[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga 2015/2016, grupa: małopolsko-świętokrzyska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Garbarnia Kraków 32 70 22 4 6 70-31 13 0 3 42-17 9 4 3 28-14
2.  KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 32 65 20 5 7 66-27 11 3 2 40-10 9 2 5 26-17
3.  Soła Oświęcim 32 63 19 6 7 64-34 9 3 4 32-16 10 3 3 32-18
4.  Podhale Nowy Targ 32 60 20 0 12 66-50 13 0 3 39-18 7 0 9 27-32
5.  Wisła II Kraków 32 58 18 4 10 70-46 9 2 5 37-18 9 2 5 33-28
6.  Spartakus Daleszyce 32 55 17 4 11 60-43 12 0 4 36-17 5 4 7 24-26
7.  Unia Tarnów 32 53 16 5 11 47-42 10 3 3 29-14 6 2 8 18-28
8.  Cracovia II 32 52 16 4 12 77-46 10 2 4 47-19 6 2 8 30-27
9.  Czarni Połaniec 32 48 14 6 12 45-52 7 4 5 20-19 7 2 7 25-33 2 3 1 0 1 3-2
10.  Hutnik Nowa Huta (Kraków) 32 48 15 3 14 51-49 9 1 6 26-21 6 2 8 25-28 2 3 1 0 1 2-3
11.  Wisła Sandomierz 32 45 14 3 15 50-56 7 3 6 30-22 7 0 9 20-34 2 6 2 0 0 2-0
12.  Korona II Kielce 32 45 13 6 13 57-38 7 4 5 37-20 6 2 8 20-18 2 0 0 0 2 0-2
13.  Łysica Bodzentyn 32 38 11 5 16 41-61 8 3 5 26-22 3 2 11 15-39
14.  Poprad Muszyna 32 33 9 6 17 30-58 8 3 5 20-23 1 3 12 10-35
15.  Sparta Kazimierza Wielka 32 23 6 5 21 31-58 3 3 10 13-21 3 2 11 18-37
16.  Wolania Wola Rzędzińska 32 20 6 2 24 42-90 5 0 11 29-45 1 2 13 13-45
17.  Beskid Andrychów 32 5 1 2 29 16-102 1 1 14 8-50 0 1 15 8-52
Poroniec Poronin wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 Garbarnia Kraków    3-1 1-4 2-0 2-3 2-1 2-1 3-2 2-0 1-3 2-1 3-1 5-0 2-0 1-0 4-0 7-0 
 2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski0-0     0-0 1-2 0-2 4-1 1-1 3-2 4-0 2-0 4-0 4-2 1-0 4-0 4-0* 4-0 4-0 
 3 Soła Oświęcim2-2 0-1     1-0 3-5 1-0 1-2 1-1 0-1 2-0 4-1 1-0 4-1 2-2 4-0 4-0 2-0 
 4 Podhale Nowy Targ1-4 0-2 4-2     3-1 2-0 2-1 3-1 3-0 2-0 4-0 0-2 2-1 4-1 3-2 2-1 4-0 
 5 Wisła II Kraków0-2 0-0 1-3 0-2     2-0 4-1 3-0 1-2 3-3 4-0 0-1 5-1 1-0 4-2 5-1 4-0 
 6 Spartakus Daleszyce2-1 2-1 3-1 2-1 2-1     3-0 3-2 1-2 1-3 5-0 2-1 4-0 3-1 0-2 0-1 3-0 
 7 Unia Tarnów2-1 0-2 1-2 3-1 1-0 1-1     0-2 5-1 3-0 2-1 1-1 4-0 1-1 1-0 2-1 2-0 
 8 Cracovia II2-2 2-3 1-2 5-2 4-0 3-0 5-1     3-0* 5-1 3-4 1-0 1-0 4-0 0-1 2-2 6-1 
 9 Czarni Połaniec1-2 0-2 0-2 3-1 2-2 0-0 0-3 2-5     2-0 1-0 1-0 0-0 1-0 0-0 3-2 4-0 
 10 Hutnik Nowa Huta (Kraków)0-3 1-0 0-1 0-1 1-6 2-1 0-1 4-0 2-1     0-1 3-0 3-1 2-0 2-2 3-1 3-2 
 11 Wisła Sandomierz0-1 2-3 1-1 0-1 2-3 2-3 3-0 1-3 1-1 1-1     1-0 3-1 2-1 6-1 3-1 2-1 
 12 Korona II Kielce0-0 1-4 1-2 7-2 3-0 2-2 0-1 1-1 2-2 2-0 0-1     2-4 4-0 3-0* 6-1 3-0 
 13 Łysica Bodzentyn1-2 2-0 5-0 1-0 2-2 2-2 3-1 1-0 1-3 1-3 0-5 0-0     1-2 1-0 3-1 2-1 
 14 Poprad Muszyna1-0 0-3 0-0 4-3 0-2 1-6 1-0 2-1 3-1 1-0 1-2 0-2 1-1     2-0 2-1 1-1 
 15 Sparta Kazimierza Wielka0-3* 1-1 0-1 0-2 0-1 0-3 0-0 0-1 2-3 0-1 3-0 1-2 0-1 0-0     2-0 4-2 
 16 Wolania Wola Rzędzińska2-4 3-1 0-4 2-5 2-3 1-2 2-3 0-3 3-4 2-5 0-1 0-3 3-2 3-2 5-3     1-0 
 17 Beskid Andrychów0-1 0-2 0-7 1-4 1-2 1-2 1-2 0-6 0-4 0-5 1-3 0-5 1-2 1-0 1-5 0-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Sparta Kazimierza Wielka 0-3 Garbarnia Kraków 9 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze nie zapewnili boiska
Cracovia II 3-0 Czarni Połaniec 8 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku przy ul. Wielickiej / goście nie dojechali
Spartakus Daleszyce 5-0 Wisła Sandomierz 9 sierpnia, 17:00 (700)
Damian Gil 18 (k), 63, Kamil Blicharski 30, Karol Mojecki 65, 74
Łysica Bodzentyn x-x Poroniec Poronin 9 sierpnia, 17:00 (100)
Michał Gryźlak 6 (s), Piotr Fortuna 40, 69
było 3-0, anulowany
Soła Oświęcim 0-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 8 sierpnia, 17:00 (250)
Paweł Czajkowski 39
Beskid Andrychów 0-0 Wolania Wola Rzędzińska 8 sierpnia, 17:30 (200)
Podhale Nowy Targ 2-0 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 8 sierpnia, 17:00 (800)
Bartłomiej Pająk 38, Daniel Mikołajczyk 47
Poprad Muszyna 1-0 Unia Tarnów 8 sierpnia, 17:00 (150)
Piotr Plata 64
Wisła II Kraków 0-1 Korona II Kielce 8 sierpnia, 11:00
Hubert Laskowski 21
w Myślenicach; na Stadionie KS-u Dalin / bez udziału publiczności

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Garbarnia Kraków 3-1 Korona II Kielce 15 sierpnia, 11:00 (200)
Krzysztof Kalemba 19 (k), Marcin Siedlarz 44, Marcin Cygnarowicz 80 - Hubert Laskowski 67
Unia Tarnów 1-0 Wisła II Kraków 15 sierpnia, 17:00 (500)
Łukasz Popiela 67 (k)
Wolania Wola Rzędzińska 2-5 Podhale Nowy Targ 16 sierpnia, 17:00 (100)
Konrad Jaworski 7, Maksymilian Maik 85 - Mateusz Urbański 20, Sebastian Świerzbiński 56, Fabian Fałowski 64, 70, Jarosław Lizak 78
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4-0 Beskid Andrychów 15 sierpnia, 17:30 (700)
Marcin Grunt 6, Damian Nogaj 21, Paweł Czajkowski 54, Jakub Kapsa 90
Poroniec Poronin x-x Soła Oświęcim 16 sierpnia, 17:00 (250)
Paweł Cygnar 90
było 0-1, anulowany
Wisła Sandomierz 3-1 Łysica Bodzentyn 16 sierpnia, 17:00 (500)
Bartosz Szepeta 25, Tomasz Wolan 31, 49 - Radosław Kardas 59
Czarni Połaniec 0-0 Spartakus Daleszyce 16 sierpnia, 17:00 (180)
Poprad Muszyna 1-0 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2 września, 17:00 (200)
Wojciech Janur 33
Cracovia II 0-1 Sparta Kazimierza Wielka 15 sierpnia, 11:00 (200)
Krzysztof Kozieł 32
na boisku przy ul. Wielickiej

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Cracovia II 2-2 Garbarnia Kraków 23 sierpnia, 11:00 (300)
Erik Jendrišek 39, Mateusz Wdowiak 72 - Marcin Siedlarz 1, Karol Kostrubała 18
na boisku przy ul. Wielickiej
Spartakus Daleszyce 0-2 Sparta Kazimierza Wielka 22 sierpnia, 11:00 (300)
Krzysztof Kozieł 14 (k), Pape Dramé 40
Łysica Bodzentyn 1-3 Czarni Połaniec 23 sierpnia, 17:00 (100)
Radosław Kardas 10 - Jakub Łuc 9, Piotr Mazurkiewicz 40, 65
Soła Oświęcim 4-1 Wisła Sandomierz 23 sierpnia, 17:00 (250)
Dawid Wadas 18, Krzysztof Hałgas 41, Mateusz Gleń 45, Kamil Szewczyk 85 - Bartosz Szepeta 79 (k)
Beskid Andrychów x-x Poroniec Poronin 22 sierpnia, 17:00 (200)
Marcin Pluta 42, Rafał Gadzina 65, 82, Piotr Madejski 74
było 0-4, anulowany
Podhale Nowy Targ 0-2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 22 sierpnia, 17:00 (500)
Kamil Dziadowicz 51, 55
Poprad Muszyna 2-1 Wolania Wola Rzędzińska 22 sierpnia, 16:00 (200)
Tomasz Bomba 54, Mateusz Orzechowski 87 - Tomasz Barycza 52 (k)
Wisła II Kraków 3-3 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 22 sierpnia, 17:00
Kamil Kuczak 4, 49, Oskar Wąsikowski 85 - Jakub Ochman 34 (k), Szymon Witek 65 (s), Krzysztof Świątek 90
bez udziału publiczności
Korona II Kielce 0-1 Unia Tarnów 22 sierpnia, 13:00 (200)
Artur Biały 90
na stadionie przy ul. Szczepaniaka

Kolejka 4 - 26 sierpnia

Garbarnia Kraków 2-1 Unia Tarnów 26 sierpnia, 17:00 (200)
Tomasz Ogar 4, Krzysztof Kalemba 36 (k) - Łukasz Popiela 45 (k)
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 3-0 Korona II Kielce 26 sierpnia, 17:00 (300)
Krzysztof Świątek 49, Bartłomiej Chlebda 52, Damian Guzik 85
Wolania Wola Rzędzińska 2-3 Wisła II Kraków 26 sierpnia, 17:00 (200)
Damian Lubera 74, Jakub Tadel 90 - Konrad Handzlik 8, 88, Jakub Bartosz 39
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4-0 Poprad Muszyna 26 sierpnia, 16:00 (900)
Kamil Bełczowski 34, 43, 58, Paweł Czajkowski 45
Poroniec Poronin x-x Podhale Nowy Targ 26 sierpnia, 17:00 (500)
Dawid Bartos 61 (k) - Bartłomiej Pająk 86
było 1-1, anulowany
Wisła Sandomierz 2-1 Beskid Andrychów 26 sierpnia, 17:00 (350)
Mateusz Michalski 18, 49 - Tomasz Moskała 79
Czarni Połaniec 0-2 Soła Oświęcim 26 sierpnia, 17:00 (100)
Arkadiusz Czapla 50, Mateusz Gleń 75
Cracovia II 3-0 Spartakus Daleszyce 26 sierpnia, 17:00 (150)
Mateusz Wdowiak 1, Krzysztof Szewczyk 45, Łukasz Zejdler 72
na boisku przy ul. Wielickiej
Łysica Bodzentyn 1-0 Sparta Kazimierza Wielka 26 sierpnia, 17:00 (100)
Mirosław Kalista 87

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Spartakus Daleszyce 2-1 Garbarnia Kraków 30 sierpnia, 17:00 (300)
Bartosz Gębura 21, Karol Mojecki 80 - Krzysztof Kalemba 35
Łysica Bodzentyn 1-0 Cracovia II 30 sierpnia, 17:00 (100)
Piotr Pawłowski 13
Soła Oświęcim 4-0 Sparta Kazimierza Wielka 30 sierpnia, 17:00 (200)
Paweł Cygnar 5, Wojciech Jamróz 17, 46, Krzysztof Hałgas 58
Beskid Andrychów 0-4 Czarni Połaniec 29 sierpnia, 17:00 (200)
Piotr Kamiński 28, 78, Piotr Mazurkiewicz 58, Piotr Obierak 80
Podhale Nowy Targ 4-0 Wisła Sandomierz 29 sierpnia, 17:00 (300)
Bartłomiej Pająk 1, Sebastian Świerzbiński 42 (k), 58, Daniel Mikołajczyk 79
Poprad Muszyna x-x Poroniec Poronin 29 sierpnia, 16:00 (250)
Sylwester Tokarz 7, 82 - Maciej Żurawski 5, Rafał Gadzina 28
było 2-2, anulowany
Wisła II Kraków 0-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 29 sierpnia, 12:00
w Myślenicach; na Stadionie KS-u Dalin / bez udziału publiczności
Korona II Kielce 6-1 Wolania Wola Rzędzińska 30 sierpnia, 16:00 (200)
Adam Zawierucha 5, Adrian Bednarski 7, Kamil Matulka 46, 52, Tomasz Nalepka 76 (s), Piotr Paprocki 78 - Tomasz Barycza 88 (k)
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Unia Tarnów 3-0 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 29 sierpnia, 17:00 (400)
Artur Biały 55, Piotr Drozdowicz 80, Patryk Kołodziej 83 (s)

Kolejka 6 - 5-6 września

Garbarnia Kraków 1-3 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 5 września, 11:00 (300)
Marek Masiuda 26 - Mariusz Sierakowski 18, Jerzy Kołakowski 41, Patryk Kołodziej 72
Wolania Wola Rzędzińska 2-3 Unia Tarnów 6 września, 16:00 (600)
Dominik Minorczyk 76, Marcin Furmański 81 - Artur Biały 21, 48, 63
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4-2 Korona II Kielce 5 września, 16:30 (1000)
Paweł Czajkowski 21, 35, 70, Kamil Dziadowicz 46 - Adam Zawierucha 15, 49
Poroniec Poronin x-x Wisła II Kraków 4 września, 17:00 (200)
Rafał Gadzina 49 - Jakub Bartosz 17, Jakub Mordec 46, Piotr Żemło 68, Mathieu Scalet 90
było 1-4, anulowany
Wisła Sandomierz 2-1 Poprad Muszyna 5 września, 16:30 (300)
Daniel Chorab 4, Bartosz Szepeta 84 (k) - Piotr Saratowicz 60
Czarni Połaniec 3-1 Podhale Nowy Targ 5 września, 11:00 (100)
Sebastian Ryguła 29, Piotr Obierak 39, Piotr Mazurkiewicz 61 - Jarosław Lizak 31
Sparta Kazimierza Wielka 4-2 Beskid Andrychów 6 września, 16:00 (300)
Radosław Karcz 2 (s), Krzysztof Kozieł 27, Mateusz Wołowski 44, Patryk Oleksa 84 - Maciej Stróżak 53, 87
Cracovia II 1-2 Soła Oświęcim 5 września, 11:00 (150)
Krzysztof Szewczyk 75 - Paweł Cygnar 31, Mateusz Gleń 47
na boisku przy ul. Wielickiej
Spartakus Daleszyce 4-0 Łysica Bodzentyn 6 września, 16:30 (200)
Piotr Ostrowski 4, Bartosz Gębura 29, Władysław Kabaniuk 88, Kamil Blicharski 90

Kolejka 7 - 12-13 września

Łysica Bodzentyn 1-2 Garbarnia Kraków 13 września, 16:00 (100)
Mirosław Kalista 85 - Marcin Siedlarz 2, Krzysztof Kalemba 71 (k)
Soła Oświęcim 1-0 Spartakus Daleszyce 13 września, 16:30 (150)
Arkadiusz Czapla 90
Beskid Andrychów 0-6 Cracovia II 12 września, 11:00 (250)
Szymon Kiebzak 2, 20, 35, Paweł Jaroszyński 30, Mariusz Panek 71, Mateusz Wdowiak 87 (k)
Podhale Nowy Targ 3-2 Sparta Kazimierza Wielka 12 września, 16:00 (400)
Sebastian Gąsiorek 54, Fabian Fałowski 64, 68 - Jan Kret 42, Andrzej Musiał 90
Poprad Muszyna 3-1 Czarni Połaniec 12 września, 15:00 (200)
Wojciech Janur 62 (k), Mateusz Orzechowski 74, Dawid Polański 90 - Piotr Obierak 20
Wisła II Kraków 4-0 Wisła Sandomierz 12 września, 16:00
Oskar Wąsikowski 20, Grzegorz Marszalik 47, Piotr Żemło 54, Konrad Handzlik 70
w Myślenicach; na Stadionie KS-u Dalin / bez udziału publiczności
Korona II Kielce x-x Poroniec Poronin 13 września, 11:00 (150)
Adam Zawierucha 27 - Paweł Nowak 42, 63, Maciej Żurawski 44
na stadionie przy ul. Szczepaniaka, było 1-3, anulowany
Unia Tarnów 0-2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 12 września, 16:00 (500)
Paweł Czajkowski 56, Łukasz Jamróz 79
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 3-1 Wolania Wola Rzędzińska 12 września, 16:30 (350)
Mateusz Gamrot 35, Krzysztof Świątek 36, Patryk Kołodziej 90 - Damian Lubera 45

Kolejka 8 - 19-20 września

Garbarnia Kraków 4-0 Wolania Wola Rzędzińska 19 września, 11:00 (150)
Patryk Serafin 6, Michał Górecki 78, 81, Petar Borovićanin 83
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 19 września, 16:00 (1000)
Łukasz Jamróz 10, Klaudiusz Łatkowski 53
Poroniec Poronin x-x Unia Tarnów 20 września, 16:00 (150)
Janusz Wolański 17, 59, Maciej Żurawski 33 - Łukasz Popiela 81
było 3-1, anulowany
Wisła Sandomierz 1-0 Korona II Kielce 20 września, 16:00 (350)
Bartosz Szepeta 88
Czarni Połaniec 2-2 Wisła II Kraków 19 września, 11:00 (150)
Damian Skiba 7, 78 - Jakub Janur 12, Oskar Wąsikowski 55
Sparta Kazimierza Wielka 0-0 Poprad Muszyna 19 września, 15:00 (200)
Cracovia II 5-2 Podhale Nowy Targ 19 września, 16:00 (150)
Mateusz Wdowiak 13, 52, 64, Krzysztof Szewczyk 39, Erik Jendrišek 87 - Fabian Fałowski 68, Mateusz Urbański 83
na boisku przy ul. Wielickiej
Spartakus Daleszyce 3-0 Beskid Andrychów 20 września, 16:00 (300)
Bartosz Gębura 25, Władysław Kabaniuk 37, Michał Jeziorski 54
Łysica Bodzentyn 5-0 Soła Oświęcim 19 września, 11:00 (70)
Konrad Kochan 10 (s), Dominik Chrzanowski 19, 44, Mirosław Kalista 54, Szymon Michta 61

Kolejka 9 - 26-27 września

Soła Oświęcim 2-2 Garbarnia Kraków 26 września, 11:00 (50)
Paweł Cygnar 34, 73 - Krzysztof Kalemba 53, Marcin Siedlarz 61
Beskid Andrychów 1-2 Łysica Bodzentyn 26 września, 16:00 (150)
Maciej Stróżak 65 (k) - Mirosław Kalista 14, Szymon Michta 80
Podhale Nowy Targ 2-0 Spartakus Daleszyce 26 września, 16:00 (200)
Mateusz Urbański 22, Fabian Fałowski 45
Poprad Muszyna 2-1 Cracovia II 26 września, 12:00 (150)
Dawid Polański 12, 32 - Krzysztof Szewczyk 37
Wisła II Kraków 4-2 Sparta Kazimierza Wielka 26 września, 12:00
Konrad Handzlik 34, Piotr Żemło 47, Mathieu Scalet 68, 72 (k) - Pape Dramé 19 (k), Kamil Dziwiszewski 39
w Myślenicach; na Stadionie KS-u Dalin / bez udziału publiczności
Korona II Kielce 2-2 Czarni Połaniec 26 września, 12:00 (150)
Jakub Kotarzewski 12, Vanja Marković 86 - Piotr Kamiński 32, Sebastian Ryguła 68
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Unia Tarnów 2-1 Wisła Sandomierz 26 września, 16:00 (350)
Daniel Beszczyński 79 (s), Artur Biały 87 - Grzegorz Zimoląg 14
Hutnik Nowa Huta (Kraków) x-x Poroniec Poronin 26 września, 16:00 (200)
Michał Guja 3, 35, Krzysztof Świątek 28, Bartłomiej Piszczek 50 (s), Przemysław Antoniak 85 - Rafał Gadzina 27
było 5-1, anulowany
Wolania Wola Rzędzińska 3-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 27 września, 15:00 (250)
Tomasz Barycza 19 (k), Jakub Tadel 59, Damian Lubera 65 - Łukasz Jamróz 52

Kolejka 10 - 3-4 października

Garbarnia Kraków - Poroniec Poronin 3 października, 11:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Wisła Sandomierz 2-3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4 października, 15:00 (700)
Tomasz Wolan 72, Bartosz Madeja 80 (k) - Damian Nogaj 60, 63, Łukasz Jamróz 74
Czarni Połaniec 3-2 Wolania Wola Rzędzińska 3 października, 15:00 (200)
Piotr Mazurkiewicz 51, Piotr Kamiński 82, 86 - Damian Lubera 26, 78
Sparta Kazimierza Wielka 0-1 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 3 października, 11:00 (200)
Krzysztof Świątek 81
Cracovia II 5-1 Unia Tarnów 3 października, 11:00 (300)
Mateusz Wdowiak 13, Boubacar Dialiba 24, 36, Krzysztof Szewczyk 52, 81 - Artur Nowak 7
na boisku przy ul. Wielickiej
Spartakus Daleszyce 2-1 Korona II Kielce 3 października, 13:00 (400)
Piotr Ostrowski 53, Damian Gil 82 - Andrzej Paprocki 87 (k)
Łysica Bodzentyn 2-2 Wisła II Kraków 3 października, 15:00 (50)
Dariusz Anduła 18, 59 - Patryk Michniak 43, Jakub Bartosz 70
Soła Oświęcim 2-2 Poprad Muszyna 3 października, 15:30 (150)
Paweł Cygnar 3 (k), Jakub Snadny 48 - Piotr Saratowicz 31, Wojciech Janur 53 (k)
Beskid Andrychów 1-4 Podhale Nowy Targ 3 października, 11:00 (200)
Maciej Stróżak 86 - Fabian Fałowski 3, Sebastian Świerzbiński 15, 48, Mateusz Urbański 45

Kolejka 11 - 10-11 października

Beskid Andrychów 0-1 Garbarnia Kraków 9 października, 15:00 (100)
Krzysztof Kalemba 76 (k)
Podhale Nowy Targ 4-2 Soła Oświęcim 10 października, 15:00 (350)
Rafał Waksmundzki 13, Fabian Fałowski 28, 38, Bartłomiej Pająk 90 - Paweł Cygnar 7 (k), Dawid Dynarek 46
Poprad Muszyna 1-1 Łysica Bodzentyn 10 października, 14:00 (100)
Wojciech Janur 90 - Szymon Michta 71
Wisła II Kraków 2-0 Spartakus Daleszyce 10 października, 11:00
Oskar Wąsikowski 16, Grzegorz Gulczyński 27
w Myślenicach; na Stadionie KS-u Dalin / bez udziału publiczności
Korona II Kielce 1-1 Cracovia II 10 października, 12:00 (100)
Krzysztof Kiercz 36 - Dariusz Zjawiński 55
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Unia Tarnów 1-0 Sparta Kazimierza Wielka 10 października, 15:00 (200)
Krzysztof Wrzosek 90
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2-1 Czarni Połaniec 10 października, 15:00 (350)
Damian Guzik 87, Michał Guja 90 - Piotr Kamiński 59
Wolania Wola Rzędzińska 0-1 Wisła Sandomierz 11 października, 14:30 (150)
Roman Mykytyn 31
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski x-x Poroniec Poronin 10 października, 15:00 (1200)
Damian Nogaj 82, 87
było 2-0, anulowany

Kolejka 12 - 17-18 października

Garbarnia Kraków 3-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 17 października, 11:00 (200)
Marcin Grunt 27 (s), Krzysztof Kalemba 36 (k), Marek Masiuda 40 - Damian Mężyk 81
Poroniec Poronin x-x Wolania Wola Rzędzińska 18 października, 15:00 (100)
Maciej Żurawski 4, Bartłomiej Piszczek 74, Paweł Nowak 82, Mariusz Łyduch 90
było 4-0, anulowany
Wisła Sandomierz 1-1 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 18 października, 15:00 (500)
Tomasz Wolan 49 - Damian Guzik 25
po meczu czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości - Mateusz Niechciał / pierwsza żółta kartka Michała Nawrota i żółta kartka Krzysztofa Świątka nie są wliczane do rejestru kartek jako pokazane niesłusznie
Czarni Połaniec 0-3 Unia Tarnów 17 października, 15:00 (100)
Kamil Pawlak 6, Łukasz Popiela 28, Robert Witek 75
Sparta Kazimierza Wielka 1-2 Korona II Kielce 18 października, 15:00 (250)
Mateusz Wołowski 90 - Hubert Laskowski 39, Jakub Kotarzewski 80
Cracovia II 4-0 Wisła II Kraków 17 października, 12:00 (2732)
Patryk Moskal 35, Mateusz Wdowiak 82, 84, Arkadiusz Chlebowski 83 (s)
Spartakus Daleszyce 3-1 Poprad Muszyna 17 października, 15:00 (250)
Piotr Ostrowski 15, Karol Mojecki 67, 82 (k) - Wojciech Janur 40 (k)
Łysica Bodzentyn 1-0 Podhale Nowy Targ 17 października, 11:00 (20)
Mirosław Kalista 25
mecz przerwany w 65. minucie na 15 minut z powodu kontuzji sędziego głównego / od 65. minuty z powodu kontuzji sędziego głównego spotkanie prowadził Adrian Leszczyński
Soła Oświęcim 2-0 Beskid Andrychów 17 października, 15:00 (100)
Paweł Cygnar 11, 81

Kolejka 13 - 24-25 października

Podhale Nowy Targ 1-4 Garbarnia Kraków 24 października, 14:00 (350)
Sebastian Świerzbiński 2 (k) - Mariusz Stokłosa 16, Marcin Siedlarz 17, Krzysztof Kalemba 23 (k), Tomasz Ogar 85
Poprad Muszyna 1-1 Beskid Andrychów 24 października, 12:00 (50)
Wojciech Janur 30 - Maciej Stróżak 61
Wisła II Kraków 1-3 Soła Oświęcim 25 października, 11:00
Kamil Kuczak 18 - Dawid Wadas 21, 86, Paweł Cygnar 76
w Myślenicach; na Stadionie KS-u Dalin / bez udziału publiczności
Korona II Kielce 2-4 Łysica Bodzentyn 25 października, 12:00 (100)
Łukasz Szymoniak 43 (s), Adam Zawierucha 78 - Dariusz Anduła 20, Szymon Michta 27, Radosław Kardas 60, Mirosław Kalista 86
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Unia Tarnów 1-1 Spartakus Daleszyce 24 października, 15:00 (400)
Łukasz Popiela 41 - Karol Mojecki 49
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 4-0 Cracovia II 24 października, 19:00 (1000)
Michał Guja 21, 42, 61, Sebastian Jacak 25
Wolania Wola Rzędzińska 5-3 Sparta Kazimierza Wielka 25 października, 14:00 (150)
Tomasz Barycza 42 (k), Damian Lubera 52, Kamil Wilk 70, Patryk Szatko 78, 90 - Dariusz Zawadzki 1, Jan Kret 32, Paweł Czajka 54
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4-0 Czarni Połaniec 24 października, 15:00 (700)
Paweł Czajkowski 33, Michał Stachurski 47, Tomasz Persona 72, Damian Nogaj 81
Poroniec Poronin x-x Wisła Sandomierz 25 października, 14:00 (120)
Tomasz Wolan 45 (s), Dawid Korona 46 (s), Łukasz Dudzik 70 - Bartosz Szepeta 14 (k)
było 3-1, anulowany

Kolejka 14 - 31 października

Garbarnia Kraków 2-1 Wisła Sandomierz 30 października, 13:30 (150)
Krzysztof Kalemba 34 (k), Patryk Serafin 44 - Tomasz Wolan 83
Czarni Połaniec x-x Poroniec Poronin 31 października, 12:00 (150)
Piotr Mazurkiewicz 63, 86, Piotr Kamiński 81 - Maciej Żurawski 39, Mariusz Łyduch 89
było 3-2, anulowany
Sparta Kazimierza Wielka 1-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 31 października, 13:00 (250)
Paweł Czajka 70 - Paweł Czajkowski 35
Cracovia II 2-2 Wolania Wola Rzędzińska 31 października, 14:00 (50)
Dariusz Zjawiński 7, Łukasz Zejdler 60 (k) - Tomasz Barycza 3 (k), Dominik Chochołek 12 (s)
na boisku przy ul. Wielickiej
Spartakus Daleszyce 1-3 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 31 października, 12:00 (250)
Władysław Kabaniuk 90 - Krzysztof Świątek 41, 56, 80
Łysica Bodzentyn 3-1 Unia Tarnów 31 października, 13:30 (50)
Łukasz Szymoniak 16, Szymon Michta 18, Mirosław Kalista 88 - Łukasz Szymoniak 54 (s)
Soła Oświęcim 1-0 Korona II Kielce 31 października, 13:00 (150)
Dawid Wadas 21
Beskid Andrychów 1-2 Wisła II Kraków 31 października, 13:00 (100)
Radosław Karcz 42 - Konrad Handzlik 5, Jakub Bartosz 86
Podhale Nowy Targ 4-1 Poprad Muszyna 31 października, 13:00 (200)
Mateusz Urbański 21, 48, Sebastian Świerzbiński 25 (k), Bartłomiej Pająk 50 - Sani Goringo Abubakar 86

Kolejka 15 - 7-8 listopada

Poprad Muszyna 1-0 Garbarnia Kraków 7 listopada, 12:00 (100)
Mariusz Merklinger 49
Wisła II Kraków 0-2 Podhale Nowy Targ 7 listopada, 12:00
Daniel Mikołajczyk 21, Mateusz Urbański 70
w Myślenicach; na Stadionie KS-u Dalin / bez udziału publiczności
Korona II Kielce 3-0 Beskid Andrychów 7 listopada, 13:00 (50)
Hubert Laskowski 41, Serhij Pyłypczuk 56, Jakub Kotarzewski 90
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Unia Tarnów 1-2 Soła Oświęcim 7 listopada, 13:30 (250)
Robert Witek 85 - Kamil Szewczyk 24, Adrian Stanek 71
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 3-1 Łysica Bodzentyn 7 listopada, 13:30 (350)
Mariusz Sierakowski 40, Patryk Kołodziej 72, 88 - Dariusz Anduła 23
Wolania Wola Rzędzińska 1-2 Spartakus Daleszyce 8 listopada, 13:00 (100)
Patryk Szatko 18 - Karol Skrzypek 62, Bartosz Gębura 79
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3-2 Cracovia II 8 listopada, 13:30 (900)
Łukasz Jamróz 15, Paweł Czajkowski 43, Jakub Kapsa 89 - Krzysztof Szewczyk 5, Mariusz Panek 84
Poroniec Poronin x-x Sparta Kazimierza Wielka 8 listopada, 13:00 (150)
Paweł Nowak 2, 84, Rafał Gadzina 64, Janusz Wolański 66
było 4-0, anulowany
Wisła Sandomierz 1-1 Czarni Połaniec 8 listopada, 13:00 (300)
Daniel Beszczyński 45 - Piotr Mazurkiewicz 14 (k)
po meczu drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości - Piotr Obierak

Kolejka 16 - 11 listopada

Garbarnia Kraków 2-0 Czarni Połaniec 11 listopada, 11:00 (200)
Patryk Serafin 35, Marcin Siedlarz 50
Sparta Kazimierza Wielka 3-0 Wisła Sandomierz 11 listopada, 13:00 (150)
Krzysztof Kozieł 2, 46, 50
Cracovia II x-x Poroniec Poronin 11 listopada, 13:00 (100)
Mateusz Kotwica 57, Mariusz Panek 67 - Rafał Gadzina 7, Paweł Nowak 87
na boisku przy ul. Wielickiej, było 2-2, anulowany
Spartakus Daleszyce 2-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 11 listopada, 13:00 (350)
Władysław Kabaniuk 40, Dariusz Kozubek 83 - Tomasz Persona 31
Łysica Bodzentyn 3-1 Wolania Wola Rzędzińska 11 listopada, 11:00 (50)
Dariusz Anduła 11, Mirosław Kalista 43, Szymon Michta 58 - Maksymilian Maik 90
Soła Oświęcim 2-0 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 11 listopada, 12:00 (200)
Krzysztof Hałgas 60, Mateusz Gleń 88
Beskid Andrychów 1-2 Unia Tarnów 11 listopada, 13:00
Szymon Wandzel 30 - Filip Wójcik 55, Łukasz Kazik 88 (k)
bez udziału publiczności
Podhale Nowy Targ 0-2 Korona II Kielce 11 listopada, 13:00 (250)
Adam Zawierucha 71, Maciej Załęcki 75
Poprad Muszyna 0-2 Wisła II Kraków 11 listopada, 12:00 (100)
Kamil Kuczak 19, Mathieu Scalet 88

Kolejka 17 - 14-15 listopada

Wisła II Kraków 0-2 Garbarnia Kraków 14 listopada, 12:00
Marcin Siedlarz 13, Norbert Piszczek 19
w Myślenicach; na Stadionie KS-u Dalin / bez udziału publiczności
Korona II Kielce 4-0 Poprad Muszyna 14 listopada, 13:00 (100)
Andrzej Paprocki 18, 32, 85, Adrian Bednarski 78
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Unia Tarnów 3-1 Podhale Nowy Targ 14 listopada, 13:00 (400)
Daniel Mikołajczyk 27 (s), Łukasz Jamróg 29, Piotr Drozdowicz 73 - Sebastian Gąsiorek 57
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 3-2 Beskid Andrychów 14 listopada, 16:30 (400)
Patryk Kołodziej 25, 60, Michał Guja 66 - Maciej Stróżak 83, 85
Wolania Wola Rzędzińska 0-4 Soła Oświęcim 15 listopada, 13:00 (100)
Krzysztof Hałgas 18, Przemysław Knapik 27, 44, 72
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Łysica Bodzentyn 14 listopada, 16:00 (650)
Jakub Kapsa 56
Poroniec Poronin x-x Spartakus Daleszyce 15 listopada, 13:00 (150)
Rafał Gadzina 65 (k) - Karol Skrzypek 44, Piotr Ostrowski 90
było 1-2, anulowany
Wisła Sandomierz 1-3 Cracovia II 15 listopada, 13:00 (200)
Bartosz Madeja 27 - Mariusz Panek 1, Szymon Kiebzak 48, Dariusz Zjawiński 87
Czarni Połaniec 0-0 Sparta Kazimierza Wielka 14 listopada, 12:00 (60)

Kolejka 18 - 21-22 listopada

Pauza: Łysica Bodzentyn.
 
Garbarnia Kraków 1-0 Sparta Kazimierza Wielka 12 marca, 11:00 (200)
Łukasz Nowak 81
w pierwotnym terminie (21 listopada, 11:00) odwołany na wniosek Małopolskiego ZPN-u
Czarni Połaniec 2-5 Cracovia II 12 marca, 14:00 (150)
Piotr Mazurkiewicz 10 (k), Piotr Obierak 86 - Mariusz Panek 21 (k), 35, Krzysztof Szewczyk 58, Patryk Moskal 76, Eryk Ceglarz 86
w pierwotnym terminie (21 listopada, 11:00) odwołany na wniosek Małopolskiego ZPN-u
Wisła Sandomierz 2-3 Spartakus Daleszyce 13 marca, 15:00 (450)
Maciej Stróżak 33, Dawid Korona 90 - Jakub Olearczyk 5, 32, Karol Skrzypek 48
w pierwotnym terminie (22 listopada, 13:00) odwołany na wniosek Małopolskiego ZPN-u
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 Soła Oświęcim 12 marca, 14:00 (1300)
w pierwotnym terminie (21 listopada, 13:00) odwołany na wniosek Małopolskiego ZPN-u
Wolania Wola Rzędzińska 1-0 Beskid Andrychów 13 marca, 15:00 (200)
Konrad Jaworski 59
w pierwotnym terminie (22 listopada, 12:00) odwołany na wniosek Małopolskiego ZPN-u
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 0-1 Podhale Nowy Targ 12 marca, 18:00 (400)
Jarosław Potoniec 89
w pierwotnym terminie (21 listopada, 16:30) odwołany na wniosek Małopolskiego ZPN-u
Unia Tarnów 1-1 Poprad Muszyna 12 marca, 15:30 (400)
Artur Biały 60 - Dawid Polański 26
w pierwotnym terminie (21 listopada, 12:00) odwołany na wniosek Małopolskiego ZPN-u
Korona II Kielce 3-0 Wisła II Kraków 12 marca, 11:00 (150)
Hubert Laskowski 13, Łukasz Sekulski 48, 51
na stadionie przy ul. Szczepaniaka / w pierwotnym terminie (22 listopada, 13:00) odwołany na wniosek Małopolskiego ZPN-u

Kolejka 19 - 28-29 listopada

Pauza: Soła Oświęcim.
 
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2-0 Poprad Muszyna 19 marca, 18:00 (200)
Michał Nawrot 22, Krzysztof Świątek 33
w pierwotnym terminie (28 listopada, 16:30) odwołany na wniosek Małopolskiego ZPN-u
Sparta Kazimierza Wielka 0-1 Cracovia II 20 marca, 12:00 (250)
Krzysztof Szewczyk 53
w pierwotnym terminie (29 listopada, 12:00) odwołany na wniosek Małopolskiego ZPN-u
Korona II Kielce 0-0 Garbarnia Kraków 19 marca, 11:00 (100)
na stadionie przy ul. Szczepaniaka / w pierwotnym terminie (28 listopada, 11:00) odwołany na wniosek Małopolskiego ZPN-u
Wisła II Kraków 4-1 Unia Tarnów 19 marca, 11:00 (150)
Jakub Bartosz 42, Rafael Crivellaro 61, Rafał Pietrzak 89, Krzysztof Drzazga 90 - Artur Biały 50
w Zabierzowie; na Gminnym Stadionie Sportowym / w pierwotnym terminie (28 listopada, 12:00) odwołany na wniosek Małopolskiego ZPN-u
Podhale Nowy Targ 2-1 Wolania Wola Rzędzińska 19 marca, 15:00 (250)
Taras Jaworśkyj 38, Bartłomiej Pająk 90 - Damian Lubera 63 (k)
w pierwotnym terminie (28 listopada, 13:00) odwołany na wniosek Małopolskiego ZPN-u
Beskid Andrychów 0-2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 19 marca, 15:00 (350)
Adrian Gębalski 72, Łukasz Jamróz 81
w pierwotnym terminie (28 listopada, 12:00) odwołany na wniosek Małopolskiego ZPN-u
Łysica Bodzentyn 0-5 Wisła Sandomierz 20 marca, 15:00 (150)
Mateusz Michalski 42, 56, 76, Maciej Stróżak 57, 61
w pierwotnym terminie (28 listopada, 13:00) odwołany na wniosek Małopolskiego ZPN-u
Spartakus Daleszyce 1-2 Czarni Połaniec 20 marca, 15:00 (200)
Marek Gołąbek 74 - Piotr Kamiński 29, 72
w pierwotnym terminie (29 listopada, 12:00) odwołany na wniosek Małopolskiego ZPN-u

Kolejka 20 - 26 marca

Pauza: Beskid Andrychów.
 
Garbarnia Kraków 3-2 Cracovia II 26 marca, 11:00 (350)
Michał Kitliński 29, Krzysztof Kalemba 48, 78 (k) - Boubacar Dialiba 36, Krzysztof Szewczyk 64
Sparta Kazimierza Wielka 0-3 Spartakus Daleszyce 26 marca, 15:00 (150)
Karol Mojecki 41, 79, Marek Gołąbek 77
Czarni Połaniec 0-0 Łysica Bodzentyn 26 marca, 11:00 (150)
Wisła Sandomierz 1-1 Soła Oświęcim 26 marca, 12:00 (300)
Mateusz Michalski 45 - Dawid Skiernik 46
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-2 Podhale Nowy Targ 26 marca, 15:00 (1200)
Adrian Gębalski 59 - Sebastian Świerzbiński 44 (k), Bartłomiej Pająk 55
Wolania Wola Rzędzińska 3-2 Poprad Muszyna 26 marca, 12:30 (60)
Konrad Jaworski 3, Konrad Wołoszyn 86, Kamil Wilk 90 - Mariusz Merklinger 5, Konrad Kurzywilk 7
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 1-6 Wisła II Kraków 26 marca, 15:00 (700)
Michał Nawrot 90 - Witalij Bałaszow 22, 66, Rafał Pietrzak 41, Krzysztof Drzazga 48, Jakub Bartosz 51, Jakub Dziubas 83
Unia Tarnów 1-1 Korona II Kielce 26 marca, 13:00 (300)
Piotr Drozdowicz 43 - Hubert Laskowski 24

Kolejka 21 - 2-3 kwietnia

Pauza: Podhale Nowy Targ.
 
Sparta Kazimierza Wielka 0-1 Łysica Bodzentyn 3 kwietnia, 15:00 (100)
Szymon Michta 53
Unia Tarnów 2-1 Garbarnia Kraków 2 kwietnia, 16:00 (400)
Piotr Drozdowicz 32, Łukasz Jamróg 44 - Krzysztof Kalemba 65
Korona II Kielce 2-0 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 3 kwietnia, 11:00 (280)
Łukasz Sekulski 74, Tomasz Zając 78
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Wisła II Kraków 5-1 Wolania Wola Rzędzińska 2 kwietnia, 11:00 (50)
Krzysztof Drzazga 27, 64, 74, Oskar Wąsikowski 72, Jakub Tadel 86 (s) - Adrian Ślęzak 35
w Zabierzowie; na Gminnym Stadionie Sportowym
Poprad Muszyna 0-3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2 kwietnia, 16:00 (150)
Jakub Kapsa 61 (k), Damian Nogaj 74, Mirosław Kalista 76
Beskid Andrychów 1-3 Wisła Sandomierz 2 kwietnia, 16:30 (300)
Przemyslaw Senderski 90 (k) - Dawid Korona 16, Wojciech Dziadzio 50, Maciej Stróżak 90
Soła Oświęcim 0-1 Czarni Połaniec 2 kwietnia, 11:00 (150)
Damian Skiba 13
Spartakus Daleszyce 3-2 Cracovia II 3 kwietnia, 16:00 (250)
Kamil Blicharski 7, 29, Tomasz Stefański 17 - Przemysław Pyrdek 47, 70

Kolejka 22 - 6 kwietnia

Pauza: Poprad Muszyna.
 
Garbarnia Kraków 2-1 Spartakus Daleszyce 6 kwietnia, 16:30 (150)
Mariusz Stokłosa 25, Łukasz Nowak 89 - Kamil Blicharski 64
Cracovia II 1-0 Łysica Bodzentyn 6 kwietnia, 17:00 (150)
Mateusz Wdowiak 25
na boisku przy ul. Wielickiej
Sparta Kazimierza Wielka 0-1 Soła Oświęcim 6 kwietnia, 17:00 (100)
Dawid Wadas 9
Czarni Połaniec 4-0 Beskid Andrychów 6 kwietnia, 17:00 (100)
Filip Krępa 9, Sebastian Ryguła 68, Tomasz Wolan 80, 84
Wisła Sandomierz 0-1 Podhale Nowy Targ 6 kwietnia, 17:00 (300)
Taras Jaworśkyj 33
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-2 Wisła II Kraków 6 kwietnia, 17:00 (1000)
Krzysztof Drzazga 68, Witalij Bałaszow 90 (k)
Wolania Wola Rzędzińska 0-3 Korona II Kielce 6 kwietnia, 17:00 (100)
Hubert Laskowski 65, 86, Andrzej Paprocki 90
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 0-1 Unia Tarnów 6 kwietnia, 19:00 (400)
Piotr Drozdowicz 37
czerwona kartka Piotra Drozdowicza nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie; WD MZPN ukarał zawodnika żółtą kartką

Kolejka 23 - 9-10 kwietnia

Pauza: Wisła II Kraków.
 
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 0-3 Garbarnia Kraków 9 kwietnia, 17:00 (200)
Tomasz Ogar 41, Karol Kostrubała 52, Patryk Serafin 79
Unia Tarnów 2-1 Wolania Wola Rzędzińska 9 kwietnia, 17:00 (400)
Artur Biały 11, 13 - Damian Lubera 78 (k)
Korona II Kielce 1-4 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 10 kwietnia, 11:00 (250)
Michał Przybyła 60 - Adrian Gębalski 18, 86 (k), Damian Nogaj 29, 84
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Poprad Muszyna 1-2 Wisła Sandomierz 9 kwietnia, 16:00 (100)
Bartłomiej Damasiewicz 83 - Maciej Stróżak 18, Karol Szustak 88
Podhale Nowy Targ 3-0 Czarni Połaniec 9 kwietnia, 11:00 (250)
Daniel Mikołajczyk 68, Rafał Gadzina 78, Michał Czubin 79
Beskid Andrychów 1-5 Sparta Kazimierza Wielka 9 kwietnia, 16:00 (100)
Dawid Gała 69 - Mateusz Wołowski 31, 35, 62, Mateusz Kawula 84, Sebastian Łoś 90
Soła Oświęcim 1-1 Cracovia II 9 kwietnia, 12:00 (120)
Dawid Dynarek 2 (k) - Wojciech Jamróz 8 (s)
Łysica Bodzentyn 2-2 Spartakus Daleszyce 10 kwietnia, 17:00 (150)
Piotr Pawłowski 39 (k), 43 - Marek Gołąbek 45, Damian Gil 52 (k)

Kolejka 24 - 16-17 kwietnia

Pauza: Korona II Kielce.
 
Garbarnia Kraków 5-0 Łysica Bodzentyn 16 kwietnia, 11:00 (250)
Tomasz Ogar 33, 41, Patryk Serafin 38, Petar Borovićanin 44, Karol Kostrubała 59
Spartakus Daleszyce 3-1 Soła Oświęcim 17 kwietnia, 17:00 (350)
Damian Gil 30 (k), Karol Mojecki 56, 71 - Jakub Snadny 80
Cracovia II 6-1 Beskid Andrychów 17 kwietnia, 11:00 (200)
Anton Karaczanakow 8, Boubacar Dialiba 18, 28, Przemysław Pyrdek 32, Krzysztof Szewczyk 84, 90 - Adrian Młynarczyk 38
na boisku przy ul. Wielickiej
Sparta Kazimierza Wielka 0-2 Podhale Nowy Targ 17 kwietnia, 17:00 (150)
Sebastian Świerzbiński 45, Bartłomiej Pająk 90
Czarni Połaniec 1-0 Poprad Muszyna 16 kwietnia, 17:00 (100)
Tomasz Wolan 61
Wisła Sandomierz 2-3 Wisła II Kraków 17 kwietnia, 14:00 (350)
Maciej Stróżak 6, Mateusz Lampart 28 - Witalij Bałaszow 43, 46, 90
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Unia Tarnów 16 kwietnia, 15:30 (1200)
Jakub Kapsa 45 - Artur Biały 82
Wolania Wola Rzędzińska 2-5 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 16 kwietnia, 14:00 (150)
Patryk Szatko 53, Damian Lubera 85 - Michał Guja 7, 42, Michał Nawrot 45, 90, Mateusz Kotwica 82

Kolejka 25 - 20 kwietnia

Pauza: Unia Tarnów.
 
Wolania Wola Rzędzińska 2-4 Garbarnia Kraków 20 kwietnia, 17:00 (200)
Damian Lubera 23, Kamil Wilk 59 - Kamil Moskal 20, Krzysztof Kalemba 71, Michał Kitliński 88, 90
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 1-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 20 kwietnia, 19:00 (600)
Michał Guja 55
Korona II Kielce 0-1 Wisła Sandomierz 20 kwietnia, 17:00 (200)
Maciej Stróżak 41
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Wisła II Kraków 1-2 Czarni Połaniec 20 kwietnia, 17:00 (70)
Rafael Crivellaro 70 - Damian Skiba 51, Jakub Zięba 81
w Zabierzowie; na Gminnym Stadionie Sportowym
Poprad Muszyna 2-0 Sparta Kazimierza Wielka 20 kwietnia, 16:30 (100)
Wojciech Janur 8, Sylwester Tokarz 77
Podhale Nowy Targ 3-1 Cracovia II 20 kwietnia, 17:00 (400)
Daniel Mikołajczyk 44, Sebastian Świerzbiński 63, Jarosław Potoniec 75 - Łukasz Zejdler 42 (k)
Beskid Andrychów 1-2 Spartakus Daleszyce 20 kwietnia, 17:00 (70)
Michał Tylek 73 - Kamil Blicharski 42, 81
Soła Oświęcim 4-1 Łysica Bodzentyn 20 kwietnia, 17:30 (70)
Dawid Wadas 80, Przemysław Knapik 82, Jakub Snadny 88, Jakub Jamróz 90 - Radosław Kardas 76

Kolejka 26 - 23-24 kwietnia

Pauza: Hutnik Nowa Huta (Kraków).
 
Garbarnia Kraków 1-4 Soła Oświęcim 24 kwietnia, 11:00 (150)
Petar Borovićanin 52 - Paweł Cygnar 19, Igor Szopa 56, Krzysztof Hałgas 67, Jakub Snadny 76
Łysica Bodzentyn 2-1 Beskid Andrychów 24 kwietnia, 17:00 (70)
Dariusz Anduła 22, Szymon Michta 37 - Adrian Młynarczyk 14
Spartakus Daleszyce 2-1 Podhale Nowy Targ 24 kwietnia, 17:00 (300)
Łukasz Kaczmarek 7, Mariusz Maciejski 87 - Jarosław Potoniec 45
Cracovia II 4-0 Poprad Muszyna 24 kwietnia, 12:00 (100)
Krzysztof Szewczyk 43 (k), 57 (k), 78, Boubacar Dialiba 65
na boisku przy ul. Wielickiej
Sparta Kazimierza Wielka 0-1 Wisła II Kraków 24 kwietnia, 17:00 (150)
Witalij Bałaszow 65
Czarni Połaniec 1-0 Korona II Kielce 23 kwietnia, 17:00 (150)
Piotr Kamiński 30
Wisła Sandomierz 3-0 Unia Tarnów 24 kwietnia, 17:00 (500)
Maciej Stróżak 21, 90 (k), Paweł Bażant 90
w 88. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik Wisły - Dawid Korona / od 90. minuty w bramce Unii stał Paweł Węgrzyn
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4-0 Wolania Wola Rzędzińska 23 kwietnia, 15:30 (750)
Mirosław Kalista 13, Jakub Kapsa 23 (k), Paweł Czajkowski 75, Damian Nogaj 88

Kolejka 27 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Garbarnia Kraków.
 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4-0 Wisła Sandomierz 30 kwietnia, 19:00 (1800)
Tomasz Persona 3, Michał Stachurski 33, Klaudiusz Łatkowski 56, Jakub Kapsa 78
Wolania Wola Rzędzińska 3-4 Czarni Połaniec 30 kwietnia, 17:00 (100)
Patryk Szatko 37, Jakub Tadel 39, Adrian Ślęzak 45 - Paweł Meszek 4 (k), 47 (k), Sebastian Ryguła 49, Piotr Obierak 68
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2-2 Sparta Kazimierza Wielka 30 kwietnia, 17:00 (400)
Michał Guja 32, Krzysztof Świątek 53 - Łukasz Stępień 58, Patryk Oleksa 72 (k)
Unia Tarnów 0-2 Cracovia II 30 kwietnia, 14:00 (400)
Krzysztof Szewczyk 38 (k), 51
Korona II Kielce 2-2 Spartakus Daleszyce 1 maja, 11:00 (200)
Hubert Laskowski 54, 56 - Bartosz Gębura 40, Marek Gołąbek 90
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Wisła II Kraków 5-1 Łysica Bodzentyn 1 maja, 11:00 (100)
Jakub Bartosz 13, Oskar Wąsikowski 17, Mathieu Scalet 31, Piotr Żemło 53, Grzegorz Marszalik 67 - Dominik Chrzanowski 20
w Zabierzowie; na Gminnym Stadionie Sportowym
Poprad Muszyna 0-0 Soła Oświęcim 30 kwietnia, 17:00 (100)
Podhale Nowy Targ 4-0 Beskid Andrychów 30 kwietnia, 11:00 (300)
Jarosław Potoniec 40, Sebastian Świerzbiński 57, 68 (k), 79

Kolejka 28 - 7-8 maja

Pauza: KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.
 
Garbarnia Kraków 7-0 Beskid Andrychów 7 maja, 11:00 (300)
Piotr Ferens 5, Łukasz Nowak 12, Patryk Serafin 31, 37, Michał Górecki 70, Michał Kitliński 72, Marcin Siedlarz 78
Soła Oświęcim 1-0 Podhale Nowy Targ 7 maja, 17:30 (250)
Krzysztof Hałgas 58
Łysica Bodzentyn 1-2 Poprad Muszyna 6 maja, 17:00 (50)
Piotr Pawłowski 9 - Tomasz Bomba 46, Sylwester Tokarz 68
Spartakus Daleszyce 2-1 Wisła II Kraków 8 maja, 17:00 (350)
Damian Gil 29, Jakub Olearczyk 73 - Krzysztof Drzazga 85
Cracovia II 1-0 Korona II Kielce 8 maja, 11:00 (200)
Krzysztof Szewczyk 11
na boisku przy ul. Wielickiej
Sparta Kazimierza Wielka 0-0 Unia Tarnów 8 maja, 17:00 (150)
Czarni Połaniec 2-0 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 7 maja, 17:00 (250)
Sebastian Ryguła 6, Paweł Meszek 68 (k)
Wisła Sandomierz 3-1 Wolania Wola Rzędzińska 8 maja, 17:00 (350)
Dawid Korona 16, Mateusz Michalski 40, Maciej Stróżak 45 - Patryk Szatko 64

Kolejka 29 - 14-15 maja

Pauza: Wolania Wola Rzędzińska.
 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 Garbarnia Kraków 14 maja, 19:00 (2000)
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 0-1 Wisła Sandomierz 14 maja, 18:00 (400)
Bartosz Szepeta 84
Unia Tarnów 5-1 Czarni Połaniec 14 maja, 17:00 (250)
Piotr Drozdowicz 5, Artur Biały 7, 85, Krzysztof Wrzosek 26, Marcin Więcek 90 - Piotr Kamiński 47
Korona II Kielce 3-0 Sparta Kazimierza Wielka 15 maja, 11:00 (200)
(wo)
Hubert Laskowski 17, Adrian Uniat 42 - Mateusz Kawula 67
na stadionie przy ul. Szczepaniaka / na boisku 2-1; drużynę gości prowadził nieuprawniony trener
Wisła II Kraków 3-0 Cracovia II 15 maja, 17:00
Jakub Bartosz 16, 53, Krystian Kujawa 73
w Myślenicach; na Stadionie KS-u Dalin / bez udziału publiczności
Poprad Muszyna 1-6 Spartakus Daleszyce 14 maja, 14:00 (30)
Sylwester Tokarz 80 - Damian Gil 23, 61, Damian Paździor 45 (s), Marek Gołąbek 48, Radosław Szmalec 51, Mariusz Maciejski 57
Podhale Nowy Targ 2-1 Łysica Bodzentyn 14 maja, 11:00 (200)
Bartłomiej Pająk 23, Rafał Komorek 90 - Piotr Pawłowski 73
Beskid Andrychów 0-7 Soła Oświęcim 14 maja, 17:00 (100)
Paweł Cygnar 23, 38, Dawid Dynarek 29 (k), Jakub Snadny 53, Krzysztof Hałgas 55, Wojciech Jamróz 75, Przemysław Knapik 89

Kolejka 30 - 18 maja

Pauza: Wisła Sandomierz.
 
Garbarnia Kraków 2-0 Podhale Nowy Targ 18 maja, 18:00 (300)
Kamil Moskal 43, Mariusz Stokłosa 59
Beskid Andrychów 1-0 Poprad Muszyna 18 maja, 17:00 (60)
Przemysław Senderski 55
Soła Oświęcim 3-5 Wisła II Kraków 18 maja, 17:30 (150)
Jakub Snadny 20, Dawid Wadas 73, Łukasz Ząbek 90 - Grzegorz Marszalik 1, 83, 90, Piotr Żemło 6, Kevin Kuźba 90
Łysica Bodzentyn 0-0 Korona II Kielce 18 maja, 17:00 (50)
Spartakus Daleszyce 3-0 Unia Tarnów 18 maja, 18:00 (200)
Wiktor Wołowiec 20, Mariusz Maciejski 65, Damian Gil 78 (k)
Cracovia II 5-1 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 18 maja, 18:00 (100)
Krzysztof Szewczyk 1, 42, 71, Hubert Adamczyk 57, Michał Dudek 90 (s) - Michał Nawrot 76
Sparta Kazimierza Wielka 2-0 Wolania Wola Rzędzińska 18 maja, 18:00 (100)
Kamil Dziwiszewski 56, Mateusz Wołowski 78
Czarni Połaniec 0-2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 18 maja, 17:00 (250)
Kamil Dziadowicz 83, Adrian Gębalski 90

Kolejka 31 - 21-22 maja

Pauza: Czarni Połaniec.
 
Wisła Sandomierz 0-1 Garbarnia Kraków 22 maja, 17:00 (450)
Marcin Cygnarowicz 87
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4-0 Sparta Kazimierza Wielka 21 maja, 17:00 (700)
(wo)
Klaudiusz Łatkowski 52, Łukasz Jamróz 56, Damian Nogaj 60, Mirosław Kalista 90 - Pape Dramé 37 (k)
na boisku 4-1; drużynę gości prowadził nieuprawniony trener
Wolania Wola Rzędzińska 0-3 Cracovia II 22 maja, 17:00 (200)
Dawid Surma 70, Krzysztof Szewczyk 79, Mateusz Argasiński 90
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2-1 Spartakus Daleszyce 21 maja, 18:00 (250)
Michał Nawrot 77, Krzysztof Świątek 88 (k) - Jakub Olearczyk 34
Unia Tarnów 4-0 Łysica Bodzentyn 21 maja, 11:00 (200)
Kamil Tyrka 6, Krzysztof Wrzosek 45, Artur Biały 61, 81
Korona II Kielce 1-2 Soła Oświęcim 21 maja, 16:00 (150)
Jakub Kotarzewski 64 - Dawid Wadas 6, Krzysztof Hałgas 53
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Wisła II Kraków 4-0 Beskid Andrychów 21 maja, 11:00 (50)
Mathieu Scalet 5, Michał Tylek 45 (s), Jakub Mordec 56, Kevin Kuźba 89
w Zabierzowie; na Gminnym Stadionie Sportowym
Poprad Muszyna 4-3 Podhale Nowy Targ 21 maja, 17:00 (100)
Sylwester Tokarz 12, 47, Mariusz Merklinger 22, Piotr Plata 84 - Rafał Gadzina 53, 77, Jarosław Potoniec 87

Kolejka 32 - 25 maja

Pauza: Sparta Kazimierza Wielka.
 
Garbarnia Kraków 2-0 Poprad Muszyna 25 maja, 17:00 (150)
Arkadiusz Podgórni 19 (s), Łukasz Nowak 40
Podhale Nowy Targ 3-1 Wisła II Kraków 25 maja, 18:00 (350)
Marcin Bobak 36, Rafał Gadzina 42, Sebastian Świerzbiński 49 - Grzegorz Marszalik 8
Beskid Andrychów 0-5 Korona II Kielce 25 maja, 16:50 (50)
Hubert Laskowski 33, Adam Zawierucha 50, Michał Wrześniewski 72, Andrzej Paprocki 90, 90
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 50-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Soła Oświęcim 1-2 Unia Tarnów 25 maja, 18:10 (120)
Dawid Wadas 51 - Artur Biały 71 (k), Sebastian Zawrzykraj 72
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:30 rozpoczął się z 40-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Łysica Bodzentyn 1-3 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 25 maja, 17:00 (20)
Szymon Michta 59 - Damian Guzik 35, Krzysztof Świątek 40, 55
Spartakus Daleszyce 0-1 Wolania Wola Rzędzińska 25 maja, 18:00 (250)
Damian Lubera 80
Cracovia II 2-3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 25 maja, 17:20 (100)
Krzysztof Szewczyk 31, 51 - Paweł Czajkowski 38, 56, Łukasz Jamróz 54
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Czarni Połaniec 1-0 Wisła Sandomierz 25 maja, 17:00 (350)
Damian Skiba 88

Kolejka 33 - 28-29 maja

Pauza: Cracovia II.
 
Czarni Połaniec 1-2 Garbarnia Kraków 28 maja, 17:00 (200)
Piotr Obierak 23 - Kamil Moskal 43, Patryk Serafin 45
Wisła Sandomierz 6-1 Sparta Kazimierza Wielka 29 maja, 17:00 (350)
Mateusz Michalski 37, 49, Bartosz Szepeta 44, Mateusz Lampart 54, Mateusz Górny 78, Maciej Stróżak 86 - Pape Dramé 26
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4-1 Spartakus Daleszyce 28 maja, 17:00 (800)
Mateusz Mąka 12, 15, Paweł Czajkowski 71, Damian Mężyk 87 - Damian Gil 74 (k)
Wolania Wola Rzędzińska 3-2 Łysica Bodzentyn 29 maja, 17:00 (150)
Patryk Szatko 2, 63, Kamil Wilk 55 - Kamil Garbacz 17, Dominik Chrzanowski 33
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 0-1 Soła Oświęcim 28 maja, 18:00 (200)
Marcin Drzymont 75
Unia Tarnów 2-0 Beskid Andrychów 28 maja, 11:00 (250)
Artur Biały 56, Marcin Więcek 89
Korona II Kielce 7-2 Podhale Nowy Targ 28 maja, 16:00 (100)
Hubert Laskowski 7, 29, Michał Stachura 20, Andrzej Paprocki 49, 78, 88 (k), Piotr Poński 80 - Sebastian Świerzbiński 5 (k), Bartłomiej Pająk 49
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Wisła II Kraków 1-0 Poprad Muszyna 28 maja, 16:00 (50)
Kevin Kuźba 81
w Zabierzowie; na Gminnym Stadionie Sportowym

REKLAMA

Kolejka 34 - 4-5 czerwca

Pauza: Spartakus Daleszyce.
 
Garbarnia Kraków 2-3 Wisła II Kraków 4 czerwca, 17:00 (300)
Karol Kostrubała 64 (k), Michał Górecki 90 - Grzegorz Marszalik 5, Kevin Kuźba 48, 50
Poprad Muszyna 0-2 Korona II Kielce 4 czerwca, 17:00 (100)
Piotr Paprocki 32, Kamil Jasiak 49
Podhale Nowy Targ 2-1 Unia Tarnów 4 czerwca, 17:00 (400)
Rafal Komorek 20, Peter Drobňák 72 - Artur Biały 22
Beskid Andrychów 0-5 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 4 czerwca, 17:00 (600)
Damian Guzik 24, Mariusz Sierakowski 47, Jerzy Kołakowski 51, Krzysztof Świątek 73, Sebastian Jacak 90
Soła Oświęcim 4-0 Wolania Wola Rzędzińska 4 czerwca, 17:00 (100)
Igor Szopa 6, Przemysław Knapik 12, Jakub Snadny 69 (k), Dawid Wadas 80
Łysica Bodzentyn 2-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4 czerwca, 17:00 (200)
Szymon Michta 72, Kamil Mech 87
Cracovia II 3-4 Wisła Sandomierz 4 czerwca, 17:00 (250)
Przemysław Pyrdek 7, Krzysztof Szewczyk 45 (k), 58 - Mateusz Lampart 40, 71, Wojciech Dziadzio 79, Jakub Łata 90
na boisku przy ul. Wielickiej
Sparta Kazimierza Wielka 2-3 Czarni Połaniec 4 czerwca, 17:00 (200)
Pape Dramé 24, Sebastian Łoś 66 - Piotr Kamiński 35, 45, Damian Skiba 61

Baraże o udział w II lidze
Baraże o udział w III lidze (IV)

II liga 2015/2016

III liga 2015/2016 (dolnośląsko-lubuska)
III liga 2015/2016 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)
III liga 2015/2016 (lubelsko-podkarpacka)
III liga 2015/2016 (łódzko-mazowiecka)
III liga 2015/2016 (opolsko-śląska)
III liga 2015/2016 (podlasko-warmińsko-mazurska)
III liga 2015/2016 (pomorsko-zachodniopomorska)

IV liga 2015/2016 (małopolska (wschód))
IV liga 2015/2016 (małopolska (zachód))
IV liga 2015/2016 (świętokrzyska)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas