[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2015/2016, grupa: lubelska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Podlasie Biała Podlaska 30 70 22 4 4 85-29 9 4 2 43-15 13 0 2 42-14
2.  Stal Kraśnik 30 61 19 4 7 65-37 8 2 5 30-20 11 2 2 35-17
3.  Polesie Kock 30 53 16 5 9 60-54 9 2 4 27-25 7 3 5 33-29 2 4 1 1 0 4-2
4.  Powiślak Końskowola 30 53 15 8 7 60-36 7 5 3 34-19 8 3 4 26-17 2 1 0 1 1 2-4
5.  Kryształ Werbkowice 30 50 14 8 8 69-44 6 5 4 37-21 8 3 4 32-23
6.  Lutnia Piszczac 30 49 15 4 11 46-44 8 2 5 27-22 7 2 6 19-22
7.  Victoria Żmudź 30 42 13 3 14 53-56 9 2 4 35-23 4 1 10 18-33 2 3 1 0 1 5-4
8.  Włodawianka Włodawa 30 42 12 6 12 46-60 8 4 3 31-20 4 2 9 15-40 2 3 1 0 1 4-5
9.  Unia Hrubieszów 30 40 10 10 10 36-32 7 4 4 25-15 3 6 6 11-17
10.  Górnik II Łęczna 30 36 11 3 16 60-70 7 1 7 28-26 4 2 9 32-44 2 6 2 0 0 7-3
11.  Opolanin Opole Lubelskie 30 36 10 6 14 54-53 6 2 7 30-24 4 4 7 24-29 2 0 0 0 2 3-7
12.  Orlęta Łuków 30 33 9 6 15 43-51 5 3 7 25-21 4 3 8 18-30
13.  Janowianka Janów Lubelski 30 32 9 5 16 30-61 6 1 8 17-31 3 4 8 13-30 2 6 2 0 0 4-2
14.  Orion Niedrzwica Duża 30 32 8 8 14 37-52 5 4 6 20-25 3 4 8 17-27 2 0 0 0 2 2-4
15.  Granica Dorohusk 30 25 5 10 15 30-63 3 4 8 11-22 2 6 7 19-41
16.  Hetman Żółkiewka 30 17 3 8 19 29-61 2 4 9 18-36 1 4 10 11-25

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Podlasie Biała Podlaska    1-2 0-2 2-0 5-0 1-1 3-1 3-1 1-0 6-3 0-0 5-0 1-1 4-1 8-0 3-3 
 2 Stal Kraśnik4-1     2-3 2-3 2-1 1-2 5-2 0-0 0-0 5-1 2-1 2-1 2-0 0-1 2-4 1-0 
 3 Polesie Kock1-5 3-2     2-0 4-2 2-0 3-0* 3-2 3-1 2-1 0-4 0-0 0-2 1-5 1-1 2-0 
 4 Powiślak Końskowola2-0 1-3 2-2     2-4 4-1 3-0 7-0 1-1 2-3 3-2 1-1 1-0 1-1 1-1 3-0 
 5 Kryształ Werbkowice1-4 1-2 4-2 1-1     1-1 1-4 7-0 1-1 7-3 0-0 0-2 5-0 4-1 0-0 4-0 
 6 Lutnia Piszczac0-6 1-0 6-2 1-1 2-3     0-1 0-1 1-0 4-2 2-2 1-3 4-0 1-0 2-0 2-1 
 7 Victoria Żmudź0-4 1-1 3-1 1-3 1-4 2-0     5-2 1-0 4-2 5-1 1-2 3-0 4-2 4-1 0-0 
 8 Włodawianka Włodawa2-3 2-2 2-1 0-1 2-1 3-0 2-0     1-2 1-1 1-1 3-1 2-2 4-1 4-3 2-1 
 9 Unia Hrubieszów0-3 1-2 1-1 2-1 0-2 1-2 1-0 2-1     1-1 5-0 2-0 1-0 1-1 6-0 1-1 
 10 Górnik II Łęczna1-3 1-4 1-3 1-3 1-2 1-2 2-1 1-3 4-1     4-2 3-0 1-0 3-0 2-2 2-0 
 11 Opolanin Opole Lubelskie2-3 0-2 2-2 1-1 0-3 1-3 5-0 5-0 2-1 1-3     1-2 0-1 2-0 6-2 2-1 
 12 Orlęta Łuków0-1 2-3 1-3 3-4 0-1 1-2 1-0 4-0 0-1 3-2 3-1     5-1 1-1 0-0 1-1 
 13 Janowianka Janów Lubelski0-2 1-3 1-5 0-3 1-1 0-3 1-4 1-0 1-2 3-0 0-6 3-1     1-0 3-1 1-0 
 14 Orion Niedrzwica Duża0-3 1-4 0-2 1-0 1-1 2-0 4-1 1-1 1-1 2-1 1-2 3-2 2-3     1-1 0-3 
 15 Granica Dorohusk0-2 0-3 0-3 0-2 2-2 0-2 0-2 0-1 0-0 2-3 2-0 3-1 1-1 0-0     1-0 
 16 Hetman Żółkiewka1-2 1-2 4-1 0-3 0-5 2-0 2-2 1-3 0-0 1-6 1-2 2-2 2-2 0-3 1-3     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Włodawianka Włodawa 3-1 Orlęta Łuków 9 sierpnia, 17:00
Górnik II Łęczna 2-2 Granica Dorohusk 8 sierpnia, 16:00
Unia Hrubieszów 1-1 Hetman Żółkiewka 9 sierpnia, 17:00
Podlasie Biała Podlaska 4-1 Orion Niedrzwica Duża 8 sierpnia, 17:00
Polesie Kock 2-0 Lutnia Piszczac 9 sierpnia, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 1-1 Kryształ Werbkowice 9 sierpnia, 17:00
Stal Kraśnik 2-1 Opolanin Opole Lubelskie 9 sierpnia, 17:30
Victoria Żmudź 1-3 Powiślak Końskowola 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Orlęta Łuków 3-4 Powiślak Końskowola 16 sierpnia, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 5-0 Victoria Żmudź 16 sierpnia, 17:00
Kryształ Werbkowice 1-2 Stal Kraśnik 16 sierpnia, 17:00
Lutnia Piszczac 4-0 Janowianka Janów Lubelski 16 sierpnia, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 0-2 Polesie Kock 16 sierpnia, 17:00
Hetman Żółkiewka 1-2 Podlasie Biała Podlaska 16 sierpnia, 17:00
Granica Dorohusk 0-0 Unia Hrubieszów 16 sierpnia, 17:00
Włodawianka Włodawa 1-1 Górnik II Łęczna 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Górnik II Łęczna 3-0 Orlęta Łuków 22 sierpnia, 17:00
Unia Hrubieszów 2-1 Włodawianka Włodawa 23 sierpnia, 17:00
Podlasie Biała Podlaska 8-0 Granica Dorohusk 22 sierpnia, 17:00
Polesie Kock 2-0 Hetman Żółkiewka 23 sierpnia, 16:00
Janowianka Janów Lubelski 1-0 Orion Niedrzwica Duża 23 sierpnia, 17:00
Stal Kraśnik 1-2 Lutnia Piszczac 23 sierpnia, 17:00
Victoria Żmudź 1-4 Kryształ Werbkowice 23 sierpnia, 17:00
Powiślak Końskowola 3-2 Opolanin Opole Lubelskie 23 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Orlęta Łuków 3-1 Opolanin Opole Lubelskie 30 sierpnia, 17:00
Kryształ Werbkowice 1-1 Powiślak Końskowola 30 sierpnia, 17:00
Lutnia Piszczac 0-1 Victoria Żmudź 30 sierpnia, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 1-4 Stal Kraśnik 30 sierpnia, 17:00
Hetman Żółkiewka 2-2 Janowianka Janów Lubelski 29 sierpnia, 17:00
Granica Dorohusk 0-3 Polesie Kock 30 sierpnia, 16:00
Włodawianka Włodawa 2-3 Podlasie Biała Podlaska 30 sierpnia, 17:00
Górnik II Łęczna 4-1 Unia Hrubieszów 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Unia Hrubieszów 2-0 Orlęta Łuków 6 września, 16:00
Podlasie Biała Podlaska 6-3 Górnik II Łęczna 5 września, 16:00
Polesie Kock 3-2 Włodawianka Włodawa 6 września, 16:00
Janowianka Janów Lubelski 3-1 Granica Dorohusk 6 września, 17:00
Stal Kraśnik 1-0 Hetman Żółkiewka 6 września, 16:00
Victoria Żmudź 4-2 Orion Niedrzwica Duża 6 września, 16:00
Powiślak Końskowola 4-1 Lutnia Piszczac 6 września, 16:00
Opolanin Opole Lubelskie 0-3 Kryształ Werbkowice 5 września, 14:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Orlęta Łuków 0-1 Kryształ Werbkowice 13 września, 17:00
Lutnia Piszczac 2-2 Opolanin Opole Lubelskie 12 września, 16:00
Orion Niedrzwica Duża 1-0 Powiślak Końskowola 13 września, 16:00
Hetman Żółkiewka 2-2 Victoria Żmudź 13 września, 16:00
Granica Dorohusk 0-3 Stal Kraśnik 13 września, 16:00
Włodawianka Włodawa 2-2 Janowianka Janów Lubelski 13 września, 16:00
Górnik II Łęczna 1-3 Polesie Kock 13 września, 16:00
Unia Hrubieszów 0-3 Podlasie Biała Podlaska 13 września, 16:00

Kolejka 7 - 19-20 września

Podlasie Biała Podlaska 5-0 Orlęta Łuków 19 września, 16:00
Polesie Kock 3-1 Unia Hrubieszów 20 września, 16:00
Janowianka Janów Lubelski 3-0 Górnik II Łęczna 19 września, 16:00
Stal Kraśnik 0-0 Włodawianka Włodawa 20 września, 16:00
Victoria Żmudź 4-1 Granica Dorohusk 20 września, 16:00
Powiślak Końskowola 3-0 Hetman Żółkiewka 20 września, 15:00
Opolanin Opole Lubelskie 2-0 Orion Niedrzwica Duża 19 września, 16:00
Kryształ Werbkowice 1-1 Lutnia Piszczac 20 września, 16:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Orlęta Łuków 1-2 Lutnia Piszczac 27 września, 16:00
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Kryształ Werbkowice 27 września, 16:00
Hetman Żółkiewka 1-2 Opolanin Opole Lubelskie 7 października, 16:00
w pierwotnym terminie (27 września, 16:00) odwołany
Granica Dorohusk 0-2 Powiślak Końskowola 27 września, 16:00
Włodawianka Włodawa 2-0 Victoria Żmudź 27 września, 16:00
Górnik II Łęczna 1-4 Stal Kraśnik 27 września, 16:00
Unia Hrubieszów 1-0 Janowianka Janów Lubelski 27 września, 16:00
Podlasie Biała Podlaska 0-2 Polesie Kock 26 września, 16:00

Kolejka 9 - 3-4 października

Polesie Kock 0-0 Orlęta Łuków 4 października, 15:00
Janowianka Janów Lubelski 0-2 Podlasie Biała Podlaska 4 października, 15:00
Stal Kraśnik 0-0 Unia Hrubieszów 4 października, 15:00
Victoria Żmudź 4-2 Górnik II Łęczna 3 października, 15:00
Powiślak Końskowola 7-0 Włodawianka Włodawa 4 października, 14:00
Opolanin Opole Lubelskie 6-2 Granica Dorohusk 4 października, 16:00
Kryształ Werbkowice 4-0 Hetman Żółkiewka 4 października, 16:00
Lutnia Piszczac 1-0 Orion Niedrzwica Duża 4 października, 15:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Orlęta Łuków 1-1 Orion Niedrzwica Duża 11 października, 15:00
Hetman Żółkiewka 2-0 Lutnia Piszczac 11 października, 15:00
Granica Dorohusk 2-2 Kryształ Werbkowice 11 października, 14:00
Włodawianka Włodawa 1-1 Opolanin Opole Lubelskie 11 października, 15:00
Górnik II Łęczna 1-3 Powiślak Końskowola 11 października, 15:00
Unia Hrubieszów 1-0 Victoria Żmudź 11 października, 15:00
Podlasie Biała Podlaska 1-2 Stal Kraśnik 10 października, 13:00
Polesie Kock 0-2 Janowianka Janów Lubelski 11 października, 13:00

Kolejka 11 - 17-18 października

Janowianka Janów Lubelski 3-1 Orlęta Łuków 18 października, 15:00
Stal Kraśnik 2-3 Polesie Kock 18 października, 14:00
Victoria Żmudź 0-4 Podlasie Biała Podlaska 17 października, 11:00
Powiślak Końskowola 1-1 Unia Hrubieszów 18 października, 14:00
Opolanin Opole Lubelskie 1-3 Górnik II Łęczna 18 października, 15:00
Kryształ Werbkowice 7-0 Włodawianka Włodawa 18 października, 14:00
Lutnia Piszczac 2-0 Granica Dorohusk 18 października, 14:00
Orion Niedrzwica Duża 0-3 Hetman Żółkiewka 18 października, 15:00

Kolejka 12 - 24-25 października

Orlęta Łuków 1-1 Hetman Żółkiewka 25 października, 14:00
Granica Dorohusk 0-0 Orion Niedrzwica Duża 25 października, 14:00
Włodawianka Włodawa 3-0 Lutnia Piszczac 25 października, 13:00
Górnik II Łęczna 1-2 Kryształ Werbkowice 25 października, 14:00
Unia Hrubieszów 5-0 Opolanin Opole Lubelskie 25 października, 14:00
Podlasie Biała Podlaska 2-0 Powiślak Końskowola 24 października, 11:00
Polesie Kock 3-0 Victoria Żmudź 25 października, 14:00
(wo)
na boisku 1-0
Janowianka Janów Lubelski 1-3 Stal Kraśnik 25 października, 14:00

Kolejka 13 - 31 października

Stal Kraśnik 2-1 Orlęta Łuków 31 października, 13:15
mecz pierwotnie zaplanowany na godzinę 13:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Victoria Żmudź 3-0 Janowianka Janów Lubelski 31 października, 13:00
Powiślak Końskowola 2-2 Polesie Kock 31 października, 14:00
Opolanin Opole Lubelskie 2-3 Podlasie Biała Podlaska 31 października, 11:00
Kryształ Werbkowice 1-1 Unia Hrubieszów 31 października, 13:30
Lutnia Piszczac 4-2 Górnik II Łęczna 31 października, 12:00
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Włodawianka Włodawa 31 października, 14:00
Hetman Żółkiewka 1-3 Granica Dorohusk 31 października, 14:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Orlęta Łuków 0-0 Granica Dorohusk 7 listopada, 13:00
Włodawianka Włodawa 2-1 Hetman Żółkiewka 7 listopada, 13:00
Górnik II Łęczna 3-0 Orion Niedrzwica Duża 8 listopada, 13:00
Unia Hrubieszów 1-2 Lutnia Piszczac 8 listopada, 13:00
Podlasie Biała Podlaska 5-0 Kryształ Werbkowice 7 listopada, 11:00
Polesie Kock 0-4 Opolanin Opole Lubelskie 7 listopada, 13:00
Janowianka Janów Lubelski 0-3 Powiślak Końskowola 8 listopada, 13:00
Stal Kraśnik 5-2 Victoria Żmudź 8 listopada, 13:25
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem

Kolejka 15 - 11 listopada

Victoria Żmudź 1-2 Orlęta Łuków 11 listopada, 13:00
Powiślak Końskowola 1-3 Stal Kraśnik 11 listopada, 13:45
Opolanin Opole Lubelskie 0-1 Janowianka Janów Lubelski 11 listopada, 13:45
Kryształ Werbkowice 4-2 Polesie Kock 11 listopada, 13:45
Lutnia Piszczac 0-6 Podlasie Biała Podlaska 11 listopada, 13:00
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Unia Hrubieszów 11 listopada, 13:00
Hetman Żółkiewka 1-6 Górnik II Łęczna 11 listopada, 13:00
Granica Dorohusk 0-1 Włodawianka Włodawa 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 14-15 listopada

Orlęta Łuków 4-0 Włodawianka Włodawa 14 listopada, 13:00
Granica Dorohusk 2-3 Górnik II Łęczna 15 listopada, 13:00
Hetman Żółkiewka 0-0 Unia Hrubieszów 15 listopada, 13:00
Orion Niedrzwica Duża 0-3 Podlasie Biała Podlaska 15 listopada, 13:00
Lutnia Piszczac 6-2 Polesie Kock 14 listopada, 13:00
Kryształ Werbkowice 5-0 Janowianka Janów Lubelski 15 listopada, 12:00
Opolanin Opole Lubelskie 0-2 Stal Kraśnik 15 listopada, 13:30
Powiślak Końskowola 3-0 Victoria Żmudź 13 marca, 14:30
w pierwotnym terminie (14 listopada, 13:00) odwołany na wniosek gości

Kolejka 17 - 19-20 marca

Powiślak Końskowola 1-1 Orlęta Łuków 20 marca, 14:30
Victoria Żmudź 5-1 Opolanin Opole Lubelskie 20 marca, 14:00
Stal Kraśnik 2-1 Kryształ Werbkowice 20 marca, 14:00
Janowianka Janów Lubelski 0-3 Lutnia Piszczac 20 marca, 13:00
Polesie Kock 1-5 Orion Niedrzwica Duża 20 marca, 14:00
Podlasie Biała Podlaska 3-3 Hetman Żółkiewka 19 marca, 14:30
Unia Hrubieszów 6-0 Granica Dorohusk 20 marca, 13:00
Górnik II Łęczna 1-3 Włodawianka Włodawa 19 marca, 11:00

Kolejka 18 - 26 marca

Orlęta Łuków 3-2 Górnik II Łęczna 26 marca, 12:00
Włodawianka Włodawa 1-2 Unia Hrubieszów 26 marca, 13:00
Granica Dorohusk 0-2 Podlasie Biała Podlaska 26 marca, 12:00
Hetman Żółkiewka 4-1 Polesie Kock 26 marca, 12:00
Orion Niedrzwica Duża 2-3 Janowianka Janów Lubelski 26 marca, 11:00
Lutnia Piszczac 1-0 Stal Kraśnik 26 marca, 12:00
w Białej Podlaskiej; na stadionie Podlasia
Kryształ Werbkowice 1-4 Victoria Żmudź 26 marca, 13:00
Opolanin Opole Lubelskie 1-1 Powiślak Końskowola 26 marca, 12:00

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

Opolanin Opole Lubelskie 1-2 Orlęta Łuków 3 kwietnia, 15:00
Powiślak Końskowola 2-4 Kryształ Werbkowice 3 kwietnia, 14:30
Victoria Żmudź 2-0 Lutnia Piszczac 2 kwietnia, 14:00
Stal Kraśnik 0-1 Orion Niedrzwica Duża 3 kwietnia, 14:00
Janowianka Janów Lubelski 1-0 Hetman Żółkiewka 3 kwietnia, 14:00
Polesie Kock 1-1 Granica Dorohusk 3 kwietnia, 14:00
Podlasie Biała Podlaska 3-1 Włodawianka Włodawa 2 kwietnia, 14:00
Unia Hrubieszów 1-1 Górnik II Łęczna 2 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

Orlęta Łuków 0-1 Unia Hrubieszów 10 kwietnia, 16:00
Górnik II Łęczna 1-3 Podlasie Biała Podlaska 10 kwietnia, 16:00
Włodawianka Włodawa 2-1 Polesie Kock 10 kwietnia, 14:00
Granica Dorohusk 1-1 Janowianka Janów Lubelski 9 kwietnia, 16:00
Hetman Żółkiewka 1-2 Stal Kraśnik 10 kwietnia, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 4-1 Victoria Żmudź 10 kwietnia, 16:00
Lutnia Piszczac 1-1 Powiślak Końskowola 10 kwietnia, 14:00
Kryształ Werbkowice 0-0 Opolanin Opole Lubelskie 10 kwietnia, 14:00

Kolejka 21 - 16-17 kwietnia

Kryształ Werbkowice 0-2 Orlęta Łuków 17 kwietnia, 15:00
Opolanin Opole Lubelskie 1-3 Lutnia Piszczac 17 kwietnia, 15:00
Powiślak Końskowola 1-1 Orion Niedrzwica Duża 17 kwietnia, 14:30
Victoria Żmudź 0-0 Hetman Żółkiewka 16 kwietnia, 16:00
Stal Kraśnik 2-4 Granica Dorohusk 17 kwietnia, 15:00
Janowianka Janów Lubelski 1-0 Włodawianka Włodawa 17 kwietnia, 15:00
Polesie Kock 2-1 Górnik II Łęczna 16 kwietnia, 16:00
Podlasie Biała Podlaska 1-0 Unia Hrubieszów 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 23-24 kwietnia

Orlęta Łuków 0-1 Podlasie Biała Podlaska 23 kwietnia, 17:00
Unia Hrubieszów 1-1 Polesie Kock 24 kwietnia, 16:00
Górnik II Łęczna 1-0 Janowianka Janów Lubelski 24 kwietnia, 16:00
Włodawianka Włodawa 2-2 Stal Kraśnik 24 kwietnia, 15:00
Granica Dorohusk 0-2 Victoria Żmudź 23 kwietnia, 16:00
Hetman Żółkiewka 0-3 Powiślak Końskowola 24 kwietnia, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 1-2 Opolanin Opole Lubelskie 24 kwietnia, 16:00
Lutnia Piszczac 2-3 Kryształ Werbkowice 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 30 kwietnia-1 maja

Lutnia Piszczac 1-3 Orlęta Łuków 30 kwietnia, 16:00
Kryształ Werbkowice 4-1 Orion Niedrzwica Duża 30 kwietnia, 15:00
Opolanin Opole Lubelskie 2-1 Hetman Żółkiewka 30 kwietnia, 16:00
Powiślak Końskowola 1-1 Granica Dorohusk 30 kwietnia, 16:00
Victoria Żmudź 5-2 Włodawianka Włodawa 30 kwietnia, 11:00
Stal Kraśnik 5-1 Górnik II Łęczna 30 kwietnia, 16:00
Janowianka Janów Lubelski 1-2 Unia Hrubieszów 30 kwietnia, 16:00
Polesie Kock 1-5 Podlasie Biała Podlaska 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 - 3 maja

Orlęta Łuków 1-3 Polesie Kock 3 maja, 17:00
Podlasie Biała Podlaska 1-1 Janowianka Janów Lubelski 3 maja, 16:00
Unia Hrubieszów 1-2 Stal Kraśnik 3 maja, 17:00
Górnik II Łęczna 2-1 Victoria Żmudź 3 maja, 16:00
Włodawianka Włodawa 0-1 Powiślak Końskowola 3 maja, 13:00
Granica Dorohusk 2-0 Opolanin Opole Lubelskie 3 maja, 17:00
Hetman Żółkiewka 0-5 Kryształ Werbkowice 3 maja, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 2-0 Lutnia Piszczac 3 maja, 17:00

Kolejka 25 - 7-8 maja

Orion Niedrzwica Duża 3-2 Orlęta Łuków 8 maja, 17:00
Lutnia Piszczac 2-1 Hetman Żółkiewka 8 maja, 16:00
Kryształ Werbkowice 0-0 Granica Dorohusk 8 maja, 15:00
Opolanin Opole Lubelskie 5-0 Włodawianka Włodawa 7 maja, 13:30
Powiślak Końskowola 2-3 Górnik II Łęczna 7 maja, 16:00
Victoria Żmudź 1-0 Unia Hrubieszów 7 maja, 17:00
Stal Kraśnik 4-1 Podlasie Biała Podlaska 8 maja, 16:00
Janowianka Janów Lubelski 1-5 Polesie Kock 8 maja, 16:00

Kolejka 26 - 14-15 maja

Orlęta Łuków 5-1 Janowianka Janów Lubelski 15 maja, 17:00
Polesie Kock 3-2 Stal Kraśnik 14 maja, 17:00
Podlasie Biała Podlaska 3-1 Victoria Żmudź 14 maja, 17:00
Unia Hrubieszów 2-1 Powiślak Końskowola 15 maja, 17:00
Górnik II Łęczna 4-2 Opolanin Opole Lubelskie 15 maja, 17:00
Włodawianka Włodawa 2-1 Kryształ Werbkowice 15 maja, 16:00
Granica Dorohusk 0-2 Lutnia Piszczac 14 maja, 17:00
Hetman Żółkiewka 0-3 Orion Niedrzwica Duża 15 maja, 17:00

Kolejka 27 - 21-22 maja

Hetman Żółkiewka 2-2 Orlęta Łuków 22 maja, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Granica Dorohusk 21 maja, 16:00
Lutnia Piszczac 0-1 Włodawianka Włodawa 22 maja, 17:00
Kryształ Werbkowice 7-3 Górnik II Łęczna 22 maja, 16:00
Opolanin Opole Lubelskie 2-1 Unia Hrubieszów 22 maja, 17:00
Powiślak Końskowola 2-0 Podlasie Biała Podlaska 21 maja, 16:00
Victoria Żmudź 3-1 Polesie Kock 21 maja, 17:00
Stal Kraśnik 2-0 Janowianka Janów Lubelski 22 maja, 17:00

Kolejka 28 - 28-29 maja

Orlęta Łuków 2-3 Stal Kraśnik 29 maja, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 1-4 Victoria Żmudź 29 maja, 17:00
Polesie Kock 2-0 Powiślak Końskowola 28 maja, 15:00
Podlasie Biała Podlaska 0-0 Opolanin Opole Lubelskie 28 maja, 17:00
Unia Hrubieszów 0-2 Kryształ Werbkowice 29 maja, 17:00
Górnik II Łęczna 1-2 Lutnia Piszczac 29 maja, 17:00
Włodawianka Włodawa 4-1 Orion Niedrzwica Duża 29 maja, 14:00
Granica Dorohusk 1-0 Hetman Żółkiewka 28 maja, 17:00

Kolejka 29 - 4-5 czerwca

Granica Dorohusk 3-1 Orlęta Łuków 5 czerwca, 17:00
Hetman Żółkiewka 1-3 Włodawianka Włodawa 5 czerwca, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 2-1 Górnik II Łęczna 5 czerwca, 17:00
Lutnia Piszczac 1-0 Unia Hrubieszów 5 czerwca, 17:00
Kryształ Werbkowice 1-4 Podlasie Biała Podlaska 5 czerwca, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 2-2 Polesie Kock 5 czerwca, 17:00
Powiślak Końskowola 1-0 Janowianka Janów Lubelski 5 czerwca, 17:00
Victoria Żmudź 1-1 Stal Kraśnik 5 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 11-12 czerwca

Orlęta Łuków 1-0 Victoria Żmudź 11 czerwca, 17:00
Stal Kraśnik 2-3 Powiślak Końskowola 11 czerwca, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 0-6 Opolanin Opole Lubelskie 11 czerwca, 17:00
Polesie Kock 4-2 Kryształ Werbkowice 11 czerwca, 17:00
Podlasie Biała Podlaska 1-1 Lutnia Piszczac 11 czerwca, 17:00
Unia Hrubieszów 1-1 Orion Niedrzwica Duża 11 czerwca, 17:00
Górnik II Łęczna 2-0 Hetman Żółkiewka 11 czerwca, 17:00
Włodawianka Włodawa 4-3 Granica Dorohusk 11 czerwca, 17:00

III liga 2015/2016 (lubelsko-podkarpacka)

IV liga 2015/2016 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2015/2016 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Chełm)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Lublin)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Zamość)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas