 1 0 8 11-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Bielawianka II Bielawa    9-0 7-0 4-0 1-0 9-0* 7-1 6-0 15-1 12-0 
 2 Orzeł Piława Dolna2-1     0-5 2-2 0-2 4-2 5-0 7-2 4-2 4-2 
 3 Boxmet Piskorzów2-8 2-1     1-1 5-1 4-0 1-2 7-1 1-1 3-0 
 4 LKS Gilów1-5 1-5 5-4     2-2 8-2 5-0 3-0 5-2 6-2 
 5 Zgoda Grodziszcze1-2 0-3 6-1 1-1     1-1 3-2 2-4 7-0 4-0 
 6 Dąb Mościsko1-3 1-1 2-3 3-3 3-0     4-1 3-3 2-2 3-2 
 7 LKS Dobrocin1-6 1-2 4-5 4-2 3-4 1-2     1-5 2-1 0-2 
 8 Klubokawiarnia Roztocznik1-12 2-4 2-5 3-4 0-3 0-4 3-5     2-1 3-0 
 9 Sparta Oleszna0-8 0-3 1-4 2-1 5-1 1-1 1-4 3-3     4-3 
 10 Orzeł Przerzeczyn Zdrój0-5 2-11 1-1 0-9 0-7 3-4 1-1 5-3 3-3     

Kolejka 1 - 29 sierpnia

Bielawianka II Bielawa 12-0 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
LKS Dobrocin 1-2 Orzeł Piława Dolna
Zgoda Grodziszcze 1-1 LKS Gilów
Sparta Oleszna 1-1 Dąb Mościsko
Boxmet Piskorzów 7-1 Klubokawiarnia Roztocznik

Kolejka 2 - 5 września

Orzeł Przerzeczyn Zdrój 5-3 Klubokawiarnia Roztocznik
Dąb Mościsko 2-3 Boxmet Piskorzów
LKS Gilów 5-2 Sparta Oleszna
Orzeł Piława Dolna 0-2 Zgoda Grodziszcze
Bielawianka II Bielawa 7-1 LKS Dobrocin

Kolejka 3 - 12 września

LKS Dobrocin 0-2 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
Zgoda Grodziszcze 1-2 Bielawianka II Bielawa
Sparta Oleszna 0-3 Orzeł Piława Dolna
Boxmet Piskorzów 1-1 LKS Gilów
Klubokawiarnia Roztocznik 0-4 Dąb Mościsko

Kolejka 4 - 19 września

Orzeł Przerzeczyn Zdrój 3-4 Dąb Mościsko
LKS Gilów 3-0 Klubokawiarnia Roztocznik
Orzeł Piława Dolna 0-5 Boxmet Piskorzów
Bielawianka II Bielawa 15-1 Sparta Oleszna
LKS Dobrocin 3-4 Zgoda Grodziszcze

Kolejka 5 - 26 września

Zgoda Grodziszcze 4-0 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
Sparta Oleszna 1-4 LKS Dobrocin
Boxmet Piskorzów 2-8 Bielawianka II Bielawa
Klubokawiarnia Roztocznik 2-4 Orzeł Piława Dolna
Dąb Mościsko 3-3 LKS Gilów

Kolejka 6 - 3 października

Orzeł Przerzeczyn Zdrój 0-9 LKS Gilów
Orzeł Piława Dolna 4-2 Dąb Mościsko
Bielawianka II Bielawa 6-0 Klubokawiarnia Roztocznik
LKS Dobrocin 4-5 Boxmet Piskorzów
Zgoda Grodziszcze 7-0 Sparta Oleszna

Kolejka 7 - 10 października

Sparta Oleszna 4-3 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
Boxmet Piskorzów 5-1 Zgoda Grodziszcze
Klubokawiarnia Roztocznik 3-5 LKS Dobrocin
Dąb Mościsko 1-3 Bielawianka II Bielawa
LKS Gilów 1-5 Orzeł Piława Dolna

Kolejka 8 - 17 października

Orzeł Przerzeczyn Zdrój 2-11 Orzeł Piława Dolna
Bielawianka II Bielawa 4-0 LKS Gilów
LKS Dobrocin 1-2 Dąb Mościsko
Zgoda Grodziszcze 2-4 Klubokawiarnia Roztocznik
Sparta Oleszna 1-4 Boxmet Piskorzów

Kolejka 9 - 24 października

Boxmet Piskorzów 3-0 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
Klubokawiarnia Roztocznik 2-1 Sparta Oleszna
Dąb Mościsko 3-0 Zgoda Grodziszcze
LKS Gilów 5-0 LKS Dobrocin
Orzeł Piława Dolna 2-1 Bielawianka II Bielawa

Kolejka 10 - 10 kwietnia

Orzeł Przerzeczyn Zdrój 0-5 Bielawianka II Bielawa
Orzeł Piława Dolna 5-0 LKS Dobrocin
LKS Gilów 2-2 Zgoda Grodziszcze
Dąb Mościsko 2-2 Sparta Oleszna
Klubokawiarnia Roztocznik 2-5 Boxmet Piskorzów

Kolejka 11 - 17 kwietnia

Klubokawiarnia Roztocznik 3-0 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
Boxmet Piskorzów 4-0 Dąb Mościsko
Sparta Oleszna 2-1 LKS Gilów
Zgoda Grodziszcze 0-3 Orzeł Piława Dolna
LKS Dobrocin 1-6 Bielawianka II Bielawa

Kolejka 12 - 3 maja

Orzeł Przerzeczyn Zdrój 1-1 LKS Dobrocin
Bielawianka II Bielawa 1-0 Zgoda Grodziszcze 22 maja
w pierwotnym terminie (3 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orzeł Piława Dolna 4-2 Sparta Oleszna 22 maja
w pierwotnym terminie (3 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Gilów 5-4 Boxmet Piskorzów 22 maja
w pierwotnym terminie (3 maja) przerwany po I połowie przy stanie 2-1 z powodu złych warunków atmosferycznych
Dąb Mościsko 3-3 Klubokawiarnia Roztocznik 22 maja
w pierwotnym terminie (3 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 13 - 8 maja

Dąb Mościsko 3-2 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
Klubokawiarnia Roztocznik 3-4 LKS Gilów
Boxmet Piskorzów 2-1 Orzeł Piława Dolna
Sparta Oleszna 0-8 Bielawianka II Bielawa
Zgoda Grodziszcze 3-2 LKS Dobrocin

Kolejka 14 - 15 maja

Orzeł Przerzeczyn Zdrój 0-7 Zgoda Grodziszcze
LKS Dobrocin 2-1 Sparta Oleszna
Bielawianka II Bielawa 7-0 Boxmet Piskorzów
Orzeł Piława Dolna 7-2 Klubokawiarnia Roztocznik
LKS Gilów 8-2 Dąb Mościsko

Kolejka 15 - 29 maja

LKS Gilów 6-2 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
Dąb Mościsko 1-1 Orzeł Piława Dolna
Klubokawiarnia Roztocznik 1-12 Bielawianka II Bielawa
Boxmet Piskorzów 1-2 LKS Dobrocin
Sparta Oleszna 5-1 Zgoda Grodziszcze

Kolejka 16 - 5 czerwca

Orzeł Przerzeczyn Zdrój 3-3 Sparta Oleszna
Zgoda Grodziszcze 6-1 Boxmet Piskorzów
LKS Dobrocin 1-5 Klubokawiarnia Roztocznik
Bielawianka II Bielawa 9-0 Dąb Mościsko
(wo)
Orzeł Piława Dolna 2-2 LKS Gilów

Kolejka 17 - 12 czerwca

Orzeł Piława Dolna 4-2 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
LKS Gilów 1-5 Bielawianka II Bielawa
Dąb Mościsko 4-1 LKS Dobrocin
Klubokawiarnia Roztocznik 0-3 Zgoda Grodziszcze
Boxmet Piskorzów 1-1 Sparta Oleszna

Kolejka 18 - 19 czerwca

Orzeł Przerzeczyn Zdrój 1-1 Boxmet Piskorzów
Sparta Oleszna 3-3 Klubokawiarnia Roztocznik
Zgoda Grodziszcze 1-1 Dąb Mościsko
LKS Dobrocin 4-2 LKS Gilów
Bielawianka II Bielawa 9-0 Orzeł Piława Dolna

Klasa A 2010/2011 (Wałbrzych I)
Klasa A 2010/2011 (Wałbrzych II)
Klasa A 2010/2011 (Wałbrzych III)

Klasa B 2010/2011 (Kłodzko I)
Klasa B 2010/2011 (Kłodzko II)
Klasa B 2010/2011 (Świdnica II)
Klasa B 2010/2011 (Świdnica III)
Klasa B 2010/2011 (Wałbrzych)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas