[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Nafta Jedlicze 30 72 23 3 4 89-35 15 0 0 58-15 8 3 4 31-20
2.  Zamczysko Mrukowa 30 62 19 5 6 63-37 8 3 4 27-17 11 2 2 36-20
3.  Ostoja Kołaczyce 30 56 17 5 8 64-35 10 2 3 39-12 7 3 5 25-23 4 8 2 2 0 4-2
4.  Start Rymanów 30 56 17 5 8 67-34 11 0 4 42-19 6 5 4 25-15 4 7 2 1 1 6-4
5.  Tempo Nienaszów 30 56 18 2 10 73-39 8 2 5 34-18 10 0 5 39-21 4 1 0 1 3 1-5
6.  LKS Czeluśnica 30 51 16 3 11 74-56 10 2 3 47-18 6 1 8 27-38
7.  Polonia Kopytowa 30 47 15 2 13 70-63 9 0 6 41-28 6 2 7 29-35
8.  Orzeł Lubla 30 41 12 5 13 61-61 7 4 4 38-25 5 1 9 23-36 2 4 1 1 0 6-4
9.  Sobniów Jasło 30 41 11 8 11 55-51 7 4 4 34-27 4 4 7 21-24 2 1 0 1 1 4-6
10.  KS Zarzecze 30 35 10 5 15 46-53 4 4 7 24-30 6 1 8 22-23
11.  LKS Moderówka 30 34 10 4 16 55-63 6 1 8 31-32 4 3 8 24-31
12.  Wisłoka Nowy Żmigród 30 32 10 2 18 61-90 8 1 6 33-35 2 1 12 28-55 2 4 1 1 0 7-6
13.  Karpaty Klimkówka 30 32 9 5 16 52-72 4 3 8 22-33 5 2 8 30-39 2 1 0 1 1 6-7
14.  Burza Rogi 30 31 10 1 19 44-65 8 0 7 22-21 2 1 12 22-44
15.  Tęcza Zręcin 30 29 8 5 17 46-66 6 3 6 23-29 2 2 11 23-37
16.  LKS Osiek Jasielski 30 13 3 4 23 36-136 3 3 9 26-56 0 1 14 10-80

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Nafta Jedlicze    2-0 7-1 2-1 2-0 2-0 5-0 4-1 1-0 2-0 3-1 7-2 5-3 5-4 4-2 7-0 
 2 Zamczysko Mrukowa1-2     0-1 1-1 4-2 4-1 1-1 2-3 0-2 1-1 2-1 2-1 4-0 2-0 2-1 1-0 
 3 Ostoja Kołaczyce2-1 0-1     1-1 1-0 4-0 1-2 4-0 0-0 1-2 1-0 3-0* 4-1 7-2 2-1 8-1 
 4 Start Rymanów1-2 3-2 1-2     2-1 7-3 2-0 2-1 3-2 4-0 3-1 2-3 1-2 3-0 4-0 4-0 
 5 Tempo Nienaszów2-1 2-4 0-0 0-2     1-2 5-1 2-0 0-0 4-0 1-3 3-2 1-2 4-0 4-1 5-0 
 6 LKS Czeluśnica0-3 0-1 3-1 2-2 2-1     5-0 5-1 5-1 1-4 6-0 4-1 1-1 3-0 4-2 6-0 
 7 Polonia Kopytowa3-0 2-6 1-2 2-1 1-3 5-0     0-2 2-1 2-0 3-1 5-2 5-3 0-3 2-4 8-0 
 8 Orzeł Lubla1-1 1-2 3-3 3-0 1-2 2-2 1-2     4-2 1-0 3-1 6-2 1-2 3-2 3-3 5-1 
 9 Sobniów Jasło2-2 3-4 0-0 0-0 1-4 1-0 3-4 2-2     2-1 1-3 6-3 1-0 5-3 1-0 6-1 
 10 KS Zarzecze2-3 1-1 2-4 1-1 0-2 2-4 2-3 1-4 2-1     1-1 2-0 5-3 0-1 1-0 2-2 
 11 LKS Moderówka1-4 0-1 0-2 0-1 0-1 1-3 4-2 5-0 0-4 1-5     7-5 1-1 2-1 2-1 7-1 
 12 Wisłoka Nowy Żmigród4-1 2-2 2-1 2-0 3-5 1-4 0-5 3-2 2-1 0-2 2-4     4-3 3-1 0-2 5-2 
 13 Karpaty Klimkówka0-2 1-2 2-1 0-1 2-4 2-0 1-7 1-3 0-1 0-3 0-0 3-3     2-1 3-3 5-2 
 14 Burza Rogi0-3 0-1 2-1 0-2 0-5 4-0 2-0 1-0 0-1 1-0 1-5 1-0 1-3     1-0 8-0 
 15 Tęcza Zręcin0-0 1-4 0-3 0-5 1-3 0-1 2-1 4-2 2-2 2-1 2-1 1-2 2-1 3-3     3-0 
 16 LKS Osiek Jasielski1-6 2-5 0-3 1-7 1-6 2-7 1-1 0-2 3-3 1-3 2-2 3-2 3-5 2-1 4-3     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Tempo Nienaszów 5-1 Polonia Kopytowa 9 sierpnia, 16:30
Start Rymanów 3-2 Sobniów Jasło 9 sierpnia, 16:30
Nafta Jedlicze 4-2 Tęcza Zręcin 9 sierpnia, 15:00
LKS Czeluśnica 3-1 Ostoja Kołaczyce 9 sierpnia, 16:30
LKS Moderówka 5-0 Orzeł Lubla 9 sierpnia, 11:00
Burza Rogi 1-3 Karpaty Klimkówka 9 sierpnia, 16:30
Zamczysko Mrukowa 2-1 Wisłoka Nowy Żmigród 9 sierpnia, 13:00
w Samoklęskach
LKS Osiek Jasielski 1-3 KS Zarzecze 9 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Polonia Kopytowa 2-0 KS Zarzecze 16 sierpnia, 13:00
Wisłoka Nowy Żmigród 5-2 LKS Osiek Jasielski 16 sierpnia, 15:00
Karpaty Klimkówka 1-2 Zamczysko Mrukowa 16 sierpnia, 13:00
Orzeł Lubla 3-2 Burza Rogi 15 sierpnia, 17:00
Ostoja Kołaczyce 1-0 LKS Moderówka 16 sierpnia, 16:00
Tęcza Zręcin 0-1 LKS Czeluśnica 16 sierpnia, 15:00
Sobniów Jasło 2-2 Nafta Jedlicze 16 sierpnia, 11:00
Tempo Nienaszów 0-2 Start Rymanów 16 sierpnia, 16:30

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Start Rymanów 2-0 Polonia Kopytowa 23 sierpnia, 11:00
Nafta Jedlicze 2-0 Tempo Nienaszów 23 sierpnia, 15:00
LKS Czeluśnica 5-1 Sobniów Jasło 23 sierpnia, 16:30
LKS Moderówka 2-1 Tęcza Zręcin 23 sierpnia, 11:00
Burza Rogi 2-1 Ostoja Kołaczyce 23 sierpnia, 16:30
Zamczysko Mrukowa 2-3 Orzeł Lubla 23 sierpnia, 13:00
w Samoklęskach
LKS Osiek Jasielski 3-5 Karpaty Klimkówka 23 sierpnia, 11:00
KS Zarzecze 2-0 Wisłoka Nowy Żmigród 23 sierpnia, 11:00
w Dębowcu

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Polonia Kopytowa 5-2 Wisłoka Nowy Żmigród 30 sierpnia, 12:00
Karpaty Klimkówka 0-3 KS Zarzecze 30 sierpnia, 13:00
Orzeł Lubla 5-1 LKS Osiek Jasielski 29 sierpnia, 17:00
Ostoja Kołaczyce 0-1 Zamczysko Mrukowa 30 sierpnia, 16:00
Tęcza Zręcin 3-3 Burza Rogi 30 sierpnia, 15:00
Sobniów Jasło 1-3 LKS Moderówka 30 sierpnia, 11:00
Tempo Nienaszów 1-2 LKS Czeluśnica 30 sierpnia, 16:30
Start Rymanów 1-2 Nafta Jedlicze 30 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Nafta Jedlicze 5-0 Polonia Kopytowa 6 września, 15:00
LKS Czeluśnica 2-2 Start Rymanów 6 września, 16:30
LKS Moderówka 0-1 Tempo Nienaszów 6 września, 11:00
Burza Rogi 0-1 Sobniów Jasło 6 września, 16:30
Zamczysko Mrukowa 2-1 Tęcza Zręcin 6 września, 13:00
w Samoklęskach
LKS Osiek Jasielski 0-3 Ostoja Kołaczyce 6 września, 15:00
KS Zarzecze 1-4 Orzeł Lubla 5 września, 17:00
w Dębowcu
Wisłoka Nowy Żmigród 4-3 Karpaty Klimkówka 6 września, 15:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Polonia Kopytowa 5-3 Karpaty Klimkówka 13 września, 13:00
Orzeł Lubla 6-2 Wisłoka Nowy Żmigród 12 września, 17:00
Ostoja Kołaczyce 1-2 KS Zarzecze 13 września, 16:00
Tęcza Zręcin 3-0 LKS Osiek Jasielski 13 września, 15:00
Sobniów Jasło 3-4 Zamczysko Mrukowa 13 września, 11:00
Tempo Nienaszów 4-0 Burza Rogi 13 września, 16:30
Start Rymanów 3-1 LKS Moderówka 13 września, 11:00
Nafta Jedlicze 2-0 LKS Czeluśnica 13 września, 15:00

Kolejka 7 - 19-20 września

LKS Czeluśnica 5-0 Polonia Kopytowa 20 września, 15:30
LKS Moderówka 1-4 Nafta Jedlicze 20 września, 15:00
Burza Rogi 0-2 Start Rymanów 20 września, 15:30
Zamczysko Mrukowa 4-2 Tempo Nienaszów 20 września, 13:00
w Samoklęskach
LKS Osiek Jasielski 3-3 Sobniów Jasło 20 września, 11:00
KS Zarzecze 1-0 Tęcza Zręcin 20 września, 14:00
w Dębowcu
Wisłoka Nowy Żmigród 2-1 Ostoja Kołaczyce 20 września, 15:00
Karpaty Klimkówka 1-3 Orzeł Lubla 20 września, 13:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Polonia Kopytowa 0-2 Orzeł Lubla 27 września, 13:00
Ostoja Kołaczyce 4-1 Karpaty Klimkówka 27 września, 15:30
Tęcza Zręcin 1-2 Wisłoka Nowy Żmigród 27 września, 15:00
Sobniów Jasło 2-1 KS Zarzecze 27 września, 11:00
Tempo Nienaszów 5-0 LKS Osiek Jasielski 27 września, 15:30
Nafta Jedlicze 5-4 Burza Rogi 27 września, 15:00
LKS Czeluśnica 6-0 LKS Moderówka 27 września, 15:30
Zamczysko Mrukowa 1-1 Start Rymanów 27 września, 13:00

Kolejka 9 - 3-4 października

LKS Moderówka 4-2 Polonia Kopytowa 4 października, 11:00
Burza Rogi 4-0 LKS Czeluśnica 4 października, 15:30
Zamczysko Mrukowa 1-2 Nafta Jedlicze 4 października, 13:00
w Samoklęskach
LKS Osiek Jasielski 1-7 Start Rymanów 4 października, 11:00
KS Zarzecze 0-2 Tempo Nienaszów 4 października, 11:00
Wisłoka Nowy Żmigród 2-1 Sobniów Jasło 4 października, 15:00
Karpaty Klimkówka 3-3 Tęcza Zręcin 4 października, 13:00
Orzeł Lubla 3-3 Ostoja Kołaczyce 4 października, 13:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Polonia Kopytowa 1-2 Ostoja Kołaczyce 11 października, 13:00
Tęcza Zręcin 4-2 Orzeł Lubla 11 października, 15:00
Sobniów Jasło 1-0 Karpaty Klimkówka 11 października, 11:00
Tempo Nienaszów 3-2 Wisłoka Nowy Żmigród 11 października, 11:00
Start Rymanów 4-0 KS Zarzecze 11 października, 11:00
Nafta Jedlicze 7-0 LKS Osiek Jasielski 10 października, 16:00
LKS Czeluśnica 0-1 Zamczysko Mrukowa 11 października, 15:30
LKS Moderówka 2-1 Burza Rogi 11 października, 11:00

Kolejka 11 - 17-18 października

Burza Rogi 2-0 Polonia Kopytowa 18 października, 13:00
Zamczysko Mrukowa 2-1 LKS Moderówka 18 października, 13:00
w Samoklęskach
LKS Osiek Jasielski 2-7 LKS Czeluśnica 18 października, 11:00
KS Zarzecze 2-3 Nafta Jedlicze 18 października, 11:00
w Dębowcu
Wisłoka Nowy Żmigród 2-0 Start Rymanów 18 października, 15:00
Karpaty Klimkówka 2-4 Tempo Nienaszów 18 października, 13:00
Orzeł Lubla 4-2 Sobniów Jasło 17 października, 15:00
Ostoja Kołaczyce 2-1 Tęcza Zręcin 18 października, 15:30

Kolejka 12 - 24-25 października

Polonia Kopytowa 2-4 Tęcza Zręcin 25 października, 13:00
w Zręcinie; Polonia gospodarzem
Sobniów Jasło 0-0 Ostoja Kołaczyce 25 października, 11:00
Tempo Nienaszów 2-0 Orzeł Lubla 25 października, 13:00
Start Rymanów 1-2 Karpaty Klimkówka 25 października, 11:00
LKS Czeluśnica 1-4 KS Zarzecze 25 października, 13:00
LKS Moderówka 7-1 LKS Osiek Jasielski 25 października, 13:00
Burza Rogi 0-1 Zamczysko Mrukowa 25 października, 13:00
Wisłoka Nowy Żmigród 4-1 Nafta Jedlicze 25 października, 13:00

Kolejka 13 - 31 października

Zamczysko Mrukowa 1-1 Polonia Kopytowa 31 października, 13:00
w Samoklęskach
LKS Osiek Jasielski 2-1 Burza Rogi 31 października, 11:00
KS Zarzecze 1-1 LKS Moderówka 31 października, 11:00
w Dębowcu
Wisłoka Nowy Żmigród 1-4 LKS Czeluśnica 31 października, 13:00
Karpaty Klimkówka 0-2 Nafta Jedlicze 31 października, 13:00
Orzeł Lubla 3-0 Start Rymanów 31 października, 11:00
Ostoja Kołaczyce 1-0 Tempo Nienaszów 31 października, 13:00
Tęcza Zręcin 2-2 Sobniów Jasło 31 października, 13:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Polonia Kopytowa 2-1 Sobniów Jasło 8 listopada, 13:00
Tempo Nienaszów 4-1 Tęcza Zręcin 8 listopada, 13:00
Start Rymanów 1-2 Ostoja Kołaczyce 8 listopada, 11:00
LKS Czeluśnica 1-1 Karpaty Klimkówka 8 listopada, 13:00
LKS Moderówka 7-5 Wisłoka Nowy Żmigród 7 listopada, 13:00
Burza Rogi 1-0 KS Zarzecze 8 listopada, 13:00
Zamczysko Mrukowa 1-0 LKS Osiek Jasielski 8 listopada, 13:00
Orzeł Lubla 1-1 Nafta Jedlicze 8 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 11 listopada

LKS Osiek Jasielski 1-1 Polonia Kopytowa 11 listopada, 11:00
KS Zarzecze 1-1 Zamczysko Mrukowa 11 listopada, 11:00
w Dębowcu
Wisłoka Nowy Żmigród 3-1 Burza Rogi 11 listopada, 13:00
Karpaty Klimkówka 0-0 LKS Moderówka 11 listopada, 13:00
Orzeł Lubla 2-2 LKS Czeluśnica 11 listopada, 11:00
Ostoja Kołaczyce 2-1 Nafta Jedlicze 11 listopada, 13:00
Tęcza Zręcin 0-5 Start Rymanów 11 listopada, 13:00
Sobniów Jasło 1-4 Tempo Nienaszów 11 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 26 marca

Polonia Kopytowa 1-3 Tempo Nienaszów 26 marca, 12:00
Sobniów Jasło 0-0 Start Rymanów 26 marca, 12:00
Tęcza Zręcin 0-0 Nafta Jedlicze 26 marca, 12:00
Ostoja Kołaczyce 4-0 LKS Czeluśnica 26 marca, 12:00
Orzeł Lubla 3-1 LKS Moderówka 26 marca, 12:00
Karpaty Klimkówka 2-1 Burza Rogi 26 marca, 12:00
Wisłoka Nowy Żmigród 2-2 Zamczysko Mrukowa 26 marca, 12:00
KS Zarzecze 2-2 LKS Osiek Jasielski 26 marca, 12:00

Kolejka 17 - 2-3 kwietnia

KS Zarzecze 2-3 Polonia Kopytowa 3 kwietnia, 11:00
LKS Osiek Jasielski 3-2 Wisłoka Nowy Żmigród 3 kwietnia, 11:00
Zamczysko Mrukowa 4-0 Karpaty Klimkówka 3 kwietnia, 13:00
w Samoklęskach
Burza Rogi 1-0 Orzeł Lubla 3 kwietnia, 16:30
LKS Moderówka 0-2 Ostoja Kołaczyce 3 kwietnia, 11:00
LKS Czeluśnica 4-2 Tęcza Zręcin 3 kwietnia, 16:30
Nafta Jedlicze 1-0 Sobniów Jasło 3 kwietnia, 15:00
Start Rymanów 2-1 Tempo Nienaszów 3 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 9-10 kwietnia

Polonia Kopytowa 2-1 Start Rymanów 10 kwietnia, 13:00
Tempo Nienaszów 2-1 Nafta Jedlicze 10 kwietnia, 16:30
Sobniów Jasło 1-0 LKS Czeluśnica 10 kwietnia, 11:00
Tęcza Zręcin 2-1 LKS Moderówka 10 kwietnia, 15:00
Ostoja Kołaczyce 7-2 Burza Rogi 10 kwietnia, 16:00
Orzeł Lubla 1-2 Zamczysko Mrukowa 9 kwietnia, 17:00
Karpaty Klimkówka 5-2 LKS Osiek Jasielski 10 kwietnia, 13:00
Wisłoka Nowy Żmigród 0-2 KS Zarzecze 10 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 16-17 kwietnia

Wisłoka Nowy Żmigród 0-5 Polonia Kopytowa 17 kwietnia, 15:00
KS Zarzecze 5-3 Karpaty Klimkówka 17 kwietnia, 11:00
w Dębowcu
LKS Osiek Jasielski 0-2 Orzeł Lubla 16 kwietnia, 17:00
Zamczysko Mrukowa 0-1 Ostoja Kołaczyce 17 kwietnia, 13:00
w Samoklęskach
Burza Rogi 1-0 Tęcza Zręcin 17 kwietnia, 16:30
LKS Moderówka 0-4 Sobniów Jasło 17 kwietnia, 11:00
LKS Czeluśnica 2-1 Tempo Nienaszów 16 kwietnia, 16:30
Nafta Jedlicze 2-1 Start Rymanów 17 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 23-24 kwietnia

Polonia Kopytowa 3-0 Nafta Jedlicze 24 kwietnia, 13:00
Start Rymanów 7-3 LKS Czeluśnica 24 kwietnia, 11:00
Tempo Nienaszów 1-3 LKS Moderówka 24 kwietnia, 16:30
Sobniów Jasło 5-3 Burza Rogi 24 kwietnia, 11:00
Tęcza Zręcin 1-4 Zamczysko Mrukowa 24 kwietnia, 15:00
Ostoja Kołaczyce 8-1 LKS Osiek Jasielski 24 kwietnia, 16:00
Orzeł Lubla 1-0 KS Zarzecze 23 kwietnia, 17:00
Karpaty Klimkówka 3-3 Wisłoka Nowy Żmigród 24 kwietnia, 13:00

Kolejka 21 - 30 kwietnia-1 maja

Karpaty Klimkówka 1-7 Polonia Kopytowa 30 kwietnia, 16:30
Wisłoka Nowy Żmigród 3-2 Orzeł Lubla 1 maja, 15:00
KS Zarzecze 2-4 Ostoja Kołaczyce 1 maja, 11:00
LKS Osiek Jasielski 4-3 Tęcza Zręcin 1 maja, 11:00
Zamczysko Mrukowa 0-2 Sobniów Jasło 1 maja, 13:00
Burza Rogi 0-5 Tempo Nienaszów 1 maja, 16:30
LKS Moderówka 0-1 Start Rymanów 1 maja, 11:00
LKS Czeluśnica 0-3 Nafta Jedlicze 1 maja, 16:30

Kolejka 22 - 3 maja

Polonia Kopytowa 5-0 LKS Czeluśnica 3 maja, 13:00
Nafta Jedlicze 3-1 LKS Moderówka 3 maja, 15:00
Start Rymanów 3-0 Burza Rogi 3 maja, 11:00
Tempo Nienaszów 2-4 Zamczysko Mrukowa 3 maja, 13:00
Sobniów Jasło 6-1 LKS Osiek Jasielski 3 maja, 11:00
Tęcza Zręcin 2-1 KS Zarzecze 3 maja, 11:00
Ostoja Kołaczyce 3-0 Wisłoka Nowy Żmigród 3 maja, 16:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Orzeł Lubla 1-2 Karpaty Klimkówka 3 maja, 16:30

Kolejka 23 - 7-8 maja

Start Rymanów 3-2 Zamczysko Mrukowa 8 maja, 11:00
Orzeł Lubla 1-2 Polonia Kopytowa 7 maja, 17:00
Karpaty Klimkówka 2-1 Ostoja Kołaczyce 8 maja, 13:00
Wisłoka Nowy Żmigród 0-2 Tęcza Zręcin 8 maja, 15:00
KS Zarzecze 2-1 Sobniów Jasło 8 maja, 11:00
LKS Osiek Jasielski 1-6 Tempo Nienaszów 8 maja, 11:00
Burza Rogi 0-3 Nafta Jedlicze 7 maja, 17:00
LKS Moderówka 1-3 LKS Czeluśnica 8 maja, 11:00

Kolejka 24 - 14-15 maja

Polonia Kopytowa 3-1 LKS Moderówka 15 maja, 13:00
LKS Czeluśnica 3-0 Burza Rogi 15 maja, 16:30
Nafta Jedlicze 2-0 Zamczysko Mrukowa 15 maja, 15:00
Start Rymanów 4-0 LKS Osiek Jasielski 15 maja, 11:00
Tempo Nienaszów 4-0 KS Zarzecze 15 maja, 16:30
Sobniów Jasło 6-3 Wisłoka Nowy Żmigród 8 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (15 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (1 czerwca, 17:00) odwołany
Tęcza Zręcin 2-1 Karpaty Klimkówka 15 maja, 16:30
Ostoja Kołaczyce 4-0 Orzeł Lubla 15 maja, 16:00

Kolejka 25 - 21-22 maja

Ostoja Kołaczyce 1-2 Polonia Kopytowa 22 maja, 16:00
Orzeł Lubla 3-3 Tęcza Zręcin 22 maja, 16:30
Karpaty Klimkówka 0-1 Sobniów Jasło 22 maja, 13:00
Wisłoka Nowy Żmigród 3-5 Tempo Nienaszów 22 maja, 15:00
KS Zarzecze 1-1 Start Rymanów 22 maja, 11:00
LKS Osiek Jasielski 1-6 Nafta Jedlicze 22 maja, 11:00
Zamczysko Mrukowa 4-1 LKS Czeluśnica 22 maja, 13:00
Burza Rogi 1-5 LKS Moderówka 22 maja, 16:30

Kolejka 26 - 26 maja

Polonia Kopytowa 0-3 Burza Rogi 26 maja, 16:30
LKS Moderówka 0-1 Zamczysko Mrukowa 26 maja, 16:30
LKS Czeluśnica 6-0 LKS Osiek Jasielski 26 maja, 16:30
Nafta Jedlicze 2-0 KS Zarzecze 26 maja, 16:30
Start Rymanów 2-3 Wisłoka Nowy Żmigród 26 maja, 16:30
Tempo Nienaszów 1-2 Karpaty Klimkówka 26 maja, 13:00
Sobniów Jasło 2-2 Orzeł Lubla 26 maja, 11:00
Tęcza Zręcin 0-3 Ostoja Kołaczyce 26 maja, 16:30

Kolejka 27 - 28-29 maja

Nafta Jedlicze 7-2 Wisłoka Nowy Żmigród 29 maja, 15:00
Tęcza Zręcin 2-1 Polonia Kopytowa 29 maja, 15:00
Ostoja Kołaczyce 0-0 Sobniów Jasło 29 maja, 16:00
Orzeł Lubla 1-2 Tempo Nienaszów 29 maja, 16:30
Karpaty Klimkówka 0-1 Start Rymanów 28 maja, 16:30
KS Zarzecze 2-4 LKS Czeluśnica 29 maja, 11:00
LKS Osiek Jasielski 2-2 LKS Moderówka 29 maja, 11:00
Zamczysko Mrukowa 2-0 Burza Rogi 29 maja, 13:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Polonia Kopytowa 2-6 Zamczysko Mrukowa 5 czerwca, 13:00
Burza Rogi 8-0 LKS Osiek Jasielski 5 czerwca, 16:30
LKS Moderówka 1-5 KS Zarzecze 5 czerwca, 11:00
LKS Czeluśnica 4-1 Wisłoka Nowy Żmigród 5 czerwca, 11:00
Nafta Jedlicze 5-3 Karpaty Klimkówka 5 czerwca, 15:00
Start Rymanów 2-1 Orzeł Lubla 4 czerwca, 17:00
Tempo Nienaszów 0-0 Ostoja Kołaczyce 5 czerwca, 16:30
Sobniów Jasło 1-0 Tęcza Zręcin 5 czerwca, 11:00

Kolejka 29 - 11-12 czerwca

Nafta Jedlicze 4-1 Orzeł Lubla 8 czerwca, 17:30
Sobniów Jasło 3-4 Polonia Kopytowa 12 czerwca, 11:00
Tęcza Zręcin 1-3 Tempo Nienaszów 12 czerwca, 15:00
Ostoja Kołaczyce 1-1 Start Rymanów 8 czerwca, 17:00
Karpaty Klimkówka 2-0 LKS Czeluśnica 12 czerwca, 13:00
Wisłoka Nowy Żmigród 2-4 LKS Moderówka 12 czerwca, 15:00
KS Zarzecze 0-1 Burza Rogi 12 czerwca, 11:00
LKS Osiek Jasielski 2-5 Zamczysko Mrukowa 12 czerwca, 11:00

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

Polonia Kopytowa 8-0 LKS Osiek Jasielski 18 czerwca, 17:00
Zamczysko Mrukowa 1-1 KS Zarzecze 19 czerwca, 16:30
w Samoklęskach
Burza Rogi 1-0 Wisłoka Nowy Żmigród 19 czerwca, 16:30
LKS Moderówka 1-1 Karpaty Klimkówka 19 czerwca, 16:30
LKS Czeluśnica 5-1 Orzeł Lubla 17 czerwca, 17:00
Nafta Jedlicze 7-1 Ostoja Kołaczyce 18 czerwca, 17:00
Start Rymanów 4-0 Tęcza Zręcin 19 czerwca, 16:30
Tempo Nienaszów 0-0 Sobniów Jasło 19 czerwca, 16:30

Klasa okręgowa 2015/2016 (Krosno)

Klasa A 2015/2016 (Krosno I)

Klasa B 2015/2016 (Krosno I)
Klasa B 2015/2016 (Krosno II)
Klasa B 2015/2016 (Krosno III)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas