[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Nielba Wągrowiec Miejski Klub Sportowy Nielba Wągrowiec
Data założenia: 26 kwietnia 1925
Barwy: żółto-czarne
Adres: Kościuszki 59, 62-100 Wągrowiec
telefon: (67) 262-23-62
WWW: http://www.mksnielba.pl (oficj.)
Stadion: Stadion OSiR im. Stanisława Bąka
pojemność - 4 460 miejsc (wszystkie siedzące) / oświetlenie - brak / boisko - 102 m x 66 m
Prezes: Daniel Kurpiński (od 5 maja 2015)
Trener: Łukasz Mendel (od 4 lipca 2013), Radosław Kołacki (od 29 stycznia 2016)


Sukcesy

4. miejsce w II lidze - 2008/09
1/16 finału Pucharu Polski - 2009/10
 
Kadra


Bramkarze: Oskar Czapliński (21.03.97, 185/75, J -> Leśnik Margonin, W, Leśnik Margonin), Łukasz Gacka (05.07.97, Sokół Damasławek), Karol Hermann (03.05.93), Patryk Łagodziński (15.09.95, 188/73, J -> Pelikan Niechanowo).
Obrońcy: Daniel Chmielnicki (05.02.99, W, rezerwy), Dawid Chmielnicki (08.03.97, 180/73), Radosław Góźdź (14.06.98, W, rezerwy), Rafał Gruntkowski (25.08.97, 182/75), Michał Gruszka (27.09.94, 181/74, J -> Wełna Skoki), Łukasz Iskrzyński (07.02.89, 175/66), Dawid Jasiński (23.04.88, 186/68), Szymon Kłosiński (10.03.96, Sokół Szamocin, J -> GKS Dopiewo), Karol Purol (15.12.97, 181/75), Patryk Soforek (29.06.96, Sokół Szamocin), Norbert Wieczorek (16.04.99, W, rezerwy).
Pomocnicy: Fabian Burzyński (13.07.96, Warta Poznań, J -> Wisła Sandomierz), Mateusz Francuszkiewicz (01.04.97, W, rezerwy), Mateusz Górny (20.05.92, Victoria Września, J -> Wisła Sandomierz), Wojciech Grad (03.07.97, 173/63, J -> Włókniarz Okonek), Michał Joncel (27.02.97, 176/75), Jakub Kasperski (16.01.97, W, rezerwy), Maciej Klawiński (05.06.85, 182/76), Bartosz Klinicki (30.03.97, 177/73, J -> Lubuszanin Trzcianka), Filip Konarski (22.02.97, 185/72), Kamil Kuzio (01.10.82, J -> Zamek Gołańcz), Oskar Łoś (16.10.00, W, juniorzy), Adrian Marchel (28.08.97), Wiktor Moskalik (30.06.99, W, Kłos Budzyń), Bartosz Najdul (10.09.99, W, rezerwy), Mateusz Piechowiak (10.05.97, 182/70, Chojniczanka Chojnice), Dawid Tomczak (05.12.89, 174/73, Sokół Damasławek, J), Kacper Wierzbicki (14.01.95, J -> Kłos Budzyń).
Napastnicy: Mikołaj Dobrzykowski (08.07.00, W, juniorzy), Jakub Kubiński (20.10.99, W, rezerwy), Rafał Leśniewski (19.12.85, 183/83, J -> Sokół Kleczew), Łukasz Piasecki (03.05.92, Gryf Sicienko, J -> Chemik Bydgoszcz), Patryk Polak (15.09.95, J -> Kłos Budzyń), Adam Urbański (16.08.97, 180/64).
 
Dane z sezonu: 2015/16
Zobacz także dane z sezonu: 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - Liga okręgowa 2001/2002, grupa: Piła
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Wielkopolski ZPN - Piła
   2002/03 - Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Piła
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Wielkopolski ZPN - Piła
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Wielkopolski ZPN
   2003/04 - IV liga 2003/2004, grupa: wielkopolska (północ)
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Wielkopolski ZPN - Piła
   2004/05 - IV liga 2004/2005, grupa: wielkopolska (północ)
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Wielkopolski ZPN - Piła
   2004/05 - Baraże o udział w III lidze, grupa: 2
   2005/06 - IV liga 2005/2006, grupa: wielkopolska (północ)
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Wielkopolski ZPN - Piła
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Wielkopolski ZPN
   2005/06 - Baraże o udział w III lidze, grupa: 2
   2006/07 - IV liga 2006/2007, grupa: wielkopolska (północna)
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Wielkopolski ZPN - Piła
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Wielkopolski ZPN
   2006/07 - Baraże o udział w III lidze, grupa: 2
   2007/08 - III liga 2007/2008, grupa: 2
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Wielkopolski ZPN - Piła
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Wielkopolski ZPN
   2007/08 - Remes Puchar Polski 2007/2008
   2008/09 - II liga 2008/2009, grupa: zachodnia
   2008/09 - Remes Puchar Polski 2008/2009
   2009/10 - II liga 2009/2010, grupa: zachodnia
   2009/10 - Remes Puchar Polski 2009/2010
   2010/11 - II liga 2010/2011, grupa: zachodnia
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011
   2011/12 - II liga 2011/2012, grupa: zachodnia
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012
   2012/13 - III liga 2012/2013, grupa: kujawsko-pomorsko-wielkopolska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013
   2013/14 - III liga 2013/2014, grupa: kujawsko-pomorsko-wielkopolska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Wielkopolski ZPN - Piła
   2014/15 - III liga 2014/2015, grupa: kujawsko-pomorsko-wielkopolska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Wielkopolski ZPN - Piła
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Wielkopolski ZPN
   2015/16 - III liga 2015/2016, grupa: kujawsko-pomorsko-wielkopolska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Wielkopolski ZPN - Piła
   2016/17 - IV liga 2016/2017, grupa: wielkopolska (północ)
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Wielkopolski ZPN - Piła
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Wielkopolski ZPN
   2017/18 - IV liga 2017/2018, grupa: wielkopolska (północ)
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Wielkopolski ZPN - Piła
   2018/19 - IV liga 2018/2019, grupa: wielkopolska
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Wielkopolski ZPN - Piła
   2019/20 - III liga 2019/2020, grupa: II

 

Napisz do nas