[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Zamość
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Łada 1945 Biłgoraj 30 67 21 4 5 72-32 10 2 3 40-19 11 2 2 32-13
2.  Roztocze Szczebrzeszyn 30 61 18 7 5 69-24 10 2 3 40-13 8 5 2 29-11
3.  Grom Różaniec 30 57 18 3 9 89-49 12 1 2 54-13 6 2 7 35-36
4.  Korona Łaszczów 30 52 16 4 10 69-43 9 2 4 42-20 7 2 6 27-23 2 6 2 0 0 8-2
5.  Huczwa Tyszowce 30 52 15 7 8 77-58 7 4 4 42-32 8 3 4 35-26 2 0 0 0 2 2-8
6.  Omega Stary Zamość 30 51 15 6 9 56-30 8 2 5 29-14 7 4 4 27-16
7.  Victoria Łukowa/Chmielek 30 48 13 9 8 61-50 8 3 4 33-24 5 6 4 28-26
8.  Cosmos Józefów 30 46 14 4 12 71-75 7 2 6 34-38 7 2 6 37-37 2 3 1 0 1 5-4
9.  Sokół Zwierzyniec 30 46 14 4 12 46-49 9 2 4 28-21 5 2 8 18-28 2 3 1 0 1 4-5
10.  Pogoń 96 Łaszczówka 30 44 13 5 12 60-58 9 2 4 37-24 4 3 8 23-34 2 4 1 1 0 4-3
11.  Igros Krasnobród 30 44 12 8 10 51-36 4 5 6 16-18 8 3 4 35-18 2 1 0 1 1 3-4
12.  Olimpia Miączyn 30 37 11 4 15 46-66 8 1 6 24-26 3 3 9 22-40
13.  Włókniarz Frampol 30 28 8 4 18 38-84 7 3 5 22-25 1 1 13 16-59
14.  Orkan Bełżec 30 17 4 5 21 31-77 4 2 9 22-35 0 3 12 9-42
15.  Granica Lubycza Królewska 30 15 3 6 21 25-71 3 6 6 15-28 0 0 15 10-43
16.  Ostoja Skierbieszów 30 14 4 2 24 33-92 4 2 9 22-44 0 0 15 11-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Łada 1945 Biłgoraj    0-0 5-3 3-0 3-2 0-2 3-0 1-0 0-2 1-1 2-7 2-1 5-1 6-0 2-0 7-0 
 2 Roztocze Szczebrzeszyn0-2     8-0 3-1 1-2 3-1 0-0 2-2 3-0 3-1 0-1 3-1 3-0 5-0 4-2 2-0 
 3 Grom Różaniec0-2 1-0     0-0 7-2 2-1 7-1 7-1 2-0 4-2 0-1 5-0 8-1 3-0 5-0 3-2 
 4 Korona Łaszczów2-3 1-1 1-2     4-0 1-2 1-1 2-5 5-1 3-1 2-0 4-2 2-1 3-0 4-0 7-1 
 5 Huczwa Tyszowce3-1 2-2 3-1 2-4     2-2 0-2 3-4 3-4 4-0 3-3 3-3 3-2 2-1 4-2 5-1 
 6 Omega Stary Zamość1-0 0-2 1-3 2-0 0-0     2-2 5-0 0-1 0-2 1-2 4-0 6-1 4-0 2-1 1-0 
 7 Victoria Łukowa/Chmielek1-4 1-1 3-0 2-4 3-3 0-2     5-3 3-0 0-1 2-1 3-1 6-2 1-1 1-0 2-1 
 8 Cosmos Józefów2-5 1-1 2-0 1-2 0-3 3-2 0-3     4-2 3-2 0-4 1-4 5-3 2-2 5-3 5-2 
 9 Sokół Zwierzyniec0-2 1-4 3-2 1-0 1-3 1-1 1-0 2-1     2-5 0-0 4-1 5-0 2-1 3-0 2-1 
 10 Pogoń 96 Łaszczówka1-2 2-3 4-2 2-1 1-3 2-2 1-1 2-4 3-2     3-2 4-1 5-0 1-0 3-0 3-1 
 11 Igros Krasnobród0-1 0-3 1-1 2-3 1-1 0-0 0-1 2-5 0-0 1-1     0-1 2-1 3-0 3-0 1-0 
 12 Olimpia Miączyn0-4 0-2 1-4 0-2 1-4 0-4 3-2 3-1 2-0 4-1 0-0     3-0 2-1 2-1 3-0* 
 13 Włókniarz Frampol0-1 2-1 2-2 1-4 2-0 1-0 3-3 0-3* 0-2 3-1 0-4 2-2     4-2 1-0 1-0 
 14 Orkan Bełżec1-1 0-2 0-4 1-1 1-5 1-3 0-3 3-4 1-0 2-4 4-1 1-2 1-2     2-1 4-2 
 15 Granica Lubycza Królewska1-1 0-2 0-2 0-3 0-4 0-3 3-3 0-0 1-1 1-1 0-5 2-1 4-1 1-1     2-0 
 16 Ostoja Skierbieszów1-3 0-5 2-9 3-2 1-3 0-2 2-6 0-4 1-3 3-0 1-4 2-2 1-1 3-0 2-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Granica Lubycza Królewska 1-1 Łada 1945 Biłgoraj 16 sierpnia, 17:00
Cosmos Józefów 1-2 Korona Łaszczów 9 września, 17:00
w Długim Kącie / w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu choroby zawodników gospodarzy
Ostoja Skierbieszów 0-2 Omega Stary Zamość 15 sierpnia, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 Włókniarz Frampol 16 sierpnia, 15:00
Orkan Bełżec 1-0 Sokół Zwierzyniec 16 sierpnia, 17:00
Pogoń 96 Łaszczówka 3-2 Igros Krasnobród 16 sierpnia, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-1 Olimpia Miączyn 15 sierpnia, 16:00
w Tarnogrodzie
Grom Różaniec 7-2 Huczwa Tyszowce 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Łada 1945 Biłgoraj 3-2 Huczwa Tyszowce 22 sierpnia, 17:00
Olimpia Miączyn 1-4 Grom Różaniec 23 sierpnia, 17:00
Igros Krasnobród 0-1 Victoria Łukowa/Chmielek 23 sierpnia, 17:00
Sokół Zwierzyniec 2-5 Pogoń 96 Łaszczówka 22 sierpnia, 16:00
Włókniarz Frampol 4-2 Orkan Bełżec 23 sierpnia, 17:00
Omega Stary Zamość 0-2 Roztocze Szczebrzeszyn 22 sierpnia, 17:00
Korona Łaszczów 7-1 Ostoja Skierbieszów 22 sierpnia, 14:00
Granica Lubycza Królewska 0-0 Cosmos Józefów 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Cosmos Józefów 2-5 Łada 1945 Biłgoraj 26 sierpnia, 17:00
w Długim Kącie
Ostoja Skierbieszów 2-0 Granica Lubycza Królewska 2 września, 17:00
w pierwotnym terminie (26 sierpnia, 17:00) odwołany
Roztocze Szczebrzeszyn 3-1 Korona Łaszczów 26 sierpnia, 17:00
Orkan Bełżec 1-3 Omega Stary Zamość 26 sierpnia, 17:00
Pogoń 96 Łaszczówka 5-0 Włókniarz Frampol 26 sierpnia, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-0 Sokół Zwierzyniec 26 sierpnia, 17:00
Grom Różaniec 0-1 Igros Krasnobród 26 sierpnia, 17:30
Huczwa Tyszowce 3-3 Olimpia Miączyn 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Łada 1945 Biłgoraj 2-1 Olimpia Miączyn 30 sierpnia, 17:00
Igros Krasnobród 1-1 Huczwa Tyszowce 14 października, 14:00
w pierwotnym terminie (30 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu choroby zawodników gości
Sokół Zwierzyniec 3-2 Grom Różaniec 30 sierpnia, 16:00
Włókniarz Frampol 3-3 Victoria Łukowa/Chmielek 30 sierpnia, 17:00
Omega Stary Zamość 0-2 Pogoń 96 Łaszczówka 29 sierpnia, 11:00
Korona Łaszczów 3-0 Orkan Bełżec 29 sierpnia, 14:00
Granica Lubycza Królewska 0-2 Roztocze Szczebrzeszyn 30 sierpnia, 17:00
Cosmos Józefów 5-2 Ostoja Skierbieszów 29 sierpnia, 17:00
w Długim Kącie

Kolejka 5 - 5-6 września

Ostoja Skierbieszów 1-3 Łada 1945 Biłgoraj 5 września, 11:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-2 Cosmos Józefów 5 września, 17:00
Orkan Bełżec 2-1 Granica Lubycza Królewska 6 września, 16:00
Pogoń 96 Łaszczówka 2-1 Korona Łaszczów 6 września, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 0-2 Omega Stary Zamość 6 września, 16:00
w Tarnogrodzie
Grom Różaniec 8-1 Włókniarz Frampol 6 września, 16:00
Huczwa Tyszowce 3-4 Sokół Zwierzyniec 6 września, 17:00
Olimpia Miączyn 0-0 Igros Krasnobród 5 września, 14:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Łada 1945 Biłgoraj 2-7 Igros Krasnobród 13 września, 17:00
Sokół Zwierzyniec 4-1 Olimpia Miączyn 13 września, 16:00
Włókniarz Frampol 2-0 Huczwa Tyszowce 13 września, 15:00
Omega Stary Zamość 1-3 Grom Różaniec 12 września, 16:00
Korona Łaszczów 1-1 Victoria Łukowa/Chmielek 13 września, 14:00
Granica Lubycza Królewska 1-1 Pogoń 96 Łaszczówka 13 września, 16:00
Cosmos Józefów 2-2 Orkan Bełżec 13 września, 16:00
Ostoja Skierbieszów 0-5 Roztocze Szczebrzeszyn 12 września, 17:00

Kolejka 7 - 19-20 września

Roztocze Szczebrzeszyn 0-2 Łada 1945 Biłgoraj 19 września, 11:00
Orkan Bełżec 4-2 Ostoja Skierbieszów 20 września, 16:00
Pogoń 96 Łaszczówka 2-4 Cosmos Józefów 20 września, 12:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-0 Granica Lubycza Królewska 19 września, 16:00
Grom Różaniec 0-0 Korona Łaszczów 20 września, 16:00
Huczwa Tyszowce 2-2 Omega Stary Zamość 20 września, 15:00
Olimpia Miączyn 3-0 Włókniarz Frampol 13 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (20 września, 16:00) odwołany
Igros Krasnobród 0-0 Sokół Zwierzyniec 19 września, 16:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Łada 1945 Biłgoraj 0-2 Sokół Zwierzyniec 27 września, 16:00
Włókniarz Frampol 0-4 Igros Krasnobród 27 września, 15:00
Omega Stary Zamość 4-0 Olimpia Miączyn 27 września, 16:00
Korona Łaszczów 4-0 Huczwa Tyszowce 27 września, 14:00
Granica Lubycza Królewska 0-2 Grom Różaniec 27 września, 16:00
Cosmos Józefów 0-3 Victoria Łukowa/Chmielek 26 września, 16:00
Ostoja Skierbieszów 3-0 Pogoń 96 Łaszczówka 27 września, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 5-0 Orkan Bełżec 26 września, 16:00

Kolejka 9 - 3-4 października

Orkan Bełżec 1-1 Łada 1945 Biłgoraj 4 października, 15:00
Pogoń 96 Łaszczówka 2-3 Roztocze Szczebrzeszyn 3 października, 15:00
Victoria Łukowa/Chmielek 2-1 Ostoja Skierbieszów 4 października, 15:00
w Tarnogrodzie
Grom Różaniec 7-1 Cosmos Józefów 4 października, 15:00
Huczwa Tyszowce 4-2 Granica Lubycza Królewska 4 października, 15:00
Olimpia Miączyn 0-2 Korona Łaszczów 3 października, 11:00
Igros Krasnobród 0-0 Omega Stary Zamość 4 października, 15:30
Sokół Zwierzyniec 5-0 Włókniarz Frampol 3 października, 16:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Łada 1945 Biłgoraj 5-1 Włókniarz Frampol 11 października, 15:00
Omega Stary Zamość 0-1 Sokół Zwierzyniec 10 października, 16:00
Korona Łaszczów 2-0 Igros Krasnobród 11 października, 14:00
Granica Lubycza Królewska 2-1 Olimpia Miączyn 11 października, 15:00
Cosmos Józefów 0-3 Huczwa Tyszowce 10 października, 16:00
Ostoja Skierbieszów 2-9 Grom Różaniec 11 października, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 0-0 Victoria Łukowa/Chmielek 10 października, 15:00
Orkan Bełżec 2-4 Pogoń 96 Łaszczówka 11 października, 14:30

Kolejka 11 - 17-18 października

Pogoń 96 Łaszczówka 1-2 Łada 1945 Biłgoraj 18 października, 15:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-1 Orkan Bełżec 21 października, 15:00
w Tarnogrodzie / w pierwotnym terminie (17 października, 14:00) odwołany
Grom Różaniec 1-0 Roztocze Szczebrzeszyn 18 października, 15:00
Huczwa Tyszowce 5-1 Ostoja Skierbieszów 18 października, 14:00
Olimpia Miączyn 3-1 Cosmos Józefów 18 października, 15:00
Igros Krasnobród 3-0 Granica Lubycza Królewska 17 października, 15:00
Sokół Zwierzyniec 1-0 Korona Łaszczów 18 października, 15:00
Włókniarz Frampol 1-0 Omega Stary Zamość 18 października, 15:00

Kolejka 12 - 24-25 października

Łada 1945 Biłgoraj 0-2 Omega Stary Zamość 25 października, 14:00
Korona Łaszczów 2-1 Włókniarz Frampol 25 października, 14:00
Granica Lubycza Królewska 1-1 Sokół Zwierzyniec 24 października, 14:00
Cosmos Józefów 0-4 Igros Krasnobród 25 października, 14:00
Ostoja Skierbieszów 2-2 Olimpia Miączyn 25 października, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-2 Huczwa Tyszowce 24 października, 14:00
Orkan Bełżec 0-4 Grom Różaniec 25 października, 13:30
Pogoń 96 Łaszczówka 1-1 Victoria Łukowa/Chmielek 25 października, 14:00

Kolejka 13 - 31 października

Victoria Łukowa/Chmielek 1-4 Łada 1945 Biłgoraj 31 października, 12:00
Grom Różaniec 4-2 Pogoń 96 Łaszczówka 31 października, 14:00
Huczwa Tyszowce 2-1 Orkan Bełżec 31 października, 12:00
Olimpia Miączyn 0-2 Roztocze Szczebrzeszyn 31 października, 11:00
Igros Krasnobród 1-0 Ostoja Skierbieszów 31 października, 14:00
Sokół Zwierzyniec 2-1 Cosmos Józefów 31 października, 14:00
Włókniarz Frampol 1-0 Granica Lubycza Królewska 31 października, 14:00
Omega Stary Zamość 2-0 Korona Łaszczów 31 października, 11:30

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Łada 1945 Biłgoraj 3-0 Korona Łaszczów 8 listopada, 13:00
Granica Lubycza Królewska 0-3 Omega Stary Zamość 7 listopada, 13:00
Cosmos Józefów 5-3 Włókniarz Frampol 8 listopada, 14:00
Ostoja Skierbieszów 1-3 Sokół Zwierzyniec 8 listopada, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 0-1 Igros Krasnobród 7 listopada, 13:00
Orkan Bełżec 1-2 Olimpia Miączyn 8 listopada, 13:00
Pogoń 96 Łaszczówka 1-3 Huczwa Tyszowce 8 listopada, 14:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-0 Grom Różaniec 8 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Grom Różaniec 0-2 Łada 1945 Biłgoraj 11 listopada, 13:00
Huczwa Tyszowce 0-2 Victoria Łukowa/Chmielek 11 listopada, 13:00
Olimpia Miączyn 4-1 Pogoń 96 Łaszczówka 11 listopada, 11:00
Igros Krasnobród 3-0 Orkan Bełżec 11 listopada, 13:00
Sokół Zwierzyniec 1-4 Roztocze Szczebrzeszyn 11 listopada, 14:00
Włókniarz Frampol 1-0 Ostoja Skierbieszów 11 listopada, 14:00
Omega Stary Zamość 5-0 Cosmos Józefów 11 listopada, 11:00
Korona Łaszczów 4-0 Granica Lubycza Królewska 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

Łada 1945 Biłgoraj 2-0 Granica Lubycza Królewska 20 marca, 12:00
Korona Łaszczów 2-5 Cosmos Józefów 19 marca, 14:00
Omega Stary Zamość 1-0 Ostoja Skierbieszów 20 marca, 13:00
Włókniarz Frampol 2-1 Roztocze Szczebrzeszyn 20 marca, 15:00
Sokół Zwierzyniec 2-1 Orkan Bełżec 20 marca, 14:00
Igros Krasnobród 1-1 Pogoń 96 Łaszczówka 20 marca, 15:00
Olimpia Miączyn 3-2 Victoria Łukowa/Chmielek 20 marca, 14:00
Huczwa Tyszowce 3-1 Grom Różaniec 20 marca, 14:00

Kolejka 17 - 26 marca

Huczwa Tyszowce 3-1 Łada 1945 Biłgoraj 26 marca, 14:00
Grom Różaniec 5-0 Olimpia Miączyn 26 marca, 12:00
Victoria Łukowa/Chmielek 2-1 Igros Krasnobród 26 marca, 13:00
Pogoń 96 Łaszczówka 3-2 Sokół Zwierzyniec 24 marca, 15:00
Orkan Bełżec 1-2 Włókniarz Frampol 26 marca, 13:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-1 Omega Stary Zamość 26 marca, 15:00
Ostoja Skierbieszów 3-2 Korona Łaszczów 24 marca, 15:00
Cosmos Józefów 5-3 Granica Lubycza Królewska 26 marca, 15:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Łada 1945 Biłgoraj 1-0 Cosmos Józefów 3 kwietnia, 15:00
Granica Lubycza Królewska 2-0 Ostoja Skierbieszów 3 kwietnia, 16:00
Korona Łaszczów 1-1 Roztocze Szczebrzeszyn 3 kwietnia, 14:00
Omega Stary Zamość 4-0 Orkan Bełżec 2 kwietnia, 16:00
Włókniarz Frampol 3-1 Pogoń 96 Łaszczówka 3 kwietnia, 15:00
Sokół Zwierzyniec 1-0 Victoria Łukowa/Chmielek 3 kwietnia, 16:00
Igros Krasnobród 1-1 Grom Różaniec 3 kwietnia, 16:00
Olimpia Miączyn 1-4 Huczwa Tyszowce 3 kwietnia, 12:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Olimpia Miączyn 0-4 Łada 1945 Biłgoraj 9 kwietnia, 11:00
Huczwa Tyszowce 3-3 Igros Krasnobród 9 kwietnia, 15:00
Grom Różaniec 2-0 Sokół Zwierzyniec 10 kwietnia, 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek 6-2 Włókniarz Frampol 10 kwietnia, 13:00
w Tarnogrodzie
Pogoń 96 Łaszczówka 2-2 Omega Stary Zamość 10 kwietnia, 16:00
Orkan Bełżec 1-1 Korona Łaszczów 10 kwietnia, 15:30
Roztocze Szczebrzeszyn 4-2 Granica Lubycza Królewska 9 kwietnia, 16:00
Ostoja Skierbieszów 0-4 Cosmos Józefów 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Łada 1945 Biłgoraj 7-0 Ostoja Skierbieszów 16 kwietnia, 16:00
Cosmos Józefów 1-1 Roztocze Szczebrzeszyn 17 kwietnia, 16:00
Granica Lubycza Królewska 1-1 Orkan Bełżec 17 kwietnia, 16:00
Korona Łaszczów 3-1 Pogoń 96 Łaszczówka 17 kwietnia, 14:00
Omega Stary Zamość 2-2 Victoria Łukowa/Chmielek 16 kwietnia, 16:00
Włókniarz Frampol 2-2 Grom Różaniec 17 kwietnia, 15:00
Sokół Zwierzyniec 1-3 Huczwa Tyszowce 17 kwietnia, 16:00
Igros Krasnobród 0-1 Olimpia Miączyn 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Igros Krasnobród 0-1 Łada 1945 Biłgoraj 24 kwietnia, 16:00
Olimpia Miączyn 2-0 Sokół Zwierzyniec 24 kwietnia, 13:00
Huczwa Tyszowce 3-2 Włókniarz Frampol 24 kwietnia, 16:00
Grom Różaniec 2-1 Omega Stary Zamość 24 kwietnia, 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek 2-4 Korona Łaszczów 23 kwietnia, 16:00
w Tarnogrodzie
Pogoń 96 Łaszczówka 3-0 Granica Lubycza Królewska 24 kwietnia, 13:00
Orkan Bełżec 3-4 Cosmos Józefów 24 kwietnia, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-0 Ostoja Skierbieszów 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Łada 1945 Biłgoraj 0-0 Roztocze Szczebrzeszyn 1 maja, 16:00
Ostoja Skierbieszów 3-0 Orkan Bełżec 30 kwietnia, 14:00
Cosmos Józefów 3-2 Pogoń 96 Łaszczówka 1 maja, 15:00
Granica Lubycza Królewska 3-3 Victoria Łukowa/Chmielek 30 kwietnia, 16:00
Korona Łaszczów 1-2 Grom Różaniec 30 kwietnia, 17:00
Omega Stary Zamość 0-0 Huczwa Tyszowce 29 kwietnia, 18:00
Włókniarz Frampol 2-2 Olimpia Miączyn 30 kwietnia, 16:00
Sokół Zwierzyniec 0-0 Igros Krasnobród 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 7-8 maja

Sokół Zwierzyniec 0-2 Łada 1945 Biłgoraj 8 maja, 16:00
Igros Krasnobród 2-1 Włókniarz Frampol 8 maja, 16:00
Olimpia Miączyn 0-4 Omega Stary Zamość 8 maja, 13:00
Huczwa Tyszowce 2-4 Korona Łaszczów 8 maja, 12:00
Grom Różaniec 5-0 Granica Lubycza Królewska 7 maja, 15:00
Victoria Łukowa/Chmielek 5-3 Cosmos Józefów 8 maja, 17:00
w Tarnogrodzie
Pogoń 96 Łaszczówka 3-1 Ostoja Skierbieszów 8 maja, 13:00
Orkan Bełżec 0-2 Roztocze Szczebrzeszyn 8 maja, 17:00

Kolejka 24 - 14-15 maja

Łada 1945 Biłgoraj 6-0 Orkan Bełżec 14 maja, 11:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-1 Pogoń 96 Łaszczówka 14 maja, 17:00
Ostoja Skierbieszów 2-6 Victoria Łukowa/Chmielek 14 maja, 16:00
Cosmos Józefów 2-0 Grom Różaniec 15 maja, 16:00
Granica Lubycza Królewska 0-4 Huczwa Tyszowce 14 maja, 16:00
Korona Łaszczów 4-2 Olimpia Miączyn 15 maja, 14:00
Omega Stary Zamość 1-2 Igros Krasnobród 14 maja, 11:00
Włókniarz Frampol 0-2 Sokół Zwierzyniec 14 maja, 17:00

Kolejka 25 - 21-22 maja

Włókniarz Frampol 0-1 Łada 1945 Biłgoraj 22 maja, 15:00
Sokół Zwierzyniec 1-1 Omega Stary Zamość 22 maja, 17:00
Igros Krasnobród 2-3 Korona Łaszczów 21 maja, 16:00
Olimpia Miączyn 2-1 Granica Lubycza Królewska 21 maja, 11:00
Huczwa Tyszowce 3-4 Cosmos Józefów 22 maja, 16:00
Grom Różaniec 3-2 Ostoja Skierbieszów 21 maja, 11:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-1 Roztocze Szczebrzeszyn 22 maja, 17:00
w Tarnogrodzie
Pogoń 96 Łaszczówka 1-0 Orkan Bełżec 22 maja, 15:00

Kolejka 26 - 28-29 maja

Łada 1945 Biłgoraj 1-1 Pogoń 96 Łaszczówka 29 maja, 17:00
Orkan Bełżec 0-3 Victoria Łukowa/Chmielek 28 maja, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 8-0 Grom Różaniec 29 maja, 17:00
Ostoja Skierbieszów 1-3 Huczwa Tyszowce 29 maja, 17:00
Cosmos Józefów 1-4 Olimpia Miączyn 28 maja, 16:00
Granica Lubycza Królewska 0-5 Igros Krasnobród 29 maja, 17:00
Korona Łaszczów 5-1 Sokół Zwierzyniec 29 maja, 14:00
Omega Stary Zamość 6-1 Włókniarz Frampol 28 maja, 17:00

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

Omega Stary Zamość 1-0 Łada 1945 Biłgoraj 4 czerwca, 11:00
Włókniarz Frampol 1-4 Korona Łaszczów 5 czerwca, 15:00
Sokół Zwierzyniec 3-0 Granica Lubycza Królewska 5 czerwca, 16:00
Igros Krasnobród 2-5 Cosmos Józefów 5 czerwca, 16:00
Olimpia Miączyn 3-0 Ostoja Skierbieszów 5 czerwca, 13:00
(wo)
na boisku 1-1
Huczwa Tyszowce 2-2 Roztocze Szczebrzeszyn 5 czerwca, 16:00
Grom Różaniec 3-0 Orkan Bełżec 5 czerwca, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 0-1 Pogoń 96 Łaszczówka 5 czerwca, 14:00
w Tarnogrodzie

Kolejka 28 - 11-12 czerwca

Łada 1945 Biłgoraj 3-0 Victoria Łukowa/Chmielek 11 czerwca, 15:00
Pogoń 96 Łaszczówka 4-2 Grom Różaniec 12 czerwca, 13:00
Orkan Bełżec 1-5 Huczwa Tyszowce 12 czerwca, 15:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-1 Olimpia Miączyn 11 czerwca, 17:00
Ostoja Skierbieszów 1-4 Igros Krasnobród 11 czerwca, 16:00
Cosmos Józefów 4-2 Sokół Zwierzyniec 11 czerwca, 16:00
Granica Lubycza Królewska 4-1 Włókniarz Frampol 12 czerwca, 14:00
Korona Łaszczów 1-2 Omega Stary Zamość 12 czerwca, 12:00

Kolejka 29 - 18-19 czerwca

Korona Łaszczów 2-3 Łada 1945 Biłgoraj 18 czerwca, 17:00
Omega Stary Zamość 2-1 Granica Lubycza Królewska 18 czerwca, 16:00
Włókniarz Frampol 0-3 Cosmos Józefów 18 czerwca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Sokół Zwierzyniec 2-1 Ostoja Skierbieszów 18 czerwca, 14:00
Igros Krasnobród 0-3 Roztocze Szczebrzeszyn 18 czerwca, 17:00
Olimpia Miączyn 2-1 Orkan Bełżec 18 czerwca, 17:00
Huczwa Tyszowce 4-0 Pogoń 96 Łaszczówka 18 czerwca, 17:00
Grom Różaniec 7-1 Victoria Łukowa/Chmielek 18 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 25-26 czerwca

Łada 1945 Biłgoraj 5-3 Grom Różaniec 26 czerwca, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-3 Huczwa Tyszowce 26 czerwca, 17:00
Pogoń 96 Łaszczówka 4-1 Olimpia Miączyn 26 czerwca, 17:00
Orkan Bełżec 4-1 Igros Krasnobród 26 czerwca, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 Sokół Zwierzyniec 24 czerwca, 18:00
Ostoja Skierbieszów 1-1 Włókniarz Frampol 26 czerwca, 14:00
Cosmos Józefów 3-2 Omega Stary Zamość 24 czerwca, 18:30
Granica Lubycza Królewska 0-3 Korona Łaszczów 26 czerwca, 17:00

IV liga 2015/2016 (lubelska)

Klasa okręgowa 2015/2016 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Chełm)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Lublin)

Klasa A 2015/2016 (Zamość I)
Klasa A 2015/2016 (Zamość II)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas