[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ekoball Sanok 32 76 24 4 4 92-25 11 2 3 49-12 13 2 1 43-13
2.  LKS Długie 32 61 19 4 9 60-41 11 2 3 32-15 8 2 6 28-26
3.  Iskra Iskrzynia 32 59 18 5 9 77-42 9 3 4 40-18 9 2 5 37-24
4.  Cisy Jabłonica Polska 32 57 19 0 13 69-39 11 0 5 41-18 8 0 8 28-21
5.  Płomień Zmiennica 32 56 17 5 10 75-51 10 2 4 36-21 7 3 6 39-30
6.  Lotniarz Bezmiechowa 32 55 17 4 11 73-53 12 0 4 48-27 5 4 7 25-26
7.  Orzeł Bażanówka 32 49 14 7 11 67-67 9 3 4 40-31 5 4 7 27-36
8.  Bukowianka Bukowsko 32 48 15 3 14 57-64 11 1 4 36-20 4 2 10 21-44
9.  Wisłok Sieniawa 32 45 14 3 15 62-65 8 2 6 33-31 6 1 9 29-34
10.  Victoria Pakoszówka 32 44 13 5 14 54-57 7 4 5 34-27 6 1 9 20-30
11.  Sanovia Lesko 32 43 13 4 15 62-64 7 3 6 32-30 6 1 9 30-34
12.  LKS Haczów 32 36 9 9 14 51-51 8 4 4 36-23 1 5 10 15-28
13.  Błękitni Jasienica Rosielna 32 33 9 6 17 43-66 6 3 7 21-26 3 3 10 22-40 2 3 1 0 1 4-2
14.  LKS Izdebki 32 33 9 6 17 53-76 6 4 6 32-23 3 2 11 21-53 2 3 1 0 1 2-4
15.  Wisłok Krościenko Wyżne 32 32 9 5 18 45-80 6 3 7 26-35 3 2 11 19-45
16.  Brzozovia Brzozów 32 30 9 3 20 48-85 5 0 11 23-49 4 3 9 25-36
17.  Leśnik Baligród 32 22 7 1 24 32-94 4 1 11 16-39 3 0 13 16-55
Leśnik Baligród wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 Ekoball Sanok    4-0 1-2 4-0 2-2 3-0 5-0 0-1 0-1 3-1 3-2 1-0 4-0 8-0 7-0 1-1 3-2 
 2 LKS Długie1-1     1-0 3-2 2-0 2-1 0-1 3-4 2-0 1-2 1-0 0-0 5-0 2-1 2-0 4-3 3-0* 
 3 Iskra Iskrzynia1-2 2-1     2-0 1-2 3-2 0-1 4-1 2-2 1-1 4-2 0-0 4-1 1-2 4-0 4-0 7-1 
 4 Cisy Jabłonica Polska0-1 4-1 0-5     1-2 2-3 1-0 3-1 3-1 4-0 0-1 1-0 3-1 2-0 4-1 6-0 7-1 
 5 Płomień Zmiennica1-4 2-1 2-0 1-0     1-1 4-2 5-1 4-2 1-2 1-0 2-1 1-1 6-1 0-2 2-3 3-0* 
 6 Lotniarz Bezmiechowa2-1 4-0 3-5 0-5 3-1     7-3 3-0 4-1 3-1 4-0 3-2 4-1 0-2 2-0 3-1 3-4 
 7 Orzeł Bażanówka1-5 0-0 4-1 1-5 1-5 3-3     4-2 3-2 3-1 0-0 2-0 4-0 6-1 3-1 2-5 3-0* 
 8 Bukowianka Bukowsko0-1 2-3 1-3 2-1 1-0 1-0 3-1     3-0 1-3 5-1 4-2 1-1 4-3 3-1 2-0 3-0* 
 9 Wisłok Sieniawa1-3 0-3 5-3 1-0 0-4 2-1 3-3 1-1     4-0 3-5 2-0 2-4 0-1 2-0 3-2 4-1 
 10 Victoria Pakoszówka1-2 2-1 1-4 0-2 4-0 1-3 1-1 3-4 3-1     5-2 1-1 2-2 2-2 4-2 1-0 3-0* 
 11 Sanovia Lesko0-2 1-4 1-1 1-2 4-2 1-1 2-5 3-0 3-2 3-1     3-0 1-4 6-2 3-2 0-0 0-2 
 12 LKS Haczów1-3 1-2 0-3 0-1 2-2 1-1 5-0 3-1 4-3 2-0 4-2     2-1 4-0 2-2 2-2 3-0* 
 13 Błękitni Jasienica Rosielna0-3 0-5 2-1 1-5 2-2 1-0 0-1 4-0 0-2 0-1 1-3 1-1     4-1 0-0 2-1 3-0* 
 14 LKS Izdebki1-4 0-1 1-1 3-0 2-3 0-1 2-2 2-2 1-3 2-1 1-3 2-2 1-0     8-0 3-0 3-0* 
 15 Wisłok Krościenko Wyżne2-2 1-1 1-3 2-1 0-4 3-1 2-1 1-2 1-3 1-0 2-1 1-4 2-1 4-4     1-4 2-3 
 16 Brzozovia Brzozów1-6 1-2 1-2 0-1 0-6 2-4 0-5 2-1 1-3 1-3 0-5 4-2 3-2 1-0 1-5     5-2 
 17 Leśnik Baligród0-3* 2-3 0-3* 0-3* 5-4 0-3* 1-1 3-0 0-3* 0-3* 0-3* 1-0 1-3 3-1 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Pauza: LKS Długie.
 
Sanovia Lesko 0-2 Leśnik Baligród 2 sierpnia, 16:30
Ekoball Sanok 4-0 Błękitni Jasienica Rosielna 2 sierpnia, 16:30
Lotniarz Bezmiechowa 3-0 Bukowianka Bukowsko 2 sierpnia, 16:30
Brzozovia Brzozów 1-0 LKS Izdebki 2 sierpnia, 16:30
Victoria Pakoszówka 1-1 LKS Haczów 2 sierpnia, 13:00
Wisłok Sieniawa 3-3 Orzeł Bażanówka 2 sierpnia, 15:00
Iskra Iskrzynia 1-2 Płomień Zmiennica 2 sierpnia, 15:00
Cisy Jabłonica Polska 4-1 Wisłok Krościenko Wyżne 2 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Pauza: Płomień Zmiennica.
 
LKS Długie 3-2 Cisy Jabłonica Polska 9 sierpnia, 16:30
Orzeł Bażanówka 4-1 Iskra Iskrzynia 9 sierpnia, 16:30
LKS Haczów 4-3 Wisłok Sieniawa 9 sierpnia, 16:30
LKS Izdebki 2-1 Victoria Pakoszówka 9 sierpnia, 15:00
Bukowianka Bukowsko 2-0 Brzozovia Brzozów 9 sierpnia, 13:00
Błękitni Jasienica Rosielna 1-0 Lotniarz Bezmiechowa 9 sierpnia, 13:00
Sanovia Lesko 0-2 Ekoball Sanok 9 sierpnia, 16:30
Wisłok Krościenko Wyżne 2-3 Leśnik Baligród 9 sierpnia, 16:30

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

Pauza: Orzeł Bażanówka.
 
Ekoball Sanok 3-2 Leśnik Baligród 16 sierpnia, 16:30
na stadionie MOSiR
Lotniarz Bezmiechowa 4-0 Sanovia Lesko 16 sierpnia, 16:30
Brzozovia Brzozów 3-2 Błękitni Jasienica Rosielna 16 sierpnia, 16:30
Victoria Pakoszówka 3-4 Bukowianka Bukowsko 16 sierpnia, 13:00
Wisłok Sieniawa 0-1 LKS Izdebki 16 sierpnia, 15:00
Iskra Iskrzynia 0-0 LKS Haczów 16 sierpnia, 15:00
Cisy Jabłonica Polska 1-2 Płomień Zmiennica 16 sierpnia, 11:00
Wisłok Krościenko Wyżne 1-1 LKS Długie 16 sierpnia, 16:30

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Pauza: LKS Haczów.
 
Leśnik Baligród 2-3 LKS Długie 23 sierpnia, 16:30
Płomień Zmiennica 0-2 Wisłok Krościenko Wyżne 23 sierpnia, 15:00
Orzeł Bażanówka 1-5 Cisy Jabłonica Polska 23 sierpnia, 16:30
LKS Izdebki 1-1 Iskra Iskrzynia 23 sierpnia, 15:00
Bukowianka Bukowsko 3-0 Wisłok Sieniawa 23 sierpnia, 15:00
Błękitni Jasienica Rosielna 0-1 Victoria Pakoszówka 23 sierpnia, 13:00
Sanovia Lesko 0-0 Brzozovia Brzozów 23 sierpnia, 16:30
Ekoball Sanok 3-0 Lotniarz Bezmiechowa 23 sierpnia, 16:30
na stadionie MOSiR

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Pauza: LKS Izdebki.
 
Lotniarz Bezmiechowa 3-4 Leśnik Baligród 30 sierpnia, 16:30
Brzozovia Brzozów 1-6 Ekoball Sanok 30 sierpnia, 16:30
Victoria Pakoszówka 5-2 Sanovia Lesko 30 sierpnia, 13:00
Wisłok Sieniawa 2-4 Błękitni Jasienica Rosielna 30 sierpnia, 15:00
Iskra Iskrzynia 4-1 Bukowianka Bukowsko 30 sierpnia, 16:30
Cisy Jabłonica Polska 1-0 LKS Haczów 30 sierpnia, 11:00
LKS Długie 2-0 Płomień Zmiennica 30 sierpnia, 16:30
Orzeł Bażanówka 3-1 Wisłok Krościenko Wyżne 30 sierpnia, 16:30

Kolejka 6 - 5-6 września

Pauza: Bukowianka Bukowsko.
 
Leśnik Baligród 5-4 Płomień Zmiennica 6 września, 16:30
Orzeł Bażanówka 0-0 LKS Długie 6 września, 16:30
LKS Haczów 2-2 Wisłok Krościenko Wyżne 5 września, 16:30
LKS Izdebki 3-0 Cisy Jabłonica Polska 6 września, 15:00
Błękitni Jasienica Rosielna 2-1 Iskra Iskrzynia 6 września, 13:00
Sanovia Lesko 3-2 Wisłok Sieniawa 6 września, 16:30
Ekoball Sanok 3-1 Victoria Pakoszówka 6 września, 11:00
na stadionie MOSiR
Lotniarz Bezmiechowa 3-1 Brzozovia Brzozów 6 września, 16:30

Kolejka 7 - 12-13 września

Pauza: Błękitni Jasienica Rosielna.
 
Brzozovia Brzozów 5-2 Leśnik Baligród 13 września, 16:30
Victoria Pakoszówka 1-3 Lotniarz Bezmiechowa 13 września, 13:00
Wisłok Sieniawa 1-3 Ekoball Sanok 13 września, 15:00
Iskra Iskrzynia 4-2 Sanovia Lesko 13 września, 15:00
Cisy Jabłonica Polska 3-1 Bukowianka Bukowsko 13 września, 11:00
Wisłok Krościenko Wyżne 4-4 LKS Izdebki 13 września, 16:30
LKS Długie 0-0 LKS Haczów 13 września, 16:30
Płomień Zmiennica 4-2 Orzeł Bażanówka 13 września, 15:00

Kolejka 8 - 19-20 września

Pauza: Sanovia Lesko.
 
Leśnik Baligród 1-1 Orzeł Bażanówka 20 września, 15:30
LKS Haczów 2-2 Płomień Zmiennica 20 września, 15:30
LKS Izdebki 0-1 LKS Długie 20 września, 15:00
Bukowianka Bukowsko 3-1 Wisłok Krościenko Wyżne 20 września, 15:00
Błękitni Jasienica Rosielna 1-5 Cisy Jabłonica Polska 20 września, 13:00
Ekoball Sanok 1-2 Iskra Iskrzynia 20 września, 15:30
na stadionie MOSiR
Lotniarz Bezmiechowa 4-1 Wisłok Sieniawa 20 września, 15:30
Brzozovia Brzozów 1-3 Victoria Pakoszówka 20 września, 15:30

Kolejka 9 - 26-27 września

Pauza: Ekoball Sanok.
 
Victoria Pakoszówka 3-0 Leśnik Baligród 27 września, 12:00
(wo)
nie odbył się - goście nie posiadali ważnych kart zdrowia
Wisłok Sieniawa 3-2 Brzozovia Brzozów 27 września, 15:00
Iskra Iskrzynia 3-2 Lotniarz Bezmiechowa 27 września, 15:00
Cisy Jabłonica Polska 0-1 Sanovia Lesko 27 września, 11:00
Wisłok Krościenko Wyżne 2-1 Błękitni Jasienica Rosielna 27 września, 15:30
LKS Długie 3-4 Bukowianka Bukowsko 27 września, 15:30
Płomień Zmiennica 6-1 LKS Izdebki 27 września, 15:00
Orzeł Bażanówka 2-0 LKS Haczów 27 września, 15:30

Kolejka 10 - 3-4 października

Pauza: Lotniarz Bezmiechowa.
 
Leśnik Baligród 1-0 LKS Haczów 4 października, 15:30
LKS Izdebki 2-2 Orzeł Bażanówka 4 października, 15:00
Bukowianka Bukowsko 1-0 Płomień Zmiennica 4 października, 15:00
Błękitni Jasienica Rosielna 0-5 LKS Długie 4 października, 13:00
Sanovia Lesko 3-2 Wisłok Krościenko Wyżne 3 października, 15:30
Ekoball Sanok 4-0 Cisy Jabłonica Polska 30 września, 16:15
na stadionie MOSiR
Brzozovia Brzozów 1-2 Iskra Iskrzynia 4 października, 15:30
Victoria Pakoszówka 3-1 Wisłok Sieniawa 4 października, 12:00

Kolejka 11 - 10-11 października

Pauza: Brzozovia Brzozów.
 
Wisłok Sieniawa 4-1 Leśnik Baligród 11 października, 15:00
Iskra Iskrzynia 1-1 Victoria Pakoszówka 11 października, 15:00
Cisy Jabłonica Polska 2-3 Lotniarz Bezmiechowa 11 października, 12:00
Wisłok Krościenko Wyżne 2-2 Ekoball Sanok 11 października, 15:30
LKS Długie 1-0 Sanovia Lesko 11 października, 15:30
Płomień Zmiennica 1-1 Błękitni Jasienica Rosielna 11 października, 15:00
Orzeł Bażanówka 4-2 Bukowianka Bukowsko 11 października, 15:30
LKS Haczów 4-0 LKS Izdebki 11 października, 15:30

Kolejka 12 - 17-18 października

Pauza: Victoria Pakoszówka.
 
Leśnik Baligród 3-1 LKS Izdebki 18 października, 15:30
Bukowianka Bukowsko 4-2 LKS Haczów 18 października, 15:00
Błękitni Jasienica Rosielna 0-1 Orzeł Bażanówka 18 października, 13:00
Sanovia Lesko 4-2 Płomień Zmiennica 18 października, 15:30
Ekoball Sanok 4-0 LKS Długie 18 października, 14:30
na stadionie MOSiR
Lotniarz Bezmiechowa 2-0 Wisłok Krościenko Wyżne 18 października, 15:30
Brzozovia Brzozów 0-1 Cisy Jabłonica Polska 18 października, 15:30
Wisłok Sieniawa 5-3 Iskra Iskrzynia 18 października, 15:00

Kolejka 13 - 24-25 października

Pauza: Wisłok Sieniawa.
 
Iskra Iskrzynia 7-1 Leśnik Baligród 25 października, 13:00
Cisy Jabłonica Polska 4-0 Victoria Pakoszówka 25 października, 11:00
Wisłok Krościenko Wyżne 1-4 Brzozovia Brzozów 25 października, 13:00
LKS Długie 2-1 Lotniarz Bezmiechowa 25 października, 13:00
Płomień Zmiennica 1-4 Ekoball Sanok 25 października, 13:00
Orzeł Bażanówka 0-0 Sanovia Lesko 25 października, 13:00
LKS Haczów 2-1 Błękitni Jasienica Rosielna 25 października, 13:00
LKS Izdebki 2-2 Bukowianka Bukowsko 25 października, 13:00

Kolejka 14 - 31 października

Pauza: Iskra Iskrzynia.
 
Leśnik Baligród 3-0 Bukowianka Bukowsko 31 października, 13:00
Błękitni Jasienica Rosielna 4-1 LKS Izdebki 31 października, 13:00
Sanovia Lesko 3-0 LKS Haczów 31 października, 13:00
Ekoball Sanok 5-0 Orzeł Bażanówka 31 października, 13:00
na stadionie MOSiR
Lotniarz Bezmiechowa 3-1 Płomień Zmiennica 31 października, 13:00
Brzozovia Brzozów 1-2 LKS Długie 31 października, 13:00
Victoria Pakoszówka 4-2 Wisłok Krościenko Wyżne 31 października, 13:00
Wisłok Sieniawa 1-0 Cisy Jabłonica Polska 31 października, 13:00

Kolejka 15 - 7-8 listopada

Pauza: Leśnik Baligród.
 
Cisy Jabłonica Polska 0-5 Iskra Iskrzynia 8 listopada, 11:00
Wisłok Krościenko Wyżne 1-3 Wisłok Sieniawa 8 listopada, 12:00
LKS Długie 1-2 Victoria Pakoszówka 8 listopada, 12:00
Płomień Zmiennica 2-3 Brzozovia Brzozów 8 listopada, 12:00
Orzeł Bażanówka 3-3 Lotniarz Bezmiechowa 8 listopada, 12:00
LKS Haczów 1-3 Ekoball Sanok 8 listopada, 12:00
LKS Izdebki 1-3 Sanovia Lesko 8 listopada, 12:00
Bukowianka Bukowsko 1-1 Błękitni Jasienica Rosielna 8 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 11 listopada

Pauza: Cisy Jabłonica Polska.
 
Leśnik Baligród 1-3 Błękitni Jasienica Rosielna 11 listopada, 12:00
Sanovia Lesko 3-0 Bukowianka Bukowsko 11 listopada, 12:00
Ekoball Sanok 8-0 LKS Izdebki 11 listopada, 12:00
na stadionie MOSiR
Lotniarz Bezmiechowa 3-2 LKS Haczów 11 listopada, 12:00
Brzozovia Brzozów 0-5 Orzeł Bażanówka 11 listopada, 12:00
Victoria Pakoszówka 4-0 Płomień Zmiennica 11 listopada, 12:00
Wisłok Sieniawa 0-3 LKS Długie 11 listopada, 12:00
Iskra Iskrzynia 4-0 Wisłok Krościenko Wyżne 11 listopada, 12:00

Kolejka 17 - 14-15 listopada

Pauza: Wisłok Krościenko Wyżne.
 
Cisy Jabłonica Polska 7-1 Leśnik Baligród 15 listopada, 11:00
LKS Długie 1-0 Iskra Iskrzynia 15 listopada, 12:00
Płomień Zmiennica 4-2 Wisłok Sieniawa 15 listopada, 12:00
Orzeł Bażanówka 3-1 Victoria Pakoszówka 15 listopada, 12:00
LKS Haczów 2-2 Brzozovia Brzozów 15 listopada, 12:00
LKS Izdebki 0-1 Lotniarz Bezmiechowa 15 listopada, 12:00
Bukowianka Bukowsko 0-1 Ekoball Sanok 15 listopada, 12:00
Błękitni Jasienica Rosielna 1-3 Sanovia Lesko 15 listopada, 12:00

Kolejka 18 - 19-20 marca

Pauza: LKS Długie.
 
Leśnik Baligród 0-3 Sanovia Lesko
(wo)
Błękitni Jasienica Rosielna 0-3 Ekoball Sanok 20 marca, 13:00
Bukowianka Bukowsko 1-0 Lotniarz Bezmiechowa 20 marca, 13:00
LKS Izdebki 3-0 Brzozovia Brzozów 20 marca, 13:00
LKS Haczów 2-0 Victoria Pakoszówka 20 marca, 15:00
Orzeł Bażanówka 3-2 Wisłok Sieniawa 20 marca, 13:00
Płomień Zmiennica 2-0 Iskra Iskrzynia 20 marca, 13:00
Wisłok Krościenko Wyżne 2-1 Cisy Jabłonica Polska 20 marca, 13:00

Kolejka 19 - 26 marca

Pauza: Płomień Zmiennica.
 
Leśnik Baligród 0-3 Wisłok Krościenko Wyżne
(wo)
Cisy Jabłonica Polska 4-1 LKS Długie 26 marca, 11:00
Iskra Iskrzynia 0-1 Orzeł Bażanówka 26 marca, 12:00
Wisłok Sieniawa 2-0 LKS Haczów 26 marca, 12:00
Victoria Pakoszówka 2-2 LKS Izdebki 26 marca, 13:00
Brzozovia Brzozów 2-1 Bukowianka Bukowsko 26 marca, 12:00
Lotniarz Bezmiechowa 4-1 Błękitni Jasienica Rosielna 26 marca, 12:00
Ekoball Sanok 3-2 Sanovia Lesko 26 marca, 12:00
na stadionie MOSiR

Kolejka 20 - 2-3 kwietnia

Pauza: Orzeł Bażanówka.
 
Leśnik Baligród 0-3 Ekoball Sanok
(wo)
Sanovia Lesko 1-1 Lotniarz Bezmiechowa 3 kwietnia, 16:30
Błękitni Jasienica Rosielna 2-1 Brzozovia Brzozów 3 kwietnia, 13:00
Bukowianka Bukowsko 1-3 Victoria Pakoszówka 3 kwietnia, 14:00
LKS Izdebki 1-3 Wisłok Sieniawa 3 kwietnia, 15:00
LKS Haczów 0-3 Iskra Iskrzynia 3 kwietnia, 16:30
Płomień Zmiennica 1-0 Cisy Jabłonica Polska 3 kwietnia, 15:00
LKS Długie 2-0 Wisłok Krościenko Wyżne 3 kwietnia, 16:30

Kolejka 21 - 9-10 kwietnia

Pauza: LKS Haczów.
 
LKS Długie 3-0 Leśnik Baligród
(wo)
Wisłok Krościenko Wyżne 0-4 Płomień Zmiennica 10 kwietnia, 16:30
Cisy Jabłonica Polska 1-0 Orzeł Bażanówka 10 kwietnia, 11:00
Iskra Iskrzynia 1-2 LKS Izdebki 10 kwietnia, 15:00
Wisłok Sieniawa 1-1 Bukowianka Bukowsko 10 kwietnia, 15:00
Victoria Pakoszówka 2-2 Błękitni Jasienica Rosielna 10 kwietnia, 13:00
Brzozovia Brzozów 0-5 Sanovia Lesko 10 kwietnia, 16:30
Lotniarz Bezmiechowa 2-1 Ekoball Sanok 10 kwietnia, 16:30

Kolejka 22 - 16-17 kwietnia

Pauza: LKS Izdebki.
 
Wisłok Krościenko Wyżne 2-1 Orzeł Bażanówka 17 kwietnia, 16:30
Leśnik Baligród 0-3 Lotniarz Bezmiechowa
(wo)
Ekoball Sanok 1-1 Brzozovia Brzozów 17 kwietnia, 16:30
na stadionie MOSiR
Sanovia Lesko 3-1 Victoria Pakoszówka 17 kwietnia, 16:30
Błękitni Jasienica Rosielna 0-2 Wisłok Sieniawa 17 kwietnia, 13:00
Bukowianka Bukowsko 1-3 Iskra Iskrzynia 17 kwietnia, 14:00
LKS Haczów 0-1 Cisy Jabłonica Polska 17 kwietnia, 16:30
Płomień Zmiennica 2-1 LKS Długie 17 kwietnia, 13:00

Kolejka 23 - 23-24 kwietnia

Pauza: Bukowianka Bukowsko.
 
Płomień Zmiennica 3-0 Leśnik Baligród
(wo)
LKS Długie 0-1 Orzeł Bażanówka 24 kwietnia, 16:30
Wisłok Krościenko Wyżne 1-4 LKS Haczów 24 kwietnia, 16:30
Cisy Jabłonica Polska 2-0 LKS Izdebki 24 kwietnia, 15:00
Iskra Iskrzynia 4-1 Błękitni Jasienica Rosielna 24 kwietnia, 15:00
Wisłok Sieniawa 3-5 Sanovia Lesko 24 kwietnia, 15:00
Victoria Pakoszówka 1-2 Ekoball Sanok 24 kwietnia, 16:30
Brzozovia Brzozów 2-4 Lotniarz Bezmiechowa 24 kwietnia, 16:30

Kolejka 24 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Błękitni Jasienica Rosielna.
 
Leśnik Baligród 0-3 Brzozovia Brzozów
(wo)
Lotniarz Bezmiechowa 3-1 Victoria Pakoszówka 1 maja, 16:30
Ekoball Sanok 0-1 Wisłok Sieniawa 1 maja, 11:00
Sanovia Lesko 1-1 Iskra Iskrzynia 1 maja, 16:30
Bukowianka Bukowsko 2-1 Cisy Jabłonica Polska 1 maja, 14:00
LKS Izdebki 8-0 Wisłok Krościenko Wyżne 1 maja, 15:00
LKS Haczów 1-2 LKS Długie 1 maja, 16:30
Orzeł Bażanówka 1-5 Płomień Zmiennica 1 maja, 16:30

Kolejka 25 - 3 maja

Pauza: Sanovia Lesko.
 
Orzeł Bażanówka 3-0 Leśnik Baligród
(wo)
Płomień Zmiennica 2-1 LKS Haczów 3 maja, 15:00
LKS Długie 2-1 LKS Izdebki 3 maja, 16:30
Wisłok Krościenko Wyżne 1-2 Bukowianka Bukowsko 3 maja, 16:30
Cisy Jabłonica Polska 3-1 Błękitni Jasienica Rosielna 3 maja, 11:00
Iskra Iskrzynia 1-2 Ekoball Sanok 3 maja, 15:00
Wisłok Sieniawa 2-1 Lotniarz Bezmiechowa 3 maja, 15:00
Victoria Pakoszówka 1-0 Brzozovia Brzozów 3 maja, 13:00

Kolejka 26 - 7-8 maja

Pauza: Ekoball Sanok.
 
Leśnik Baligród 0-3 Victoria Pakoszówka
(wo)
Brzozovia Brzozów 1-3 Wisłok Sieniawa 8 maja, 16:30
Lotniarz Bezmiechowa 3-5 Iskra Iskrzynia 8 maja, 16:30
Sanovia Lesko 1-2 Cisy Jabłonica Polska 8 maja, 16:30
Błękitni Jasienica Rosielna 0-0 Wisłok Krościenko Wyżne 8 maja, 13:00
Bukowianka Bukowsko 2-3 LKS Długie 8 maja, 14:00
LKS Izdebki 2-3 Płomień Zmiennica 8 maja, 15:00
LKS Haczów 5-0 Orzeł Bażanówka 8 maja, 16:30

Kolejka 27 - 14-15 maja

Pauza: Lotniarz Bezmiechowa.
 
LKS Haczów 3-0 Leśnik Baligród
(wo)
Orzeł Bażanówka 6-1 LKS Izdebki 15 maja, 16:30
Płomień Zmiennica 5-1 Bukowianka Bukowsko 15 maja, 15:00
LKS Długie 5-0 Błękitni Jasienica Rosielna 15 maja, 16:30
Wisłok Krościenko Wyżne 2-1 Sanovia Lesko 15 maja, 16:30
Cisy Jabłonica Polska 0-1 Ekoball Sanok 15 maja, 11:00
Iskra Iskrzynia 4-0 Brzozovia Brzozów 15 maja, 15:00
Wisłok Sieniawa 4-0 Victoria Pakoszówka 15 maja, 15:00

Kolejka 28 - 21-22 maja

Pauza: Brzozovia Brzozów.
 
Leśnik Baligród 0-3 Wisłok Sieniawa
(wo)
Victoria Pakoszówka 1-4 Iskra Iskrzynia 22 maja, 13:00
Lotniarz Bezmiechowa 0-5 Cisy Jabłonica Polska 22 maja, 16:30
Ekoball Sanok 7-0 Wisłok Krościenko Wyżne 22 maja, 16:30
Sanovia Lesko 1-4 LKS Długie 22 maja, 16:30
Błękitni Jasienica Rosielna 2-2 Płomień Zmiennica 22 maja, 13:00
Bukowianka Bukowsko 3-1 Orzeł Bażanówka 22 maja, 14:00
LKS Izdebki 2-2 LKS Haczów 22 maja, 15:00

Kolejka 29 - 26 maja

Pauza: Victoria Pakoszówka.
 
LKS Izdebki 3-0 Leśnik Baligród
(wo)
LKS Haczów 3-1 Bukowianka Bukowsko 26 maja, 16:30
Orzeł Bażanówka 4-0 Błękitni Jasienica Rosielna 26 maja, 16:30
Płomień Zmiennica 1-0 Sanovia Lesko 26 maja, 15:00
LKS Długie 1-1 Ekoball Sanok 26 maja, 16:30
Wisłok Krościenko Wyżne 3-1 Lotniarz Bezmiechowa 26 maja, 16:30
Cisy Jabłonica Polska 6-0 Brzozovia Brzozów 26 maja, 16:30
Iskra Iskrzynia 2-2 Wisłok Sieniawa 26 maja, 15:00

Kolejka 30 - 28-29 maja

Pauza: Wisłok Sieniawa.
 
Leśnik Baligród 0-3 Iskra Iskrzynia
(wo)
Victoria Pakoszówka 0-2 Cisy Jabłonica Polska 29 maja, 13:00
Brzozovia Brzozów 1-5 Wisłok Krościenko Wyżne 29 maja, 16:30
Lotniarz Bezmiechowa 4-0 LKS Długie 29 maja, 16:30
Ekoball Sanok 2-2 Płomień Zmiennica 29 maja, 16:30
Sanovia Lesko 2-5 Orzeł Bażanówka 29 maja, 16:30
Błękitni Jasienica Rosielna 1-1 LKS Haczów 29 maja, 13:00
Bukowianka Bukowsko 4-3 LKS Izdebki 29 maja, 16:30

Kolejka 31 - 4-5 czerwca

Pauza: Iskra Iskrzynia.
 
Bukowianka Bukowsko 3-0 Leśnik Baligród
(wo)
LKS Izdebki 1-0 Błękitni Jasienica Rosielna 5 czerwca, 15:00
LKS Haczów 4-2 Sanovia Lesko 5 czerwca, 16:30
Orzeł Bażanówka 1-5 Ekoball Sanok 5 czerwca, 16:30
Płomień Zmiennica 1-1 Lotniarz Bezmiechowa 5 czerwca, 15:00
LKS Długie 4-3 Brzozovia Brzozów 5 czerwca, 16:30
Wisłok Krościenko Wyżne 1-0 Victoria Pakoszówka 5 czerwca, 17:30
Cisy Jabłonica Polska 3-1 Wisłok Sieniawa 5 czerwca, 11:00

Kolejka 32 - 8 czerwca

Pauza: Leśnik Baligród.
 
Iskra Iskrzynia 2-0 Cisy Jabłonica Polska 8 czerwca, 17:30
Wisłok Sieniawa 2-0 Wisłok Krościenko Wyżne 8 czerwca, 17:30
Victoria Pakoszówka 2-1 LKS Długie 8 czerwca, 17:30
Brzozovia Brzozów 0-6 Płomień Zmiennica 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (8 czerwca, 17:30) odwołany
Lotniarz Bezmiechowa 7-3 Orzeł Bażanówka 8 czerwca, 17:30
Ekoball Sanok 1-0 LKS Haczów 8 czerwca, 17:30
Sanovia Lesko 6-2 LKS Izdebki 8 czerwca, 17:30
Błękitni Jasienica Rosielna 4-0 Bukowianka Bukowsko 8 czerwca, 17:30

Kolejka 33 - 11-12 czerwca

Pauza: Cisy Jabłonica Polska.
 
Błękitni Jasienica Rosielna 3-0 Leśnik Baligród
(wo)
Bukowianka Bukowsko 5-1 Sanovia Lesko 12 czerwca, 14:00
LKS Izdebki 1-4 Ekoball Sanok 12 czerwca, 15:00
LKS Haczów 1-1 Lotniarz Bezmiechowa 12 czerwca, 14:30
Orzeł Bażanówka 2-5 Brzozovia Brzozów 12 czerwca, 14:30
Płomień Zmiennica 1-2 Victoria Pakoszówka 12 czerwca, 15:00
LKS Długie 2-0 Wisłok Sieniawa 12 czerwca, 14:00
Wisłok Krościenko Wyżne 1-3 Iskra Iskrzynia 12 czerwca, 14:30

Kolejka 34 - 18-19 czerwca

Pauza: Wisłok Krościenko Wyżne.
 
Leśnik Baligród 0-3 Cisy Jabłonica Polska
(wo)
Iskra Iskrzynia 2-1 LKS Długie 19 czerwca, 17:00
Wisłok Sieniawa 0-4 Płomień Zmiennica 19 czerwca, 17:00
Victoria Pakoszówka 1-1 Orzeł Bażanówka 19 czerwca, 17:00
Brzozovia Brzozów 4-2 LKS Haczów 19 czerwca, 17:00
Lotniarz Bezmiechowa 0-2 LKS Izdebki 19 czerwca, 17:00
Ekoball Sanok 0-1 Bukowianka Bukowsko 18 czerwca, 17:00
Sanovia Lesko 1-4 Błękitni Jasienica Rosielna 19 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2015/2016 (Krosno)

Klasa A 2015/2016 (Krosno II)

Klasa B 2015/2016 (Krosno I)
Klasa B 2015/2016 (Krosno II)
Klasa B 2015/2016 (Krosno III)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas