[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga 2015/2016, grupa: kujawsko-pomorsko-wielkopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Warta Poznań 30 62 18 8 4 57-24 10 4 1 30-13 8 4 3 27-11 2 3 1 0 1 3-2
2.  Pelikan Niechanowo 30 62 19 5 6 60-28 8 3 4 32-17 11 2 2 28-11 2 3 1 0 1 2-3
3.  Lech II Poznań 30 60 17 9 4 69-23 10 3 2 45-12 7 6 2 24-11
4.  Sokół Kleczew 30 53 15 8 7 63-30 9 3 3 37-15 6 5 4 26-15
5.  Jarota Jarocin 30 51 14 9 7 47-27 8 4 3 23-11 6 5 4 24-16 2 3 1 0 1 2-1
6.  Polonia Środa Wielkopolska 30 51 15 6 9 45-28 12 1 2 26-7 3 5 7 19-21 2 3 1 0 1 1-2
7.  Wda Świecie 30 49 14 7 9 37-37 7 4 4 22-25 7 3 5 15-12
8.  KKS 1925 Kalisz 30 45 13 6 11 41-41 7 4 4 22-14 6 2 7 19-27
9.  Elana Toruń 30 44 13 5 12 51-41 8 4 3 33-20 5 1 9 18-21
10.  Unia Swarzędz 30 38 10 8 12 39-55 6 5 4 21-23 4 3 8 18-32
11.  Start Warlubie 30 35 9 8 13 40-45 6 3 6 22-20 3 5 7 18-25
12.  Centra Ostrów Wielkopolski 30 31 9 4 17 39-67 4 2 9 16-32 5 2 8 23-35
13.  Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 30 29 8 5 17 36-48 6 2 7 21-24 2 3 10 15-24
14.  Nielba Wągrowiec 30 23 6 5 19 32-68 4 3 8 15-24 2 2 11 17-44
15.  Sparta Brodnica 30 22 4 10 16 26-55 2 6 7 16-23 2 4 9 10-32
16.  Kujawianka Izbica Kujawska 30 12 3 3 24 26-91 2 2 11 13-34 1 1 13 13-57
Pelikan Niechanowo wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymała się Elana Toruń.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Warta Poznań    0-1 3-3 2-0 1-0 2-1 2-1 0-0 2-1 1-1 2-2 4-1 2-0 3-1 5-1 1-0 
 2 Pelikan Niechanowo1-3     1-1 2-2 1-4 3-2 0-1 1-2 1-0 3-0 3-0 3-0 2-0 5-2 0-0 6-0 
 3 Lech II Poznań0-1 2-3     3-1 2-1 0-0 2-1 7-0 2-1 3-0 5-0 6-0 2-2 4-1 0-0 7-1 
 4 Sokół Kleczew4-2 2-0 0-0     2-0 1-1 2-0 1-2 2-3 4-1 2-0 2-2 2-0 5-2 7-0 1-2 
 5 Jarota Jarocin0-0 1-2 1-0 1-1     2-0 0-1 1-0 1-2 5-0 1-1 2-1 1-0 3-0 2-1 2-2 
 6 Polonia Środa Wielkopolska1-0 0-2 2-0 0-1 1-0     3-0 2-0 2-0 2-2 3-0* 2-1 1-0 2-0 3-0 2-1 
 7 Wda Świecie0-5 2-1 0-4 1-1 1-1 2-1     3-1 2-0 0-3 0-0 4-2 0-2 3-1 2-2 2-1 
 8 KKS 1925 Kalisz1-1 1-1 0-1 1-0 1-2 0-0 0-1     2-1 2-0 0-2 1-1 3-1 4-1 3-1 3-1 
 9 Elana Toruń1-1 2-3 0-0 2-1 0-1 3-2 0-0 1-0     5-2 3-3 2-3 2-1 4-0 2-0 6-3 
 10 Unia Swarzędz1-0 0-0 1-1 1-4 1-1 1-1 0-5 2-4 2-1     2-1 1-3 1-1 2-1 2-0 4-0 
 11 Start Warlubie1-2 0-3 0-0 0-2 1-1 3-2 0-1 2-0 0-3* 2-0     2-1 2-1 2-2 0-2 7-0 
 12 Centra Ostrów Wielkopolski0-3 0-3 1-3 0-7 1-5 0-1 0-0 1-3 1-2 2-0 1-1     3-2 0-2 2-0 4-0 
 13 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski0-1 0-3 0-1 0-0 2-2 2-5 2-0 2-4 0-2 0-4 1-0 2-0     4-0 3-1 3-1 
 14 Nielba Wągrowiec1-1 0-1 0-3 1-1 0-3 0-2 1-2 3-1 1-0 1-2 1-4 1-2 2-1     1-1 2-0 
 15 Sparta Brodnica0-3 0-3 1-4 0-2 0-0 0-0 0-0 1-2 1-1 1-2 1-0 1-2 1-1 2-2     7-1 
 16 Kujawianka Izbica Kujawska0-4 1-2 1-3 1-3 2-3 2-1 0-2 0-0 2-1 1-1 0-4 2-4 0-3 1-2 0-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Centra Ostrów Wielkopolski 0-3 Pelikan Niechanowo 8 sierpnia, 17:00 (100)
Tomasz Bzdęga 3, Marcin Trojanowski 45, Adrian Buszta 88
Sokół Kleczew 2-0 Wda Świecie 8 sierpnia, 17:00
Łukasz Cichos 7, 87
Unia Swarzędz 2-1 Nielba Wągrowiec 12 sierpnia, 17:00 (150)
Paweł Noga 6, Michał Gruszka 25 (s) - Dawid Jasiński 90
KKS 1925 Kalisz 1-2 Jarota Jarocin 8 sierpnia, 19:25 (500)
Błażej Ciesielski 67 - Dominik Chromiński 1, Piotr Skokowski 59 (k)
Lech II Poznań 0-0 Sparta Brodnica 8 sierpnia, 13:00
we Wronkach
Elana Toruń 1-1 Warta Poznań 8 sierpnia, 16:00
Krystian Tomaszewski 29 - Jakub Solarek 60
od 90. minuty w bramce gospodarzy stał Krystian Tomaszewski
Polonia Środa Wielkopolska 1-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 8 sierpnia, 16:00
Dawid Lisek 52
Kujawianka Izbica Kujawska 0-4 Start Warlubie 8 sierpnia, 17:00
Patryk Kiełpiński 17, Adrian Kural 28, Bartosz Czerwiński 40, Nikodem Manthey 62

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Pelikan Niechanowo 3-0 Start Warlubie 16 sierpnia, 17:00 (900)
Krzysztof Wolkiewicz 31, 39, Marcin Trojanowski 78
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-1 Kujawianka Izbica Kujawska 16 sierpnia, 15:00
Tomasz Kempiński 27 (k), Marek Szymanowski 38, Łukasz Wiącek 55 - Piotr Gląba 79
Warta Poznań 2-1 Polonia Środa Wielkopolska 15 sierpnia, 17:00
Michał Ciarkowski 28, Łukasz Spławski 29 - Michał Stańczyk 15
czerwoną kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik drużyny gości - Paweł Przybyłek
Sparta Brodnica 1-1 Elana Toruń 16 września, 17:00 (1000)
Krzysztof Kretkowski 83 (k) - Krystian Tomaszewski 35
Jarota Jarocin 1-0 Lech II Poznań 15 sierpnia, 17:00
Mikołaj Marciniak 2
Nielba Wągrowiec 3-1 KKS 1925 Kalisz 15 sierpnia, 17:00 (200)
Szymon Kłosiński 67, Rafał Leśniewski 78, Adrian Marchel 90 - Michał Kucharski 69
Wda Świecie 0-3 Unia Swarzędz 16 sierpnia, 15:00 (250)
Przemysław Kędziora 16, 44, Mateusz Molewski 36
Centra Ostrów Wielkopolski 0-7 Sokół Kleczew 15 sierpnia, 17:00
Jakub Antosik 22, 51, Jakub Dębowski 31, Arkadiusz Bajerski 55, Alan Kujawa 70, Łukasz Cichos 77, Mikołaj Pingot 80

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Sokół Kleczew 2-0 Pelikan Niechanowo 22 sierpnia, 11:00 (250)
Łukasz Cichos 60, 71
Unia Swarzędz 1-3 Centra Ostrów Wielkopolski 21 sierpnia, 18:00
Paweł Noga 27 - Tomasz Adamiak 16 (k), 89 (k), Jakub Michalski 55
KKS 1925 Kalisz 0-1 Wda Świecie 22 sierpnia, 19:25 (500)
Karol Maliszewski 6
Lech II Poznań 4-1 Nielba Wągrowiec 22 sierpnia, 12:00 (100)
Piotr Kurbiel 4, 45, Maciej Orłowski 11, Niklas Zulciak 68 - Rafał Leśniewski 82
we Wronkach
Elana Toruń 0-1 Jarota Jarocin 22 sierpnia, 12:00
Christian Nnamani 20
Polonia Środa Wielkopolska 3-0 Sparta Brodnica 22 sierpnia, 16:00
Krzysztof Bartoszak 27 (k), Cezary Michalak 60 (s), Radosław Barabasz 88
Kujawianka Izbica Kujawska 0-4 Warta Poznań 22 sierpnia, 17:00
Łukasz Białożyt 23, Krzysztof Biegański 30, 45, Michał Ciarkowski 90
Start Warlubie 2-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 22 sierpnia, 11:00
Paweł Tabaczyński 11, Bartosz Czerwiński 56 - Tomasz Kempiński 33 (k)

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Warta Poznań 2-2 Start Warlubie 29 sierpnia, 17:00
Krzysztof Biegański 31, Wojciech Onsorge 34 (k) - Rafał Babul 55, Adrian Kural 71
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Jędrzej Woźniak
Sparta Brodnica 7-1 Kujawianka Izbica Kujawska 29 sierpnia, 17:00
Krzysztof Kretkowski 22, Bartosz Zalewski 25, Mariusz Rutkowski 28, Satoki Yoneda 44, Marek Magdziński 74, 86, 90 - Maciej Lewandowski 41
Jarota Jarocin 2-0 Polonia Środa Wielkopolska 29 sierpnia, 17:00
Dominik Chromiński 89, 90
Nielba Wągrowiec 1-0 Elana Toruń 30 sierpnia, 16:00 (190)
Mateusz Górny 88
Wda Świecie 0-4 Lech II Poznań 29 sierpnia, 17:00 (200)
Patryk Janasik 8, Niklas Zulciak 13, 40, 58
Centra Ostrów Wielkopolski 1-3 KKS 1925 Kalisz 29 sierpnia, 17:00
Tomasz Adamiak 5 (k) - Michał Kucharski 13, Konrad Chojnacki 69, Błażej Ciesielski 72
bez udziału publiczności
Sokół Kleczew 4-1 Unia Swarzędz 29 sierpnia, 17:00
Jakub Dębowski 16, Émile Thiakane 45, Łukasz Cichos 61, Norbert Grzelak 75 - Adam Durowicz 17
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-3 Pelikan Niechanowo 30 sierpnia, 15:00 (150)
Hubert Oczkowski 27, Tomasz Bzdęga 55, Łukasz Zagdański 77

Kolejka 5 - 5-6 września

Unia Swarzędz 0-0 Pelikan Niechanowo 5 września, 16:00
KKS 1925 Kalisz 1-0 Sokół Kleczew 5 września, 18:00 (700)
Przemysław Balcerzak 90
po meczu drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości - Daniel Szczepankiewicz
Lech II Poznań 6-0 Centra Ostrów Wielkopolski 4 września, 17:00
Piotr Kurbiel 5, 51, 62, Dávid Holman 8, Krystian Sanocki 43, Patryk Janasik 54
we Wronkach
Elana Toruń 0-0 Wda Świecie 5 września, 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 2-0 Nielba Wągrowiec 5 września, 16:00 (200)
Krzysztof Bartoszak 54, Patryk Łagodziński 64 (s)
Kujawianka Izbica Kujawska 2-3 Jarota Jarocin 5 września, 17:00
Jan Kołodziejski 38 (k), Ołeh Tabaka 65 - Dominik Chromiński 15, Hubert Antkowiak 47, Piotr Garbarek 90
Start Warlubie 0-2 Sparta Brodnica 5 września, 16:00
Bartosz Zalewski 2, Krzysztof Kretkowski 61
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-1 Warta Poznań 5 września, 16:00
Michał Ciarkowski 45

Kolejka 6 - 12-13 września

Pelikan Niechanowo 1-3 Warta Poznań 12 września, 17:00
Łukasz Zagdański 10 - Michał Ciarkowski 39, 46, Łukasz Białożyt 42
Sparta Brodnica 1-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 12 września, 17:00
Marek Magdziński 75 - Damian Błaszczyk 70
Jarota Jarocin 1-1 Start Warlubie 12 września, 17:00
Dominik Chromiński 9 (k) - Wojciech Mielcarek 30
Nielba Wągrowiec 2-0 Kujawianka Izbica Kujawska 12 września, 14:00 (150)
Mateusz Piechowiak 5, Mateusz Górny 33
Wda Świecie 2-1 Polonia Środa Wielkopolska 12 września, 17:00 (200)
Patryk Urbański 21 (k), Maciej Andrzejewski 23 - Łukasz Przybyłek 71 (k)
Centra Ostrów Wielkopolski 1-2 Elana Toruń 12 września, 16:00
Tobiasz Kupczyk 38 - Krystian Tomaszewski 50, 82 (k)
Sokół Kleczew 0-0 Lech II Poznań 12 września, 17:00
Unia Swarzędz 2-4 KKS 1925 Kalisz 12 września, 16:00 (200)
Wojciech Antczak 20, Mateusz Molewski 46 - Stajko Stojczew 34, 68, Damian Czech 70, Michał Kucharski 80

Kolejka 7 - 19-20 września

KKS 1925 Kalisz 1-1 Pelikan Niechanowo 19 września, 18:00 (600)
Damian Czech 48 - Krzysztof Wolkiewicz 6
Lech II Poznań 3-0 Unia Swarzędz 19 września, 12:00
Dávid Holman 73, 77, Krystian Sanocki 90
we Wronkach
Elana Toruń 2-1 Sokół Kleczew 20 września, 16:00
Krystian Tomaszewski 24, Marcin Majchrzak 90 - Sebastian Antas 46
Polonia Środa Wielkopolska 2-1 Centra Ostrów Wielkopolski 19 września, 16:00
Tobiasz Kupczyk 20 (s), Piotr Fontowicz 66 - Szymon Kucharski 74
Kujawianka Izbica Kujawska 0-2 Wda Świecie 19 września, 16:00
Kamil Czyżniewski 22, Patryk Urbański 86
Start Warlubie 2-2 Nielba Wągrowiec 19 września, 16:00 (200)
Paweł Tabaczyński 3, Filip Jagielski 68 - Fabian Burzyński 26, 51
Warta Poznań 5-1 Sparta Brodnica 19 września, 17:00
Michał Ciarkowski 6, 86 (k), Wojciech Onsorge 42, Filip Brzostowski 53, Łukasz Białożyt 67 - Mariusz Rutkowski 9
Jarota Jarocin 1-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 19 września, 17:00 (300)
Jacek Pacyński 4

Kolejka 8 - 26-27 września

Pelikan Niechanowo 0-0 Sparta Brodnica 27 września, 15:00 (400)
Jarota Jarocin 0-0 Warta Poznań 26 września, 16:00 (500)
Nielba Wągrowiec 2-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 26 września, 15:00 (150)
Rafał Leśniewski 42, 90 - Daniel Kaczmarek 81 (k)
Wda Świecie 0-0 Start Warlubie 26 września, 16:00 (400)
Centra Ostrów Wielkopolski 4-0 Kujawianka Izbica Kujawska 26 września, 16:00
Dawid Kuczyński 30, Paweł Olejnik 32, Tomasz Adamiak 82 (k), Szymon Kucharski 88
Sokół Kleczew 1-1 Polonia Środa Wielkopolska 26 września, 16:00
Tomasz Kowalczuk 26 - Igor Jurga 32
Unia Swarzędz 2-1 Elana Toruń 26 września, 16:00
Wojciech Antczak 58, Przemysław Kędziora 85 - Krystian Tomaszewski 4
KKS 1925 Kalisz 0-1 Lech II Poznań 26 września, 18:00 (1000)
Piotr Kurbiel 29

Kolejka 9 - 3-4 października

Lech II Poznań 2-3 Pelikan Niechanowo 3 października, 13:00 (100)
Taras Maksymiw 12 (s), Piotr Kurbiel 60 - Marcin Trojanowski 13, 33, 85
we Wronkach
Elana Toruń 1-0 KKS 1925 Kalisz 3 października, 16:00 (1500)
Michał Żurowski 79
mecz przerwany w 35. minucie na 10 minut z powodu awantur na trybunach
Polonia Środa Wielkopolska 2-2 Unia Swarzędz 3 października, 16:00
Krzysztof Bartoszak 17, Piotr Fontowicz 60 - Damian Buczma 49 (s), Przemysław Kędziora 80
Kujawianka Izbica Kujawska 1-3 Sokół Kleczew 3 października, 15:00
Piotr Gląba 64 - Arkadiusz Bajerski 36, Łukasz Cichos 80, Alan Kujawa 90
Start Warlubie 2-1 Centra Ostrów Wielkopolski 3 października, 15:00
Paweł Tabaczyński 4, Rafał Babul 33 - Tobiasz Kupczyk 12
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-0 Wda Świecie 7 października, 16:00
Karol Krystek 51, Damian Michalski 68
w pierwotnym terminie (4 października, 15:00) odwołany
Warta Poznań 3-1 Nielba Wągrowiec 3 października, 16:00
Krzysztof Biegański 31, 35, Łukasz Spławski 80 - Rafał Leśniewski 52
Sparta Brodnica 0-0 Jarota Jarocin 3 października, 15:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Pelikan Niechanowo 1-4 Jarota Jarocin 11 października, 15:00 (100)
Dominik Drzewiecki 7 - Dominik Chromiński 13, Bartosz Kieliba 47, Christian Nnamani 76, Dawid Piróg 80
Nielba Wągrowiec 1-1 Sparta Brodnica 10 października, 15:00 (120)
Rafał Leśniewski 63 - Szymon Babiarz 23
Wda Świecie 0-5 Warta Poznań 10 października, 15:00 (150)
Wojciech Onsorge 45 (k), Krzysztof Biegański 51, Michał Ciarkowski 61 (k), 87, Miłosz Brylewski 74
Centra Ostrów Wielkopolski 3-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 10 października, 11:00
Szymon Strączkowski 6 (k), 55, Tobiasz Kupczyk 30 - Daniel Kaczmarek 17, Marek Szymanowski 57
Sokół Kleczew 2-0 Start Warlubie 10 października, 15:00
Robert Jędras 42, Krystian Sobieraj 74
Unia Swarzędz 4-0 Kujawianka Izbica Kujawska 10 października, 15:00
Paweł Koralewski 15, Mateusz Molewski 39 (k), 74 (k), Przemysław Kędziora 81
KKS 1925 Kalisz 0-0 Polonia Środa Wielkopolska 10 października, 18:00 (400)
Lech II Poznań 2-1 Elana Toruń 21 października, 18:00
Kamil Jóźwiak 11, Niklas Zulciak 24 - Michał Żurowski 82
we Wronkach

Kolejka 11 - 17-18 października

Elana Toruń 2-3 Pelikan Niechanowo 17 października, 15:00 (350)
Bartosz Maćkiewicz 42, Krystian Tomaszewski 57 - Krzysztof Wolkiewicz 30, Tomasz Bzdęga 40, 78 (k)
Polonia Środa Wielkopolska 2-0 Lech II Poznań 17 października, 15:00
Aleksander Giczela 9, Igor Jurga 75
Kujawianka Izbica Kujawska 0-0 KKS 1925 Kalisz 17 października, 15:00 (150)
Start Warlubie 2-0 Unia Swarzędz 17 października, 15:00
Paweł Tabaczyński 49, Nikodem Manthey 64
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-0 Sokół Kleczew 17 października, 11:00
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Rafał Peksa
Warta Poznań 4-1 Centra Ostrów Wielkopolski 17 października, 15:00
Krzysztof Biegański 28, 48, Łukasz Białożyt 82, Michał Ciarkowski 87 - Tomasz Adamiak 60 (k)
Sparta Brodnica 0-0 Wda Świecie 17 października, 15:00
Jarota Jarocin 3-0 Nielba Wągrowiec 17 października, 15:00 (500)
Christian Nnamani 24, Mikołaj Marciniak 33, Mateusz Dunaj 83

Kolejka 12 - 24-25 października

Pelikan Niechanowo 5-2 Nielba Wągrowiec 24 października, 15:00 (250)
Łukasz Zagdański 15, Tomasz Bzdęga 24, 83 (k), Krzysztof Wolkiewicz 27, Dawid Chmielnicki 43 (s) - Adam Urbański 34, Adrian Marchel 90
Wda Świecie 1-1 Jarota Jarocin 24 października, 15:00 (150)
Kamil Kamiński 7 - Dominik Chromiński 49 (k)
Centra Ostrów Wielkopolski 2-0 Sparta Brodnica 24 października, 14:00
Tobiasz Kupczyk 69, Szymon Kucharski 90
Sokół Kleczew 4-2 Warta Poznań 24 października, 14:00
Sebastian Śmiałek 17, Norbert Grzelak 32, Łukasz Cichos 69, Émile Thiakane 83 - Łukasz Spławski 10, Łukasz Białożyt 60
Unia Swarzędz 1-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 24 października, 15:00
Mateusz Molewski 19 - Michał Giecz 51
KKS 1925 Kalisz 0-2 Start Warlubie 24 października, 18:00 (250)
Michał Zarembski 64, Paweł Tabaczyński 83
Lech II Poznań 7-1 Kujawianka Izbica Kujawska 24 października, 13:00
Krzysztof Gładosz 4, 22, 35 (k), Tomasz Dejewski 13, Marcin Wasielewski 14, Kamil Jóźwiak 43, Lucas Guedes 90 - Łukasz Galanciak 55
we Wronkach
Elana Toruń 3-2 Polonia Środa Wielkopolska 25 października, 13:00
Krystian Tomaszewski 32, Arkadiusz Czajkowski 82, Radosław Barabasz 90 (s) - Aleksander Giczela 50, Piotr Fontowicz 71

Kolejka 13 - 31 października

Polonia Środa Wielkopolska 0-2 Pelikan Niechanowo 31 października, 14:00 (350)
Łukasz Zagdański 2, Tomasz Bzdęga 85
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Mateusz Pluciński / od 28. minuty z powodu kontuzji arbitra sędziował Łukasz Damski (Bydgoszcz)
Kujawianka Izbica Kujawska 2-1 Elana Toruń 31 października, 14:00
Piotr Gląba 41, Marek Zentkiewicz 81 - Maciej Kot 79
Start Warlubie 0-0 Lech II Poznań 31 października, 14:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-4 KKS 1925 Kalisz 31 października, 13:00 (1000)
Michał Giecz 43, Dariusz Reyer 48 (k) - Beniamin Trzepacz 13, Iwelin Kostow 18, Michał Kucharski 42, Łukasz Wiącek 86 (s)
Warta Poznań 1-1 Unia Swarzędz 31 października, 14:00
Łukasz Spławski 54 - Mateusz Świergiel 68
Sparta Brodnica 0-2 Sokół Kleczew 31 października, 14:00
Łukasz Cichos 75, Jakub Dębowski 78
Jarota Jarocin 2-1 Centra Ostrów Wielkopolski 31 października, 14:00 (500)
Mikołaj Marciniak 28, Dominik Chromiński 37 (k) - Dawid Kuczyński 54
Nielba Wągrowiec 1-2 Wda Świecie 31 października, 14:00 (100)
Dawid Jasiński 5 - Patryk Urbański 31, 90

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Pelikan Niechanowo 0-1 Wda Świecie 7 listopada, 14:00 (150)
Piotr Siekirka 42
Centra Ostrów Wielkopolski 0-2 Nielba Wągrowiec 7 listopada, 13:00 (100)
Mateusz Piechowiak 40, Rafał Leśniewski 59
Sokół Kleczew 2-0 Jarota Jarocin 7 listopada, 13:30 (100)
Arkadiusz Bajerski 65, Émile Thiakane 86
Unia Swarzędz 2-0 Sparta Brodnica 7 listopada, 14:00
Mateusz Molewski 65 (k), Przemysław Kędziora 82
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Kamil Szewczyk
KKS 1925 Kalisz 1-1 Warta Poznań 7 listopada, 18:00 (400)
Damian Czech 30 - Krzysztof Biegański 56
Lech II Poznań 2-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 7 listopada, 13:00
Piotr Kurbiel 42, Darko Jevtić 87 - Karol Krystek 59, Michał Giecz 61
we Wronkach
Elana Toruń 3-3 Start Warlubie 7 listopada, 14:00
Arkadiusz Makowiecki 9, Michał Żurowski 39 (k), Maciej Kot 69 - Bartosz Czerwiński 37, 76, Kuba Binerowski 56
Polonia Środa Wielkopolska 2-1 Kujawianka Izbica Kujawska 7 listopada, 13:00
Michał Stańczyk 9, 11 - Łukasz Galanciak 52

Kolejka 15 - 11 listopada

Kujawianka Izbica Kujawska 1-2 Pelikan Niechanowo 11 listopada, 13:00 (150)
Piotr Gląba 3 - Marcin Trojanowski 42, Krzysztof Wolkiewicz 81
Start Warlubie 3-2 Polonia Środa Wielkopolska 11 listopada, 13:00
Wojciech Mielcarek 60, 70, 73 - Krzysztof Bartoszak 72, Dawid Lisek 90
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-2 Elana Toruń 11 listopada, 13:00
Arkadiusz Makowiecki 33, Krystian Tomaszewski 66
Sparta Brodnica 1-2 KKS 1925 Kalisz 11 listopada, 13:00 (200)
Krzysztof Kretkowski 82 - Błażej Ciesielski 47, Michał Kucharski 80
Jarota Jarocin 5-0 Unia Swarzędz 11 listopada, 13:30
Hubert Antkowiak 1, 20, Bartosz Kieliba 35, 51, Piotr Garbarek 90
Nielba Wągrowiec 1-1 Sokół Kleczew 11 listopada, 14:00 (100)
Michał Gruszka 21 - Arkadiusz Bajerski 46
Wda Świecie 4-2 Centra Ostrów Wielkopolski 11 listopada, 14:00 (130)
Patryk Urbański 13, Maciej Rożnowski 29, 33, Kamil Kamiński 80 - Jakub Michalski 42, 90
Lech II Poznań 0-1 Warta Poznań 18 listopada, 18:00
Łukasz Białożyt 72
we Wronkach / w pierwotnym terminie (11 listopada, 14:00) odwołany z powodu powołania zawodników Lecha II do reprezentacji narodowych

Kolejka 16 - 14-15 listopada

Pelikan Niechanowo 3-0 Centra Ostrów Wielkopolski 15 listopada, 13:30 (150)
Krzysztof Wolkiewicz 48, Łukasz Zagdański 74, 86
Wda Świecie 1-1 Sokół Kleczew 14 listopada, 14:00 (150)
Karol Maliszewski 86 - Łukasz Cichos 55
Nielba Wągrowiec 1-2 Unia Swarzędz 14 listopada, 14:00 (100)
Filip Konarski 81 - Patryk Stawiarski 34, Przemysław Kędziora 58
Jarota Jarocin 1-0 KKS 1925 Kalisz 14 listopada, 13:30 (600)
Hubert Antkowiak 45
Sparta Brodnica 1-4 Lech II Poznań 14 listopada, 12:00
Marek Magdziński 22 - Tomasz Dejewski 18, Krystian Sanocki 19, Maciej Orłowski 45 (k), 87 (k)
Warta Poznań 2-1 Elana Toruń 14 listopada, 14:00
Łukasz Białożyt 53, Filip Brzostowski 87 - Krystian Tomaszewski 90
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-5 Polonia Środa Wielkopolska 15 listopada, 13:00
Michał Giecz 47, Kamil Krawczyk 53 - Igor Jurga 5, 55, Michał Stańczyk 50, Radosław Barabasz 77, Łukasz Przybyłek 89
Start Warlubie 7-0 Kujawianka Izbica Kujawska 14 listopada, 13:00
Wojciech Mielcarek 18, 37, Rafał Babul 24, 66, Bartosz Czerwiński 53, 85, Paweł Tabaczyński 54

Kolejka 17 - 12-13 marca

Start Warlubie 0-3 Pelikan Niechanowo 12 marca, 14:00 (150)
Michał Steinke 47, Krzysztof Wolkiewicz 67, Marcin Trojanowski 75
Kujawianka Izbica Kujawska 0-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 12 marca, 14:00
Tomasz Kempiński 20, Daniel Kaczmarek 42 (k), Karol Krystek 88
Polonia Środa Wielkopolska 1-0 Warta Poznań 12 marca, 14:00
Krzysztof Bartoszak 61
Elana Toruń 2-0 Sparta Brodnica 12 marca, 13:00
Bartosz Żurek 62, Krystian Tomaszewski 71
Lech II Poznań 2-1 Jarota Jarocin 12 marca, 12:00 (35)
Piotr Kurbiel 23, Kacper Wojdak 62 - Sebastian Kopeć 44
we Wronkach
KKS 1925 Kalisz 4-1 Nielba Wągrowiec 12 marca, 15:00 (350)
Konrad Chojnacki 25, 35, Mateusz Gawlik 46 (k), Błażej Ciesielski 90 - Filip Konarski 18
Unia Swarzędz 0-5 Wda Świecie 13 marca, 12:00 (100)
Adam Cieśliński 38 (k), Patryk Kiełpiński 40, Maciej Rożnowski 53, Patryk Urbański 55, Karol Maliszewski 90
Sokół Kleczew 2-2 Centra Ostrów Wielkopolski 12 marca, 15:00
Rafał Leśniewski 12, 46 - Dawid Kuczyński 25, Jakub Michalski 47

Kolejka 18 - 19-20 marca

Pelikan Niechanowo 2-2 Sokół Kleczew 20 marca, 15:00 (400)
Michał Steinke 35, Tomasz Bzdęga 49 - Rafał Leśniewski 77, Jakub Antosik 87
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Dawid Retlewski
Centra Ostrów Wielkopolski 2-0 Unia Swarzędz 19 marca, 14:00
Dawid Kuczyński 45, Tomasz Adamiak 58 (k)
Wda Świecie 3-1 KKS 1925 Kalisz 19 marca, 14:00 (250)
Patryk Kiełpiński 26, 86, Adam Cieśliński 28 - Iwelin Kostow 59
Nielba Wągrowiec 0-3 Lech II Poznań 20 marca, 14:00 (250)
Niklas Zulciak 44, Piotr Kurbiel 53, Wojciech Mielcarek 76
Jarota Jarocin 1-2 Elana Toruń 19 marca, 14:00
Mikołaj Marciniak 72 - Bartosz Żurek 30, Krystian Tomaszewski 53 (k)
Sparta Brodnica 0-0 Polonia Środa Wielkopolska 19 marca, 14:00
Warta Poznań 1-0 Kujawianka Izbica Kujawska 19 marca, 14:00
Krzysztof Biegański 90
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-0 Start Warlubie 19 marca, 15:00
Daniel Kaczmarek 11 (k)

Kolejka 19 - 26 marca

Pelikan Niechanowo 2-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 26 marca, 15:00 (350)
Łukasz Zagdański 23, Krzysztof Wolkiewicz 49
Start Warlubie 1-2 Warta Poznań 26 marca, 14:00
Michał Zarembski 31 - Krzysztof Biegański 35, Filip Brzostowski 74
Kujawianka Izbica Kujawska 0-1 Sparta Brodnica 26 marca, 15:00
Łukasz Ciechowski 83
Polonia Środa Wielkopolska 1-0 Jarota Jarocin 26 marca, 15:00
Aleksander Giczela 64
Elana Toruń 4-0 Nielba Wągrowiec 26 marca, 13:00
Cezary Michalak 27, 48, Bartosz Żurek 60, Patryk Aleksandrowicz 72
Lech II Poznań 2-1 Wda Świecie 13 kwietnia, 18:00
Piotr Kurbiel 27, Patryk Janasik 53 - Michał Cywiński 86
we Wronkach / w pierwotnym terminie (26 marca, 12:00) odwołany z powodu powołania zawodników Lecha II do reprezentacji narodowych
KKS 1925 Kalisz 1-1 Centra Ostrów Wielkopolski 26 marca, 15:00 (650)
Joshua Balogun Kayode 40 - Dariusz Reyer 90
Unia Swarzędz 1-4 Sokół Kleczew 26 marca, 14:00
Mykyta Płoskonos 89 - Arkadiusz Bajerski 14, Łukasz Cichos 26, Jakub Dębowski 54, Mikołaj Pingot 73

Kolejka 20 - 2-3 kwietnia

Pelikan Niechanowo 3-0 Unia Swarzędz 3 kwietnia, 15:00 (500)
Marcin Trojanowski 44, Łukasz Zagdański 53, Krzysztof Wolkiewicz 74
Sokół Kleczew 1-2 KKS 1925 Kalisz 2 kwietnia, 17:00
Jakub Dębowski 16 - Błażej Ciesielski 49, Iwelin Kostow 53
Centra Ostrów Wielkopolski 1-3 Lech II Poznań 2 kwietnia, 15:00
Tomasz Adamiak 90 (k) - Krystian Sanocki 59, 77, Piotr Kurbiel 90
Wda Świecie 2-0 Elana Toruń 2 kwietnia, 15:00 (890)
Patryk Kiełpiński 26, Michał Cywiński 84
Nielba Wągrowiec 0-2 Polonia Środa Wielkopolska 2 kwietnia, 15:00 (150)
Łukasz Przybyłek 56 (k), Krzysztof Bartoszak 86
Jarota Jarocin 2-2 Kujawianka Izbica Kujawska 2 kwietnia, 16:00
Mikołaj Marciniak 3, Piotr Garbarek 85 - Łukasz Galanciak 78, Ołeh Tabaka 81
Sparta Brodnica 1-0 Start Warlubie 2 kwietnia, 15:00
Mateusz Prylewski 70 (k)
Warta Poznań 2-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2 kwietnia, 16:00
Dominik Chromiński 8, Łukasz Białożyt 83

Kolejka 21 - 9-10 kwietnia

Warta Poznań 0-1 Pelikan Niechanowo 9 kwietnia, 16:00 (450)
Tomasz Bzdęga 90 (k)
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-1 Sparta Brodnica 9 kwietnia, 16:00
Łukasz Wiącek 15, Marek Szymanowski 45, Michał Giecz 53 - Tomasz Gródek 71
Start Warlubie 1-1 Jarota Jarocin 9 kwietnia, 16:00
Bartosz Czerwiński 43 - Piotr Garbarek 36
Kujawianka Izbica Kujawska 1-2 Nielba Wągrowiec 9 kwietnia, 16:00 (100)
Piotr Gląba 19 - Adam Urbański 28, Adrian Marchel 82
Polonia Środa Wielkopolska 3-0 Wda Świecie 9 kwietnia, 16:00
Krzysztof Bartoszak 7, 11, Michał Stańczyk 78
Elana Toruń 2-3 Centra Ostrów Wielkopolski 9 kwietnia, 13:00
Patryk Aleksandrowicz 33, Krystian Tomaszewski 37 - Michał Janoś 49, Szymon Strączkowski 68, Tomasz Adamiak 90 (k)
Lech II Poznań 3-1 Sokół Kleczew 10 kwietnia, 12:00
Antonijs Černomordijs 34, Piotr Kurbiel 55, Damian Roszczyk 90 - Łukasz Cichos 31
we Wronkach
KKS 1925 Kalisz 2-0 Unia Swarzędz 9 kwietnia, 16:00 (500)
Błażej Ciesielski 8, 20

Kolejka 22 - 16-17 kwietnia

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-2 Jarota Jarocin 16 kwietnia, 16:00
Daniel Kaczmarek 9, Michał Giecz 48 - Grzegorz Wachowiak 66 (s), Jakub Czapliński 76
Pelikan Niechanowo 1-2 KKS 1925 Kalisz 17 kwietnia, 15:00 (500)
Marcin Trojanowski 21 - Marcin Lis 81, 86
Unia Swarzędz 1-1 Lech II Poznań 16 kwietnia, 15:00
Mateusz Molewski 75 (k) - Paweł Tomczyk 85
Sokół Kleczew 2-3 Elana Toruń 16 kwietnia, 17:00
Tomasz Kowalczuk 50, Krystian Sobieraj 65 - Bartosz Maćkiewicz 70, Patryk Aleksandrowicz 82, Krystian Tomaszewski 85
Centra Ostrów Wielkopolski 0-1 Polonia Środa Wielkopolska 16 kwietnia, 16:00
Łukasz Przybyłek 32 (k)
Wda Świecie 2-1 Kujawianka Izbica Kujawska 16 kwietnia, 15:00 (200)
Kamil Kamiński 39, Patryk Kiełpiński 65 - Rafał Biernacki 31
Nielba Wągrowiec 1-4 Start Warlubie 16 kwietnia, 15:00 (100)
Jakub Kubiński 82 - Kamil Popowicz 13, Bartosz Czerwiński 33, Kamil Żylski 41, Szymon Barszczewski 55
Sparta Brodnica 0-3 Warta Poznań 16 kwietnia, 15:00
Dominik Chromiński 27, Michał Ciarkowski 57, Łukasz Spławski 66

Kolejka 23 - 23-24 kwietnia

Sparta Brodnica 0-3 Pelikan Niechanowo 23 kwietnia, 16:00 (100)
Michał Steinke 19, Damian Lenkiewicz 45, Łukasz Zagdański 63
Warta Poznań 1-0 Jarota Jarocin 23 kwietnia, 16:00
Adrian Laskowski 87
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4-0 Nielba Wągrowiec 23 kwietnia, 16:00 (200)
Michał Giecz 37, Tomasz Kempiński 58, 68 (k), Jakub Jóźwiak 90
Start Warlubie 0-1 Wda Świecie 23 kwietnia, 16:00 (300)
Adam Cieśliński 74 (k)
Kujawianka Izbica Kujawska 2-4 Centra Ostrów Wielkopolski 24 kwietnia, 13:00
Kamil Kuropatwiński 32 (k), Piotr Gląba 37 - Bartosz Jasiński 3, Michał Kucharski 10, 90, Michał Janoś 48
Polonia Środa Wielkopolska 0-1 Sokół Kleczew 23 kwietnia, 16:00
Rafał Leśniewski 80
Elana Toruń 5-2 Unia Swarzędz 23 kwietnia, 15:00
Patryk Aleksandrowicz 15, 51, Cezary Michalak 45, Krystian Tomaszewski 50, 76 (k) - Przemysław Kędziora 17, Mateusz Molewski 69 (k)
Lech II Poznań 7-0 KKS 1925 Kalisz 23 kwietnia, 12:00
Krystian Sanocki 5, 66, Niklas Zulciak 9, Paweł Tomczyk 73, Wojciech Mielcarek 81, Piotr Rymar 83, Krzysztof Kołodziej 87
we Wronkach

Kolejka 24 - 30 kwietnia-1 maja

Pelikan Niechanowo 1-1 Lech II Poznań 30 kwietnia, 17:00 (850)
Dawid Retlewski 71 - Lucas Guedes 41
KKS 1925 Kalisz 2-1 Elana Toruń 30 kwietnia, 17:00 (1000)
Joshua Balogun Kayode 5, Iwelin Kostow 27 (k) - Patryk Aleksandrowicz 41 (k)
Unia Swarzędz 1-1 Polonia Środa Wielkopolska 30 kwietnia, 15:00
Krzysztof Stępiński 43 - Aleksander Giczela 20
Sokół Kleczew 1-2 Kujawianka Izbica Kujawska 30 kwietnia, 17:00
Tomasz Kowalczuk 55 - Przemysław Kowalski 45, Ołeh Tabaka 70
Centra Ostrów Wielkopolski 1-1 Start Warlubie 30 kwietnia, 17:00
Marcin Wandzel 10 - Kuba Binerowski 14
Wda Świecie 0-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 30 kwietnia, 15:00 (250)
Michał Giecz 51, Łukasz Wiącek 64
Nielba Wągrowiec 1-1 Warta Poznań 30 kwietnia, 15:00 (200)
Mateusz Piechowiak 24 - Bartosz Kieliba 89
Jarota Jarocin 2-1 Sparta Brodnica 30 kwietnia, 17:00
Sebastian Kopeć 43, Jacek Pacyński 62 - Szymon Babiarz 3

Kolejka 25 - 3 maja

Jarota Jarocin 1-2 Pelikan Niechanowo 3 maja, 17:00 (500)
Krzysztof Czabański 48 - Dawid Retlewski 58, Tomasz Bzdęga 90
Sparta Brodnica 2-2 Nielba Wągrowiec 3 maja, 14:00 (200)
Mariusz Śnieć 52, Szymon Babiarz 58 - Dawid Jasiński 32, Jakub Kubiński 66
Warta Poznań 2-1 Wda Świecie 3 maja, 17:00
Krzysztof Biegański 1, Jan Paczyński 5 - Adam Cieśliński 41 (k)
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-0 Centra Ostrów Wielkopolski 3 maja, 12:00
Kamil Krawczyk 41, Mateusz Ciupka 62 (s)
Start Warlubie 0-2 Sokół Kleczew 3 maja, 16:00
Émile Thiakane 26 (k), Rafał Leśniewski 78
Kujawianka Izbica Kujawska 1-1 Unia Swarzędz 3 maja, 17:00
Ołeh Tabaka 38 - Przemysław Kędziora 62
Polonia Środa Wielkopolska 2-0 KKS 1925 Kalisz 3 maja, 16:00
Krzysztof Bartoszak 58, Łukasz Przybyłek 90
Elana Toruń 0-0 Lech II Poznań 3 maja, 16:00

Kolejka 26 - 7-8 maja

Pelikan Niechanowo 1-0 Elana Toruń 8 maja, 15:00 (1000)
Damian Lenkiewicz 45
Lech II Poznań 0-0 Polonia Środa Wielkopolska 7 maja, 12:00
we Wronkach
KKS 1925 Kalisz 3-1 Kujawianka Izbica Kujawska 7 maja, 17:00
Mateusz Gawlik 59, Joshua Balogun Kayode 76, Przemysław Balcerzak 90 - Łukasz Galanciak 90
Unia Swarzędz 2-1 Start Warlubie 7 maja, 11:00
Przemysław Kędziora 26, Wojciech Antczak 85 - Bartosz Czerwiński 63
Sokół Kleczew 2-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 7 maja, 17:00
Rafał Leśniewski 46, Arkadiusz Bajerski 62
Centra Ostrów Wielkopolski 0-3 Warta Poznań 7 maja, 17:00
Bartosz Kieliba 24, Michał Ciarkowski 39, Łukasz Białożyt 66
Wda Świecie 2-2 Sparta Brodnica 7 maja, 17:00 (200)
Patryk Urbański 64, Michał Cywiński 84 (k) - Piotr Lamka 44, Krystian Matuszewski 49
Nielba Wągrowiec 0-3 Jarota Jarocin 7 maja, 16:00 (300)
Piotr Skokowski 61, Mikołaj Marciniak 68, Hubert Antkowiak 83

Kolejka 27 - 14-15 maja

Nielba Wągrowiec 0-1 Pelikan Niechanowo 14 maja, 16:00 (180)
Łukasz Zagdański 36
Jarota Jarocin 0-1 Wda Świecie 14 maja, 17:00
Maciej Rożnowski 9
Sparta Brodnica 1-2 Centra Ostrów Wielkopolski 14 maja, 17:00
Bartosz Zalewski 25 - Jakub Michalski 2, Dawid Kuczyński 16
Warta Poznań 2-0 Sokół Kleczew 14 maja, 17:00
Krzysztof Biegański 42, Jan Paczyński 74
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-4 Unia Swarzędz 14 maja, 16:00
Marek Gołembowski 11, Krzysztof Stępiński 51, Paweł Noga 71, Przemysław Kędziora 76
Start Warlubie 2-0 KKS 1925 Kalisz 14 maja, 17:00
Piotr Żurek 21, Bartosz Czerwiński 36
Kujawianka Izbica Kujawska 1-3 Lech II Poznań 14 maja, 17:00
Ołeh Tabaka 68 - Niklas Zulciak 11 (k), 73, Piotr Rymar 37
Polonia Środa Wielkopolska 2-0 Elana Toruń 14 maja, 16:00
Aleksander Giczela 37, Piotr Fontowicz 75

Kolejka 28 - 21-22 maja

Pelikan Niechanowo 3-2 Polonia Środa Wielkopolska 21 maja, 17:00 (550)
Tomasz Bzdęga 12, Łukasz Zagdański 46, Dawid Radomski 48 - Krystian Pawlak 11, Igor Jurga 25
w 61. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości - Łukasz Przybyłek
Elana Toruń 6-3 Kujawianka Izbica Kujawska 21 maja, 17:00
Maciej Kot 3, Bartosz Maćkiewicz 9, 26, 45, 48, Bartosz Żurek 73 - Kamil Kuropatwiński 54 (k), 61, 63
Lech II Poznań 5-0 Start Warlubie 21 maja, 12:00
Niklas Zulciak 10, Wojciech Mielcarek 34, Maciej Spychała 84, Piotr Kurbiel 88 (k), Krzysztof Kołodziej 90
we Wronkach
KKS 1925 Kalisz 3-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 21 maja, 17:00
Marcin Tomaszewski 8 (k), Iwelin Kostow 56, Przemysław Balcerzak 90 - Michał Giecz 43
Unia Swarzędz 1-0 Warta Poznań 21 maja, 16:00
Przemysław Kędziora 71
Sokół Kleczew 7-0 Sparta Brodnica 21 maja, 17:00
Jakub Dębowski 1, Rafał Leśniewski 2, 33 (k), Tomasz Kowalczuk 5, Mateusz Goiński 70, Artur Wiśniewski 85, 88
Centra Ostrów Wielkopolski 1-5 Jarota Jarocin 21 maja, 17:00
Michał Kucharski 90 - Mikołaj Marciniak 20, 79, Jacek Pacyński 23, 77, Sebastian Kopeć 38
Wda Świecie 3-1 Nielba Wągrowiec 21 maja, 17:00 (200)
Michał Cywiński 33, Piotr Siekirka 38, Maciej Rożnowski 80 - Daniel Chmielnicki 45

Kolejka 29 - 28-29 maja

Wda Świecie 2-1 Pelikan Niechanowo 28 maja, 17:00 (270)
Michał Cywiński 37, Maciej Rożnowski 83 - Dawid Retlewski 70
w 60. minucie mecz został przerwany na 30 minut z powodu ulewy
Nielba Wągrowiec 1-2 Centra Ostrów Wielkopolski 28 maja, 15:00 (100)
Filip Konarski 32 - Jakub Michalski 15, Michał Janoś 65
Jarota Jarocin 1-1 Sokół Kleczew 28 maja, 17:00
Mikołaj Marciniak 35 - Tomasz Kowalczuk 12
Sparta Brodnica 1-2 Unia Swarzędz 28 maja, 17:00
Szymon Babiarz 36 - Mateusz Molewski 11 (k), Przemysław Kędziora 86
Warta Poznań 0-0 KKS 1925 Kalisz 28 maja, 17:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-1 Lech II Poznań 31 maja, 17:00
Marcin Wasielewski 82
w pierwotnym terminie (28 maja, 16:00) odwołany z powodu awarii autokaru gości
Start Warlubie 0-3 Elana Toruń 28 maja, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Kujawianka Izbica Kujawska 2-1 Polonia Środa Wielkopolska 28 maja, 17:00
Kamil Kuropatwiński 23, Piotr Gląba 84 - Adrian Błaszak 90

REKLAMA

Kolejka 30 - 4-5 czerwca

Warta Poznań 3-3 Lech II Poznań 4 czerwca, 17:00
Adrian Laskowski 30, Bartosz Kieliba 58, Filip Brzostowski 85 - Niklas Zulciak 2, Tomasz Dejewski 32, Piotr Kurbiel 69
Pelikan Niechanowo 6-0 Kujawianka Izbica Kujawska 4 czerwca, 17:00 (500)
Łukasz Zagdański 14, 38, 89 (k), 90, Jacek Figaszewski 34, 72
Polonia Środa Wielkopolska 3-0 Start Warlubie 4 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Elana Toruń 2-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4 czerwca, 17:00
Rafał Więckowski 44, Maciej Kot 65 - Grzegorz Wachowiak 37
KKS 1925 Kalisz 3-1 Sparta Brodnica 4 czerwca, 17:00
Joshua Balogun Kayode 44, 78, 81 - Szymon Babiarz 12
Unia Swarzędz 1-1 Jarota Jarocin 4 czerwca, 17:00
Przemysław Kędziora 77 (k) - Hubert Antkowiak 62
Sokół Kleczew 5-2 Nielba Wągrowiec 4 czerwca, 17:00 (200)
Arkadiusz Bajerski 5, Tomasz Kowalczuk 36, Jakub Dębowski 54, 90, Łukasz Cichos 90 (k) - Rafał Gruntkowski 9, Maciej Klawiński 83
Centra Ostrów Wielkopolski 0-0 Wda Świecie 4 czerwca, 17:00 (150)

Baraże o udział w II lidze
Baraże o udział w III lidze (II)

II liga 2015/2016

III liga 2015/2016 (dolnośląsko-lubuska)
III liga 2015/2016 (lubelsko-podkarpacka)
III liga 2015/2016 (łódzko-mazowiecka)
III liga 2015/2016 (małopolsko-świętokrzyska)
III liga 2015/2016 (opolsko-śląska)
III liga 2015/2016 (podlasko-warmińsko-mazurska)
III liga 2015/2016 (pomorsko-zachodniopomorska)

IV liga 2015/2016 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2015/2016 (wielkopolska (południe))
IV liga 2015/2016 (wielkopolska (północ))

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas