[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga 2015/2016
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stal Mielec 34 69 20 9 5 56-27 13 3 1 37-12 7 6 4 19-15
2.  Znicz Pruszków 34 64 18 10 6 53-33 10 3 4 25-18 8 7 2 28-15
3.  GKS Tychy 34 59 17 8 9 46-27 10 3 4 25-15 7 5 5 21-12
4.  Wisła Puławy 34 57 16 9 9 47-30 8 5 4 30-20 8 4 5 17-10
5.  Raków Częstochowa 34 53 15 8 11 59-48 9 4 4 37-26 6 4 7 22-22 2 6 2 0 0 6-1
6.  Siarka Tarnobrzeg 34 53 16 5 13 47-43 11 2 4 26-15 5 3 9 21-28 2 0 0 0 2 1-6
7.  Puszcza Niepołomice 34 50 12 14 8 40-29 8 7 2 22-8 4 7 6 18-21 2 4 1 1 0 1-0
8.  Radomiak Radom 34 50 14 8 12 44-34 8 4 5 19-11 6 4 7 25-23 2 1 0 1 1 0-1
9.  Kotwica Kołobrzeg 34 48 12 12 10 33-33 7 8 2 17-12 5 4 8 16-21
10.  Legionovia Legionowo 34 47 13 8 13 41-35 8 5 4 23-12 5 3 9 18-23
11.  Polonia Bytom 34 44 13 6 15 42-44 8 5 4 22-20 5 1 11 20-24
12.  Błękitni Stargard Szczeciński 34 42 11 9 14 37-36 6 6 5 18-10 5 3 9 19-26
13.  ROW 1964 Rybnik 34 38 9 11 14 37-47 7 4 6 22-22 2 7 8 15-25
14.  Olimpia Zambrów 34 37 9 10 15 37-54 3 6 8 17-31 6 4 7 20-23 2 4 1 1 0 1-0
15.  Stal Stalowa Wola 34 37 9 10 15 36-48 6 5 6 22-21 3 5 9 14-27 2 1 0 1 1 0-1
16.  Nadwiślan Góra 34 34 10 4 20 38-61 7 2 8 23-28 3 2 12 15-33
17.  Gryf Wejherowo 34 33 8 9 17 35-51 5 4 8 18-23 3 5 9 17-28
18.  Okocimski KS Brzesko 34 25 7 4 23 23-71 5 1 11 13-31 2 3 12 10-40
Polonia Bytom została ukarana odjęciem jednego punktu za niespełnienie wymogów licencyjnych.
Okocimski KS Brzesko wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Zawisza Bydgoszcz nie otrzymał licencji na grę w I lidze w nowym sezonie, w związku z czym baraże o grę w I lidze zostały odwołane, a Wisła Puławy uzyskała awans bez gry.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Stal Mielec    3-1 1-0 2-0 3-0 2-0 2-1 1-1 0-1 1-1 4-3 3-2 3-0 0-0 3-0 3-0 2-1 4-1 
 2 Znicz Pruszków1-2     0-0 1-0 1-0 0-4 1-1 4-2 2-0 2-1 3-0 0-0 3-0 0-2 1-4 3-1 2-1 1-0 
 3 GKS Tychy1-0 1-1     0-2 1-2 2-1 1-1 0-1 1-1 1-2 2-1 1-0 3-1 3-2 2-0 2-0 1-0 3-0* 
 4 Wisła Puławy1-2 1-3 3-0     1-0 3-1 1-1 1-1 2-2 0-2 2-1 0-0 2-2 1-2 4-1 3-2 2-0 3-0* 
 5 Raków Częstochowa1-2 1-1 1-8 2-1     3-1 0-0 3-2 3-1 3-0 0-2 3-1 2-0 5-2 2-3 6-0 1-1 1-1 
 6 Siarka Tarnobrzeg1-1 1-1 2-0 1-0 0-3     0-1 2-4 2-1 2-0 2-1 0-1 1-0 3-0 1-0 3-1 2-1 3-0* 
 7 Puszcza Niepołomice0-0 0-1 0-0 1-1 1-1 0-3     1-0 0-0 0-0 3-0 3-1 3-0 2-1 0-0 1-0 4-0 3-0* 
 8 Radomiak Radom1-1 0-0 1-0 1-2 1-0 4-0 0-0     0-1 1-2 1-0 2-0 1-1 1-2 2-0 0-1 2-1 1-0 
 9 Kotwica Kołobrzeg1-0 1-1 0-2 0-0 3-5 0-0 0-0 0-0     1-0 1-0 2-1 3-1 0-0 1-0 0-0 2-2 2-0 
 10 Legionovia Legionowo2-0 4-0 1-0 1-2 0-0 0-1 1-2 1-1 1-1     1-0 1-2 0-0 1-0 2-0 3-2 1-1 3-0* 
 11 Polonia Bytom1-1 1-4 0-1 0-3 1-0 1-0 4-5 2-1 1-0 2-2     1-0 1-1 2-0 1-1 1-0 2-0 1-1 
 12 Błękitni Stargard Szczeciński0-0 0-0 0-1 0-0 1-2 1-2 2-1 1-0 2-0 2-0 0-0     0-0 2-0 1-2 1-1 0-1 5-0 
 13 ROW 1964 Rybnik2-0 1-1 0-0 0-1 3-1 3-2 1-2 0-3 2-1 3-2 0-1 0-4     1-1 3-0 1-0 2-2 0-1 
 14 Olimpia Zambrów0-1 0-4 1-2 0-3 1-1 0-3 0-0 3-1 1-3 2-0 1-0 3-3 1-1     0-0 1-4 0-0 3-5 
 15 Stal Stalowa Wola1-1 1-3 1-1 1-0 1-1 1-1 1-0 2-3 3-0 0-5 2-3 0-1 0-0 0-1     2-1 3-0 3-0* 
 16 Nadwiślan Góra1-3 0-2 0-4 0-1 0-2 2-2 3-2 2-1 1-0 2-0 2-1 1-2 2-1 0-2 2-2     2-3 3-0* 
 17 Gryf Wejherowo1-2 0-2 0-1 0-0 1-3 2-0 2-1 0-1 0-1 1-0 0-4 4-0 0-4 2-2 1-1 3-0     1-1 
 18 Okocimski KS Brzesko0-3* 0-3* 1-1 0-1 3-1 4-0 2-0 0-3* 0-3* 0-1 0-3* 2-1 0-3* 0-3* 1-0 0-2 0-3*     

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Olimpia Zambrów 1-1 ROW 1964 Rybnik 1 sierpnia, 17:00 (900)
Dominik Lemanek 80 - Mariusz Muszalik 55
GKS Tychy 0-2 Wisła Puławy 1 sierpnia, 19:30 (5412)
Sebastian Głaz 24, Konrad Nowak 39
Polonia Bytom 1-1 Stal Mielec 1 sierpnia, 18:00 (1197)
Jacek Broniewicz 50 (k) - Bartosz Nowak 72
Puszcza Niepołomice 0-3 Siarka Tarnobrzeg 1 sierpnia, 17:00 (475)
Szymon Martuś 3, Konrad Stępień 28, Sebastian Mandzelowski 40
Stal Stalowa Wola 2-1 Nadwiślan Góra 1 sierpnia, 18:00 (870)
Tomasz Płonka 18, Dawid Jabłoński 41 - Artur Pląskowski 45
Raków Częstochowa 1-1 Okocimski KS Brzesko 1 sierpnia, 17:00 (1645)
Piotr Malinowski 52 - Jurij Hłuszko 16
Błękitni Stargard Szczeciński 2-0 Kotwica Kołobrzeg 2 sierpnia, 17:00 (1250)
Radosław Wiśniewski 7, Rafał Gutowski 55
Gryf Wejherowo 1-0 Legionovia Legionowo 1 sierpnia, 17:00 (694)
Mateusz Kuzimski 66
Radomiak Radom 0-0 Znicz Pruszków 2 sierpnia, 17:00 (2421)
na stadionie MOSiR

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

ROW 1964 Rybnik 3-2 Legionovia Legionowo 7 sierpnia, 19:00 (585)
Paweł Mandrysz 6, Mariusz Muszalik 19, Marek Gładkowski 50 - Omar Monterde 79, Rafał Jankowski 86
Kotwica Kołobrzeg 2-2 Gryf Wejherowo 8 sierpnia, 18:00 (1197)
Jakub Księżniakiewicz 29, Mateusz Wrzesień 79 - Michał Skwiercz 54, Maciej Osłowski 90
Okocimski KS Brzesko 2-1 Błękitni Stargard Szczeciński 8 sierpnia, 17:00 (353)
Wojciech Wojcieszyński 53 (k), 70 - Robert Gajda 36 (k)
Nadwiślan Góra 0-2 Raków Częstochowa 9 sierpnia, 17:00 (400)
Wojciech Okińczyc 82, Kacper Łazaj 90
Radomiak Radom 2-0 Stal Stalowa Wola 8 sierpnia, 17:00 (1984)
Leândro 61, 70
na stadionie MOSiR
Siarka Tarnobrzeg 1-1 Znicz Pruszków 8 sierpnia, 17:00 (500)
Szymon Martuś 72 - Maciej Mysiak 76
Stal Mielec 2-1 Puszcza Niepołomice 9 sierpnia, 19:00 (2485)
Sebastian Łętocha 59 (k), Andreja Prokić 78 - Roman Stepankow 81
Wisła Puławy 2-1 Polonia Bytom 8 sierpnia, 19:30 (878)
Jarosław Niezgoda 3, Mateusz Pielach 54 - Marcin Lachowski 34
Olimpia Zambrów 1-2 GKS Tychy 8 sierpnia, 17:00 (750)
Łukasz Grzybowski 81 (k) - Łukasz Grzeszczyk 72 (k), Tomasz Boczek 79

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

GKS Tychy 3-1 ROW 1964 Rybnik 15 sierpnia, 19:30 (5883)
Łukasz Grzeszczyk 4, 49, 65 - Sebastian Siwek 82
Polonia Bytom 2-0 Olimpia Zambrów 15 sierpnia, 18:00 (932)
Łukasz Grube 22, Michał Zieliński 90
Puszcza Niepołomice 1-1 Wisła Puławy 15 sierpnia, 17:00 (322)
Mateusz Broź 17 - Jarosław Niezgoda 51
Znicz Pruszków 1-2 Stal Mielec 15 sierpnia, 18:00 (300)
Andrzej Niewulis 88 - Sebastian Łętocha 49 (k), Tomasz Prejs 90
Stal Stalowa Wola 1-1 Siarka Tarnobrzeg 16 sierpnia, 17:00 (1865)
Tomasz Płonka 47 - Marcin Stefanik 81
Raków Częstochowa 3-2 Radomiak Radom 16 sierpnia, 17:00 (1912)
Wojciech Okińczyc 1, Maksym Kowal 17, Dariusz Pawlusiński 78 - Leândro 23, 57 (k)
Błękitni Stargard Szczeciński 1-1 Nadwiślan Góra 15 sierpnia, 17:00 (500)
Robert Gajda 57 - Sławomir Musiolik 81
Gryf Wejherowo 1-1 Okocimski KS Brzesko 15 sierpnia, 17:00 (539)
Grzegorz Gicewicz 70 - Jurij Hłuszko 90
Legionovia Legionowo 1-1 Kotwica Kołobrzeg 16 sierpnia, 17:00 (208)
Rafał Jankowski 16 (k) - Jakub Poznański 33

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Okocimski KS Brzesko 0-1 Legionovia Legionowo 22 sierpnia, 17:00 (301)
Rafał Jankowski 59
Nadwiślan Góra 2-3 Gryf Wejherowo 23 sierpnia, 17:00 (300)
Sławomir Musiolik 28, Tomasz Matysek 45 - Filip Sosnowski 9, Maciej Osłowski 71, Mateusz Kuzimski 84
Radomiak Radom 2-0 Błękitni Stargard Szczeciński 21 sierpnia, 17:00 (2780)
Paweł Wolski 17, Krzysztof Ropski 58
na stadionie MOSiR
Siarka Tarnobrzeg 0-3 Raków Częstochowa 22 sierpnia, 17:00 (870)
Wojciech Okińczyc 8 (k), Dawid Kamiński 27, Peter Hoferica 53
Stal Mielec 3-0 Stal Stalowa Wola 22 sierpnia, 19:00 (3000)
Bartosz Nowak 61, Andreja Prokić 73, Sebastian Duda 90
Wisła Puławy 1-3 Znicz Pruszków 22 sierpnia, 18:00 (791)
Szymon Wiejak 89 - Mateusz Pielach 14 (s), Maciej Machalski 60, Przemysław Kita 86
Olimpia Zambrów 0-0 Puszcza Niepołomice 22 sierpnia, 17:00 (500)
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Michał Poduch
GKS Tychy 2-1 Polonia Bytom 22 sierpnia, 19:30 (8197)
Łukasz Grzeszczyk 24, Marcin Radzewicz 51 - Dawid Cempa 87
Kotwica Kołobrzeg 3-1 ROW 1964 Rybnik 22 sierpnia, 18:00 (1006)
Piotr Azikiewicz 14, Tomasz Bejuk 65, Błażej Nowak 88 - Paweł Mandrysz 79

Kolejka 5 - 26 sierpnia

Polonia Bytom 1-1 ROW 1964 Rybnik 26 sierpnia, 19:00 (1124)
Michał Zieliński 75 - Gabriel Nowak 76
mecz przerwany w 71. minucie na 10 minut z powodu awarii oświetlenia
Puszcza Niepołomice 0-0 GKS Tychy 26 sierpnia, 17:00 (574)
Znicz Pruszków 0-2 Olimpia Zambrów 26 sierpnia, 19:00 (360)
Patryk Szymański 35, Dominik Lemanek 86 (k)
Stal Stalowa Wola 1-0 Wisła Puławy 26 sierpnia, 16:00 (618)
Damian Łanucha 87 (k)
Raków Częstochowa 1-2 Stal Mielec 26 sierpnia, 17:00 (2158)
Wojciech Okińczyc 12 - Sebastian Łętocha 27, Sebastian Zalepa 37
Błękitni Stargard Szczeciński 1-2 Siarka Tarnobrzeg 26 sierpnia, 17:00 (500)
Maciej Kazimierowicz 53 - Szymon Martuś 2, 78
Gryf Wejherowo 0-1 Radomiak Radom 26 sierpnia, 18:00 (637)
Leândro 88
Legionovia Legionowo 3-2 Nadwiślan Góra 26 sierpnia, 17:00 (180)
Łukasz Kopka 20, Omar Monterde 61, Marcin Kozłowski 88 - Artur Pląskowski 54 (k), Dawid Ogrocki 90
Kotwica Kołobrzeg 2-0 Okocimski KS Brzesko 26 sierpnia, 19:00 (850)
Tomasz Bejuk 4, 85
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Waldemar Sotnicki

Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

ROW 1964 Rybnik 0-1 Okocimski KS Brzesko 29 sierpnia, 19:00 (683)
Jurij Hłuszko 78
Nadwiślan Góra 1-0 Kotwica Kołobrzeg 30 sierpnia, 17:00 (400)
Arkadiusz Kowalczyk 90
Radomiak Radom 1-2 Legionovia Legionowo 30 sierpnia, 16:00 (2938)
Leândro 23 - Rafał Jankowski 45, Mariusz Zawodziński 83
na stadionie MOSiR
Siarka Tarnobrzeg 2-1 Gryf Wejherowo 29 sierpnia, 17:00 (560)
Daniel Koczon 38, Dorian Buczek 82 - Przemysław Kostuch 55
Stal Mielec 3-2 Błękitni Stargard Szczeciński 31 sierpnia, 19:00 (3000)
Sebastian Łętocha 45, Sebastian Zalepa 70, Michał Bierzało 86 - Michał Magnuski 20, 44
Wisła Puławy 1-0 Raków Częstochowa 29 sierpnia, 18:00 (700)
Sebastian Głaz 57
Olimpia Zambrów 0-0 Stal Stalowa Wola 29 sierpnia, 16:00 (650)
GKS Tychy 1-1 Znicz Pruszków 29 sierpnia, 19:30 (7761)
Marcin Radzewicz 73 - Maksymilian Banaszewski 39
Polonia Bytom 4-5 Puszcza Niepołomice 29 sierpnia, 18:00 (911)
Marcin Lachowski 20, 75, Michał Zieliński 26, Jacek Broniewicz 53 (k) - Mateusz Broź 13, 62, 85 (k), Damian Lepiarz 33, Adrian Gębalski 89

Kolejka 7 - 5-6 września

Puszcza Niepołomice 3-0 ROW 1964 Rybnik 6 września, 16:00 (531)
Mateusz Broź 19, Adrian Gębalski 37, Marcel Kotwica 55
Znicz Pruszków 3-0 Polonia Bytom 5 września, 19:00 (700)
Arkadiusz Jędrych 29 (k), Maksymilian Banaszewski 35, Maciej Machalski 68
Stal Stalowa Wola 1-1 GKS Tychy 5 września, 16:00 (786)
Damian Łanucha 3 - Daniel Tanżyna 18
Raków Częstochowa 5-2 Olimpia Zambrów 5 września, 17:00 (1440)
Piotr Malinowski 16, 32, Kacper Łazaj 64, Maksym Kowal 81, Rafał Figiel 88 (k) - Błażej Radler 26 (s), Michał Twardowski 74
Błękitni Stargard Szczeciński 0-0 Wisła Puławy 5 września, 15:00 (500)
Gryf Wejherowo 1-2 Stal Mielec 5 września, 17:00 (689)
Przemysław Kostuch 33 - Sebastian Łętocha 10, Tomasz Prejs 57
Legionovia Legionowo 0-1 Siarka Tarnobrzeg 6 września, 17:00 (251)
Kamil Tlaga 18 (s)
Kotwica Kołobrzeg 0-0 Radomiak Radom 5 września, 18:00 (1200)
Okocimski KS Brzesko 0-2 Nadwiślan Góra 5 września, 17:00 (291)
Tomasz Matysek 61, Arkadiusz Kowalczyk 67

Kolejka 8 - 12-13 września

ROW 1964 Rybnik 1-0 Nadwiślan Góra 11 września, 19:00 (686)
Patryk Dudziński 82
Radomiak Radom 1-0 Okocimski KS Brzesko 13 września, 16:00 (3000)
Leândro 22
na stadionie MOSiR
Siarka Tarnobrzeg 2-1 Kotwica Kołobrzeg 12 września, 16:00 (550)
Daniel Koczon 31, 59 - Mateusz Świechowski 67
Stal Mielec 1-1 Legionovia Legionowo 13 września, 18:00 (2952)
Jakub Żubrowski 7 - Omar Monterde 17
Wisła Puławy 2-0 Gryf Wejherowo 12 września, 17:00 (420)
Jarosław Niezgoda 29, Konrad Nowak 63
Olimpia Zambrów 3-3 Błękitni Stargard Szczeciński 12 września, 16:00 (500)
Michał Hryszko 71, Kamil Zapolnik 80, Michał Twardowski 83 - Jakub Okuszko 34, Radosław Wiśniewski 50, Maciej Kazimierowicz 69
GKS Tychy 1-2 Raków Częstochowa 12 września, 18:00 (11 026)
Mariusz Zganiacz 26 (k) - Damian Warchoł 52, 57
Polonia Bytom 1-1 Stal Stalowa Wola 12 września, 18:00 (928)
Marcin Lachowski 56 - Michał Bogacz 58
Puszcza Niepołomice 0-1 Znicz Pruszków 12 września, 16:00 (398)
Maciej Mysiak 45

Kolejka 9 - 19-20 września

Znicz Pruszków 3-0 ROW 1964 Rybnik 19 września, 18:00 (691)
Andrzej Niewulis 11, Arkadiusz Jędrych 79, Patryk Kubicki 90
Stal Stalowa Wola 1-0 Puszcza Niepołomice 19 września, 16:00 (276)
Damian Łanucha 63
Raków Częstochowa 0-2 Polonia Bytom 19 września, 16:00 (1528)
Damian Michalik 10, Daniel Lika 67
Błękitni Stargard Szczeciński 0-1 GKS Tychy 19 września, 15:00 (550)
Łukasz Grzeszczyk 74
Gryf Wejherowo 2-2 Olimpia Zambrów 19 września, 17:00 (356)
Krzysztof Wicki 64, 76 - Kamil Zapolnik 11, Patryk Szymański 90
Legionovia Legionowo 1-2 Wisła Puławy 19 września, 16:00 (250)
Omar Monterde 66 - Jarosław Niezgoda 42, 72
Kotwica Kołobrzeg 1-0 Stal Mielec 19 września, 18:00 (920)
Mateusz Kołodziejski 69
Okocimski KS Brzesko 4-0 Siarka Tarnobrzeg 19 września, 16:00 (192)
Radosław Jacek 26, 51, Arkadiusz Lewiński 75, Paweł Pyciak 87
Nadwiślan Góra 2-1 Radomiak Radom 20 września, 16:00 (400)
Dawid Ogrocki 17, Kamil Bętkowski 89 - Leândro 32

Kolejka 10 - 26-27 września

ROW 1964 Rybnik 0-3 Radomiak Radom 26 września, 17:00 (728)
Radosław Sylwestrzak 29, Maciej Świdzikowski 73, Mateusz Radecki 90
Siarka Tarnobrzeg 3-1 Nadwiślan Góra 26 września, 16:00 (300)
Szymon Martuś 21, 81, Kamil Kościelny 64 - Artur Pląskowski 65
Stal Mielec 4-1 Okocimski KS Brzesko 26 września, 16:00 (1785)
Andreja Prokić 16, Sebastian Łętocha 31, 64, 66 - Patryk Bryła 63
Wisła Puławy 2-2 Kotwica Kołobrzeg 26 września, 16:00 (431)
Mateusz Olszak 2, Sebastian Głaz 43 (k) - Jakub Poznański 7, 62 (k)
Olimpia Zambrów 2-0 Legionovia Legionowo 26 września, 16:00 (450)
Dominik Lemanek 37, Kamil Zapolnik 67
GKS Tychy 1-0 Gryf Wejherowo 26 września, 18:00 (6684)
Michał Grunt 65
Polonia Bytom 1-0 Błękitni Stargard Szczeciński 26 września, 18:00 (827)
Damian Michalik 44
Puszcza Niepołomice 1-1 Raków Częstochowa 26 września, 16:00 (351)
Mateusz Broź 72 - Łukasz Góra 36
Znicz Pruszków 1-4 Stal Stalowa Wola 26 września, 19:00 (780)
Paweł Kaczmarek 45 - Przemysław Oziębała 11, 63, Dawid Jabłoński 90, 90

Kolejka 11 - 3-4 października

Stal Stalowa Wola 0-0 ROW 1964 Rybnik 3 października, 15:00 (870)
Raków Częstochowa 1-1 Znicz Pruszków 3 października, 15:00 (927)
Łukasz Góra 88 - Marcin Rackiewicz 74
Błękitni Stargard Szczeciński 2-1 Puszcza Niepołomice 3 października, 15:00 (500)
Piotr Wojtasiak 66, Maciej Liśkiewicz 68 (k) - Mateusz Broź 34
Gryf Wejherowo 0-4 Polonia Bytom 4 października, 14:00 (700)
Dawid Skrzypiński 42, Patryk Stefański 60, 68, Damian Michalik 74
Legionovia Legionowo 1-0 GKS Tychy 3 października, 15:00 (240)
Mariusz Zawodziński 90 (k)
Kotwica Kołobrzeg 0-0 Olimpia Zambrów 3 października, 17:00 (750)
Okocimski KS Brzesko 0-1 Wisła Puławy 3 października, 16:00 (249)
Mateusz Olszak 77
Nadwiślan Góra 1-3 Stal Mielec 4 października, 15:00 (400)
Dawid Ogrocki 45 - Łukasz Żegleń 67, Sebastian Łętocha 71, Andreja Prokić 85
Radomiak Radom 4-0 Siarka Tarnobrzeg 4 października, 15:00 (2995)
Leândro 62, Dariusz Brągiel 69, Przemysław Śliwiński 84, Michał Chrabąszcz 90
na stadionie MOSiR

Kolejka 12 - 10-11 października

ROW 1964 Rybnik 3-2 Siarka Tarnobrzeg 9 października, 18:00 (531)
Gabriel Nowak 35, Mariusz Muszalik 43 (k), Radosław Dzierbicki 81 - Szymon Martuś 4, Dorian Buczek 87
Stal Mielec 1-1 Radomiak Radom 10 października, 16:00 (2987)
Andreja Prokić 78 - David Kwiek 63
Wisła Puławy 3-2 Nadwiślan Góra 10 października, 16:00 (476)
Jarosław Niezgoda 4, 57, Mateusz Pielach 81 - Mateusz Wójcik 68, Artur Pląskowski 86
Olimpia Zambrów 3-5 Okocimski KS Brzesko 10 października, 15:00 (400)
Michał Twardowski 2, 6, Patryk Szymański 67 (k) - Sebastian Janik 5, Wojciech Wojcieszyński 25 (k), 73, Michał Hryszko 47 (s), Jurij Hłuszko 61
GKS Tychy 1-1 Kotwica Kołobrzeg 10 października, 18:00 (5521)
Dawid Błanik 68 - Michał Szubert 46
Polonia Bytom 2-2 Legionovia Legionowo 10 października, 18:00 (927)
Mariusz Malec 90, Bartłomiej Setlak 90 - Mateusz Kwiatkowski 17, Omar Monterde 51
Puszcza Niepołomice 4-0 Gryf Wejherowo 10 października, 15:00 (300)
Mateusz Broź 22, Michał Czarny 82, Dariusz Gawęcki 85, Adrian Gębalski 86
Znicz Pruszków 0-0 Błękitni Stargard Szczeciński 10 października, 18:00 (620)
Stal Stalowa Wola 1-1 Raków Częstochowa 10 października, 15:00 (748)
Damian Łanucha 38 (k) - Rafał Figiel 32

Kolejka 13 - 17-18 października

Raków Częstochowa 2-0 ROW 1964 Rybnik 18 października, 12:00 (1150)
Wojciech Okińczyc 10, Peter Hoferica 87
Błękitni Stargard Szczeciński 1-2 Stal Stalowa Wola 17 października, 15:00 (287)
Krystian Wrona 44 (s) - Tomasz Płonka 8, 25
Gryf Wejherowo 0-2 Znicz Pruszków 18 października, 13:00 (368)
Maciej Mysiak 72, Krzysztof Kopciński 77
Legionovia Legionowo 1-2 Puszcza Niepołomice 17 października, 15:00 (121)
Omar Monterde 30 - Dominik Maluga 68, Adrian Gębalski 90
Kotwica Kołobrzeg 1-0 Polonia Bytom 17 października, 17:00 (988)
Michał Szubert 28
Okocimski KS Brzesko 1-1 GKS Tychy 17 października, 15:00 (351)
Jurij Hłuszko 67 - Marcin Wodecki 12
Nadwiślan Góra 0-2 Olimpia Zambrów 18 października, 15:00 (300)
Kamil Zapolnik 65, Krystian Pomorski 90
Radomiak Radom 1-2 Wisła Puławy 18 października, 14:00 (3226)
Bartosz Sulkowski 41 - Mateusz Olszak 63, Jarosław Niezgoda 80
na stadionie MOSiR
Siarka Tarnobrzeg 1-1 Stal Mielec 17 października, 12:00 (1150)
Maciej Domański 61 - Sebastian Łętocha 57

Kolejka 14 - 24-25 października

ROW 1964 Rybnik 2-0 Stal Mielec 23 października, 18:00 (623)
Mariusz Muszalik 22 (k), Marcin Grolik 42
Wisła Puławy 3-1 Siarka Tarnobrzeg 24 października, 16:00 (730)
Michał Budzyński 76, Dawid Pożak 79, Mateusz Olszak 90 - Marcin Stefanik 36 (k)
Olimpia Zambrów 3-1 Radomiak Radom 24 października, 14:00 (550)
Mariusz Gogol 39, Dominik Lemanek 52, Łukasz Grzybowski 79 (k) - Leândro 90 (k)
GKS Tychy 2-0 Nadwiślan Góra 24 października, 16:30 (5128)
Łukasz Grzeszczyk 15, 84 (k)
Polonia Bytom 1-1 Okocimski KS Brzesko 24 października, 18:00 (823)
Robert Trznadel 26 - Bartłomiej Setlak 54 (s)
Puszcza Niepołomice 0-0 Kotwica Kołobrzeg 24 października, 14:00 (415)
Znicz Pruszków 2-1 Legionovia Legionowo 24 października, 19:00 (680)
Krzysztof Kopciński 19, Arkadiusz Jędrych 33 - Mateusz Kwiatkowski 68
Stal Stalowa Wola 3-0 Gryf Wejherowo 24 października, 14:00 (420)
Tomasz Płonka 32, Radosław Mikołajczak 81, 83
Raków Częstochowa 3-1 Błękitni Stargard Szczeciński 25 października, 12:00 (1211)
Wojciech Okińczyc 26, 30 (k), 55 - Maciej Więcek 45

Kolejka 15 - 31 października

Błękitni Stargard Szczeciński 0-0 ROW 1964 Rybnik 31 października, 12:00 (400)
Gryf Wejherowo 1-3 Raków Częstochowa 31 października, 13:00 (220)
Krzysztof Wicki 28 (k) - Wojciech Okińczyc 8 (k), Damian Warchoł 50, Piotr Malinowski 90
Legionovia Legionowo 2-0 Stal Stalowa Wola 31 października, 14:00 (160)
Kamil Tlaga 64, Mateusz Kwiatkowski 90
Kotwica Kołobrzeg 1-1 Znicz Pruszków 30 października, 18:00 (700)
Jakub Poznański 34 (k) - Maksymilian Banaszewski 45
Okocimski KS Brzesko 2-0 Puszcza Niepołomice 31 października, 14:00 (250)
Wojciech Wojcieszyński 44 (k), Mateusz Kasprzyk 70
Nadwiślan Góra 2-1 Polonia Bytom 31 października, 14:00 (400)
Dawid Ogrocki 16, Arkadiusz Kowalczyk 50 - Damian Michalik 31
Radomiak Radom 1-0 GKS Tychy 31 października, 13:00 (2454)
Leândro 39
na stadionie MOSiR
Siarka Tarnobrzeg 3-0 Olimpia Zambrów 31 października, 13:00 (320)
Kamil Kościelny 42, Szymon Martuś 50, Daniel Koczon 67
Stal Mielec 2-0 Wisła Puławy 31 października, 16:00 (2340)
Mateusz Cholewiak 31, Andreja Prokić 47

Kolejka 16 - 7-8 listopada

ROW 1964 Rybnik 0-1 Wisła Puławy 6 listopada, 17:00 (508)
Jarosław Niezgoda 58
Olimpia Zambrów 0-1 Stal Mielec 7 listopada, 13:00 (400)
Sebastian Zalepa 45
GKS Tychy 2-1 Siarka Tarnobrzeg 7 listopada, 17:00 (4095)
Tomasz Boczek 64, Piotr Okuniewicz 84 - Marcin Stefanik 45 (k)
Polonia Bytom 2-1 Radomiak Radom 7 listopada, 18:00 (756)
Idrissa Cissé 86, Marcin Lachowski 90 - Idrissa Cissé 89 (s)
Puszcza Niepołomice 1-0 Nadwiślan Góra 7 listopada, 13:00 (145)
Dominik Maluga 58
Znicz Pruszków 1-0 Okocimski KS Brzesko 7 listopada, 18:00 (490)
Maciej Mysiak 55
Stal Stalowa Wola 3-0 Kotwica Kołobrzeg 7 listopada, 13:00 (380)
Tomasz Płonka 27, 77, Damian Łanucha 37 (k)
Raków Częstochowa 3-0 Legionovia Legionowo 7 listopada, 13:00 (1247)
Damian Warchoł 21, Dawid Kamiński 48, Dariusz Pawlusiński 90 (k)
Błękitni Stargard Szczeciński 0-1 Gryf Wejherowo 7 listopada, 13:00 (400)
Krzysztof Wicki 12

Kolejka 17 - 14-15 listopada

Gryf Wejherowo 0-4 ROW 1964 Rybnik 15 listopada, 13:00 (293)
Gabriel Nowak 12, Paweł Mandrysz 29, Michał Płonka 36, Szymon Popiela 83
Legionovia Legionowo 1-2 Błękitni Stargard Szczeciński 15 listopada, 13:00 (150)
Rafał Jankowski 77 (k) - Michał Magnuski 56, Maciej Więcek 69
Kotwica Kołobrzeg 3-5 Raków Częstochowa 14 listopada, 17:00 (661)
Dawid Berg 41, 53, Paweł Szutenberg 43 - Damian Warchoł 5, Dawid Kamiński 33, Wojciech Okińczyc 40 (k), Wiktor Witt 58 (s), Wojciech Małecki 86 (s)
Okocimski KS Brzesko 1-0 Stal Stalowa Wola 14 listopada, 13:00 (274)
Radosław Jacek 8
Nadwiślan Góra 0-2 Znicz Pruszków 15 listopada, 13:00 (200)
Krzysztof Kopciński 31, Patryk Kubicki 71
Radomiak Radom 0-0 Puszcza Niepołomice 15 listopada, 13:00 (2286)
na stadionie MOSiR / druga żółta kartka Macieja Wasilewskiego nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Siarka Tarnobrzeg 2-1 Polonia Bytom 14 listopada, 13:00 (1005)
Marcin Stromecki 42, Daniel Koczon 66 - Jacek Broniewicz 68
Stal Mielec 1-0 GKS Tychy 14 listopada, 16:00 (2114)
Bartosz Nowak 12
Wisła Puławy 1-2 Olimpia Zambrów 14 listopada, 15:00 (990)
Michał Budzyński 64 - Dominik Lemanek 45, Kamil Zapolnik 76

Kolejka 18 - 21-22 listopada

Znicz Pruszków 4-2 Radomiak Radom 21 listopada, 15:00 (500)
Patryk Kubicki 13, Maksymilian Banaszewski 22, Paweł Kaczmarek 58, Arkadiusz Jędrych 84 - Leândro 80 (k), 90
ROW 1964 Rybnik 1-1 Olimpia Zambrów 21 listopada, 15:00 (413)
Szymon Jary 52 - Kamil Zapolnik 20
Wisła Puławy 3-0 GKS Tychy 21 listopada, 15:00 (652)
Dawid Pożak 7, Mateusz Olszak 85, Mateusz Pielach 88
Stal Mielec 4-3 Polonia Bytom 21 listopada, 16:00 (2712)
Andreja Prokić 3, Robert Trznadel 11 (s), Michał Bierzało 34, Jakub Żubrowski 80 - Bartłomiej Setlak 75 (k), Idrissa Cissé 77, Daniel Kutarba 78
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Puszcza Niepołomice 21 listopada, 12:00 (1050)
Dominik Maluga 39
Nadwiślan Góra 2-2 Stal Stalowa Wola 22 listopada, 13:00 (200)
Tomasz Matysek 61, Arkadiusz Kowalczyk 75 - Adrian Bartkiewicz 2, Radosław Mikołajczak 72
Okocimski KS Brzesko 3-1 Raków Częstochowa 21 listopada, 13:00 (153)
Arkadiusz Garzeł 34, Patryk Bryła 40, Sebastian Janik 90 - Adrian Klepczyński 35
Kotwica Kołobrzeg 2-1 Błękitni Stargard Szczeciński 21 listopada, 17:00 (631)
Mateusz Świechowski 77, Jakub Poznański 85 - Bartosz Flis 2
Legionovia Legionowo 1-1 Gryf Wejherowo 22 listopada, 13:00 (150)
Rafał Jankowski 90 (k) - Mateusz Kuzimski 18

Kolejka 19 - 28-29 listopada

Legionovia Legionowo 0-0 ROW 1964 Rybnik 29 listopada, 13:00 (237)
Gryf Wejherowo 0-1 Kotwica Kołobrzeg 29 listopada, 13:00 (325)
Tomasz Bejuk 45
Błękitni Stargard Szczeciński 5-0 Okocimski KS Brzesko 28 listopada, 13:00 (167)
Franciszek Siwek 23, Radosław Wiśniewski 30, Rafał Gutowski 40, 88, Bartosz Flis 86
Raków Częstochowa 6-0 Nadwiślan Góra 29 listopada, 12:00 (890)
Damian Warchoł 5, 32, 36, 45, 84, Dawid Kamiński 21
Stal Stalowa Wola 2-3 Radomiak Radom 28 listopada, 13:00 (698)
Przemysław Oziębała 68, Dawid Przezak 74 - Leândro 13, Maciej Świdzikowski 70, 78
Znicz Pruszków 0-4 Siarka Tarnobrzeg 28 listopada, 15:00 (460)
Marcin Stefanik 23 (k), Dorian Buczek 35, Daniel Koczon 56, Adrian Chłoń 67
Puszcza Niepołomice 0-0 Stal Mielec 29 listopada, 12:00 (650)
Polonia Bytom 0-3 Wisła Puławy 28 listopada, 18:00 (736)
Mateusz Pielach 64, Arkadiusz Maksymiuk 82, Szymon Wiejak 90
GKS Tychy 3-2 Olimpia Zambrów 28 listopada, 17:00 (3019)
Mariusz Zganiacz 43 (k), Robert Dymowski 63, Łukasz Grzeszczyk 67 (k) - Patryk Szymański 15, Michał Kuczałek 89

Kolejka 20 - 5-6 marca

ROW 1964 Rybnik 0-0 GKS Tychy 4 marca, 18:00 (1198)
Olimpia Zambrów 1-0 Polonia Bytom 5 marca, 14:00 (500)
Robert Brzęczek 58
Wisła Puławy 1-1 Puszcza Niepołomice 5 marca, 16:00 (718)
Tomasz Sedlewski 75 - Longinus Uwakwe 51
Stal Mielec 3-1 Znicz Pruszków 5 marca, 17:00 (2983)
Bartosz Nowak 12, Andreja Prokić 35, 90 - Tomasz Chałas 88
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Stal Stalowa Wola 5 marca, 14:00 (2350)
Konrad Stępień 12 (k)
Radomiak Radom 1-0 Raków Częstochowa 5 marca, 15:00 (3717)
Krystian Puton 89
na stadionie MOSiR
Nadwiślan Góra 1-2 Błękitni Stargard Szczeciński 6 marca, 14:00 (400)
Bartłomiej Wasiluk 64 (k) - Paweł Lisowski 26, Bartosz Flis 49
Okocimski KS Brzesko 0-3 Gryf Wejherowo
(wo)
Kotwica Kołobrzeg 1-0 Legionovia Legionowo 5 marca, 17:00 (876)
Michał Szubert 76

Kolejka 21 - 12-13 marca

ROW 1964 Rybnik 2-1 Kotwica Kołobrzeg 11 marca, 18:00 (688)
Gabriel Nowak 42, Marek Gładkowski 71 - Jakub Poznański 87
Legionovia Legionowo 3-0 Okocimski KS Brzesko
(wo)
Gryf Wejherowo 3-0 Nadwiślan Góra 12 marca, 14:00 (458)
Piotr Kołc 9, Krzysztof Wicki 12, 48
Błękitni Stargard Szczeciński 1-0 Radomiak Radom 12 marca, 13:00 (600)
Franciszek Siwek 89
po meczu drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości - David Kwiek
Raków Częstochowa 3-1 Siarka Tarnobrzeg 12 marca, 14:00 (1624)
Carlinhos 57, Rafał Figiel 77, 87 (k) - Dorian Buczek 79
od 86. minuty w bramce gości stał Marcin Stefanik
Stal Stalowa Wola 1-1 Stal Mielec 13 marca, 14:00 (1720)
Damian Łanucha 89 (k) - Przemysław Lech 72
Znicz Pruszków 1-0 Wisła Puławy 12 marca, 18:30 (480)
Arkadiusz Jędrych 16 (k)
Puszcza Niepołomice 2-1 Olimpia Zambrów 12 marca, 14:00 (289)
Wojciech Reiman 18 (k), 70 (k) - Mariusz Gogol 46
Polonia Bytom 0-1 GKS Tychy 13 marca, 16:00 (1477)
Łukasz Grzeszczyk 21 (k)

Kolejka 22 - 19-20 marca

ROW 1964 Rybnik 0-1 Polonia Bytom 18 marca, 18:00 (1314)
Aleksander Januszkiewicz 52
GKS Tychy 1-1 Puszcza Niepołomice 19 marca, 12:30 (3650)
Łukasz Grzeszczyk 77 - Marcel Kotwica 63
Olimpia Zambrów 0-4 Znicz Pruszków 19 marca, 15:00 (300)
Krzysztof Kopciński 22, Tomasz Chałas 47 (k), 76, Maksymilian Banaszewski 83
Wisła Puławy 4-1 Stal Stalowa Wola 19 marca, 18:00 (654)
Karol Kalita 20, 23, Przemysław Kanarek 31, Konrad Nowak 49 - Damian Łanucha 14 (k)
Stal Mielec 3-0 Raków Częstochowa 19 marca, 17:00 (3364)
Andreja Prokić 27, Szymon Sobczak 43, Mateusz Cholewiak 75
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Błękitni Stargard Szczeciński 19 marca, 15:00 (410)
Bartłomiej Zdunek 90
Radomiak Radom 2-1 Gryf Wejherowo 19 marca, 15:00 (2238)
Michał Chrabąszcz 5 (k), 33 (k) - Mateusz Kuzimski 63
na stadionie MOSiR
Nadwiślan Góra 2-0 Legionovia Legionowo 19 marca, 15:00 (150)
Mohamed Essam 11, Kamil Bętkowski 27
Okocimski KS Brzesko 0-3 Kotwica Kołobrzeg
(wo)

Kolejka 23 - 26 marca

Okocimski KS Brzesko 0-3 ROW 1964 Rybnik
(wo)
Kotwica Kołobrzeg 0-0 Nadwiślan Góra 25 marca, 18:00 (660)
Legionovia Legionowo 1-1 Radomiak Radom 26 marca, 12:00 (357)
Wojciech Kalinowski 10 - Kamil Cupriak 18
Gryf Wejherowo 2-0 Siarka Tarnobrzeg 26 marca, 13:00 (420)
Mateusz Kuzimski 14, Krzysztof Wicki 45 (k)
Błękitni Stargard Szczeciński 0-0 Stal Mielec 26 marca, 13:00 (900)
Raków Częstochowa 2-1 Wisła Puławy 26 marca, 15:00 (1823)
Adrian Klepczyński 6, Rafał Figiel 12 - Michał Budzyński 74
Stal Stalowa Wola 0-1 Olimpia Zambrów 24 marca, 15:00 (430)
Robert Tunkiewicz 72
Znicz Pruszków 0-0 GKS Tychy 24 marca, 18:30 (590)
Puszcza Niepołomice 3-0 Polonia Bytom 26 marca, 15:00 (437)
Marcel Kotwica 31, Dawid Abramowicz 41, Maciej Domański 44

Kolejka 24 - 2-3 kwietnia

ROW 1964 Rybnik 1-2 Puszcza Niepołomice 1 kwietnia, 18:30 (377)
Marek Gładkowski 48 - Michał Czarny 37, Roman Stepankow 54
Polonia Bytom 1-4 Znicz Pruszków 2 kwietnia, 17:00 (732)
Aleksander Januszkiewicz 90 - Andrzej Niewulis 21, Maksymilian Banaszewski 34, Paweł Kaczmarek 77, Patryk Kubicki 80
GKS Tychy 2-0 Stal Stalowa Wola 2 kwietnia, 17:00 (4563)
Mateusz Mączyński 2, Daniel Tanżyna 61
Olimpia Zambrów 1-1 Raków Częstochowa 2 kwietnia, 16:00 (400)
Michał Twardowski 55 - Adrian Klepczyński 72
Wisła Puławy 0-0 Błękitni Stargard Szczeciński 2 kwietnia, 18:00 (731)
Stal Mielec 2-1 Gryf Wejherowo 2 kwietnia, 18:00 (2820)
Robert Sulewski 49, Bartosz Nowak 76 - Mateusz Kuzimski 77
Siarka Tarnobrzeg 2-0 Legionovia Legionowo 2 kwietnia, 15:00 (290)
Jakub Wróbel 59, Dorian Buczek 86
Radomiak Radom 0-1 Kotwica Kołobrzeg 3 kwietnia, 15:00 (2859)
Mateusz Świechowski 70
na stadionie MOSiR
Nadwiślan Góra 3-0 Okocimski KS Brzesko
(wo)

Kolejka 25 - 9-10 kwietnia

Nadwiślan Góra 2-1 ROW 1964 Rybnik 9 kwietnia, 16:00 (250)
Tomasz Margol 37, Mohamed Essam 45 - Paweł Mandrysz 25
Okocimski KS Brzesko 0-3 Radomiak Radom
(wo)
Kotwica Kołobrzeg 0-0 Siarka Tarnobrzeg 9 kwietnia, 17:00 (550)
Legionovia Legionowo 2-0 Stal Mielec 9 kwietnia, 16:30 (190)
Jarosław Wieczorek 72 (k), Łukasz Wolsztyński 90
Gryf Wejherowo 0-0 Wisła Puławy 9 kwietnia, 16:00 (726)
od 19. minuty z powodu kontuzji arbitra sędziował Paweł Łapkowski (Świebodzin)
Błękitni Stargard Szczeciński 2-0 Olimpia Zambrów 9 kwietnia, 15:00 (600)
Sebastian Inczewski 45, Wojciech Fadecki 74
Raków Częstochowa 1-8 GKS Tychy 9 kwietnia, 16:00 (1727)
Adam Mesjasz 90 - Mateusz Bukowiec 8, Adrian Klepczyński 14 (s), Łukasz Grzeszczyk 17 (k), Marcin Radzewicz 22, Adam Varadi 25, 70, Maciej Mańka 54, Stepan Hirśkyj 60
Stal Stalowa Wola 2-3 Polonia Bytom 10 kwietnia, 15:00 (1033)
Mateusz Kantor 30, Damian Łanucha 76 (k) - Michał Zieliński 14, Bartłomiej Setlak 19, Marcin Lachowski 73
Znicz Pruszków 1-1 Puszcza Niepołomice 8 kwietnia, 18:30 (670)
Patryk Kubicki 68 - Michał Czarny 27

Kolejka 26 - 16-17 kwietnia

ROW 1964 Rybnik 1-1 Znicz Pruszków 15 kwietnia, 19:00 (664)
Bartosz Slisz 13 - Andrzej Niewulis 48
Puszcza Niepołomice 0-0 Stal Stalowa Wola 17 kwietnia, 16:00 (582)
Polonia Bytom 1-0 Raków Częstochowa 16 kwietnia, 17:00 (848)
Patryk Stefański 3
GKS Tychy 1-0 Błękitni Stargard Szczeciński 16 kwietnia, 18:00 (5716)
Łukasz Grzeszczyk 60
Olimpia Zambrów 0-0 Gryf Wejherowo 16 kwietnia, 16:00 (300)
Wisła Puławy 0-2 Legionovia Legionowo 16 kwietnia, 19:00 (686)
Kamil Wiktorski 61, Rafał Wolsztyński 63
Stal Mielec 0-1 Kotwica Kołobrzeg 16 kwietnia, 18:00 (2680)
Dominik Böttcher 67
Siarka Tarnobrzeg 3-0 Okocimski KS Brzesko
(wo)
Radomiak Radom 0-1 Nadwiślan Góra 16 kwietnia, 17:00 (2191)
Bartłomiej Wasiluk 82
na stadionie MOSiR

Kolejka 27 - 23-24 kwietnia

Radomiak Radom 1-1 ROW 1964 Rybnik 23 kwietnia, 17:00 (1197)
Kamil Kościelny 90 - Mariusz Muszalik 45
na stadionie MOSiR
Nadwiślan Góra 2-2 Siarka Tarnobrzeg 24 kwietnia, 17:00 (400)
Michał Bedronka 19, Piotr Ceglarz 47 - Marcin Stefanik 58, 83
Okocimski KS Brzesko 0-3 Stal Mielec
(wo)
Kotwica Kołobrzeg 0-0 Wisła Puławy 23 kwietnia, 17:00 (605)
Legionovia Legionowo 1-0 Olimpia Zambrów 23 kwietnia, 17:00 (189)
Rafał Jankowski 69
Gryf Wejherowo 0-1 GKS Tychy 23 kwietnia, 17:00 (430)
Stepan Hirśkyj 82
Błękitni Stargard Szczeciński 0-0 Polonia Bytom 23 kwietnia, 15:00 (540)
Raków Częstochowa 0-0 Puszcza Niepołomice 23 kwietnia, 16:00 (1964)
Stal Stalowa Wola 1-3 Znicz Pruszków 24 kwietnia, 15:00 (460)
Tomasz Płonka 51 - Maciej Machalski 11, Aleksander Jagiełło 79, Patryk Kubicki 89

Kolejka 28 - 30 kwietnia-1 maja

ROW 1964 Rybnik 3-0 Stal Stalowa Wola 29 kwietnia, 19:00 (810)
Marek Gładkowski 44, Paweł Mandrysz 49, Mariusz Muszalik 58
Znicz Pruszków 1-0 Raków Częstochowa 30 kwietnia, 19:00 (800)
Arkadiusz Jędrych 82 (k)
Puszcza Niepołomice 3-1 Błękitni Stargard Szczeciński 1 maja, 16:00 (336)
Damian Lepiarz 1, Michał Czarny 12, Dominik Maluga 50 - Ariel Wawszczyk 70
Polonia Bytom 2-0 Gryf Wejherowo 30 kwietnia, 18:00 (763)
Peter Jánošík 45, Arkadiusz Kowalczyk 84
GKS Tychy 1-2 Legionovia Legionowo 30 kwietnia, 18:00 (5813)
Łukasz Grzeszczyk 15 - Krystian Wójcik 38, 51
Olimpia Zambrów 1-3 Kotwica Kołobrzeg 30 kwietnia, 16:00 (300)
Łukasz Grzybowski 30 - Jakub Poznański 10, Karol Zieliński 63, 90
Wisła Puławy 3-0 Okocimski KS Brzesko
(wo)
Stal Mielec 3-0 Nadwiślan Góra 30 kwietnia, 19:00 (2335)
Andreja Prokić 48, Sebastian Zalepa 69, Tomasz Prejs 87
Siarka Tarnobrzeg 2-4 Radomiak Radom 30 kwietnia, 17:00 (1140)
Marcin Stefanik 8 (k), Adrian Chłoń 52 - Kamil Kościelny 14, 63, Bartosz Sulkowski 36 (k), Przemysław Śliwiński 41

Kolejka 29 - 7-8 maja

Siarka Tarnobrzeg 1-0 ROW 1964 Rybnik 7 maja, 17:00 (621)
Dorian Buczek 62
Radomiak Radom 1-1 Stal Mielec 7 maja, 16:00 (3343)
Bartosz Sulkowski 64 - Szymon Sobczak 54
na stadionie MOSiR
Nadwiślan Góra 0-1 Wisła Puławy 7 maja, 17:00 (200)
Konrad Nowak 90
Okocimski KS Brzesko 0-3 Olimpia Zambrów
(wo)
Kotwica Kołobrzeg 0-2 GKS Tychy 7 maja, 17:00 (895)
Mateusz Bukowiec 19, Łukasz Grzeszczyk 60
Legionovia Legionowo 1-0 Polonia Bytom 7 maja, 17:00 (373)
Rafał Wolsztyński 10
Gryf Wejherowo 2-1 Puszcza Niepołomice 7 maja, 17:00 (258)
Paweł Czychowski 28, Przemysław Mońka 47 - Michał Mikołajczyk 90
Błękitni Stargard Szczeciński 0-0 Znicz Pruszków 7 maja, 15:00 (600)
Raków Częstochowa 2-3 Stal Stalowa Wola 7 maja, 17:00 (1456)
Damian Warchoł 40, Piotr Malinowski 56 - Michał Mistrzyk 51, Dawid Przezak 87, Bartłomiej Bartosiak 90

Kolejka 30 - 11 maja

ROW 1964 Rybnik 3-1 Raków Częstochowa 11 maja, 19:00 (832)
Paweł Mandrysz 30, Sebastian Siwek 63, Marek Gładkowski 72 - Błażej Radler 32
Stal Stalowa Wola 0-1 Błękitni Stargard Szczeciński 11 maja, 17:00 (688)
Franciszek Siwek 52
Znicz Pruszków 2-1 Gryf Wejherowo 11 maja, 19:00 (800)
Aleksander Jagiełło 67, Maciej Mysiak 87 - Przemysław Mońka 19
Puszcza Niepołomice 0-0 Legionovia Legionowo 11 maja, 17:00 (292)
Polonia Bytom 1-0 Kotwica Kołobrzeg 11 maja, 18:00 (810)
Patryk Stefański 40
GKS Tychy 3-0 Okocimski KS Brzesko
(wo)
Olimpia Zambrów 1-4 Nadwiślan Góra 11 maja, 17:00 (300)
Michał Twardowski 63 - Mohamed Essam 11, 59, Przemysław Piwowarczyk 13, Sławomir Musiolik 90
Wisła Puławy 1-1 Radomiak Radom 11 maja, 18:00 (1498)
Mateusz Olszak 12 - Mateusz Radecki 20
Stal Mielec 2-0 Siarka Tarnobrzeg 11 maja, 19:00 (3983)
Szymon Sobczak 20, Bartosz Nowak 22

Kolejka 31 - 14-15 maja

Stal Mielec 3-0 ROW 1964 Rybnik 15 maja, 19:00 (4459)
Bartosz Nowak 45, Szymon Sobczak 59, 65
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Wisła Puławy 14 maja, 16:00 (750)
Jakub Głaz 31
Radomiak Radom 1-2 Olimpia Zambrów 14 maja, 16:00 (2190)
Kamil Cupriak 30 - Michał Twardowski 47, Maksym Kowal 77
na stadionie MOSiR
Nadwiślan Góra 0-4 GKS Tychy 14 maja, 18:00 (5036)
Tomasz Górkiewicz 35, Tomasz Boczek 74, Marcin Wodecki 86, Łukasz Grzeszczyk 90
w Tychach; Nadwiślan gospodarzem
Okocimski KS Brzesko 0-3 Polonia Bytom
(wo)
Kotwica Kołobrzeg 0-0 Puszcza Niepołomice 15 maja, 17:00 (500)
Legionovia Legionowo 4-0 Znicz Pruszków 14 maja, 17:00 (235)
Rafał Wolsztyński 33, 45, Łukasz Wolsztyński 41, Kamil Wiktorski 67
Gryf Wejherowo 1-1 Stal Stalowa Wola 14 maja, 17:00 (250)
Piotr Okuniewicz 58 - Bartłomiej Bartosiak 89
Błękitni Stargard Szczeciński 1-2 Raków Częstochowa 15 maja, 13:00 (483)
Michał Magnuski 34 - Adam Mesjasz 63, Łukasz Kmieć 73

Kolejka 32 - 21-22 maja

ROW 1964 Rybnik 0-4 Błękitni Stargard Szczeciński 20 maja, 19:00 (784)
Jakub Okuszko 13, 26, Wojciech Fadecki 17, 38
Raków Częstochowa 1-1 Gryf Wejherowo 21 maja, 17:00 (1019)
Kamil Sabiłło 38 - Przemysław Mońka 90
Stal Stalowa Wola 0-5 Legionovia Legionowo 21 maja, 17:00 (480)
Rafał Wolsztyński 7, 76, 81, Hubert Tylec 39, Jarosław Wieczorek 69 (k)
Znicz Pruszków 2-0 Kotwica Kołobrzeg 21 maja, 19:00 (950)
Maciej Mysiak 18, Andrzej Niewulis 41
Puszcza Niepołomice 3-0 Okocimski KS Brzesko
(wo)
Polonia Bytom 1-0 Nadwiślan Góra 21 maja, 18:00 (1019)
Marcin Lachowski 51
GKS Tychy 0-1 Radomiak Radom 22 maja, 18:00 (10 029)
Mateusz Radecki 86
Olimpia Zambrów 0-3 Siarka Tarnobrzeg 21 maja, 17:00 (450)
Dorian Buczek 38, Marcin Stefanik 71 (k), 90
Wisła Puławy 1-2 Stal Mielec 21 maja, 18:00 (799)
Klimas Gusočenko 83 - Jakub Żubrowski 3, Andreja Prokić 88

Kolejka 33 - 28-29 maja

Wisła Puławy 2-2 ROW 1964 Rybnik 28 maja, 17:00 (713)
Sebastian Głaz 22 (k), Tomasz Sedlewski 88 - Mariusz Muszalik 24, Bartosz Slisz 61
Stal Mielec 0-0 Olimpia Zambrów 28 maja, 17:00 (4158)
Siarka Tarnobrzeg 2-0 GKS Tychy 28 maja, 17:00 (1678)
Daniel Koczon 40, Marcin Stefanik 55
Radomiak Radom 1-0 Polonia Bytom 28 maja, 17:00 (2329)
Kamil Cupriak 19
na stadionie MOSiR
Nadwiślan Góra 3-2 Puszcza Niepołomice 28 maja, 17:00 (150)
Bartłomiej Wasiluk 4 (k), 19 (k), Piotr Ceglarz 21 - Damian Lepiarz 28, Wojciech Reiman 30
Okocimski KS Brzesko 0-3 Znicz Pruszków
(wo)
Kotwica Kołobrzeg 1-0 Stal Stalowa Wola 28 maja, 17:00 (660)
Paweł Łysiak 14
Legionovia Legionowo 0-0 Raków Częstochowa 28 maja, 17:00 (308)
Gryf Wejherowo 4-0 Błękitni Stargard Szczeciński 28 maja, 17:00 (150)
Paweł Czychowski 20, 23, Adrian Klimczak 72, Piotr Łysiak 88

Kolejka 34 - 4-5 czerwca

ROW 1964 Rybnik 2-2 Gryf Wejherowo 4 czerwca, 17:00 (723)
Mariusz Muszalik 51, Marek Gładkowski 86 - Paweł Brzuzy 37, Piotr Łysiak 75
Błękitni Stargard Szczeciński 2-0 Legionovia Legionowo 4 czerwca, 17:00 (357)
Arkadiusz Jasitczak 7, Michał Magnuski 71
Raków Częstochowa 3-1 Kotwica Kołobrzeg 4 czerwca, 17:00 (687)
Przemysław Mizgała 20, Wojciech Okińczyc 40, Piotr Malinowski 85 - Wiktor Witt 75
Stal Stalowa Wola 3-0 Okocimski KS Brzesko
(wo)
Znicz Pruszków 3-1 Nadwiślan Góra 4 czerwca, 17:00 (700)
Tomasz Chałas 14, 53, 72 (k) - Sławomir Musiolik 62
Puszcza Niepołomice 1-0 Radomiak Radom 4 czerwca, 17:00 (390)
Maciej Domański 76
Polonia Bytom 1-0 Siarka Tarnobrzeg 4 czerwca, 17:00 (1047)
Arkadiusz Kowalczyk 60
GKS Tychy 1-0 Stal Mielec 4 czerwca, 17:00 (10 382)
Stepan Hirśkyj 76
Olimpia Zambrów 0-3 Wisła Puławy 4 czerwca, 17:00 (350)
Szymon Wiejak 4, Mateusz Olszak 30, Sebastian Głaz 80 (k)

Baraże o udział w I lidze
Baraże o udział w II lidze

I liga 2015/2016

III liga 2015/2016 (dolnośląsko-lubuska)
III liga 2015/2016 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)
III liga 2015/2016 (lubelsko-podkarpacka)
III liga 2015/2016 (łódzko-mazowiecka)
III liga 2015/2016 (małopolsko-świętokrzyska)
III liga 2015/2016 (opolsko-śląska)
III liga 2015/2016 (podlasko-warmińsko-mazurska)
III liga 2015/2016 (pomorsko-zachodniopomorska)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: 2liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas