[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Lubaczów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Graniczni Krowica 26 61 20 1 5 76-32 11 0 2 38-15 9 1 3 38-17
2.  Gwiazda Wielkie Oczy 26 57 18 3 5 81-42 10 1 2 40-17 8 2 3 41-25
3.  Start Lisie Jamy 26 54 17 3 6 68-28 10 1 2 40-14 7 2 4 28-14
4.  Rolnik Wólka Krowicka 26 49 15 4 7 71-49 9 2 2 45-22 6 2 5 26-27
5.  Zryw Młodów 26 44 14 2 10 63-48 8 1 4 36-22 6 1 6 27-26
6.  Roztocze Narol 26 43 14 1 11 87-51 8 0 5 38-22 6 1 6 49-29
7.  Victoria Stary Dzików 26 36 11 3 12 53-55 5 2 6 28-28 6 1 6 25-27
8.  Zdrój Horyniec 26 35 13 1 12 57-51 8 0 5 27-21 5 1 7 30-30
9.  Huragan Basznia Dolna 26 31 10 1 15 63-72 7 1 5 36-33 3 0 10 27-39
10.  Roztocze Ruda Różaniecka 26 28 8 4 14 45-61 5 3 5 27-29 3 1 9 18-32 2 3 1 0 1 5-4
11.  Ursus Dachnów 26 28 7 7 12 46-79 5 3 5 30-39 2 4 7 16-40 2 3 1 0 1 4-5
12.  Leśnik Płazów 26 26 8 2 16 52-88 5 1 7 34-38 3 1 9 18-50
13.  Juwenia Cieszanów 26 22 5 7 14 28-50 2 4 7 12-22 3 3 7 16-28
14.  LKS Zabiała-Stare Sioło 26 6 1 3 22 20-104 0 2 11 9-48 1 1 11 11-56
Zdrój Horyniec został ukarany odjęciem pięciu punktów za grę nieuprawnionego zawodnika w poprzednim sezonie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Graniczni Krowica    3-4 3-1 2-0 3-0 5-2 1-2 4-2 2-0 3-1 2-1 3-1 2-1 5-0 
 2 Gwiazda Wielkie Oczy2-2     3-1 2-3 1-2 2-1 1-0 2-1 4-2 3-2 3-1 8-1 8-1 1-0 
 3 Start Lisie Jamy4-2 2-1     2-0 2-0 2-3 4-2 3-0 2-1 3-0 3-3 1-0 0-1 12-1 
 4 Rolnik Wólka Krowicka1-3 3-3 1-1     5-2 3-2 4-3 5-4 0-2 5-0 8-0 2-1 5-1 3-0 
 5 Zryw Młodów0-1 4-4 0-2 2-0     3-5 2-3 2-1 7-1 1-0 5-0 4-3 2-1 4-1 
 6 Roztocze Narol2-1 1-3 2-1 1-2 3-4     4-0 1-4 1-0 5-1 2-3 6-2 3-1 7-0 
 7 Victoria Stary Dzików1-6 1-2 2-2 2-4 1-0 0-2     4-1 3-2 3-4 0-0 9-1 1-0 1-4 
 8 Zdrój Horyniec0-1 3-1 0-4 1-2 6-2 4-3 3-1     2-1 0-3* 0-3* 5-0 2-0 1-0 
 9 Huragan Basznia Dolna0-2 5-4 0-5 9-3 0-3 0-6 4-3 4-3     2-1 6-0 1-2 1-1 4-0 
 10 Roztocze Ruda Różaniecka3-1 1-3 1-5 1-1 3-2 7-3 0-1 1-2 3-2     3-1 1-1 1-5 2-2 
 11 Ursus Dachnów1-5 0-5 1-0 2-2 0-2 0-15 2-2 1-1 5-2 3-2     8-0 1-2 6-1 
 12 Leśnik Płazów2-7 0-1 0-1 1-5 1-5 2-1 2-4 2-5 7-3 3-2 6-2     1-1 7-1 
 13 Juwenia Cieszanów1-2 1-5 1-2 1-0 1-1 1-1 0-1 0-2 1-3 0-0 1-1 1-3     3-1 
 14 LKS Zabiała-Stare Sioło0-5 1-5 0-3* 1-4 0-4 0-5 0-3 1-4 2-8 1-2 1-1 1-3 1-1     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Victoria Stary Dzików 0-0 Ursus Dachnów 9 sierpnia, 17:00
Juwenia Cieszanów 1-1 Roztocze Narol 9 sierpnia, 17:00
Zryw Młodów 4-4 Gwiazda Wielkie Oczy 9 sierpnia, 17:00
LKS Zabiała-Stare Sioło 0-5 Graniczni Krowica 9 sierpnia, 17:00
Rolnik Wólka Krowicka 5-4 Zdrój Horyniec 9 sierpnia, 17:00
Huragan Basznia Dolna 2-1 Roztocze Ruda Różaniecka 9 sierpnia, 17:00
Leśnik Płazów 0-1 Start Lisie Jamy 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Ursus Dachnów 1-0 Start Lisie Jamy 16 sierpnia, 17:00
Roztocze Ruda Różaniecka 1-1 Leśnik Płazów 16 sierpnia, 17:00
Zdrój Horyniec 2-1 Huragan Basznia Dolna 16 sierpnia, 17:00
Graniczni Krowica 2-0 Rolnik Wólka Krowicka 16 sierpnia, 17:00
Gwiazda Wielkie Oczy 1-0 LKS Zabiała-Stare Sioło 16 sierpnia, 17:00
Roztocze Narol 3-4 Zryw Młodów 16 sierpnia, 17:00
Victoria Stary Dzików 1-0 Juwenia Cieszanów 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Zryw Młodów 2-3 Victoria Stary Dzików 23 sierpnia, 17:00
LKS Zabiała-Stare Sioło 0-5 Roztocze Narol 23 sierpnia, 14:00
Rolnik Wólka Krowicka 3-3 Gwiazda Wielkie Oczy 23 sierpnia, 17:00
Huragan Basznia Dolna 0-2 Graniczni Krowica 23 sierpnia, 17:00
Leśnik Płazów 2-5 Zdrój Horyniec 23 sierpnia, 17:00
Start Lisie Jamy 3-0 Roztocze Ruda Różaniecka 23 sierpnia, 17:00
Ursus Dachnów 1-2 Juwenia Cieszanów 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Ursus Dachnów 3-2 Roztocze Ruda Różaniecka 30 sierpnia, 17:00
Zdrój Horyniec 0-4 Start Lisie Jamy 30 sierpnia, 17:00
Graniczni Krowica 3-1 Leśnik Płazów 30 sierpnia, 17:00
Gwiazda Wielkie Oczy 4-2 Huragan Basznia Dolna 30 sierpnia, 17:00
Roztocze Narol 1-2 Rolnik Wólka Krowicka 30 sierpnia, 17:00
Victoria Stary Dzików 1-4 LKS Zabiała-Stare Sioło 30 sierpnia, 17:00
Juwenia Cieszanów 1-1 Zryw Młodów 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Zryw Młodów 5-0 Ursus Dachnów 6 września, 16:00
LKS Zabiała-Stare Sioło 1-1 Juwenia Cieszanów 6 września, 16:00
Rolnik Wólka Krowicka 4-3 Victoria Stary Dzików 6 września, 10:30
Huragan Basznia Dolna 0-6 Roztocze Narol 5 września, 16:30
Leśnik Płazów 0-1 Gwiazda Wielkie Oczy 6 września, 16:00
Start Lisie Jamy 4-2 Graniczni Krowica 6 września, 16:00
Roztocze Ruda Różaniecka 1-2 Zdrój Horyniec 6 września, 16:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Ursus Dachnów 1-1 Zdrój Horyniec 13 września, 16:00
Graniczni Krowica 3-1 Roztocze Ruda Różaniecka 13 września, 16:00
Gwiazda Wielkie Oczy 3-1 Start Lisie Jamy 13 września, 16:00
Roztocze Narol 6-2 Leśnik Płazów 13 września, 16:00
Victoria Stary Dzików 3-2 Huragan Basznia Dolna 13 września, 16:00
Juwenia Cieszanów 1-0 Rolnik Wólka Krowicka 13 września, 16:00
Zryw Młodów 4-1 LKS Zabiała-Stare Sioło 13 września, 16:00

Kolejka 7 - 19-20 września

LKS Zabiała-Stare Sioło 1-1 Ursus Dachnów 20 września, 16:00
Rolnik Wólka Krowicka 5-2 Zryw Młodów 20 września, 16:00
Huragan Basznia Dolna 1-1 Juwenia Cieszanów 20 września, 16:00
Leśnik Płazów 2-4 Victoria Stary Dzików 20 września, 16:00
Start Lisie Jamy 2-3 Roztocze Narol 20 września, 16:00
Roztocze Ruda Różaniecka 1-3 Gwiazda Wielkie Oczy 20 września, 16:00
Zdrój Horyniec 0-1 Graniczni Krowica 20 września, 16:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Ursus Dachnów 1-5 Graniczni Krowica 27 września, 16:00
Gwiazda Wielkie Oczy 2-1 Zdrój Horyniec 27 września, 16:00
Roztocze Narol 5-1 Roztocze Ruda Różaniecka 27 września, 16:00
Victoria Stary Dzików 2-2 Start Lisie Jamy 27 września, 16:00
Juwenia Cieszanów 1-3 Leśnik Płazów 27 września, 16:00
Zryw Młodów 7-1 Huragan Basznia Dolna 27 września, 16:00
LKS Zabiała-Stare Sioło 1-4 Rolnik Wólka Krowicka 27 września, 16:00

Kolejka 9 - 3-4 października

Rolnik Wólka Krowicka 8-0 Ursus Dachnów 4 października, 15:00
Huragan Basznia Dolna 4-0 LKS Zabiała-Stare Sioło 4 października, 15:00
Leśnik Płazów 1-5 Zryw Młodów 4 października, 15:00
Start Lisie Jamy 0-1 Juwenia Cieszanów 4 października, 15:00
Roztocze Ruda Różaniecka 0-1 Victoria Stary Dzików 4 października, 15:00
Zdrój Horyniec 4-3 Roztocze Narol 4 października, 15:00
Graniczni Krowica 3-4 Gwiazda Wielkie Oczy 4 października, 15:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Ursus Dachnów 0-5 Gwiazda Wielkie Oczy 11 października, 15:00
Roztocze Narol 2-1 Graniczni Krowica 11 października, 15:00
Victoria Stary Dzików 4-1 Zdrój Horyniec 11 października, 15:00
Juwenia Cieszanów 0-0 Roztocze Ruda Różaniecka 11 października, 15:00
Zryw Młodów 0-2 Start Lisie Jamy 11 października, 15:00
LKS Zabiała-Stare Sioło 1-3 Leśnik Płazów 11 października, 15:00
Rolnik Wólka Krowicka 0-2 Huragan Basznia Dolna 11 października, 15:00

Kolejka 11 - 17-18 października

Huragan Basznia Dolna 6-0 Ursus Dachnów 18 października, 15:00
Leśnik Płazów 1-5 Rolnik Wólka Krowicka 18 października, 15:00
Start Lisie Jamy 12-1 LKS Zabiała-Stare Sioło 18 października, 15:00
Roztocze Ruda Różaniecka 3-2 Zryw Młodów 18 października, 15:00
Zdrój Horyniec 2-0 Juwenia Cieszanów 18 października, 15:00
Graniczni Krowica 1-2 Victoria Stary Dzików 18 października, 15:00
Gwiazda Wielkie Oczy 2-1 Roztocze Narol 18 października, 15:00

Kolejka 12 - 24-25 października

Ursus Dachnów 0-15 Roztocze Narol 25 października, 14:00
Victoria Stary Dzików 1-2 Gwiazda Wielkie Oczy 25 października, 14:00
Juwenia Cieszanów 1-2 Graniczni Krowica 25 października, 14:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Zryw Młodów 2-1 Zdrój Horyniec 25 października, 14:00
LKS Zabiała-Stare Sioło 1-2 Roztocze Ruda Różaniecka 25 października, 14:00
Rolnik Wólka Krowicka 1-1 Start Lisie Jamy 25 października, 14:00
Huragan Basznia Dolna 1-2 Leśnik Płazów 25 października, 14:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Leśnik Płazów 6-2 Ursus Dachnów 31 października, 14:00
Start Lisie Jamy 2-1 Huragan Basznia Dolna 8 listopada, 14:00
Roztocze Ruda Różaniecka 1-1 Rolnik Wólka Krowicka 8 listopada, 14:00
Zdrój Horyniec 1-0 LKS Zabiała-Stare Sioło 8 listopada, 14:00
Graniczni Krowica 3-0 Zryw Młodów 8 listopada, 14:00
Gwiazda Wielkie Oczy 8-1 Juwenia Cieszanów 8 listopada, 14:00
Roztocze Narol 4-0 Victoria Stary Dzików 31 października, 14:00

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

Ursus Dachnów 2-2 Victoria Stary Dzików 3 kwietnia, 16:00
Roztocze Narol 3-1 Juwenia Cieszanów 3 kwietnia, 16:00
Gwiazda Wielkie Oczy 1-2 Zryw Młodów 3 kwietnia, 16:00
Graniczni Krowica 5-0 LKS Zabiała-Stare Sioło 3 kwietnia, 16:00
Zdrój Horyniec 1-2 Rolnik Wólka Krowicka 3 kwietnia, 16:00
Roztocze Ruda Różaniecka 3-2 Huragan Basznia Dolna 3 kwietnia, 16:00
Start Lisie Jamy 1-0 Leśnik Płazów 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Start Lisie Jamy 3-3 Ursus Dachnów 10 kwietnia, 16:00
Leśnik Płazów 3-2 Roztocze Ruda Różaniecka 10 kwietnia, 16:00
Huragan Basznia Dolna 4-3 Zdrój Horyniec 10 kwietnia, 16:00
Rolnik Wólka Krowicka 1-3 Graniczni Krowica 10 kwietnia, 16:00
LKS Zabiała-Stare Sioło 1-5 Gwiazda Wielkie Oczy 10 kwietnia, 16:00
Zryw Młodów 3-5 Roztocze Narol 10 kwietnia, 16:00
Juwenia Cieszanów 0-1 Victoria Stary Dzików 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Juwenia Cieszanów 1-1 Ursus Dachnów 17 kwietnia, 16:00
Victoria Stary Dzików 1-0 Zryw Młodów 17 kwietnia, 16:00
Roztocze Narol 7-0 LKS Zabiała-Stare Sioło 17 kwietnia, 16:00
Gwiazda Wielkie Oczy 2-3 Rolnik Wólka Krowicka 17 kwietnia, 16:00
Graniczni Krowica 2-0 Huragan Basznia Dolna 17 kwietnia, 16:00
Zdrój Horyniec 5-0 Leśnik Płazów 17 kwietnia, 16:00
Roztocze Ruda Różaniecka 1-5 Start Lisie Jamy 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

Roztocze Ruda Różaniecka 3-1 Ursus Dachnów 24 kwietnia, 16:00
Start Lisie Jamy 3-0 Zdrój Horyniec 24 kwietnia, 16:00
Leśnik Płazów 2-7 Graniczni Krowica 24 kwietnia, 16:00
Huragan Basznia Dolna 5-4 Gwiazda Wielkie Oczy 24 kwietnia, 16:00
Rolnik Wólka Krowicka 3-2 Roztocze Narol 24 kwietnia, 16:00
LKS Zabiała-Stare Sioło 0-3 Victoria Stary Dzików 24 kwietnia, 16:00
Zryw Młodów 2-1 Juwenia Cieszanów 24 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Ursus Dachnów 0-2 Zryw Młodów 1 maja, 17:00
Juwenia Cieszanów 3-1 LKS Zabiała-Stare Sioło 1 maja, 17:00
Victoria Stary Dzików 2-4 Rolnik Wólka Krowicka 1 maja, 17:00
Roztocze Narol 1-0 Huragan Basznia Dolna 1 maja, 14:00
Gwiazda Wielkie Oczy 8-1 Leśnik Płazów 1 maja, 17:00
Graniczni Krowica 3-1 Start Lisie Jamy 1 maja, 17:00
Zdrój Horyniec 0-3 Roztocze Ruda Różaniecka 1 maja, 17:00
(wo)
na boisku 4-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika

Kolejka 19 - 3 maja

Zdrój Horyniec 0-3 Ursus Dachnów 3 maja, 17:00
(wo)
na boisku 0-0
Roztocze Ruda Różaniecka 3-1 Graniczni Krowica 3 maja, 17:00
Start Lisie Jamy 2-1 Gwiazda Wielkie Oczy 3 maja, 17:00
Leśnik Płazów 2-1 Roztocze Narol 3 maja, 17:00
Huragan Basznia Dolna 4-3 Victoria Stary Dzików 3 maja, 17:00
Rolnik Wólka Krowicka 5-1 Juwenia Cieszanów 3 maja, 17:00
LKS Zabiała-Stare Sioło 0-4 Zryw Młodów 3 maja, 17:00

Kolejka 20 - 7-8 maja

Ursus Dachnów 6-1 LKS Zabiała-Stare Sioło 8 maja, 17:00
Zryw Młodów 2-0 Rolnik Wólka Krowicka 8 maja, 17:00
Juwenia Cieszanów 1-3 Huragan Basznia Dolna 8 maja, 17:00
Victoria Stary Dzików 9-1 Leśnik Płazów 8 maja, 17:00
Roztocze Narol 2-1 Start Lisie Jamy 8 maja, 17:00
Gwiazda Wielkie Oczy 3-2 Roztocze Ruda Różaniecka 8 maja, 17:00
Graniczni Krowica 4-2 Zdrój Horyniec 8 maja, 17:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

Graniczni Krowica 2-1 Ursus Dachnów 15 maja, 17:00
Zdrój Horyniec 3-1 Gwiazda Wielkie Oczy 15 maja, 17:00
Roztocze Ruda Różaniecka 7-3 Roztocze Narol 15 maja, 17:00
Start Lisie Jamy 4-2 Victoria Stary Dzików 15 maja, 17:00
Leśnik Płazów 1-1 Juwenia Cieszanów 15 maja, 17:00
Huragan Basznia Dolna 0-3 Zryw Młodów 15 maja, 17:00
Rolnik Wólka Krowicka 3-0 LKS Zabiała-Stare Sioło 15 maja, 17:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

Ursus Dachnów 2-2 Rolnik Wólka Krowicka 22 maja, 17:00
LKS Zabiała-Stare Sioło 2-8 Huragan Basznia Dolna 22 maja, 17:00
Zryw Młodów 4-3 Leśnik Płazów 22 maja, 17:00
Juwenia Cieszanów 1-2 Start Lisie Jamy 22 maja, 17:00
Victoria Stary Dzików 3-4 Roztocze Ruda Różaniecka 22 maja, 17:00
Roztocze Narol 1-4 Zdrój Horyniec 22 maja, 17:00
Gwiazda Wielkie Oczy 2-2 Graniczni Krowica 26 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (22 maja, 17:00) odwołany

Kolejka 23 - 28-29 maja

Gwiazda Wielkie Oczy 3-1 Ursus Dachnów 29 maja, 17:00
Graniczni Krowica 5-2 Roztocze Narol 29 maja, 17:00
Zdrój Horyniec 3-1 Victoria Stary Dzików 29 maja, 17:00
Roztocze Ruda Różaniecka 1-5 Juwenia Cieszanów 29 maja, 17:00
Start Lisie Jamy 2-0 Zryw Młodów 29 maja, 17:00
Leśnik Płazów 7-1 LKS Zabiała-Stare Sioło 29 maja, 17:00
Huragan Basznia Dolna 9-3 Rolnik Wólka Krowicka 29 maja, 17:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Ursus Dachnów 5-2 Huragan Basznia Dolna 5 czerwca, 17:00
Rolnik Wólka Krowicka 2-1 Leśnik Płazów 5 czerwca, 17:00
LKS Zabiała-Stare Sioło 0-3 Start Lisie Jamy 5 czerwca, 17:00
(wo)
nie odbył się; gospodarze nie przygotowali boiska
Zryw Młodów 1-0 Roztocze Ruda Różaniecka 5 czerwca, 17:00
Juwenia Cieszanów 0-2 Zdrój Horyniec 5 czerwca, 17:00
Victoria Stary Dzików 1-6 Graniczni Krowica 5 czerwca, 17:00
Roztocze Narol 1-3 Gwiazda Wielkie Oczy 5 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Roztocze Narol 2-3 Ursus Dachnów 12 czerwca, 14:00
Gwiazda Wielkie Oczy 1-0 Victoria Stary Dzików 12 czerwca, 14:00
Graniczni Krowica 2-1 Juwenia Cieszanów 12 czerwca, 14:00
Zdrój Horyniec 6-2 Zryw Młodów 12 czerwca, 14:00
Roztocze Ruda Różaniecka 2-2 LKS Zabiała-Stare Sioło 12 czerwca, 14:00
Start Lisie Jamy 2-0 Rolnik Wólka Krowicka 12 czerwca, 14:00
Leśnik Płazów 7-3 Huragan Basznia Dolna 12 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Ursus Dachnów 8-0 Leśnik Płazów 19 czerwca, 17:00
Huragan Basznia Dolna 0-5 Start Lisie Jamy 19 czerwca, 17:00
Rolnik Wólka Krowicka 5-0 Roztocze Ruda Różaniecka 19 czerwca, 17:00
LKS Zabiała-Stare Sioło 1-4 Zdrój Horyniec 19 czerwca, 17:00
Zryw Młodów 0-1 Graniczni Krowica 19 czerwca, 17:00
Juwenia Cieszanów 1-5 Gwiazda Wielkie Oczy 19 czerwca, 17:00
Victoria Stary Dzików 0-2 Roztocze Narol 19 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2015/2016 (Jarosław)

Klasa A 2015/2016 (Jarosław)
Klasa A 2015/2016 (Przemyśl)
Klasa A 2015/2016 (Przeworsk)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas