[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dalin Myślenice 26 62 19 5 2 86-25 9 4 0 47-12 10 1 2 39-13
2.  Kaszowianka Kaszów 26 60 18 6 2 65-19 10 1 2 39-11 8 5 0 26-8
3.  Kmita Zabierzów 26 47 13 8 5 47-36 8 4 1 26-13 5 4 4 21-23
4.  Nadwiślan Kraków 26 42 13 3 10 58-46 9 0 4 40-24 4 3 6 18-22
5.  Prokocim Kraków 26 41 12 5 9 52-54 9 1 3 35-25 3 4 6 17-29
6.  Garbarnia II Kraków 26 39 11 6 9 67-41 7 3 3 38-12 4 3 6 29-29
7.  KS Borek (Kraków) 26 36 10 6 10 27-35 5 5 3 9-11 5 1 7 18-24
8.  Clepardia Kraków 26 34 9 7 10 56-42 6 1 6 31-16 3 6 4 25-26
9.  Piast Wołowice 26 33 8 9 9 40-47 4 6 3 20-20 4 3 6 20-27
10.  Tęcza Piekary 26 26 7 5 14 37-61 6 2 5 23-24 1 3 9 14-37 2 3 1 0 1 3-3
11.  Podgórze Kraków 26 26 7 5 14 42-57 4 3 6 22-27 3 2 8 20-30 2 3 1 0 1 3-3
12.  Świt Krzeszowice 26 25 6 7 13 44-76 4 5 4 27-25 2 2 9 17-51
13.  Zjednoczeni Branice (Kraków) 26 17 4 5 17 27-69 2 2 9 11-35 2 3 8 16-34 2 4 1 1 0 4-3
14.  Lotnik Kryspinów 26 17 4 5 17 26-66 3 4 6 17-34 1 1 11 9-32 2 1 0 1 1 3-4

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Dalin Myślenice    2-2 5-2 1-0 4-0 1-1 4-0 1-1 2-2 4-2 5-2 8-0 8-0 2-0 
 2 Kaszowianka Kaszów0-4     6-2 2-0 4-0 5-0 2-1 3-1 0-0 3-0 1-2 9-0 2-0 2-1 
 3 Kmita Zabierzów2-2 0-0     3-0* 4-0 2-1 1-3 3-3 2-1 2-1 2-0 3-1 1-1 1-0 
 4 Nadwiślan Kraków1-3 1-2 1-0     3-2 6-4 2-4 2-0 5-1 4-2 1-4 5-0 2-1 7-1 
 5 Prokocim Kraków1-4 0-3 5-3 0-4     4-3 2-0 4-4 3-0 4-0 3-1 4-1 2-1 3-1 
 6 Garbarnia II Kraków5-1 0-1 0-1 1-1 4-1     1-2 2-2 1-1 3-0 7-2 5-0 3-0 6-0 
 7 KS Borek (Kraków)2-1 0-0 1-1 0-0 0-0 1-0     0-3* 0-2 0-0 0-3 2-0 2-1 1-0 
 8 Clepardia Kraków0-2 0-1 1-2 5-0 2-3 1-2 3-2     3-0 7-1 1-1 4-0 1-2 3-0 
 9 Piast Wołowice0-3 1-1 2-2 1-0 1-1 1-2 2-0 2-0     1-1 2-1 4-4 2-4 1-1 
 10 Tęcza Piekary0-2 1-4 0-1 2-2 3-2 2-4 2-1 2-2 2-0     2-0 4-1 3-2 0-3 
 11 Podgórze Kraków2-3 1-4 0-0 0-3 0-0 4-1 2-3 5-1 1-3 3-1     1-6 1-1 2-1 
 12 Świt Krzeszowice0-3 1-5 0-0 3-5 1-2 0-0 3-1 1-1 6-2 2-2 3-3     4-0 3-1 
 13 Zjednoczeni Branice (Kraków)0-5 1-1 2-3 1-2 1-4 1-10 0-1 0-3 1-3 2-3 1-0 0-0     1-0 
 14 Lotnik Kryspinów0-6 0-2 0-4 3-1 2-2 1-1 0-0 1-4 1-5 2-1 2-1 2-4 3-3     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Kaszowianka Kaszów 2-0 Zjednoczeni Branice (Kraków) 16 sierpnia, 17:00
Lotnik Kryspinów 0-4 Kmita Zabierzów 15 sierpnia, 17:00
Tęcza Piekary 2-2 Nadwiślan Kraków 15 sierpnia, 17:30
Świt Krzeszowice 6-2 Piast Wołowice 16 września, 16:30
Dalin Myślenice 5-2 Podgórze Kraków 15 sierpnia, 16:00
Prokocim Kraków 4-3 Garbarnia II Kraków 15 sierpnia, 11:00
KS Borek (Kraków) 0-3 Clepardia Kraków 15 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-1; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Zjednoczeni Branice (Kraków) 1-10 Garbarnia II Kraków 22 sierpnia, 11:00
na boisku Grębałowianki
KS Borek (Kraków) 0-0 Prokocim Kraków 22 sierpnia, 17:00
Podgórze Kraków 5-1 Clepardia Kraków 23 sierpnia, 17:00
Piast Wołowice 0-3 Dalin Myślenice 23 sierpnia, 16:00
Nadwiślan Kraków 5-0 Świt Krzeszowice 22 sierpnia, 17:00
Kmita Zabierzów 2-1 Tęcza Piekary 22 sierpnia, 17:00
Kaszowianka Kaszów 2-1 Lotnik Kryspinów 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Lotnik Kryspinów 3-3 Zjednoczeni Branice (Kraków) 30 sierpnia, 11:00
Tęcza Piekary 1-4 Kaszowianka Kaszów 29 sierpnia, 17:00
Świt Krzeszowice 0-0 Kmita Zabierzów 29 sierpnia, 17:00
Dalin Myślenice 1-0 Nadwiślan Kraków 29 sierpnia, 17:00
Prokocim Kraków 3-1 Podgórze Kraków 29 sierpnia, 11:00
Garbarnia II Kraków 1-2 KS Borek (Kraków) 29 sierpnia, 11:00
Piast Wołowice 2-0 Clepardia Kraków 30 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Zjednoczeni Branice (Kraków) 0-1 KS Borek (Kraków) 6 września, 16:30
Podgórze Kraków 4-1 Garbarnia II Kraków 5 września, 11:00
Piast Wołowice 1-1 Prokocim Kraków 6 września, 16:00
Nadwiślan Kraków 2-0 Clepardia Kraków 5 września, 16:30
Kmita Zabierzów 2-2 Dalin Myślenice 5 września, 16:30
Kaszowianka Kaszów 9-0 Świt Krzeszowice 6 września, 16:30
Lotnik Kryspinów 2-1 Tęcza Piekary 6 września, 16:30

Kolejka 5 - 12-13 września

Tęcza Piekary 3-2 Zjednoczeni Branice (Kraków) 13 września, 16:00
Świt Krzeszowice 3-1 Lotnik Kryspinów 12 września, 16:30
Dalin Myślenice 2-2 Kaszowianka Kaszów 12 września, 12:00
Clepardia Kraków 1-2 Kmita Zabierzów 12 września, 16:30
Prokocim Kraków 0-4 Nadwiślan Kraków 12 września, 16:00
Garbarnia II Kraków 1-1 Piast Wołowice 12 września, 11:00
KS Borek (Kraków) 0-3 Podgórze Kraków 12 września, 16:30

Kolejka 6 - 19-20 września

Zjednoczeni Branice (Kraków) 1-0 Podgórze Kraków 20 września, 16:00
Piast Wołowice 2-0 KS Borek (Kraków) 20 września, 16:00
Nadwiślan Kraków 6-4 Garbarnia II Kraków 19 września, 12:00
Kmita Zabierzów 4-0 Prokocim Kraków 19 września, 16:00
Kaszowianka Kaszów 3-1 Clepardia Kraków 20 września, 16:00
Lotnik Kryspinów 0-6 Dalin Myślenice 20 września, 16:00
Tęcza Piekary 4-1 Świt Krzeszowice 20 września, 16:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Świt Krzeszowice 4-0 Zjednoczeni Branice (Kraków) 26 września, 16:00
Dalin Myślenice 4-2 Tęcza Piekary 26 września, 16:00
Clepardia Kraków 3-0 Lotnik Kryspinów 26 września, 16:00
Prokocim Kraków 0-3 Kaszowianka Kaszów 26 września, 16:00 (50)
Garbarnia II Kraków 0-1 Kmita Zabierzów 27 września, 11:00
KS Borek (Kraków) 0-0 Nadwiślan Kraków 26 września, 11:00
Podgórze Kraków 1-3 Piast Wołowice 27 września, 16:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Zjednoczeni Branice (Kraków) 1-3 Piast Wołowice 4 października, 15:30
Nadwiślan Kraków 1-4 Podgórze Kraków 3 października, 15:30
Kmita Zabierzów 1-3 KS Borek (Kraków) 3 października, 15:30
Kaszowianka Kaszów 5-0 Garbarnia II Kraków 4 października, 15:30
Lotnik Kryspinów 2-2 Prokocim Kraków 3 października, 15:30
Tęcza Piekary 2-2 Clepardia Kraków 3 października, 15:30
Świt Krzeszowice 0-3 Dalin Myślenice 3 października, 15:30

Kolejka 9 - 10-11 października

Dalin Myślenice 8-0 Zjednoczeni Branice (Kraków) 10 października, 15:00
Clepardia Kraków 4-0 Świt Krzeszowice 10 października, 15:00
Prokocim Kraków 4-0 Tęcza Piekary 10 października, 15:00
Garbarnia II Kraków 6-0 Lotnik Kryspinów 10 października, 11:00
KS Borek (Kraków) 0-0 Kaszowianka Kaszów 10 października, 15:00
Podgórze Kraków 0-0 Kmita Zabierzów 10 października, 10:00
Piast Wołowice 1-0 Nadwiślan Kraków 11 października, 15:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Zjednoczeni Branice (Kraków) 1-2 Nadwiślan Kraków 17 października, 15:00
Kmita Zabierzów 2-1 Piast Wołowice 17 października, 15:00
Kaszowianka Kaszów 1-2 Podgórze Kraków 17 października, 15:00
Lotnik Kryspinów 0-0 KS Borek (Kraków) 18 października, 14:00
Tęcza Piekary 2-4 Garbarnia II Kraków 18 października, 15:00
Świt Krzeszowice 1-2 Prokocim Kraków 17 października, 15:00
Dalin Myślenice 1-1 Clepardia Kraków 17 października, 15:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Clepardia Kraków 1-2 Zjednoczeni Branice (Kraków) 24 października, 15:00
Prokocim Kraków 1-4 Dalin Myślenice 24 października, 15:00
Garbarnia II Kraków 5-0 Świt Krzeszowice 25 października, 11:00
KS Borek (Kraków) 0-0 Tęcza Piekary 24 października, 11:00
Podgórze Kraków 2-1 Lotnik Kryspinów 24 października, 15:00
Piast Wołowice 1-1 Kaszowianka Kaszów 25 października, 14:00
Nadwiślan Kraków 1-0 Kmita Zabierzów 24 października, 15:00

Kolejka 12 - 31 października

Kaszowianka Kaszów 2-0 Nadwiślan Kraków 31 października, 13:30
Lotnik Kryspinów 1-5 Piast Wołowice 31 października, 13:30
Tęcza Piekary 2-0 Podgórze Kraków 31 października, 11:00
Świt Krzeszowice 3-1 KS Borek (Kraków) 31 października, 13:30
Dalin Myślenice 1-1 Garbarnia II Kraków 31 października, 11:00
Clepardia Kraków 2-3 Prokocim Kraków 31 października, 11:00
Kmita Zabierzów 1-1 Zjednoczeni Branice (Kraków) 31 października, 12:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Prokocim Kraków 2-1 Zjednoczeni Branice (Kraków) 7 listopada, 13:30
Garbarnia II Kraków 2-2 Clepardia Kraków 8 listopada, 11:00
KS Borek (Kraków) 2-1 Dalin Myślenice 7 listopada, 11:00
Podgórze Kraków 1-6 Świt Krzeszowice 7 listopada, 13:00
Piast Wołowice 1-1 Tęcza Piekary 8 listopada, 13:00
Nadwiślan Kraków 7-1 Lotnik Kryspinów 7 listopada, 13:30
Kmita Zabierzów 0-0 Kaszowianka Kaszów 7 listopada, 14:30

Kolejka 14 - 26 marca

Clepardia Kraków 3-2 KS Borek (Kraków) 26 marca, 11:00
Zjednoczeni Branice (Kraków) 1-1 Kaszowianka Kaszów 26 marca, 11:30
Kmita Zabierzów 1-0 Lotnik Kryspinów 26 marca, 13:00
Nadwiślan Kraków 4-2 Tęcza Piekary 26 marca, 15:30
Piast Wołowice 4-4 Świt Krzeszowice 26 marca, 15:00
Podgórze Kraków 2-3 Dalin Myślenice 26 marca, 11:00
Garbarnia II Kraków 4-1 Prokocim Kraków 26 marca, 14:00

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Garbarnia II Kraków 3-0 Zjednoczeni Branice (Kraków) 3 kwietnia, 11:00
Prokocim Kraków 2-0 KS Borek (Kraków) 2 kwietnia, 17:00
Clepardia Kraków 1-1 Podgórze Kraków 2 kwietnia, 17:00
Dalin Myślenice 2-2 Piast Wołowice 2 kwietnia, 16:30
Świt Krzeszowice 3-5 Nadwiślan Kraków 2 kwietnia, 17:00
Tęcza Piekary 0-1 Kmita Zabierzów 2 kwietnia, 16:00
Lotnik Kryspinów 0-2 Kaszowianka Kaszów 2 kwietnia, 17:00

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Clepardia Kraków 3-0 Piast Wołowice 9 kwietnia, 17:00
Zjednoczeni Branice (Kraków) 1-0 Lotnik Kryspinów 10 kwietnia, 16:00
Kaszowianka Kaszów 3-0 Tęcza Piekary 10 kwietnia, 17:00
Kmita Zabierzów 3-1 Świt Krzeszowice 9 kwietnia, 16:30
Nadwiślan Kraków 1-3 Dalin Myślenice 9 kwietnia, 17:00
Podgórze Kraków 0-0 Prokocim Kraków 9 kwietnia, 11:00
KS Borek (Kraków) 1-0 Garbarnia II Kraków 9 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

KS Borek (Kraków) 2-1 Zjednoczeni Branice (Kraków) 16 kwietnia, 17:00
Garbarnia II Kraków 7-2 Podgórze Kraków 16 kwietnia, 14:00
Prokocim Kraków 3-0 Piast Wołowice 16 kwietnia, 17:00
Clepardia Kraków 5-0 Nadwiślan Kraków 16 kwietnia, 17:00
Dalin Myślenice 5-2 Kmita Zabierzów 1 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (16 kwietnia, 17:00) odwołany / w drugim terminie (25 maja, 18:00) odwołany
Świt Krzeszowice 1-5 Kaszowianka Kaszów 16 kwietnia, 17:00
Tęcza Piekary 0-3 Lotnik Kryspinów 16 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 23-24 kwietnia

Zjednoczeni Branice (Kraków) 2-3 Tęcza Piekary 24 kwietnia, 16:00
Lotnik Kryspinów 2-4 Świt Krzeszowice 24 kwietnia, 17:00
Kaszowianka Kaszów 0-4 Dalin Myślenice 24 kwietnia, 17:00
Kmita Zabierzów 3-3 Clepardia Kraków 23 kwietnia, 17:00
Nadwiślan Kraków 3-2 Prokocim Kraków 24 kwietnia, 16:00
Piast Wołowice 1-2 Garbarnia II Kraków 23 kwietnia, 17:00
Podgórze Kraków 2-3 KS Borek (Kraków) 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Podgórze Kraków 1-1 Zjednoczeni Branice (Kraków) 30 kwietnia, 11:00
KS Borek (Kraków) 0-2 Piast Wołowice 30 kwietnia, 17:00
Garbarnia II Kraków 1-1 Nadwiślan Kraków 30 kwietnia, 13:00
Prokocim Kraków 5-3 Kmita Zabierzów 8 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:30) przerwany w 36. minucie przy stanie 2-0 z powodu złego zachowania kibiców gospodarzy / w drugim terminie dokończony
Clepardia Kraków 0-1 Kaszowianka Kaszów 30 kwietnia, 11:00
Dalin Myślenice 2-0 Lotnik Kryspinów 30 kwietnia, 11:00
Świt Krzeszowice 2-2 Tęcza Piekary 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 7-8 maja

Zjednoczeni Branice (Kraków) 0-0 Świt Krzeszowice 8 maja, 17:00
Tęcza Piekary 0-2 Dalin Myślenice 7 maja, 17:30
Lotnik Kryspinów 1-4 Clepardia Kraków 8 maja, 17:00
Kaszowianka Kaszów 4-0 Prokocim Kraków 8 maja, 17:00
Kmita Zabierzów 2-1 Garbarnia II Kraków 7 maja, 13:00
Nadwiślan Kraków 2-4 KS Borek (Kraków) 7 maja, 17:00
Piast Wołowice 2-1 Podgórze Kraków 7 maja, 17:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

Piast Wołowice 2-4 Zjednoczeni Branice (Kraków) 14 maja, 18:00
Podgórze Kraków 0-3 Nadwiślan Kraków 14 maja, 18:00
KS Borek (Kraków) 1-1 Kmita Zabierzów 14 maja, 17:30
Garbarnia II Kraków 0-1 Kaszowianka Kaszów 15 maja, 11:00
Prokocim Kraków 3-1 Lotnik Kryspinów 14 maja, 18:00
Clepardia Kraków 7-1 Tęcza Piekary 14 maja, 18:00
Dalin Myślenice 8-0 Świt Krzeszowice 14 maja, 17:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

Zjednoczeni Branice (Kraków) 0-5 Dalin Myślenice 21 maja, 11:00
Świt Krzeszowice 1-1 Clepardia Kraków 22 maja, 18:00
Tęcza Piekary 3-2 Prokocim Kraków 21 maja, 18:00
Lotnik Kryspinów 1-1 Garbarnia II Kraków 22 maja, 17:00
Kaszowianka Kaszów 2-1 KS Borek (Kraków) 22 maja, 14:00
Kmita Zabierzów 2-0 Podgórze Kraków 21 maja, 17:00
Nadwiślan Kraków 5-1 Piast Wołowice 21 maja, 17:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

Nadwiślan Kraków 2-1 Zjednoczeni Branice (Kraków) 28 maja, 17:00
Piast Wołowice 2-2 Kmita Zabierzów 26 maja, 14:00
Podgórze Kraków 1-4 Kaszowianka Kaszów 28 maja, 17:00
KS Borek (Kraków) 1-0 Lotnik Kryspinów 28 maja, 17:30
Garbarnia II Kraków 3-0 Tęcza Piekary 29 maja, 17:00
Prokocim Kraków 4-1 Świt Krzeszowice 28 maja, 18:00
Clepardia Kraków 0-2 Dalin Myślenice 28 maja, 18:00 (100)

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Zjednoczeni Branice (Kraków) 0-3 Clepardia Kraków 4 czerwca, 18:00
Dalin Myślenice 4-0 Prokocim Kraków 4 czerwca, 17:00
Świt Krzeszowice 0-0 Garbarnia II Kraków 4 czerwca, 17:00
Tęcza Piekary 2-1 KS Borek (Kraków) 4 czerwca, 18:00
Lotnik Kryspinów 2-1 Podgórze Kraków 26 maja, 11:00
Kaszowianka Kaszów 0-0 Piast Wołowice 5 czerwca, 14:00
Kmita Zabierzów 3-0 Nadwiślan Kraków 14 czerwca, 18:30
(wo)
w pierwotnym terminie (4 czerwca, 13:00) nie odbył się - goście nie dojechali / w drugim terminie goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Zjednoczeni Branice (Kraków) 2-3 Kmita Zabierzów 11 czerwca, 18:00
Nadwiślan Kraków 1-2 Kaszowianka Kaszów 11 czerwca, 17:00
Piast Wołowice 1-1 Lotnik Kryspinów 11 czerwca, 18:00
Podgórze Kraków 3-1 Tęcza Piekary 11 czerwca, 11:00
KS Borek (Kraków) 2-0 Świt Krzeszowice 11 czerwca, 17:00
Garbarnia II Kraków 5-1 Dalin Myślenice 10 czerwca, 18:00
Prokocim Kraków 4-4 Clepardia Kraków 11 czerwca, 18:00

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Zjednoczeni Branice (Kraków) 1-4 Prokocim Kraków 18 czerwca, 17:00
Clepardia Kraków 1-2 Garbarnia II Kraków 18 czerwca, 17:00
Dalin Myślenice 4-0 KS Borek (Kraków) 18 czerwca, 17:00
Świt Krzeszowice 3-3 Podgórze Kraków 18 czerwca, 17:00
Tęcza Piekary 2-0 Piast Wołowice 18 czerwca, 17:00
Lotnik Kryspinów 3-1 Nadwiślan Kraków 18 czerwca, 17:00
Kaszowianka Kaszów 6-2 Kmita Zabierzów 18 czerwca, 17:00

IV liga 2015/2016 (małopolska (zachód))

Liga okręgowa 2015/2016 (Kraków I)
Liga okręgowa 2015/2016 (Kraków III)
Liga okręgowa 2015/2016 (Wadowice)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas