[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2015/2016, grupa: Chełm
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Vitrum Wola Uhruska 22 53 16 5 1 82-26 8 3 0 53-12 8 2 1 29-14
2.  Orzeł Srebrzyszcze 22 52 16 4 2 82-31 9 2 0 55-19 7 2 2 27-12
3.  Hutnik Ruda-Huta 22 40 12 4 6 66-37 7 1 3 28-15 5 3 3 38-22
4.  Hutnik Dubeczno 22 39 12 3 7 72-38 6 2 3 36-13 6 1 4 36-25
5.  Agros Suchawa 22 37 11 4 7 60-33 7 2 2 28-9 4 2 5 32-24
6.  Start Pawłów 22 35 11 2 9 47-38 7 1 3 30-15 4 1 6 17-23
7.  Leszkopol Bezek 22 27 8 3 11 46-69 5 2 4 27-31 3 1 7 19-38
8.  Zryw Gorzków 22 26 7 5 10 50-50 4 3 4 35-25 3 2 6 15-25
9.  Astra Leśniowice 22 24 7 3 12 47-57 3 1 7 24-29 4 2 5 23-28 2 4 1 1 0 6-4
10.  Vojsławia Wojsławice 22 24 7 3 12 37-80 5 1 5 24-28 2 2 7 13-52 2 1 0 1 1 4-6
11.  Bug Hanna 22 18 6 0 16 36-81 3 0 8 21-32 3 0 8 15-49
12.  MKS Siedliska 22 3 1 0 21 21-106 1 0 10 14-43 0 0 11 7-63

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Vitrum Wola Uhruska    5-2 1-1 4-4 2-1 1-1 8-1 4-0 3-0 9-0 8-1 8-1 
 2 Orzeł Srebrzyszcze4-4     6-3 4-1 4-2 5-3 5-2 5-0 2-2 6-0 8-1 6-1 
 3 Hutnik Ruda-Huta0-3 1-5     2-1 2-1 3-0 1-2 0-0 4-3 7-0 3-0 5-0 
 4 Hutnik Dubeczno0-1 0-1 1-0     1-1 4-1 5-1 3-4 3-2 2-2 8-0 9-0 
 5 Agros Suchawa1-3 0-1 1-1 2-1     2-0 5-1 2-0 1-1 3-0* 6-1 5-0 
 6 Start Pawłów1-2 1-1 2-1 3-2 1-4     2-0 5-1 5-0 1-3 4-1 5-0 
 7 Leszkopol Bezek2-2 1-2 2-12 3-4 2-2 4-2     1-0 2-1 4-0 1-5 5-1 
 8 Zryw Gorzków3-2 1-1 3-3 0-6 4-1 0-1 3-3     2-3 13-0 2-3 4-2 
 9 Astra Leśniowice2-5 2-1 1-3 0-1 0-5 1-3 3-4 2-4     3-3 4-0 6-0 
 10 Vojsławia Wojsławice1-3 0-5 1-5 1-4 4-3 1-0 3-2 1-1 1-3     5-1 6-1 
 11 Bug Hanna0-1 0-4 2-4 3-6 2-4 1-3 1-2 1-0 3-4 4-3     4-1 
 12 MKS Siedliska0-3* 1-4 2-5 3-6 2-8 1-3 2-1 1-5 2-4 0-2 0-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Vitrum Wola Uhruska 8-1 MKS Siedliska 29 sierpnia, 17:00
Hutnik Ruda-Huta 4-3 Astra Leśniowice 30 sierpnia, 13:00
Zryw Gorzków 2-3 Bug Hanna 30 sierpnia, 13:00
Orzeł Srebrzyszcze 5-3 Start Pawłów 30 sierpnia, 15:00
Agros Suchawa 5-1 Leszkopol Bezek 30 sierpnia, 13:00
Hutnik Dubeczno 2-2 Vojsławia Wojsławice 30 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 5-6 września

MKS Siedliska 0-2 Vojsławia Wojsławice 6 września, 13:00
Leszkopol Bezek 3-4 Hutnik Dubeczno 6 września, 13:00
Start Pawłów 1-4 Agros Suchawa 6 września, 13:00
Bug Hanna 0-4 Orzeł Srebrzyszcze 6 września, 13:00
Astra Leśniowice 2-4 Zryw Gorzków 6 września, 13:00
Vitrum Wola Uhruska 1-1 Hutnik Ruda-Huta 5 września, 13:00

Kolejka 3 - 12-13 września

Hutnik Ruda-Huta 5-0 MKS Siedliska 13 września, 16:00
Zryw Gorzków 3-2 Vitrum Wola Uhruska 13 września, 15:00
Orzeł Srebrzyszcze 2-2 Astra Leśniowice 12 września, 16:00
Agros Suchawa 6-1 Bug Hanna 13 września, 13:00
Hutnik Dubeczno 4-1 Start Pawłów 13 września, 13:00
Vojsławia Wojsławice 3-2 Leszkopol Bezek 8 listopada, 13:00

Kolejka 4 - 16 września

MKS Siedliska 2-1 Leszkopol Bezek 16 września, 17:00
Start Pawłów 1-3 Vojsławia Wojsławice 16 września, 17:00
Bug Hanna 3-6 Hutnik Dubeczno 16 września, 17:00
Astra Leśniowice 0-5 Agros Suchawa 16 września, 17:00
Vitrum Wola Uhruska 5-2 Orzeł Srebrzyszcze 7 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (16 września, 16:00) odwołany
Hutnik Ruda-Huta 0-0 Zryw Gorzków 16 września, 17:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Zryw Gorzków 4-2 MKS Siedliska 20 września, 15:00
Orzeł Srebrzyszcze 6-3 Hutnik Ruda-Huta 20 września, 13:00
Agros Suchawa 1-3 Vitrum Wola Uhruska 20 września, 13:00
Hutnik Dubeczno 3-2 Astra Leśniowice 20 września, 13:00
Vojsławia Wojsławice 5-1 Bug Hanna 20 września, 13:00
Leszkopol Bezek 4-2 Start Pawłów 20 września, 13:00

Kolejka 6 - 26-27 września

MKS Siedliska 1-3 Start Pawłów 27 września, 13:00
Bug Hanna 1-2 Leszkopol Bezek 27 września, 13:00
Astra Leśniowice 3-3 Vojsławia Wojsławice 27 września, 13:00
Vitrum Wola Uhruska 4-4 Hutnik Dubeczno 26 września, 16:00
Hutnik Ruda-Huta 2-1 Agros Suchawa 27 września, 16:00
Zryw Gorzków 1-1 Orzeł Srebrzyszcze 27 września, 15:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Orzeł Srebrzyszcze 6-1 MKS Siedliska 3 października, 15:00
Agros Suchawa 2-0 Zryw Gorzków 4 października, 13:00
Hutnik Dubeczno 1-0 Hutnik Ruda-Huta 4 października, 13:00
Vojsławia Wojsławice 1-3 Vitrum Wola Uhruska 4 października, 13:00
Leszkopol Bezek 2-1 Astra Leśniowice 4 października, 13:00
Start Pawłów 4-1 Bug Hanna 4 października, 14:00

Kolejka 8 - 10-11 października

MKS Siedliska 0-2 Bug Hanna 11 października, 12:00
Astra Leśniowice 1-3 Start Pawłów 11 października, 13:00
Vitrum Wola Uhruska 8-1 Leszkopol Bezek 10 października, 15:00
Hutnik Ruda-Huta 7-0 Vojsławia Wojsławice 11 października, 16:00
Zryw Gorzków 0-6 Hutnik Dubeczno 11 października, 15:00
Orzeł Srebrzyszcze 4-2 Agros Suchawa 10 października, 15:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Agros Suchawa 5-0 MKS Siedliska 18 października, 15:00
Hutnik Dubeczno 0-1 Orzeł Srebrzyszcze 18 października, 13:00
Vojsławia Wojsławice 1-1 Zryw Gorzków 18 października, 15:00
Leszkopol Bezek 2-12 Hutnik Ruda-Huta 18 października, 12:00
Start Pawłów 1-2 Vitrum Wola Uhruska 18 października, 15:00
Bug Hanna 3-4 Astra Leśniowice 18 października, 12:00

Kolejka 10 - 24-25 października

MKS Siedliska 2-4 Astra Leśniowice 25 października, 12:00
Vitrum Wola Uhruska 8-1 Bug Hanna 24 października, 14:00
Hutnik Ruda-Huta 3-0 Start Pawłów 25 października, 14:00
Zryw Gorzków 3-3 Leszkopol Bezek 25 października, 14:00
Orzeł Srebrzyszcze 6-0 Vojsławia Wojsławice 24 października, 15:00
Agros Suchawa 2-1 Hutnik Dubeczno 25 października, 13:00

Kolejka 11 - 31 października

Hutnik Dubeczno 9-0 MKS Siedliska 31 października, 13:00
Vojsławia Wojsławice 4-3 Agros Suchawa 31 października, 13:00
Leszkopol Bezek 1-2 Orzeł Srebrzyszcze 31 października, 13:00
Start Pawłów 5-1 Zryw Gorzków 31 października, 13:00
Bug Hanna 2-4 Hutnik Ruda-Huta 31 października, 13:00
Astra Leśniowice 2-5 Vitrum Wola Uhruska 31 października, 13:00

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

MKS Siedliska 0-3 Vitrum Wola Uhruska 3 kwietnia, 15:00
(wo)
w Woli Uhruskiej; MKS gospodarzem / nie odbył się; gospodarze nie posiadali ważnych kart zdrowia
Astra Leśniowice 1-3 Hutnik Ruda-Huta 2 kwietnia, 13:00
Bug Hanna 1-0 Zryw Gorzków 3 kwietnia, 13:00
Start Pawłów 1-1 Orzeł Srebrzyszcze 3 kwietnia, 14:00
Leszkopol Bezek 2-2 Agros Suchawa 3 kwietnia, 13:00
Vojsławia Wojsławice 1-4 Hutnik Dubeczno 3 kwietnia, 13:00

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Vojsławia Wojsławice 6-1 MKS Siedliska 10 kwietnia, 13:00
Hutnik Dubeczno 5-1 Leszkopol Bezek 10 kwietnia, 13:00
Agros Suchawa 2-0 Start Pawłów 10 kwietnia, 13:00
Orzeł Srebrzyszcze 8-1 Bug Hanna 10 kwietnia, 13:00
Zryw Gorzków 2-3 Astra Leśniowice 10 kwietnia, 13:00
Hutnik Ruda-Huta 0-3 Vitrum Wola Uhruska 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

MKS Siedliska 2-5 Hutnik Ruda-Huta 17 kwietnia, 13:00
Vitrum Wola Uhruska 4-0 Zryw Gorzków 16 kwietnia, 16:00
Astra Leśniowice 2-1 Orzeł Srebrzyszcze 17 kwietnia, 13:00
Bug Hanna 2-4 Agros Suchawa 17 kwietnia, 15:30
Start Pawłów 3-2 Hutnik Dubeczno 17 kwietnia, 14:00
Leszkopol Bezek 4-0 Vojsławia Wojsławice 17 kwietnia, 13:00

Kolejka 15 - 23-24 kwietnia

Leszkopol Bezek 5-1 MKS Siedliska 24 kwietnia, 13:00
Vojsławia Wojsławice 1-0 Start Pawłów 24 kwietnia, 13:00
Hutnik Dubeczno 8-0 Bug Hanna 24 kwietnia, 13:00
Agros Suchawa 1-1 Astra Leśniowice 24 kwietnia, 13:00
Orzeł Srebrzyszcze 4-4 Vitrum Wola Uhruska 24 kwietnia, 16:00
Zryw Gorzków 3-3 Hutnik Ruda-Huta 24 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 30 kwietnia-1 maja

MKS Siedliska 1-5 Zryw Gorzków 1 maja, 13:00
Hutnik Ruda-Huta 1-5 Orzeł Srebrzyszcze 1 maja, 13:00
Vitrum Wola Uhruska 2-1 Agros Suchawa 30 kwietnia, 16:00
Astra Leśniowice 0-1 Hutnik Dubeczno 30 kwietnia, 10:45
Bug Hanna 4-3 Vojsławia Wojsławice 1 maja, 13:00
Start Pawłów 2-0 Leszkopol Bezek 1 maja, 14:00

Kolejka 17 - 7-8 maja

Start Pawłów 5-0 MKS Siedliska 8 maja, 14:00
Leszkopol Bezek 1-5 Bug Hanna 8 maja, 13:00
Vojsławia Wojsławice 1-3 Astra Leśniowice 8 maja, 13:00
Hutnik Dubeczno 0-1 Vitrum Wola Uhruska 8 maja, 13:00
Agros Suchawa 1-1 Hutnik Ruda-Huta 8 maja, 13:00
Orzeł Srebrzyszcze 5-0 Zryw Gorzków 8 maja, 16:00

Kolejka 18 - 14-15 maja

MKS Siedliska 1-4 Orzeł Srebrzyszcze 15 maja, 13:00
Zryw Gorzków 4-1 Agros Suchawa 15 maja, 15:00
Hutnik Ruda-Huta 2-1 Hutnik Dubeczno 14 maja, 17:00
Vitrum Wola Uhruska 9-0 Vojsławia Wojsławice 14 maja, 16:00
Astra Leśniowice 3-4 Leszkopol Bezek 15 maja, 11:00
Bug Hanna 1-3 Start Pawłów 15 maja, 16:00

Kolejka 19 - 21-22 maja

Bug Hanna 4-1 MKS Siedliska 22 maja, 16:00
Start Pawłów 5-0 Astra Leśniowice 22 maja, 14:00
Leszkopol Bezek 2-2 Vitrum Wola Uhruska 22 maja, 13:00
Vojsławia Wojsławice 1-5 Hutnik Ruda-Huta 26 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (22 maja, 13:00) odwołany
Hutnik Dubeczno 3-4 Zryw Gorzków 22 maja, 13:00
Agros Suchawa 0-1 Orzeł Srebrzyszcze 22 maja, 13:00

Kolejka 20 - 28-29 maja

MKS Siedliska 2-8 Agros Suchawa 29 maja, 13:00
Orzeł Srebrzyszcze 4-1 Hutnik Dubeczno 29 maja, 16:00
Zryw Gorzków 13-0 Vojsławia Wojsławice 28 maja, 17:00
Hutnik Ruda-Huta 1-2 Leszkopol Bezek 29 maja, 16:00
Vitrum Wola Uhruska 1-1 Start Pawłów 28 maja, 16:00
Astra Leśniowice 4-0 Bug Hanna 29 maja, 13:00

Kolejka 21 - 4-5 czerwca

Astra Leśniowice 6-0 MKS Siedliska 4 czerwca, 16:30
Bug Hanna 0-1 Vitrum Wola Uhruska 5 czerwca, 13:00
Start Pawłów 2-1 Hutnik Ruda-Huta 4 czerwca, 15:45
Leszkopol Bezek 1-0 Zryw Gorzków 5 czerwca, 13:00
Vojsławia Wojsławice 0-5 Orzeł Srebrzyszcze 5 czerwca, 13:00
Hutnik Dubeczno 1-1 Agros Suchawa 5 czerwca, 13:00

REKLAMA

Kolejka 22 - 11-12 czerwca

MKS Siedliska 3-6 Hutnik Dubeczno 12 czerwca, 13:00
Agros Suchawa 3-0 Vojsławia Wojsławice 12 czerwca, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Orzeł Srebrzyszcze 5-2 Leszkopol Bezek 12 czerwca, 13:00
Zryw Gorzków 0-1 Start Pawłów 12 czerwca, 13:00
Hutnik Ruda-Huta 3-0 Bug Hanna 12 czerwca, 13:00
Vitrum Wola Uhruska 3-0 Astra Leśniowice 12 czerwca, 13:00

Klasa okręgowa 2015/2016 (Chełm)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas