[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2003/2004, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław

1/32 finału - 10 września

MKP Wołów 1-7 Gawin Królewska Wola
Odra Malczyce 5-6 Świteź Wiązów
pd.
Pogoń Syców 2-3 Widawa Bierutów
Pogoń Miękinia 5-1 Parasol Wrocław
Błękitni Gniechowice 3-1 Orkan Ligota Piękna
Polonia Wrocław 1-2 Pogoń Oleśnica
Błysk Kuźniczysko 2-3 Strzelinianka Strzelin
pd.
Wojszyce Ołtaszyn Wrocław 1-4 Błyskawica Gać
Burza Szewce 1-5 GKS Kobierzyce
LZS Stary Śleszów 3-2 Piast Żmigród
Polar II Wrocław 4-2 MKS Oława
Polonia Jaszowice 3-3 Inkopax II Łany
pd. k. 2-4
Cosmos Juszczyn 2-1 Czarni Jelcz-Laskowice
GKS Żórawina 4-0 Orzeł Sadków
Długołęka 2000 2-3 GKS Mirków/Długołęka
Ślęza Wrocław 1-4 Bodzio Goszcz
Sokół Marcinkowice 0-4 Śląsk Wrocław
Kwarcyt Jegłowa 2-7 Polonia Środa Śląska
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-2 Lotnik Twardogóra
Orzeł Biały Kościół 0-7 Czarni Kondratowice
Polonia Grabowno 2-1 Polonia Trzebnica
Rolnik Sędzice 2-3 Odra Ścinawa Polska
Strzelinianka II Strzelin 1-9 Ognisko Przeworno
Bór Oborniki Śląskie 0-2 Gawin II Królewska Wola
Victoria Orzeszków 2-6 Puma Pietrzykowice
KP Brzeg Dolny 9-2 Pogoń II/Piast Dobrzeń
Foto-Higiena Oława 3-0 Iskra Pasikurowice
Amator Wrocław 13-2 Mechanik Brzezina
Sokół Smolec 6-4 Orzeł Prusice
Sokół Wielka Lipa 3-5 Inkopax Wrocław
Ślęza Wrocław (juniorzy) 4-1 BKS Borów 19 września
Barycz Milicz 1-3 Śląsk II Wrocław 24 września

1/16 finału - 8 października

Świteź Wiązów 1-2 Gawin Królewska Wola
Widawa Bierutów 3-0 Pogoń Miękinia
(wo)
goście nie przyjechali
Błękitni Gniechowice 0-7 Pogoń Oleśnica
Strzelinianka Strzelin 3-2 Błyskawica Gać
pd.
GKS Kobierzyce 0-1 LZS Stary Śleszów
Polar II Wrocław 9-1 Inkopax II Łany
Cosmos Juszczyn 2-4 GKS Żórawina
GKS Mirków/Długołęka 1-2 Bodzio Goszcz
Ślęza Wrocław (juniorzy) 1-14 Śląsk Wrocław
Polonia Środa Śląska 2-1 Lotnik Twardogóra
Czarni Kondratowice 1-3 Polonia Grabowno
Odra Ścinawa Polska 5-3 Ognisko Przeworno
Gawin II Królewska Wola 3-1 Puma Pietrzykowice
KP Brzeg Dolny 3-0 Śląsk II Wrocław
Amator Wrocław 0-1 Foto-Higiena Oława
Sokół Smolec 1-3 Inkopax Wrocław

1/8 finału - 7 marca

Gawin Królewska Wola 5-1 Widawa Bierutów
mecz w Bierutowie
Pogoń Oleśnica 0-1 Strzelinianka Strzelin
mecz w Strzelinie
LZS Stary Śleszów 4-2 Polar II Wrocław
GKS Żórawina 1-3 Bodzio Goszcz
Polonia Środa Śląska 0-1 Śląsk Wrocław 7 marca, 14:00
Polonia Grabowno 1-5 Odra Ścinawa Polska
Gawin II Królewska Wola 2-2 KP Brzeg Dolny
k. 5-6
brak informacji o ew. dogrywce
Foto-Higiena Oława 1-5 Inkopax Wrocław

1/4 finału - 14 kwietnia

Strzelinianka Strzelin 1-8 Gawin Królewska Wola
LZS Stary Śleszów 3-1 Bodzio Goszcz
Odra Ścinawa Polska 0-8 Śląsk Wrocław
w Oławie
KP Brzeg Dolny 1-5 Inkopax Wrocław

1/2 finału - 4 maja

LZS Stary Śleszów - Gawin Królewska Wola
Inkopax Wrocław 0-1 Śląsk Wrocław 4 maja, 17:00
Wróbel 90
na stadionie Ślęzy

Finał - 1 czerwca

Gawin Królewska Wola 1-0 Śląsk Wrocław 1 czerwca, 17:00 (700)
Rusiecki 70
w Królewskiej Woli

Autor: Marcin Kasprzak
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas