[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Biała Podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Milanów 25 57 18 3 4 66-30 10 0 2 35-14 8 3 2 31-16
2.  Huragan Międzyrzec Podlaski 26 50 15 5 6 63-33 7 4 2 34-15 8 1 4 29-18
3.  Sokół Adamów 25 47 15 2 8 57-37 7 2 3 28-16 8 0 5 29-21
4.  Grom Kąkolewnica 26 45 14 3 9 52-33 8 2 3 31-14 6 1 6 21-19
5.  Unia Żabików 26 42 13 3 10 49-41 8 1 4 35-21 5 2 6 14-20
6.  Tytan Wisznice 26 40 11 7 8 55-42 6 4 3 31-16 5 3 5 24-26 2 3 1 0 1 5-3
7.  ŁKS Łazy 25 40 12 4 9 58-61 9 2 2 35-23 3 2 7 23-38 2 3 1 0 1 3-5
8.  Dąb Dębowa Kłoda 26 38 12 2 12 57-50 7 1 5 37-20 5 1 7 20-30
9.  Orzeł Czemierniki 26 35 10 5 11 42-46 6 2 5 25-19 4 3 6 17-27
10.  Dwernicki Stoczek Łukowski 26 32 9 5 12 38-59 6 4 3 22-19 3 1 9 16-40
11.  Niwa Łomazy 26 30 9 3 14 45-55 7 0 6 25-26 2 3 8 20-29
12.  LZS Dobryń 26 27 8 3 15 41-64 6 1 6 24-25 2 2 9 17-39
13.  Granica Terespol 25 22 7 1 17 41-64 5 0 8 26-27 2 1 9 15-37
14.  Janowia Janów Podlaski 26 10 2 4 20 26-75 1 2 10 16-31 1 2 10 10-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Milanów    2-1 1-2 3-1 3-0 2-0 4-1 1-3 4-1 2-1 5-2 4-2 4-0 
 2 Huragan Międzyrzec Podlaski2-0     2-1 1-1 2-3 0-0 6-2 0-2 2-1 6-0 2-2 6-1 2-2 3-0* 
 3 Sokół Adamów1-4 1-2     2-1 5-1 6-2 3-0 4-1 1-1 0-1 2-2 1-0 2-1 
 4 Grom Kąkolewnica1-0 1-2 1-2     0-0 3-2 2-2 2-1 3-2 1-2 5-0 2-0 6-1 4-0 
 5 Unia Żabików0-1 1-3 3-1 1-0     2-4 2-2 6-1 1-3 4-1 1-0 6-3 4-2 4-0 
 6 Tytan Wisznice1-1 0-0 1-3 3-1 2-1     3-0 3-4 0-1 3-0* 3-3 4-0 8-2 0-0 
 7 ŁKS Łazy1-5 0-2 4-3 3-0 1-1 3-2     2-0 1-1 2-1 6-4 4-3 2-0 6-1 
 8 Dąb Dębowa Kłoda2-2 0-2 2-4 2-3 1-0 1-2 5-1     6-0 4-3 2-0 5-0 0-2 7-1 
 9 Orzeł Czemierniki3-4 3-0 1-2 1-3 0-1 0-1 2-1 4-1     2-2 2-1 1-1 1-0 5-2 
 10 Dwernicki Stoczek Łukowski1-1 3-0* 2-1 0-3 3-0* 1-1 1-5 0-4 1-1     1-0 3-1 4-0 2-2 
 11 Niwa Łomazy0-2 1-9 0-2 3-0 1-3 0-4 5-1 3-0 2-1 3-0     0-3* 3-0 4-1 
 12 LZS Dobryń1-5 5-3 2-0 0-6 0-1 2-4 1-2 1-1 5-0 4-0 1-0     2-1 0-2 
 13 Granica Terespol2-4 1-2 2-6 0-1 1-3 4-0 5-3 1-3 2-0 5-1 0-3* 0-1     3-0 
 14 Janowia Janów Podlaski1-2 0-3 0-2 0-1 1-0 2-2 3-4 0-1 2-3 2-4 2-4 2-2 1-3     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Unia Żabików 6-1 Dąb Dębowa Kłoda 16 sierpnia, 16:00
Tytan Wisznice 4-0 LZS Dobryń 16 sierpnia, 16:00
w Białej Podlaskiej; na boisku TOP 54
Orzeł Czemierniki 1-0 Granica Terespol 16 sierpnia, 16:00
Niwa Łomazy 3-0 Grom Kąkolewnica 16 sierpnia, 16:00
ŁKS Łazy 0-2 Huragan Międzyrzec Podlaski 16 sierpnia, 16:00
LKS Milanów 4-0 Janowia Janów Podlaski 16 sierpnia, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 2-1 Sokół Adamów 16 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Dąb Dębowa Kłoda 7-1 Janowia Janów Podlaski 23 sierpnia, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-0 LKS Milanów 23 sierpnia, 17:30
Grom Kąkolewnica 2-2 ŁKS Łazy 23 sierpnia, 16:00
Granica Terespol 0-3 Niwa Łomazy 23 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-1
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-1 Orzeł Czemierniki 23 sierpnia, 16:00
LZS Dobryń 2-0 Sokół Adamów 23 sierpnia, 17:30
Unia Żabików 2-4 Tytan Wisznice 23 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Tytan Wisznice 3-4 Dąb Dębowa Kłoda 30 sierpnia, 16:00
Sokół Adamów 5-1 Unia Żabików 30 sierpnia, 16:00
Orzeł Czemierniki 1-1 LZS Dobryń 30 sierpnia, 16:00
Niwa Łomazy 3-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 30 sierpnia, 16:00
ŁKS Łazy 2-0 Granica Terespol 30 sierpnia, 16:00
LKS Milanów 3-1 Grom Kąkolewnica 30 sierpnia, 16:00
Janowia Janów Podlaski 0-3 Huragan Międzyrzec Podlaski 30 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Dąb Dębowa Kłoda 0-2 Huragan Międzyrzec Podlaski 6 września, 16:00
Grom Kąkolewnica 4-0 Janowia Janów Podlaski 6 września, 16:00
Granica Terespol 2-4 LKS Milanów 6 września, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-5 ŁKS Łazy 6 września, 16:00
LZS Dobryń 1-0 Niwa Łomazy 6 września, 16:00
Unia Żabików 1-3 Orzeł Czemierniki 6 września, 16:00
Tytan Wisznice 1-3 Sokół Adamów 6 września, 16:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Sokół Adamów 4-1 Dąb Dębowa Kłoda 13 września, 16:00
Orzeł Czemierniki 0-1 Tytan Wisznice 13 września, 16:00
Niwa Łomazy 1-3 Unia Żabików 13 września, 16:00
ŁKS Łazy 4-3 LZS Dobryń 13 września, 16:00
LKS Milanów 4-1 Dwernicki Stoczek Łukowski 13 września, 16:00
Janowia Janów Podlaski 1-3 Granica Terespol 13 września, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-1 Grom Kąkolewnica 13 września, 16:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Dąb Dębowa Kłoda 2-3 Grom Kąkolewnica 20 września, 15:00
Granica Terespol 1-2 Huragan Międzyrzec Podlaski 20 września, 15:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 2-2 Janowia Janów Podlaski 20 września, 15:00
LZS Dobryń 1-5 LKS Milanów 20 września, 15:00
Unia Żabików 2-2 ŁKS Łazy 20 września, 15:00
Tytan Wisznice 3-3 Niwa Łomazy 20 września, 15:00
Sokół Adamów 1-1 Orzeł Czemierniki 20 września, 15:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Orzeł Czemierniki 4-1 Dąb Dębowa Kłoda 27 września, 15:00
Niwa Łomazy 0-2 Sokół Adamów 27 września, 15:00
ŁKS Łazy 3-2 Tytan Wisznice 27 września, 15:00
LKS Milanów 3-0 Unia Żabików 27 września, 15:00
Janowia Janów Podlaski 2-2 LZS Dobryń 27 września, 15:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 6-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 27 września, 15:00
Grom Kąkolewnica 6-1 Granica Terespol 27 września, 15:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Dąb Dębowa Kłoda 0-2 Granica Terespol 4 października, 14:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 0-3 Grom Kąkolewnica 4 października, 14:00
LZS Dobryń 5-3 Huragan Międzyrzec Podlaski 4 października, 14:00
Unia Żabików 4-0 Janowia Janów Podlaski 4 października, 14:00
Tytan Wisznice 1-1 LKS Milanów 4 października, 14:00
Sokół Adamów 3-0 ŁKS Łazy 4 października, 14:00
Orzeł Czemierniki 2-1 Niwa Łomazy 4 października, 14:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Niwa Łomazy 3-0 Dąb Dębowa Kłoda 11 października, 14:00
ŁKS Łazy 1-1 Orzeł Czemierniki 11 października, 14:00
LKS Milanów 1-2 Sokół Adamów 11 października, 13:00
Janowia Janów Podlaski 2-2 Tytan Wisznice 11 października, 15:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-3 Unia Żabików 11 października, 14:00
Grom Kąkolewnica 2-0 LZS Dobryń 11 października, 14:00
Granica Terespol 5-1 Dwernicki Stoczek Łukowski 11 października, 14:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Dąb Dębowa Kłoda 4-3 Dwernicki Stoczek Łukowski 18 października, 13:00
LZS Dobryń 2-1 Granica Terespol 18 października, 14:00
Unia Żabików 1-0 Grom Kąkolewnica 18 października, 14:00
Tytan Wisznice 0-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 18 października, 13:00
Sokół Adamów 2-1 Janowia Janów Podlaski 18 października, 13:00
Orzeł Czemierniki 3-4 LKS Milanów 18 października, 13:00
Niwa Łomazy 5-1 ŁKS Łazy 18 października, 13:00

Kolejka 11 - 24-25 października

ŁKS Łazy 2-0 Dąb Dębowa Kłoda 25 października, 13:00
LKS Milanów 2-1 Niwa Łomazy 25 października, 14:00
Janowia Janów Podlaski 2-3 Orzeł Czemierniki 25 października, 13:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-1 Sokół Adamów 25 października, 13:00
Grom Kąkolewnica 3-2 Tytan Wisznice 25 października, 14:00
Granica Terespol 1-3 Unia Żabików 25 października, 13:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 3-1 LZS Dobryń 25 października, 13:00

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Dąb Dębowa Kłoda 5-0 LZS Dobryń 8 listopada, 13:00
Unia Żabików 4-1 Dwernicki Stoczek Łukowski 8 listopada, 13:00
Tytan Wisznice 8-2 Granica Terespol 8 listopada, 13:00
Sokół Adamów 2-1 Grom Kąkolewnica 8 listopada, 13:00
Orzeł Czemierniki 3-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 8 listopada, 13:00
Niwa Łomazy 4-1 Janowia Janów Podlaski 8 listopada, 13:00
ŁKS Łazy 1-5 LKS Milanów 8 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 11 listopada

LKS Milanów 4-1 Dąb Dębowa Kłoda 11 listopada, 13:00
Janowia Janów Podlaski 3-4 ŁKS Łazy 11 listopada, 13:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-2 Niwa Łomazy 11 listopada, 13:00
Grom Kąkolewnica 3-2 Orzeł Czemierniki 11 listopada, 13:30
Granica Terespol 2-6 Sokół Adamów 11 listopada, 13:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-1 Tytan Wisznice 11 listopada, 13:00
LZS Dobryń 0-1 Unia Żabików 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 9-10 kwietnia

Sokół Adamów 0-1 Dwernicki Stoczek Łukowski 10 kwietnia, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 1-0 Unia Żabików 10 kwietnia, 16:00
LZS Dobryń 2-4 Tytan Wisznice 10 kwietnia, 16:00
Granica Terespol 2-0 Orzeł Czemierniki 10 kwietnia, 16:00
Grom Kąkolewnica 5-0 Niwa Łomazy 10 kwietnia, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 6-2 ŁKS Łazy 10 kwietnia, 16:00
Janowia Janów Podlaski 1-2 LKS Milanów 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 16-17 kwietnia

Janowia Janów Podlaski 0-1 Dąb Dębowa Kłoda 17 kwietnia, 16:00
LKS Milanów 2-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 17 kwietnia, 16:00
ŁKS Łazy 3-0 Grom Kąkolewnica 17 kwietnia, 16:00
Niwa Łomazy 3-0 Granica Terespol 17 kwietnia, 16:00
w Białej Podlaskiej; na stadionie Podlasia
Orzeł Czemierniki 2-2 Dwernicki Stoczek Łukowski 17 kwietnia, 13:00
Sokół Adamów 1-0 LZS Dobryń 17 kwietnia, 14:45
Tytan Wisznice 2-1 Unia Żabików 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 23-24 kwietnia

Dąb Dębowa Kłoda 1-2 Tytan Wisznice 24 kwietnia, 16:00
Unia Żabików 3-1 Sokół Adamów 24 kwietnia, 16:00
LZS Dobryń 5-0 Orzeł Czemierniki 24 kwietnia, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-0 Niwa Łomazy 24 kwietnia, 16:00
Granica Terespol 5-3 ŁKS Łazy 24 kwietnia, 16:00
Grom Kąkolewnica 1-0 LKS Milanów 24 kwietnia, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-0 Janowia Janów Podlaski 23 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-1

Kolejka 17 - 30 kwietnia-1 maja

Huragan Międzyrzec Podlaski 0-2 Dąb Dębowa Kłoda 1 maja, 13:00
Janowia Janów Podlaski 0-1 Grom Kąkolewnica 1 maja, 13:00
LKS Milanów 4-2 Granica Terespol 1 maja, 13:00
ŁKS Łazy 2-1 Dwernicki Stoczek Łukowski 30 kwietnia, 11:00
Niwa Łomazy 0-3 LZS Dobryń 1 maja, 13:00
(wo)
na boisku 2-0
Orzeł Czemierniki 0-1 Unia Żabików 1 maja, 13:00
Sokół Adamów 6-2 Tytan Wisznice 1 maja, 13:00

Kolejka 18 - 3 maja

Dąb Dębowa Kłoda 2-4 Sokół Adamów 3 maja, 16:00
Tytan Wisznice 0-1 Orzeł Czemierniki 3 maja, 16:00
Unia Żabików 1-0 Niwa Łomazy 3 maja, 16:00
LZS Dobryń 1-2 ŁKS Łazy 3 maja, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-1 LKS Milanów 3 maja, 16:00
Granica Terespol 3-0 Janowia Janów Podlaski 3 maja, 16:00
Grom Kąkolewnica 1-2 Huragan Międzyrzec Podlaski 3 maja, 16:00

Kolejka 19 - 7-8 maja

Grom Kąkolewnica 2-1 Dąb Dębowa Kłoda 8 maja, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-2 Granica Terespol 8 maja, 16:00
Janowia Janów Podlaski 2-4 Dwernicki Stoczek Łukowski 8 maja, 16:00
LKS Milanów 5-2 LZS Dobryń 8 maja, 16:00
ŁKS Łazy 1-1 Unia Żabików 8 maja, 14:00
Niwa Łomazy 0-4 Tytan Wisznice 8 maja, 16:00
Orzeł Czemierniki 1-2 Sokół Adamów 8 maja, 16:00

Kolejka 20 - 14-15 maja

Dąb Dębowa Kłoda 6-0 Orzeł Czemierniki 15 maja, 16:00
Sokół Adamów 2-2 Niwa Łomazy 15 maja, 16:00
Tytan Wisznice 3-0 ŁKS Łazy 15 maja, 16:00
Unia Żabików 0-1 LKS Milanów 15 maja, 16:00
LZS Dobryń 0-2 Janowia Janów Podlaski 15 maja, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 3-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 15 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-4
Granica Terespol 0-1 Grom Kąkolewnica 15 maja, 16:00

Kolejka 21 - 21-22 maja

Granica Terespol 1-3 Dąb Dębowa Kłoda 22 maja, 16:00
Grom Kąkolewnica 1-2 Dwernicki Stoczek Łukowski 22 maja, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 6-1 LZS Dobryń 22 maja, 16:00
Janowia Janów Podlaski 1-0 Unia Żabików 22 maja, 16:00
LKS Milanów 2-0 Tytan Wisznice 22 maja, 16:00
ŁKS Łazy 4-3 Sokół Adamów 22 maja, 16:00
Niwa Łomazy 2-1 Orzeł Czemierniki 22 maja, 16:00

Kolejka 22 - 26 maja

Dąb Dębowa Kłoda 2-0 Niwa Łomazy 26 maja, 17:00
Orzeł Czemierniki 2-1 ŁKS Łazy 25 maja, 18:00
Sokół Adamów 1-4 LKS Milanów 26 maja, 17:00
Tytan Wisznice 0-0 Janowia Janów Podlaski 26 maja, 17:00
Unia Żabików 1-3 Huragan Międzyrzec Podlaski 26 maja, 17:00
LZS Dobryń 0-6 Grom Kąkolewnica 26 maja, 17:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 4-0 Granica Terespol 26 maja, 17:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

Dwernicki Stoczek Łukowski 0-4 Dąb Dębowa Kłoda 29 maja, 16:00
Granica Terespol 0-1 LZS Dobryń 29 maja, 16:00
Grom Kąkolewnica 0-0 Unia Żabików 29 maja, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-0 Tytan Wisznice 29 maja, 16:00
Janowia Janów Podlaski 0-2 Sokół Adamów 29 maja, 16:00
LKS Milanów 1-3 Orzeł Czemierniki 29 maja, 16:00
ŁKS Łazy 6-4 Niwa Łomazy 29 maja, 17:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Dąb Dębowa Kłoda 5-1 ŁKS Łazy 5 czerwca, 16:00
Niwa Łomazy 0-2 LKS Milanów 5 czerwca, 16:00
Orzeł Czemierniki 5-2 Janowia Janów Podlaski 5 czerwca, 16:00
Sokół Adamów 1-2 Huragan Międzyrzec Podlaski 5 czerwca, 16:00
Tytan Wisznice 3-1 Grom Kąkolewnica 5 czerwca, 16:00
Unia Żabików 4-2 Granica Terespol 5 czerwca, 16:00
LZS Dobryń 4-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 5 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

LZS Dobryń 1-1 Dąb Dębowa Kłoda 11 czerwca, 13:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 3-0 Unia Żabików 12 czerwca, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Granica Terespol 4-0 Tytan Wisznice 12 czerwca, 14:00
Grom Kąkolewnica 1-2 Sokół Adamów 11 czerwca, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-1 Orzeł Czemierniki 12 czerwca, 14:00
Janowia Janów Podlaski 2-4 Niwa Łomazy 12 czerwca, 14:00
LKS Milanów - ŁKS Łazy 12 czerwca, 14:00
nie odbył się

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Dąb Dębowa Kłoda 2-2 LKS Milanów 19 czerwca, 14:00
ŁKS Łazy 6-1 Janowia Janów Podlaski 19 czerwca, 14:00
Niwa Łomazy 1-9 Huragan Międzyrzec Podlaski 19 czerwca, 14:00
Orzeł Czemierniki 1-3 Grom Kąkolewnica 19 czerwca, 14:00
Sokół Adamów - Granica Terespol 18 czerwca, 16:00
goście zrezygnowali z gry
Tytan Wisznice 3-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 19 czerwca, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Unia Żabików 6-3 LZS Dobryń 19 czerwca, 14:00

IV liga 2015/2016 (lubelska)

Klasa okręgowa 2015/2016 (Chełm)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Lublin)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Zamość)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas