[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2015/2016, grupa: podkarpacka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cosmos Nowotaniec 30 71 22 5 3 59-24 12 3 0 32-7 10 2 3 27-17
2.  Sokół Nisko 30 65 19 8 3 65-30 10 5 0 31-10 9 3 3 34-20
3.  Crasnovia Krasne 30 53 16 5 9 57-30 9 3 3 26-12 7 2 6 31-18
4.  LKS Pisarowce 30 52 15 7 8 53-42 8 3 4 30-24 7 4 4 23-18
5.  Wisłok Wiśniowa 30 49 14 7 9 52-36 9 3 3 29-14 5 4 6 23-22
6.  Błękitni Ropczyce 30 48 13 9 8 47-35 11 3 1 33-14 2 6 7 14-21
7.  Stal Nowa Dęba 30 44 12 8 10 38-31 8 4 3 23-13 4 4 7 15-18
8.  Rzemieślnik Pilzno 30 43 11 10 9 51-37 6 6 3 30-18 5 4 6 21-19
9.  KS Wiązownica 30 41 11 8 11 36-36 9 2 4 20-11 2 6 7 16-25 2 3 1 0 1 2-1
10.  Kolbuszowianka Kolbuszowa 30 41 13 2 15 36-43 8 0 7 18-20 5 2 8 18-23 2 3 1 0 1 1-2
11.  Wisłoka Dębica 30 37 10 7 13 40-49 4 5 6 17-22 6 2 7 23-27
12.  LKS Skołoszów 30 31 9 4 17 36-51 4 3 8 20-23 5 1 9 16-28
13.  Przełom Besko 30 28 8 4 18 42-65 6 2 7 30-28 2 2 11 12-37
14.  Bukowa Jastkowice 30 26 6 8 16 31-55 3 4 8 16-33 3 4 8 15-22
15.  Jedność Niechobrz 30 21 6 3 21 27-62 4 2 9 15-27 2 1 12 12-35
16.  Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 30 20 5 5 20 32-76 3 2 10 15-41 2 3 10 17-35

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Cosmos Nowotaniec    1-1 1-0 1-1 0-0 2-0 3-1 1-0 2-0 4-1 2-0 7-1 2-0 2-1 3-1 1-0 
 2 Sokół Nisko1-0     1-0 2-1 1-1 2-2 0-0 0-0 2-0 2-0 3-0 3-1 7-1 1-0 2-2 4-2 
 3 Crasnovia Krasne3-0 1-0     0-2 0-1 4-2 3-0 0-0 2-0 0-2 2-2 2-0 2-0 2-1 3-0 2-2 
 4 LKS Pisarowce2-3 3-6 2-0     3-2 3-3 0-0 2-1 4-1 2-1 2-3 2-0 1-0 0-0 2-0 2-4 
 5 Wisłok Wiśniowa1-1 2-2 1-0 1-0     2-1 2-2 0-2 3-0 0-1 1-0 1-0 5-1 1-2 5-0 4-2 
 6 Błękitni Ropczyce2-3 1-0 1-1 2-1 2-0     2-1 3-1 1-1 1-1 3-1 4-0 3-2 2-0 3-2 3-0 
 7 Stal Nowa Dęba2-3 1-2 1-0 1-1 4-1 0-0     1-1 3-2 2-1 0-0 2-0 1-2 1-0 2-0 2-0 
 8 Rzemieślnik Pilzno1-1 2-3 2-0 1-2 4-0 1-1 3-0     3-3 1-0 2-3 1-1 1-1 2-2 2-1 4-0 
 9 KS Wiązownica0-2 0-2 0-3 0-0 0-0 1-0 1-0 0-3     2-0 5-0 1-0 1-0 2-1 2-0 5-0 
 10 Kolbuszowianka Kolbuszowa1-2 1-2 1-3 1-2 3-0 1-0 0-2 1-0 1-0     0-4 0-2 2-1 3-1 1-0 2-1 
 11 Wisłoka Dębica1-0 2-3 2-6 1-2 1-1 2-1 0-0 1-1 1-1 0-2     0-1 3-1 1-2 1-0 1-1 
 12 LKS Skołoszów0-1 0-2 2-3 4-2 2-1 0-2 0-2 0-3 0-0 2-2 3-0     5-0 1-3 1-2 0-0 
 13 Przełom Besko1-3 1-2 1-3 1-3 1-4 3-1 2-3 7-2 2-2 3-1 2-1 0-3     0-0 5-0 1-0 
 14 Bukowa Jastkowice0-3 1-1 1-1 1-2 0-5 0-0 1-0 2-1 1-3 3-2 1-3 2-4 0-0     1-3 2-5 
 15 Jedność Niechobrz0-1 0-5 1-4 2-2 1-2 0-1 1-0 1-3 0-0 0-2 1-3 2-1 1-2 3-1     2-0 
 16 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)2-4 4-3 1-7 0-2 0-5 0-0 0-4* 0-3 0-3 1-2 0-3 1-2 3-1 1-1 2-1     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Wisłok Wiśniowa 4-2 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 8 sierpnia, 11:00
Wisłoka Dębica 0-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 8 sierpnia, 17:00 (350)
Jedność Niechobrz 1-4 Crasnovia Krasne 8 sierpnia, 17:00
Błękitni Ropczyce 2-1 Stal Nowa Dęba 8 sierpnia, 17:00
Sokół Nisko 1-0 Bukowa Jastkowice 8 sierpnia, 11:00
KS Wiązownica 0-3 Rzemieślnik Pilzno 9 sierpnia, 16:30
Przełom Besko 1-3 LKS Pisarowce 9 sierpnia, 16:30
Cosmos Nowotaniec 7-1 LKS Skołoszów 9 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

LKS Pisarowce 2-3 Cosmos Nowotaniec 15 sierpnia, 17:00
Rzemieślnik Pilzno 1-1 Przełom Besko 15 sierpnia, 17:00
Bukowa Jastkowice 1-3 KS Wiązownica 16 sierpnia, 17:00
Stal Nowa Dęba 1-2 Sokół Nisko 15 sierpnia, 17:00
Crasnovia Krasne 4-2 Błękitni Ropczyce 15 sierpnia, 17:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-0 Jedność Niechobrz 16 sierpnia, 18:00
Wisłok Wiśniowa 1-0 Wisłoka Dębica 15 sierpnia, 16:00
LKS Skołoszów 0-0 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Wisłoka Dębica 1-1 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 22 sierpnia, 17:00 (350)
Jedność Niechobrz 1-2 Wisłok Wiśniowa 22 sierpnia, 17:00
Błękitni Ropczyce 1-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 22 sierpnia, 17:00
Sokół Nisko 1-0 Crasnovia Krasne 22 sierpnia, 17:00
KS Wiązownica 1-0 Stal Nowa Dęba 23 sierpnia, 16:30
Przełom Besko 0-0 Bukowa Jastkowice 23 sierpnia, 16:30
Cosmos Nowotaniec 1-0 Rzemieślnik Pilzno 23 sierpnia, 14:00
LKS Skołoszów 4-2 LKS Pisarowce 22 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 26 sierpnia

Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 0-2 LKS Pisarowce 26 sierpnia, 17:00
Rzemieślnik Pilzno 1-1 LKS Skołoszów 26 sierpnia, 16:00
Bukowa Jastkowice 0-3 Cosmos Nowotaniec 26 sierpnia, 17:00
Stal Nowa Dęba 1-2 Przełom Besko 26 sierpnia, 17:00
Crasnovia Krasne 2-0 KS Wiązownica 26 sierpnia, 17:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-2 Sokół Nisko 26 sierpnia, 17:00
Wisłok Wiśniowa 2-1 Błękitni Ropczyce 26 sierpnia, 17:00
Wisłoka Dębica 1-0 Jedność Niechobrz 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Jedność Niechobrz 2-0 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 29 sierpnia, 11:00
Błękitni Ropczyce 3-1 Wisłoka Dębica 29 sierpnia, 17:00 (500)
Sokół Nisko 1-1 Wisłok Wiśniowa 2 września, 17:30
KS Wiązownica 2-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 29 sierpnia, 17:00
Przełom Besko 1-3 Crasnovia Krasne 30 sierpnia, 16:30
Cosmos Nowotaniec 3-1 Stal Nowa Dęba 30 sierpnia, 14:00
LKS Skołoszów 1-3 Bukowa Jastkowice 30 sierpnia, 17:00
LKS Pisarowce 2-1 Rzemieślnik Pilzno 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 5-6 września

Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 0-3 Rzemieślnik Pilzno 6 września, 16:00
Bukowa Jastkowice 1-2 LKS Pisarowce 6 września, 17:00
Stal Nowa Dęba 2-0 LKS Skołoszów 5 września, 17:00
Crasnovia Krasne 3-0 Cosmos Nowotaniec 5 września, 11:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-1 Przełom Besko 6 września, 11:00
Wisłok Wiśniowa 3-0 KS Wiązownica 6 września, 15:00
Wisłoka Dębica 2-3 Sokół Nisko 9 września, 17:00 (200)
w pierwotnym terminie (6 września, 17:00) odwołany na wniosek gospodarzy
Jedność Niechobrz 0-1 Błękitni Ropczyce 9 września, 17:00
w pierwotnym terminie (5 września, 16:30) odwołany na wniosek gości

Kolejka 7 - 12-13 września

Błękitni Ropczyce 3-0 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 13 września, 16:00
Sokół Nisko 2-2 Jedność Niechobrz 12 września, 16:00
KS Wiązownica 5-0 Wisłoka Dębica 13 września, 15:30
Przełom Besko 1-4 Wisłok Wiśniowa 11 września, 16:30
Cosmos Nowotaniec 4-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 13 września, 14:00
LKS Skołoszów 2-3 Crasnovia Krasne 13 września, 15:00
LKS Pisarowce 0-0 Stal Nowa Dęba 12 września, 16:00
Rzemieślnik Pilzno 2-2 Bukowa Jastkowice 13 września, 16:00

Kolejka 8 - 19-20 września

Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 1-1 Bukowa Jastkowice 20 września, 16:00
Stal Nowa Dęba 1-1 Rzemieślnik Pilzno 19 września, 16:00
Crasnovia Krasne 0-2 LKS Pisarowce 19 września, 16:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-2 LKS Skołoszów 19 września, 15:00
Wisłok Wiśniowa 1-1 Cosmos Nowotaniec 20 września, 15:00
Wisłoka Dębica 3-1 Przełom Besko 19 września, 16:00 (300)
Jedność Niechobrz 0-0 KS Wiązownica 19 września, 16:00
Błękitni Ropczyce 1-0 Sokół Nisko 19 września, 16:00

Kolejka 9 - 26-27 września

Sokół Nisko 4-2 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 26 września, 16:00
KS Wiązownica 1-0 Błękitni Ropczyce 27 września, 14:00
Przełom Besko 5-0 Jedność Niechobrz 27 września, 15:00
Cosmos Nowotaniec 2-0 Wisłoka Dębica 26 września, 10:00
LKS Skołoszów 2-1 Wisłok Wiśniowa 27 września, 16:00
LKS Pisarowce 2-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 26 września, 16:00
Rzemieślnik Pilzno 2-0 Crasnovia Krasne 26 września, 16:00
Bukowa Jastkowice 1-0 Stal Nowa Dęba 27 września, 16:00

Kolejka 10 - 3-4 października

Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 0-4 Stal Nowa Dęba 3 października, 16:00
(wo)
na boisku 3-4; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Crasnovia Krasne 2-1 Bukowa Jastkowice 4 października, 15:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-0 Rzemieślnik Pilzno 3 października, 15:00
Wisłok Wiśniowa 1-0 LKS Pisarowce 3 października, 11:00
Wisłoka Dębica 0-1 LKS Skołoszów 3 października, 16:00 (300)
Jedność Niechobrz 0-1 Cosmos Nowotaniec 3 października, 15:00
Błękitni Ropczyce 3-2 Przełom Besko 3 października, 16:00
Sokół Nisko 2-0 KS Wiązownica 4 października, 15:00

Kolejka 11 - 10-11 października

KS Wiązownica 5-0 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 11 października, 14:30
Przełom Besko 1-2 Sokół Nisko 11 października, 14:00
Cosmos Nowotaniec 2-0 Błękitni Ropczyce 11 października, 14:00
LKS Skołoszów 1-2 Jedność Niechobrz 11 października, 15:00
LKS Pisarowce 2-3 Wisłoka Dębica 10 października, 11:00
Rzemieślnik Pilzno 4-0 Wisłok Wiśniowa 10 października, 15:00
Bukowa Jastkowice 3-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 11 października, 15:00
Stal Nowa Dęba 1-0 Crasnovia Krasne 10 października, 15:00

Kolejka 12 - 17-18 października

Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 1-7 Crasnovia Krasne 18 października, 15:30
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-2 Stal Nowa Dęba 31 października, 11:00
w pierwotnym terminie (17 października, 11:00) odwołany
Wisłok Wiśniowa 1-2 Bukowa Jastkowice 18 października, 14:00
Wisłoka Dębica 1-1 Rzemieślnik Pilzno 17 października, 15:00
Jedność Niechobrz 2-2 LKS Pisarowce 17 października, 14:30
Błękitni Ropczyce 4-0 LKS Skołoszów 17 października, 15:00
Sokół Nisko 1-0 Cosmos Nowotaniec 17 października, 15:00
KS Wiązownica 1-0 Przełom Besko 18 października, 14:00

Kolejka 13 - 24-25 października

Przełom Besko 1-0 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 25 października, 14:00
Cosmos Nowotaniec 2-0 KS Wiązownica 25 października, 14:00
LKS Skołoszów 0-2 Sokół Nisko 25 października, 14:00
LKS Pisarowce 3-3 Błękitni Ropczyce 24 października, 15:00
Rzemieślnik Pilzno 2-1 Jedność Niechobrz 25 października, 14:00
Bukowa Jastkowice 1-3 Wisłoka Dębica 25 października, 14:00
Stal Nowa Dęba 4-1 Wisłok Wiśniowa 24 października, 14:00
Crasnovia Krasne 0-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 24 października, 14:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 1-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 7 listopada, 13:00
Wisłok Wiśniowa 1-0 Crasnovia Krasne 7 listopada, 14:00
Wisłoka Dębica 0-0 Stal Nowa Dęba 7 listopada, 14:00
Jedność Niechobrz 3-1 Bukowa Jastkowice 7 listopada, 12:00
Błękitni Ropczyce 3-1 Rzemieślnik Pilzno 7 listopada, 14:00
Sokół Nisko 2-1 LKS Pisarowce 7 listopada, 13:00
KS Wiązownica 1-0 LKS Skołoszów 8 listopada, 13:00
Przełom Besko 1-3 Cosmos Nowotaniec 8 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Cosmos Nowotaniec 1-0 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 11 listopada, 11:00
LKS Skołoszów 5-0 Przełom Besko 11 listopada, 14:00
LKS Pisarowce 4-1 KS Wiązownica 31 października, 14:00
Rzemieślnik Pilzno 2-3 Sokół Nisko 11 listopada, 14:00
Bukowa Jastkowice 0-0 Błękitni Ropczyce 11 listopada, 13:00
Stal Nowa Dęba 2-0 Jedność Niechobrz 11 listopada, 13:00
Crasnovia Krasne 2-2 Wisłoka Dębica 11 listopada, 13:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 3-0 Wisłok Wiśniowa 11 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 0-5 Wisłok Wiśniowa 19 marca, 15:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-4 Wisłoka Dębica 20 marca, 12:00
Crasnovia Krasne 3-0 Jedność Niechobrz 19 marca, 13:00
Stal Nowa Dęba 0-0 Błękitni Ropczyce 19 marca, 14:00
Bukowa Jastkowice 1-1 Sokół Nisko 20 marca, 15:00
Rzemieślnik Pilzno 3-3 KS Wiązownica 20 marca, 14:00
LKS Pisarowce 1-0 Przełom Besko 19 marca, 14:00
LKS Skołoszów 0-1 Cosmos Nowotaniec 20 marca, 14:00

Kolejka 17 - 26 marca

Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 1-2 LKS Skołoszów 26 marca, 13:00
Cosmos Nowotaniec 1-1 LKS Pisarowce 26 marca, 13:00
Przełom Besko 7-2 Rzemieślnik Pilzno 26 marca, 12:00
KS Wiązownica 2-1 Bukowa Jastkowice 26 marca, 13:30
Sokół Nisko 0-0 Stal Nowa Dęba 26 marca, 15:00
Błękitni Ropczyce 1-1 Crasnovia Krasne 26 marca, 13:00
Jedność Niechobrz 0-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 26 marca, 14:00
Wisłoka Dębica 1-1 Wisłok Wiśniowa 26 marca, 14:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 0-3 Wisłoka Dębica 3 kwietnia, 16:00
Wisłok Wiśniowa 5-0 Jedność Niechobrz 3 kwietnia, 14:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-0 Błękitni Ropczyce 3 kwietnia, 11:00
Crasnovia Krasne 1-0 Sokół Nisko 2 kwietnia, 14:00
Stal Nowa Dęba 3-2 KS Wiązownica 2 kwietnia, 15:00
Bukowa Jastkowice 0-0 Przełom Besko 3 kwietnia, 16:00
Rzemieślnik Pilzno 1-1 Cosmos Nowotaniec 3 kwietnia, 14:00
LKS Pisarowce 2-0 LKS Skołoszów 2 kwietnia, 16:00
w Sanoku; na boisku przy ul. Stróżowskiej

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

LKS Pisarowce 2-4 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 9 kwietnia, 16:00
w Sanoku; na boisku przy ul. Stróżowskiej
LKS Skołoszów 0-3 Rzemieślnik Pilzno 10 kwietnia, 14:00
Cosmos Nowotaniec 2-1 Bukowa Jastkowice 10 kwietnia, 14:00
Przełom Besko 2-3 Stal Nowa Dęba 10 kwietnia, 15:00
KS Wiązownica 0-3 Crasnovia Krasne 10 kwietnia, 14:00
Sokół Nisko 2-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 9 kwietnia, 15:00
Błękitni Ropczyce 2-0 Wisłok Wiśniowa 9 kwietnia, 15:00
Jedność Niechobrz 1-3 Wisłoka Dębica 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 2-1 Jedność Niechobrz 17 kwietnia, 16:00
Wisłoka Dębica 2-1 Błękitni Ropczyce 16 kwietnia, 15:00 (500)
Wisłok Wiśniowa 2-2 Sokół Nisko 17 kwietnia, 14:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-0 KS Wiązownica 16 kwietnia, 16:00
Crasnovia Krasne 2-0 Przełom Besko 16 kwietnia, 15:00
Stal Nowa Dęba 2-3 Cosmos Nowotaniec 16 kwietnia, 16:00
Bukowa Jastkowice 2-4 LKS Skołoszów 17 kwietnia, 17:00
Rzemieślnik Pilzno 1-2 LKS Pisarowce 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Rzemieślnik Pilzno 4-0 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 23 kwietnia, 16:00
LKS Pisarowce 0-0 Bukowa Jastkowice 23 kwietnia, 16:00
LKS Skołoszów 0-2 Stal Nowa Dęba 24 kwietnia, 14:00
Cosmos Nowotaniec 1-0 Crasnovia Krasne 24 kwietnia, 14:00
Przełom Besko 3-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 24 kwietnia, 16:30
KS Wiązownica 0-0 Wisłok Wiśniowa 24 kwietnia, 16:00
Sokół Nisko 3-0 Wisłoka Dębica 23 kwietnia, 16:00
Błękitni Ropczyce 3-2 Jedność Niechobrz 23 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 0-0 Błękitni Ropczyce 30 kwietnia, 17:00
Jedność Niechobrz 0-5 Sokół Nisko 1 maja, 14:00
Wisłoka Dębica 1-1 KS Wiązownica 30 kwietnia, 15:00 (550)
Wisłok Wiśniowa 5-1 Przełom Besko 30 kwietnia, 11:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-2 Cosmos Nowotaniec 30 kwietnia, 16:00
Crasnovia Krasne 2-0 LKS Skołoszów 30 kwietnia, 16:00
Stal Nowa Dęba 1-1 LKS Pisarowce 30 kwietnia, 16:00
Bukowa Jastkowice 2-1 Rzemieślnik Pilzno 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 3 maja

Bukowa Jastkowice 2-5 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 3 maja, 17:00
Rzemieślnik Pilzno 3-0 Stal Nowa Dęba 3 maja, 11:00
LKS Pisarowce 2-0 Crasnovia Krasne 3 maja, 17:00
LKS Skołoszów 2-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 3 maja, 17:00
Cosmos Nowotaniec 0-0 Wisłok Wiśniowa 3 maja, 14:00
Przełom Besko 2-1 Wisłoka Dębica 3 maja, 16:30
KS Wiązownica 2-0 Jedność Niechobrz 3 maja, 17:00
Sokół Nisko 2-2 Błękitni Ropczyce 3 maja, 11:00

Kolejka 24 - 7-8 maja

Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 4-3 Sokół Nisko 8 maja, 17:00
Błękitni Ropczyce 1-1 KS Wiązownica 7 maja, 17:00
Jedność Niechobrz 1-2 Przełom Besko 7 maja, 16:00
Wisłoka Dębica 1-0 Cosmos Nowotaniec 8 maja, 16:00 (450)
Wisłok Wiśniowa 1-0 LKS Skołoszów 7 maja, 16:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-2 LKS Pisarowce 7 maja, 16:00
Crasnovia Krasne 0-0 Rzemieślnik Pilzno 7 maja, 17:00
Stal Nowa Dęba 1-0 Bukowa Jastkowice 7 maja, 17:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

Stal Nowa Dęba 2-0 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 14 maja, 17:00
Bukowa Jastkowice 1-1 Crasnovia Krasne 15 maja, 17:00
Rzemieślnik Pilzno 1-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 15 maja, 17:00
LKS Pisarowce 3-2 Wisłok Wiśniowa 14 maja, 11:00
LKS Skołoszów 3-0 Wisłoka Dębica 15 maja, 17:30
Cosmos Nowotaniec 3-1 Jedność Niechobrz 15 maja, 14:00
Przełom Besko 3-1 Błękitni Ropczyce 15 maja, 16:30
KS Wiązownica 0-2 Sokół Nisko 14 maja, 17:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 0-3 KS Wiązownica 22 maja, 16:00
Sokół Nisko 7-1 Przełom Besko 21 maja, 17:00
Błękitni Ropczyce 2-3 Cosmos Nowotaniec 21 maja, 17:00
Jedność Niechobrz 2-1 LKS Skołoszów 21 maja, 14:00
Wisłoka Dębica 1-2 LKS Pisarowce 21 maja, 17:00 (450)
Wisłok Wiśniowa 0-2 Rzemieślnik Pilzno 22 maja, 17:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 3-1 Bukowa Jastkowice 21 maja, 17:00
Crasnovia Krasne 3-0 Stal Nowa Dęba 21 maja, 17:00

Kolejka 27 - 25 maja

Crasnovia Krasne 2-2 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 25 maja, 17:00
Stal Nowa Dęba 2-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 25 maja, 17:00
Bukowa Jastkowice 0-5 Wisłok Wiśniowa 25 maja, 18:00
Rzemieślnik Pilzno 2-3 Wisłoka Dębica 25 maja, 17:00
LKS Pisarowce 2-0 Jedność Niechobrz 25 maja, 17:00
LKS Skołoszów 0-2 Błękitni Ropczyce 25 maja, 17:00
Cosmos Nowotaniec 1-1 Sokół Nisko 25 maja, 17:00
Przełom Besko 2-2 KS Wiązownica 25 maja, 17:00

Kolejka 28 - 28-29 maja

Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 3-1 Przełom Besko 29 maja, 17:00
KS Wiązownica 0-2 Cosmos Nowotaniec 29 maja, 17:00
Sokół Nisko 3-1 LKS Skołoszów 28 maja, 17:00
Błękitni Ropczyce 2-1 LKS Pisarowce 28 maja, 17:00
Jedność Niechobrz 1-3 Rzemieślnik Pilzno 28 maja, 15:00
Wisłoka Dębica 1-2 Bukowa Jastkowice 28 maja, 17:00
Wisłok Wiśniowa 2-2 Stal Nowa Dęba 29 maja, 17:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-3 Crasnovia Krasne 28 maja, 17:00

Kolejka 29 - 4-5 czerwca

Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-1 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 4 czerwca, 17:00
Crasnovia Krasne 0-1 Wisłok Wiśniowa 4 czerwca, 17:00
Stal Nowa Dęba 0-0 Wisłoka Dębica 4 czerwca, 17:00
Bukowa Jastkowice 1-3 Jedność Niechobrz 4 czerwca, 17:00
Rzemieślnik Pilzno 1-1 Błękitni Ropczyce 4 czerwca, 17:00
LKS Pisarowce 3-6 Sokół Nisko 4 czerwca, 17:00
LKS Skołoszów 0-0 KS Wiązownica 4 czerwca, 17:00
Cosmos Nowotaniec 2-0 Przełom Besko 4 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 11-12 czerwca

Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 2-4 Cosmos Nowotaniec 11 czerwca, 17:00
Przełom Besko 0-3 LKS Skołoszów 11 czerwca, 17:00
KS Wiązownica 0-0 LKS Pisarowce 11 czerwca, 17:00
Sokół Nisko 0-0 Rzemieślnik Pilzno 11 czerwca, 17:00
Błękitni Ropczyce 2-0 Bukowa Jastkowice 11 czerwca, 17:00
Jedność Niechobrz 1-0 Stal Nowa Dęba 11 czerwca, 17:00
Wisłoka Dębica 2-6 Crasnovia Krasne 11 czerwca, 17:00
Wisłok Wiśniowa 0-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 11 czerwca, 17:00

III liga 2015/2016 (lubelsko-podkarpacka)

IV liga 2015/2016 (lubelska)

Klasa okręgowa 2015/2016 (Dębica)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Krosno)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Stalowa Wola)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas