[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Jarosław
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Węgierka 30 64 20 4 6 83-43 12 3 0 49-12 8 1 6 34-31
2.  Czarni Pawłosiów 30 63 19 6 5 97-36 11 3 1 55-15 8 3 4 42-21 2 6 2 0 0 5-2
3.  Hetman Laszki 30 63 19 6 5 96-35 13 0 2 60-11 6 6 3 36-24 2 0 0 0 2 2-5
4.  LKS Manasterz (k. Jarosławia) 30 51 15 6 9 59-51 8 4 3 26-16 7 2 6 33-35
5.  LKS Duńkowice 30 49 15 4 11 63-53 10 1 4 34-23 5 3 7 29-30
6.  Błękitni Rudołowice 30 47 14 5 11 77-49 8 4 3 41-16 6 1 8 36-33
7.  KS Szówsko 30 46 13 7 10 78-55 8 5 2 46-22 5 2 8 32-33
8.  Syrenka Roźwienica 30 44 13 5 12 54-66 8 1 6 31-36 5 4 6 23-30 2 6 2 0 0 3-1
9.  Łęk Ostrów 30 44 13 5 12 67-60 8 3 4 45-28 5 2 8 22-32 2 0 0 0 2 1-3
10.  Victoria Kidałowice 30 40 11 7 12 57-64 6 4 5 36-35 5 3 7 21-29
11.  Dąb Dobkowice 30 37 11 4 15 51-68 8 1 6 35-31 3 3 9 16-37
12.  Wietlin 30 34 10 4 16 68-88 8 0 7 41-37 2 4 9 27-51
13.  Błękitni Pełkinie 30 33 8 9 13 56-81 6 4 5 33-39 2 5 8 23-42
14.  Tęcza Wysocko 30 31 9 4 17 52-88 6 3 6 32-32 3 1 11 20-56
15.  Łęg Łowce 30 30 9 3 18 45-74 5 3 7 27-26 4 0 11 18-48
16.  Fredro Surochów 30 4 1 1 28 21-113 1 1 13 11-43 0 0 15 10-70

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 KS Węgierka    3-2 3-1 7-0 2-1 3-0 3-1 0-0 2-2 2-1 1-0 7-1 2-2 4-1 5-0 5-0 
 2 Czarni Pawłosiów4-0     2-1 3-1 2-2 4-0 0-3 4-0 4-2 2-2 1-1 6-1 4-1 5-0 5-0 9-1 
 3 Hetman Laszki4-1 1-3     1-0 3-1 3-0 0-1 5-0 7-0 3-1 3-1 6-0 4-2 6-0 6-1 8-0 
 4 LKS Manasterz (k. Jarosławia)2-1 1-3 0-0     1-1 1-0 4-2 0-2 2-1 2-2 3-0 4-1 1-1 1-2 3-0 1-0 
 5 LKS Duńkowice4-1 1-0 0-3 0-2     1-3 3-1 3-3 1-0 2-0 6-0 2-1 3-2 3-2 1-4 4-1 
 6 Błękitni Rudołowice0-1 3-0 2-2 4-0 3-1     2-1 4-0 0-1 1-1 0-0 3-3 7-1 6-2 1-3 5-0 
 7 KS Szówsko4-4 0-3 1-1 1-1 4-1 3-1     2-2 3-3 4-1 2-0 4-0 5-0 8-1 1-3 4-1 
 8 Syrenka Roźwienica2-8 0-5 1-3 1-4 0-1 2-1 5-5     1-0 0-2 2-1 6-2 2-0 2-1 4-1 3-2 
 9 Łęk Ostrów0-1 2-2 2-2 6-2 3-2 3-1 4-2 1-2     5-1 2-3 1-1 1-3 5-2 5-2 5-2 
 10 Victoria Kidałowice2-1 2-5 1-6 2-2 4-1 1-2 2-2 2-4 3-1     4-1 4-4 2-3 3-3 2-0 2-0 
 11 Dąb Dobkowice2-4 0-6 3-3 1-2 2-4 0-2 2-1 1-3 3-1 3-2     2-1 3-2 3-0 5-0 5-0 
 12 Wietlin0-2 5-0 2-1 1-3 3-2 3-13 2-4 2-1 3-5 1-2 3-0     4-2 6-1 0-1 6-0 
 13 Błękitni Pełkinie3-2 1-1 3-3 4-3 0-5 3-3 2-1 2-2 2-1 0-2 3-4 1-7     2-4 1-0 6-1 
 14 Tęcza Wysocko1-2 1-1 2-4 1-5 1-3 3-2 3-0 2-1 1-2 0-1 2-2 4-2 2-2     6-3 3-2 
 15 Łęg Łowce1-2 1-4 1-3 3-4 1-1 2-3 1-4 2-1 0-1 3-0 4-1 1-1 1-1 2-0     4-0 
 16 Fredro Surochów2-4 0-7 1-3 0-4 1-3 1-5 0-4 0-2 0-2 1-3 1-2 0-2 1-1 0-1 3-0*     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Syrenka Roźwienica 5-5 KS Szówsko 9 sierpnia, 17:00
Wietlin 0-1 Łęg Łowce 9 sierpnia, 16:00
Czarni Pawłosiów 4-0 Błękitni Rudołowice 9 sierpnia, 14:00
LKS Duńkowice 3-2 Tęcza Wysocko 9 sierpnia, 17:00
Błękitni Pełkinie 6-1 Fredro Surochów 9 sierpnia, 17:00
Dąb Dobkowice 3-2 Victoria Kidałowice 9 sierpnia, 17:30
Łęk Ostrów 2-2 Hetman Laszki 9 sierpnia, 17:00
KS Węgierka 7-0 LKS Manasterz (k. Jarosławia) 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

KS Szówsko 1-1 LKS Manasterz (k. Jarosławia) 16 sierpnia, 17:00
Hetman Laszki 4-1 KS Węgierka 16 sierpnia, 17:00
Victoria Kidałowice 3-1 Łęk Ostrów 16 sierpnia, 17:00
Fredro Surochów 1-2 Dąb Dobkowice 16 sierpnia, 17:00
Tęcza Wysocko 2-2 Błękitni Pełkinie 16 sierpnia, 17:00
Błękitni Rudołowice 3-1 LKS Duńkowice 16 sierpnia, 17:00
Łęg Łowce 1-4 Czarni Pawłosiów 16 sierpnia, 17:00
Syrenka Roźwienica 6-2 Wietlin 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Wietlin 2-4 KS Szówsko 22 sierpnia, 17:30
Czarni Pawłosiów 4-0 Syrenka Roźwienica 23 sierpnia, 17:00
LKS Duńkowice 1-4 Łęg Łowce 23 sierpnia, 17:00
Błękitni Pełkinie 3-3 Błękitni Rudołowice 23 sierpnia, 17:00
Dąb Dobkowice 3-0 Tęcza Wysocko 23 sierpnia, 17:00
Łęk Ostrów 5-2 Fredro Surochów 23 sierpnia, 17:00
KS Węgierka 2-1 Victoria Kidałowice 23 sierpnia, 17:00
LKS Manasterz (k. Jarosławia) 0-0 Hetman Laszki 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

KS Szówsko 1-1 Hetman Laszki 30 sierpnia, 17:00
Victoria Kidałowice 2-2 LKS Manasterz (k. Jarosławia) 30 sierpnia, 17:00
Fredro Surochów 2-4 KS Węgierka 30 sierpnia, 13:30
Tęcza Wysocko 1-2 Łęk Ostrów 30 sierpnia, 17:00
Błękitni Rudołowice 0-0 Dąb Dobkowice 30 sierpnia, 17:00
Łęg Łowce 1-1 Błękitni Pełkinie 30 sierpnia, 17:00
Syrenka Roźwienica 0-1 LKS Duńkowice 30 sierpnia, 17:00
Wietlin 5-0 Czarni Pawłosiów 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Czarni Pawłosiów 0-3 KS Szówsko 6 września, 16:00
LKS Duńkowice 2-1 Wietlin 6 września, 16:00
Błękitni Pełkinie 2-2 Syrenka Roźwienica 6 września, 16:00
Dąb Dobkowice 5-0 Łęg Łowce 6 września, 16:00
Łęk Ostrów 3-1 Błękitni Rudołowice 6 września, 16:00
KS Węgierka 4-1 Tęcza Wysocko 6 września, 16:00
LKS Manasterz (k. Jarosławia) 1-0 Fredro Surochów 6 września, 16:00
Hetman Laszki 3-1 Victoria Kidałowice 6 września, 16:00

Kolejka 6 - 12-13 września

KS Szówsko 4-1 Victoria Kidałowice 13 września, 16:00
Fredro Surochów 1-3 Hetman Laszki 13 września, 13:00
Tęcza Wysocko 1-5 LKS Manasterz (k. Jarosławia) 13 września, 16:00
Błękitni Rudołowice 0-1 KS Węgierka 13 września, 16:00
Łęg Łowce 0-1 Łęk Ostrów 13 września, 16:00
Syrenka Roźwienica 2-1 Dąb Dobkowice 13 września, 16:00
Wietlin 4-2 Błękitni Pełkinie 13 września, 16:00
Czarni Pawłosiów 2-2 LKS Duńkowice 13 września, 16:00

Kolejka 7 - 19-20 września

LKS Duńkowice 3-1 KS Szówsko 20 września, 16:00
Błękitni Pełkinie 1-1 Czarni Pawłosiów 19 września, 16:00
Dąb Dobkowice 2-1 Wietlin 20 września, 16:00
Łęk Ostrów 1-2 Syrenka Roźwienica 20 września, 16:00
KS Węgierka 5-0 Łęg Łowce 20 września, 16:00
LKS Manasterz (k. Jarosławia) 1-0 Błękitni Rudołowice 20 września, 16:00
Hetman Laszki 6-0 Tęcza Wysocko 20 września, 16:00
Victoria Kidałowice 2-0 Fredro Surochów 20 września, 16:00

Kolejka 8 - 26-27 września

KS Szówsko 4-1 Fredro Surochów 27 września, 16:00
Tęcza Wysocko 0-1 Victoria Kidałowice 27 września, 16:00
Błękitni Rudołowice 2-2 Hetman Laszki 27 września, 16:00
Łęg Łowce 3-4 LKS Manasterz (k. Jarosławia) 27 września, 16:00
Syrenka Roźwienica 2-8 KS Węgierka 27 września, 16:00
Wietlin 3-5 Łęk Ostrów 27 września, 16:00
Czarni Pawłosiów 1-1 Dąb Dobkowice 27 września, 16:00
LKS Duńkowice 3-2 Błękitni Pełkinie 27 września, 16:00

Kolejka 9 - 3-4 października

Błękitni Pełkinie 2-1 KS Szówsko 3 października, 15:00
Dąb Dobkowice 2-4 LKS Duńkowice 4 października, 13:00
Łęk Ostrów 2-2 Czarni Pawłosiów 4 października, 15:00
KS Węgierka 7-1 Wietlin 4 października, 15:00
LKS Manasterz (k. Jarosławia) 0-2 Syrenka Roźwienica 4 października, 15:00
Hetman Laszki 6-1 Łęg Łowce 4 października, 15:00
Victoria Kidałowice 1-2 Błękitni Rudołowice 4 października, 15:00
Fredro Surochów 0-1 Tęcza Wysocko 4 października, 15:00

Kolejka 10 - 10-11 października

KS Szówsko 8-1 Tęcza Wysocko 11 października, 15:00
Błękitni Rudołowice 5-0 Fredro Surochów 11 października, 15:00
Łęg Łowce 3-0 Victoria Kidałowice 11 października, 15:00
Syrenka Roźwienica 1-3 Hetman Laszki 11 października, 15:00
Wietlin 1-3 LKS Manasterz (k. Jarosławia) 11 października, 13:00
Czarni Pawłosiów 4-0 KS Węgierka 11 października, 15:00
LKS Duńkowice 1-0 Łęk Ostrów 11 października, 15:00
Błękitni Pełkinie 3-4 Dąb Dobkowice 11 października, 15:00

Kolejka 11 - 17-18 października

Dąb Dobkowice 2-1 KS Szówsko 18 października, 15:00
Łęk Ostrów 1-3 Błękitni Pełkinie 18 października, 15:00
KS Węgierka 2-1 LKS Duńkowice 17 października, 15:00
LKS Manasterz (k. Jarosławia) 1-3 Czarni Pawłosiów 18 października, 15:00
Hetman Laszki 6-0 Wietlin 18 października, 15:00
Victoria Kidałowice 2-4 Syrenka Roźwienica 18 października, 15:00
Fredro Surochów 3-0 Łęg Łowce 18 października, 15:00
(wo)
na boisku 1-2
Tęcza Wysocko 3-2 Błękitni Rudołowice 18 października, 15:00

Kolejka 12 - 24-25 października

KS Szówsko 3-1 Błękitni Rudołowice 25 października, 14:00
Łęg Łowce 2-0 Tęcza Wysocko 25 października, 14:00
Syrenka Roźwienica 3-2 Fredro Surochów 25 października, 14:00
Wietlin 1-2 Victoria Kidałowice 25 października, 14:00
Czarni Pawłosiów 2-1 Hetman Laszki 25 października, 14:00
LKS Duńkowice 0-2 LKS Manasterz (k. Jarosławia) 25 października, 14:00
Błękitni Pełkinie 3-2 KS Węgierka 25 października, 14:00
Dąb Dobkowice 3-1 Łęk Ostrów 25 października, 14:00

Kolejka 13 - 31 października

Łęk Ostrów 4-2 KS Szówsko 31 października, 14:00
KS Węgierka 1-0 Dąb Dobkowice 31 października, 14:00
LKS Manasterz (k. Jarosławia) 1-1 Błękitni Pełkinie 31 października, 14:00
Hetman Laszki 3-1 LKS Duńkowice 31 października, 14:00
Fredro Surochów 0-2 Wietlin 31 października, 14:00
Tęcza Wysocko 2-1 Syrenka Roźwienica 31 października, 14:00
Błękitni Rudołowice 1-3 Łęg Łowce 31 października, 14:00
Czarni Pawłosiów 2-2 Victoria Kidałowice 31 października, 14:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

KS Szówsko 1-3 Łęg Łowce 8 listopada, 14:00
Syrenka Roźwienica 2-1 Błękitni Rudołowice 8 listopada, 14:00
Wietlin 6-1 Tęcza Wysocko 8 listopada, 14:00
Czarni Pawłosiów 9-1 Fredro Surochów 8 listopada, 14:00
LKS Duńkowice 2-0 Victoria Kidałowice 8 listopada, 14:00
Błękitni Pełkinie 3-3 Hetman Laszki 8 listopada, 14:00
Dąb Dobkowice 1-2 LKS Manasterz (k. Jarosławia) 8 listopada, 14:00
Łęk Ostrów 0-1 KS Węgierka 8 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 11 listopada

KS Węgierka 3-1 KS Szówsko 11 listopada, 14:00
LKS Manasterz (k. Jarosławia) 2-1 Łęk Ostrów 11 listopada, 14:00
Hetman Laszki 3-1 Dąb Dobkowice 11 listopada, 14:00
Victoria Kidałowice 2-3 Błękitni Pełkinie 11 listopada, 14:00
Fredro Surochów 1-3 LKS Duńkowice 11 listopada, 14:00
Tęcza Wysocko 1-1 Czarni Pawłosiów 11 listopada, 14:00
Błękitni Rudołowice 3-3 Wietlin 11 listopada, 14:00
Łęg Łowce 2-1 Syrenka Roźwienica 11 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

KS Szówsko 2-2 Syrenka Roźwienica 20 marca, 15:00
Łęg Łowce 1-1 Wietlin 20 marca, 15:00
Błękitni Rudołowice 3-0 Czarni Pawłosiów 20 marca, 15:00
Tęcza Wysocko 1-3 LKS Duńkowice 20 marca, 15:00
Fredro Surochów 1-1 Błękitni Pełkinie 20 marca, 15:00
Victoria Kidałowice 4-1 Dąb Dobkowice 20 marca, 15:00
Hetman Laszki 7-0 Łęk Ostrów 20 marca, 15:00
LKS Manasterz (k. Jarosławia) 2-1 KS Węgierka 20 marca, 15:00

Kolejka 17 - 26 marca

LKS Manasterz (k. Jarosławia) 4-2 KS Szówsko 26 marca, 12:00
KS Węgierka 3-1 Hetman Laszki 26 marca, 12:00
Łęk Ostrów 5-1 Victoria Kidałowice 26 marca, 12:00
Dąb Dobkowice 5-0 Fredro Surochów 26 marca, 12:00
Błękitni Pełkinie 2-4 Tęcza Wysocko 26 marca, 12:00
LKS Duńkowice 1-3 Błękitni Rudołowice 26 marca, 12:00
Czarni Pawłosiów 5-0 Łęg Łowce 26 marca, 12:00
Wietlin 2-1 Syrenka Roźwienica 26 marca, 12:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

KS Szówsko 4-0 Wietlin 3 kwietnia, 16:00
Syrenka Roźwienica 0-5 Czarni Pawłosiów 3 kwietnia, 16:00
Łęg Łowce 1-1 LKS Duńkowice 3 kwietnia, 16:00
Błękitni Rudołowice 7-1 Błękitni Pełkinie 3 kwietnia, 16:00
Tęcza Wysocko 2-2 Dąb Dobkowice 3 kwietnia, 16:00
Fredro Surochów 0-2 Łęk Ostrów 3 kwietnia, 16:00
Victoria Kidałowice 2-1 KS Węgierka 3 kwietnia, 16:00
Hetman Laszki 1-0 LKS Manasterz (k. Jarosławia) 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Hetman Laszki 0-1 KS Szówsko 10 kwietnia, 16:00
LKS Manasterz (k. Jarosławia) 2-2 Victoria Kidałowice 10 kwietnia, 16:00
KS Węgierka 5-0 Fredro Surochów 10 kwietnia, 16:00
Łęk Ostrów 5-2 Tęcza Wysocko 10 kwietnia, 16:00
Dąb Dobkowice 0-2 Błękitni Rudołowice 10 kwietnia, 16:00
Błękitni Pełkinie 1-0 Łęg Łowce 10 kwietnia, 16:00
LKS Duńkowice 3-3 Syrenka Roźwienica 10 kwietnia, 16:00
Czarni Pawłosiów 6-1 Wietlin 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

KS Szówsko 0-3 Czarni Pawłosiów 17 kwietnia, 16:00
Wietlin 3-2 LKS Duńkowice 17 kwietnia, 16:00
Syrenka Roźwienica 2-0 Błękitni Pełkinie 17 kwietnia, 16:00
Łęg Łowce 4-1 Dąb Dobkowice 17 kwietnia, 16:00
Błękitni Rudołowice 0-1 Łęk Ostrów 17 kwietnia, 16:00
Tęcza Wysocko 1-2 KS Węgierka 17 kwietnia, 16:00
Fredro Surochów 0-4 LKS Manasterz (k. Jarosławia) 17 kwietnia, 16:00
Victoria Kidałowice 1-6 Hetman Laszki 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Victoria Kidałowice 2-2 KS Szówsko 24 kwietnia, 16:00
Hetman Laszki 8-0 Fredro Surochów 24 kwietnia, 16:00
LKS Manasterz (k. Jarosławia) 1-2 Tęcza Wysocko 24 kwietnia, 16:00
KS Węgierka 3-0 Błękitni Rudołowice 24 kwietnia, 16:00
Łęk Ostrów 5-2 Łęg Łowce 24 kwietnia, 16:00
Dąb Dobkowice 1-3 Syrenka Roźwienica 24 kwietnia, 16:00
Błękitni Pełkinie 1-7 Wietlin 24 kwietnia, 16:00
LKS Duńkowice 1-0 Czarni Pawłosiów 24 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

KS Szówsko 4-1 LKS Duńkowice 1 maja, 17:00
Czarni Pawłosiów 4-1 Błękitni Pełkinie 1 maja, 17:00
Wietlin 3-0 Dąb Dobkowice 1 maja, 17:00
Syrenka Roźwienica 1-0 Łęk Ostrów 1 maja, 17:00
Łęg Łowce 1-2 KS Węgierka 1 maja, 17:00
Błękitni Rudołowice 4-0 LKS Manasterz (k. Jarosławia) 1 maja, 17:00
Tęcza Wysocko 2-4 Hetman Laszki 1 maja, 17:00
Fredro Surochów 1-3 Victoria Kidałowice 1 maja, 17:00

Kolejka 23 - 3 maja

Fredro Surochów 0-4 KS Szówsko 3 maja, 17:00
Victoria Kidałowice 3-3 Tęcza Wysocko 3 maja, 17:00
Hetman Laszki 3-0 Błękitni Rudołowice 3 maja, 17:00
LKS Manasterz (k. Jarosławia) 3-0 Łęg Łowce 3 maja, 17:00
KS Węgierka 0-0 Syrenka Roźwienica 3 maja, 17:00
Łęk Ostrów 1-1 Wietlin 3 maja, 17:00
Dąb Dobkowice 0-6 Czarni Pawłosiów 3 maja, 17:00
Błękitni Pełkinie 0-5 LKS Duńkowice 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 7-8 maja

KS Szówsko 5-0 Błękitni Pełkinie 8 maja, 17:00
LKS Duńkowice 6-0 Dąb Dobkowice 8 maja, 17:00
Czarni Pawłosiów 4-2 Łęk Ostrów 8 maja, 17:00
Wietlin 0-2 KS Węgierka 8 maja, 17:00
Syrenka Roźwienica 1-4 LKS Manasterz (k. Jarosławia) 8 maja, 17:00
Łęg Łowce 1-3 Hetman Laszki 8 maja, 17:00
Błękitni Rudołowice 1-1 Victoria Kidałowice 8 maja, 17:00
Tęcza Wysocko 3-2 Fredro Surochów 8 maja, 17:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

Tęcza Wysocko 3-0 KS Szówsko 15 maja, 17:00
Fredro Surochów 1-5 Błękitni Rudołowice 15 maja, 17:00
Victoria Kidałowice 2-0 Łęg Łowce 15 maja, 17:00
Hetman Laszki 5-0 Syrenka Roźwienica 15 maja, 17:00
LKS Manasterz (k. Jarosławia) 4-1 Wietlin 15 maja, 17:00
KS Węgierka 3-2 Czarni Pawłosiów 15 maja, 17:00
Łęk Ostrów 3-2 LKS Duńkowice 15 maja, 17:00
Dąb Dobkowice 3-2 Błękitni Pełkinie 15 maja, 17:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

KS Szówsko 2-0 Dąb Dobkowice 22 maja, 17:00
Błękitni Pełkinie 2-1 Łęk Ostrów 22 maja, 17:00
LKS Duńkowice 4-1 KS Węgierka 22 maja, 17:00
Czarni Pawłosiów 3-1 LKS Manasterz (k. Jarosławia) 22 maja, 17:00
Wietlin 2-1 Hetman Laszki 22 maja, 17:00
Syrenka Roźwienica 0-2 Victoria Kidałowice 22 maja, 17:00
w Jarosławiu; na stadionie MOSiR
Łęg Łowce 4-0 Fredro Surochów 22 maja, 17:00
Błękitni Rudołowice 6-2 Tęcza Wysocko 22 maja, 17:00

Kolejka 27 - 28-29 maja

Błękitni Rudołowice 2-1 KS Szówsko 29 maja, 17:00
Tęcza Wysocko 6-3 Łęg Łowce 29 maja, 17:00
Fredro Surochów 0-2 Syrenka Roźwienica 29 maja, 17:00
Victoria Kidałowice 4-4 Wietlin 29 maja, 17:00
Hetman Laszki 1-3 Czarni Pawłosiów 29 maja, 17:00
LKS Manasterz (k. Jarosławia) 1-1 LKS Duńkowice 29 maja, 13:00
KS Węgierka 2-2 Błękitni Pełkinie 29 maja, 17:00
Łęk Ostrów 2-3 Dąb Dobkowice 29 maja, 17:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Victoria Kidałowice 2-5 Czarni Pawłosiów 5 czerwca, 17:00
KS Szówsko 3-3 Łęk Ostrów 5 czerwca, 17:00
Dąb Dobkowice 2-4 KS Węgierka 5 czerwca, 17:00
Błękitni Pełkinie 4-3 LKS Manasterz (k. Jarosławia) 5 czerwca, 17:00
LKS Duńkowice 0-3 Hetman Laszki 5 czerwca, 17:00
Wietlin 6-0 Fredro Surochów 5 czerwca, 17:00
Syrenka Roźwienica 2-1 Tęcza Wysocko 5 czerwca, 17:00
Łęg Łowce 2-3 Błękitni Rudołowice 5 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 11-12 czerwca

Łęg Łowce 1-4 KS Szówsko 12 czerwca, 14:00
Błękitni Rudołowice 4-0 Syrenka Roźwienica 12 czerwca, 14:00
Tęcza Wysocko 4-2 Wietlin 12 czerwca, 14:00
Fredro Surochów 0-7 Czarni Pawłosiów 11 czerwca, 17:00
Victoria Kidałowice 4-1 LKS Duńkowice 12 czerwca, 14:00
Hetman Laszki 4-2 Błękitni Pełkinie 12 czerwca, 14:00
LKS Manasterz (k. Jarosławia) 3-0 Dąb Dobkowice 12 czerwca, 14:00
KS Węgierka 2-2 Łęk Ostrów 12 czerwca, 14:00

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

KS Szówsko 4-4 KS Węgierka 19 czerwca, 17:00
Łęk Ostrów 6-2 LKS Manasterz (k. Jarosławia) 19 czerwca, 17:00
Dąb Dobkowice 3-3 Hetman Laszki 19 czerwca, 17:00
Błękitni Pełkinie 0-2 Victoria Kidałowice 19 czerwca, 17:00
LKS Duńkowice 4-1 Fredro Surochów 19 czerwca, 17:00
Czarni Pawłosiów 5-0 Tęcza Wysocko 19 czerwca, 17:00
Wietlin 3-13 Błękitni Rudołowice 19 czerwca, 17:00
Syrenka Roźwienica 4-1 Łęg Łowce 19 czerwca, 15:30

Klasa okręgowa 2015/2016 (Jarosław)

Klasa A 2015/2016 (Lubaczów)
Klasa A 2015/2016 (Przemyśl)
Klasa A 2015/2016 (Przeworsk)

Klasa B 2015/2016 (Jarosław I)
Klasa B 2015/2016 (Jarosław II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas