[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Kraków III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pcimianka Pcim 26 53 16 5 5 59-28 9 2 2 30-10 7 3 3 29-18
2.  Tempo Rzeszotary 26 50 15 5 6 54-33 9 1 3 24-11 6 4 3 30-22
3.  Raba Dobczyce 26 46 13 7 6 46-33 7 5 1 30-16 6 2 5 16-17
4.  Targowianka Targowisko 26 43 13 4 9 41-32 7 2 4 24-15 6 2 5 17-17
5.  Wolni Kłaj 26 42 13 3 10 52-51 7 1 5 25-23 6 2 5 27-28
6.  Orzeł Myślenice 26 40 12 4 10 41-37 6 2 5 18-18 6 2 5 23-19
7.  Czarni Staniątki 26 37 11 4 11 62-42 6 3 4 30-14 5 1 7 32-28
8.  Gdovia Gdów 26 35 10 5 11 34-34 5 3 5 15-15 5 2 6 19-19 2 3 1 0 1 4-2
9.  LKS Rudnik (k. Myślenic) 26 35 9 8 9 33-55 6 4 3 23-26 3 4 6 10-29 2 3 1 0 1 2-4
10.  Karpaty Siepraw 26 33 9 6 11 31-48 6 2 5 19-21 3 4 6 12-27 2 6 2 0 0 5-3
11.  Gościbia Sułkowice 26 33 9 6 11 35-48 5 3 5 14-20 4 3 6 21-28 2 0 0 0 2 3-5
12.  Hejnał Krzyszkowice 26 26 7 5 14 44-49 6 2 5 32-21 1 3 9 12-28
13.  Dziecanovia Dziekanowice 26 24 6 6 14 41-55 5 5 3 31-23 1 1 11 10-32
14.  Jordan Sum Zakliczyn 26 14 4 2 20 41-69 3 0 10 27-39 1 2 10 14-30

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Pcimianka Pcim    6-3 0-1 3-1 0-1 3-1 1-1 3-0* 0-0 2-0 3-1 2-0 4-1 3-0 
 2 Tempo Rzeszotary1-0     3-0* 0-1 2-1 3-4 2-3 1-0 5-0 1-1 2-0 1-0 1-0 2-1 
 3 Raba Dobczyce0-0 1-1     0-3* 4-3 1-0 3-1 2-2 5-1 2-1 0-0 6-0 2-0 4-4 
 4 Targowianka Targowisko0-2 3-4 3-0     1-0 1-1 4-3 3-0 1-2 3-0 2-0 1-1 1-2 1-0 
 5 Wolni Kłaj1-3 2-2 1-0 2-1     0-3* 0-1 0-4 5-1 2-4 3-2 3-2 3-0 3-0* 
 6 Orzeł Myślenice2-3 1-0 0-2 0-0 2-4     3-1 2-3 1-0 2-0 1-4 1-0 1-1 2-0 
 7 Czarni Staniątki2-0 2-0 1-1 0-0 1-2 3-4     2-1 0-1 4-0 8-0 1-2 3-0 3-3 
 8 Gdovia Gdów1-1 0-3* 2-0 0-1 0-1 1-0 0-2     4-1 1-1 2-3 1-1 2-1 1-0 
 9 LKS Rudnik (k. Myślenic)3-0* 3-3 1-1 4-1 2-2 0-2 0-9 1-0     0-0 0-3 2-1 4-3 3-1 
 10 Karpaty Siepraw0-4 1-4 1-2 2-1 1-2 0-0 4-1 1-2 1-1     3-2 2-1 2-1 1-0 
 11 Gościbia Sułkowice0-5 0-4 0-1 2-0 2-2 2-1 3-1 1-0 0-0 1-2     1-1 2-0 0-3* 
 12 Hejnał Krzyszkowice3-5 1-2 1-4 0-2 2-0 2-1 4-1 2-3 1-1 7-0 2-2     4-0 3-0 
 13 Dziecanovia Dziekanowice2-2 2-2 1-3 2-3 6-2 0-2 3-2 1-1 5-0 1-1 1-1 3-2     4-2 
 14 Jordan Sum Zakliczyn3-4 0-2 3-1 2-3 5-7 3-4 1-6 0-3* 1-2 1-2 1-3 4-1 3-1     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Czarni Staniątki 0-1 LKS Rudnik (k. Myślenic) 15 sierpnia, 17:00
Pcimianka Pcim 0-1 Wolni Kłaj 16 sierpnia, 17:00
Karpaty Siepraw 1-0 Jordan Sum Zakliczyn 15 sierpnia, 17:00
Tempo Rzeszotary 1-0 Hejnał Krzyszkowice 16 sierpnia, 17:00
Targowianka Targowisko 2-0 Gościbia Sułkowice 16 sierpnia, 17:00
Dziecanovia Dziekanowice 1-1 Gdovia Gdów 16 sierpnia, 17:00
Orzeł Myślenice 0-2 Raba Dobczyce 15 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

LKS Rudnik (k. Myślenic) 1-0 Gdovia Gdów 23 sierpnia, 17:00
Gościbia Sułkowice 2-0 Dziecanovia Dziekanowice 22 sierpnia, 17:00
Hejnał Krzyszkowice 0-2 Targowianka Targowisko 23 sierpnia, 11:00
Jordan Sum Zakliczyn 0-2 Tempo Rzeszotary 23 sierpnia, 17:00
Orzeł Myślenice 2-0 Karpaty Siepraw 22 sierpnia, 17:00
Wolni Kłaj 1-0 Raba Dobczyce 23 sierpnia, 17:00
Czarni Staniątki 2-0 Pcimianka Pcim 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Pcimianka Pcim 0-0 LKS Rudnik (k. Myślenic) 30 sierpnia, 17:00
Karpaty Siepraw 1-2 Wolni Kłaj 29 sierpnia, 17:00
Tempo Rzeszotary 3-4 Orzeł Myślenice 29 sierpnia, 17:00 (250)
Targowianka Targowisko 1-0 Jordan Sum Zakliczyn 30 sierpnia, 17:00
Dziecanovia Dziekanowice 3-2 Hejnał Krzyszkowice 29 sierpnia, 17:00
Gdovia Gdów 2-3 Gościbia Sułkowice 30 sierpnia, 17:00
Czarni Staniątki 1-1 Raba Dobczyce 29 sierpnia, 17:00 (40)

Kolejka 4 - 5-6 września

LKS Rudnik (k. Myślenic) 0-3 Gościbia Sułkowice 6 września, 16:00
Hejnał Krzyszkowice 2-3 Gdovia Gdów 5 września, 16:30
Jordan Sum Zakliczyn 3-1 Dziecanovia Dziekanowice 6 września, 16:00
Orzeł Myślenice 0-0 Targowianka Targowisko 5 września, 16:30
Wolni Kłaj 2-2 Tempo Rzeszotary 6 września, 16:00
Czarni Staniątki 4-0 Karpaty Siepraw 6 września, 16:30
Pcimianka Pcim 0-1 Raba Dobczyce 6 września, 16:30

Kolejka 5 - 12-13 września

Raba Dobczyce 5-1 LKS Rudnik (k. Myślenic) 12 września, 14:30
Karpaty Siepraw 0-4 Pcimianka Pcim 12 września, 16:00
Tempo Rzeszotary 2-3 Czarni Staniątki 12 września, 16:00
Targowianka Targowisko 1-0 Wolni Kłaj 13 września, 16:00
Dziecanovia Dziekanowice 0-2 Orzeł Myślenice 13 września, 16:30 (200)
Gdovia Gdów 1-0 Jordan Sum Zakliczyn 13 września, 16:00
Gościbia Sułkowice 1-1 Hejnał Krzyszkowice 12 września, 16:30

Kolejka 6 - 19-20 września

LKS Rudnik (k. Myślenic) 2-1 Hejnał Krzyszkowice 19 września, 16:00
Jordan Sum Zakliczyn 1-3 Gościbia Sułkowice 20 września, 16:00
Orzeł Myślenice 2-3 Gdovia Gdów 19 września, 16:00
Wolni Kłaj 3-0 Dziecanovia Dziekanowice 20 września, 16:00
Czarni Staniątki 0-0 Targowianka Targowisko 19 września, 16:00
Pcimianka Pcim 6-3 Tempo Rzeszotary 20 września, 16:00
Raba Dobczyce 2-1 Karpaty Siepraw 19 września, 16:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Karpaty Siepraw 1-1 LKS Rudnik (k. Myślenic) 26 września, 11:00
Tempo Rzeszotary 3-0 Raba Dobczyce 26 września, 15:00
(wo)
na boisku 3-2; w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Targowianka Targowisko 0-2 Pcimianka Pcim 27 września, 16:00
Dziecanovia Dziekanowice 3-2 Czarni Staniątki 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (26 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gdovia Gdów 0-1 Wolni Kłaj 27 września, 16:00
Gościbia Sułkowice 2-1 Orzeł Myślenice 26 września, 16:00
Hejnał Krzyszkowice 3-0 Jordan Sum Zakliczyn 27 września, 11:00

Kolejka 8 - 3-4 października

LKS Rudnik (k. Myślenic) 3-1 Jordan Sum Zakliczyn 4 października, 15:30
Orzeł Myślenice 1-0 Hejnał Krzyszkowice 4 października, 15:30
Wolni Kłaj 3-2 Gościbia Sułkowice 4 października, 15:00
Czarni Staniątki 2-1 Gdovia Gdów 3 października, 15:30
Pcimianka Pcim 4-1 Dziecanovia Dziekanowice 4 października, 15:30
Raba Dobczyce 0-3 Targowianka Targowisko 3 października, 15:30
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Karpaty Siepraw 1-4 Tempo Rzeszotary 3 października, 15:30

Kolejka 9 - 10-11 października

Tempo Rzeszotary 5-0 LKS Rudnik (k. Myślenic) 10 października, 15:00
Targowianka Targowisko 3-0 Karpaty Siepraw 10 października, 15:30
Dziecanovia Dziekanowice 1-3 Raba Dobczyce 10 października, 15:00
Gdovia Gdów 1-1 Pcimianka Pcim 11 października, 15:00
Gościbia Sułkowice 3-1 Czarni Staniątki 10 października, 15:00
Hejnał Krzyszkowice 2-0 Wolni Kłaj 11 października, 11:00
Jordan Sum Zakliczyn 3-4 Orzeł Myślenice 11 października, 15:00

Kolejka 10 - 17-18 października

LKS Rudnik (k. Myślenic) 0-2 Orzeł Myślenice 18 października, 15:00
Wolni Kłaj 3-0 Jordan Sum Zakliczyn 18 października, 15:00
(wo)
na boisku 0-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Czarni Staniątki 1-2 Hejnał Krzyszkowice 17 października, 15:00
Pcimianka Pcim 3-1 Gościbia Sułkowice 18 października, 15:00
Raba Dobczyce 2-2 Gdovia Gdów 17 października, 15:00
Karpaty Siepraw 2-1 Dziecanovia Dziekanowice 17 października, 15:00
Tempo Rzeszotary 0-1 Targowianka Targowisko 17 października, 15:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Targowianka Targowisko 1-2 LKS Rudnik (k. Myślenic) 25 października, 11:00
Dziecanovia Dziekanowice 2-2 Tempo Rzeszotary 24 października, 15:00
Gdovia Gdów 1-1 Karpaty Siepraw 25 października, 14:00
Gościbia Sułkowice 0-1 Raba Dobczyce 24 października, 15:00
Hejnał Krzyszkowice 3-5 Pcimianka Pcim 25 października, 11:00
Jordan Sum Zakliczyn 1-6 Czarni Staniątki 25 października, 14:00
Orzeł Myślenice 2-4 Wolni Kłaj 24 października, 15:00

Kolejka 12 - 31 października

LKS Rudnik (k. Myślenic) 2-2 Wolni Kłaj 31 października, 13:30
Czarni Staniątki 3-4 Orzeł Myślenice 31 października, 13:30
Pcimianka Pcim 3-0 Jordan Sum Zakliczyn 31 października, 13:30
Raba Dobczyce 6-0 Hejnał Krzyszkowice 31 października, 13:30
Karpaty Siepraw 3-2 Gościbia Sułkowice 31 października, 13:30
Tempo Rzeszotary 1-0 Gdovia Gdów 31 października, 13:00
Targowianka Targowisko 1-2 Dziecanovia Dziekanowice 31 października, 13:30

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Dziecanovia Dziekanowice 5-0 LKS Rudnik (k. Myślenic) 7 listopada, 13:30
Gdovia Gdów 0-1 Targowianka Targowisko 8 listopada, 13:30
Gościbia Sułkowice 0-4 Tempo Rzeszotary 7 listopada, 13:30
Hejnał Krzyszkowice 7-0 Karpaty Siepraw 8 listopada, 11:00
Jordan Sum Zakliczyn 3-1 Raba Dobczyce 8 listopada, 13:30
Orzeł Myślenice 2-3 Pcimianka Pcim 7 listopada, 13:30
Wolni Kłaj 0-1 Czarni Staniątki 8 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 26 marca

Raba Dobczyce 1-0 Orzeł Myślenice 26 marca, 13:30
LKS Rudnik (k. Myślenic) 0-9 Czarni Staniątki 26 marca, 14:00
Wolni Kłaj 1-3 Pcimianka Pcim 28 marca, 15:00
Jordan Sum Zakliczyn 1-2 Karpaty Siepraw 26 marca, 15:00
Hejnał Krzyszkowice 1-2 Tempo Rzeszotary 26 marca, 11:00
Gościbia Sułkowice 2-0 Targowianka Targowisko 26 marca, 11:00
Gdovia Gdów 2-1 Dziecanovia Dziekanowice 26 marca, 12:00

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Gdovia Gdów 4-1 LKS Rudnik (k. Myślenic) 2 kwietnia, 17:00
Dziecanovia Dziekanowice 1-1 Gościbia Sułkowice 2 kwietnia, 16:00
Targowianka Targowisko 1-1 Hejnał Krzyszkowice 3 kwietnia, 17:00
Tempo Rzeszotary 2-1 Jordan Sum Zakliczyn 2 kwietnia, 17:00
Karpaty Siepraw 0-0 Orzeł Myślenice 2 kwietnia, 16:00 (150)
Raba Dobczyce 4-3 Wolni Kłaj 2 kwietnia, 16:00
Pcimianka Pcim 1-1 Czarni Staniątki 3 kwietnia, 16:30

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Raba Dobczyce 3-1 Czarni Staniątki 9 kwietnia, 16:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 3-0 Pcimianka Pcim 10 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 0-0; od 70. minuty w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
Wolni Kłaj 2-4 Karpaty Siepraw 10 kwietnia, 16:00
Orzeł Myślenice 1-0 Tempo Rzeszotary 9 kwietnia, 17:00
Jordan Sum Zakliczyn 2-3 Targowianka Targowisko 10 kwietnia, 17:00
Hejnał Krzyszkowice 4-0 Dziecanovia Dziekanowice 9 kwietnia, 16:00
Gościbia Sułkowice 1-0 Gdovia Gdów 9 kwietnia, 16:30

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Gościbia Sułkowice 0-0 LKS Rudnik (k. Myślenic) 16 kwietnia, 16:30
Gdovia Gdów 1-1 Hejnał Krzyszkowice 16 kwietnia, 17:00
Dziecanovia Dziekanowice 4-2 Jordan Sum Zakliczyn 16 kwietnia, 17:00
Targowianka Targowisko 1-1 Orzeł Myślenice 17 kwietnia, 17:00
Tempo Rzeszotary 2-1 Wolni Kłaj 16 kwietnia, 17:00
Karpaty Siepraw 4-1 Czarni Staniątki 16 kwietnia, 17:00
Raba Dobczyce 0-0 Pcimianka Pcim 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 23-24 kwietnia

LKS Rudnik (k. Myślenic) 1-1 Raba Dobczyce 23 kwietnia, 17:00
Pcimianka Pcim 2-0 Karpaty Siepraw 24 kwietnia, 16:30
Czarni Staniątki 2-0 Tempo Rzeszotary 23 kwietnia, 17:00
Wolni Kłaj 2-1 Targowianka Targowisko 24 kwietnia, 17:00
Orzeł Myślenice 1-1 Dziecanovia Dziekanowice 22 kwietnia, 20:00
na bocznym boisku Sport Myślenice
Jordan Sum Zakliczyn 0-3 Gdovia Gdów 24 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-1; od 70. minuty w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Hejnał Krzyszkowice 2-2 Gościbia Sułkowice 24 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Hejnał Krzyszkowice 1-1 LKS Rudnik (k. Myślenic) 30 kwietnia, 16:00
Gościbia Sułkowice 0-3 Jordan Sum Zakliczyn 30 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-1; od 80. minuty w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Gdovia Gdów 1-0 Orzeł Myślenice 30 kwietnia, 17:30
Dziecanovia Dziekanowice 6-2 Wolni Kłaj 30 kwietnia, 17:00
Targowianka Targowisko 4-3 Czarni Staniątki 30 kwietnia, 17:00
Tempo Rzeszotary 1-0 Pcimianka Pcim 30 kwietnia, 17:00
Karpaty Siepraw 1-2 Raba Dobczyce 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 7-8 maja

LKS Rudnik (k. Myślenic) 0-0 Karpaty Siepraw 8 maja, 17:00
Raba Dobczyce 1-1 Tempo Rzeszotary 7 maja, 17:00
Pcimianka Pcim 3-1 Targowianka Targowisko 8 maja, 17:00
Czarni Staniątki 3-0 Dziecanovia Dziekanowice 7 maja, 17:00
Wolni Kłaj 0-4 Gdovia Gdów 8 maja, 17:00
Orzeł Myślenice 1-4 Gościbia Sułkowice 8 maja, 17:00
Jordan Sum Zakliczyn 4-1 Hejnał Krzyszkowice 8 maja, 17:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

Jordan Sum Zakliczyn 1-2 LKS Rudnik (k. Myślenic) 15 maja, 18:00
Hejnał Krzyszkowice 2-1 Orzeł Myślenice 15 maja, 11:00
Gościbia Sułkowice 2-2 Wolni Kłaj 14 maja, 17:00
Gdovia Gdów 0-2 Czarni Staniątki 25 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (14 maja, 18:00) odwołany
Dziecanovia Dziekanowice 2-2 Pcimianka Pcim 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (14 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Targowianka Targowisko 3-0 Raba Dobczyce 15 maja, 18:00
Tempo Rzeszotary 1-1 Karpaty Siepraw 25 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (14 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 22 - 21-22 maja

LKS Rudnik (k. Myślenic) 3-3 Tempo Rzeszotary 22 maja, 17:00
Karpaty Siepraw 2-1 Targowianka Targowisko 22 maja, 16:00
Raba Dobczyce 2-0 Dziecanovia Dziekanowice 21 maja, 17:00
Pcimianka Pcim 3-0 Gdovia Gdów 22 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Czarni Staniątki 8-0 Gościbia Sułkowice 21 maja, 17:00
Wolni Kłaj 3-2 Hejnał Krzyszkowice 22 maja, 17:00
Orzeł Myślenice 2-0 Jordan Sum Zakliczyn 21 maja, 13:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

Orzeł Myślenice 1-0 LKS Rudnik (k. Myślenic) 28 maja, 18:00
Jordan Sum Zakliczyn 5-7 Wolni Kłaj 29 maja, 18:00
Hejnał Krzyszkowice 4-1 Czarni Staniątki 28 maja, 18:00
Gościbia Sułkowice 0-5 Pcimianka Pcim 28 maja, 17:00
Gdovia Gdów 2-0 Raba Dobczyce 28 maja, 18:00
Dziecanovia Dziekanowice 1-1 Karpaty Siepraw 28 maja, 18:00
Targowianka Targowisko 3-4 Tempo Rzeszotary 28 maja, 18:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

LKS Rudnik (k. Myślenic) 4-1 Targowianka Targowisko 5 czerwca, 17:30
Tempo Rzeszotary 1-0 Dziecanovia Dziekanowice 5 czerwca, 17:00
Karpaty Siepraw 1-2 Gdovia Gdów 4 czerwca, 17:00
Raba Dobczyce 0-0 Gościbia Sułkowice 5 czerwca, 13:30
Pcimianka Pcim 2-0 Hejnał Krzyszkowice 5 czerwca, 17:00
Czarni Staniątki 3-3 Jordan Sum Zakliczyn 4 czerwca, 18:00
Wolni Kłaj 0-3 Orzeł Myślenice 5 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Wolni Kłaj 5-1 LKS Rudnik (k. Myślenic) 11 czerwca, 17:00
Orzeł Myślenice 3-1 Czarni Staniątki 11 czerwca, 18:00
Jordan Sum Zakliczyn 3-4 Pcimianka Pcim 11 czerwca, 18:00
Hejnał Krzyszkowice 1-4 Raba Dobczyce 12 czerwca, 11:00
Gościbia Sułkowice 1-2 Karpaty Siepraw 11 czerwca, 11:00
Gdovia Gdów 0-3 Tempo Rzeszotary 11 czerwca, 18:00
(wo)
na boisku 5-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Dziecanovia Dziekanowice 2-3 Targowianka Targowisko 11 czerwca, 18:00

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

LKS Rudnik (k. Myślenic) 4-3 Dziecanovia Dziekanowice 18 czerwca, 17:00
Targowianka Targowisko 3-0 Gdovia Gdów 18 czerwca, 17:00
Tempo Rzeszotary 2-0 Gościbia Sułkowice 18 czerwca, 17:00
Karpaty Siepraw 2-1 Hejnał Krzyszkowice 18 czerwca, 17:00
Raba Dobczyce 4-4 Jordan Sum Zakliczyn 18 czerwca, 17:00
Pcimianka Pcim 3-1 Orzeł Myślenice 18 czerwca, 17:00
Czarni Staniątki 1-2 Wolni Kłaj 18 czerwca, 17:00

IV liga 2015/2016 (małopolska (zachód))

Liga okręgowa 2015/2016 (Kraków I)
Liga okręgowa 2015/2016 (Kraków II)
Liga okręgowa 2015/2016 (Wadowice)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas