[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Kraków I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  TS Węgrzce 26 60 18 6 2 64-24 10 3 0 37-10 8 3 2 27-14
2.  Zieleńczanka Zielonki 26 46 14 4 8 70-49 7 3 3 37-21 7 1 5 33-28
3.  Sokół Kocmyrzów Baranówka 26 43 13 4 9 66-56 8 2 3 44-26 5 2 6 22-30
4.  Orzeł Iwanowice 26 42 11 9 6 43-30 7 4 2 27-16 4 5 4 16-14
5.  Prądniczanka Kraków 26 41 12 5 9 61-56 6 3 4 35-27 6 2 5 26-29
6.  Grębałowianka Kraków 26 40 11 7 8 59-41 9 3 1 41-16 2 4 7 18-25
7.  Przebój Wolbrom 26 33 9 6 11 34-49 6 3 4 14-20 3 3 7 20-29 2 4 1 1 0 3-2
8.  Bronowianka Kraków 26 33 9 6 11 52-39 8 2 3 38-16 1 4 8 14-23 2 1 0 1 1 2-3
9.  Leśnik Gorenice 26 32 9 5 12 40-55 6 2 5 23-21 3 3 7 17-34
10.  IKS Olkusz 26 31 9 4 13 39-46 4 2 7 17-19 5 2 6 22-27 2 3 1 0 1 3-2
11.  Piliczanka Pilica 26 31 8 7 11 33-38 2 4 7 14-18 6 3 4 19-20 2 3 1 0 1 2-3
12.  Przemsza Klucze 26 30 7 9 10 39-50 4 6 3 21-20 3 3 7 18-30
13.  Pogoń Miechów 26 28 7 7 12 41-52 4 1 8 19-26 3 6 4 22-26
14.  Trzy Korony Żarnowiec 26 13 2 7 17 23-79 2 5 6 12-29 0 2 11 11-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 TS Węgrzce    2-1 2-0 1-0 1-1 1-1 5-1 1-0 5-0 2-1 2-2 3-0 6-2 6-1 
 2 Zieleńczanka Zielonki0-1     2-1 1-1 5-2 3-1 5-0 3-3 1-3 5-3 1-2 3-2 1-1 7-1 
 3 Sokół Kocmyrzów Baranówka2-1 4-4     6-5 7-1 1-2 3-2 3-2 4-0 1-2 0-2 4-1 1-1 8-3 
 4 Orzeł Iwanowice2-2 2-3 1-0     4-1 1-1 1-0 2-1 2-2 2-1 2-1 1-1 2-3 5-0 
 5 Prądniczanka Kraków4-4 1-6 6-1 0-0     3-2 3-1 1-3 5-1 2-2 1-3 3-1 1-2 5-1 
 6 Grębałowianka Kraków1-2 6-2 5-3 1-0 1-1     1-1 2-1 7-1 1-1 3-1 4-1 3-2 6-0 
 7 Przebój Wolbrom0-3* 2-1 0-3 0-0 0-5 2-1     1-0 1-0 1-2 0-0 2-2 3-2 2-1 
 8 Bronowianka Kraków2-1 5-1 5-0 1-1 1-2 3-2 2-2     1-4 5-1 6-0 4-0 1-2 2-0 
 9 Leśnik Gorenice1-4 1-2 1-2 1-2 2-1 5-3 0-0 1-0     3-1 0-2 3-1 2-2 3-1 
 10 IKS Olkusz0-1 0-5 1-2 0-1 5-0 2-1 1-3 1-1 2-0     0-1 1-2 2-2 2-0 
 11 Piliczanka Pilica1-2 2-3 2-3 1-1 0-1 0-0 1-2 3-0 1-0 1-3     1-2 1-1 0-0 
 12 Przemsza Klucze1-1 2-0 2-2 2-1 2-3 0-1 3-2 2-2 2-2 0-2 2-1     2-2 1-1 
 13 Pogoń Miechów0-1 0-2 1-3 0-2 0-2 3-3 4-2 3-1 1-2 3-0 1-2 0-4     3-2 
 14 Trzy Korony Żarnowiec0-4 1-3 2-2 0-2 1-6 1-0 0-4 0-0 2-2 1-3 2-2 1-1 1-0     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Trzy Korony Żarnowiec 0-0 Bronowianka Kraków 15 sierpnia, 17:30
Przebój Wolbrom 1-2 IKS Olkusz 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Iwanowice 1-1 Przemsza Klucze 16 sierpnia, 17:00
na boisku Prądniczanki
Grębałowianka Kraków 1-1 Prądniczanka Kraków 15 sierpnia, 17:30
Pogoń Miechów 1-2 Leśnik Gorenice 16 sierpnia, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-1 TS Węgrzce 15 sierpnia, 17:30
Zieleńczanka Zielonki 1-2 Piliczanka Pilica 16 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Bronowianka Kraków 6-0 Piliczanka Pilica 23 sierpnia, 17:00
TS Węgrzce 2-1 Zieleńczanka Zielonki 23 sierpnia, 17:30
Leśnik Gorenice 1-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 23 sierpnia, 11:00
Prądniczanka Kraków 1-2 Pogoń Miechów 22 sierpnia, 15:00
Przemsza Klucze 0-1 Grębałowianka Kraków 22 sierpnia, 17:00
IKS Olkusz 0-1 Orzeł Iwanowice 22 sierpnia, 17:00 (100)
Trzy Korony Żarnowiec 0-4 Przebój Wolbrom 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Przebój Wolbrom 1-0 Bronowianka Kraków 30 sierpnia, 17:00
Orzeł Iwanowice 5-0 Trzy Korony Żarnowiec 30 sierpnia, 17:00
w Biskupicach
Grębałowianka Kraków 1-1 IKS Olkusz 29 sierpnia, 17:00
Pogoń Miechów 0-4 Przemsza Klucze 30 sierpnia, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 7-1 Prądniczanka Kraków 29 sierpnia, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 1-3 Leśnik Gorenice 29 sierpnia, 17:00
Piliczanka Pilica 1-2 TS Węgrzce 29 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Bronowianka Kraków 2-1 TS Węgrzce 6 września, 16:30
Leśnik Gorenice 0-2 Piliczanka Pilica 6 września, 11:00
Prądniczanka Kraków 1-6 Zieleńczanka Zielonki 5 września, 13:00
Przemsza Klucze 2-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 5 września, 14:30
IKS Olkusz 2-2 Pogoń Miechów 5 września, 16:30
Trzy Korony Żarnowiec 1-0 Grębałowianka Kraków 5 września, 16:30
Przebój Wolbrom 0-0 Orzeł Iwanowice 5 września, 16:30

Kolejka 5 - 12-13 września

Orzeł Iwanowice 2-1 Bronowianka Kraków 12 września, 16:00
Grębałowianka Kraków 1-1 Przebój Wolbrom 12 września, 16:30
Pogoń Miechów 3-2 Trzy Korony Żarnowiec 12 września, 16:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-2 IKS Olkusz 13 września, 16:30
Piliczanka Pilica 0-1 Prądniczanka Kraków 12 września, 16:30
TS Węgrzce 5-0 Leśnik Gorenice 12 września, 16:30
Przemsza Klucze 2-0 Zieleńczanka Zielonki 13 września, 16:30

Kolejka 6 - 19-20 września

Bronowianka Kraków 1-4 Leśnik Gorenice 19 września, 16:00
Prądniczanka Kraków 4-4 TS Węgrzce 19 września, 16:00
Przemsza Klucze 2-1 Piliczanka Pilica 19 września, 16:00
IKS Olkusz 0-5 Zieleńczanka Zielonki 19 września, 16:00
Trzy Korony Żarnowiec 2-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 19 września, 16:00
Przebój Wolbrom 3-2 Pogoń Miechów 19 września, 16:00
Orzeł Iwanowice 1-1 Grębałowianka Kraków 20 września, 16:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Grębałowianka Kraków 2-1 Bronowianka Kraków 26 września, 16:00
Pogoń Miechów 0-2 Orzeł Iwanowice 26 września, 16:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-2 Przebój Wolbrom 26 września, 16:00
Zieleńczanka Zielonki 7-1 Trzy Korony Żarnowiec 26 września, 16:00
Piliczanka Pilica 1-3 IKS Olkusz 26 września, 16:00
TS Węgrzce 3-0 Przemsza Klucze 26 września, 16:00
Leśnik Gorenice 2-1 Prądniczanka Kraków 27 września, 11:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Bronowianka Kraków 1-2 Prądniczanka Kraków 3 października, 15:30
Przemsza Klucze 2-2 Leśnik Gorenice 3 października, 15:30
IKS Olkusz 0-1 TS Węgrzce 3 października, 15:30
Trzy Korony Żarnowiec 2-2 Piliczanka Pilica 4 października, 15:30
Przebój Wolbrom 2-1 Zieleńczanka Zielonki 3 października, 15:30
Orzeł Iwanowice 1-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 11 listopada, 13:00
Grębałowianka Kraków 3-2 Pogoń Miechów 3 października, 15:30

Kolejka 9 - 10-11 października

Pogoń Miechów 3-1 Bronowianka Kraków 10 października, 15:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-2 Grębałowianka Kraków 10 października, 11:00
Zieleńczanka Zielonki 1-1 Orzeł Iwanowice 10 października, 15:00
Piliczanka Pilica 1-2 Przebój Wolbrom 10 października, 11:00
TS Węgrzce 6-1 Trzy Korony Żarnowiec 10 października, 15:00
Leśnik Gorenice 3-1 IKS Olkusz 11 października, 11:00
Prądniczanka Kraków 3-1 Przemsza Klucze 11 października, 15:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Bronowianka Kraków 4-0 Przemsza Klucze 18 października, 15:00
IKS Olkusz 5-0 Prądniczanka Kraków 17 października, 15:00
Trzy Korony Żarnowiec 2-2 Leśnik Gorenice 17 października, 15:00
Przebój Wolbrom 0-3 TS Węgrzce 17 października, 15:00
(wo)
na boisku 0-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Orzeł Iwanowice 2-1 Piliczanka Pilica 18 października, 15:00
Grębałowianka Kraków 6-2 Zieleńczanka Zielonki 17 października, 11:00
Pogoń Miechów 1-3 Sokół Kocmyrzów Baranówka 17 października, 15:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-2 Bronowianka Kraków 24 października, 15:00
Zieleńczanka Zielonki 1-1 Pogoń Miechów 24 października, 15:00
Piliczanka Pilica 0-0 Grębałowianka Kraków 24 października, 11:30
TS Węgrzce 1-0 Orzeł Iwanowice 24 października, 15:00
Leśnik Gorenice 0-0 Przebój Wolbrom 25 października, 11:00
Prądniczanka Kraków 5-1 Trzy Korony Żarnowiec 24 października, 14:30
Przemsza Klucze 0-2 IKS Olkusz 24 października, 15:00

Kolejka 12 - 31 października

Bronowianka Kraków 5-1 IKS Olkusz 31 października, 11:00
Trzy Korony Żarnowiec 1-1 Przemsza Klucze 31 października, 13:30
Przebój Wolbrom 0-5 Prądniczanka Kraków 31 października, 13:30
Orzeł Iwanowice 2-2 Leśnik Gorenice 31 października, 11:00
Grębałowianka Kraków 1-2 TS Węgrzce 31 października, 11:00
Pogoń Miechów 1-2 Piliczanka Pilica 31 października, 13:30
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4-4 Zieleńczanka Zielonki 31 października, 11:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Zieleńczanka Zielonki 3-3 Bronowianka Kraków 7 listopada, 13:30
Piliczanka Pilica 2-3 Sokół Kocmyrzów Baranówka 7 listopada, 11:30
TS Węgrzce 6-2 Pogoń Miechów 7 listopada, 11:00
Leśnik Gorenice 5-3 Grębałowianka Kraków 8 listopada, 11:00
Prądniczanka Kraków 0-0 Orzeł Iwanowice 7 listopada, 12:00
Przemsza Klucze 3-2 Przebój Wolbrom 7 listopada, 13:30
IKS Olkusz 2-0 Trzy Korony Żarnowiec 7 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 26 marca

Bronowianka Kraków 2-0 Trzy Korony Żarnowiec 26 marca, 11:00
IKS Olkusz 1-3 Przebój Wolbrom 26 marca, 15:00
Przemsza Klucze 2-1 Orzeł Iwanowice 26 marca, 11:00
Prądniczanka Kraków 3-2 Grębałowianka Kraków 26 marca, 12:00
Leśnik Gorenice 2-2 Pogoń Miechów 26 marca, 12:00
TS Węgrzce 2-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 26 marca, 11:00 (120)
Piliczanka Pilica 2-3 Zieleńczanka Zielonki 26 marca, 11:00

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Piliczanka Pilica 3-0 Bronowianka Kraków 2 kwietnia, 16:00
Zieleńczanka Zielonki 0-1 TS Węgrzce 2 kwietnia, 16:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4-0 Leśnik Gorenice 2 kwietnia, 17:00
Pogoń Miechów 0-2 Prądniczanka Kraków 2 kwietnia, 16:00 (100)
Grębałowianka Kraków 4-1 Przemsza Klucze 2 kwietnia, 16:30
Orzeł Iwanowice 2-1 IKS Olkusz 3 kwietnia, 17:00
Przebój Wolbrom 2-1 Trzy Korony Żarnowiec 3 kwietnia, 16:30

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Bronowianka Kraków 2-2 Przebój Wolbrom 9 kwietnia, 17:00
Trzy Korony Żarnowiec 0-2 Orzeł Iwanowice 10 kwietnia, 16:00
IKS Olkusz 2-1 Grębałowianka Kraków 9 kwietnia, 17:00
Przemsza Klucze 2-2 Pogoń Miechów 9 kwietnia, 17:00
Prądniczanka Kraków 6-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 9 kwietnia, 13:00
Leśnik Gorenice 1-2 Zieleńczanka Zielonki 10 kwietnia, 17:00
TS Węgrzce 2-2 Piliczanka Pilica 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

TS Węgrzce 1-0 Bronowianka Kraków 16 kwietnia, 17:00
Piliczanka Pilica 1-0 Leśnik Gorenice 16 kwietnia, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 5-2 Prądniczanka Kraków 16 kwietnia, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4-1 Przemsza Klucze 16 kwietnia, 17:00
Pogoń Miechów 3-0 IKS Olkusz 16 kwietnia, 17:00 (150)
Grębałowianka Kraków 6-0 Trzy Korony Żarnowiec 16 kwietnia, 17:00
Orzeł Iwanowice 1-0 Przebój Wolbrom 17 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 23-24 kwietnia

Zieleńczanka Zielonki 3-2 Przemsza Klucze 23 kwietnia, 17:00
Bronowianka Kraków 1-1 Orzeł Iwanowice 24 kwietnia, 17:00
Przebój Wolbrom 2-1 Grębałowianka Kraków 23 kwietnia, 17:00
Trzy Korony Żarnowiec 1-0 Pogoń Miechów 23 kwietnia, 17:00
IKS Olkusz 1-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 23 kwietnia, 17:00
Prądniczanka Kraków 1-3 Piliczanka Pilica 23 kwietnia, 12:30
Leśnik Gorenice 1-4 TS Węgrzce 24 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Leśnik Gorenice 1-0 Bronowianka Kraków 30 kwietnia, 17:00
TS Węgrzce 1-1 Prądniczanka Kraków 30 kwietnia, 11:00
Piliczanka Pilica 1-2 Przemsza Klucze 30 kwietnia, 11:00
Zieleńczanka Zielonki 5-3 IKS Olkusz 30 kwietnia, 17:30
Sokół Kocmyrzów Baranówka 8-3 Trzy Korony Żarnowiec 30 kwietnia, 11:00
Pogoń Miechów 4-2 Przebój Wolbrom 30 kwietnia, 17:00
Grębałowianka Kraków 1-0 Orzeł Iwanowice 30 kwietnia, 12:00

Kolejka 20 - 7-8 maja

Bronowianka Kraków 3-2 Grębałowianka Kraków 7 maja, 17:30
Orzeł Iwanowice 2-3 Pogoń Miechów 8 maja, 17:30
Przebój Wolbrom 0-3 Sokół Kocmyrzów Baranówka 7 maja, 17:00
Trzy Korony Żarnowiec 1-3 Zieleńczanka Zielonki 7 maja, 17:00
IKS Olkusz 0-1 Piliczanka Pilica 7 maja, 17:30
Przemsza Klucze 1-1 TS Węgrzce 3 maja, 17:30
Prądniczanka Kraków 5-1 Leśnik Gorenice 7 maja, 12:30

Kolejka 21 - 14-15 maja

Prądniczanka Kraków 1-3 Bronowianka Kraków 14 maja, 14:00
Leśnik Gorenice 3-1 Przemsza Klucze 14 maja, 18:00
TS Węgrzce 2-1 IKS Olkusz 14 maja, 18:00
Piliczanka Pilica 0-0 Trzy Korony Żarnowiec 14 maja, 16:00
Zieleńczanka Zielonki 5-0 Przebój Wolbrom 14 maja, 18:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 6-5 Orzeł Iwanowice 13 maja, 18:00
Pogoń Miechów 3-3 Grębałowianka Kraków 14 maja, 18:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

Bronowianka Kraków 1-2 Pogoń Miechów 21 maja, 17:00
Grębałowianka Kraków 5-3 Sokół Kocmyrzów Baranówka 21 maja, 18:00
Orzeł Iwanowice 2-3 Zieleńczanka Zielonki 22 maja, 18:00
Przebój Wolbrom 0-0 Piliczanka Pilica 21 maja, 18:00
Trzy Korony Żarnowiec 0-4 TS Węgrzce 22 maja, 16:00
IKS Olkusz 2-0 Leśnik Gorenice 21 maja, 18:00
Przemsza Klucze 2-3 Prądniczanka Kraków 21 maja, 18:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

Przemsza Klucze 2-2 Bronowianka Kraków 28 maja, 18:00
Prądniczanka Kraków 2-2 IKS Olkusz 29 maja, 18:00
Leśnik Gorenice 3-1 Trzy Korony Żarnowiec 28 maja, 18:00
TS Węgrzce 5-1 Przebój Wolbrom 28 maja, 11:00
Piliczanka Pilica 1-1 Orzeł Iwanowice 29 maja, 18:00
Zieleńczanka Zielonki 3-1 Grębałowianka Kraków 28 maja, 18:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-1 Pogoń Miechów 28 maja, 11:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Bronowianka Kraków 5-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 2 czerwca, 18:00
Pogoń Miechów 0-2 Zieleńczanka Zielonki 4 czerwca, 18:00
Grębałowianka Kraków 3-1 Piliczanka Pilica 4 czerwca, 18:00
Orzeł Iwanowice 2-2 TS Węgrzce 5 czerwca, 18:00
Przebój Wolbrom 1-0 Leśnik Gorenice 4 czerwca, 18:00
Trzy Korony Żarnowiec 1-6 Prądniczanka Kraków 4 czerwca, 18:00
IKS Olkusz 1-2 Przemsza Klucze 4 czerwca, 18:00

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

IKS Olkusz 1-1 Bronowianka Kraków 11 czerwca, 17:00
Przemsza Klucze 1-1 Trzy Korony Żarnowiec 11 czerwca, 18:00
Prądniczanka Kraków 3-1 Przebój Wolbrom 10 czerwca, 18:30
Leśnik Gorenice 1-2 Orzeł Iwanowice 11 czerwca, 18:00
TS Węgrzce 1-1 Grębałowianka Kraków 11 czerwca, 11:00
Piliczanka Pilica 1-1 Pogoń Miechów 11 czerwca, 18:00
Zieleńczanka Zielonki 2-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 9 czerwca, 18:30

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Bronowianka Kraków 5-1 Zieleńczanka Zielonki 15 czerwca, 18:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-2 Piliczanka Pilica 18 czerwca, 17:00
Pogoń Miechów 0-1 TS Węgrzce 25 maja, 18:00
Grębałowianka Kraków 7-1 Leśnik Gorenice 18 czerwca, 17:00
Orzeł Iwanowice 4-1 Prądniczanka Kraków 8 czerwca, 18:00
Przebój Wolbrom 2-2 Przemsza Klucze 18 czerwca, 17:00
Trzy Korony Żarnowiec 1-3 IKS Olkusz 18 czerwca, 17:00

IV liga 2015/2016 (małopolska (zachód))

Liga okręgowa 2015/2016 (Kraków II)
Liga okręgowa 2015/2016 (Kraków III)
Liga okręgowa 2015/2016 (Wadowice)

Klasa A 2015/2016 (Olkusz)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas