[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2015/2016, grupa: lubelsko-podkarpacka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Motor Lublin 34 77 24 5 5 80-23 13 2 2 46-10 11 3 3 34-13
2.  Stal Rzeszów 34 74 23 5 6 80-33 13 2 2 45-16 10 3 4 35-17
3.  Resovia 34 65 19 8 7 50-25 8 6 3 24-14 11 2 4 26-11
4.  Orlęta Radzyń Podlaski 34 62 18 8 8 59-42 11 4 2 32-17 7 4 6 27-25
5.  Karpaty Krosno 34 61 17 10 7 63-33 11 3 3 39-15 6 7 4 24-18
6.  Avia Świdnik 34 58 17 7 10 69-41 11 3 3 39-13 6 4 7 30-28
7.  JKS 1909 Jarosław 34 57 16 9 9 51-29 7 7 3 31-16 9 2 6 20-13
8.  Polonia Przemyśl 34 54 16 6 12 40-40 11 3 3 22-13 5 3 9 18-27
9.  Lublinianka Lublin 34 48 13 9 12 37-35 8 5 4 21-14 5 4 8 16-21
10.  Chełmianka Chełm 34 47 13 8 13 57-52 7 2 8 35-32 6 6 5 22-20
11.  Piast Tuczempy 34 44 12 8 14 34-41 8 6 3 20-10 4 2 11 14-31 2 4 1 1 0 2-1
12.  Sokół Sieniawa 34 44 12 8 14 54-57 7 4 6 28-26 5 4 8 26-31 2 1 0 1 1 1-2
13.  Wólczanka Wólka Pełkińska 34 42 11 9 14 37-42 7 2 8 17-19 4 7 6 20-23
14.  Tomasovia Tomaszów Lubelski 34 37 10 7 17 40-57 6 3 8 18-27 4 4 9 22-30 2 6 2 0 0 6-1
15.  Lewart Lubartów 34 37 10 7 17 42-54 4 3 10 19-32 6 4 7 23-22 2 0 0 0 2 1-6
16.  Izolator Boguchwała 34 29 8 5 21 42-74 5 4 8 26-28 3 1 13 16-46
17.  AMSPN Hetman Zamość 34 11 3 2 29 16-108 2 1 14 8-46 1 1 15 8-62
18.  Orzeł Przeworsk 34 9 2 3 29 23-88 1 2 14 12-44 1 1 15 11-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Motor Lublin    1-0 0-2 4-0 1-0 2-2 2-0 2-0 1-0 3-1 4-1 1-1 4-0 3-1 0-1 6-1 8-0 4-0 
 2 Stal Rzeszów1-2     2-1 5-1 1-1 1-0 1-0 2-1 3-0 3-2 6-0 1-1 2-1 2-0 1-2 4-2 6-1 4-1 
 3 Resovia1-1 0-3     1-2 2-1 4-0 1-0 0-0 1-0 0-0 2-0 2-2 0-1 1-1 3-3 2-0 2-0 2-0 
 4 Orlęta Radzyń Podlaski2-2 0-4 1-0     0-0 4-2 1-0 2-0 0-1 1-1 2-1 3-1 2-2 3-1 2-1 3-0 4-0 2-1 
 5 Karpaty Krosno2-2 0-1 0-1 2-0     2-2 1-1 4-0 4-2 2-0 2-0 3-1 1-3 3-1 2-0 6-1 3-0 2-0 
 6 Avia Świdnik1-3 5-2 1-0 1-1 1-1     0-1 2-0 1-0 2-2 3-1 2-0 2-1 4-0 0-1 2-0 7-0 5-0 
 7 JKS 1909 Jarosław1-2 2-2 0-2 1-1 0-0 2-2     1-1 2-1 0-2 2-0 3-1 2-1 4-1 0-0 3-0 8-0 0-0 
 8 Polonia Przemyśl0-1 1-1 0-0 1-3 1-0 2-1 0-3     1-0 0-0 3-2 2-0 1-0 3-1 2-0 2-1 1-0 2-0 
 9 Lublinianka Lublin0-3 3-0 0-0 1-3 0-1 3-2 0-1 1-1     0-0 3-0 2-1 0-0 2-1 1-0 1-1 1-0 3-0 
 10 Chełmianka Chełm1-4 1-2 0-2 0-4 1-3 3-2 2-3 4-2 1-2     1-1 3-2 4-1 1-1 0-2 7-0 3-0 3-1 
 11 Piast Tuczempy1-0 1-0 1-2 0-1 1-1 0-0 1-1 0-1 1-1 3-0     2-1 0-0 1-0 1-1 3-0 3-1 1-0 
 12 Sokół Sieniawa2-1 0-3 2-3 2-1 1-2 2-1 0-1 3-0 2-2 1-4 0-0     0-0 2-3 2-2 4-1 3-1 2-1 
 13 Wólczanka Wólka Pełkińska0-1 0-3 0-2 3-2 3-2 1-2 0-1 0-1 1-1 1-0 1-0 0-1     0-0 3-0 1-0 0-2 3-1 
 14 Tomasovia Tomaszów Lubelski1-0 1-1 2-0 0-2 1-1 0-4 1-2 3-1 0-3 0-0 0-2 1-4 2-4     2-1 2-0 2-0 0-2 
 15 Lewart Lubartów0-5 0-2 0-2 1-0 2-2 0-1 2-1 2-4 0-1 1-3 0-1 1-1 1-1 0-4     0-2 5-1 4-1 
 16 Izolator Boguchwała0-2 1-4 1-2 1-1 3-4 1-2 0-1 1-0 2-0 1-2 1-0 3-4 1-1 1-1 3-1     1-1 5-2 
 17 AMSPN Hetman Zamość0-1 1-3 0-4 1-1 0-3 0-3 1-0 0-4 0-1 1-3 1-3 1-3 0-3 0-4 0-5 0-4     2-1 
 18 Orzeł Przeworsk0-4 0-4 1-3 1-4 0-2 1-4 0-4 0-2 1-1 1-2 0-2 1-2 1-1 0-2 0-3 0-3 5-1     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Motor Lublin 3-1 Chełmianka Chełm 8 sierpnia, 19:00 (2200)
Kamil Stachyra 48, Filip Drozd 88, Maciej Wojczuk 90 - Ołeksij Prytulak 43
na Arenie Lublin
Karpaty Krosno 0-1 Resovia 8 sierpnia, 17:00 (2000)
Przemysław Pyrdek 11
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Lewart Lubartów 9 sierpnia, 17:00 (400)
Ireneusz Baran 15, Dawid Zawiślak 90 - Hubert Kotowicz 57
Izolator Boguchwała 1-0 Polonia Przemyśl 8 sierpnia, 17:00 (250)
Damian Karwacki 44
JKS 1909 Jarosław 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 8 sierpnia, 17:00 (600)
Sebastian Dziedzic 7 - Kamil Groborz 31
Stal Rzeszów 1-0 Avia Świdnik 8 sierpnia, 17:00 (300)
Łukasz Szczoczarz 90
Sokół Sieniawa 2-1 Orzeł Przeworsk 9 sierpnia, 17:00 (400)
Artur Bańka 11, Patryk Szewc 17 - Mateusz Skała 53
AMSPN Hetman Zamość 1-3 Piast Tuczempy 8 sierpnia, 17:00 (750)
Adrian Wołoch 69 - Karol Wota 14, Kamil Aab 27, Wojciech Tołpa 67
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-1 Lublinianka Lublin 8 sierpnia, 18:00 (400)
Kamil Hul 55 - Karol Kalita 90

Kolejka 2 - 12 sierpnia

Chełmianka Chełm 1-2 Lublinianka Lublin 12 sierpnia, 17:00 (200)
Michał Kobiałka 29 - Piotr Stefański 2, Łukasz Mazurek 59 (k)
Piast Tuczempy 0-0 Wólczanka Wólka Pełkińska 12 sierpnia, 17:00 (800)
Orzeł Przeworsk 5-1 AMSPN Hetman Zamość 12 sierpnia, 18:00 (300)
Paweł Piątek 17, 27, 60, Kamil Kołodziej 29, Piotr Boratyn 90 - Sylwester Jarosz 65 (s)
Avia Świdnik 2-0 Sokół Sieniawa 12 sierpnia, 17:00 (300)
Wojciech Białek 63, Patryk Grzegorczyk 82
Orlęta Radzyń Podlaski 0-4 Stal Rzeszów 12 sierpnia, 17:00 (600)
Sławomir Szeliga 14, Piotr Prędota 47, Kacper Drelich 50, Łukasz Szczoczarz 89
Polonia Przemyśl 0-3 JKS 1909 Jarosław 12 sierpnia, 17:00 (500)
Bartłomiej Raba 20, Sebastian Dziedzic 49, Michał Fedor 76
Lewart Lubartów 0-2 Izolator Boguchwała 12 sierpnia, 17:00
Krzysztof Szymański 9, Bartosz Karwat 59 (k)
Resovia 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 12 sierpnia, 17:00 (350)
Damian Rusiecki 18 - Serhij Iwlew 85
Motor Lublin 1-0 Karpaty Krosno 12 sierpnia, 19:00 (2200)
Michał Paluch 80
na Arenie Lublin

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

Karpaty Krosno 2-0 Chełmianka Chełm 15 sierpnia, 17:00 (400)
Marek Grzywna 47 (s), Marek Fundakowski 90
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Motor Lublin 15 sierpnia, 17:00 (700)
Marcin Żurawski 62 (k)
w 69. minucie czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik gości - Piotr Karwan
Izolator Boguchwała 1-2 Resovia 15 sierpnia, 16:00 (550)
Adrian Sitek 29 - Dawid Bieniasz 71, Kamil Kmiotek 87
JKS 1909 Jarosław 0-0 Lewart Lubartów 15 sierpnia, 17:00 (500)
Stal Rzeszów 2-1 Polonia Przemyśl 15 sierpnia, 17:00
Łukasz Szczoczarz 61, Sebastian Brocki 90 - Mateusz Wanat 45
Sokół Sieniawa 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski 15 sierpnia, 12:00 (300)
Tomasz Wilusz 17, Tomasz Walat 25 (k) - Damian Szpak 22
AMSPN Hetman Zamość 0-3 Avia Świdnik 16 sierpnia, 17:00 (600)
Bartłomiej Mazurek 30, 40, Wojciech Białek 59
Wólczanka Wólka Pełkińska 3-1 Orzeł Przeworsk 15 sierpnia, 16:00 (400)
Krzysztof Pietluch 55, 73, Mateusz Kocur 87 - Paweł Piątek 31
Lublinianka Lublin 3-0 Piast Tuczempy 15 sierpnia, 17:00 (150)
Karol Kalita 14, 83, Łukasz Mazurek 45 (k)
na Arenie Lublin

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Chełmianka Chełm 1-1 Piast Tuczempy 22 sierpnia, 17:00 (400)
Hubert Tomalski 78 - Waldemar Jaroch 90
Orzeł Przeworsk 1-1 Lublinianka Lublin 22 sierpnia, 17:00 (400)
Paweł Piątek 64 - Jakub Kaganek 66
Avia Świdnik 2-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 22 sierpnia, 17:00 (300)
Michał Maciejewski 41 (k), Wojciech Białek 65 - Maciej Lech 52
Orlęta Radzyń Podlaski 4-0 AMSPN Hetman Zamość 23 sierpnia, 17:00 (400)
Damian Szpak 14, 20, 71, Kamil Groborz 63
Polonia Przemyśl 2-0 Sokół Sieniawa 22 sierpnia, 17:00 (300)
Arkadiusz Gosa 45, Paweł Załoga 74
Lewart Lubartów 0-2 Stal Rzeszów 23 sierpnia, 17:00 (400)
Sebastian Brocki 78, Sławomir Szeliga 90
Resovia 1-0 JKS 1909 Jarosław 22 sierpnia, 17:00 (900)
Mateusz Jurczak 89
Motor Lublin 6-1 Izolator Boguchwała 22 sierpnia, 17:00 (1996)
Maciej Wojczuk 19, Remigiusz Szywacz 45, Tomasz Tymosiak 49, Dawid Świder 57 (s), Rafał Król 69, Krystian Mroczek 74 - Krzysztof Szymański 10
na Arenie Lublin
Karpaty Krosno 3-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 22 sierpnia, 17:00 (600)
Kamil Chmielowski 29, Jarosław Piątkowski 57, Krzysztof Zaremba 90 - Ihor Paśkiw 6

Kolejka 5 - 26 sierpnia

Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Chełmianka Chełm 26 sierpnia, 17:00 (400)
Izolator Boguchwała 3-4 Karpaty Krosno 26 sierpnia, 17:00 (450)
Damian Karwacki 26, Zbigniew Dąbek 36, Adrian Burak 58 - Patryk Kapuściński 21, Bartłomiej Buczek 28, Krzysztof Zaremba 63, 83
JKS 1909 Jarosław 1-2 Motor Lublin 26 sierpnia, 17:00 (600)
Kacper Rop 26 - Filip Drozd 58, Michał Paluch 88
Stal Rzeszów 2-1 Resovia 21 listopada, 13:00 (1800)
Kacper Drelich 69 (k), Peter Suswam 80 - Sebastian Fedan 53
w pierwotnym terminie (26 sierpnia, 17:00) odwołany / w drugim terminie po meczu czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości - Radosław Adamski
Sokół Sieniawa 2-2 Lewart Lubartów 26 sierpnia, 17:00 (300)
Artur Bańka 42 (k), Paweł Hass 82 - Dawid Niewęgłowski 12, Mateusz Kompanicki 46
AMSPN Hetman Zamość 0-4 Polonia Przemyśl 26 sierpnia, 17:00
Paweł Sedlaczek 6, Mateusz Kalawski 72, Mateusz Świst 81, Mateusz Wanat 90
Wólczanka Wólka Pełkińska 3-2 Orlęta Radzyń Podlaski 26 sierpnia, 17:00 (250)
Adrian Zarzecki 8 (s), Adrian Bednarz 26, Krzysztof Pietluch 68 - Jarosław Milcz 4, Krystian Pydych 30 (s)
Lublinianka Lublin 3-2 Avia Świdnik 26 sierpnia, 18:00 (550)
Jakub Kaganek 40, Jakub Szymala 48 (s), Karol Kalita 50 - Wojciech Białek 56, 81
na Arenie Lublin
Piast Tuczempy 1-0 Orzeł Przeworsk 26 sierpnia, 17:00 (400)
Wojciech Tołpa 89

Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

Chełmianka Chełm 3-1 Orzeł Przeworsk 30 sierpnia, 16:00 (250)
Ołeksij Prytulak 22 (k), 54, Hubert Tomalski 52 - Piotr Boratyn 88
Avia Świdnik 3-1 Piast Tuczempy 30 sierpnia, 17:00 (350)
Wojciech Białek 51, Adam Nowak 53, Marcin Byszewski 77 - Wojciech Tołpa 48
Orlęta Radzyń Podlaski 0-1 Lublinianka Lublin 30 sierpnia, 17:00 (400)
Jakub Kaganek 20
Polonia Przemyśl 1-0 Wólczanka Wólka Pełkińska 29 sierpnia, 17:00 (100)
Arkadiusz Gosa 64 (k)
Lewart Lubartów 5-1 AMSPN Hetman Zamość 30 sierpnia, 17:00
Tomasz Mitura 8, Dawid Niewęgłowski 33, Mateusz Kompanicki 42, 81, Arkadiusz Rusinek 90 - Adrian Wołoch 30
Resovia 2-2 Sokół Sieniawa 29 sierpnia, 16:00 (450)
Przemysław Pyrdek 38, Sebastian Fedan 82 - Tomasz Walat 56, 58 (k)
Motor Lublin 1-0 Stal Rzeszów 29 sierpnia, 19:00 (3877)
Artur Gieraga 90
na Arenie Lublin
Karpaty Krosno 1-1 JKS 1909 Jarosław 29 sierpnia, 17:00 (700)
Patryk Kapuściński 8 - Kacper Rop 18
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 Izolator Boguchwała 30 sierpnia, 17:00 (400)
Serhij Iwlew 77, Krzysztof Zawiślak 87

Kolejka 7 - 5-6 września

Izolator Boguchwała 1-2 Chełmianka Chełm 5 września, 16:30 (100)
Adrian Sitek 14 - Łukasz Jankowski 23, Ołeksij Prytulak 86 (k)
JKS 1909 Jarosław 4-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 września, 17:00 (400)
Bartłomiej Raba 41, 89, Sebastian Dziedzic 73, 79 - Krzysztof Zawiślak 60
Stal Rzeszów 1-1 Karpaty Krosno 5 września, 17:00 (600)
Piotr Prędota 15 - Adam Żak 58
Sokół Sieniawa 2-1 Motor Lublin 6 września, 17:00 (500)
Paweł Hass 26, 38 - Maciej Wojczuk 66
AMSPN Hetman Zamość 0-4 Resovia 2 września, 16:00 (400)
Przemysław Pyrdek 26, Damian Rusiecki 31, 90, Władysław Kudriawcew 45 (s)
Wólczanka Wólka Pełkińska 3-0 Lewart Lubartów 5 września, 17:00 (300)
Kamil Hul 11, Mateusz Kocur 43, Maciej Lech 58
Lublinianka Lublin 1-1 Polonia Przemyśl 6 września, 17:00 (350)
Karol Kalita 74 - Mateusz Kalawski 43
na Arenie Lublin
Piast Tuczempy 0-1 Orlęta Radzyń Podlaski 5 września, 14:30 (250)
Damian Szpak 28
Orzeł Przeworsk 1-4 Avia Świdnik 5 września, 16:00 (300)
Kamil Kołodziej 50 - Wojciech Białek 31, 65, 77, Adam Nowak 33

Kolejka 8 - 9 września

Chełmianka Chełm 3-2 Avia Świdnik 9 września, 16:00 (600)
Ołeksij Prytulak 26, Damian Koprucha 36, Paweł Fornal 55 - Wojciech Białek 12, Bartłomiej Mazurek 86
Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Orzeł Przeworsk 9 września, 16:00
Damian Szpak 25, 60 - Paweł Piątek 87 (k)
Polonia Przemyśl 3-2 Piast Tuczempy 9 września, 16:00 (250)
Mateusz Wanat 16, Mateusz Świst 20, Arkadiusz Gosa 26 - Kamil Aab 67, Roman Bobak 72
Lewart Lubartów 0-1 Lublinianka Lublin 9 września, 16:00 (300)
Stefan Kucharzewski 3
Resovia 0-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 9 września, 16:30 (300)
Kamil Hul 38
Motor Lublin 8-0 AMSPN Hetman Zamość 9 września, 19:00 (2461)
Tomasz Tymosiak 11, 45, Krystian Mroczek 36, Paweł Myśliwiecki 40, 52, Filip Drozd 58, Iwan Dykyj 88, Marcin Michota 89
na Arenie Lublin
Karpaty Krosno 3-1 Sokół Sieniawa 9 września, 17:00 (600)
Adam Żak 4, Przemysław Szkatuła 79, Patryk Kapuściński 90 (k) - Kacper Rak 9
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Stal Rzeszów 9 września, 17:00
Marcin Żurawski 14 - Sebastian Brocki 62
Izolator Boguchwała 0-1 JKS 1909 Jarosław 9 września, 16:30 (150)
Kacper Rop 32

Kolejka 9 - 12-13 września

JKS 1909 Jarosław 0-2 Chełmianka Chełm 12 września, 14:00 (500)
Przemysław Kwiatkowski 41, Ołeksij Prytulak 42
Stal Rzeszów 4-2 Izolator Boguchwała 12 września, 16:00 (300)
Piotr Prędota 12, Maciej Maślany 18, 60, Sebastian Brocki 86 - Krzysztof Szymański 51, Jacek Tyburczy 90
Sokół Sieniawa 2-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 13 września, 16:00 (250)
Artur Bańka 13, Mateusz Jędryas 78 - Damian Szuta 30, Marcin Żurawski 45, Mariusz Ratyna 58
AMSPN Hetman Zamość 0-3 Karpaty Krosno 12 września, 15:00
Hubert Siepierski 29, Jarosław Piątkowski 74, Bartłomiej Buczek 86
Wólczanka Wólka Pełkińska 0-1 Motor Lublin 12 września, 17:00 (650)
Rafał Król 79
Lublinianka Lublin 0-0 Resovia 12 września, 17:00 (250)
na Arenie Lublin
Piast Tuczempy 1-1 Lewart Lubartów 12 września, 16:00 (250)
Karol Wota 10 - Hubert Kotowicz 52
Orzeł Przeworsk 0-2 Polonia Przemyśl 13 września, 16:00 (500)
Arkadiusz Gosa 36, Krystian Kazek 82
Avia Świdnik 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 13 września, 15:00 (600)
Bartłomiej Mazurek 79 - Adrian Zarzecki 67

Kolejka 10 - 19-20 września

Chełmianka Chełm 0-4 Orlęta Radzyń Podlaski 20 września, 16:00 (500)
Konrad Król 26, Patryk Szymala 53, Damian Szpak 67, Adrian Zarzecki 75
Polonia Przemyśl 2-1 Avia Świdnik 19 września, 16:00 (400)
Damian Barszczak 22, Mateusz Wanat 59 - Wojciech Białek 42 (k)
Lewart Lubartów 4-1 Orzeł Przeworsk 20 września, 16:00 (250)
Wadym Semczuk 3, Mateusz Kompanicki 42, Dawid Niewęgłowski 80, 81 - Edwin Struś 32
Resovia 2-0 Piast Tuczempy 19 września, 16:00 (300)
Damian Rusiecki 24, Sebastian Fedan 82
Motor Lublin 1-0 Lublinianka Lublin 18 września, 18:00 (5127)
Artur Gieraga 81 (k)
na Arenie Lublin
Karpaty Krosno 1-3 Wólczanka Wólka Pełkińska 19 września, 16:00 (400)
Marek Fundakowski 90 (k) - Mateusz Kocur 40, Mateusz Podstolak 67, Maciej Lech 85
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 AMSPN Hetman Zamość 20 września, 16:00 (600)
Mariusz Ratyna 6, Przemysław Orzechowski 88
Izolator Boguchwała 3-4 Sokół Sieniawa 19 września, 15:00 (150)
Damian Karwacki 43, Krzysztof Szymański 61, 90 - Kacper Rak 11, 80, Paweł Hass 26, Patryk Szewc 90
JKS 1909 Jarosław 2-2 Stal Rzeszów 19 września, 16:00 (900)
Sebastian Dziedzic 5, Jarosław Jamrozik 90 - Sebastian Brocki 21, Kacper Drelich 27

Kolejka 11 - 26-27 września

Stal Rzeszów 3-2 Chełmianka Chełm 26 września, 15:00 (250)
Piotr Prędota 4, 16, Konrad Maca 76 - Piotr Wójcik 80, Ołeksij Prytulak 90 (k)
Sokół Sieniawa 0-1 JKS 1909 Jarosław 27 września, 16:00 (500)
Wałerij Sokołenko 60
AMSPN Hetman Zamość 0-4 Izolator Boguchwała 26 września, 14:00 (200)
Krzysztof Szymański 5, 85, Szymon Kardyś 29, Paweł Dziedzic 90
Wólczanka Wólka Pełkińska 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 26 września, 16:00 (200)
Lublinianka Lublin 0-1 Karpaty Krosno 26 września, 16:15 (100)
Przemysław Szkatuła 59
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu nieprzygotowania boiska
Piast Tuczempy 1-0 Motor Lublin 26 września, 16:00 (700)
Wojciech Tołpa 77
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy bramkarz gości - Krzysztof Żukowski / od 90. minuty w bramce Motoru stał Damian Falisiewicz
Orzeł Przeworsk 1-3 Resovia 27 września, 15:00 (350)
Krzysztof Gawłowski 4 - Przemysław Żmuda 12, Piotr Szkolnik 17, Tomasz Ciećko 90
Avia Świdnik 0-1 Lewart Lubartów 26 września, 15:00
Mateusz Kompanicki 48
Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 Polonia Przemyśl 27 września, 15:00 (300)
Adrian Zarzecki 15, Konrad Król 47

Kolejka 12 - 3-4 października

Chełmianka Chełm 4-2 Polonia Przemyśl 4 października, 15:00 (800)
Damian Koprucha 32, 70, Hubert Tomalski 57, Michał Kobiałka 90 - Arkadiusz Gosa 44, Sebastian Kocój 49
Lewart Lubartów 1-0 Orlęta Radzyń Podlaski 4 października, 15:00
Mateusz Kompanicki 38
Resovia 4-0 Avia Świdnik 3 października, 15:00 (300)
Radosław Adamski 37, Przemysław Pyrdek 42, 63, Szymon Kaliniec 83
Motor Lublin 4-0 Orzeł Przeworsk 3 października, 19:00 (1972)
Filip Drozd 33, 48, Paweł Myśliwiecki 77, 85
na Arenie Lublin
Karpaty Krosno 2-0 Piast Tuczempy 2 października, 15:30 (400)
Adam Żak 12, Bartłomiej Buczek 88
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-3 Lublinianka Lublin 4 października, 15:00 (500)
Piotr Stefański 39, Karol Kalita 63, Łukasz Mazurek 90 (k)
Izolator Boguchwała 1-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 4 października, 11:00 (200)
Jacek Tyburczy 45 - Bartłomiej Poprawa 52
JKS 1909 Jarosław 8-0 AMSPN Hetman Zamość 3 października, 15:00 (500)
Bartłomiej Raba 10, Kacper Rop 15, Mariusz Kukiełka 20, Jarosław Jamrozik 32, 39, 41, 57, 90
Stal Rzeszów 1-1 Sokół Sieniawa 3 października, 15:00 (250)
Łukasz Szczoczarz 50 - Tomasz Walat 62 (k)

Kolejka 13 - 10-11 października

Sokół Sieniawa 1-4 Chełmianka Chełm 11 października, 15:00 (200)
Tomasz Walat 29 (k) - Hubert Tomalski 12, 49, Ołeksij Prytulak 45, Damian Koprucha 53
AMSPN Hetman Zamość 1-3 Stal Rzeszów 10 października, 13:00
Damian Baran 11 - Maciej Maślany 35, Piotr Prędota 71, Łukasz Szczoczarz 90
Wólczanka Wólka Pełkińska 0-1 JKS 1909 Jarosław 10 października, 11:00 (400)
Bartosz Daszyk 79
Lublinianka Lublin 1-1 Izolator Boguchwała 11 października, 15:00 (100)
Mateusz Majewski 39 - Jacek Tyburczy 24
na Arenie Lublin
Piast Tuczempy 1-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 10 października, 15:00 (150)
Bohdan Karkowśkyj 90 (k)
Orzeł Przeworsk 0-2 Karpaty Krosno 10 października, 15:00 (300)
Albert Telesz 43, Andrij Nikanowycz 45
Avia Świdnik 1-3 Motor Lublin 21 listopada, 13:00 (1200)
Kamil Oziemczuk 28 - Maciej Prusinowski 48, Paweł Myśliwiecki 51, Filip Drozd 90
w pierwotnym terminie (10 października 13:00) odwołany z powodu obchodów 65-lecia Motoru
Orlęta Radzyń Podlaski 1-0 Resovia 11 października, 15:00
Rafał Borysiuk 47
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy bramkarz gospodarzy - Krzysztof Stężała
Polonia Przemyśl 2-0 Lewart Lubartów 10 października, 15:00
Arkadiusz Gosa 9, Mateusz Wanat 87

Kolejka 14 - 17-18 października

Chełmianka Chełm 0-2 Lewart Lubartów 18 października, 15:00 (400)
Mateusz Kompanicki 49, 53
druga żółta kartka Arkadiusza Rusinka nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie i została zaliczona Dariuszowi Michnie
Resovia 0-0 Polonia Przemyśl 18 października, 13:00 (500)
Motor Lublin 4-0 Orlęta Radzyń Podlaski 16 października, 19:00 (1812)
Maciej Wojczuk 66, Piotr Piekarski 74, Paweł Myśliwiecki 76, Damian Falisiewicz 90
na Arenie Lublin
Karpaty Krosno 2-2 Avia Świdnik 17 października, 13:00 (400)
Dawid Kasza 73, Przemysław Szkatuła 82 - Wojciech Białek 55, 59
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-2 Orzeł Przeworsk 17 października, 15:00 (200)
Paweł Piątek 70, 90
Izolator Boguchwała 1-0 Piast Tuczempy 17 października, 15:00 (100)
Bartosz Karwat 74 (k)
JKS 1909 Jarosław 2-1 Lublinianka Lublin 17 października, 15:00 (450)
Rafał Kursa 3 (s), Wałerij Sokołenko 32 - Mateusz Majewski 12
Stal Rzeszów 2-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 17 października, 15:00 (250)
Łukasz Szczoczarz 32, Kacper Drelich 53 (k) - Krzysztof Pietluch 13
Sokół Sieniawa 3-1 AMSPN Hetman Zamość 17 października, 14:30 (200)
Patryk Szewc 56, Tomasz Walat 75 (k), Tomasz Wilusz 77 - Mychajło Kaznocha 14

Kolejka 15 - 24-25 października

AMSPN Hetman Zamość 1-3 Chełmianka Chełm 24 października, 12:00 (700)
Kamil Chruściński 85 - Ołeksij Prytulak 20 (k), 36, Piotr Wójcik 29
Wólczanka Wólka Pełkińska 0-1 Sokół Sieniawa 24 października, 15:00 (500)
Łukasz Bursztyka 39
Lublinianka Lublin 3-0 Stal Rzeszów 24 października, 14:00 (250)
Karol Kalita 27, Rafał Kursa 82, Patryk Czułowski 87
na Arenie Lublin
Piast Tuczempy 1-1 JKS 1909 Jarosław 24 października, 15:00 (600)
Waldemar Jaroch 25 - Sebastian Dziedzic 17
Orzeł Przeworsk 0-3 Izolator Boguchwała 25 października, 14:00 (300)
Bartosz Karwat 45, Krzysztof Szymański 84, 90
Avia Świdnik 4-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 24 października, 13:00 (200)
Wojciech Białek 31, 37, 60, Adam Nowak 64
Orlęta Radzyń Podlaski 0-0 Karpaty Krosno 25 października, 14:00
Polonia Przemyśl 0-1 Motor Lublin 24 października, 13:00
Sebastian Kocój 84 (s)
Lewart Lubartów 0-2 Resovia 25 października, 13:00
Szymon Kaliniec 9, Piotr Szkolnik 41

Kolejka 16 - 31 października

Chełmianka Chełm 0-2 Resovia 31 października, 14:00 (400)
Tomasz Ciećko 37, Szymon Kaliniec 87
Motor Lublin 0-1 Lewart Lubartów 31 października, 19:00 (2397)
Michał Zuber 67
na Arenie Lublin
Karpaty Krosno 4-0 Polonia Przemyśl 31 października, 13:00 (800)
Bartłomiej Buczek 7, Adam Żak 57, Jaromir Skiba 65, Marek Fundakowski 84
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-2 Orlęta Radzyń Podlaski 31 października, 14:00 (350)
Witalij Melnyczuk 56, Piotr Zmorzyński 72
Izolator Boguchwała 1-2 Avia Świdnik 31 października, 13:00 (100)
Bartosz Karwat 21 - Marcin Byszewski 51, Wojciech Białek 81
JKS 1909 Jarosław 0-0 Orzeł Przeworsk 31 października, 13:00 (600)
Stal Rzeszów 6-0 Piast Tuczempy 31 października, 14:00 (300)
Piotr Prędota 7, 37, Michał Lisańczuk 28, Sebastian Brocki 30, Łukasz Szczoczarz 62, Kacper Drelich 74
Sokół Sieniawa 2-2 Lublinianka Lublin 31 października, 12:00 (200)
Patryk Szewc 49, 52 - Jakub Kaganek 41, 43
AMSPN Hetman Zamość 0-3 Wólczanka Wólka Pełkińska 31 października, 12:00 (200)
Kamil Hul 2, Adrian Bednarz 61, Maciej Lech 65

Kolejka 17 - 7-8 listopada

Wólczanka Wólka Pełkińska 1-0 Chełmianka Chełm 7 listopada, 14:00 (100)
Maciej Lech 75
Lublinianka Lublin 1-0 AMSPN Hetman Zamość 7 listopada, 14:00 (150)
Karol Kalita 65
na Arenie Lublin
Piast Tuczempy 2-1 Sokół Sieniawa 7 listopada, 14:00 (350)
Karol Wota 49, Bohdan Karkowśkyj 54 - Tomasz Walat 12 (k)
Orzeł Przeworsk 0-4 Stal Rzeszów 7 listopada, 13:00
Łukasz Szczoczarz 33, Sławomir Szeliga 40, Sebastian Brocki 71, Patryk Zieliński 90
Avia Świdnik 0-1 JKS 1909 Jarosław 7 listopada, 12:00 (400)
Sebastian Dziedzic 74
Orlęta Radzyń Podlaski 3-0 Izolator Boguchwała 8 listopada, 13:00
Patryk Szymala 3, Witalij Melnyczuk 37, Konrad Król 55
Polonia Przemyśl 3-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 7 listopada, 13:00 (100)
Damian Barszczak 66, 69, Arkadiusz Gosa 84 - Damian Barszczak 16 (s)
Lewart Lubartów 2-2 Karpaty Krosno 8 listopada, 13:00 (250)
Wadym Semczuk 30, Tomasz Mitura 40 (k) - Bartłomiej Buczek 12, Jaromir Skiba 27
Resovia 1-1 Motor Lublin 7 listopada, 13:00 (850)
Przemysław Pyrdek 90 - Sebastian Fedan 87 (s)

Kolejka 18 - 11 listopada

Chełmianka Chełm 1-4 Motor Lublin 11 listopada, 13:30 (750)
Mateusz Szczerbakow 78 - Tomasz Tymosiak 24, Paweł Myśliwiecki 62, 90, Marcin Michota 90
Resovia 2-1 Karpaty Krosno 11 listopada, 13:00 (700)
Damian Rusiecki 39, 83 - Przemysław Szkatuła 79 (k)
Lewart Lubartów 0-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 11 listopada, 13:00 (150)
Tomasz Kłos 50, Dawid Zawiślak 77, Krzysztof Zawiślak 83, Ireneusz Baran 86
Polonia Przemyśl 2-1 Izolator Boguchwała 11 listopada, 13:00
Arkadiusz Gosa 70, Patryk Tur 82 - Krzysztof Szymański 77
Orlęta Radzyń Podlaski 1-0 JKS 1909 Jarosław 11 listopada, 13:00 (400)
Piotr Zmorzyński 90
Avia Świdnik 5-2 Stal Rzeszów 11 listopada, 12:00 (200)
Marcin Byszewski 3, Kamil Oziemczuk 35, 59, Wojciech Białek 63, 90 - Łukasz Szczoczarz 11, Piotr Prędota 44
Orzeł Przeworsk 1-2 Sokół Sieniawa 11 listopada, 13:00 (200)
Dawid Czyrny 36 - Patryk Szewc 6, Paweł Hass 84
Piast Tuczempy 3-1 AMSPN Hetman Zamość 11 listopada, 13:00 (300)
Arkadiusz Wielgosz 11, Kamil Aab 59, Wojciech Tołpa 65 - Dominik Karaszewski 9
Lublinianka Lublin 0-0 Wólczanka Wólka Pełkińska 11 listopada, 13:00 (200)
na Arenie Lublin

Kolejka 19 - 14-15 listopada

Lublinianka Lublin 0-0 Chełmianka Chełm 14 listopada, 13:00 (200)
na Arenie Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-0 Piast Tuczempy 14 listopada, 13:00 (350)
Maciej Lech 27
AMSPN Hetman Zamość 2-1 Orzeł Przeworsk 14 listopada, 12:00
Łukasz Fidler 2, Adrian Wołoch 85 - Paweł Piątek 79
Sokół Sieniawa 2-1 Avia Świdnik 15 listopada, 13:30 (200)
Mateusz Padiasek 38, 45 - Bartłomiej Mazurek 34
Stal Rzeszów 5-1 Orlęta Radzyń Podlaski 14 listopada, 12:00
Piotr Prędota 6, 58, Sebastian Brocki 37, Michał Lisańczuk 47, Kacper Drelich 71 - Rafał Borysiuk 25 (k)
JKS 1909 Jarosław 1-1 Polonia Przemyśl 14 listopada, 12:00 (800)
Bartosz Daszyk 58 - Mateusz Świst 76
Izolator Boguchwała 3-1 Lewart Lubartów 14 listopada, 13:00 (100)
Adrian Burak 54, Bartosz Karwat 67 (k), Jacek Tyburczy 90 - Mateusz Kompanicki 15
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 Resovia 15 listopada, 12:00 (500)
Tomasz Kłos 43, Karol Śrótwa 90
Karpaty Krosno 2-2 Motor Lublin 14 listopada, 13:00 (900)
Bartłomiej Buczek 36, Andrij Nikanowycz 45 - Kamil Stachyra 21, Remigiusz Szywacz 29
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Mateusz Kolbusz

Kolejka 20 - 19-20 marca

Chełmianka Chełm 1-3 Karpaty Krosno 19 marca, 15:30 (750)
Eryk Krupa 81 (s) - Dawid Cempa 8, Przemysław Szkatuła 80 (k), Jaromir Skiba 83
Motor Lublin 3-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 19 marca, 19:00 (2259)
Filip Drozd 38, Piotr Piekarski 69, Paweł Piątek 80 - Krystian Brudz 89
na Arenie Lublin
Resovia 2-0 Izolator Boguchwała 19 marca, 15:00 (800)
Bartłomiej Buczek 45, Michał Daniel 66
Lewart Lubartów 2-1 JKS 1909 Jarosław 20 marca, 14:00 (200)
Mateusz Kompanicki 53, Dawid Niewęgłowski 75 - Jarosław Jamrozik 33
Polonia Przemyśl 1-1 Stal Rzeszów 20 marca, 14:00 (600)
Paweł Sedlaczek 3 - Łukasz Szczoczarz 81
Orlęta Radzyń Podlaski 3-1 Sokół Sieniawa 20 marca, 14:00 (500)
Damian Szpak 52, 90, Kamil Groborz 69 - Tomasz Walat 59
Avia Świdnik 7-0 AMSPN Hetman Zamość 19 marca, 14:00 (800)
Bartłomiej Mazurek 2, 29, Jakub Szymala 8, Marcin Byszewski 20, Wojciech Białek 63, 90, Kamil Starok 88
Orzeł Przeworsk 1-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 20 marca, 14:00 (500)
Arkadiusz Guzior 25 - Kamil Oślizło 70 (k)
Piast Tuczempy 1-1 Lublinianka Lublin 19 marca, 12:30 (400)
Bohdan Karkowśkyj 6 (k) - Mateusz Majewski 8

Kolejka 21 - 26 marca

Piast Tuczempy 3-0 Chełmianka Chełm 26 marca, 14:30 (300)
Karol Wota 10, Paweł Kubas 79, Arkadiusz Wielgosz 83
Lublinianka Lublin 3-0 Orzeł Przeworsk 26 marca, 14:00 (200)
Łukasz Mazurek 26 (k), Andrzej Gutek 68, Karol Banachiewicz 90
na Arenie Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-2 Avia Świdnik 18 maja, 17:00
Krzysztof Pietluch 62 - Daniel Furtak 20 (s), Wojciech Białek 78
w pierwotnym terminie (26 marca, 12:00) odwołany z powodu wypadku zawodników gospodarzy
AMSPN Hetman Zamość 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 26 marca, 12:00
Dominik Karaszewski 69 - Damian Szpak 66
Sokół Sieniawa 3-0 Polonia Przemyśl 26 marca, 12:00 (500)
Paweł Hass 80, 89, Tomasz Walat 84 (k)
Stal Rzeszów 1-2 Lewart Lubartów 26 marca, 13:00 (400)
Sebastian Brocki 51 - Dawid Niewęgłowski 80, Dawid Pikul 90
JKS 1909 Jarosław 0-2 Resovia 26 marca, 12:00 (700)
Mirosław Baran 11, Piotr Szkolnik 28 (k)
Izolator Boguchwała 0-2 Motor Lublin 26 marca, 11:00
Filip Drozd 67, Paweł Piątek 78
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Karpaty Krosno 26 marca, 12:00 (500)
Tomasz Kłos 11 - Zbigniew Dąbek 90

Kolejka 22 - 2-3 kwietnia

Chełmianka Chełm 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 kwietnia, 15:00 (400)
Michał Kobiałka 76 - Arkadiusz Smoła 30 (k)
Karpaty Krosno 6-1 Izolator Boguchwała 2 kwietnia, 16:00 (500)
Dawid Cempa 13 (k), 56, 71 (k), Maciej Wojczuk 14, Tomasz Balul 67, 77 - Konrad Cupryś 23
Motor Lublin 2-0 JKS 1909 Jarosław 2 kwietnia, 19:00 (2459)
Aleksander Komor 57, Piotr Piekarski 78
na Arenie Lublin
Resovia 0-3 Stal Rzeszów 2 kwietnia, 15:00 (1000)
Łukasz Szczoczarz 15, Piotr Prędota 53, Patryk Zieliński 90
Lewart Lubartów 1-1 Sokół Sieniawa 2 kwietnia, 12:00 (400)
Mateusz Kompanicki 59 - Łukasz Bursztyka 66
Polonia Przemyśl 1-0 AMSPN Hetman Zamość 2 kwietnia, 14:00 (500)
Patryk Tur 61
Orlęta Radzyń Podlaski 2-2 Wólczanka Wólka Pełkińska 27 kwietnia, 17:30
Rafał Borysiuk 17, Damian Szpak 90 - Krzysztof Pietluch 40, Wołodymyr Chorolśkyj 45
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:00) odwołany na wniosek gości
Avia Świdnik 1-0 Lublinianka Lublin 2 kwietnia, 15:00 (700)
Wojciech Białek 90 (k)
Orzeł Przeworsk 0-2 Piast Tuczempy 2 kwietnia, 15:00 (350)
Wojciech Tołpa 43, 63

Kolejka 23 - 9-10 kwietnia

Orzeł Przeworsk 1-2 Chełmianka Chełm 10 kwietnia, 16:00 (250)
Artur Kyć 90 - Paweł Uliczny 63, Hubert Tomalski 67
Piast Tuczempy 0-0 Avia Świdnik 10 kwietnia, 16:00 (400)
Lublinianka Lublin 1-3 Orlęta Radzyń Podlaski 9 kwietnia, 14:00 (300)
Mateusz Majewski 36 - Arkadiusz Kot 18, 73, Damian Szpak 50
na Arenie Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska 0-1 Polonia Przemyśl 9 kwietnia, 16:00 (400)
Paweł Sedlaczek 79
AMSPN Hetman Zamość 0-5 Lewart Lubartów 9 kwietnia, 15:00
Mateusz Kompanicki 10, 68, Wojciech Bijan 26, Kamil Witkowski 30 (k), 60
Sokół Sieniawa 2-3 Resovia 10 kwietnia, 15:00 (600)
Mateusz Trawka 42, Paweł Hass 53 - Dawid Kasza 14, Radosław Adamski 16, Dawid Pałys-Rydzik 24
Stal Rzeszów 1-2 Motor Lublin 9 kwietnia, 13:00 (1200)
Piotr Prędota 49 - Filip Drozd 75, Marcin Michota 79
JKS 1909 Jarosław 0-0 Karpaty Krosno 9 kwietnia, 16:00 (600)
Izolator Boguchwała 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 kwietnia, 15:00 (150)
Bartosz Karwat 81 - Krzysztof Zawiślak 71

Kolejka 24 - 16-17 kwietnia

Chełmianka Chełm 7-0 Izolator Boguchwała 16 kwietnia, 17:00 (400)
Ołeksij Prytulak 8, 21, 90, Hubert Tomalski 34, 57, 85, Damian Wacewicz 67
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-2 JKS 1909 Jarosław 17 kwietnia, 15:00 (500)
Krzysztof Zawiślak 62 - Sebastian Dziedzic 15, Rafał Surmiak 84
Karpaty Krosno 0-1 Stal Rzeszów 16 kwietnia, 16:00 (800)
Piotr Prędota 18
Motor Lublin 1-1 Sokół Sieniawa 16 kwietnia, 19:00 (1976)
Aleksander Komor 32 - Jarosław Milcz 15
na Arenie Lublin
Resovia 2-0 AMSPN Hetman Zamość 16 kwietnia, 17:00 (450)
Bartłomiej Buczek 27, Dawid Pałys-Rydzik 34
Lewart Lubartów 1-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 17 kwietnia, 12:00 (300)
Mateusz Kompanicki 29 - Krzysztof Pietluch 47 (k)
Polonia Przemyśl 1-0 Lublinianka Lublin 16 kwietnia, 15:00 (400)
Mateusz Świst 9
Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Piast Tuczempy 17 kwietnia, 15:00 (500)
Karol Rycaj 45, Adrian Zarzecki 90 - Bohdan Karkowśkyj 41 (k)
Avia Świdnik 5-0 Orzeł Przeworsk 16 kwietnia, 16:00 (200)
Kamil Oziemczuk 19, 51, Wojciech Białek 23, 42, 67

Kolejka 25 - 20 kwietnia

Avia Świdnik 2-2 Chełmianka Chełm 20 kwietnia, 17:00 (400)
Kamil Oziemczuk 30, Wojciech Białek 62 - Ołeksij Prytulak 7, Hubert Tomalski 19
Orzeł Przeworsk 1-4 Orlęta Radzyń Podlaski 20 kwietnia, 16:30 (150)
Konrad Stępień 67 - Konrad Król 28, Damian Szpak 61 (k), Adrian Zarzecki 81, Marek Nowacki 84
Piast Tuczempy 0-1 Polonia Przemyśl 20 kwietnia, 17:00 (250)
Damian Barszczak 36
Lublinianka Lublin 1-0 Lewart Lubartów 20 kwietnia, 18:00 (250)
Dawid Skoczylas 88
na Arenie Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska 0-2 Resovia 20 kwietnia, 17:00 (200)
Dawid Pałys-Rydzik 45, Dawid Kasza 59
AMSPN Hetman Zamość 0-1 Motor Lublin 20 kwietnia, 16:00 (500)
Marcin Michota 44
Sokół Sieniawa 1-2 Karpaty Krosno 20 kwietnia, 16:00 (200)
Paweł Hass 8 - Dawid Cempa 19, Daniel Paszek 24
Stal Rzeszów 2-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 20 kwietnia, 16:00 (250)
Kamil Konopa 71 (s), Michał Lisańczuk 84
JKS 1909 Jarosław 3-0 Izolator Boguchwała 20 kwietnia, 17:00 (250)
Sebastian Dziedzic 17, Kacper Rop 24 (k), Jarosław Jamrozik 47

Kolejka 26 - 23-24 kwietnia

Chełmianka Chełm 2-3 JKS 1909 Jarosław 24 kwietnia, 15:00 (300)
Marcin Figiel 19, Ołeksij Prytulak 41 (k) - Marcin Sobol 36, Sebastian Dziedzic 70, Rafał Kycko 86
Izolator Boguchwała 1-4 Stal Rzeszów 23 kwietnia, 17:00 (500)
Maciej Maślany 90 (s) - Piotr Prędota 20, Maciej Maślany 34, Sławomir Szeliga 57, Sebastian Brocki 75
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-4 Sokół Sieniawa 24 kwietnia, 16:00 (200)
Mateusz Padiasek 76 (s) - Tomasz Walat 37, Damian Skała 45, Paweł Hass 70, 71
Karpaty Krosno 3-0 AMSPN Hetman Zamość 24 kwietnia, 12:00
Dawid Cempa 16, 41, Piotr Makowski 63
Motor Lublin 4-0 Wólczanka Wólka Pełkińska 23 kwietnia, 19:00 (1684)
Filip Drozd 34, 41, 44, Rafał Król 56
na Arenie Lublin
Resovia 1-0 Lublinianka Lublin 23 kwietnia, 17:00 (350)
Bartłomiej Buczek 67
Lewart Lubartów 0-1 Piast Tuczempy 24 kwietnia, 12:00 (400)
Radosław Gil 45
Polonia Przemyśl 2-0 Orzeł Przeworsk 23 kwietnia, 14:00 (350)
Krystian Kazek 27, 86
Orlęta Radzyń Podlaski 4-2 Avia Świdnik 24 kwietnia, 15:00
Adrian Zarzecki 2, Damian Szpak 46, 52, Piotr Zmorzyński 48 - Adam Nowak 61, Wojciech Białek 63

Kolejka 27 - 30 kwietnia-1 maja

Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Chełmianka Chełm 30 kwietnia, 16:00
Damian Szpak 74 - Ołeksij Prytulak 34
Avia Świdnik 2-0 Polonia Przemyśl 30 kwietnia, 17:00 (300)
Adam Nowak 25, Mateusz Wołos 78
Orzeł Przeworsk 0-3 Lewart Lubartów 30 kwietnia, 14:30 (100)
Dawid Pikul 32, Tomasz Mitura 43, Piotr Kucharzewski 64
Piast Tuczempy 1-2 Resovia 29 kwietnia, 17:00 (600)
Radosław Gil 75 - Dawid Pałys-Rydzik 21, Bartłomiej Buczek 90
Lublinianka Lublin 0-3 Motor Lublin 30 kwietnia, 19:00 (3647)
Artur Gieraga 18, 89 (k), Damian Falisiewicz 67
na Arenie Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska 3-2 Karpaty Krosno 30 kwietnia, 17:00 (400)
Marek Gwóźdź 35, Mateusz Kocur 40, Mateusz Jurczak 41 - Piotr Makowski 32, Dawid Cempa 67
AMSPN Hetman Zamość 0-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 kwietnia, 17:00 (150)
Krzysztof Zawiślak 38, 55, Wojciech Gęborys 44, Ireneusz Baran 67
Sokół Sieniawa 4-1 Izolator Boguchwała 30 kwietnia, 17:00 (300)
Paweł Hass 13, Damian Skała 47, Patryk Szewc 59, Dawid Gnatek 84 - Bartosz Karwat 21
Stal Rzeszów 1-0 JKS 1909 Jarosław 30 kwietnia, 16:00 (400)
Michał Lisańczuk 57

Kolejka 28 - 3 maja

Chełmianka Chełm 1-2 Stal Rzeszów 3 maja, 17:30 (400)
Paweł Uliczny 28 - Kacper Drelich 79 (k), Piotr Prędota 86
JKS 1909 Jarosław 3-1 Sokół Sieniawa 3 maja, 17:00 (600)
Kacper Rop 43 (k), Bartłomiej Raba 76 (k), Wałerij Sokołenko 81 - Paweł Hass 46
Izolator Boguchwała 1-1 AMSPN Hetman Zamość 3 maja, 16:30 (150)
Bartosz Karwat 45 - Mychajło Kaznocha 69
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-4 Wólczanka Wólka Pełkińska 3 maja, 16:00 (450)
Tomasz Kłos 14, Krzysztof Zawiślak 16 - Krzysztof Pietluch 53, Nazar Miliszczuk 64, Mateusz Kocur 69, Mateusz Jurczak 79
Karpaty Krosno 4-2 Lublinianka Lublin 3 maja, 17:00 (400)
Dawid Cempa 34, 51, Zbigniew Dąbek 45, Maciej Wojczuk 65 - Łukasz Mazurek 15 (k), Mateusz Majewski 55
Motor Lublin 4-1 Piast Tuczempy 3 maja, 19:00 (1547)
Piotr Piekarski 42, Krystian Mroczek 45, Kamil Stachyra 45 (k), Artur Gieraga 49 - Piotr Piekarski 72 (s)
na Arenie Lublin
Resovia 2-0 Orzeł Przeworsk 3 maja, 17:00 (400)
Bartłomiej Buczek 32, Radosław Adamski 40
Lewart Lubartów 0-1 Avia Świdnik 3 maja, 17:00
Kamil Oziemczuk 58
Polonia Przemyśl 1-3 Orlęta Radzyń Podlaski 3 maja, 17:00 (350)
Paweł Sedlaczek 40 - Damian Szpak 61, 90, Piotr Zmorzyński 81

Kolejka 29 - 7-8 maja

Polonia Przemyśl 0-0 Chełmianka Chełm 7 maja, 17:00 (350)
Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Lewart Lubartów 8 maja, 16:00
Damian Szpak 19, 23 - Mateusz Kompanicki 47
Avia Świdnik 1-0 Resovia 7 maja, 17:00 (700)
Bartłomiej Mazurek 25
Orzeł Przeworsk 0-4 Motor Lublin 7 maja, 17:00 (500)
Marcin Michota 6, Paweł Piątek 70, 77, Tomasz Tymosiak 90
Piast Tuczempy 1-1 Karpaty Krosno 7 maja, 17:00 (400)
Bohdan Karkowśkyj 26 (k) - Przemysław Szkatuła 21 (k)
Lublinianka Lublin 2-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 7 maja, 17:00 (100)
Karol Banachiewicz 30, Łukasz Mazurek 76 - Krzysztof Zawiślak 71
na Arenie Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-0 Izolator Boguchwała 7 maja, 17:00 (250)
Wołodymyr Chorolśkyj 74
AMSPN Hetman Zamość 1-0 JKS 1909 Jarosław 7 maja, 17:00 (300)
Mychajło Kaznocha 46
Sokół Sieniawa 0-3 Stal Rzeszów 8 maja, 17:00 (300)
Damian Jędryas 32, Piotr Prędota 38, Łukasz Szczoczarz 78

Kolejka 30 - 14-15 maja

Chełmianka Chełm 3-2 Sokół Sieniawa 14 maja, 17:30 (200)
Ołeksij Prytulak 43, Hubert Tomalski 50, Mateusz Poczwardowski 83 - Bartłomiej Makowski 18, Paweł Hass 77
Stal Rzeszów 6-1 AMSPN Hetman Zamość 14 maja, 17:00 (350)
Kacper Drelich 10, Patryk Zieliński 14, Sebastian Brocki 55, 84, Łukasz Szczoczarz 63, Kacper Szybko 90 - Dawid Daszkiewicz 25
JKS 1909 Jarosław 2-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 14 maja, 17:00 (800)
Bartłomiej Raba 32, Sebastian Dziedzic 57 - Krzysztof Pietluch 89
jednocześnie mecz finału Pucharu Polski Jarosław
Izolator Boguchwała 2-0 Lublinianka Lublin 15 maja, 11:00
Adrian Sitek 45, Konrad Cupryś 67
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-2 Piast Tuczempy 15 maja, 16:00 (250)
Rafał Noga 7, Bohdan Karkowśkyj 52 (k)
Karpaty Krosno 2-0 Orzeł Przeworsk 14 maja, 17:00 (250)
Przemysław Szkatuła 28 (k), 48
Motor Lublin 2-2 Avia Świdnik 13 maja, 19:00 (4207)
Marcin Michota 4, Artur Gieraga 63 - Bartłomiej Mazurek 22, Mateusz Wołos 90
na Arenie Lublin
Resovia 1-2 Orlęta Radzyń Podlaski 14 maja, 17:00 (300)
Bartłomiej Buczek 40 - Mateusz Łakomy 50, Damian Szpak 61
Lewart Lubartów 2-4 Polonia Przemyśl 14 maja, 12:00
Hubert Kotowcz 47, Mateusz Kompanicki 72 - Krystian Kazek 31 (k), Mateusz Wanat 38, Paweł Sedlaczek 55, Patryk Tur 67

Kolejka 31 - 21-22 maja

Lewart Lubartów 1-3 Chełmianka Chełm 22 maja, 17:00
Dariusz Michna 74 - Michał Kobiałka 36, Damian Koprucha 64, Ołeksij Prytulak 90
Polonia Przemyśl 0-0 Resovia 21 maja, 17:00 (1200)
Orlęta Radzyń Podlaski 2-2 Motor Lublin 22 maja, 17:00 (900)
Damian Szpak 7, Kamil Groborz 29 - Kamil Stachyra 37, Filip Drozd 79
Avia Świdnik 1-1 Karpaty Krosno 21 maja, 17:00
Kamil Oziemczuk 90 - Dawid Cempa 55
Orzeł Przeworsk 0-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 21 maja, 17:00 (100)
Arkadiusz Smoła 43 (k), Krzysztof Zawiślak 46
Piast Tuczempy 3-0 Izolator Boguchwała 21 maja, 17:00 (150)
Łukasz Zych 19 (s), Karol Wota 32, Kamil Aab 45
Lublinianka Lublin 0-1 JKS 1909 Jarosław 21 maja, 17:00 (300)
Bartłomiej Gliniak 89
na Arenie Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska 0-3 Stal Rzeszów 21 maja, 17:00
Kacper Drelich 38 (k), Łukasz Szczoczarz 41, Damian Misiło 76 (s)
AMSPN Hetman Zamość 1-3 Sokół Sieniawa 21 maja, 17:00
Mychajło Kaznocha 18 - Tomasz Walat 22 (k), Paweł Hass 56, Dawid Gnatek 86

Kolejka 32 - 25 maja

Chełmianka Chełm 3-0 AMSPN Hetman Zamość 25 maja, 17:30 (1100)
Damian Koprucha 44, 62, Mateusz Poczwardowski 73
Sokół Sieniawa 0-0 Wólczanka Wólka Pełkińska 25 maja, 17:00
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy bramkarz gości - Daniel Furtak
Stal Rzeszów 3-0 Lublinianka Lublin 25 maja, 17:00 (250)
Kacper Drelich 35, Łukasz Szczoczarz 67, Maciej Maślany 70
JKS 1909 Jarosław 2-0 Piast Tuczempy 25 maja, 17:00 (400)
Bartłomiej Raba 30 (k), 41
Izolator Boguchwała 5-2 Orzeł Przeworsk 25 maja, 17:00 (150)
Patryk Róg 29, 45, Bartosz Karwat 73, Marcin Franczyk 85 (s), Adrian Sitek 90 - Konrad Stępień 32, Dawid Czyrny 62
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-4 Avia Świdnik 25 maja, 17:00
Bartłomiej Mazurek 17, 82, Wojciech Białek 88, Adam Nowak 90
Karpaty Krosno 2-0 Orlęta Radzyń Podlaski 25 maja, 17:00 (300)
Janusz Wolański 26, Przemysław Szkatuła 75 (k)
Motor Lublin 2-0 Polonia Przemyśl 25 maja, 19:00 (5786)
Paweł Piątek 66, Piotr Piekarski 89
na Arenie Lublin
Resovia 3-3 Lewart Lubartów 25 maja, 17:00 (250)
Dawid Bieniasz 9, 22, Bartłomiej Buczek 44 - Michał Zuber 64, 65, Dawid Pikul 70

Kolejka 33 - 28-29 maja

Resovia 0-0 Chełmianka Chełm 28 maja, 17:00 (450)
Lewart Lubartów 0-5 Motor Lublin 28 maja, 16:00 (850)
Jakub Bednara 11, Artur Gieraga 45 (k), Rafał Król 49, Filip Drozd 70, 79
Polonia Przemyśl 1-0 Karpaty Krosno 28 maja, 17:00
Mateusz Skała 86
Orlęta Radzyń Podlaski 3-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 28 maja, 17:00
Damian Szpak 37, 49, Witalij Melnyczuk 42 - Przemysław Orzechowski 56
Avia Świdnik 2-0 Izolator Boguchwała 28 maja, 12:00 (300)
Kamil Oziemczuk 4, 56
Orzeł Przeworsk 0-4 JKS 1909 Jarosław 28 maja, 17:00 (600)
Bartłomiej Raba 20 (k), 67, Sebastian Dziedzic 26, Sebastian Pawlak 71
Piast Tuczempy 1-0 Stal Rzeszów 28 maja, 17:00
Wojciech Tołpa 43
Lublinianka Lublin 2-1 Sokół Sieniawa 28 maja, 17:00 (100)
Patryk Czułowski 19, 73 - Mateusz Trawka 4
na Arenie Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska 0-2 AMSPN Hetman Zamość 28 maja, 17:00
Dominik Karaszewski 54, Damian Pilipczuk 90

Kolejka 34 - 4-5 czerwca

Chełmianka Chełm 4-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 4 czerwca, 17:00 (300)
Hubert Tomalski 57, Damian Koprucha 63, Ołeksij Prytulak 64, Mateusz Poczwardowski 80 - Damian Misiło 82
AMSPN Hetman Zamość 0-1 Lublinianka Lublin 1 czerwca, 17:00
Patryk Czułowski 37
w pierwotnym terminie (4 czerwca, 17:00) odwołany
Sokół Sieniawa 0-0 Piast Tuczempy 4 czerwca, 17:00
Stal Rzeszów 4-1 Orzeł Przeworsk 4 czerwca, 17:00 (300)
Piotr Prędota 25, 49, 90, Patryk Zieliński 28 - Dawid Czyrny 84
JKS 1909 Jarosław 2-2 Avia Świdnik 4 czerwca, 17:00 (500)
Bartłomiej Raba 22 (k), Bartłomiej Gliniak 62 (k) - Adam Nowak 19, Patryk Grzegorczyk 82
Izolator Boguchwała 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 1 czerwca, 17:00 (200)
Bartosz Karwat 34 - Damian Szpak 52
w pierwotnym terminie (4 czerwca, 17:00) odwołany z powodu meczu Pucharu Polski Orlęta - Motor
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-1 Polonia Przemyśl 4 czerwca, 17:00 (200)
Krzysztof Zawiślak 1, 39, 59 - Paweł Sedlaczek 47
Karpaty Krosno 2-0 Lewart Lubartów 4 czerwca, 17:00
Dawid Cempa 42, Maciej Wojczuk 63
Motor Lublin 0-2 Resovia 31 maja, 19:00 (3329)
Dawid Pałys-Rydzik 84, Szymon Kaliniec 90
na Arenie Lublin / w pierwotnym terminie (4 czerwca, 17:00) odwołany

Baraże o udział w II lidze

II liga 2015/2016

III liga 2015/2016 (dolnośląsko-lubuska)
III liga 2015/2016 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)
III liga 2015/2016 (łódzko-mazowiecka)
III liga 2015/2016 (małopolsko-świętokrzyska)
III liga 2015/2016 (opolsko-śląska)
III liga 2015/2016 (podlasko-warmińsko-mazurska)
III liga 2015/2016 (pomorsko-zachodniopomorska)

IV liga 2015/2016 (lubelska)
IV liga 2015/2016 (podkarpacka)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas