[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2015/2016, grupa: świętokrzyska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wierna Małogoszcz 30 66 20 6 4 66-27 12 1 2 39-10 8 5 2 27-17
2.  Lubrzanka Kajetanów 30 50 15 5 10 53-45 6 4 5 23-22 9 1 5 30-23
3.  Zdrój Busko Zdrój 30 46 14 4 12 44-36 9 1 5 24-18 5 3 7 20-18
4.  Neptun Końskie 30 45 12 9 9 42-29 7 5 3 30-15 5 4 6 12-14
5.  ŁKS Łagów 30 44 12 8 10 47-42 9 5 1 31-13 3 3 9 16-29
6.  Pogoń 1945 Staszów 30 43 12 7 11 51-53 7 3 5 28-26 5 4 6 23-27 2 4 1 1 0 2-1
7.  Unia Sędziszów 30 43 13 4 13 49-47 8 2 5 26-21 5 2 8 23-26 2 1 0 1 1 1-2
8.  Hetman Włoszczowa 30 42 12 6 12 46-39 6 4 5 22-15 6 2 7 24-24
9.  Alit Ożarów 30 40 12 4 14 47-55 9 2 4 32-20 3 2 10 15-35
10.  Nida Pińczów 30 39 10 9 11 31-38 8 4 3 18-14 2 5 8 13-24
11.  Nidzianka Bieliny 30 38 11 5 14 63-67 8 3 4 38-28 3 2 10 25-39 4 7 2 1 1 12-11
12.  Naprzód Jędrzejów 30 38 11 5 14 33-44 7 3 5 19-18 4 2 9 14-26 4 7 2 1 1 7-8
13.  Partyzant Radoszyce 30 38 10 8 12 43-44 7 5 3 25-14 3 3 9 18-30 4 3 1 0 3 9-9
14.  GKS Rudki 30 35 10 5 15 33-51 5 5 5 19-22 5 0 10 14-29 2 4 1 1 0 5-3
15.  Klimontowianka Klimontów 30 35 10 5 15 45-59 8 1 6 28-24 2 4 9 17-35 2 1 0 1 1 3-5
16.  Kamienna Brody 30 30 8 6 16 45-62 6 0 9 26-30 2 6 7 19-32

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wierna Małogoszcz    4-3 1-2 2-3 3-0 5-0 2-0 0-0 3-0 1-0 3-1 1-0 4-0 4-0 2-0 4-1 
 2 Lubrzanka Kajetanów1-3     0-0 0-0 3-0 3-2 0-3 3-4 0-1 2-1 3-1 0-1 2-1 2-1 2-2 2-2 
 3 Zdrój Busko Zdrój2-3 0-3     0-1 2-1 0-2 2-0 1-1 4-0 1-0 4-2 1-0 2-1 0-2 2-1 3-1 
 4 Neptun Końskie0-1 5-0 0-0     2-4 2-2 3-3 1-0 3-1 1-1 1-0 0-1 3-0 2-0 6-1 1-1 
 5 ŁKS Łagów2-2 3-2 0-0 0-1     2-0 3-2 3-0 4-0 1-0 2-0 4-1 1-1 3-1 2-2 1-1 
 6 Pogoń 1945 Staszów1-1 2-3 1-6 1-0 2-2     2-1 1-3 2-1 2-0 4-1 3-0 3-2 0-1 2-3 2-2 
 7 Unia Sędziszów0-2 2-1 1-3 1-0 1-0 0-0     2-1 4-1 1-3 2-3 2-2 4-1 2-0 2-1 2-3 
 8 Hetman Włoszczowa0-1 2-0 0-1 2-1 2-3 0-1 2-0     1-1 1-1 1-1 3-1 3-1 4-1 1-2 0-0 
 9 Alit Ożarów3-4 0-1 4-1 2-1 1-0 0-3 2-2 3-1     3-2 4-1 3-1 0-0 0-1 3-1 4-1 
 10 Nida Pińczów1-0 1-1 1-0 0-0 1-1 2-1 0-1 0-4 2-0     2-1 2-0 0-3 2-0 3-1 1-1 
 11 Nidzianka Bieliny4-4 1-2 3-2 2-0 5-2 2-2 3-2 0-2 0-2 4-1     3-3 3-2 1-2 4-1 3-1 
 12 Naprzód Jędrzejów0-0 0-2 1-0 0-0 1-0 3-3 1-3 0-3 1-0 0-2 0-4     2-0 4-0 2-0 4-1 
 13 Partyzant Radoszyce2-0 1-2 2-1 1-1 0-0 4-1 3-1 2-1 2-2 0-0 6-2 1-2     1-0 0-0 0-1 
 14 GKS Rudki1-1 1-4 0-2 2-0 1-2 0-3 0-2 3-1 3-1 1-1 1-1 1-0 1-1     2-2 2-1 
 15 Klimontowianka Klimontów0-2 1-4 2-1 0-1 2-0 3-1 0-1 4-1 5-2 0-0 5-3 2-1 0-2 1-3     3-2 
 16 Kamienna Brody0-3 0-2 2-1 1-3 3-1 1-2 3-2 1-2 1-3 6-1 1-4 0-1 2-3 3-2 2-0     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Lubrzanka Kajetanów 0-1 Alit Ożarów 15 sierpnia, 17:00
Naprzód Jędrzejów 2-0 Klimontowianka Klimontów 16 sierpnia, 17:00
Nida Pińczów 0-0 Neptun Końskie 15 sierpnia, 17:00
Partyzant Radoszyce 4-1 Pogoń 1945 Staszów 26 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (16 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nidzianka Bieliny 3-2 Unia Sędziszów 16 sierpnia, 17:00
Hetman Włoszczowa 0-1 Wierna Małogoszcz 16 sierpnia, 17:00
Kamienna Brody 2-1 Zdrój Busko Zdrój 16 sierpnia, 17:00
ŁKS Łagów 3-1 GKS Rudki 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Alit Ożarów 4-1 Zdrój Busko Zdrój 22 sierpnia, 17:00
Wierna Małogoszcz 4-1 Kamienna Brody 22 sierpnia, 11:00
Unia Sędziszów 2-1 Hetman Włoszczowa 23 sierpnia, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 4-1 Nidzianka Bieliny 23 sierpnia, 16:00
Neptun Końskie 3-0 Partyzant Radoszyce 23 sierpnia, 17:00
ŁKS Łagów 1-0 Nida Pińczów 23 sierpnia, 17:00
Klimontowianka Klimontów 1-3 GKS Rudki 23 sierpnia, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 0-1 Naprzód Jędrzejów 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Naprzód Jędrzejów 1-0 Alit Ożarów 30 sierpnia, 17:00
GKS Rudki 1-4 Lubrzanka Kajetanów 30 sierpnia, 17:00
Nida Pińczów 3-1 Klimontowianka Klimontów 30 sierpnia, 17:00
Partyzant Radoszyce 0-0 ŁKS Łagów 30 sierpnia, 17:00
Nidzianka Bieliny 2-0 Neptun Końskie 30 sierpnia, 17:00
Hetman Włoszczowa 0-1 Pogoń 1945 Staszów 2 września, 17:00
Kamienna Brody 3-2 Unia Sędziszów 30 sierpnia, 17:00
Zdrój Busko Zdrój 2-3 Wierna Małogoszcz 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Alit Ożarów 3-4 Wierna Małogoszcz 5 września, 14:00
Unia Sędziszów 1-3 Zdrój Busko Zdrój 6 września, 16:00
Pogoń 1945 Staszów 2-2 Kamienna Brody 6 września, 16:00
Neptun Końskie 1-0 Hetman Włoszczowa 6 września, 16:00
ŁKS Łagów 2-0 Nidzianka Bieliny 6 września, 16:00
Klimontowianka Klimontów 0-2 Partyzant Radoszyce 6 września, 16:00
Lubrzanka Kajetanów 2-1 Nida Pińczów 5 września, 16:00
Naprzód Jędrzejów 4-0 GKS Rudki 6 września, 16:00

Kolejka 5 - 12-13 września

GKS Rudki 3-1 Alit Ożarów 12 września, 11:00
Nida Pińczów 2-0 Naprzód Jędrzejów 13 września, 16:00
Partyzant Radoszyce 1-2 Lubrzanka Kajetanów 13 września, 16:00
Nidzianka Bieliny 4-1 Klimontowianka Klimontów 13 września, 16:00
Hetman Włoszczowa 2-3 ŁKS Łagów 13 września, 16:00
Kamienna Brody 1-3 Neptun Końskie 13 września, 16:00
Zdrój Busko Zdrój 0-2 Pogoń 1945 Staszów 13 września, 16:00
Wierna Małogoszcz 2-0 Unia Sędziszów 13 września, 16:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Alit Ożarów 2-2 Unia Sędziszów 20 września, 16:00
Pogoń 1945 Staszów 1-1 Wierna Małogoszcz 20 września, 16:00
Neptun Końskie 0-0 Zdrój Busko Zdrój 20 września, 16:00
ŁKS Łagów 1-1 Kamienna Brody 20 września, 16:00
Klimontowianka Klimontów 4-1 Hetman Włoszczowa 20 września, 16:00
Lubrzanka Kajetanów 3-1 Nidzianka Bieliny 20 września, 16:00
Naprzód Jędrzejów 2-0 Partyzant Radoszyce 20 września, 16:00
GKS Rudki 1-1 Nida Pińczów 20 września, 16:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Nida Pińczów 2-0 Alit Ożarów 27 września, 15:00
Partyzant Radoszyce 1-0 GKS Rudki 26 września, 15:00
Nidzianka Bieliny 3-3 Naprzód Jędrzejów 27 września, 15:00
Hetman Włoszczowa 2-0 Lubrzanka Kajetanów 27 września, 15:00
Kamienna Brody 2-0 Klimontowianka Klimontów 27 września, 15:00
Zdrój Busko Zdrój 2-1 ŁKS Łagów 27 września, 15:00
Wierna Małogoszcz 2-3 Neptun Końskie 27 września, 15:00
Unia Sędziszów 0-0 Pogoń 1945 Staszów 27 września, 15:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Alit Ożarów 0-3 Pogoń 1945 Staszów 3 października, 15:00
Neptun Końskie 3-3 Unia Sędziszów 3 października, 15:00
ŁKS Łagów 2-2 Wierna Małogoszcz 4 października, 15:00
Klimontowianka Klimontów 2-1 Zdrój Busko Zdrój 4 października, 15:00
Lubrzanka Kajetanów 2-2 Kamienna Brody 3 października, 15:00
Naprzód Jędrzejów 0-3 Hetman Włoszczowa 4 października, 15:00
GKS Rudki 1-1 Nidzianka Bieliny 4 października, 15:00
Nida Pińczów 0-3 Partyzant Radoszyce 4 października, 15:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Partyzant Radoszyce 2-2 Alit Ożarów 10 października, 13:00
Nidzianka Bieliny 4-1 Nida Pińczów 11 października, 15:00
Hetman Włoszczowa 4-1 GKS Rudki 11 października, 15:00
Kamienna Brody 0-1 Naprzód Jędrzejów 10 października, 15:30
Zdrój Busko Zdrój 0-3 Lubrzanka Kajetanów 11 października, 15:00
Wierna Małogoszcz 2-0 Klimontowianka Klimontów 11 października, 15:00
Unia Sędziszów 1-0 ŁKS Łagów 10 października, 15:30
Pogoń 1945 Staszów 1-0 Neptun Końskie 11 października, 15:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Alit Ożarów 2-1 Neptun Końskie 17 października, 14:00
ŁKS Łagów 2-0 Pogoń 1945 Staszów 18 października, 13:00
Klimontowianka Klimontów 0-1 Unia Sędziszów 18 października, 14:00
Lubrzanka Kajetanów 1-3 Wierna Małogoszcz 17 października, 14:00
Naprzód Jędrzejów 1-0 Zdrój Busko Zdrój 18 października, 14:00
GKS Rudki 2-1 Kamienna Brody 18 października, 14:00
Nida Pińczów 0-4 Hetman Włoszczowa 18 października, 13:30
Partyzant Radoszyce 6-2 Nidzianka Bieliny 18 października, 14:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Nidzianka Bieliny 0-2 Alit Ożarów 25 października, 13:00
Hetman Włoszczowa 3-1 Partyzant Radoszyce 25 października, 13:00
Kamienna Brody 6-1 Nida Pińczów 25 października, 13:00
Zdrój Busko Zdrój 0-2 GKS Rudki 25 października, 13:00
Wierna Małogoszcz 1-0 Naprzód Jędrzejów 25 października, 13:00
Unia Sędziszów 2-1 Lubrzanka Kajetanów 25 października, 13:00
Pogoń 1945 Staszów 2-3 Klimontowianka Klimontów 25 października, 13:00
Neptun Końskie 2-4 ŁKS Łagów 25 października, 13:00

Kolejka 12 - 31 października

Alit Ożarów 1-0 ŁKS Łagów 31 października, 13:00
Klimontowianka Klimontów 0-1 Neptun Końskie 31 października, 13:00
Lubrzanka Kajetanów 3-2 Pogoń 1945 Staszów 31 października, 13:00
Naprzód Jędrzejów 1-3 Unia Sędziszów 31 października, 13:00
GKS Rudki 1-1 Wierna Małogoszcz 31 października, 13:00
Nida Pińczów 1-0 Zdrój Busko Zdrój 31 października, 13:00
Partyzant Radoszyce 0-1 Kamienna Brody 31 października, 13:00
Nidzianka Bieliny 0-2 Hetman Włoszczowa 31 października, 11:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Hetman Włoszczowa 1-1 Alit Ożarów 8 listopada, 13:00
Kamienna Brody 1-4 Nidzianka Bieliny 8 listopada, 13:00
Zdrój Busko Zdrój 2-1 Partyzant Radoszyce 8 listopada, 13:00
Wierna Małogoszcz 1-0 Nida Pińczów 8 listopada, 13:00
Unia Sędziszów 2-0 GKS Rudki 8 listopada, 13:00
Pogoń 1945 Staszów 3-0 Naprzód Jędrzejów 8 listopada, 13:00
Neptun Końskie 5-0 Lubrzanka Kajetanów 8 listopada, 13:00
ŁKS Łagów 2-2 Klimontowianka Klimontów 7 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Alit Ożarów 3-1 Klimontowianka Klimontów 11 listopada, 12:00
Lubrzanka Kajetanów 3-0 ŁKS Łagów 11 listopada, 12:00
Naprzód Jędrzejów 0-0 Neptun Końskie 11 listopada, 12:00
GKS Rudki 0-3 Pogoń 1945 Staszów 11 listopada, 12:00
Nida Pińczów 0-1 Unia Sędziszów 11 listopada, 12:00
Partyzant Radoszyce 2-0 Wierna Małogoszcz 11 listopada, 12:00
Nidzianka Bieliny 3-2 Zdrój Busko Zdrój 11 listopada, 12:00
Hetman Włoszczowa 0-0 Kamienna Brody 11 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Kamienna Brody 1-3 Alit Ożarów 15 listopada, 12:00
Zdrój Busko Zdrój 1-1 Hetman Włoszczowa 15 listopada, 12:00
Wierna Małogoszcz 3-1 Nidzianka Bieliny 15 listopada, 12:00
Unia Sędziszów 4-1 Partyzant Radoszyce 15 listopada, 12:00
Pogoń 1945 Staszów 2-0 Nida Pińczów 15 listopada, 12:00
Neptun Końskie 2-0 GKS Rudki 15 listopada, 12:00
ŁKS Łagów 4-1 Naprzód Jędrzejów 14 listopada, 11:00
Klimontowianka Klimontów 1-4 Lubrzanka Kajetanów 15 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

GKS Rudki 1-2 ŁKS Łagów 20 marca, 15:00
Alit Ożarów 0-1 Lubrzanka Kajetanów 19 marca, 15:00
Klimontowianka Klimontów 2-1 Naprzód Jędrzejów 20 marca, 15:00
Neptun Końskie 1-1 Nida Pińczów 20 marca, 15:00
Pogoń 1945 Staszów 3-2 Partyzant Radoszyce 19 marca, 15:00
Unia Sędziszów 2-3 Nidzianka Bieliny 20 marca, 15:00
Wierna Małogoszcz 0-0 Hetman Włoszczowa 20 marca, 15:00
Zdrój Busko Zdrój 3-1 Kamienna Brody 20 marca, 15:00

Kolejka 17 - 26 marca

Zdrój Busko Zdrój 4-0 Alit Ożarów 26 marca, 15:00
Kamienna Brody 0-3 Wierna Małogoszcz 26 marca, 13:00
Hetman Włoszczowa 2-0 Unia Sędziszów 26 marca, 15:00
Nidzianka Bieliny 2-2 Pogoń 1945 Staszów 26 marca, 15:00
Partyzant Radoszyce 1-1 Neptun Końskie 26 marca, 15:00
Nida Pińczów 1-1 ŁKS Łagów 26 marca, 13:00
GKS Rudki 2-2 Klimontowianka Klimontów 26 marca, 15:00
Naprzód Jędrzejów 0-2 Lubrzanka Kajetanów 26 marca, 15:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Alit Ożarów 3-1 Naprzód Jędrzejów 2 kwietnia, 16:00
Lubrzanka Kajetanów 2-1 GKS Rudki 2 kwietnia, 16:30
Klimontowianka Klimontów 0-0 Nida Pińczów 3 kwietnia, 16:00
ŁKS Łagów 1-1 Partyzant Radoszyce 3 kwietnia, 16:00
Neptun Końskie 1-0 Nidzianka Bieliny 3 kwietnia, 16:00
Pogoń 1945 Staszów 1-3 Hetman Włoszczowa 2 kwietnia, 11:00
w Osieku
Unia Sędziszów 2-3 Kamienna Brody 3 kwietnia, 16:00
Wierna Małogoszcz 1-2 Zdrój Busko Zdrój 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Wierna Małogoszcz 3-0 Alit Ożarów 10 kwietnia, 16:00
Zdrój Busko Zdrój 2-0 Unia Sędziszów 10 kwietnia, 14:00
Kamienna Brody 1-2 Pogoń 1945 Staszów 10 kwietnia, 16:00
Hetman Włoszczowa 2-1 Neptun Końskie 10 kwietnia, 16:00
Nidzianka Bieliny 5-2 ŁKS Łagów 10 kwietnia, 16:00
Partyzant Radoszyce 0-0 Klimontowianka Klimontów 10 kwietnia, 16:00
Nida Pińczów 1-1 Lubrzanka Kajetanów 10 kwietnia, 16:00
GKS Rudki 1-0 Naprzód Jędrzejów 11 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (9 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Alit Ożarów 0-1 GKS Rudki 16 kwietnia, 16:00
Naprzód Jędrzejów 0-2 Nida Pińczów 17 kwietnia, 16:00
Lubrzanka Kajetanów 2-1 Partyzant Radoszyce 16 kwietnia, 16:00
Klimontowianka Klimontów 5-3 Nidzianka Bieliny 17 kwietnia, 16:00
ŁKS Łagów 3-0 Hetman Włoszczowa 17 kwietnia, 16:00
Neptun Końskie 1-1 Kamienna Brody 17 kwietnia, 16:00
Pogoń 1945 Staszów 1-6 Zdrój Busko Zdrój 16 kwietnia, 16:00
Unia Sędziszów 0-2 Wierna Małogoszcz 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Unia Sędziszów 4-1 Alit Ożarów 24 kwietnia, 16:00
Wierna Małogoszcz 5-0 Pogoń 1945 Staszów 24 kwietnia, 16:00
Zdrój Busko Zdrój 0-1 Neptun Końskie 24 kwietnia, 16:00
Kamienna Brody 3-1 ŁKS Łagów 24 kwietnia, 16:00
Hetman Włoszczowa 1-2 Klimontowianka Klimontów 24 kwietnia, 16:00
Nidzianka Bieliny 1-2 Lubrzanka Kajetanów 23 kwietnia, 11:00
Partyzant Radoszyce 1-2 Naprzód Jędrzejów 24 kwietnia, 16:00
Nida Pińczów 2-0 GKS Rudki 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Alit Ożarów 3-2 Nida Pińczów 30 kwietnia, 17:00
GKS Rudki 1-1 Partyzant Radoszyce 30 kwietnia, 17:00
Naprzód Jędrzejów 0-4 Nidzianka Bieliny 30 kwietnia, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 3-4 Hetman Włoszczowa 30 kwietnia, 17:00
Klimontowianka Klimontów 3-2 Kamienna Brody 30 kwietnia, 17:00
ŁKS Łagów 0-0 Zdrój Busko Zdrój 30 kwietnia, 17:00
Neptun Końskie 0-1 Wierna Małogoszcz 30 kwietnia, 11:00
Pogoń 1945 Staszów 2-1 Unia Sędziszów 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 3 maja

Pogoń 1945 Staszów 2-1 Alit Ożarów 3 maja, 17:00
Unia Sędziszów 1-0 Neptun Końskie 3 maja, 17:00
Wierna Małogoszcz 3-0 ŁKS Łagów 3 maja, 17:00
Zdrój Busko Zdrój 2-1 Klimontowianka Klimontów 3 maja, 17:00
Kamienna Brody 0-2 Lubrzanka Kajetanów 3 maja, 17:00
Hetman Włoszczowa 3-1 Naprzód Jędrzejów 3 maja, 17:00
Nidzianka Bieliny 1-2 GKS Rudki 3 maja, 17:00
Partyzant Radoszyce 0-0 Nida Pińczów 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 7-8 maja

Alit Ożarów 0-0 Partyzant Radoszyce 7 maja, 17:00
Nida Pińczów 2-1 Nidzianka Bieliny 8 maja, 17:00
GKS Rudki 3-1 Hetman Włoszczowa 8 maja, 17:00
Naprzód Jędrzejów 4-1 Kamienna Brody 8 maja, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 0-0 Zdrój Busko Zdrój 8 maja, 17:00
Klimontowianka Klimontów 0-2 Wierna Małogoszcz 8 maja, 17:00
ŁKS Łagów 3-2 Unia Sędziszów 8 maja, 17:00
Neptun Końskie 2-2 Pogoń 1945 Staszów 8 maja, 17:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

Neptun Końskie 3-1 Alit Ożarów 15 maja, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 2-2 ŁKS Łagów 15 maja, 17:00
Unia Sędziszów 2-1 Klimontowianka Klimontów 15 maja, 17:00
Wierna Małogoszcz 4-3 Lubrzanka Kajetanów 15 maja, 17:00
Zdrój Busko Zdrój 1-0 Naprzód Jędrzejów 15 maja, 17:00
Kamienna Brody 3-2 GKS Rudki 15 maja, 17:00
Hetman Włoszczowa 1-1 Nida Pińczów 15 maja, 17:00
Nidzianka Bieliny 3-2 Partyzant Radoszyce 15 maja, 17:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

Alit Ożarów 4-1 Nidzianka Bieliny 21 maja, 17:00
Partyzant Radoszyce 2-1 Hetman Włoszczowa 22 maja, 17:00
Nida Pińczów 1-1 Kamienna Brody 22 maja, 17:00
GKS Rudki 0-2 Zdrój Busko Zdrój 22 maja, 17:00
Naprzód Jędrzejów 0-0 Wierna Małogoszcz 22 maja, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 0-3 Unia Sędziszów 22 maja, 17:00
Klimontowianka Klimontów 3-1 Pogoń 1945 Staszów 22 maja, 17:00
ŁKS Łagów 0-1 Neptun Końskie 22 maja, 17:00

Kolejka 27 - 26 maja

ŁKS Łagów 4-0 Alit Ożarów 26 maja, 17:00
Neptun Końskie 6-1 Klimontowianka Klimontów 26 maja, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 2-3 Lubrzanka Kajetanów 26 maja, 17:00
Unia Sędziszów 2-2 Naprzód Jędrzejów 26 maja, 17:00
Wierna Małogoszcz 4-0 GKS Rudki 26 maja, 17:00
Zdrój Busko Zdrój 1-0 Nida Pińczów 26 maja, 17:00
Kamienna Brody 2-3 Partyzant Radoszyce 26 maja, 17:00
Hetman Włoszczowa 1-1 Nidzianka Bieliny 26 maja, 17:00

Kolejka 28 - 28-29 maja

Alit Ożarów 3-1 Hetman Włoszczowa 29 maja, 17:00
Nidzianka Bieliny 3-1 Kamienna Brody 29 maja, 17:00
Partyzant Radoszyce 2-1 Zdrój Busko Zdrój 29 maja, 17:00
Nida Pińczów 1-0 Wierna Małogoszcz 29 maja, 17:00
GKS Rudki 0-2 Unia Sędziszów 29 maja, 17:00
Naprzód Jędrzejów 3-3 Pogoń 1945 Staszów 29 maja, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 0-0 Neptun Końskie 29 maja, 17:00
Klimontowianka Klimontów 2-0 ŁKS Łagów 29 maja, 17:00

Kolejka 29 - 4-5 czerwca

Klimontowianka Klimontów 5-2 Alit Ożarów 5 czerwca, 17:00
ŁKS Łagów 3-2 Lubrzanka Kajetanów 5 czerwca, 17:00
Neptun Końskie 0-1 Naprzód Jędrzejów 5 czerwca, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 0-1 GKS Rudki 4 czerwca, 17:00
Unia Sędziszów 1-3 Nida Pińczów 5 czerwca, 17:00
Wierna Małogoszcz 4-0 Partyzant Radoszyce 4 czerwca, 11:00
Zdrój Busko Zdrój 4-2 Nidzianka Bieliny 5 czerwca, 17:00
Kamienna Brody 1-2 Hetman Włoszczowa 5 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 11-12 czerwca

Alit Ożarów 4-1 Kamienna Brody 11 czerwca, 17:00
Hetman Włoszczowa 0-1 Zdrój Busko Zdrój 11 czerwca, 11:00
w Kluczewsku
Nidzianka Bieliny 4-4 Wierna Małogoszcz 11 czerwca, 13:00
Partyzant Radoszyce 3-1 Unia Sędziszów 11 czerwca, 17:00
Nida Pińczów 2-1 Pogoń 1945 Staszów 11 czerwca, 17:00
GKS Rudki 2-0 Neptun Końskie 11 czerwca, 17:00
Naprzód Jędrzejów 1-0 ŁKS Łagów 11 czerwca, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 2-2 Klimontowianka Klimontów 11 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (IV)

III liga 2015/2016 (małopolsko-świętokrzyska)

IV liga 2015/2016 (małopolska (wschód))
IV liga 2015/2016 (małopolska (zachód))

Klasa okręgowa 2015/2016 (świętokrzyska)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas