[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: świętokrzyska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gród Wiślica 26 63 20 3 3 78-40 11 0 2 39-17 9 3 1 39-23
2.  LZS Samborzec 26 61 20 1 5 93-31 12 0 1 59-11 8 1 4 34-20 2 3 1 0 1 7-3
3.  Świt Ćmielów 26 61 20 1 5 75-30 11 1 1 39-7 9 0 4 36-23 2 3 1 0 1 3-7
4.  Baszta Rytwiany 26 42 12 6 8 61-42 5 3 5 30-23 7 3 3 31-19
5.  OKS Opatów 26 40 12 4 10 45-37 7 2 4 26-17 5 2 6 19-20
6.  Alit II Ożarów 26 32 10 2 14 55-62 5 2 6 32-31 5 0 8 23-31
7.  GKS Łoniów 26 31 8 7 11 42-61 4 4 5 26-26 4 3 6 16-35 2 4 1 1 0 3-2
8.  UKS Baćkowice 26 31 9 4 13 42-53 4 3 6 20-24 5 1 7 22-29 2 1 0 1 1 2-3
9.  Zorza Tempo Pacanów 26 30 9 3 14 60-72 6 0 7 31-37 3 3 7 29-35 2 3 1 0 1 5-4
10.  GKS Górno 26 30 8 6 12 37-38 5 2 6 22-16 3 4 6 15-22 2 3 1 0 1 4-5
11.  Nidzica Dobiesławice 26 29 8 5 13 44-63 3 5 5 22-23 5 0 8 22-40 2 4 1 1 0 2-0
12.  Jawornik Gorzków 26 29 8 5 13 47-68 5 2 6 28-30 3 3 7 19-38 2 1 0 1 1 0-2
13.  Spartakus Razem II Daleszyce 26 24 6 6 14 31-65 3 2 8 16-31 3 4 6 15-34
14.  Zryw Zbigniewice 26 15 4 3 19 25-73 2 2 9 16-36 2 1 10 9-37

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Gród Wiślica    4-3 1-3 1-0 1-0 1-2 5-0 4-2 4-2 1-0 5-3 3-1 5-1 4-0 
 2 LZS Samborzec5-2     6-0 4-1 4-1 0-1 5-1 3-1 2-1 3-2 6-1 8-0 5-0 8-0 
 3 Świt Ćmielów0-2 3-1     0-0 2-0 3-1 7-0 2-1 5-1 4-1 3-0 2-0 6-0 2-0 
 4 Baszta Rytwiany1-3 1-3 3-0     1-2 1-2 3-3 5-0 5-5 1-1 4-2 1-2 1-0 3-0 
 5 OKS Opatów1-3 0-1 0-3 2-2     2-0 1-1 2-0 4-0 2-1 1-3 4-2 4-0 3-1 
 6 Alit II Ożarów3-4 2-1 0-5 2-4 0-1     0-0 2-0 3-4 1-2 9-5 1-1 5-2 4-2 
 7 GKS Łoniów0-2 2-5 2-6 1-2 4-2 2-1     1-1 2-2 2-1 0-2 9-1 1-1 0-0 
 8 UKS Baćkowice2-5 1-3 3-2 1-1 3-2 3-0 1-2     2-1 1-1 0-1 1-1 2-3 0-2 
 9 Zorza Tempo Pacanów2-6 1-3 0-4 1-4 2-1 4-1 3-1 1-3     5-2 4-2 4-7 2-3 2-0 
 10 GKS Górno1-1 0-2 0-2 2-1 1-2 5-1 1-2 1-3 2-0     5-0 1-2 0-0 3-0 
 11 Nidzica Dobiesławice3-3 2-0 1-5 1-3 0-0 3-2 0-1 6-1 4-4 0-1     0-0 2-2 0-1 
 12 Jawornik Gorzków2-4 2-6 4-0 3-7 2-2 4-2 4-1 0-2 2-0 1-1 0-2     1-3 3-0 
 13 Spartakus Razem II Daleszyce2-2 1-1 2-3 1-3 0-1 0-3 0-2 0-4 0-7 0-1 3-0 2-1     5-3 
 14 Zryw Zbigniewice1-2 1-5 1-3 0-3 0-5 3-7 5-2 2-4 0-2 1-1 0-1 2-1 0-0     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Alit II Ożarów 5-2 Spartakus Razem II Daleszyce 23 sierpnia, 17:00
Baszta Rytwiany 4-2 Nidzica Dobiesławice 23 sierpnia, 17:00
GKS Łoniów 4-2 OKS Opatów 23 sierpnia, 17:00
Gród Wiślica 1-0 GKS Górno 22 sierpnia, 17:00
UKS Baćkowice 0-2 Zryw Zbigniewice 23 sierpnia, 17:00
Jawornik Gorzków 2-6 LZS Samborzec 23 sierpnia, 13:00
Świt Ćmielów 5-1 Zorza Tempo Pacanów 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Spartakus Razem II Daleszyce 0-7 Zorza Tempo Pacanów 29 sierpnia, 17:00
LZS Samborzec 6-0 Świt Ćmielów 29 sierpnia, 17:00
Zryw Zbigniewice 2-1 Jawornik Gorzków 30 sierpnia, 15:00
GKS Górno 1-3 UKS Baćkowice 30 sierpnia, 15:00
OKS Opatów 1-3 Gród Wiślica 30 sierpnia, 15:00
Nidzica Dobiesławice 0-1 GKS Łoniów 30 sierpnia, 15:00
Alit II Ożarów 2-4 Baszta Rytwiany 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Baszta Rytwiany 1-0 Spartakus Razem II Daleszyce 6 września, 16:00
GKS Łoniów 2-1 Alit II Ożarów 5 września, 16:00
Gród Wiślica 5-3 Nidzica Dobiesławice 6 września, 15:00
UKS Baćkowice 3-2 OKS Opatów 6 września, 15:00
Jawornik Gorzków 1-1 GKS Górno 6 września, 15:00
Świt Ćmielów 2-0 Zryw Zbigniewice 5 września, 15:00
Zorza Tempo Pacanów 1-3 LZS Samborzec 6 września, 16:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Spartakus Razem II Daleszyce 1-1 LZS Samborzec 12 września, 16:30
Zryw Zbigniewice 0-2 Zorza Tempo Pacanów 13 września, 15:00
GKS Górno 0-2 Świt Ćmielów 13 września, 15:00
OKS Opatów 4-2 Jawornik Gorzków 13 września, 15:00
Nidzica Dobiesławice 6-1 UKS Baćkowice 13 września, 15:00
Alit II Ożarów 3-4 Gród Wiślica 12 września, 15:00
Baszta Rytwiany 3-3 GKS Łoniów 13 września, 15:00

Kolejka 5 - 19-20 września

GKS Łoniów 1-1 Spartakus Razem II Daleszyce 20 września, 15:00
Gród Wiślica 1-0 Baszta Rytwiany 20 września, 15:00
UKS Baćkowice 3-0 Alit II Ożarów 19 września, 15:00
Jawornik Gorzków 0-2 Nidzica Dobiesławice 20 września, 15:00
Świt Ćmielów 2-0 OKS Opatów 20 września, 15:00
Zorza Tempo Pacanów 5-2 GKS Górno 19 września, 10:00
LZS Samborzec 8-0 Zryw Zbigniewice 20 września, 15:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Spartakus Razem II Daleszyce 5-3 Zryw Zbigniewice 27 września, 16:00
GKS Górno 0-2 LZS Samborzec 27 września, 15:00
OKS Opatów 4-0 Zorza Tempo Pacanów 27 września, 15:00
Nidzica Dobiesławice 1-5 Świt Ćmielów 15 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (26 września, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Alit II Ożarów 1-1 Jawornik Gorzków 14 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (26 września, 15:00) odwołany
Baszta Rytwiany 5-0 UKS Baćkowice 27 września, 15:00
GKS Łoniów 0-2 Gród Wiślica 27 września, 15:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Gród Wiślica 5-1 Spartakus Razem II Daleszyce 4 października, 15:00
UKS Baćkowice 1-2 GKS Łoniów 4 października, 15:00
Jawornik Gorzków 3-7 Baszta Rytwiany 4 października, 15:00
Świt Ćmielów 3-1 Alit II Ożarów 3 października, 13:00
Zorza Tempo Pacanów 4-2 Nidzica Dobiesławice 4 października, 15:00
LZS Samborzec 4-1 OKS Opatów 4 października, 15:00
Zryw Zbigniewice 1-1 GKS Górno 4 października, 15:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Spartakus Razem II Daleszyce 0-1 GKS Górno 11 października, 15:00
OKS Opatów 3-1 Zryw Zbigniewice 11 października, 15:00
Nidzica Dobiesławice 2-0 LZS Samborzec 11 października, 15:00
Alit II Ożarów 3-4 Zorza Tempo Pacanów 10 października, 15:00
Baszta Rytwiany 3-0 Świt Ćmielów 11 października, 15:00
GKS Łoniów 9-1 Jawornik Gorzków 11 października, 15:00
Gród Wiślica 4-2 UKS Baćkowice 11 października, 15:00

Kolejka 9 - 17-18 października

UKS Baćkowice 2-3 Spartakus Razem II Daleszyce 15 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (17 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jawornik Gorzków 2-4 Gród Wiślica 22 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Świt Ćmielów 7-0 GKS Łoniów 17 października, 14:00
Zorza Tempo Pacanów 1-4 Baszta Rytwiany 18 października, 14:00
LZS Samborzec 0-1 Alit II Ożarów 22 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) goście nie dojechali
Zryw Zbigniewice 0-1 Nidzica Dobiesławice 22 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu epidemii w drużynie gospodarzy
GKS Górno 1-2 OKS Opatów 18 października, 14:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Spartakus Razem II Daleszyce 0-1 OKS Opatów 25 października, 14:00
Nidzica Dobiesławice 0-1 GKS Górno 25 października, 13:00
Alit II Ożarów 4-2 Zryw Zbigniewice 24 października, 14:00
Baszta Rytwiany 1-3 LZS Samborzec 25 października, 11:00
GKS Łoniów 2-2 Zorza Tempo Pacanów 25 października, 13:00
Gród Wiślica 1-3 Świt Ćmielów 25 października, 13:00
UKS Baćkowice 1-1 Jawornik Gorzków 25 października, 13:00

Kolejka 11 - 31 października

Jawornik Gorzków 1-3 Spartakus Razem II Daleszyce 31 października, 13:30
Świt Ćmielów 2-1 UKS Baćkowice 31 października, 13:00
Zorza Tempo Pacanów 2-6 Gród Wiślica 31 października, 13:00
LZS Samborzec 5-1 GKS Łoniów 31 października, 13:30
Zryw Zbigniewice 0-3 Baszta Rytwiany 31 października, 13:30
GKS Górno 5-1 Alit II Ożarów 31 października, 13:00
OKS Opatów 1-3 Nidzica Dobiesławice 31 października, 13:30

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Spartakus Razem II Daleszyce 3-0 Nidzica Dobiesławice 8 listopada, 13:00
Alit II Ożarów 0-1 OKS Opatów 7 listopada, 13:00
Baszta Rytwiany 1-1 GKS Górno 8 listopada, 13:00
GKS Łoniów 0-0 Zryw Zbigniewice 8 listopada, 13:00
Gród Wiślica 4-3 LZS Samborzec 8 listopada, 13:00
UKS Baćkowice 2-1 Zorza Tempo Pacanów 8 listopada, 13:00
Jawornik Gorzków 4-0 Świt Ćmielów 8 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Świt Ćmielów 6-0 Spartakus Razem II Daleszyce 11 listopada, 12:00
Zorza Tempo Pacanów 4-7 Jawornik Gorzków 11 listopada, 12:00
LZS Samborzec 3-1 UKS Baćkowice 11 listopada, 13:00
Zryw Zbigniewice 1-2 Gród Wiślica 11 listopada, 12:00
GKS Górno 1-2 GKS Łoniów 11 listopada, 12:00
OKS Opatów 2-2 Baszta Rytwiany 11 listopada, 12:00
Nidzica Dobiesławice 3-2 Alit II Ożarów 11 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 26 marca

Spartakus Razem II Daleszyce 0-3 Alit II Ożarów 26 marca, 11:00
Nidzica Dobiesławice 1-3 Baszta Rytwiany 26 marca, 11:00
OKS Opatów 1-1 GKS Łoniów 26 marca, 11:00
GKS Górno 1-1 Gród Wiślica 26 marca, 11:00
Zryw Zbigniewice 2-4 UKS Baćkowice 26 marca, 11:00
LZS Samborzec 8-0 Jawornik Gorzków 26 marca, 11:00
Zorza Tempo Pacanów 0-4 Świt Ćmielów 26 marca, 11:00

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Zorza Tempo Pacanów 2-3 Spartakus Razem II Daleszyce 3 kwietnia, 15:00
Świt Ćmielów 3-1 LZS Samborzec 3 kwietnia, 15:00
Jawornik Gorzków 3-0 Zryw Zbigniewice 3 kwietnia, 15:00
UKS Baćkowice 1-1 GKS Górno 3 kwietnia, 15:00
Gród Wiślica 1-0 OKS Opatów 3 kwietnia, 15:00
GKS Łoniów 0-2 Nidzica Dobiesławice 3 kwietnia, 15:00
Baszta Rytwiany 1-2 Alit II Ożarów 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Spartakus Razem II Daleszyce 1-3 Baszta Rytwiany 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Alit II Ożarów 0-0 GKS Łoniów 10 kwietnia, 15:00
Nidzica Dobiesławice 3-3 Gród Wiślica 10 kwietnia, 15:00
OKS Opatów 2-0 UKS Baćkowice 10 kwietnia, 15:00
GKS Górno 1-2 Jawornik Gorzków 10 kwietnia, 15:00
Zryw Zbigniewice 1-3 Świt Ćmielów 10 kwietnia, 15:00
LZS Samborzec 2-1 Zorza Tempo Pacanów 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

LZS Samborzec 5-0 Spartakus Razem II Daleszyce 17 kwietnia, 17:00
Zorza Tempo Pacanów 2-0 Zryw Zbigniewice 17 kwietnia, 15:00
Świt Ćmielów 4-1 GKS Górno 17 kwietnia, 15:00
Jawornik Gorzków 2-2 OKS Opatów 17 kwietnia, 15:00
UKS Baćkowice 0-1 Nidzica Dobiesławice 16 kwietnia, 15:00
Gród Wiślica 1-2 Alit II Ożarów 17 kwietnia, 15:00
GKS Łoniów 1-2 Baszta Rytwiany 17 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 23-24 kwietnia

Spartakus Razem II Daleszyce 0-2 GKS Łoniów 23 kwietnia, 17:00
Baszta Rytwiany 1-3 Gród Wiślica 24 kwietnia, 15:00
Alit II Ożarów 2-0 UKS Baćkowice 24 kwietnia, 15:00
Nidzica Dobiesławice 0-0 Jawornik Gorzków 24 kwietnia, 10:30
OKS Opatów 0-3 Świt Ćmielów 24 kwietnia, 15:00
GKS Górno 2-0 Zorza Tempo Pacanów 24 kwietnia, 15:00
Zryw Zbigniewice 1-5 LZS Samborzec 24 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Zryw Zbigniewice 0-0 Spartakus Razem II Daleszyce 30 kwietnia, 11:00
LZS Samborzec 3-2 GKS Górno 1 maja, 17:00
Zorza Tempo Pacanów 2-1 OKS Opatów 30 kwietnia, 11:00
Świt Ćmielów 3-0 Nidzica Dobiesławice 1 maja, 15:00
Jawornik Gorzków 4-2 Alit II Ożarów 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany
UKS Baćkowice 1-1 Baszta Rytwiany 30 kwietnia, 16:00
Gród Wiślica 5-0 GKS Łoniów 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 7-8 maja

Spartakus Razem II Daleszyce 2-2 Gród Wiślica 7 maja, 17:00
GKS Łoniów 1-1 UKS Baćkowice 7 maja, 17:00
Baszta Rytwiany 1-2 Jawornik Gorzków 8 maja, 15:00
Alit II Ożarów 0-5 Świt Ćmielów 8 maja, 15:00
Nidzica Dobiesławice 4-4 Zorza Tempo Pacanów 8 maja, 10:00
OKS Opatów 0-1 LZS Samborzec 8 maja, 15:00
GKS Górno 3-0 Zryw Zbigniewice 8 maja, 15:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

GKS Górno 0-0 Spartakus Razem II Daleszyce 15 maja, 15:00
Zryw Zbigniewice 0-5 OKS Opatów 15 maja, 15:00
LZS Samborzec 6-1 Nidzica Dobiesławice 15 maja, 17:00
Zorza Tempo Pacanów 4-1 Alit II Ożarów 15 maja, 15:00
Świt Ćmielów 0-0 Baszta Rytwiany 14 maja, 12:00
Jawornik Gorzków 4-1 GKS Łoniów 15 maja, 15:00
UKS Baćkowice 2-5 Gród Wiślica 15 maja, 15:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

Spartakus Razem II Daleszyce 0-4 UKS Baćkowice 22 maja, 15:00
Gród Wiślica 3-1 Jawornik Gorzków 22 maja, 15:00
GKS Łoniów 2-6 Świt Ćmielów 22 maja, 15:00
Baszta Rytwiany 5-5 Zorza Tempo Pacanów 22 maja, 15:00
Alit II Ożarów 2-1 LZS Samborzec 22 maja, 15:00
Nidzica Dobiesławice 0-1 Zryw Zbigniewice 22 maja, 15:00
OKS Opatów 2-1 GKS Górno 22 maja, 15:00

Kolejka 23 - 26 maja

OKS Opatów 4-0 Spartakus Razem II Daleszyce 26 maja, 17:30
GKS Górno 5-0 Nidzica Dobiesławice 26 maja, 17:30
Zryw Zbigniewice 3-7 Alit II Ożarów 8 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Samborzec 4-1 Baszta Rytwiany 26 maja, 17:30
Zorza Tempo Pacanów 3-1 GKS Łoniów 26 maja, 17:30
Świt Ćmielów 0-2 Gród Wiślica 26 maja, 15:00
Jawornik Gorzków 0-2 UKS Baćkowice 26 maja, 17:30

Kolejka 24 - 28-29 maja

Spartakus Razem II Daleszyce 2-1 Jawornik Gorzków 29 maja, 15:00
UKS Baćkowice 3-2 Świt Ćmielów 29 maja, 15:00
Gród Wiślica 4-2 Zorza Tempo Pacanów 29 maja, 15:00
GKS Łoniów 2-5 LZS Samborzec 29 maja, 15:00
Baszta Rytwiany 3-0 Zryw Zbigniewice 29 maja, 15:00
Alit II Ożarów 1-2 GKS Górno 29 maja, 14:00
Nidzica Dobiesławice 0-0 OKS Opatów 29 maja, 17:00

Kolejka 25 - 4-5 czerwca

Nidzica Dobiesławice 2-2 Spartakus Razem II Daleszyce 5 czerwca, 15:00
OKS Opatów 2-0 Alit II Ożarów 5 czerwca, 12:00
GKS Górno 2-1 Baszta Rytwiany 5 czerwca, 15:00
Zryw Zbigniewice 5-2 GKS Łoniów 5 czerwca, 15:00
LZS Samborzec 5-2 Gród Wiślica 5 czerwca, 17:30
Zorza Tempo Pacanów 1-3 UKS Baćkowice 5 czerwca, 17:00
Świt Ćmielów 2-0 Jawornik Gorzków 5 czerwca, 15:00

Kolejka 26 - 11-12 czerwca

Spartakus Razem II Daleszyce 2-3 Świt Ćmielów 11 czerwca, 15:00
Jawornik Gorzków 2-0 Zorza Tempo Pacanów 11 czerwca, 15:00
UKS Baćkowice 1-3 LZS Samborzec 11 czerwca, 15:00
Gród Wiślica 4-0 Zryw Zbigniewice 11 czerwca, 15:00
GKS Łoniów 2-1 GKS Górno 11 czerwca, 15:00
Baszta Rytwiany 1-2 OKS Opatów 11 czerwca, 15:00
Alit II Ożarów 9-5 Nidzica Dobiesławice 11 czerwca, 14:00

Klasa okręgowa 2015/2016 (świętokrzyska)

Klasa A 2015/2016 (świętokrzyska I)

Klasa B 2015/2016 (świętokrzyska III)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas