[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: świętokrzyska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Moravia Morawica 30 73 23 4 3 84-19 12 2 1 55-11 11 2 2 29-8
2.  GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 30 70 22 4 4 76-24 11 2 2 41-11 11 2 2 35-13
3.  Star Starachowice 30 57 19 0 11 61-39 12 0 3 34-12 7 0 8 27-27
4.  Granat Skarżysko-Kamienna 30 51 15 6 9 61-26 10 1 4 38-10 5 5 5 23-16
5.  Stal Kunów 30 49 14 7 9 47-41 8 4 3 26-15 6 3 6 21-26
6.  Piast Stopnica 30 48 15 3 12 51-43 9 1 5 32-17 6 2 7 19-26
7.  Gród Ćmińsk 30 47 14 5 11 53-33 8 4 3 29-11 6 1 8 24-22
8.  Sparta Dwikozy 30 43 13 4 13 56-56 5 4 6 24-23 8 0 7 32-33
9.  Polanie Pierzchnica 30 42 12 6 12 64-55 6 2 7 33-27 6 4 5 31-28
10.  Orlicz Suchedniów 30 41 13 2 15 45-52 7 2 6 28-25 6 0 9 17-27
11.  Zenit Chmielnik 30 38 11 5 14 40-43 7 4 4 23-14 4 1 10 17-29
12.  Wicher Miedziana Góra 30 37 10 7 13 46-51 6 1 8 20-27 4 6 5 26-24
13.  Wisła Nowy Korczyn 30 36 11 3 16 64-79 8 1 6 43-38 3 2 10 21-41
14.  Orlęta Kielce 30 25 8 1 21 38-73 6 0 9 25-30 2 1 12 13-43
15.  Koprzywianka Koprzywnica 30 17 5 2 23 22-115 3 1 11 14-53 2 1 12 8-62
16.  Zieleń Żelisławice 30 13 2 7 21 28-87 1 4 10 14-33 1 3 11 14-54

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Moravia Morawica    3-1 4-0 2-0 1-1 6-1 2-0 4-2 0-0 1-2 2-0 5-1 5-1 5-0 10-0 5-2 
 2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)0-1     3-0 0-0 3-1 4-1 2-1 3-1 2-2 0-2 1-0 3-1 6-0 2-1 2-0 10-0 
 3 Star Starachowice3-1 0-1     1-2 2-0 1-0 2-0 2-3 3-0* 2-1 3-2 2-1 3-1 2-0 7-0 1-0 
 4 Granat Skarżysko-Kamienna0-1 0-2 1-0     0-2 3-2 4-0 0-1 1-1 2-0 2-1 2-0 3-0 5-0 11-0 4-0 
 5 Stal Kunów2-1 0-0 0-2 1-1     1-2 2-0 4-1 3-1 2-0 1-3 3-2 2-2 1-0 4-0 0-0 
 6 Piast Stopnica0-3 1-2 2-5 2-1 2-3     3-0 6-2 0-1 2-0 2-0 0-0 3-0 4-0 1-0 4-0 
 7 Gród Ćmińsk0-1 0-2 2-0 0-0 1-1 3-0     6-0 0-4 4-1 2-0 1-1 4-0 2-0 0-0 4-1 
 8 Sparta Dwikozy1-1 0-3 3-4 1-1 3-1 1-0 1-3     1-2 3-1 0-2 1-1 1-0 1-2 6-1 1-1 
 9 Polanie Pierzchnica0-0 0-1 4-1 1-4 4-0 0-1 1-3 2-6     3-1 1-2 2-4 1-1 5-3 2-0 7-0 
 10 Orlicz Suchedniów0-6 2-4 0-4 0-0 0-2 2-2 3-0 0-1 6-2     3-0 0-4 2-0 2-0 4-0 4-0 
 11 Zenit Chmielnik0-1 1-1 2-0 2-0 1-1 2-0 0-3 0-1 2-2 1-3     0-0 4-0 2-1 4-0 2-1 
 12 Wicher Miedziana Góra0-2 2-6 1-0 0-3 1-0 0-1 0-4 0-1 3-1 0-1 2-1     4-3 2-3 4-0 1-1 
 13 Wisła Nowy Korczyn1-2 3-2 4-3 3-1 2-3 2-3 2-1 1-8 1-3 3-1 3-0 4-4     6-1 2-3 6-3 
 14 Orlęta Kielce0-2 0-3 0-1 0-5 2-3 0-4 0-2 2-0 3-1 4-1 5-1 0-2 3-4     3-1 3-0 
 15 Koprzywianka Koprzywnica0-3 0-4 0-2 1-5 4-1 1-1 0-7 3-2 1-7 0-2 0-3 0-4 0-7 2-0     2-5 
 16 Zieleń Żelisławice1-4 1-3 1-5 2-0 0-2 0-1 0-0 0-3 2-4 0-1 2-2 1-1 0-2 2-2 2-3     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Zenit Chmielnik 4-0 Koprzywianka Koprzywnica 16 sierpnia, 17:00
Polanie Pierzchnica 1-4 Granat Skarżysko-Kamienna 16 sierpnia, 17:00
Wisła Nowy Korczyn 2-3 Stal Kunów 15 sierpnia, 17:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3-1 Wicher Miedziana Góra 15 sierpnia, 17:00
Gród Ćmińsk 6-0 Sparta Dwikozy 16 sierpnia, 17:00
Star Starachowice 1-0 Piast Stopnica 16 sierpnia, 17:00
Orlicz Suchedniów 0-6 Moravia Morawica 16 sierpnia, 17:00
Zieleń Żelisławice 2-2 Orlęta Kielce 16 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Koprzywianka Koprzywnica 2-0 Orlęta Kielce 23 sierpnia, 17:00
Moravia Morawica 5-2 Zieleń Żelisławice 23 sierpnia, 17:00
Piast Stopnica 2-0 Orlicz Suchedniów 22 sierpnia, 17:00
Sparta Dwikozy 3-4 Star Starachowice 23 sierpnia, 17:00
Wicher Miedziana Góra 0-4 Gród Ćmińsk 23 sierpnia, 17:00
Stal Kunów 0-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 23 sierpnia, 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 3-0 Wisła Nowy Korczyn 23 sierpnia, 17:00
Zenit Chmielnik 2-2 Polanie Pierzchnica 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Polanie Pierzchnica 2-0 Koprzywianka Koprzywnica 7 października, 16:00
w pierwotnym terminie (30 sierpnia, 17:00) nie odbył się - goście nie dojechali
Wisła Nowy Korczyn 3-0 Zenit Chmielnik 29 sierpnia, 17:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-0 Granat Skarżysko-Kamienna 28 sierpnia, 17:30
Gród Ćmińsk 1-1 Stal Kunów 30 sierpnia, 17:00
Star Starachowice 2-1 Wicher Miedziana Góra 30 sierpnia, 17:00
Orlicz Suchedniów 0-1 Sparta Dwikozy 30 sierpnia, 17:00
Zieleń Żelisławice 0-1 Piast Stopnica 30 sierpnia, 17:00
Orlęta Kielce 0-2 Moravia Morawica 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Koprzywianka Koprzywnica 0-3 Moravia Morawica 6 września, 16:00
Piast Stopnica 4-0 Orlęta Kielce 5 września, 12:00
Sparta Dwikozy 1-1 Zieleń Żelisławice 6 września, 16:00
Wicher Miedziana Góra 0-1 Orlicz Suchedniów 6 września, 16:00
Stal Kunów 0-2 Star Starachowice 6 września, 16:00
Granat Skarżysko-Kamienna 4-0 Gród Ćmińsk 6 września, 16:00
Zenit Chmielnik 1-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 6 września, 16:00
Polanie Pierzchnica 1-1 Wisła Nowy Korczyn 6 września, 16:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Wisła Nowy Korczyn 2-3 Koprzywianka Koprzywnica 13 września, 16:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-2 Polanie Pierzchnica 13 września, 16:00
Gród Ćmińsk 2-0 Zenit Chmielnik 13 września, 16:00
Star Starachowice 1-2 Granat Skarżysko-Kamienna 12 września, 15:00
Orlicz Suchedniów 0-2 Stal Kunów 12 września, 16:00
Zieleń Żelisławice 1-1 Wicher Miedziana Góra 13 września, 16:00
Orlęta Kielce 2-0 Sparta Dwikozy 13 września, 16:00
Moravia Morawica 6-1 Piast Stopnica 13 września, 16:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Koprzywianka Koprzywnica 1-1 Piast Stopnica 20 września, 16:00
Sparta Dwikozy 1-1 Moravia Morawica 20 września, 16:00
Wicher Miedziana Góra 2-3 Orlęta Kielce 20 września, 16:00
Stal Kunów 0-0 Zieleń Żelisławice 20 września, 16:00
Granat Skarżysko-Kamienna 2-0 Orlicz Suchedniów 20 września, 16:00
Zenit Chmielnik 2-0 Star Starachowice 20 września, 16:00
Polanie Pierzchnica 1-3 Gród Ćmińsk 20 września, 16:00
Wisła Nowy Korczyn 3-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 20 września, 16:00

Kolejka 7 - 26-27 września

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-0 Koprzywianka Koprzywnica 26 września, 15:00
Gród Ćmińsk 4-0 Wisła Nowy Korczyn 27 września, 15:00
Star Starachowice 3-0 Polanie Pierzchnica 26 września, 15:00
(wo)
goście nie posiadali ważnych kart zdrowia
Orlicz Suchedniów 3-0 Zenit Chmielnik 27 września, 15:00
Zieleń Żelisławice 2-0 Granat Skarżysko-Kamienna 27 września, 15:00
Orlęta Kielce 2-3 Stal Kunów 27 września, 15:00
Moravia Morawica 5-1 Wicher Miedziana Góra 27 września, 15:00
Piast Stopnica 6-2 Sparta Dwikozy 26 września, 15:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Koprzywianka Koprzywnica 3-2 Sparta Dwikozy 4 października, 15:00
Wicher Miedziana Góra 0-1 Piast Stopnica 4 października, 15:00
Stal Kunów 2-1 Moravia Morawica 4 października, 15:00
Granat Skarżysko-Kamienna 5-0 Orlęta Kielce 4 października, 15:00
Zenit Chmielnik 2-1 Zieleń Żelisławice 4 października, 15:00
Polanie Pierzchnica 3-1 Orlicz Suchedniów 4 października, 15:00
Wisła Nowy Korczyn 4-3 Star Starachowice 4 października, 15:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-1 Gród Ćmińsk 3 października, 15:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Gród Ćmińsk 0-0 Koprzywianka Koprzywnica 11 października, 15:00
Star Starachowice 0-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 10 października, 15:00
Orlicz Suchedniów 2-0 Wisła Nowy Korczyn 11 października, 15:00
Zieleń Żelisławice 2-4 Polanie Pierzchnica 11 października, 15:00
Orlęta Kielce 5-1 Zenit Chmielnik 11 października, 15:00
Moravia Morawica 2-0 Granat Skarżysko-Kamienna 10 października, 15:00
Piast Stopnica 2-3 Stal Kunów 10 października, 15:00
Sparta Dwikozy 1-1 Wicher Miedziana Góra 11 października, 15:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Koprzywianka Koprzywnica 0-4 Wicher Miedziana Góra 18 października, 14:00
Stal Kunów 4-1 Sparta Dwikozy 18 października, 14:00
Granat Skarżysko-Kamienna 3-2 Piast Stopnica 18 października, 14:00
Zenit Chmielnik 0-1 Moravia Morawica 18 października, 14:00
Polanie Pierzchnica 5-3 Orlęta Kielce 18 października, 14:00
Wisła Nowy Korczyn 6-3 Zieleń Żelisławice 17 października, 15:30
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-2 Orlicz Suchedniów 17 października, 14:00
Gród Ćmińsk 2-0 Star Starachowice 21 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) goście nie dojechali

Kolejka 11 - 24-25 października

Star Starachowice 7-0 Koprzywianka Koprzywnica 24 października, 13:00
Orlicz Suchedniów 3-0 Gród Ćmińsk 24 października, 14:00
Zieleń Żelisławice 1-3 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 25 października, 13:00
Orlęta Kielce 3-4 Wisła Nowy Korczyn 25 października, 13:00
Moravia Morawica 0-0 Polanie Pierzchnica 25 października, 13:00
Piast Stopnica 2-0 Zenit Chmielnik 24 października, 13:00
Sparta Dwikozy 1-1 Granat Skarżysko-Kamienna 25 października, 13:00
Wicher Miedziana Góra 1-0 Stal Kunów 25 października, 13:00

Kolejka 12 - 31 października

Koprzywianka Koprzywnica 4-1 Stal Kunów 31 października, 13:00
Granat Skarżysko-Kamienna 2-0 Wicher Miedziana Góra 31 października, 13:00
Zenit Chmielnik 0-1 Sparta Dwikozy 31 października, 13:00
Polanie Pierzchnica 0-1 Piast Stopnica 31 października, 13:00
Wisła Nowy Korczyn 1-2 Moravia Morawica 31 października, 13:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-1 Orlęta Kielce 31 października, 14:00
Gród Ćmińsk 4-1 Zieleń Żelisławice 31 października, 14:00
Star Starachowice 2-1 Orlicz Suchedniów 31 października, 13:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Orlicz Suchedniów 4-0 Koprzywianka Koprzywnica 8 listopada, 13:00
Zieleń Żelisławice 1-5 Star Starachowice 8 listopada, 13:00
Orlęta Kielce 0-2 Gród Ćmińsk 8 listopada, 13:00
Moravia Morawica 3-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 8 listopada, 13:00
Piast Stopnica 3-0 Wisła Nowy Korczyn 7 listopada, 13:00
Sparta Dwikozy 1-2 Polanie Pierzchnica 8 listopada, 13:00
Wicher Miedziana Góra 2-1 Zenit Chmielnik 8 listopada, 13:00
Stal Kunów 1-1 Granat Skarżysko-Kamienna 8 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Koprzywianka Koprzywnica 1-5 Granat Skarżysko-Kamienna 11 listopada, 12:00
Zenit Chmielnik 1-1 Stal Kunów 11 listopada, 11:00
Polanie Pierzchnica 2-4 Wicher Miedziana Góra 11 listopada, 12:00
Wisła Nowy Korczyn 1-8 Sparta Dwikozy 11 listopada, 12:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4-1 Piast Stopnica 11 listopada, 12:00
Gród Ćmińsk 0-1 Moravia Morawica 11 listopada, 12:00
Star Starachowice 2-0 Orlęta Kielce 11 listopada, 12:00
Orlicz Suchedniów 4-0 Zieleń Żelisławice 11 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Zieleń Żelisławice 2-3 Koprzywianka Koprzywnica 15 listopada, 12:00
Orlęta Kielce 4-1 Orlicz Suchedniów 15 listopada, 12:00
Moravia Morawica 4-0 Star Starachowice 14 listopada, 13:00
Piast Stopnica 3-0 Gród Ćmińsk 15 listopada, 12:00
Sparta Dwikozy 0-3 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 14 listopada, 11:00
Wicher Miedziana Góra 4-3 Wisła Nowy Korczyn 15 listopada, 12:00
Stal Kunów 3-1 Polanie Pierzchnica 15 listopada, 12:00
Granat Skarżysko-Kamienna 2-1 Zenit Chmielnik 15 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

Koprzywianka Koprzywnica 0-3 Zenit Chmielnik 20 marca, 15:00
Granat Skarżysko-Kamienna 1-1 Polanie Pierzchnica 20 marca, 15:00
Stal Kunów 2-2 Wisła Nowy Korczyn 20 marca, 15:00
Wicher Miedziana Góra 2-6 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 20 marca, 15:00
Sparta Dwikozy 1-3 Gród Ćmińsk 20 marca, 15:00
Piast Stopnica 2-5 Star Starachowice 19 marca, 15:00
Moravia Morawica 1-2 Orlicz Suchedniów 20 marca, 15:00
Orlęta Kielce 3-0 Zieleń Żelisławice 20 marca, 15:00

Kolejka 17 - 26 marca

Orlęta Kielce 3-1 Koprzywianka Koprzywnica 26 marca, 15:00
Zieleń Żelisławice 1-4 Moravia Morawica 26 marca, 15:00
Orlicz Suchedniów 2-2 Piast Stopnica 26 marca, 13:00
Star Starachowice 2-3 Sparta Dwikozy 26 marca, 15:00
Gród Ćmińsk 1-1 Wicher Miedziana Góra 26 marca, 13:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3-1 Stal Kunów 26 marca, 15:00
Wisła Nowy Korczyn 3-1 Granat Skarżysko-Kamienna 26 marca, 15:00
Polanie Pierzchnica 1-2 Zenit Chmielnik 26 marca, 15:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Koprzywianka Koprzywnica 1-7 Polanie Pierzchnica 3 kwietnia, 16:00
Zenit Chmielnik 4-0 Wisła Nowy Korczyn 3 kwietnia, 16:00
Granat Skarżysko-Kamienna 0-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3 kwietnia, 16:00
Stal Kunów 2-0 Gród Ćmińsk 3 kwietnia, 16:00
Wicher Miedziana Góra 1-0 Star Starachowice 3 kwietnia, 16:00
Sparta Dwikozy 3-1 Orlicz Suchedniów 3 kwietnia, 16:00
Piast Stopnica 4-0 Zieleń Żelisławice 2 kwietnia, 11:00
Moravia Morawica 5-0 Orlęta Kielce 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Moravia Morawica 10-0 Koprzywianka Koprzywnica 10 kwietnia, 16:00
Orlęta Kielce 0-4 Piast Stopnica 10 kwietnia, 16:00
Zieleń Żelisławice 0-3 Sparta Dwikozy 10 kwietnia, 16:00
Orlicz Suchedniów 0-4 Wicher Miedziana Góra 10 kwietnia, 16:00
Star Starachowice 2-0 Stal Kunów 9 kwietnia, 16:00
Gród Ćmińsk 0-0 Granat Skarżysko-Kamienna 10 kwietnia, 16:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-0 Zenit Chmielnik 9 kwietnia, 16:00
Wisła Nowy Korczyn 1-3 Polanie Pierzchnica 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Koprzywianka Koprzywnica 0-7 Wisła Nowy Korczyn 17 kwietnia, 16:00
Polanie Pierzchnica 0-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 17 kwietnia, 16:00
Zenit Chmielnik 0-3 Gród Ćmińsk 17 kwietnia, 16:00
Granat Skarżysko-Kamienna 1-0 Star Starachowice 17 kwietnia, 16:00
Stal Kunów 2-0 Orlicz Suchedniów 17 kwietnia, 16:00
Wicher Miedziana Góra 1-1 Zieleń Żelisławice 17 kwietnia, 16:00
Sparta Dwikozy 1-2 Orlęta Kielce 17 kwietnia, 16:00
Piast Stopnica 0-3 Moravia Morawica 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Piast Stopnica 1-0 Koprzywianka Koprzywnica 23 kwietnia, 16:00
Moravia Morawica 4-2 Sparta Dwikozy 24 kwietnia, 16:00
Orlęta Kielce 0-2 Wicher Miedziana Góra 24 kwietnia, 16:00
Zieleń Żelisławice 0-2 Stal Kunów 24 kwietnia, 16:00
Orlicz Suchedniów 0-0 Granat Skarżysko-Kamienna 24 kwietnia, 16:00
Star Starachowice 3-2 Zenit Chmielnik 23 kwietnia, 16:00
Gród Ćmińsk 0-4 Polanie Pierzchnica 23 kwietnia, 16:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 6-0 Wisła Nowy Korczyn 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Koprzywianka Koprzywnica 0-4 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 30 kwietnia, 17:00
Wisła Nowy Korczyn 2-1 Gród Ćmińsk 30 kwietnia, 17:00
Polanie Pierzchnica 4-1 Star Starachowice 30 kwietnia, 17:00
Zenit Chmielnik 1-3 Orlicz Suchedniów 30 kwietnia, 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 4-0 Zieleń Żelisławice 30 kwietnia, 17:00
Stal Kunów 1-0 Orlęta Kielce 30 kwietnia, 17:00
Wicher Miedziana Góra 0-2 Moravia Morawica 29 kwietnia, 17:30
Sparta Dwikozy 1-0 Piast Stopnica 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 3 maja

Sparta Dwikozy 6-1 Koprzywianka Koprzywnica 3 maja, 17:00
Piast Stopnica 0-0 Wicher Miedziana Góra 3 maja, 17:00
Moravia Morawica 1-1 Stal Kunów 3 maja, 17:00
Orlęta Kielce 0-5 Granat Skarżysko-Kamienna 3 maja, 17:00
Zieleń Żelisławice 2-2 Zenit Chmielnik 3 maja, 17:00
Orlicz Suchedniów 6-2 Polanie Pierzchnica 3 maja, 17:00
Star Starachowice 3-1 Wisła Nowy Korczyn 3 maja, 17:00
Gród Ćmińsk 0-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 7-8 maja

Koprzywianka Koprzywnica 0-7 Gród Ćmińsk 7 maja, 17:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3-0 Star Starachowice 7 maja, 17:00
Wisła Nowy Korczyn 3-1 Orlicz Suchedniów 8 maja, 17:00
Polanie Pierzchnica 7-0 Zieleń Żelisławice 8 maja, 17:00
Zenit Chmielnik 2-1 Orlęta Kielce 8 maja, 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 0-1 Moravia Morawica 8 maja, 17:00
Stal Kunów 1-2 Piast Stopnica 8 maja, 17:00
Wicher Miedziana Góra 0-1 Sparta Dwikozy 7 maja, 17:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

Wicher Miedziana Góra 4-0 Koprzywianka Koprzywnica 15 maja, 17:00
Sparta Dwikozy 3-1 Stal Kunów 14 maja, 11:00
Piast Stopnica 2-1 Granat Skarżysko-Kamienna 15 maja, 15:00
Moravia Morawica 2-0 Zenit Chmielnik 15 maja, 17:00
Orlęta Kielce 3-1 Polanie Pierzchnica 15 maja, 17:00
Zieleń Żelisławice 0-2 Wisła Nowy Korczyn 15 maja, 17:00
Orlicz Suchedniów 2-4 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 15 maja, 17:00
Star Starachowice 2-0 Gród Ćmińsk 14 maja, 17:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

Koprzywianka Koprzywnica 0-2 Star Starachowice 22 maja, 17:00
Gród Ćmińsk 4-1 Orlicz Suchedniów 22 maja, 17:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 10-0 Zieleń Żelisławice 21 maja, 17:00
Wisła Nowy Korczyn 6-1 Orlęta Kielce 22 maja, 17:00
Polanie Pierzchnica 0-0 Moravia Morawica 22 maja, 17:00
Zenit Chmielnik 2-0 Piast Stopnica 22 maja, 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 0-1 Sparta Dwikozy 22 maja, 17:00
Stal Kunów 3-2 Wicher Miedziana Góra 21 maja, 11:00

Kolejka 27 - 26 maja

Stal Kunów 4-0 Koprzywianka Koprzywnica 26 maja, 17:00
Wicher Miedziana Góra 0-3 Granat Skarżysko-Kamienna 26 maja, 17:00
Sparta Dwikozy 0-2 Zenit Chmielnik 26 maja, 17:00
Piast Stopnica 0-1 Polanie Pierzchnica 26 maja, 17:00
Moravia Morawica 5-1 Wisła Nowy Korczyn 26 maja, 17:00
Orlęta Kielce 0-3 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 26 maja, 17:00
Zieleń Żelisławice 0-0 Gród Ćmińsk 26 maja, 17:00
Orlicz Suchedniów 0-4 Star Starachowice 26 maja, 17:00

Kolejka 28 - 28-29 maja

Koprzywianka Koprzywnica 0-2 Orlicz Suchedniów 29 maja, 17:00
Star Starachowice 1-0 Zieleń Żelisławice 29 maja, 17:00
Gród Ćmińsk 2-0 Orlęta Kielce 29 maja, 17:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-1 Moravia Morawica 29 maja, 17:00
Wisła Nowy Korczyn 2-3 Piast Stopnica 29 maja, 17:00
Polanie Pierzchnica 2-6 Sparta Dwikozy 29 maja, 17:00
Zenit Chmielnik 0-0 Wicher Miedziana Góra 29 maja, 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 0-2 Stal Kunów 29 maja, 17:00

Kolejka 29 - 4-5 czerwca

Granat Skarżysko-Kamienna 11-0 Koprzywianka Koprzywnica 5 czerwca, 17:00
Stal Kunów 1-3 Zenit Chmielnik 4 czerwca, 15:00
Wicher Miedziana Góra 3-1 Polanie Pierzchnica 5 czerwca, 17:00
Sparta Dwikozy 1-0 Wisła Nowy Korczyn 5 czerwca, 17:00
Piast Stopnica 1-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4 czerwca, 17:00
Moravia Morawica 2-0 Gród Ćmińsk 5 czerwca, 17:00
Orlęta Kielce 0-1 Star Starachowice 5 czerwca, 17:00
Zieleń Żelisławice 0-1 Orlicz Suchedniów 5 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 11-12 czerwca

Koprzywianka Koprzywnica 2-5 Zieleń Żelisławice 11 czerwca, 17:00
Orlicz Suchedniów 2-0 Orlęta Kielce 11 czerwca, 17:00
Star Starachowice 3-1 Moravia Morawica 11 czerwca, 17:00
Gród Ćmińsk 3-0 Piast Stopnica 11 czerwca, 17:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3-1 Sparta Dwikozy 11 czerwca, 17:00
Wisła Nowy Korczyn 4-4 Wicher Miedziana Góra 11 czerwca, 17:00
Polanie Pierzchnica 4-0 Stal Kunów 11 czerwca, 17:00
Zenit Chmielnik 2-0 Granat Skarżysko-Kamienna 11 czerwca, 17:00

IV liga 2015/2016 (świętokrzyska)

Klasa A 2015/2016 (świętokrzyska I)
Klasa A 2015/2016 (świętokrzyska II)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas