[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Jarosław
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Start Pruchnik 30 71 22 5 3 67-14 12 3 0 38-4 10 2 3 29-10
2.  Motor Grochowce 30 62 18 8 4 69-29 13 1 1 44-15 5 7 3 25-14
3.  Granica Stubno 30 58 17 7 6 54-23 7 5 3 26-12 10 2 3 28-11 2 6 2 0 0 5-2
4.  Huragan Gniewczyna 30 58 17 7 6 75-39 9 4 2 39-14 8 3 4 36-25 2 0 0 0 2 2-5
5.  MKS Kańczuga 30 53 16 5 9 66-35 11 1 3 40-14 5 4 6 26-21
6.  Płomień Morawsko 30 52 15 7 8 58-41 7 4 4 29-22 8 3 4 29-19
7.  Santos Piwoda 30 40 11 7 12 36-45 6 5 4 23-24 5 2 8 13-21
8.  Sanoczanka Święte 30 39 11 6 13 57-62 8 2 5 37-28 3 4 8 20-34
9.  Fenix Leszno 30 37 11 4 15 45-54 7 2 6 26-23 4 2 9 19-31
10.  Pogoń-Sokół Lubaczów 30 36 10 6 14 51-53 6 2 7 25-16 4 4 7 26-37
11.  Promyk Urzejowice 30 33 9 6 15 44-60 4 2 9 20-29 5 4 6 24-31 2 6 2 0 0 4-1
12.  Błękitni Grzęska 30 33 9 6 15 53-72 5 2 8 27-43 4 4 7 26-29 2 0 0 0 2 1-4
13.  MKS Radymno 30 29 8 5 17 35-51 4 3 8 19-22 4 2 9 16-29
14.  Zorza Zarzecze 30 28 7 7 16 37-62 6 4 5 22-23 1 3 11 15-39
15.  Makovia Makowisko 30 22 4 10 16 34-83 3 7 5 22-29 1 3 11 12-54
16.  Czarni Oleszyce 30 20 6 2 22 31-89 5 2 8 19-38 1 0 14 12-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Start Pruchnik    2-0 1-0 0-0 3-1 0-0 2-1 7-0 3-1 4-0 0-0 3-1 3-0 3-0 3-0 4-0 
 2 Motor Grochowce1-1     2-1 2-1 4-3 0-1 2-0 2-1 2-0 3-0 5-1 4-3 4-1 5-1 5-1 3-0 
 3 Granica Stubno0-2 2-0     3-2 0-0 2-0 1-1 0-0 1-2 2-2 6-1 1-2 0-0 3-0 4-0 1-0 
 4 Huragan Gniewczyna1-0 1-1 0-2     2-0 3-2 3-0 0-1 5-0 4-1 4-3 1-1 1-1 2-2 7-0 5-0 
 5 MKS Kańczuga0-0 2-1 2-0 1-3     0-1 1-0 2-0 1-0 5-3 0-2 4-0 5-1 2-0 9-0 6-3 
 6 Płomień Morawsko2-0 2-2 0-1 2-4 0-2     0-1 2-2 2-2 2-0 5-2 3-3 3-1 1-0 2-0 3-2 
 7 Santos Piwoda0-4 0-4 0-2 1-1 1-1 1-1     3-3 2-1 3-2 1-2 1-1 2-1 3-0 2-1 3-0 
 8 Sanoczanka Święte0-2 0-1 1-1 2-4 2-1 0-4 3-0     0-5 4-0 3-2 4-3 1-0 4-1 3-3 10-1 
 9 Fenix Leszno2-1 0-3 1-2 5-3 3-1 1-2 0-1 2-1     2-2 0-1 1-0 0-2 2-2 6-2 1-0 
 10 Pogoń-Sokół Lubaczów0-1 1-1 0-2 4-0 2-1 1-2 0-1 1-2 2-0     1-1 0-1 4-1 3-1 5-0 1-2 
 11 Promyk Urzejowice0-1 0-4 1-3 2-2 0-2 1-3 0-2 3-1 4-0 1-3     1-0 0-2 2-2 1-3 4-1 
 12 Błękitni Grzęska2-7 0-4 1-3 1-5 1-3 1-6 3-0 3-2 3-0 2-2 1-3     1-2 3-2 2-2 3-2 
 13 MKS Radymno0-1 1-1 0-4 1-3 1-2 3-0 1-4 4-0 1-2 1-2 0-2 1-1     2-0 0-0 3-0 
 14 Zorza Zarzecze1-2 2-2 1-4 1-3 1-1 0-3 2-1 1-1 1-0 1-2 2-2 2-1 2-1     3-0 2-0 
 15 Makovia Makowisko1-6 0-0 1-1 0-1 1-1 3-3 0-0 2-5 1-1 1-5 1-1 2-3 3-1 4-0     2-1 
 16 Czarni Oleszyce0-1 1-1 0-2 0-4 0-7 3-1 3-1 2-1 3-5 2-2 2-1 1-6 0-2 0-4 2-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Motor Grochowce 1-1 Start Pruchnik 9 sierpnia, 16:00
Promyk Urzejowice 1-0 Błękitni Grzęska 9 sierpnia, 17:00
Huragan Gniewczyna 3-0 Santos Piwoda 9 sierpnia, 17:00
Fenix Leszno 0-2 MKS Radymno 9 sierpnia, 17:00
Zorza Zarzecze 1-1 Sanoczanka Święte 9 sierpnia, 17:00
Makovia Makowisko 1-1 Granica Stubno 9 sierpnia, 15:30
Czarni Oleszyce 2-2 Pogoń-Sokół Lubaczów 8 sierpnia, 17:00
MKS Kańczuga 0-1 Płomień Morawsko 8 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Start Pruchnik 0-0 Płomień Morawsko 15 sierpnia, 17:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 2-1 MKS Kańczuga 15 sierpnia, 17:00
Granica Stubno 1-0 Czarni Oleszyce 16 sierpnia, 17:00
Sanoczanka Święte 3-3 Makovia Makowisko 16 sierpnia, 17:00
MKS Radymno 2-0 Zorza Zarzecze 15 sierpnia, 17:00
Santos Piwoda 2-1 Fenix Leszno 16 sierpnia, 17:00
Błękitni Grzęska 1-5 Huragan Gniewczyna 16 sierpnia, 17:00
Motor Grochowce 5-1 Promyk Urzejowice 16 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Promyk Urzejowice 0-1 Start Pruchnik 23 sierpnia, 17:00
Huragan Gniewczyna 1-1 Motor Grochowce 23 sierpnia, 17:00
Fenix Leszno 1-0 Błękitni Grzęska 22 sierpnia, 13:00
Zorza Zarzecze 2-1 Santos Piwoda 23 sierpnia, 11:00
Makovia Makowisko 3-1 MKS Radymno 23 sierpnia, 17:00
Czarni Oleszyce 2-1 Sanoczanka Święte 23 sierpnia, 17:00
Płomień Morawsko 2-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 23 sierpnia, 17:00
Granica Stubno 0-0 MKS Kańczuga 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Start Pruchnik 4-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 29 sierpnia, 17:00
Granica Stubno 2-0 Płomień Morawsko 29 sierpnia, 16:30
Sanoczanka Święte 2-1 MKS Kańczuga 30 sierpnia, 17:00
MKS Radymno 3-0 Czarni Oleszyce 29 sierpnia, 17:00
Santos Piwoda 2-1 Makovia Makowisko 30 sierpnia, 17:00
Błękitni Grzęska 3-2 Zorza Zarzecze 30 sierpnia, 17:00
Motor Grochowce 2-0 Fenix Leszno 29 sierpnia, 17:00
Promyk Urzejowice 2-2 Huragan Gniewczyna 30 sierpnia, 17:00
jednocześnie mecz I rundy PP Jarosław

Kolejka 5 - 5-6 września

Huragan Gniewczyna 1-0 Start Pruchnik 6 września, 13:00
Fenix Leszno 0-1 Promyk Urzejowice 6 września, 16:00
Zorza Zarzecze 2-2 Motor Grochowce 6 września, 16:00
Makovia Makowisko 2-3 Błękitni Grzęska 6 września, 16:00
Czarni Oleszyce 3-1 Santos Piwoda 5 września, 16:00
Płomień Morawsko 2-2 Sanoczanka Święte 6 września, 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-2 Granica Stubno 5 września, 16:00
MKS Radymno 1-2 MKS Kańczuga 5 września, 16:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Start Pruchnik 1-0 Granica Stubno 12 września, 11:00
Sanoczanka Święte 4-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 13 września, 16:00
MKS Radymno 3-0 Płomień Morawsko 12 września, 16:00
Santos Piwoda 1-1 MKS Kańczuga 13 września, 16:00
Błękitni Grzęska 3-2 Czarni Oleszyce 13 września, 16:00
Motor Grochowce 5-1 Makovia Makowisko 13 września, 16:00
Promyk Urzejowice 2-2 Zorza Zarzecze 13 września, 16:00
Huragan Gniewczyna 5-0 Fenix Leszno 13 września, 16:00

Kolejka 7 - 19-20 września

Fenix Leszno 2-1 Start Pruchnik 20 września, 16:00
Zorza Zarzecze 1-3 Huragan Gniewczyna 20 września, 12:00
Makovia Makowisko 1-1 Promyk Urzejowice 19 września, 16:00
Czarni Oleszyce 1-1 Motor Grochowce 19 września, 16:00
Płomień Morawsko 0-1 Santos Piwoda 20 września, 14:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 4-1 MKS Radymno 19 września, 16:00
Granica Stubno 0-0 Sanoczanka Święte 20 września, 16:00
Błękitni Grzęska 1-3 MKS Kańczuga 20 września, 15:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Start Pruchnik 7-0 Sanoczanka Święte 27 września, 15:00
MKS Radymno 0-4 Granica Stubno 26 września, 16:00
Santos Piwoda 3-2 Pogoń-Sokół Lubaczów 27 września, 16:00
Błękitni Grzęska 1-6 Płomień Morawsko 27 września, 15:00
Motor Grochowce 4-3 MKS Kańczuga 27 września, 16:00
Promyk Urzejowice 4-1 Czarni Oleszyce 27 września, 16:00
Huragan Gniewczyna 7-0 Makovia Makowisko 27 września, 13:00
Fenix Leszno 2-2 Zorza Zarzecze 27 września, 16:00

Kolejka 9 - 3-4 października

Zorza Zarzecze 1-2 Start Pruchnik 4 października, 15:00
Makovia Makowisko 1-1 Fenix Leszno 3 października, 15:00
Czarni Oleszyce 0-4 Huragan Gniewczyna 4 października, 15:00
MKS Kańczuga 0-2 Promyk Urzejowice 3 października, 11:00
w Dynowie
Płomień Morawsko 2-2 Motor Grochowce 4 października, 15:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-1 Błękitni Grzęska 3 października, 15:00
Granica Stubno 1-1 Santos Piwoda 4 października, 15:00
Sanoczanka Święte 1-0 MKS Radymno 4 października, 15:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Start Pruchnik 3-0 MKS Radymno 11 października, 14:30
Santos Piwoda 3-3 Sanoczanka Święte 10 października, 15:00
Błękitni Grzęska 1-3 Granica Stubno 10 października, 11:00
Motor Grochowce 3-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 11 października, 15:00
Promyk Urzejowice 1-3 Płomień Morawsko 11 października, 15:00
Huragan Gniewczyna 2-0 MKS Kańczuga 10 października, 11:00
Fenix Leszno 1-0 Czarni Oleszyce 10 października, 15:00
Zorza Zarzecze 3-0 Makovia Makowisko 11 października, 15:00

Kolejka 11 - 17-18 października

Makovia Makowisko 1-6 Start Pruchnik 18 października, 15:00
Czarni Oleszyce 0-4 Zorza Zarzecze 17 października, 15:00
Płomień Morawsko 2-4 Huragan Gniewczyna 18 października, 15:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-1 Promyk Urzejowice 17 października, 15:00
Granica Stubno 2-0 Motor Grochowce 18 października, 15:00
Sanoczanka Święte 4-3 Błękitni Grzęska 18 października, 15:00
MKS Radymno 1-4 Santos Piwoda 17 października, 15:00
Fenix Leszno 3-1 MKS Kańczuga 17 października, 15:00

Kolejka 12 - 24-25 października

Start Pruchnik 2-1 Santos Piwoda 24 października, 15:00
Błękitni Grzęska 1-2 MKS Radymno 24 października, 15:00
Motor Grochowce 2-1 Sanoczanka Święte 25 października, 14:00
Promyk Urzejowice 1-3 Granica Stubno 25 października, 14:00
Huragan Gniewczyna 4-1 Pogoń-Sokół Lubaczów 25 października, 13:00
Fenix Leszno 1-2 Płomień Morawsko 24 października, 15:00
Zorza Zarzecze 1-1 MKS Kańczuga 25 października, 14:00
Makovia Makowisko 2-1 Czarni Oleszyce 25 października, 14:00

Kolejka 13 - 31 października

Czarni Oleszyce 0-1 Start Pruchnik 31 października, 14:00
Płomień Morawsko 1-0 Zorza Zarzecze 31 października, 14:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 2-0 Fenix Leszno 31 października, 14:00
Granica Stubno 3-2 Huragan Gniewczyna 31 października, 14:00
Sanoczanka Święte 3-2 Promyk Urzejowice 31 października, 14:00
MKS Radymno 1-1 Motor Grochowce 31 października, 14:00
Santos Piwoda 1-1 Błękitni Grzęska 31 października, 14:00
Makovia Makowisko 1-1 MKS Kańczuga 31 października, 14:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Start Pruchnik 3-1 Błękitni Grzęska 8 listopada, 13:30
Motor Grochowce 2-0 Santos Piwoda 8 listopada, 14:00
Promyk Urzejowice 0-2 MKS Radymno 8 listopada, 14:00
Huragan Gniewczyna 0-1 Sanoczanka Święte 8 listopada, 13:00
Fenix Leszno 1-2 Granica Stubno 7 listopada, 14:00
Zorza Zarzecze 1-2 Pogoń-Sokół Lubaczów 8 listopada, 14:00
Makovia Makowisko 3-3 Płomień Morawsko 7 listopada, 14:00
Czarni Oleszyce 0-7 MKS Kańczuga 7 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 11 listopada

MKS Kańczuga 0-0 Start Pruchnik 11 listopada, 14:00
Płomień Morawsko 3-2 Czarni Oleszyce 11 listopada, 14:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 5-0 Makovia Makowisko 11 listopada, 14:00
Granica Stubno 3-0 Zorza Zarzecze 11 listopada, 14:00
Sanoczanka Święte 0-5 Fenix Leszno 11 listopada, 14:00
MKS Radymno 1-3 Huragan Gniewczyna 11 listopada, 14:00
Santos Piwoda 1-2 Promyk Urzejowice 14 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 14:00) odwołany
Błękitni Grzęska 0-4 Motor Grochowce 11 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

Start Pruchnik 2-0 Motor Grochowce 20 marca, 14:00
Błękitni Grzęska 1-3 Promyk Urzejowice 19 marca, 15:00
Santos Piwoda 1-1 Huragan Gniewczyna 20 marca, 14:00
MKS Radymno 1-2 Fenix Leszno 20 marca, 14:00
Sanoczanka Święte 4-1 Zorza Zarzecze 20 marca, 15:00
Granica Stubno 4-0 Makovia Makowisko 20 marca, 14:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-2 Czarni Oleszyce 19 marca, 15:00
Płomień Morawsko 0-2 MKS Kańczuga 20 marca, 13:00

Kolejka 17 - 26 marca

Płomień Morawsko 2-0 Start Pruchnik 26 marca, 13:00
MKS Kańczuga 5-3 Pogoń-Sokół Lubaczów 26 marca, 12:00
Czarni Oleszyce 0-2 Granica Stubno 26 marca, 12:00
Makovia Makowisko 2-5 Sanoczanka Święte 26 marca, 12:00
Zorza Zarzecze 2-1 MKS Radymno 26 marca, 12:00
Fenix Leszno 0-1 Santos Piwoda 26 marca, 12:00
Huragan Gniewczyna 1-1 Błękitni Grzęska 26 marca, 12:00
Promyk Urzejowice 0-4 Motor Grochowce 26 marca, 12:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

MKS Kańczuga 2-0 Granica Stubno 2 kwietnia, 16:00
Start Pruchnik 0-0 Promyk Urzejowice 3 kwietnia, 15:00
Motor Grochowce 2-1 Huragan Gniewczyna 3 kwietnia, 16:00
Błękitni Grzęska 3-0 Fenix Leszno 2 kwietnia, 16:00
Santos Piwoda 3-0 Zorza Zarzecze 3 kwietnia, 15:00
MKS Radymno 0-0 Makovia Makowisko 2 kwietnia, 16:00
Sanoczanka Święte 10-1 Czarni Oleszyce 3 kwietnia, 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-2 Płomień Morawsko 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Pogoń-Sokół Lubaczów 0-1 Start Pruchnik 9 kwietnia, 16:00
Płomień Morawsko 0-1 Granica Stubno 10 kwietnia, 16:00
MKS Kańczuga 2-0 Sanoczanka Święte 9 kwietnia, 16:00
Czarni Oleszyce 0-2 MKS Radymno 10 kwietnia, 16:00
Makovia Makowisko 0-0 Santos Piwoda 9 kwietnia, 16:00
Zorza Zarzecze 2-1 Błękitni Grzęska 9 kwietnia, 16:00
Fenix Leszno 0-3 Motor Grochowce 9 kwietnia, 16:00
Huragan Gniewczyna 4-3 Promyk Urzejowice 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

MKS Kańczuga 5-1 MKS Radymno 16 kwietnia, 15:00
Start Pruchnik 0-0 Huragan Gniewczyna 17 kwietnia, 15:00
Promyk Urzejowice 4-0 Fenix Leszno 17 kwietnia, 16:00
Motor Grochowce 5-1 Zorza Zarzecze 17 kwietnia, 16:00
Błękitni Grzęska 2-2 Makovia Makowisko 17 kwietnia, 16:00
Santos Piwoda 3-0 Czarni Oleszyce 17 kwietnia, 16:00
Sanoczanka Święte 0-4 Płomień Morawsko 17 kwietnia, 16:00
Granica Stubno 2-2 Pogoń-Sokół Lubaczów 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Granica Stubno 0-2 Start Pruchnik 24 kwietnia, 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-2 Sanoczanka Święte 23 kwietnia, 16:00
Płomień Morawsko 3-1 MKS Radymno 24 kwietnia, 17:00
MKS Kańczuga 1-0 Santos Piwoda 23 kwietnia, 14:00
Czarni Oleszyce 1-6 Błękitni Grzęska 24 kwietnia, 16:00
Makovia Makowisko 0-0 Motor Grochowce 23 kwietnia, 16:00
Zorza Zarzecze 2-2 Promyk Urzejowice 24 kwietnia, 16:00
Fenix Leszno 5-3 Huragan Gniewczyna 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

MKS Kańczuga 4-0 Błękitni Grzęska 29 kwietnia, 17:30
Start Pruchnik 3-1 Fenix Leszno 30 kwietnia, 11:00
Huragan Gniewczyna 2-2 Zorza Zarzecze 30 kwietnia, 16:00
Promyk Urzejowice 1-3 Makovia Makowisko 30 kwietnia, 16:00
Motor Grochowce 3-0 Czarni Oleszyce 30 kwietnia, 16:00
Santos Piwoda 1-1 Płomień Morawsko 1 maja, 16:00
MKS Radymno 1-2 Pogoń-Sokół Lubaczów 30 kwietnia, 12:00
Sanoczanka Święte 1-1 Granica Stubno 1 maja, 17:00

Kolejka 23 - 3 maja

Sanoczanka Święte 0-2 Start Pruchnik 3 maja, 17:00
Granica Stubno 0-0 MKS Radymno 3 maja, 17:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-1 Santos Piwoda 3 maja, 17:00
Płomień Morawsko 3-3 Błękitni Grzęska 3 maja, 17:00
MKS Kańczuga 2-1 Motor Grochowce 3 maja, 17:00
Czarni Oleszyce 2-1 Promyk Urzejowice 3 maja, 17:00
Makovia Makowisko 0-1 Huragan Gniewczyna 3 maja, 17:00
Zorza Zarzecze 1-0 Fenix Leszno 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 7-8 maja

Start Pruchnik 3-0 Zorza Zarzecze 8 maja, 15:00
Fenix Leszno 6-2 Makovia Makowisko 7 maja, 17:00
Huragan Gniewczyna 5-0 Czarni Oleszyce 8 maja, 17:00
Promyk Urzejowice 0-2 MKS Kańczuga 8 maja, 17:00
Motor Grochowce 0-1 Płomień Morawsko 8 maja, 17:00
Błękitni Grzęska 2-2 Pogoń-Sokół Lubaczów 8 maja, 16:00
Santos Piwoda 0-2 Granica Stubno 7 maja, 17:00
MKS Radymno 4-0 Sanoczanka Święte 11 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 maja, 17:00) odwołany

Kolejka 25 - 14-15 maja

MKS Radymno 0-1 Start Pruchnik 14 maja, 17:00
Sanoczanka Święte 3-0 Santos Piwoda 15 maja, 17:00
Granica Stubno 1-2 Błękitni Grzęska 15 maja, 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-1 Motor Grochowce 14 maja, 17:00
Płomień Morawsko 5-2 Promyk Urzejowice 15 maja, 17:00
MKS Kańczuga 1-3 Huragan Gniewczyna 14 maja, 17:00
Czarni Oleszyce 3-5 Fenix Leszno 15 maja, 17:00
Makovia Makowisko 4-0 Zorza Zarzecze 14 maja, 17:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

MKS Kańczuga 1-0 Fenix Leszno 21 maja, 17:00
Start Pruchnik 3-0 Makovia Makowisko 22 maja, 16:00
Zorza Zarzecze 2-0 Czarni Oleszyce 21 maja, 15:00
Huragan Gniewczyna 3-2 Płomień Morawsko 22 maja, 17:00
Promyk Urzejowice 1-3 Pogoń-Sokół Lubaczów 21 maja, 10:00
Motor Grochowce 2-1 Granica Stubno 22 maja, 17:00
Błękitni Grzęska 3-2 Sanoczanka Święte 21 maja, 17:00
Santos Piwoda 2-1 MKS Radymno 22 maja, 17:00

Kolejka 27 - 28-29 maja

Santos Piwoda 0-4 Start Pruchnik 29 maja, 17:00
MKS Radymno 1-1 Błękitni Grzęska 28 maja, 17:00
Sanoczanka Święte 0-1 Motor Grochowce 29 maja, 17:00
Granica Stubno 6-1 Promyk Urzejowice 28 maja, 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 4-0 Huragan Gniewczyna 28 maja, 17:00
Płomień Morawsko 2-2 Fenix Leszno 25 maja, 17:30
MKS Kańczuga 2-0 Zorza Zarzecze 28 maja, 10:00
Czarni Oleszyce 2-0 Makovia Makowisko 29 maja, 17:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

MKS Kańczuga 9-0 Makovia Makowisko 4 czerwca, 16:00
Start Pruchnik 4-0 Czarni Oleszyce 4 czerwca, 11:00
Zorza Zarzecze 0-3 Płomień Morawsko 5 czerwca, 17:00
Fenix Leszno 2-2 Pogoń-Sokół Lubaczów 4 czerwca, 17:00
Huragan Gniewczyna 0-2 Granica Stubno 5 czerwca, 15:00
Promyk Urzejowice 3-1 Sanoczanka Święte 5 czerwca, 17:00
Motor Grochowce 4-1 MKS Radymno 5 czerwca, 17:00
Błękitni Grzęska 3-0 Santos Piwoda 4 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 11-12 czerwca

Błękitni Grzęska 2-7 Start Pruchnik 11 czerwca, 17:00
Santos Piwoda 0-4 Motor Grochowce 12 czerwca, 14:00
MKS Radymno 0-2 Promyk Urzejowice 11 czerwca, 17:00
Sanoczanka Święte 2-4 Huragan Gniewczyna 12 czerwca, 14:00
Granica Stubno 1-2 Fenix Leszno 12 czerwca, 15:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 3-1 Zorza Zarzecze 11 czerwca, 17:00
Płomień Morawsko 2-0 Makovia Makowisko 11 czerwca, 17:00
MKS Kańczuga 6-3 Czarni Oleszyce 11 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

Start Pruchnik 3-1 MKS Kańczuga 18 czerwca, 17:00
w Węgierce
Czarni Oleszyce 3-1 Płomień Morawsko 18 czerwca, 17:00
Makovia Makowisko 1-5 Pogoń-Sokół Lubaczów 18 czerwca, 17:00
Zorza Zarzecze 1-4 Granica Stubno 18 czerwca, 17:00
Fenix Leszno 2-1 Sanoczanka Święte 18 czerwca, 17:00
Huragan Gniewczyna 1-1 MKS Radymno 19 czerwca, 17:00
Promyk Urzejowice 0-2 Santos Piwoda 18 czerwca, 17:00
Motor Grochowce 4-3 Błękitni Grzęska 18 czerwca, 17:00

IV liga 2015/2016 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2015/2016 (Dębica)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Krosno)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Stalowa Wola)

Klasa A 2015/2016 (Jarosław)
Klasa A 2015/2016 (Lubaczów)
Klasa A 2015/2016 (Przemyśl)
Klasa A 2015/2016 (Przeworsk)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas