[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2015/2016, grupa: małopolska (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MKS Trzebinia/Siersza 30 61 19 4 7 67-27 11 2 2 41-14 8 2 5 26-13 2 6 2 0 0 6-2
2.  Wiślanie Jaśkowice 30 61 19 4 7 70-38 10 2 3 37-16 9 2 4 33-22 2 0 0 0 2 2-6
3.  Jutrzenka Giebułtów 30 60 17 9 4 49-25 9 3 3 27-13 8 6 1 22-12
4.  Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 30 55 17 4 9 54-44 8 2 5 25-21 9 2 4 29-23 2 4 1 1 0 6-2
5.  Sosnowianka Stanisław Dolny 30 55 16 7 7 55-43 9 2 4 32-21 7 5 3 23-22 2 1 0 1 1 2-6
6.  Michałowianka Michałowice 30 48 14 6 10 68-40 7 3 5 34-16 7 3 5 34-24
7.  Wiślanka Grabie 30 47 14 5 11 50-34 5 1 9 23-22 9 4 2 27-12 2 3 1 0 1 3-3
8.  Skawinka Skawina 30 47 15 2 13 47-50 8 1 6 24-21 7 1 7 23-29 2 3 1 0 1 3-3
9.  Iskra Klecza Dolna 30 45 13 6 11 51-42 9 2 4 36-17 4 4 7 15-25
10.  Proszowianka Proszowice 30 39 10 9 11 61-46 6 4 5 35-19 4 5 6 26-27
11.  Górnik Wieliczka 30 35 9 8 13 44-49 6 5 4 29-20 3 3 9 15-29
12.  Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 30 32 7 11 12 35-44 3 7 5 23-23 4 4 7 12-21
13.  Halniak Maków Podhalański 30 28 8 4 18 37-55 3 2 10 21-26 5 2 8 16-29
14.  Garbarz Zembrzyce 30 26 6 8 16 32-64 2 7 6 13-21 4 1 10 19-43
15.  Spójnia Osiek-Zimnodół 30 22 5 7 18 34-73 3 4 8 23-34 2 3 10 11-39
16.  Górnik Libiąż 30 10 2 4 24 23-103 1 2 12 11-39 1 2 12 12-64

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 MKS Trzebinia/Siersza    3-2 1-3 5-1 2-0 1-1 0-0 4-3 4-0 2-1 2-0 1-0 4-1 0-1 6-1 6-0 
 2 Wiślanie Jaśkowice0-3*     1-1 2-1 1-2 2-2 3-2 3-0 3-0 5-2 2-0 1-2 4-0 5-0 3-1 2-0 
 3 Jutrzenka Giebułtów1-0 1-1     0-0 3-2 4-1 0-3 2-0 2-1 1-1 1-0 1-2 0-1 2-1 1-0 8-0 
 4 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)1-0 1-3 0-1     1-1 2-1 1-3 3-1 2-1 1-2 1-2 1-1 2-1 4-2 2-1 3-1 
 5 Sosnowianka Stanisław Dolny0-3 3-1 1-1 1-5     1-2 1-3 4-1 2-2 2-1 4-1 1-0 1-0 2-0 4-0 5-1 
 6 Michałowianka Michałowice1-0 5-1 2-3 1-2 2-2     1-2 0-0 0-0 3-2 3-0 3-0 0-1 4-0 7-0 2-3 
 7 Wiślanka Grabie3-1 0-2 0-2 2-3 0-1 1-2     1-2 0-1 2-2 0-1 0-1 3-2 5-0 2-1 4-1 
 8 Skawinka Skawina0-1 0-1 0-1 3-1 1-2 3-2 1-2     2-0 3-1 2-1 1-0 0-0 1-7 4-2 3-0 
 9 Iskra Klecza Dolna1-0 1-5 2-0 2-3 5-0 3-1 0-0 0-1     1-1 3-2 3-0 5-1 6-1 0-1 4-1 
 10 Proszowianka Proszowice1-2 0-0 0-0 0-2 2-4 0-3 1-1 7-0 3-2     3-1 0-0 0-2 5-1 6-0 7-1 
 11 Górnik Wieliczka1-1 4-2 1-1 4-2 2-2 0-2 0-1 1-3 3-1 0-0     5-1 4-0 0-1 2-1 2-2 
 12 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska1-6 1-5 1-4 0-0 0-2 2-2 0-0 3-1 0-0 1-1 0-0     1-2 3-0 0-0 10-0 
 13 Halniak Maków Podhalański0-1 1-2 1-1 1-2 1-2 1-2 1-0 0-2 3-4 1-5 5-0 0-2     1-2 1-1 4-0 
 14 Garbarz Zembrzyce2-2 0-1 0-0 1-3 1-1 2-1 0-2 0-5 0-1 4-1 1-1 1-1 0-1     0-0 1-1 
 15 Spójnia Osiek-Zimnodół1-4 0-2 1-2 1-2 1-1 2-6 3-4 1-2 1-1 0-3 2-2 1-1 3-2 3-1     3-1 
 16 Górnik Libiąż0-2 2-5 1-2 0-2 0-1 0-6 0-4 0-2 0-1 1-3 0-4 2-1 2-2 2-2 1-2     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Iskra Klecza Dolna 1-0 MKS Trzebinia/Siersza 8 sierpnia, 11:00 (150)
Garbarz Zembrzyce 1-1 Górnik Wieliczka 8 sierpnia, 17:00 (120)
Wiślanie Jaśkowice 1-1 Jutrzenka Giebułtów 9 sierpnia, 11:00 (200)
w Skawinie
Michałowianka Michałowice 1-2 Wiślanka Grabie 8 sierpnia, 17:30 (70)
w Grabiach; Michałowianka gospodarzem
Sosnowianka Stanisław Dolny 4-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 8 sierpnia, 11:00 (200)
Halniak Maków Podhalański 0-2 Skawinka Skawina 8 sierpnia, 17:00 (200)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-1 Proszowianka Proszowice 8 sierpnia, 17:00 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-1 Górnik Libiąż 8 sierpnia, 17:30 (80)

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

MKS Trzebinia/Siersza 6-0 Górnik Libiąż 15 sierpnia, 11:00 (200)
Proszowianka Proszowice 0-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 15 sierpnia, 17:00 (350)
Skawinka Skawina 1-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 15 sierpnia, 17:00 (250)
Spójnia Osiek-Zimnodół 3-2 Halniak Maków Podhalański 15 sierpnia, 17:00 (200)
Wiślanka Grabie 0-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 15 sierpnia, 17:00 (100)
Jutrzenka Giebułtów 4-1 Michałowianka Michałowice 15 sierpnia, 17:00 (100)
Górnik Wieliczka 4-2 Wiślanie Jaśkowice 14 sierpnia, 17:00 (150)
Iskra Klecza Dolna 6-1 Garbarz Zembrzyce 15 sierpnia, 11:00 (100)

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Garbarz Zembrzyce 2-2 MKS Trzebinia/Siersza 22 sierpnia, 17:00 (120)
Wiślanie Jaśkowice 3-0 Iskra Klecza Dolna 22 sierpnia, 17:00 (100)
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-1 Jutrzenka Giebułtów 23 sierpnia, 17:00 (150)
Halniak Maków Podhalański 1-0 Wiślanka Grabie 22 sierpnia, 17:00 (100)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 22 sierpnia, 17:00 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-1 Skawinka Skawina 22 sierpnia, 17:00 (180)
Górnik Libiąż 1-3 Proszowianka Proszowice 22 sierpnia, 17:00 (150)
Górnik Wieliczka 0-2 Michałowianka Michałowice 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

MKS Trzebinia/Siersza 2-1 Proszowianka Proszowice 29 sierpnia, 17:00 (150)
Skawinka Skawina 3-0 Górnik Libiąż 29 sierpnia, 17:00 (150)
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 29 sierpnia, 17:00
Wiślanka Grabie 0-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 30 sierpnia, 16:00
Jutrzenka Giebułtów 0-1 Halniak Maków Podhalański 29 sierpnia, 17:00 (100)
Górnik Wieliczka 2-2 Sosnowianka Stanisław Dolny 29 sierpnia, 17:00 (120)
Iskra Klecza Dolna 3-1 Michałowianka Michałowice 29 sierpnia, 17:00 (150)
Garbarz Zembrzyce 0-1 Wiślanie Jaśkowice 29 sierpnia, 17:00 (150)

Kolejka 5 - 5-6 września

Wiślanie Jaśkowice 0-3 MKS Trzebinia/Siersza 5 września, 16:00 (60)
(wo)
na boisku 1-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Michałowianka Michałowice 4-0 Garbarz Zembrzyce 5 września, 16:30 (80)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-4 Jutrzenka Giebułtów 5 września, 16:30 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-3 Wiślanka Grabie 5 września, 16:30 (200)
Górnik Libiąż 1-2 Spójnia Osiek-Zimnodół 5 września, 16:00 (100)
Proszowianka Proszowice 7-0 Skawinka Skawina 6 września, 16:30 (300)
Iskra Klecza Dolna 5-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 5 września, 11:00 (300)
Górnik Wieliczka 4-0 Halniak Maków Podhalański 5 września, 11:00 (70)

Kolejka 6 - 12-13 września

MKS Trzebinia/Siersza 4-3 Skawinka Skawina 12 września, 11:00 (100)
Spójnia Osiek-Zimnodół 0-3 Proszowianka Proszowice 12 września, 16:00 (150)
Wiślanka Grabie 4-1 Górnik Libiąż 13 września, 16:00 (150)
Jutrzenka Giebułtów 0-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 12 września, 16:30 (70)
Górnik Wieliczka 5-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2 września, 16:30
Iskra Klecza Dolna 5-1 Halniak Maków Podhalański 12 września, 16:00 (150)
Garbarz Zembrzyce 1-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 12 września, 16:00 (150)
Wiślanie Jaśkowice 2-2 Michałowianka Michałowice 12 września, 16:00 (100)

Kolejka 7 - 19-20 września

Michałowianka Michałowice 1-0 MKS Trzebinia/Siersza 19 września, 16:00 (80)
Sosnowianka Stanisław Dolny 3-1 Wiślanie Jaśkowice 20 września, 16:00 (150)
Halniak Maków Podhalański 1-2 Garbarz Zembrzyce 19 września, 16:00 (200)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-0 Iskra Klecza Dolna 19 września, 16:00 (300)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-2 Górnik Wieliczka 20 września, 12:00 (150)
Górnik Libiąż 1-2 Jutrzenka Giebułtów 19 września, 16:00 (60)
Proszowianka Proszowice 1-1 Wiślanka Grabie 20 września, 16:00 (250)
Skawinka Skawina 4-2 Spójnia Osiek-Zimnodół 19 września, 16:00 (150)

Kolejka 8 - 26-27 września

MKS Trzebinia/Siersza 6-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 26 września, 11:00 (100)
Wiślanka Grabie 1-2 Skawinka Skawina 27 września, 15:00 (100)
Jutrzenka Giebułtów 1-1 Proszowianka Proszowice 26 września, 16:00 (70)
Górnik Wieliczka 2-2 Górnik Libiąż 26 września, 16:00 (50)
Iskra Klecza Dolna 2-3 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 26 września, 14:00 (100)
Garbarz Zembrzyce 1-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 26 września, 11:00 (100)
Wiślanie Jaśkowice 4-0 Halniak Maków Podhalański 26 września, 16:00 (50)
Michałowianka Michałowice 2-2 Sosnowianka Stanisław Dolny 27 września, 16:00 (50)

Kolejka 9 - 3-4 października

Sosnowianka Stanisław Dolny 0-3 MKS Trzebinia/Siersza 4 października, 15:00 (120)
Halniak Maków Podhalański 1-2 Michałowianka Michałowice 3 października, 15:30 (100)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-5 Wiślanie Jaśkowice 3 października, 15:30 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 4-2 Garbarz Zembrzyce 3 października, 15:30 (100)
Górnik Libiąż 0-1 Iskra Klecza Dolna 3 października, 15:30 (100)
Proszowianka Proszowice 3-1 Górnik Wieliczka 4 października, 15:30 (200)
Skawinka Skawina 0-1 Jutrzenka Giebułtów 3 października, 15:00 (150)
Spójnia Osiek-Zimnodół 3-4 Wiślanka Grabie 3 października, 15:30 (100)

Kolejka 10 - 10-11 października

MKS Trzebinia/Siersza 0-0 Wiślanka Grabie 10 października, 15:00 (100)
Jutrzenka Giebułtów 1-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 10 października, 15:00 (50)
Górnik Wieliczka 1-3 Skawinka Skawina 10 października, 15:00 (100)
Iskra Klecza Dolna 1-1 Proszowianka Proszowice 10 października, 15:00 (120)
Garbarz Zembrzyce 1-1 Górnik Libiąż 10 października, 15:00 (100)
Wiślanie Jaśkowice 2-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 10 października, 15:00 (120)
Michałowianka Michałowice 3-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 10 października, 15:00 (50)
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-0 Halniak Maków Podhalański 11 października, 15:00 (80)

Kolejka 11 - 17-18 października

Halniak Maków Podhalański 0-1 MKS Trzebinia/Siersza 18 października, 15:00 (100)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-2 Sosnowianka Stanisław Dolny 17 października, 15:00 (200)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-1 Michałowianka Michałowice 17 października, 15:00 (120)
Górnik Libiąż 2-5 Wiślanie Jaśkowice 17 października, 15:00 (120)
Proszowianka Proszowice 5-1 Garbarz Zembrzyce 18 października, 15:00 (200)
Skawinka Skawina 2-0 Iskra Klecza Dolna 17 października, 15:00 (150)
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-2 Górnik Wieliczka 17 października, 15:00 (100)
Wiślanka Grabie 0-2 Jutrzenka Giebułtów 18 października, 14:00 (100)

Kolejka 12 - 24-25 października

MKS Trzebinia/Siersza 1-3 Jutrzenka Giebułtów 24 października, 15:00 (200)
Górnik Wieliczka 0-1 Wiślanka Grabie 24 października, 15:00 (120)
Iskra Klecza Dolna 0-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 24 października, 15:00 (150)
Garbarz Zembrzyce 0-5 Skawinka Skawina 24 października, 15:00 (100)
Wiślanie Jaśkowice 5-2 Proszowianka Proszowice 24 października, 15:00 (120)
Michałowianka Michałowice 2-3 Górnik Libiąż 24 października, 15:00 (70)
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-5 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 25 października, 14:00 (100)
Halniak Maków Podhalański 0-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 24 października, 15:00 (100)

Kolejka 13 - 31 października

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-6 MKS Trzebinia/Siersza 31 października, 13:30 (50)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-1 Halniak Maków Podhalański 31 października, 13:30 (80)
Górnik Libiąż 0-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 31 października, 13:30 (50)
Proszowianka Proszowice 0-3 Michałowianka Michałowice 31 października, 11:00 (100)
Skawinka Skawina 0-1 Wiślanie Jaśkowice 31 października, 13:00 (250)
Spójnia Osiek-Zimnodół 3-1 Garbarz Zembrzyce 31 października, 13:30 (50)
Wiślanka Grabie 0-1 Iskra Klecza Dolna 31 października, 13:00 (100)
Jutrzenka Giebułtów 1-0 Górnik Wieliczka 31 października, 11:00 (30)

Kolejka 14 - 7-8 listopada

MKS Trzebinia/Siersza 2-0 Górnik Wieliczka 7 listopada, 13:30 (120)
Iskra Klecza Dolna 2-0 Jutrzenka Giebułtów 7 listopada, 13:30 (80)
Garbarz Zembrzyce 0-2 Wiślanka Grabie 7 listopada, 13:00 (50)
Wiślanie Jaśkowice 3-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 7 listopada, 13:00 (50)
Michałowianka Michałowice 0-0 Skawinka Skawina 7 listopada, 13:30 (50)
Sosnowianka Stanisław Dolny 2-1 Proszowianka Proszowice 8 listopada, 13:30 (150)
Halniak Maków Podhalański 4-0 Górnik Libiąż 7 listopada, 13:30 (120)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 7 listopada, 13:30 (100)

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-0 MKS Trzebinia/Siersza 15 listopada, 12:00 (120)
Górnik Libiąż 2-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 14 listopada, 13:00 (100)
Proszowianka Proszowice 0-2 Halniak Maków Podhalański 15 listopada, 13:00 (200)
Skawinka Skawina 1-2 Sosnowianka Stanisław Dolny 14 listopada, 13:00 (100)
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-6 Michałowianka Michałowice 14 listopada, 11:00 (80)
Wiślanka Grabie 0-2 Wiślanie Jaśkowice 14 listopada, 13:00 (100)
Jutrzenka Giebułtów 2-1 Garbarz Zembrzyce 14 listopada, 11:00 (30)
Górnik Wieliczka 3-1 Iskra Klecza Dolna 14 listopada, 13:00 (80)

Kolejka 16 - 12-13 marca

MKS Trzebinia/Siersza 4-0 Iskra Klecza Dolna 12 marca, 15:00 (100)
Górnik Wieliczka 0-1 Garbarz Zembrzyce 6 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (12 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jutrzenka Giebułtów 1-1 Wiślanie Jaśkowice 12 marca, 15:00 (100)
Wiślanka Grabie 1-2 Michałowianka Michałowice 13 marca, 15:00 (100)
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 12 marca, 11:00 (80)
Skawinka Skawina 0-0 Halniak Maków Podhalański 12 marca, 15:00 (200)
Proszowianka Proszowice 0-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 13 marca, 15:00 (250)
Górnik Libiąż 0-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 12 marca, 15:00 (100)

Kolejka 17 - 19-20 marca

Górnik Libiąż 0-2 MKS Trzebinia/Siersza 19 marca, 15:00 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-2 Proszowianka Proszowice 20 marca, 12:00 (100)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3-1 Skawinka Skawina 19 marca, 15:30 (200)
Halniak Maków Podhalański 1-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 19 marca, 15:00 (150)
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-3 Wiślanka Grabie 20 marca, 15:00 (70)
Michałowianka Michałowice 2-3 Jutrzenka Giebułtów 19 marca, 15:30 (100)
Wiślanie Jaśkowice 2-0 Górnik Wieliczka 19 marca, 15:00 (150)
Garbarz Zembrzyce 0-1 Iskra Klecza Dolna 19 marca, 15:00 (120)

Kolejka 18 - 26 marca

Michałowianka Michałowice 3-0 Górnik Wieliczka 26 marca, 15:00 (80)
MKS Trzebinia/Siersza 0-1 Garbarz Zembrzyce 26 marca, 11:00 (100)
Iskra Klecza Dolna 1-5 Wiślanie Jaśkowice 26 marca, 15:00 (100)
Jutrzenka Giebułtów 3-2 Sosnowianka Stanisław Dolny 26 marca, 11:00 (80)
Wiślanka Grabie 3-2 Halniak Maków Podhalański 26 marca, 14:00 (70)
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 26 marca, 11:00 (100)
Skawinka Skawina 3-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 26 marca, 15:00 (200)
Proszowianka Proszowice 7-1 Górnik Libiąż 26 marca, 15:00 (300)

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

Proszowianka Proszowice 1-2 MKS Trzebinia/Siersza 3 kwietnia, 16:00 (350)
Górnik Libiąż 0-2 Skawinka Skawina 2 kwietnia, 15:20 (70)
spotkanie pierwotnie zaplanowane na 15:00 rozpoczęło się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu awarii autokaru gości
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 2 kwietnia, 17:00 (130)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-0 Wiślanka Grabie 2 kwietnia, 11:00 (100)
Halniak Maków Podhalański 1-1 Jutrzenka Giebułtów 2 kwietnia, 16:00 (100)
Sosnowianka Stanisław Dolny 4-1 Górnik Wieliczka 2 kwietnia, 11:00 (70)
Michałowianka Michałowice 0-0 Iskra Klecza Dolna 2 kwietnia, 17:00 (100)
Wiślanie Jaśkowice 5-0 Garbarz Zembrzyce 2 kwietnia, 15:00 (50)

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

Sosnowianka Stanisław Dolny 2-2 Iskra Klecza Dolna 10 kwietnia, 17:00 (400)
Halniak Maków Podhalański 5-0 Górnik Wieliczka 9 kwietnia, 17:00 (100)
MKS Trzebinia/Siersza 3-2 Wiślanie Jaśkowice 9 kwietnia, 11:00 (100)
Garbarz Zembrzyce 2-1 Michałowianka Michałowice 9 kwietnia, 17:00 (100)
Jutrzenka Giebułtów 1-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 9 kwietnia, 17:00 (50)
Wiślanka Grabie 2-3 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 10 kwietnia, 16:00 (100)
Spójnia Osiek-Zimnodół 3-1 Górnik Libiąż 9 kwietnia, 16:00 (50)
Skawinka Skawina 3-1 Proszowianka Proszowice 9 kwietnia, 17:00 (100)

Kolejka 21 - 16-17 kwietnia

Skawinka Skawina 0-1 MKS Trzebinia/Siersza 16 kwietnia, 17:00 (200)
Proszowianka Proszowice 6-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 17 kwietnia, 17:00 (200)
Górnik Libiąż 0-4 Wiślanka Grabie 16 kwietnia, 17:00 (80)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-1 Jutrzenka Giebułtów 16 kwietnia, 17:00 (80)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-0 Górnik Wieliczka 16 kwietnia, 11:00 (150)
Halniak Maków Podhalański 3-4 Iskra Klecza Dolna 16 kwietnia, 17:00 (150)
Sosnowianka Stanisław Dolny 2-0 Garbarz Zembrzyce 17 kwietnia, 17:00 (100)
Michałowianka Michałowice 5-1 Wiślanie Jaśkowice 16 kwietnia, 17:00 (100)

Kolejka 22 - 23-24 kwietnia

MKS Trzebinia/Siersza 1-1 Michałowianka Michałowice 23 kwietnia, 11:00 (100)
Wiślanie Jaśkowice 1-2 Sosnowianka Stanisław Dolny 23 kwietnia, 16:00 (100)
Garbarz Zembrzyce 0-1 Halniak Maków Podhalański 23 kwietnia, 17:00 (150)
Iskra Klecza Dolna 3-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 23 kwietnia, 17:00 (150)
Górnik Wieliczka 4-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 23 kwietnia, 17:00 (100)
Jutrzenka Giebułtów 8-0 Górnik Libiąż 23 kwietnia, 17:00 (70)
Wiślanka Grabie 2-2 Proszowianka Proszowice 24 kwietnia, 16:00 (200)
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-2 Skawinka Skawina 23 kwietnia, 16:00 (100)

Kolejka 23 - 30 kwietnia-1 maja

Spójnia Osiek-Zimnodół 1-4 MKS Trzebinia/Siersza 30 kwietnia, 17:00 (150)
Skawinka Skawina 1-2 Wiślanka Grabie 30 kwietnia, 17:00 (150)
Proszowianka Proszowice 0-0 Jutrzenka Giebułtów 30 kwietnia, 17:00 (250)
Górnik Libiąż 0-4 Górnik Wieliczka 30 kwietnia, 17:00 (70)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-1 Iskra Klecza Dolna 30 kwietnia, 17:00 (70)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3-0 Garbarz Zembrzyce 30 kwietnia, 13:00 (100)
Halniak Maków Podhalański 1-2 Wiślanie Jaśkowice 30 kwietnia, 17:00 (150)
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-2 Michałowianka Michałowice 30 kwietnia, 11:00 (70)

Kolejka 24 - 7-8 maja

MKS Trzebinia/Siersza 2-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 7 maja, 11:00 (100)
Michałowianka Michałowice 0-1 Halniak Maków Podhalański 7 maja, 17:30 (80)
Wiślanie Jaśkowice 1-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 7 maja, 11:00 (60)
Garbarz Zembrzyce 1-3 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 7 maja, 17:00 (100)
Iskra Klecza Dolna 4-1 Górnik Libiąż 7 maja, 17:00 (100)
Górnik Wieliczka 0-0 Proszowianka Proszowice 7 maja, 17:30 (100)
Jutrzenka Giebułtów 2-0 Skawinka Skawina 7 maja, 11:00 (60)
Wiślanka Grabie 2-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 8 maja, 16:00 (100)

Kolejka 25 - 14-15 maja

Wiślanka Grabie 3-1 MKS Trzebinia/Siersza 14 maja, 18:00 (100)
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-2 Jutrzenka Giebułtów 14 maja, 17:00 (100)
Skawinka Skawina 2-1 Górnik Wieliczka 14 maja, 17:00 (120)
Proszowianka Proszowice 3-2 Iskra Klecza Dolna 15 maja, 18:00 (150)
Górnik Libiąż 2-2 Garbarz Zembrzyce 14 maja, 18:00 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-3 Wiślanie Jaśkowice 1 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (14 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (18 maja, 18:00) odwołany
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-2 Michałowianka Michałowice 14 maja, 17:00 (50)
Halniak Maków Podhalański 1-2 Sosnowianka Stanisław Dolny 14 maja, 17:00 (100)

Kolejka 26 - 21-22 maja

MKS Trzebinia/Siersza 4-1 Halniak Maków Podhalański 21 maja, 18:00 (150)
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 22 maja, 17:00 (300)
Michałowianka Michałowice 1-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 21 maja, 18:00 (70)
Wiślanie Jaśkowice 2-0 Górnik Libiąż 21 maja, 17:00 (100)
Garbarz Zembrzyce 4-1 Proszowianka Proszowice 21 maja, 17:00 (100)
Iskra Klecza Dolna 0-1 Skawinka Skawina 21 maja, 17:00 (100)
Górnik Wieliczka 2-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 21 maja, 17:30 (100)
Jutrzenka Giebułtów 0-3 Wiślanka Grabie 21 maja, 11:00 (60)

Kolejka 27 - 25 maja

Jutrzenka Giebułtów 1-0 MKS Trzebinia/Siersza 25 maja, 18:00
Wiślanka Grabie 0-1 Górnik Wieliczka 25 maja, 18:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-1 Iskra Klecza Dolna 25 maja, 16:00
Skawinka Skawina 1-7 Garbarz Zembrzyce 25 maja, 18:00
Proszowianka Proszowice 0-0 Wiślanie Jaśkowice 25 maja, 18:00
Górnik Libiąż 0-6 Michałowianka Michałowice 25 maja, 18:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 25 maja, 18:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-2 Halniak Maków Podhalański 25 maja, 18:00

Kolejka 28 - 28-29 maja

MKS Trzebinia/Siersza 1-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 28 maja, 11:00 (80)
Halniak Maków Podhalański 1-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 28 maja, 11:00 (100)
Sosnowianka Stanisław Dolny 5-1 Górnik Libiąż 29 maja, 17:00 (70)
Michałowianka Michałowice 3-2 Proszowianka Proszowice 29 maja, 17:00 (70)
Wiślanie Jaśkowice 3-0 Skawinka Skawina 28 maja, 17:00 (400)
w Skawinie; Wiślanie gospodarzem
Garbarz Zembrzyce 0-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 28 maja, 18:00 (100)
Iskra Klecza Dolna 0-0 Wiślanka Grabie 28 maja, 17:00 (100)
Górnik Wieliczka 1-1 Jutrzenka Giebułtów 29 maja, 18:00

Kolejka 29 - 4-5 czerwca

Górnik Wieliczka 1-1 MKS Trzebinia/Siersza 4 czerwca, 18:00 (200)
Jutrzenka Giebułtów 2-1 Iskra Klecza Dolna 4 czerwca, 18:00 (70)
Wiślanka Grabie 5-0 Garbarz Zembrzyce 4 czerwca, 18:00 (100)
Spójnia Osiek-Zimnodół 0-2 Wiślanie Jaśkowice 4 czerwca, 11:00 (50)
Skawinka Skawina 3-2 Michałowianka Michałowice 4 czerwca, 18:00 (100)
Proszowianka Proszowice 2-4 Sosnowianka Stanisław Dolny 5 czerwca, 18:00 (400)
Górnik Libiąż 2-2 Halniak Maków Podhalański 4 czerwca, 18:00 (80)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 4 czerwca, 18:00 (80)

Kolejka 30 - 11-12 czerwca

MKS Trzebinia/Siersza 5-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 11 czerwca, 17:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 10-0 Górnik Libiąż 11 czerwca, 17:00
Halniak Maków Podhalański 1-5 Proszowianka Proszowice 8 czerwca, 18:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 4-1 Skawinka Skawina 11 czerwca, 17:00
Michałowianka Michałowice 7-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 11 czerwca, 17:00
Wiślanie Jaśkowice 3-2 Wiślanka Grabie 11 czerwca, 17:00
Garbarz Zembrzyce 0-0 Jutrzenka Giebułtów 11 czerwca, 17:00
Iskra Klecza Dolna 3-2 Górnik Wieliczka 11 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (IV)

III liga 2015/2016 (małopolsko-świętokrzyska)

IV liga 2015/2016 (małopolska (wschód))
IV liga 2015/2016 (świętokrzyska)

Liga okręgowa 2015/2016 (Kraków I)
Liga okręgowa 2015/2016 (Kraków II)
Liga okręgowa 2015/2016 (Kraków III)
Liga okręgowa 2015/2016 (Wadowice)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas