[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Chełm
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kłos Chełm 26 72 23 3 0 77-14 11 2 0 38-3 12 1 0 39-11
2.  Start Krasnystaw 26 57 17 6 3 81-32 9 1 3 46-12 8 5 0 35-20
3.  Sparta Rejowiec Fabryczny 26 52 15 7 4 60-33 9 3 1 37-13 6 4 3 23-20
4.  Frassati Fajsławice 26 50 15 5 6 53-35 7 4 2 29-14 8 1 4 24-21 2 3 1 0 1 6-4
5.  Eko Różanka 26 50 16 2 8 75-45 9 2 2 38-16 7 0 6 37-29 2 3 1 0 1 4-6
6.  Ruch Izbica 26 38 11 5 10 63-56 5 3 5 39-29 6 2 5 24-27
7.  Unia Białopole 26 35 10 5 11 62-58 5 2 6 34-24 5 3 5 28-34
8.  Ogniwo Wierzbica 26 34 10 4 12 40-50 6 0 7 23-22 4 4 5 17-28
9.  Unia Rejowiec 26 28 8 4 14 48-63 5 1 7 29-32 3 3 7 19-31
10.  Spółdzielca Siedliszcze 26 25 7 4 15 28-58 3 3 7 15-28 4 1 8 13-30
11.  Tatran Kraśniczyn 26 24 6 6 14 36-61 3 5 5 24-31 3 1 9 12-30
12.  Brat Siennica Nadolna 26 18 4 6 16 34-66 2 2 9 21-31 2 4 7 13-35
13.  Sawena Sawin 26 17 4 5 17 31-71 3 3 7 20-28 1 2 10 11-43
14.  GKS Pławanice/Kamień 26 14 4 2 20 30-76 3 1 9 16-26 1 1 11 14-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Kłos Chełm    1-1 1-0 1-0 1-0 6-0 1-1 3-0 7-0 2-1 3-0 8-0 3-0 1-0 
 2 Start Krasnystaw0-3     3-2 4-0 3-2 4-0 7-0 2-2 0-2 3-0 4-0 0-1 8-0 8-0 
 3 Sparta Rejowiec Fabryczny0-1 1-1     3-1 4-2 2-2 1-1 6-0 2-0 4-1 4-1 4-3 4-0 2-0 
 4 Frassati Fajsławice0-1 2-2 1-1     5-1 1-1 0-3 3-0* 3-1 2-0 1-1 5-1 3-1 3-1 
 5 Eko Różanka0-2 3-6 1-1 3-1     4-0 2-0 5-2 5-1 4-1 3-0 1-1 2-0 5-1 
 6 Ruch Izbica2-2 2-4 2-5 1-4 2-3     9-2 2-2 3-3 4-0 1-0 4-0 4-0 3-4 
 7 Unia Białopole3-5 2-3 2-2 1-2 3-4 2-0     2-2 2-1 0-1 0-1 6-1 2-0 9-2 
 8 Ogniwo Wierzbica0-3 1-4 1-2 0-1 1-5 2-1 3-0     0-1 3-0 3-2 1-2 4-0 4-1 
 9 Unia Rejowiec2-8 1-3 0-1 3-4 2-4 2-4 5-1 1-2     1-1 2-1 1-0 4-2 5-1 
 10 Spółdzielca Siedliszcze1-2 1-1 0-1 0-2 1-5 2-4 1-4 0-3 1-1     2-1 1-0 2-2 3-2 
 11 Tatran Kraśniczyn0-4 3-3 1-2 2-3 1-3 1-6 2-2 0-0 3-2 4-2     1-1 2-2 4-1 
 12 Brat Siennica Nadolna1-2 1-3 2-2 1-2 3-2 0-1 0-4 2-3 3-3 2-3 2-3     2-3 2-0 
 13 Sawena Sawin0-2 2-3 2-3 1-1 0-4 1-2 2-7 2-0 2-1 0-1 4-0 3-3     1-1 
 14 GKS Pławanice/Kamień2-4 0-1 4-1 1-3 3-2 0-3* 1-3 0-1 0-3 1-2 1-2 0-0 3-1     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Ruch Izbica 1-4 Frassati Fajsławice 22 sierpnia, 15:15
Brat Siennica Nadolna 2-3 Tatran Kraśniczyn 21 sierpnia, 17:00
Spółdzielca Siedliszcze 0-3 Ogniwo Wierzbica 23 sierpnia, 17:00
Unia Białopole 2-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 22 sierpnia, 17:00
Unia Rejowiec 1-3 Start Krasnystaw 19 sierpnia, 18:00
Eko Różanka 0-2 Kłos Chełm 23 sierpnia, 15:00
Sawena Sawin 1-1 GKS Pławanice/Kamień 23 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Frassati Fajsławice 3-1 GKS Pławanice/Kamień 30 sierpnia, 15:00
Kłos Chełm 3-0 Sawena Sawin 30 sierpnia, 15:00
Start Krasnystaw 3-2 Eko Różanka 30 sierpnia, 15:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-0 Unia Rejowiec 29 sierpnia, 17:00
Ogniwo Wierzbica 3-0 Unia Białopole 30 sierpnia, 16:15
Tatran Kraśniczyn 4-2 Spółdzielca Siedliszcze 29 sierpnia, 14:00
Ruch Izbica 4-0 Brat Siennica Nadolna 30 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Brat Siennica Nadolna 1-2 Frassati Fajsławice 6 września, 15:00
Spółdzielca Siedliszcze 2-4 Ruch Izbica 6 września, 15:00
Unia Białopole 0-1 Tatran Kraśniczyn 5 września, 16:30
Unia Rejowiec 1-2 Ogniwo Wierzbica 5 września, 13:00
Eko Różanka 1-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 6 września, 15:00
Sawena Sawin 2-3 Start Krasnystaw 6 września, 15:00
GKS Pławanice/Kamień 2-4 Kłos Chełm 6 września, 15:00

Kolejka 4 - 9 września

Frassati Fajsławice 0-1 Kłos Chełm 9 września, 17:00
Start Krasnystaw 8-0 GKS Pławanice/Kamień 9 września, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 4-0 Sawena Sawin 9 września, 17:00
Ogniwo Wierzbica 1-5 Eko Różanka 9 września, 17:00
Tatran Kraśniczyn 3-2 Unia Rejowiec 9 września, 17:00
Ruch Izbica 9-2 Unia Białopole 9 września, 17:00
Brat Siennica Nadolna 2-3 Spółdzielca Siedliszcze 9 września, 17:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Spółdzielca Siedliszcze 0-2 Frassati Fajsławice 13 września, 15:00
Unia Białopole 6-1 Brat Siennica Nadolna 12 września, 12:00
Unia Rejowiec 2-4 Ruch Izbica 12 września, 13:00
Eko Różanka 3-0 Tatran Kraśniczyn 13 września, 15:00
Sawena Sawin 2-0 Ogniwo Wierzbica 13 września, 15:00
GKS Pławanice/Kamień 4-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 13 września, 15:00
Kłos Chełm 1-1 Start Krasnystaw 13 września, 15:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Frassati Fajsławice 2-2 Start Krasnystaw 20 września, 15:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-1 Kłos Chełm 19 września, 16:00
Ogniwo Wierzbica 4-1 GKS Pławanice/Kamień 20 września, 15:00
Tatran Kraśniczyn 2-2 Sawena Sawin 20 września, 15:00
Ruch Izbica 2-3 Eko Różanka 20 września, 15:00
Brat Siennica Nadolna 3-3 Unia Rejowiec 20 września, 15:00
Spółdzielca Siedliszcze 1-4 Unia Białopole 20 września, 15:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Unia Białopole 1-2 Frassati Fajsławice 27 września, 15:00
Unia Rejowiec 1-1 Spółdzielca Siedliszcze 27 września, 15:00
Eko Różanka 1-1 Brat Siennica Nadolna 27 września, 15:00
Sawena Sawin 1-2 Ruch Izbica 27 września, 15:00
GKS Pławanice/Kamień 1-2 Tatran Kraśniczyn 27 września, 15:00
Kłos Chełm 3-0 Ogniwo Wierzbica 27 września, 15:00
Start Krasnystaw 3-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 26 września, 15:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Frassati Fajsławice 1-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 4 października, 14:00
Ogniwo Wierzbica 1-4 Start Krasnystaw 4 października, 14:00
Tatran Kraśniczyn 0-4 Kłos Chełm 4 października, 14:00
Ruch Izbica 3-4 GKS Pławanice/Kamień 4 października, 14:00
Brat Siennica Nadolna 2-3 Sawena Sawin 4 października, 14:00
Spółdzielca Siedliszcze 1-5 Eko Różanka 4 października, 14:00
Unia Białopole 2-1 Unia Rejowiec 4 października, 14:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Unia Rejowiec 3-4 Frassati Fajsławice 11 października, 14:00
Eko Różanka 2-0 Unia Białopole 11 października, 13:00
Sawena Sawin 0-1 Spółdzielca Siedliszcze 11 października, 14:00
GKS Pławanice/Kamień 0-0 Brat Siennica Nadolna 11 października, 14:00
Kłos Chełm 6-0 Ruch Izbica 11 października, 14:00
Start Krasnystaw 4-0 Tatran Kraśniczyn 11 października, 15:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 6-0 Ogniwo Wierzbica 11 października, 15:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Frassati Fajsławice 3-0 Ogniwo Wierzbica 18 października, 14:00
(wo)
na boisku 0-3 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Tatran Kraśniczyn 1-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 17 października, 15:00
Ruch Izbica 2-4 Start Krasnystaw 18 października, 14:00
Brat Siennica Nadolna 1-2 Kłos Chełm 18 października, 14:00
Spółdzielca Siedliszcze 3-2 GKS Pławanice/Kamień 18 października, 14:00
Unia Białopole 2-0 Sawena Sawin 18 października, 14:00
Unia Rejowiec 2-4 Eko Różanka 18 października, 14:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Eko Różanka 3-1 Frassati Fajsławice 25 października, 14:00
Sawena Sawin 2-1 Unia Rejowiec 25 października, 14:00
GKS Pławanice/Kamień 1-3 Unia Białopole 25 października, 14:00
Kłos Chełm 2-1 Spółdzielca Siedliszcze 25 października, 14:00
Start Krasnystaw 0-1 Brat Siennica Nadolna 24 października, 14:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-2 Ruch Izbica 25 października, 14:00
Ogniwo Wierzbica 3-2 Tatran Kraśniczyn 25 października, 14:00

Kolejka 12 - 31 października

Frassati Fajsławice 1-1 Tatran Kraśniczyn 31 października, 14:00
Ruch Izbica 2-2 Ogniwo Wierzbica 31 października, 14:30
Brat Siennica Nadolna 2-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 31 października, 14:00
Spółdzielca Siedliszcze 1-1 Start Krasnystaw 31 października, 14:00
Unia Białopole 3-5 Kłos Chełm 31 października, 14:00
Unia Rejowiec 5-1 GKS Pławanice/Kamień 31 października, 14:00
Eko Różanka 2-0 Sawena Sawin 31 października, 14:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Sawena Sawin 1-1 Frassati Fajsławice 8 listopada, 14:00
GKS Pławanice/Kamień 3-2 Eko Różanka 8 listopada, 14:00
Kłos Chełm 7-0 Unia Rejowiec 8 listopada, 14:00
Start Krasnystaw 7-0 Unia Białopole 8 listopada, 14:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 4-1 Spółdzielca Siedliszcze 8 listopada, 14:00
Ogniwo Wierzbica 1-2 Brat Siennica Nadolna 8 listopada, 14:00
Tatran Kraśniczyn 1-6 Ruch Izbica 7 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

Frassati Fajsławice 1-1 Ruch Izbica 3 kwietnia, 16:00
Tatran Kraśniczyn 1-1 Brat Siennica Nadolna 3 kwietnia, 16:00
Ogniwo Wierzbica 3-0 Spółdzielca Siedliszcze 3 kwietnia, 16:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 Unia Białopole 3 kwietnia, 16:00
Start Krasnystaw 0-2 Unia Rejowiec 3 kwietnia, 15:00
Kłos Chełm 1-0 Eko Różanka 3 kwietnia, 16:00
GKS Pławanice/Kamień 3-1 Sawena Sawin 3 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

GKS Pławanice/Kamień 1-3 Frassati Fajsławice 10 kwietnia, 15:00
Sawena Sawin 0-2 Kłos Chełm 10 kwietnia, 16:00
Eko Różanka 3-6 Start Krasnystaw 10 kwietnia, 16:00
Unia Rejowiec 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 10 kwietnia, 16:00
Unia Białopole 2-2 Ogniwo Wierzbica 9 kwietnia, 13:00
Spółdzielca Siedliszcze 2-1 Tatran Kraśniczyn 10 kwietnia, 16:00
Brat Siennica Nadolna 0-1 Ruch Izbica 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Frassati Fajsławice 5-1 Brat Siennica Nadolna 17 kwietnia, 16:00
Ruch Izbica 4-0 Spółdzielca Siedliszcze 17 kwietnia, 16:00
Tatran Kraśniczyn 2-2 Unia Białopole 17 kwietnia, 16:00
Ogniwo Wierzbica 0-1 Unia Rejowiec 17 kwietnia, 16:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 4-2 Eko Różanka 17 kwietnia, 16:00
Start Krasnystaw 8-0 Sawena Sawin 16 kwietnia, 17:00
Kłos Chełm 1-0 GKS Pławanice/Kamień 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

Kłos Chełm 1-0 Frassati Fajsławice 23 kwietnia, 17:00
GKS Pławanice/Kamień 0-1 Start Krasnystaw 24 kwietnia, 15:00
Sawena Sawin 2-3 Sparta Rejowiec Fabryczny 24 kwietnia, 16:00
Eko Różanka 5-2 Ogniwo Wierzbica 23 kwietnia, 12:00
Unia Rejowiec 2-1 Tatran Kraśniczyn 24 kwietnia, 14:00
Unia Białopole 2-0 Ruch Izbica 24 kwietnia, 16:00
Spółdzielca Siedliszcze 1-0 Brat Siennica Nadolna 24 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Frassati Fajsławice 2-0 Spółdzielca Siedliszcze 30 kwietnia, 12:00
Brat Siennica Nadolna 0-4 Unia Białopole 30 kwietnia, 16:00
Ruch Izbica 3-3 Unia Rejowiec 1 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tatran Kraśniczyn 1-3 Eko Różanka 30 kwietnia, 16:00
Ogniwo Wierzbica 4-0 Sawena Sawin 30 kwietnia, 16:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-0 GKS Pławanice/Kamień 30 kwietnia, 12:00
Start Krasnystaw 0-3 Kłos Chełm 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 3 maja

Start Krasnystaw 4-0 Frassati Fajsławice 3 maja, 17:00
Kłos Chełm 1-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 3 maja, 17:00
GKS Pławanice/Kamień 0-1 Ogniwo Wierzbica 3 maja, 17:00
Sawena Sawin 4-0 Tatran Kraśniczyn 3 maja, 17:00
Eko Różanka 4-0 Ruch Izbica 3 maja, 17:00
Unia Rejowiec 1-0 Brat Siennica Nadolna 3 maja, 17:00
Unia Białopole 0-1 Spółdzielca Siedliszcze 3 maja, 17:00

Kolejka 20 - 7-8 maja

Frassati Fajsławice 0-3 Unia Białopole 8 maja, 16:00
Spółdzielca Siedliszcze 1-1 Unia Rejowiec 7 maja, 16:00
Brat Siennica Nadolna 3-2 Eko Różanka 10 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 maja, 17:00) odwołany
Ruch Izbica 4-0 Sawena Sawin 7 maja, 17:00
Tatran Kraśniczyn 4-1 GKS Pławanice/Kamień 8 maja, 16:00
Ogniwo Wierzbica 0-3 Kłos Chełm 8 maja, 16:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 Start Krasnystaw 7 maja, 13:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

Sparta Rejowiec Fabryczny 3-1 Frassati Fajsławice 14 maja, 16:00
Start Krasnystaw 2-2 Ogniwo Wierzbica 14 maja, 13:00
Kłos Chełm 3-0 Tatran Kraśniczyn 15 maja, 16:00
GKS Pławanice/Kamień 0-3 Ruch Izbica 15 czerwca, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (15 maja, 15:00) przerwany w 29. minucie przy stanie 1-0 - zawodnik gości został zraniony wybuchem petardy / po odwołaniu drużyny gości zweryfikowany przez LZPN jako walkower 0-3 przed planowanym dokończeniem w drugim terminie
Sawena Sawin 3-3 Brat Siennica Nadolna 14 maja, 17:00
Eko Różanka 4-1 Spółdzielca Siedliszcze 15 maja, 16:00
Unia Rejowiec 5-1 Unia Białopole 14 maja, 15:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

Frassati Fajsławice 3-1 Unia Rejowiec 22 maja, 16:00
Unia Białopole 3-4 Eko Różanka 21 maja, 11:30
Spółdzielca Siedliszcze 2-2 Sawena Sawin 22 maja, 16:00
Brat Siennica Nadolna 2-0 GKS Pławanice/Kamień 22 maja, 16:00
Ruch Izbica 2-2 Kłos Chełm 21 maja, 17:00
Tatran Kraśniczyn 3-3 Start Krasnystaw 22 maja, 16:00
Ogniwo Wierzbica 1-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 21 maja, 14:00

Kolejka 23 - 26 maja

Ogniwo Wierzbica 0-1 Frassati Fajsławice 26 maja, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 4-1 Tatran Kraśniczyn 25 maja, 17:00
Start Krasnystaw 4-0 Ruch Izbica 26 maja, 17:00
Kłos Chełm 8-0 Brat Siennica Nadolna 25 maja, 17:30
GKS Pławanice/Kamień 1-2 Spółdzielca Siedliszcze 26 maja, 17:00
Sawena Sawin 2-7 Unia Białopole 26 maja, 16:00
Eko Różanka 5-1 Unia Rejowiec 26 maja, 17:00

Kolejka 24 - 28-29 maja

Frassati Fajsławice 5-1 Eko Różanka 29 maja, 16:00
Unia Rejowiec 4-2 Sawena Sawin 29 maja, 16:00
Unia Białopole 9-2 GKS Pławanice/Kamień 28 maja, 14:00
Spółdzielca Siedliszcze 1-2 Kłos Chełm 29 maja, 16:00
Brat Siennica Nadolna 1-3 Start Krasnystaw 28 maja, 17:00
Ruch Izbica 2-5 Sparta Rejowiec Fabryczny 28 maja, 17:00
Tatran Kraśniczyn 0-0 Ogniwo Wierzbica 29 maja, 16:00

Kolejka 25 - 4-5 czerwca

Tatran Kraśniczyn 2-3 Frassati Fajsławice 5 czerwca, 16:00
Ogniwo Wierzbica 2-1 Ruch Izbica 5 czerwca, 16:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 4-3 Brat Siennica Nadolna 5 czerwca, 16:00
Start Krasnystaw 3-0 Spółdzielca Siedliszcze 5 czerwca, 16:00
Kłos Chełm 1-1 Unia Białopole 4 czerwca, 16:00
GKS Pławanice/Kamień 0-3 Unia Rejowiec 5 czerwca, 16:00
Sawena Sawin 0-4 Eko Różanka 5 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 11-12 czerwca

Frassati Fajsławice 3-1 Sawena Sawin 11 czerwca, 16:00
Eko Różanka 5-1 GKS Pławanice/Kamień 11 czerwca, 16:00
Unia Rejowiec 2-8 Kłos Chełm 11 czerwca, 14:00
Unia Białopole 2-3 Start Krasnystaw 11 czerwca, 16:00
Spółdzielca Siedliszcze 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 11 czerwca, 16:00
Brat Siennica Nadolna 2-3 Ogniwo Wierzbica 11 czerwca, 16:00
Ruch Izbica 1-0 Tatran Kraśniczyn 11 czerwca, 16:00

IV liga 2015/2016 (lubelska)

Klasa okręgowa 2015/2016 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Lublin)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Zamość)

Klasa A 2015/2016 (Chełm)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas