[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Zamość I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olender Sól 22 49 15 4 3 50-21 8 2 1 27-12 7 2 2 23-9
2.  Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 22 48 14 6 2 64-22 8 2 1 35-9 6 4 1 29-13
3.  Gryf Gmina Zamość 22 47 14 5 3 54-14 6 3 2 22-7 8 2 1 32-7
4.  Błękitni Obsza 22 37 11 4 7 33-27 5 3 3 16-12 6 1 4 17-15
5.  Metalowiec Goraj 22 35 11 2 9 33-26 6 1 4 20-14 5 1 5 13-12
6.  Tarpan Korchów 22 33 9 6 7 48-32 4 4 3 25-14 5 2 4 23-18
7.  Olimpiakos Tarnogród 22 32 10 2 10 39-47 7 0 4 22-22 3 2 6 17-25
8.  Orzeł Tereszpol 22 30 9 3 10 50-40 6 3 2 33-15 3 0 8 17-25
9.  Aleksandria Aleksandrów 22 25 7 4 11 31-44 4 0 7 16-21 3 4 4 15-23
10.  Piast Babice 22 21 6 3 13 38-40 3 1 7 26-22 3 2 6 12-18
11.  Rakovia/Relax Księżpol 22 9 2 3 17 21-69 1 3 7 11-27 1 0 10 10-42
12.  Wrzos Szyszków 22 8 2 2 18 20-99 2 0 9 9-44 0 2 9 11-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Olender Sól    2-6 1-0 4-0 3-0 1-1 1-1 3-1 2-1 5-2 2-0 3-0* 
 2 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)1-3     1-1 2-0 3-0 4-1 2-2 3-1 6-0 2-0 5-1 6-0 
 3 Gryf Gmina Zamość1-0 1-1     0-1 0-1 0-0 3-1 1-0 4-1 2-2 8-0 2-0 
 4 Błękitni Obsza0-2 1-1 0-2     1-0 3-1 1-0 2-1 0-1 1-1 5-1 2-2 
 5 Metalowiec Goraj0-2 2-1 0-2 4-0     3-1 3-0 0-2 2-2 0-2 2-1 4-1 
 6 Tarpan Korchów1-1 1-2 1-3 1-1 0-0     1-3 3-2 1-1 1-0 2-1 13-0 
 7 Olimpiakos Tarnogród3-2 1-3 1-7 0-1 1-0 0-2     2-1 4-2 2-0 4-3 4-1 
 8 Orzeł Tereszpol2-2 1-1 1-2 3-1 0-2 4-1 7-2     1-1 3-1 7-1 4-1 
 9 Aleksandria Aleksandrów0-1 1-3 0-3 0-1 1-2 1-4 3-1 3-2     0-2 3-0 4-2 
 10 Piast Babice1-3 1-2 1-4 0-1 2-3 0-4 0-1 5-1 1-1     4-0 11-2 
 11 Rakovia/Relax Księżpol0-3 1-1 1-1 0-3* 1-0 1-4 1-5 2-3 2-4 0-1     2-2 
 12 Wrzos Szyszków0-4 1-8 0-7 1-8 0-5 1-4 3-1 1-3 0-1 2-1 0-2     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Rakovia/Relax Księżpol 0-1 Piast Babice 23 sierpnia, 17:00
Wrzos Szyszków 3-1 Olimpiakos Tarnogród 23 sierpnia, 17:00
Olender Sól 3-1 Orzeł Tereszpol 22 sierpnia, 17:00
Metalowiec Goraj 2-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 23 sierpnia, 14:00
we Frampolu
Tarpan Korchów 1-3 Gryf Gmina Zamość 23 sierpnia, 17:00
Błękitni Obsza 0-1 Aleksandria Aleksandrów 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Piast Babice 1-1 Aleksandria Aleksandrów 30 sierpnia, 17:00
Gryf Gmina Zamość 0-1 Błękitni Obsza 30 sierpnia, 16:00
w Zawadzie
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 4-1 Tarpan Korchów 30 sierpnia, 17:00
Orzeł Tereszpol 0-2 Metalowiec Goraj 30 sierpnia, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 3-2 Olender Sól 30 sierpnia, 17:00
Rakovia/Relax Księżpol 2-2 Wrzos Szyszków 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Wrzos Szyszków 2-1 Piast Babice 6 września, 14:00
Olender Sól 2-0 Rakovia/Relax Księżpol 6 września, 17:00
Metalowiec Goraj 3-0 Olimpiakos Tarnogród 6 września, 16:00
we Frampolu
Tarpan Korchów 3-2 Orzeł Tereszpol 6 września, 16:00
Błękitni Obsza 1-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 6 września, 16:00
Aleksandria Aleksandrów 0-3 Gryf Gmina Zamość 6 września, 16:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Piast Babice 1-4 Gryf Gmina Zamość 13 września, 17:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 6-0 Aleksandria Aleksandrów 13 września, 16:00
Orzeł Tereszpol 3-1 Błękitni Obsza 13 września, 16:30
Olimpiakos Tarnogród 0-2 Tarpan Korchów 12 września, 16:00
Rakovia/Relax Księżpol 1-0 Metalowiec Goraj 13 września, 16:00
Wrzos Szyszków 0-4 Olender Sól 13 września, 16:30

Kolejka 5 - 19-20 września

Olender Sól 5-2 Piast Babice 20 września, 13:00
Metalowiec Goraj 4-1 Wrzos Szyszków 20 września, 16:00
we Frampolu
Tarpan Korchów 2-1 Rakovia/Relax Księżpol 20 września, 16:00
Błękitni Obsza 1-0 Olimpiakos Tarnogród 20 września, 16:00
Aleksandria Aleksandrów 3-2 Orzeł Tereszpol 20 września, 16:00
Gryf Gmina Zamość 1-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 19 września, 16:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Piast Babice 1-2 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 27 września, 16:00
Orzeł Tereszpol 1-2 Gryf Gmina Zamość 26 września, 16:00
Olimpiakos Tarnogród 4-2 Aleksandria Aleksandrów 27 września, 16:00
Rakovia/Relax Księżpol 0-3 Błękitni Obsza 27 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-0
Wrzos Szyszków 1-4 Tarpan Korchów 8 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (27 września, 13:00) odwołany
Olender Sól 3-0 Metalowiec Goraj 26 września, 16:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Metalowiec Goraj 0-2 Piast Babice 4 października, 15:00
we Frampolu
Tarpan Korchów 1-1 Olender Sól 4 października, 15:00
Błękitni Obsza 2-2 Wrzos Szyszków 3 października, 14:00
Aleksandria Aleksandrów 3-0 Rakovia/Relax Księżpol 3 października, 15:00
Gryf Gmina Zamość 3-1 Olimpiakos Tarnogród 3 października, 16:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 3-1 Orzeł Tereszpol 4 października, 15:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Piast Babice 5-1 Orzeł Tereszpol 10 października, 16:00
Olimpiakos Tarnogród 1-3 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 10 października, 16:00
Rakovia/Relax Księżpol 1-1 Gryf Gmina Zamość 11 października, 15:00
Wrzos Szyszków 0-1 Aleksandria Aleksandrów 11 października, 15:00
Olender Sól 4-0 Błękitni Obsza 11 października, 15:00
Metalowiec Goraj 3-1 Tarpan Korchów 11 października, 15:00
we Frampolu

Kolejka 9 - 17-18 października

Tarpan Korchów 1-0 Piast Babice 11 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) odwołany
Błękitni Obsza 1-0 Metalowiec Goraj 17 października, 14:00
Aleksandria Aleksandrów 0-1 Olender Sól 17 października, 12:00
Gryf Gmina Zamość 2-0 Wrzos Szyszków 17 października, 15:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 5-1 Rakovia/Relax Księżpol 18 października, 15:00
Orzeł Tereszpol 7-2 Olimpiakos Tarnogród 17 października, 15:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Piast Babice 0-1 Olimpiakos Tarnogród 24 października, 15:00
Rakovia/Relax Księżpol 2-3 Orzeł Tereszpol 25 października, 14:00
Wrzos Szyszków 1-8 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 25 października, 14:00
Olender Sól 1-0 Gryf Gmina Zamość 25 października, 14:00
Metalowiec Goraj 2-2 Aleksandria Aleksandrów 25 października, 14:00
we Frampolu
Tarpan Korchów 1-1 Błękitni Obsza 25 października, 14:00

Kolejka 11 - 31 października

Błękitni Obsza 1-1 Piast Babice 31 października, 14:00
Aleksandria Aleksandrów 1-4 Tarpan Korchów 31 października, 14:00
Gryf Gmina Zamość 0-1 Metalowiec Goraj 31 października, 14:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1-3 Olender Sól 31 października, 11:00
Orzeł Tereszpol 4-1 Wrzos Szyszków 31 października, 14:00
Olimpiakos Tarnogród 4-3 Rakovia/Relax Księżpol 31 października, 14:00

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

Piast Babice 4-0 Rakovia/Relax Księżpol 3 kwietnia, 15:00
Olimpiakos Tarnogród 4-1 Wrzos Szyszków 2 kwietnia, 15:00
Orzeł Tereszpol 2-2 Olender Sól 3 kwietnia, 16:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 3-0 Metalowiec Goraj 3 kwietnia, 16:00
Gryf Gmina Zamość 0-0 Tarpan Korchów 2 kwietnia, 16:00
Aleksandria Aleksandrów 0-1 Błękitni Obsza 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Aleksandria Aleksandrów 0-2 Piast Babice 9 kwietnia, 12:00
Błękitni Obsza 0-2 Gryf Gmina Zamość 9 kwietnia, 16:00
Tarpan Korchów 1-2 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 10 kwietnia, 16:00
Metalowiec Goraj 0-2 Orzeł Tereszpol 10 kwietnia, 16:00
Olender Sól 1-1 Olimpiakos Tarnogród 10 kwietnia, 16:00
Wrzos Szyszków 0-2 Rakovia/Relax Księżpol 10 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Piast Babice 11-2 Wrzos Szyszków 3 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rakovia/Relax Księżpol 0-3 Olender Sól 17 kwietnia, 16:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0 na korzyść gospodarzy; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Olimpiakos Tarnogród 1-0 Metalowiec Goraj 16 kwietnia, 16:00
Orzeł Tereszpol 4-1 Tarpan Korchów 17 kwietnia, 16:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-0 Błękitni Obsza 17 kwietnia, 16:00
Gryf Gmina Zamość 4-1 Aleksandria Aleksandrów 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 23-24 kwietnia

Gryf Gmina Zamość 2-2 Piast Babice 23 kwietnia, 17:00
Aleksandria Aleksandrów 1-3 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 24 kwietnia, 16:00
Błękitni Obsza 2-1 Orzeł Tereszpol 23 kwietnia, 16:00
Tarpan Korchów 1-3 Olimpiakos Tarnogród 24 kwietnia, 16:00
Metalowiec Goraj 2-1 Rakovia/Relax Księżpol 24 kwietnia, 17:00
Olender Sól 3-0 Wrzos Szyszków 24 kwietnia, 16:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 16 - 30 kwietnia-1 maja

Piast Babice 1-3 Olender Sól 30 kwietnia, 17:00
Wrzos Szyszków 0-5 Metalowiec Goraj 30 kwietnia, 16:00
Rakovia/Relax Księżpol 1-4 Tarpan Korchów 1 maja, 16:00
Olimpiakos Tarnogród 0-1 Błękitni Obsza 30 kwietnia, 16:00
Orzeł Tereszpol 1-1 Aleksandria Aleksandrów 30 kwietnia, 17:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1-1 Gryf Gmina Zamość 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 7-8 maja

Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-0 Piast Babice 8 maja, 17:00
Gryf Gmina Zamość 1-0 Orzeł Tereszpol 7 maja, 17:00
Aleksandria Aleksandrów 3-1 Olimpiakos Tarnogród 8 maja, 14:00
Błękitni Obsza 5-1 Rakovia/Relax Księżpol 8 maja, 16:00
Tarpan Korchów 13-0 Wrzos Szyszków 8 maja, 16:00
Metalowiec Goraj 0-2 Olender Sól 8 maja, 17:00

Kolejka 18 - 14-15 maja

Piast Babice 2-3 Metalowiec Goraj 15 maja, 17:00
Olender Sól 1-1 Tarpan Korchów 15 maja, 16:00
Wrzos Szyszków 1-8 Błękitni Obsza 15 maja, 16:00
Rakovia/Relax Księżpol 2-4 Aleksandria Aleksandrów 15 maja, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 1-7 Gryf Gmina Zamość 14 maja, 16:00
Orzeł Tereszpol 1-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 14 maja, 17:00

Kolejka 19 - 21-22 maja

Orzeł Tereszpol 3-1 Piast Babice 22 maja, 17:30
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-2 Olimpiakos Tarnogród 21 maja, 17:00
Gryf Gmina Zamość 8-0 Rakovia/Relax Księżpol 21 maja, 17:00
Aleksandria Aleksandrów 4-2 Wrzos Szyszków 22 maja, 16:00
Błękitni Obsza 0-2 Olender Sól 22 maja, 16:00
Tarpan Korchów 0-0 Metalowiec Goraj 22 maja, 17:00

Kolejka 20 - 28-29 maja

Piast Babice 0-4 Tarpan Korchów 29 maja, 16:00
Metalowiec Goraj 4-0 Błękitni Obsza 29 maja, 17:00
Olender Sól 2-1 Aleksandria Aleksandrów 1 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (28 maja, 16:00) odwołany
Wrzos Szyszków 0-7 Gryf Gmina Zamość 28 maja, 17:00
Rakovia/Relax Księżpol 1-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 29 maja, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 2-1 Orzeł Tereszpol 28 maja, 17:00

Kolejka 21 - 4-5 czerwca

Olimpiakos Tarnogród 2-0 Piast Babice 5 czerwca, 17:00
Orzeł Tereszpol 7-1 Rakovia/Relax Księżpol 5 czerwca, 17:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 6-0 Wrzos Szyszków 5 czerwca, 17:00
Gryf Gmina Zamość 1-0 Olender Sól 5 czerwca, 17:00
Aleksandria Aleksandrów 1-2 Metalowiec Goraj 5 czerwca, 17:00
Błękitni Obsza 3-1 Tarpan Korchów 5 czerwca, 17:00

Kolejka 22 - 11-12 czerwca

Piast Babice 0-1 Błękitni Obsza 11 czerwca, 17:00
Tarpan Korchów 1-1 Aleksandria Aleksandrów 11 czerwca, 17:00
Metalowiec Goraj 0-2 Gryf Gmina Zamość 11 czerwca, 17:00
Olender Sól 2-6 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 11 czerwca, 17:00
Wrzos Szyszków 1-3 Orzeł Tereszpol 11 czerwca, 17:00
Rakovia/Relax Księżpol 1-5 Olimpiakos Tarnogród 11 czerwca, 17:00

Baraże o utrzymanie w klasie A (Zamość)

Klasa okręgowa 2015/2016 (Zamość)

Klasa A 2015/2016 (Zamość II)

Autor: Grzegorz Bober

 

Napisz do nas