[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Krosno
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni 1910 Jasło 30 73 22 7 1 76-25 13 2 0 42-9 9 5 1 34-16
2.  Przełęcz Dukla 30 63 19 6 5 65-28 12 2 1 33-7 7 4 4 32-21
3.  LKS Skołyszyn 30 57 16 9 5 57-37 11 3 1 40-16 5 6 4 17-21
4.  Iwonka Iwonicz 30 56 17 5 8 73-51 10 3 2 44-20 7 2 6 29-31
5.  Kotwica Korczyna 30 51 14 9 7 56-36 8 4 3 31-16 6 5 4 25-20
6.  Iskra Przysietnica 30 45 12 9 9 61-49 9 3 3 38-21 3 6 6 23-28
7.  Markiewicza Krosno 30 43 13 4 13 49-52 6 4 5 20-23 7 0 8 29-29 2 6 2 0 0 4-0
8.  Gaudium Łężyny 30 43 12 7 11 59-57 8 3 4 41-31 4 4 7 18-26 2 0 0 0 2 0-4
9.  Grabowianka Grabówka 30 42 11 9 10 56-53 5 6 4 31-28 6 3 6 25-25
10.  Partyzant Targowiska 29 41 11 8 10 46-32 7 3 4 28-14 4 5 6 18-18
11.  Górnik Strachocina 29 36 10 6 13 47-56 6 3 6 26-26 4 3 7 21-30
12.  Szarotka Uherce 30 35 10 5 15 42-53 8 4 3 27-13 2 1 12 15-40
13.  Zgoda Zarszyn 30 23 6 5 19 51-78 4 3 8 29-32 2 2 11 22-46
14.  Orzeł Bieździedza 30 22 6 4 20 37-75 5 1 9 22-35 1 3 11 15-40
15.  Orzeł Faliszówka 30 21 5 6 19 44-87 4 4 7 25-33 1 2 12 19-54
16.  Bieszczady Ustrzyki Dolne 30 14 3 5 22 22-72 3 4 8 14-26 0 1 14 8-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Czarni 1910 Jasło    2-1 3-0 1-0 1-1 4-1 2-0 2-0 5-1 2-0 1-1 7-1 4-1 2-1 3-1 3-0* 
 2 Przełęcz Dukla0-0     0-0 4-0 1-0 0-2 2-1 2-0 2-0 1-0 4-1 1-0 6-2 2-0 3-1 5-0 
 3 LKS Skołyszyn2-1 3-2     2-1 2-2 2-2 5-1 2-0 0-0 0-1 3-1 4-1 5-2 2-0 4-1 4-1 
 4 Iwonka Iwonicz1-1 1-4 2-3     4-2 3-1 4-1 4-0 3-1 4-0 5-0 2-0 5-2 2-1 3-3 1-1 
 5 Kotwica Korczyna1-2 2-2 0-2 5-1     1-1 2-1 3-0 1-1 0-0 1-2 3-1 3-2 2-1 4-0 3-0 
 6 Iskra Przysietnica2-3 1-2 0-0 1-1 1-1     0-1 3-2 2-1 3-2 4-3 4-0 4-2 6-1 3-1 4-1 
 7 Markiewicza Krosno1-8 2-2 1-2 0-3 0-2 2-1     3-0 1-1 1-1 0-2 0-0 1-0 3-1 2-0 3-0* 
 8 Gaudium Łężyny3-3 2-0 1-0 5-2 0-1 1-5 0-1     3-8 2-2 4-2 2-0 3-3 4-1 7-2 4-1 
 9 Grabowianka Grabówka3-3 1-3 2-2 2-4 1-1 2-2 4-0 1-2     2-2 2-1 2-1 1-2 4-2 2-2 2-1 
 10 Partyzant Targowiska0-1 1-1 3-0 1-2 2-3 2-0 3-1 2-2 1-2     3-0 3-1 1-1 5-0 1-0 
 11 Górnik Strachocina2-2 1-3 1-2 3-3 0-1 4-1 1-3 2-2 3-0 0-3     3-2 2-1 0-1 2-1 2-1 
 12 Szarotka Uherce0-2 0-2 1-1 4-0 2-1 1-1 1-0 1-1 1-2 1-0 2-0     1-1 5-1 3-1 4-0 
 13 Zgoda Zarszyn0-1 0-3 3-3 2-4 1-3 1-2 2-6 1-3 1-0 0-0 1-2 2-0     2-2 8-2 5-1 
 14 Orzeł Bieździedza1-3 3-2 0-1 0-2 2-5 2-1 0-6 0-3 0-4 0-2 1-1 2-3 4-0     4-1 3-1 
 15 Orzeł Faliszówka0-3 2-2 4-1 0-1 1-1 2-2 2-3 0-3 1-2 0-4 2-5 3-2 4-2 2-2     2-0 
 16 Bieszczady Ustrzyki Dolne0-1 0-3 0-0 1-5 2-1 1-1 1-4 0-0 1-2 2-1 0-0 2-4 0-1 3-0 1-3     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Iwonka Iwonicz 1-1 Czarni 1910 Jasło 8 sierpnia, 16:30
Markiewicza Krosno 0-2 Kotwica Korczyna 9 sierpnia, 16:30
na boisku przy ul. Bursaki
Iskra Przysietnica 0-0 LKS Skołyszyn 9 sierpnia, 16:30
Gaudium Łężyny 2-2 Partyzant Targowiska 9 sierpnia, 16:30
Zgoda Zarszyn 8-2 Orzeł Faliszówka 9 sierpnia, 16:30
Grabowianka Grabówka 4-2 Orzeł Bieździedza 9 sierpnia, 15:00
Szarotka Uherce 0-2 Przełęcz Dukla 8 sierpnia, 16:30
Górnik Strachocina 2-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 9 sierpnia, 16:30

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Czarni 1910 Jasło 3-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 15 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Przełęcz Dukla 4-1 Górnik Strachocina 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Bieździedza 2-3 Szarotka Uherce 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Faliszówka 1-2 Grabowianka Grabówka 16 sierpnia, 15:00
Partyzant Targowiska 3-1 Zgoda Zarszyn 16 sierpnia, 15:00
LKS Skołyszyn 2-0 Gaudium Łężyny 16 sierpnia, 15:00
Kotwica Korczyna 1-1 Iskra Przysietnica 16 sierpnia, 15:00
Iwonka Iwonicz 4-1 Markiewicza Krosno 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Markiewicza Krosno 1-8 Czarni 1910 Jasło 23 sierpnia, 16:30
na boisku przy ul. Legionów
Iskra Przysietnica 1-1 Iwonka Iwonicz 23 sierpnia, 16:30
Gaudium Łężyny 0-1 Kotwica Korczyna 23 sierpnia, 16:30
Zgoda Zarszyn 3-3 LKS Skołyszyn 23 sierpnia, 16:30
Grabowianka Grabówka 2-2 Partyzant Targowiska 23 sierpnia, 15:00
Szarotka Uherce 3-1 Orzeł Faliszówka 22 sierpnia, 11:00
Górnik Strachocina 0-1 Orzeł Bieździedza 23 sierpnia, 16:30
Przełęcz Dukla 5-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 23 sierpnia, 16:30

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Czarni 1910 Jasło 2-1 Przełęcz Dukla 29 sierpnia, 17:00
Orzeł Bieździedza 3-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 29 sierpnia, 16:00
Orzeł Faliszówka 2-5 Górnik Strachocina 30 sierpnia, 15:00
Partyzant Targowiska 3-0 Szarotka Uherce 30 sierpnia, 15:00
LKS Skołyszyn 0-0 Grabowianka Grabówka 29 sierpnia, 17:00
Kotwica Korczyna 3-2 Zgoda Zarszyn 30 sierpnia, 15:00
Iwonka Iwonicz 4-0 Gaudium Łężyny 29 sierpnia, 16:30
Markiewicza Krosno 2-1 Iskra Przysietnica 30 sierpnia, 16:30
na boisku przy ul. Bursaki

Kolejka 5 - 5-6 września

Iskra Przysietnica 2-3 Czarni 1910 Jasło 6 września, 16:30
Gaudium Łężyny 0-1 Markiewicza Krosno 6 września, 16:30
Zgoda Zarszyn 2-4 Iwonka Iwonicz 6 września, 16:30
Grabowianka Grabówka 1-1 Kotwica Korczyna 6 września, 15:00
Szarotka Uherce 1-1 LKS Skołyszyn 5 września, 11:00
Górnik Strachocina 0-3 Partyzant Targowiska 6 września, 16:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-3 Orzeł Faliszówka 6 września, 16:30
Przełęcz Dukla 2-0 Orzeł Bieździedza 6 września, 16:30

Kolejka 6 - 12-13 września

Czarni 1910 Jasło 2-1 Orzeł Bieździedza 12 września, 16:00
Orzeł Faliszówka 2-2 Przełęcz Dukla 13 września, 15:00
Partyzant Targowiska 1-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 13 września, 15:00
LKS Skołyszyn 3-1 Górnik Strachocina 13 września, 15:00
Kotwica Korczyna 3-1 Szarotka Uherce 13 września, 15:00
Iwonka Iwonicz 3-1 Grabowianka Grabówka 13 września, 17:00
Markiewicza Krosno 1-0 Zgoda Zarszyn 13 września, 16:30
na boisku przy ul. Bursaki
Iskra Przysietnica 3-2 Gaudium Łężyny 13 września, 16:30

Kolejka 7 - 19-20 września

Gaudium Łężyny 3-3 Czarni 1910 Jasło 20 września, 15:30
Zgoda Zarszyn 1-2 Iskra Przysietnica 20 września, 15:30
Grabowianka Grabówka 4-0 Markiewicza Krosno 18 września, 17:00
Szarotka Uherce 4-0 Iwonka Iwonicz 19 września, 11:00
Górnik Strachocina 0-1 Kotwica Korczyna 20 września, 15:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-0 LKS Skołyszyn 20 września, 15:30
Przełęcz Dukla 1-0 Partyzant Targowiska 19 września, 15:30
Orzeł Bieździedza 4-1 Orzeł Faliszówka 19 września, 16:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Czarni 1910 Jasło 3-1 Orzeł Faliszówka 26 września, 16:00
Partyzant Targowiska 1-1 Orzeł Bieździedza 27 września, 15:00
LKS Skołyszyn 3-2 Przełęcz Dukla 27 września, 15:00
Kotwica Korczyna 3-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 27 września, 15:00
Iwonka Iwonicz 5-0 Górnik Strachocina 27 września, 15:30
Markiewicza Krosno 0-0 Szarotka Uherce 27 września, 15:30
na boisku przy ul. Bursaki
Iskra Przysietnica 2-1 Grabowianka Grabówka 27 września, 15:30
Gaudium Łężyny 3-3 Zgoda Zarszyn 27 września, 15:30

Kolejka 9 - 3-4 października

Zgoda Zarszyn 0-1 Czarni 1910 Jasło 4 października, 15:30
Grabowianka Grabówka 1-2 Gaudium Łężyny 4 października, 15:00
Szarotka Uherce 1-1 Iskra Przysietnica 3 października, 11:00
Górnik Strachocina 1-3 Markiewicza Krosno 4 października, 15:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-5 Iwonka Iwonicz 4 października, 15:30
Przełęcz Dukla 1-0 Kotwica Korczyna 4 października, 15:30
Orzeł Bieździedza 0-1 LKS Skołyszyn 4 października, 15:30
Orzeł Faliszówka 0-4 Partyzant Targowiska 4 października, 15:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Czarni 1910 Jasło 2-0 Partyzant Targowiska 11 października, 15:00
LKS Skołyszyn 4-1 Orzeł Faliszówka 11 października, 15:00
Kotwica Korczyna 2-1 Orzeł Bieździedza 11 października, 15:00
Iwonka Iwonicz 1-4 Przełęcz Dukla 10 października, 15:30
Markiewicza Krosno 3-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 11 października, 15:30
(wo)
na boisku przy ul. Bursaki / goście nie dojechali
Iskra Przysietnica 4-3 Górnik Strachocina 11 października, 15:30
Gaudium Łężyny 2-0 Szarotka Uherce 11 października, 15:30
Zgoda Zarszyn 1-0 Grabowianka Grabówka 11 października, 15:30

Kolejka 11 - 17-18 października

Grabowianka Grabówka 3-3 Czarni 1910 Jasło 18 października, 15:00
Szarotka Uherce 1-1 Zgoda Zarszyn 17 października, 11:00
Górnik Strachocina 2-2 Gaudium Łężyny 18 października, 15:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-1 Iskra Przysietnica 18 października, 15:30
Przełęcz Dukla 2-1 Markiewicza Krosno 18 października, 15:30
Orzeł Bieździedza 0-2 Iwonka Iwonicz 18 października, 15:30
Orzeł Faliszówka 1-1 Kotwica Korczyna 18 października, 15:00
Partyzant Targowiska 3-0 LKS Skołyszyn 18 października, 15:00

Kolejka 12 - 24-25 października

Czarni 1910 Jasło 3-0 LKS Skołyszyn 24 października, 15:00
Kotwica Korczyna 0-0 Partyzant Targowiska 25 października, 13:00
Iwonka Iwonicz 3-3 Orzeł Faliszówka 25 października, 13:00
Markiewicza Krosno 3-1 Orzeł Bieździedza 25 października, 13:00
na boisku przy ul. Bursaki
Iskra Przysietnica 1-2 Przełęcz Dukla 25 października, 13:00
Gaudium Łężyny 4-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 25 października, 13:00
Zgoda Zarszyn 1-2 Górnik Strachocina 25 października, 13:00
Grabowianka Grabówka 2-1 Szarotka Uherce 25 października, 13:00

Kolejka 13 - 31 października

Szarotka Uherce 0-2 Czarni 1910 Jasło 31 października, 13:00
Górnik Strachocina 3-0 Grabowianka Grabówka 31 października, 13:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-1 Zgoda Zarszyn 31 października, 13:00
Przełęcz Dukla 2-0 Gaudium Łężyny 31 października, 13:00
Orzeł Bieździedza 2-1 Iskra Przysietnica 31 października, 13:00
Orzeł Faliszówka 2-3 Markiewicza Krosno 31 października, 13:00
Partyzant Targowiska 1-2 Iwonka Iwonicz 31 października, 13:00
LKS Skołyszyn 2-2 Kotwica Korczyna 31 października, 13:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Czarni 1910 Jasło 1-1 Kotwica Korczyna 7 listopada, 13:00
Iwonka Iwonicz 2-3 LKS Skołyszyn 7 listopada, 13:00
Markiewicza Krosno 1-1 Partyzant Targowiska 8 listopada, 13:00
na boisku przy ul. Bursaki
Iskra Przysietnica 3-1 Orzeł Faliszówka 8 listopada, 13:00
Gaudium Łężyny 4-1 Orzeł Bieździedza 8 listopada, 13:00
Zgoda Zarszyn 0-3 Przełęcz Dukla 8 listopada, 13:00
Grabowianka Grabówka 2-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 8 listopada, 13:00
Szarotka Uherce 2-0 Górnik Strachocina 7 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Górnik Strachocina 2-2 Czarni 1910 Jasło 11 listopada, 13:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-4 Szarotka Uherce 11 listopada, 13:00
Przełęcz Dukla 2-0 Grabowianka Grabówka 11 listopada, 13:00
Orzeł Bieździedza 4-0 Zgoda Zarszyn 11 listopada, 13:00
Orzeł Faliszówka 0-3 Gaudium Łężyny 11 listopada, 13:00
Partyzant Targowiska 2-0 Iskra Przysietnica 11 listopada, 13:00
LKS Skołyszyn 5-1 Markiewicza Krosno 11 listopada, 13:00
Kotwica Korczyna 5-1 Iwonka Iwonicz 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 26 marca

Czarni 1910 Jasło 1-0 Iwonka Iwonicz 26 marca, 12:00
Kotwica Korczyna 2-1 Markiewicza Krosno 26 marca, 12:00
LKS Skołyszyn 2-2 Iskra Przysietnica 26 marca, 12:00
Partyzant Targowiska 2-2 Gaudium Łężyny 26 marca, 12:00
Orzeł Faliszówka 4-2 Zgoda Zarszyn 26 marca, 12:00
Orzeł Bieździedza 0-4 Grabowianka Grabówka 26 marca, 12:00
Przełęcz Dukla 1-0 Szarotka Uherce 26 marca, 12:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-0 Górnik Strachocina 26 marca, 12:00

Kolejka 17 - 2-3 kwietnia

Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-1 Czarni 1910 Jasło 3 kwietnia, 16:30
Górnik Strachocina 1-3 Przełęcz Dukla 3 kwietnia, 16:30
Szarotka Uherce 5-1 Orzeł Bieździedza 2 kwietnia, 16:30
Grabowianka Grabówka 2-2 Orzeł Faliszówka 3 kwietnia, 15:00
Zgoda Zarszyn 0-0 Partyzant Targowiska 3 kwietnia, 16:30
Gaudium Łężyny 1-0 LKS Skołyszyn 3 kwietnia, 16:30
Iskra Przysietnica 1-1 Kotwica Korczyna 3 kwietnia, 16:30
Markiewicza Krosno 0-3 Iwonka Iwonicz 3 kwietnia, 16:30
na boisku przy ul. Bursaki

Kolejka 18 - 9-10 kwietnia

Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-3 Przełęcz Dukla 10 kwietnia, 16:30
Czarni 1910 Jasło 2-0 Markiewicza Krosno 9 kwietnia, 16:00
Iwonka Iwonicz 3-1 Iskra Przysietnica 9 kwietnia, 16:30
Kotwica Korczyna 3-0 Gaudium Łężyny 10 kwietnia, 15:00
LKS Skołyszyn 5-2 Zgoda Zarszyn 10 kwietnia, 15:00
Partyzant Targowiska 1-2 Grabowianka Grabówka 10 kwietnia, 16:30
Orzeł Faliszówka 3-2 Szarotka Uherce 10 kwietnia, 15:00
Orzeł Bieździedza 1-1 Górnik Strachocina 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 16-17 kwietnia

Przełęcz Dukla 0-0 Czarni 1910 Jasło 17 kwietnia, 16:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-0 Orzeł Bieździedza 17 kwietnia, 16:30
Górnik Strachocina 2-1 Orzeł Faliszówka 17 kwietnia, 16:30
Szarotka Uherce 1-0 Partyzant Targowiska 16 kwietnia, 16:30
Grabowianka Grabówka 2-2 LKS Skołyszyn 17 kwietnia, 15:00
Zgoda Zarszyn 1-3 Kotwica Korczyna 17 kwietnia, 16:30
Gaudium Łężyny 5-2 Iwonka Iwonicz 17 kwietnia, 16:30
Iskra Przysietnica 0-1 Markiewicza Krosno 17 kwietnia, 16:30

Kolejka 20 - 23-24 kwietnia

Czarni 1910 Jasło 4-1 Iskra Przysietnica 23 kwietnia, 16:30
Markiewicza Krosno 3-0 Gaudium Łężyny 24 kwietnia, 16:30
na boisku przy ul. Bursaki
Iwonka Iwonicz 5-2 Zgoda Zarszyn 23 kwietnia, 16:30
Kotwica Korczyna 1-1 Grabowianka Grabówka 24 kwietnia, 15:00
LKS Skołyszyn 4-1 Szarotka Uherce 23 kwietnia, 11:00
Partyzant Targowiska - Górnik Strachocina 24 kwietnia, 16:30
nie odbył się
Orzeł Faliszówka 2-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 24 kwietnia, 15:00
Orzeł Bieździedza 3-2 Przełęcz Dukla 24 kwietnia, 16:30

Kolejka 21 - 30 kwietnia-1 maja

Orzeł Bieździedza 1-3 Czarni 1910 Jasło 30 kwietnia, 11:00
Przełęcz Dukla 3-1 Orzeł Faliszówka 30 kwietnia, 16:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-1 Partyzant Targowiska 1 maja, 16:30
Górnik Strachocina 1-2 LKS Skołyszyn 1 maja, 16:30
Szarotka Uherce 2-1 Kotwica Korczyna 30 kwietnia, 16:30
Grabowianka Grabówka 2-4 Iwonka Iwonicz 1 maja, 15:00
Zgoda Zarszyn 2-6 Markiewicza Krosno 1 maja, 16:30
Gaudium Łężyny 1-5 Iskra Przysietnica 1 maja, 16:30

Kolejka 22 - 3 maja

Czarni 1910 Jasło 2-0 Gaudium Łężyny 3 maja, 17:00
Iskra Przysietnica 4-2 Zgoda Zarszyn 3 maja, 16:30
Markiewicza Krosno 1-1 Grabowianka Grabówka 3 maja, 16:30
na boisku przy ul. Bursaki
Iwonka Iwonicz 2-0 Szarotka Uherce 3 maja, 16:30
Kotwica Korczyna 1-2 Górnik Strachocina 3 maja, 15:00
LKS Skołyszyn 4-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 3 maja, 13:00
Partyzant Targowiska 1-1 Przełęcz Dukla 3 maja, 15:00
Orzeł Faliszówka 2-2 Orzeł Bieździedza 3 maja, 15:00

Kolejka 23 - 7-8 maja

Orzeł Faliszówka 0-3 Czarni 1910 Jasło 8 maja, 15:00
Orzeł Bieździedza 0-2 Partyzant Targowiska 8 maja, 16:30
Przełęcz Dukla 0-0 LKS Skołyszyn 7 maja, 16:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-1 Kotwica Korczyna 8 maja, 16:30
Górnik Strachocina 3-3 Iwonka Iwonicz 8 maja, 16:30
Szarotka Uherce 1-0 Markiewicza Krosno 7 maja, 16:30
Grabowianka Grabówka 2-2 Iskra Przysietnica 8 maja, 15:00
Zgoda Zarszyn 1-3 Gaudium Łężyny 8 maja, 16:30

Kolejka 24 - 14-15 maja

Czarni 1910 Jasło 4-1 Zgoda Zarszyn 14 maja, 17:00
Gaudium Łężyny 3-8 Grabowianka Grabówka 15 maja, 16:30
Iskra Przysietnica 4-0 Szarotka Uherce 15 maja, 16:30
Markiewicza Krosno 0-2 Górnik Strachocina 15 maja, 16:30
na boisku przy ul. Bursaki
Iwonka Iwonicz 1-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 14 maja, 16:30
Kotwica Korczyna 2-2 Przełęcz Dukla 15 maja, 15:00
LKS Skołyszyn 2-0 Orzeł Bieździedza 8 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (14 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Partyzant Targowiska 5-0 Orzeł Faliszówka 15 maja, 15:00

Kolejka 25 - 21-22 maja

Partyzant Targowiska 0-1 Czarni 1910 Jasło 22 maja, 15:00
Orzeł Faliszówka 4-1 LKS Skołyszyn 22 maja, 11:00
Orzeł Bieździedza 2-5 Kotwica Korczyna 22 maja, 16:30
Przełęcz Dukla 4-0 Iwonka Iwonicz 22 maja, 16:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-4 Markiewicza Krosno 22 maja, 16:30
Górnik Strachocina 4-1 Iskra Przysietnica 22 maja, 16:30
Szarotka Uherce 1-1 Gaudium Łężyny 21 maja, 16:30
Grabowianka Grabówka 1-2 Zgoda Zarszyn 22 maja, 15:00

Kolejka 26 - 26 maja

Czarni 1910 Jasło 5-1 Grabowianka Grabówka 26 maja, 17:00
Zgoda Zarszyn 2-0 Szarotka Uherce 26 maja, 16:30
Gaudium Łężyny 4-2 Górnik Strachocina 26 maja, 16:30
Iskra Przysietnica 4-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 26 maja, 16:30
Markiewicza Krosno 2-2 Przełęcz Dukla 25 maja, 18:00
na boisku przy ul. Bursaki
Iwonka Iwonicz 2-1 Orzeł Bieździedza 26 maja, 16:30
Kotwica Korczyna 4-0 Orzeł Faliszówka 26 maja, 15:00
LKS Skołyszyn 0-1 Partyzant Targowiska 26 maja, 13:00

Kolejka 27 - 28-29 maja

LKS Skołyszyn 2-1 Czarni 1910 Jasło 29 maja, 13:00
Partyzant Targowiska 2-3 Kotwica Korczyna 29 maja, 15:00
Orzeł Faliszówka 0-1 Iwonka Iwonicz 29 maja, 11:00
Orzeł Bieździedza 0-6 Markiewicza Krosno 29 maja, 16:30
Przełęcz Dukla 0-2 Iskra Przysietnica 28 maja, 17:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-0 Gaudium Łężyny 29 maja, 16:30
Górnik Strachocina 2-1 Zgoda Zarszyn 29 maja, 16:30
Szarotka Uherce 1-2 Grabowianka Grabówka 28 maja, 16:30

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Czarni 1910 Jasło 7-1 Szarotka Uherce 4 czerwca, 17:00
Grabowianka Grabówka 2-1 Górnik Strachocina 5 czerwca, 15:00
Zgoda Zarszyn 5-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 4 czerwca, 17:00
Gaudium Łężyny 2-0 Przełęcz Dukla 5 czerwca, 16:30
Iskra Przysietnica 6-1 Orzeł Bieździedza 5 czerwca, 16:30
Markiewicza Krosno 2-0 Orzeł Faliszówka 5 czerwca, 16:30
na boisku przy ul. Bursaki
Iwonka Iwonicz 4-0 Partyzant Targowiska 4 czerwca, 11:00
Kotwica Korczyna 0-2 LKS Skołyszyn 5 czerwca, 15:00

Kolejka 29 - 11-12 czerwca

Kotwica Korczyna 1-2 Czarni 1910 Jasło 11 czerwca, 17:00
LKS Skołyszyn 2-1 Iwonka Iwonicz 11 czerwca, 17:00
Partyzant Targowiska 3-1 Markiewicza Krosno 11 czerwca, 17:00
Orzeł Faliszówka 2-2 Iskra Przysietnica 11 czerwca, 17:00
Orzeł Bieździedza 0-3 Gaudium Łężyny 11 czerwca, 17:00
Przełęcz Dukla 6-2 Zgoda Zarszyn 11 czerwca, 17:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-2 Grabowianka Grabówka 11 czerwca, 17:00
Górnik Strachocina 3-2 Szarotka Uherce 11 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

Czarni 1910 Jasło 1-1 Górnik Strachocina 18 czerwca, 17:00
Szarotka Uherce 4-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 18 czerwca, 17:00
Grabowianka Grabówka 1-3 Przełęcz Dukla 18 czerwca, 17:00
Zgoda Zarszyn 2-2 Orzeł Bieździedza 18 czerwca, 17:00
Gaudium Łężyny 7-2 Orzeł Faliszówka 18 czerwca, 17:00
Iskra Przysietnica 3-2 Partyzant Targowiska 18 czerwca, 17:00
Markiewicza Krosno 1-2 LKS Skołyszyn 18 czerwca, 17:00
na boisku przy ul. Bursaki
Iwonka Iwonicz 4-2 Kotwica Korczyna 18 czerwca, 17:00

IV liga 2015/2016 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2015/2016 (Dębica)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Stalowa Wola)

Klasa A 2015/2016 (Krosno I)
Klasa A 2015/2016 (Krosno II)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas