[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

II liga 2010/2011, grupa: zachodnia
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olimpia Grudziądz 34 71 21 8 5 66-30 12 3 2 34-10 9 5 3 32-20
2.  Zawisza Bydgoszcz 34 66 18 12 4 56-24 11 6 0 36-12 7 6 4 20-12
3.  GKS Tychy 34 65 19 8 7 63-30 9 4 4 31-14 10 4 3 32-16
4.  Miedź Legnica 34 56 16 8 10 45-31 12 1 4 27-9 4 7 6 18-22
5.  Zagłębie Sosnowiec 34 55 14 13 7 49-36 8 6 3 24-16 6 7 4 25-20
6.  Ruch Zdzieszowice 34 54 14 12 8 45-32 8 6 3 27-13 6 6 5 18-19
7.  Bałtyk Gdynia 34 53 15 8 11 40-31 11 3 3 23-10 4 5 8 17-21 2 4 1 1 0 1-0
8.  Chojniczanka Chojnice 34 53 13 14 7 45-34 5 8 4 20-20 8 6 3 25-14 2 1 0 1 1 0-1
9.  Nielba Wągrowiec 34 50 13 11 10 61-51 7 6 4 32-23 6 5 6 29-28
10.  Górnik Wałbrzych 34 48 12 12 10 44-34 6 6 5 22-16 6 6 5 22-18
11.  Elana Toruń 34 47 12 11 11 42-43 7 7 3 26-21 5 4 8 16-22
12.  Czarni Żagań 34 45 12 9 13 54-47 6 6 5 28-20 6 3 8 26-27 2 6 2 0 0 3-0
13.  Jarota Jarocin 34 45 11 12 11 40-34 6 5 6 19-18 5 7 5 21-16 2 0 0 0 2 0-3
14.  Raków Częstochowa 34 44 10 14 10 42-40 5 8 4 23-19 5 6 6 19-21
15.  Tur Turek 34 30 8 6 20 51-71 5 4 8 30-32 3 2 12 21-39
16.  Lechia Zielona Góra 34 22 5 7 22 25-66 3 4 10 14-36 2 3 12 11-30
17.  Polonia Nowy Tomyśl 34 15 4 3 27 23-87 3 1 13 11-38 1 2 14 12-49
 Polonia Słubice 34 10 2 4 28 11-87 1 2 14 5-46 1 2 14 6-41
Polonia Słubice wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Polonia Nowy Tomyśl wycofała się z rozgrywek po 27. kolejce.
W związku z nieotrzymaniem licencji przez spadkowicza z I ligi - Odrę Wodzisław Śląski dodatkowo utrzymał się Tur Turek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Olimpia Grudziądz    1-1 2-3 2-0 1-1 0-1 2-0 1-0 3-1 3-0 1-0 1-0 3-1 1-1 3-0 3-1 4-0 3-0* 
 2 Zawisza Bydgoszcz2-1     3-1 0-0 2-2 1-1 2-1 3-0 5-1 3-1 2-0 2-1 3-0 1-1 2-2 3-0 2-0 0-0 
 3 GKS Tychy4-0 1-0     3-2 1-1 3-2 1-3 0-0 0-1 0-0 0-3 1-2 0-0 2-0 2-0 4-0 8-0 1-0 
 4 Miedź Legnica1-1 1-0 1-0     2-0 2-0 0-1 1-2 5-2 1-0 2-0 0-2 1-0 1-0 3-0 0-1 3-0* 3-0* 
 5 Zagłębie Sosnowiec1-1 1-0 1-3 0-0     1-0 3-0 0-2 0-2 2-1 2-0 1-1 0-0 1-1 3-1 2-2 3-2 3-0* 
 6 Ruch Zdzieszowice1-1 2-2 0-0 1-0 0-1     2-3 0-1 2-0 2-1 3-0 4-1 0-0 0-0 2-1 1-1 4-1 3-0* 
 7 Bałtyk Gdynia2-3 0-2 3-1 0-0 1-0 0-0     1-0 2-1 0-1 2-1 1-0 0-0 2-1 2-0 3-0 1-0 3-0* 
 8 Chojniczanka Chojnice0-0 1-2 0-0 3-0 1-0 2-2 0-0     0-0 0-3 0-1 1-1 3-2 1-1 3-5 1-0 3-2 1-1 
 9 Nielba Wągrowiec1-5 1-2 2-2 2-2 2-2 3-1 1-0 2-3     1-1 0-1 3-2 0-0 1-0 4-1 1-1 5-0 3-0 
 10 Górnik Wałbrzych0-2 0-0 1-2 3-2 0-1 0-1 1-1 1-1 1-1     1-1 3-0* 1-1 0-1 2-1 2-0 5-1 1-0 
 11 Elana Toruń2-1 1-0 1-1 4-2 2-2 1-1 2-1 0-3 2-2 2-2     2-2 0-2 0-1 2-0 1-0 1-1 3-0* 
 12 Czarni Żagań0-1 0-2 1-2 0-0 2-2 2-3 0-0 1-2 3-3 2-2 1-1     2-0 3-0 4-0 2-1 2-1 3-0* 
 13 Jarota Jarocin0-3 1-1 1-3 0-0 3-1 0-1 0-0 1-1 3-1 0-1 2-0 0-1     1-2 2-2 1-0 1-0 3-1 
 14 Raków Częstochowa0-1 2-2 0-2 2-2 1-2 1-1 1-0 2-2 1-1 0-0 1-1 3-1 1-1     1-3 1-0 3-0* 3-0* 
 15 Tur Turek2-2 0-1 0-1 1-3 0-4 2-1 2-2 1-1 1-2 1-2 3-2 2-4 1-2 6-2     3-1 1-1 4-1 
 16 Lechia Zielona Góra1-2 0-0 0-5 0-1 1-2 1-2 2-1 0-4 0-5 1-1 2-2 2-1 1-4 1-1 1-0     0-3 1-2 
 17 Polonia Nowy Tomyśl1-3 0-2 0-3* 1-2 1-4 0-1 0-3* 0-0 0-3* 0-3* 0-2 0-2 0-5 0-2 3-2 2-0     3-1 
 18 Polonia Słubice2-5 0-3* 0-3* 0-2 0-0 0-0 2-1 0-3* 0-3* 0-3* 0-1 1-5 0-3* 0-5 0-3* 0-3* ***     
*** - obustronny walkower

REKLAMA

Kolejka 1 - 31 lipca-1 sierpnia

Zagłębie Sosnowiec 1-0 Zawisza Bydgoszcz 31 lipca, 19:00 (3500)
Marcin Lachowski 41
Polonia Nowy Tomyśl 0-5 Jarota Jarocin 31 lipca, 17:00 (200)
Piotr Garbarek 8, Krzysztof Bartoszak 16, 52, 77 (k), Maciej Stawiński 51
w Poznaniu; na stadionie Warty
Ruch Zdzieszowice 2-3 Bałtyk Gdynia 31 lipca, 17:00 (1200)
Adam Giesa 18, Tomasz Damrat 68 - Remigiusz Malicki 66, Karol Szostek 71, Wojciech Trochim 78
Chojniczanka Chojnice 1-1 Polonia Słubice 31 lipca, 17:00 (1600)
Sławomir Ziemak 72 - Paweł Posmyk 43
Olimpia Grudziądz 3-1 Nielba Wągrowiec 31 lipca, 17:00 (900)
Bartłomiej Kowalski 61, Przemysław Sulej 62, Piotr Ruszkul 66 - Bartosz Kotarski 54
Lechia Zielona Góra 1-1 Raków Częstochowa 31 lipca, 18:00 (300)
Michał Sucharek 48 - Mateusz Zachara 29
Elana Toruń 1-1 GKS Tychy 31 lipca, 15:00 (1000)
Adam Młodzieniak 39 - Daniel Feruga 80
Tur Turek 1-3 Miedź Legnica 31 lipca, 17:00 (800)
Michał Steinke 5 - Marcin Garuch 30, Marcin Orłowski 60, Wojciech Bzdęga 80
Czarni Żagań 2-2 Górnik Wałbrzych 4 sierpnia, 17:00 (750)
Michał Wróbel 26, Piotr Burski 44 - Dominik Janik 18, Kornel Duś 89
na stadionie przy ul. Karpińskiego

Kolejka 2 - 7-8 sierpnia

Zawisza Bydgoszcz 3-1 Górnik Wałbrzych 7 sierpnia, 19:46 (3600)
Tomasz Warczachowski 45, Szymon Maziarz 45 (k), Maciej Dąbrowski 69 - Grzegorz Michalak 59
Miedź Legnica 0-2 Czarni Żagań 7 sierpnia, 17:00 (800)
Marek Tracz 25, Piotr Burski 29
GKS Tychy 2-0 Tur Turek 7 sierpnia, 17:00 (1000)
Artur Nowak 2, Krzysztof Bizacki 43
Raków Częstochowa 1-1 Elana Toruń 7 sierpnia, 17:30 (1300)
Maciej Gajos 51 - Kelechi Iheanacho 35
Nielba Wągrowiec 1-1 Lechia Zielona Góra 7 sierpnia, 17:00 (700)
Adrian Pietrowski 48 - Rafał Duchnowski 83
Polonia Słubice 2-5 Olimpia Grudziądz 7 sierpnia, 18:00 (100)
Piotr Charzewski 47, Ireneusz Marcinkowski 57 - Piotr Ruszkul 12, 21, 42, 82, Przemysław Sulej 34
Bałtyk Gdynia 1-0 Chojniczanka Chojnice 7 sierpnia, 19:00 (1300)
Łukasz Kowalski 90
na Narodowym Stadionie Rugby
Jarota Jarocin 0-1 Ruch Zdzieszowice 8 sierpnia, 17:00 (150)
Adam Giesa 65
w Poznaniu; na stadionie Warty
Zagłębie Sosnowiec 3-2 Polonia Nowy Tomyśl 7 sierpnia, 19:00 (1000)
Vladimír Bednár 7, Adrian Mielec 25, 70 - Maciej Tomkowiak 57 (k), Taras Maksymiw 89

Kolejka 3 - 14-15 sierpnia

Polonia Nowy Tomyśl 0-2 Zawisza Bydgoszcz 15 sierpnia, 14:00 (300)
Cezary Stefańczyk 55, Paweł Kanik 68
w Poznaniu; na stadionie Warty
Ruch Zdzieszowice 0-1 Zagłębie Sosnowiec 14 sierpnia, 17:00 (1500)
Vladimír Bednár 32
Chojniczanka Chojnice 3-2 Jarota Jarocin 14 sierpnia, 17:00 (1300)
Piotr Kwietniewski 54, 63, Sławomir Ziemak 74 (k) - Krzysztof Bartoszak 4, 44
Olimpia Grudziądz 2-0 Bałtyk Gdynia 14 sierpnia, 17:00 (1500)
Tomasz Rogóż 20, Grzegorz Domżalski 60
czerwoną kartką po zejściu z boiska został ukarany zawodnik gości - Remigiusz Malicki
Lechia Zielona Góra 1-2 Polonia Słubice 14 sierpnia, 17:30 (150)
Rafał Duchnowski 75 - Paweł Posmyk 52, 71
Elana Toruń 2-2 Nielba Wągrowiec 14 sierpnia, 17:00 (1000)
Daniel Onyekachi 32, Rafał Więckowski 45 - Artur Błażejewski 14, Adrian Pietrowski 75
Tur Turek 6-2 Raków Częstochowa 14 sierpnia, 17:00 (800)
Mateusz Roszak 11, 16, Grzegorz Kmiecik 37, 50, Aílton 78, Artur Bednarczyk 81 - Mateusz Zachara 14, Piotr Mastalerz 62
Czarni Żagań 1-2 GKS Tychy 14 sierpnia, 17:00 (750)
Jakub Rejmer 80 - Daniel Feruga 29, Krzysztof Zaremba 66
na stadionie przy ul. Karpińskiego
Górnik Wałbrzych 3-2 Miedź Legnica 1 września, 17:00 (2500)
Marcin Morawski 26, Daniel Zinke 43, Bartosz Konarski 90 - Marcin Orłowski 47, Enkeleid Dobi 73

Kolejka 4 - 18 sierpnia

Zawisza Bydgoszcz 0-0 Miedź Legnica 18 sierpnia, 19:00 (2500)
GKS Tychy 0-0 Górnik Wałbrzych 18 sierpnia, 17:00 (1200)
Raków Częstochowa 3-1 Czarni Żagań 18 sierpnia, 17:00 (800)
Paweł Kowalczyk 26 (k), Maciej Gajos 33, Mateusz Zachara 61 - Dariusz Piechowiak 90
Nielba Wągrowiec 4-1 Tur Turek 18 sierpnia, 18:00 (300)
Mateusz Witomski 36, Adrian Pietrowski 55, 76, Artur Błażejewski 70 (k) - Damian Sędziak 61
Polonia Słubice 0-1 Elana Toruń 18 sierpnia, 18:00 (150)
Adam Młodzieniak 67
Bałtyk Gdynia 3-0 Lechia Zielona Góra 18 sierpnia, 18:00 (600)
Wojciech Trochim 42, Michał Drzymała 72, Łukasz Kowalski 80
na Narodowym Stadionie Rugby
Jarota Jarocin 0-3 Olimpia Grudziądz 17 sierpnia, 17:30 (50)
Tomasz Rogóż 47, Mariusz Kryszak 82, Grzegorz Domżalski 84
w Poznaniu; na stadionie Warty
Zagłębie Sosnowiec 0-2 Chojniczanka Chojnice 18 sierpnia, 19:00 (1500)
Michał Mikołajczyk 59, Szymon Gibczyński 83
Polonia Nowy Tomyśl 0-1 Ruch Zdzieszowice 18 sierpnia, 17:30 (150)
Tomasz Kasprzyk 41 (k)
w Poznaniu; na stadionie Warty

Kolejka 5 - 21-22 sierpnia

Ruch Zdzieszowice 2-2 Zawisza Bydgoszcz 21 sierpnia, 17:00 (2000)
Adam Giesa 14, Marcin Rogowski 87 - Cezary Stefańczyk 74, Łukasz Ślifirczyk 89 (k)
Chojniczanka Chojnice 3-2 Polonia Nowy Tomyśl 22 sierpnia, 17:00 (1700)
Krzysztof Rusinek 44, Tomasz Pestka 58, Daniel Fabich 90 - Seweryn Fijołek 73, Krzysztof Kmieć 87
Olimpia Grudziądz 1-1 Zagłębie Sosnowiec 21 sierpnia, 14:00 (1600)
Paschal Ekwueme 61 - Michał Skórski 26
Lechia Zielona Góra 1-4 Jarota Jarocin 21 sierpnia, 17:00 (200)
Michał Kojder 39 - Krzysztof Gościniak 8 (k), 76, Krzysztof Bartoszak 64, Jonasz Jeżewski 90
Elana Toruń 2-1 Bałtyk Gdynia 21 sierpnia, 16:00 (750)
Adam Młodzieniak 18, Kelechi Iheanacho 41 (k) - Michał Michałek 83
Tur Turek 4-1 Polonia Słubice 21 sierpnia, 17:00 (500)
Grzegorz Kmiecik 24, Artur Bednarczyk 45, Jamaica 50, Michał Steinke 90 - Paweł Posmyk 86
Czarni Żagań 3-3 Nielba Wągrowiec 21 sierpnia, 17:00 (750)
Jakub Rejmer 43, Marek Tracz 79 (k), Grzegorz Dorobek 82 - Rafał Leśniewski 9, 59, 74
na stadionie przy ul. Karpińskiego
Górnik Wałbrzych 0-1 Raków Częstochowa 22 września, 16:00 (1500)
Łukasz Brondel 26
Miedź Legnica 1-0 GKS Tychy 21 sierpnia, 17:00 (1200)
Dominik Piotrowski 66

Kolejka 6 - 28-29 sierpnia

Zawisza Bydgoszcz 3-1 GKS Tychy 29 sierpnia, 19:00
Tomasz Warczachowski 44, Paweł Kanik 78, Jakub Wójcicki 89 - Krzysztof Zaremba 62
bez udziału publiczności
Raków Częstochowa 2-2 Miedź Legnica 29 sierpnia, 17:00 (1500)
Mateusz Zachara 45, 60 - Michał Żółtowski 57 (k), 84
Nielba Wągrowiec 1-1 Górnik Wałbrzych 28 sierpnia, 17:00 (500)
Rafał Leśniewski 81 - Piotr Przerywacz 28
Polonia Słubice 1-5 Czarni Żagań 27 sierpnia, 18:00 (120)
Tomasz Bejuk 49 - Marek Tracz 4, 47, Piotr Burski 30, Krzysztof Kaczmarek 75, Filipe 88
Bałtyk Gdynia 2-0 Tur Turek 27 sierpnia, 18:15 (600)
Wojciech Trochim 32, Marcin Martyniuk 38
na Narodowym Stadionie Rugby / spotkanie pierwotnie zaplanowane na 18:00 rozpoczęło się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Jarota Jarocin 2-0 Elana Toruń 29 sierpnia, 16:00 (150)
Krzysztof Gościniak 28 (k), Jacek Pacyński 90
w Poznaniu; na stadionie Warty
Zagłębie Sosnowiec 2-2 Lechia Zielona Góra 28 sierpnia, 19:00 (1600)
Marcin Lachowski 45, Michał Cyganek 83 - Łukasz Kaczorowski 42, Michał Kojder 51
Polonia Nowy Tomyśl 1-3 Olimpia Grudziądz 28 sierpnia, 17:00 (1121)
Bartosz Śpiączka 14 - Przemysław Sulej 11, 56, Mariusz Kryszak 17
w Grudziądzu; Polonia gospodarzem
Ruch Zdzieszowice 0-1 Chojniczanka Chojnice 28 sierpnia, 17:00 (800)
Tomasz Pestka 85

Kolejka 7 - 4-5 września

Chojniczanka Chojnice 1-2 Zawisza Bydgoszcz 4 września, 16:00 (2500)
Robert Sierant 47 - Wojciech Okińczyc 32, Galdino 90
Olimpia Grudziądz 0-1 Ruch Zdzieszowice 4 września, 17:00 (1096)
Leszek Nowosielski 40
Lechia Zielona Góra 0-3 Polonia Nowy Tomyśl 4 września, 16:30 (150)
Bartosz Śpiączka 40, Łukasz Góral 63 (k), Krzysztof Sikora 90
Elana Toruń 2-2 Zagłębie Sosnowiec 4 września, 15:00 (800)
Daniel Onyekachi 2, Adam Młodzieniak 37 - Adrian Mielec 10, Adrian Marek 43
Tur Turek 1-2 Jarota Jarocin 7 września, 16:15
Grzegorz Kmiecik 41 - Szymon Matuszewski 3, Bartosz Kieliba 75
w pierwotnym terminie (4 września, 17:00) odwołany z powodu towarzyskiego meczu Tur Turek - Lech Poznań / mecz zaplanowany na godzinę 16:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Czarni Żagań 0-0 Bałtyk Gdynia 4 września, 17:00 (450)
na stadionie przy ul. Karpińskiego
Górnik Wałbrzych 1-0 Polonia Słubice 4 września, 17:00 (3000)
Marcin Morawski 89
Miedź Legnica 5-2 Nielba Wągrowiec 4 września, 17:00 (500)
Wojciech Bzdęga 7, Marcin Garuch 29, 45, Patryk Spaczyński 66, Marcin Orłowski 75 - Artur Bartkowiak 45, Artur Błażejewski 54
GKS Tychy 2-0 Raków Częstochowa 4 września, 17:00 (1200)
Krzysztof Zaremba 3, Daniel Feruga 77

Kolejka 8 - 11-12 września

Zawisza Bydgoszcz 1-1 Raków Częstochowa 11 września, 19:00
Wojciech Okińczyc 59 (k) - Mateusz Górecki 61
bez udziału publiczności
Nielba Wągrowiec 2-2 GKS Tychy 12 września, 15:00 (300)
Artur Błażejewski 12 (k), Rafał Leśniewski 90 - Krzysztof Bizacki 3, Krzysztof Zaremba 47
Polonia Słubice 0-2 Miedź Legnica 11 września, 15:00 (100)
Marcin Garuch 25, Michał Żółtowski 90
Jarota Jarocin 0-1 Czarni Żagań 12 września, 16:00 (50)
Piotr Burski 82
w Poznaniu; na stadionie Warty
Zagłębie Sosnowiec 3-1 Tur Turek 11 września, 19:00 (1200)
Adrian Mielec 5, 57, Marcin Lachowski 41 - Damian Sędziak 90
Ruch Zdzieszowice 1-1 Lechia Zielona Góra 11 września, 17:00 (700)
Adam Giesa 42 - Patryk Podwyszyński 37
Chojniczanka Chojnice 0-0 Olimpia Grudziądz 11 września, 16:00 (2700)
Górnik Wałbrzych 1-1 Bałtyk Gdynia 12 września, 15:00 (1500)
Grzegorz Michalak 90 - Jakub Kaszuba 67
Elana Toruń 1-1 Polonia Nowy Tomyśl 15 września, 16:00 (500)
Daniel Onyekachi 8 - Łukasz Góral 18 (k)

Kolejka 9 - 18-19 września

Olimpia Grudziądz 1-1 Zawisza Bydgoszcz 18 września, 16:30 (2040)
Piotr Ruszkul 17 - Marcin Tarnowski 32
Lechia Zielona Góra 0-4 Chojniczanka Chojnice 18 września, 16:00 (87)
Tomasz Pestka 8, Paweł Noga 13, Krzysztof Rusinek 49, Piotr Kwietniewski 90
Elana Toruń 1-1 Ruch Zdzieszowice 18 września, 15:00 (250)
Przemysław Regulski 59 - Tomasz Kasprzyk 77
Tur Turek 1-1 Polonia Nowy Tomyśl 18 września, 16:00
Damian Sędziak 62 - Krzysztof Sikora 90
Czarni Żagań 2-2 Zagłębie Sosnowiec 17 września, 16:30 (800)
Michał Sudoł 7, Marek Tracz 74 (k) - Marcin Lachowski 42, Tomasz Szatan 90
na stadionie przy ul. Karpińskiego
Górnik Wałbrzych 1-1 Jarota Jarocin 18 września, 16:00 (2000)
Marcin Morawski 79 - Szymon Matuszewski 81
Miedź Legnica 0-1 Bałtyk Gdynia 18 września, 17:00 (600)
Remigiusz Malicki 41
GKS Tychy 1-0 Polonia Słubice 18 września, 16:00 (1200)
Daniel Feruga 72
w bramce gości od 88. minuty stał Adam Więckowski
Raków Częstochowa 1-1 Nielba Wągrowiec 18 września, 16:00 (700)
Mateusz Zachara 5 - Mateusz Górecki 63 (s)

Kolejka 10 - 25-26 września

Zawisza Bydgoszcz 5-1 Nielba Wągrowiec 25 września, 14:00
Wojciech Okińczyc 11, 32, 88, Łukasz Ślifirczyk 66, Bartosz Kotarski 68 (s) - Piotr Sarbinowski 80
bez udziału publiczności
Polonia Słubice 0-5 Raków Częstochowa 25 września, 15:00 (60)
Łukasz Brondel 26, 28, Mateusz Zachara 53, Marcin Czerwiński 63, Adrian Świerk 87
Bałtyk Gdynia 3-1 GKS Tychy 26 września, 16:30 (1500)
Michał Michałek 31, Michał Benkowski 58, Jakub Kaszuba 74 - Hubert Jaromin 10
na Narodowym Stadionie Rugby
Jarota Jarocin 0-0 Miedź Legnica 26 września, 16:00 (150)
w Poznaniu; na stadionie Warty
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Górnik Wałbrzych 25 września, 19:00 (2700)
Adrian Marek 1, Vladimír Bednár 4 - Daniel Zinke 58
Polonia Nowy Tomyśl 0-2 Czarni Żagań 25 września, 16:00 (800)
Krzysztof Kaczmarek 68, Piotr Burski 73
Ruch Zdzieszowice 2-1 Tur Turek 25 września, 16:00 (450)
Daniel Rychlewicz 73, Roland Buchała 81 - Marcelo 58
Chojniczanka Chojnice 0-1 Elana Toruń 25 września, 16:00 (2100)
Grzegorz Mania 90
Olimpia Grudziądz 3-1 Lechia Zielona Góra 25 września, 16:30 (1200)
Grzegorz Domżalski 16, Krzysztof Brede 54 (k), Mariusz Kryszak 57 - Karol Haraś 45

Kolejka 11 - 2-3 października

Lechia Zielona Góra 0-0 Zawisza Bydgoszcz 1 października, 15:30
Elana Toruń 2-1 Olimpia Grudziądz 2 października, 15:00 (1000)
Krzysztof Brede 30 (s), Kelechi Iheanacho 45 - Piotr Ruszkul 70
Tur Turek 1-1 Chojniczanka Chojnice 2 października, 15:00 (350)
David Topolski 80 - Sławomir Ziemak 18 (k)
Czarni Żagań 2-3 Ruch Zdzieszowice 2 października, 16:00 (500)
Jakub Rejmer 4, Piotr Burski 69 - Tomasz Damrat 10, 61, Roland Buchała 86
na stadionie przy ul. Karpińskiego
Górnik Wałbrzych 5-1 Polonia Nowy Tomyśl 2 października, 15:00 (1200)
Grzegorz Michalak 6, Taras Maksymiw 9 (s), Dominik Janik 26, 44, 45 - Dariusz Nowaczyk 36
Miedź Legnica 2-0 Zagłębie Sosnowiec 1 października, 16:00
Adrian Marek 28 (s), Marcin Orłowski 36
GKS Tychy 0-0 Jarota Jarocin 2 października, 15:00 (600)
Raków Częstochowa 1-0 Bałtyk Gdynia 2 października, 15:00 (1600)
Mateusz Zachara 38
Nielba Wągrowiec 3-0 Polonia Słubice 2 października, 15:00 (300)
Rafał Leśniewski 14, Krzysztof Gryszczyński 65, 88

Kolejka 12 - 9-10 października

Zawisza Bydgoszcz 0-0 Polonia Słubice 8 października, 18:00
bez udziału publiczności
Bałtyk Gdynia 2-1 Nielba Wągrowiec 9 października, 17:30 (1500)
Remigiusz Malicki 2, Marcin Martyniuk 31 - Jacek Figaszewski 90
na Narodowym Stadionie Rugby
Jarota Jarocin 1-2 Raków Częstochowa 9 października, 14:00 (57)
Mateusz Śliwa 22 - Mateusz Zachara 24, 38
w Poznaniu; na stadionie Warty
Zagłębie Sosnowiec 1-3 GKS Tychy 9 października, 17:45 (4500)
Marcin Lachowski 30 (k) - Krzysztof Zaremba 4, 74, Daniel Feruga 33
Polonia Nowy Tomyśl 1-2 Miedź Legnica 9 października, 15:00 (300)
Artur Pawlaczyk 37 - Marcin Orłowski 31, 52 (k)
Ruch Zdzieszowice 2-1 Górnik Wałbrzych 9 października, 15:00 (500)
Leszek Nowosielski 40, Tomasz Drąg 66 - Kornel Duś 90
Chojniczanka Chojnice 1-1 Czarni Żagań 9 października, 16:00 (1200)
Tomasz Pestka 51 - Piotr Burski 52
Olimpia Grudziądz 3-0 Tur Turek 9 października, 16:00 (1100)
Tomasz Rogóż 54, Paschal Ekwueme 59, 63
Lechia Zielona Góra 2-2 Elana Toruń 9 października, 15:30 (150)
Rafał Duchnowski 13, Paweł Pytlarz 60 - Daniel Onyekachi 31, Marcin Wróbel 65

Kolejka 13 - 16-17 października

Elana Toruń 1-0 Zawisza Bydgoszcz 16 października, 14:00 (2500)
Grzegorz Mania 90
Tur Turek 3-1 Lechia Zielona Góra 16 października, 15:00 (400)
Jamaica 14, Artur Bednarczyk 45, Aílton 51 - Michał Kojder 7
Czarni Żagań 0-1 Olimpia Grudziądz 16 października, 15:00 (500)
Tomasz Rogóż 45
na stadionie przy ul. Karpińskiego
Górnik Wałbrzych 1-1 Chojniczanka Chojnice 16 października, 15:00 (1000)
Marcin Morawski 5 - Sławomir Ziemak 75
Miedź Legnica 2-0 Ruch Zdzieszowice 16 października, 15:00 (1300)
Marcin Garuch 50, Tomasz Jarzębowski 65
GKS Tychy 8-0 Polonia Nowy Tomyśl 16 października, 15:00 (500)
Damian Furczyk 15, Krzysztof Bizacki 23, 31, Krzysztof Zaremba 43, 54, 59, Łukasz Kopczyk 57, Taras Maksymiw 83 (s)
Raków Częstochowa 1-2 Zagłębie Sosnowiec 17 października, 12:00 (5000)
Paweł Kowalczyk 68 - Michał Filipowicz 54, 70
Nielba Wągrowiec 0-0 Jarota Jarocin 16 października, 15:00 (400)
Polonia Słubice 2-1 Bałtyk Gdynia 16 października, 14:00 (40)
Paweł Posmyk 68, Filip Marciniak 72 - Karol Szostek 87

Kolejka 14 - 23-24 października

Zawisza Bydgoszcz 2-1 Bałtyk Gdynia 23 października, 14:00
Paweł Kanik 23, Jakub Wójcicki 38 - Jakub Kawa 42
bez udziału publiczności
Jarota Jarocin 3-1 Polonia Słubice 24 października, 14:00 (50)
Maciej Stawiński 7, Krzysztof Bartoszak 52, Krzysztof Gościniak 66 - Paweł Posmyk 65
w Poznaniu; na stadionie Warty
Zagłębie Sosnowiec 0-2 Nielba Wągrowiec 23 października, 18:00 (2000)
Rafał Leśniewski 45, Adrian Marek 46 (s)
Polonia Nowy Tomyśl 0-2 Raków Częstochowa 23 października, 14:00 (100)
Kamil Witczyk 24, Maciej Gajos 78
Ruch Zdzieszowice 0-0 GKS Tychy 23 października, 15:00 (800)
Chojniczanka Chojnice 3-0 Miedź Legnica 23 października, 15:00 (1100)
Sławomir Ziemak 23 (k), 53, Tomasz Pestka 90
Olimpia Grudziądz 3-0 Górnik Wałbrzych 23 października, 14:00 (1200)
Przemysław Sulej 32, Tomasz Rogóż 60, Mariusz Kryszak 87
Lechia Zielona Góra 2-1 Czarni Żagań 23 października, 15:00 (250)
Rafał Duchnowski 58 (k), 61 - Grzegorz Dorobek 90
Elana Toruń 2-0 Tur Turek 23 października, 13:00 (800)
Wiaczesław Zamara 77, Daniel Onyekachi 88

Kolejka 15 - 30-31 października

Tur Turek 0-1 Zawisza Bydgoszcz 30 października, 15:00 (500)
Maciej Dąbrowski 57
Czarni Żagań 1-1 Elana Toruń 30 października, 15:00 (350)
Marek Tracz 28 (k) - Adam Młodzieniak 22
na stadionie przy ul. Karpińskiego
Górnik Wałbrzych 2-0 Lechia Zielona Góra 30 października, 14:00 (800)
Grzegorz Michalak 61, Kornel Duś 67
Miedź Legnica 1-1 Olimpia Grudziądz 30 października, 11:00 (1500)
Tomasz Jarzębowski 58 - Przemysław Sulej 50
GKS Tychy 0-0 Chojniczanka Chojnice 30 października, 14:30 (900)
Raków Częstochowa 1-1 Ruch Zdzieszowice 30 października, 14:00 (1500)
Kamil Witczyk 68 - Mariusz Kapłon 8
Nielba Wągrowiec 5-0 Polonia Nowy Tomyśl 30 października, 15:00 (400)
Rafał Leśniewski 25, 78, Adrian Pietrowski 35, Jacek Figaszewski 70, Piotr Sarbinowski 90
Polonia Słubice 0-0 Zagłębie Sosnowiec 29 października, 14:00 (130)
Bałtyk Gdynia 0-0 Jarota Jarocin 29 października, 18:15
na Narodowym Stadionie Rugby

Kolejka 16 - 6-7 listopada

Zawisza Bydgoszcz 3-0 Jarota Jarocin 6 listopada, 13:00 (1500)
Maciej Dąbrowski 45, Cezary Stefańczyk 79, Jakub Wójcicki 90
Zagłębie Sosnowiec 3-0 Bałtyk Gdynia 6 listopada, 17:00 (1000)
Tomasz Łuczywek 58 (k), 77 (k), Marcin Folc 84
Polonia Nowy Tomyśl 3-1 Polonia Słubice 6 listopada, 14:00 (100)
Bartosz Śpiączka 2, 22, Abraham Loliga 74 - Adriano 90
Ruch Zdzieszowice 2-0 Nielba Wągrowiec 6 listopada, 13:00 (450)
Marcin Rogowski 24, Tomasz Kasprzyk 63
Chojniczanka Chojnice 1-1 Raków Częstochowa 6 listopada, 14:00 (1500)
Piotr Kwietniewski 40 - Dawid Świerk 81
Olimpia Grudziądz 2-3 GKS Tychy 6 listopada, 13:00 (1000)
Tomasz Rogóż 12, Tomasz Adamczyk 32 - Mariusz Masternak 56, Hubert Jaromin 62, Łukasz Kopczyk 70
Lechia Zielona Góra 0-1 Miedź Legnica 6 listopada, 13:30 (100)
Paweł Kowal 17
Elana Toruń 2-2 Górnik Wałbrzych 6 listopada, 13:00 (500)
Grzegorz Mania 8, 13 - Marcin Morawski 90, Grzegorz Michalak 90
Tur Turek 2-4 Czarni Żagań 6 listopada, 14:00 (500)
Marcelo 45, Oskar Kamiński 57 - Jakub Rejmer 21, Waldemar Gancarczyk 66, Artur Łaciok 72, 78

Kolejka 17 - 13-14 listopada

Czarni Żagań 0-2 Zawisza Bydgoszcz 13 listopada, 14:00 (550)
Łukasz Ślifirczyk 45, Wojciech Okińczyc 67
na stadionie przy ul. Karpińskiego
Górnik Wałbrzych 2-1 Tur Turek 13 listopada, 13:00 (1000)
Daniel Zinke 8, Marek Wojtarowicz 36 - Piotr Bieniek 53
Miedź Legnica 2-0 Elana Toruń 13 listopada, 11:00 (1600)
Tomasz Jarzębowski 55, Enkeleid Dobi 89
GKS Tychy 4-0 Lechia Zielona Góra 13 listopada, 13:00 (850)
Daniel Feruga 8, Krzysztof Zaremba 12, Krzysztof Bizacki 36, Hubert Jaromin 54
Raków Częstochowa 0-1 Olimpia Grudziądz 14 listopada, 13:00 (2700)
Paschal Ekwueme 68
Nielba Wągrowiec 2-3 Chojniczanka Chojnice 13 listopada, 13:00 (200)
Adrian Pietrowski 13, 48 - Tomasz Pestka 6, Paweł Noga 38, Szymon Gibczyński 83
Polonia Słubice 0-0 Ruch Zdzieszowice 13 listopada, 14:00 (40)
Bałtyk Gdynia 1-0 Polonia Nowy Tomyśl 14 listopada, 15:30 (1500)
Lilo 29
na Narodowym Stadionie Rugby / od 46. minuty w bramce gości stał Szymon Łamaszewski
Jarota Jarocin 3-1 Zagłębie Sosnowiec 14 listopada, 14:00 (100)
Patryk Cierniewski 3, Krzysztof Bartoszak 12, Piotr Garbarek 16 - Michał Filipowicz 53
w Poznaniu; na stadionie Warty

Kolejka 18 - 5-6 marca

Zawisza Bydgoszcz 2-2 Zagłębie Sosnowiec 6 marca, 17:00 (3964)
Wojciech Okińczyc 3 (k), Krzysztof Markowski 90 (s) - Patryk Stefański 22, Krzysztof Markowski 90
Jarota Jarocin 1-0 Polonia Nowy Tomyśl 6 kwietnia, 17:00 (250)
Bartosz Kieliba 89
w pierwotnym terminie (6 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Bałtyk Gdynia 0-0 Ruch Zdzieszowice 4 marca, 18:00 (800)
na Narodowym Stadionie Rugby
Polonia Słubice 0-3 Chojniczanka Chojnice
(wo)
Nielba Wągrowiec 1-5 Olimpia Grudziądz 6 kwietnia, 16:00 (500)
Łukasz Spławski 18 - Adrian Frańczak 19, Piotr Ruszkul 30, 33, 49, Paschal Ekwueme 83
w pierwotnym terminie (5 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Raków Częstochowa 1-0 Lechia Zielona Góra 6 kwietnia, 17:00 (800)
Artur Lenartowski 53
w pierwotnym terminie (6 marca, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
GKS Tychy 0-3 Elana Toruń 6 kwietnia, 16:00 (1200)
Łukasz Grube 25, 59, 67
w pierwotnym terminie (5 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Miedź Legnica 3-0 Tur Turek 5 marca, 15:00 (1500)
Mateusz Gawlik 14, Marcin Orłowski 62, 70
Górnik Wałbrzych 3-0 Czarni Żagań 5 marca, 14:00 (1000)
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - Fabian Pawela

Kolejka 19 - 12-13 marca

Górnik Wałbrzych 0-0 Zawisza Bydgoszcz 12 marca, 11:00 (950)
Czarni Żagań 0-0 Miedź Legnica 12 marca, 15:00 (800)
na stadionie przy ul. Karpińskiego
Tur Turek 0-1 GKS Tychy 13 kwietnia, 15:30
Krzysztof Bizacki 6
w pierwotnym terminie (12 marca, 14:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Elana Toruń 0-1 Raków Częstochowa 12 marca, 13:00 (1000)
Maciej Gajos 30
Lechia Zielona Góra 0-5 Nielba Wągrowiec 12 marca, 12:00 (200)
Dragan Jakovljević 11, Rafał Leśniewski 32, Adrian Pietrowski 38, Bartosz Tyktor 81 (s), Jakub Poznański 85
Olimpia Grudziądz 3-0 Polonia Słubice
(wo)
Chojniczanka Chojnice 0-0 Bałtyk Gdynia 12 marca, 14:00 (2000)
Ruch Zdzieszowice 0-0 Jarota Jarocin 12 marca, 14:00 (600)
Polonia Nowy Tomyśl 1-4 Zagłębie Sosnowiec 12 marca, 14:00 (400)
Daniel Onyekachi 68 (k) - Maciej Krakowiak 11 (s), Michał Filipowicz 32, 42, Ireneusz Gryboś 90

Kolejka 20 - 19-20 marca

Zawisza Bydgoszcz 2-0 Polonia Nowy Tomyśl 19 marca, 17:00 (2000)
Wojciech Okińczyc 5, Łukasz Ślifirczyk 35
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Ruch Zdzieszowice 19 marca, 17:00 (2000)
Michał Filipowicz 26
Jarota Jarocin 1-1 Chojniczanka Chojnice 20 marca, 15:00 (1200)
Karol Danielak 21 - Marek Kowal 7
Bałtyk Gdynia 2-3 Olimpia Grudziądz 19 marca, 17:00 (1100)
Dariusz Kudyba 65, Paweł Król 71 - Mariusz Kryszak 8, Przemysław Sulej 40, Dawid Wacławczyk 48
na Narodowym Stadionie Rugby
Polonia Słubice 0-3 Lechia Zielona Góra
(wo)
Nielba Wągrowiec 0-1 Elana Toruń 18 marca, 15:30 (700)
Paweł Mądrzejewski 69
w pierwotnym terminie (19 marca, 14:00) odwołany na wniosek komendanta wojewódzkiego policji
Raków Częstochowa 1-3 Tur Turek 19 marca, 15:00 (800)
Maciej Gajos 5 - Damian Sędziak 33, Maciej Manelski 41, Filip Marciniak 75
GKS Tychy 1-2 Czarni Żagań 19 marca, 15:00 (800)
Damian Furczyk 72 - Piotr Galuś 50, Piotr Burski 58
mecz pierwotnie zaplanowany na godzinę 14:30 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu zaśnieżonej murawy
Miedź Legnica 1-0 Górnik Wałbrzych 19 marca, 15:00 (3000)
Jakub Grzegorzewski 20 (k)

Kolejka 21 - 26-27 marca

Miedź Legnica 1-0 Zawisza Bydgoszcz 26 marca, 15:00 (2800)
Tomasz Jarzębowski 62
Górnik Wałbrzych 1-2 GKS Tychy 26 marca, 15:00 (600)
Marcin Morawski 88 - Mateusz Żyła 30, Mariusz Masternak 90
Czarni Żagań 3-0 Raków Częstochowa 26 marca, 14:30 (300)
Grzegorz Dorobek 48, Maciej Kononowicz 83, Piotr Burski 90
na stadionie przy ul. Karpińskiego
Tur Turek 1-2 Nielba Wągrowiec 26 marca, 14:30 (500)
Maciej Manelski 55 - Rafał Leśniewski 16, Dragan Jakovljević 89
Elana Toruń 3-0 Polonia Słubice
(wo)
Lechia Zielona Góra 2-1 Bałtyk Gdynia 26 marca, 15:30 (150)
Rafał Duchnowski 34, Mirosław Topolski 53 - Remigiusz Malicki 73
Olimpia Grudziądz 3-1 Jarota Jarocin 26 marca, 15:00 (1000)
Przemysław Sulej 20, Piotr Ruszkul 31, 80 - Damian Pawlak 44
Chojniczanka Chojnice 1-0 Zagłębie Sosnowiec 26 marca, 15:00 (1000)
Marek Kowal 9
Ruch Zdzieszowice 4-1 Polonia Nowy Tomyśl 26 marca, 14:00 (280)
Leszek Juszczak 20, Roland Buchała 43, 85, Łukasz Damrat 62 - Krzysztof Kmieć 90

Kolejka 22 - 2-3 kwietnia

Zawisza Bydgoszcz 1-1 Ruch Zdzieszowice 2 kwietnia, 16:00 (1795)
Wojciech Okińczyc 31 - Leszek Juszczak 55
Polonia Nowy Tomyśl 0-0 Chojniczanka Chojnice 2 kwietnia, 15:00 (400)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Olimpia Grudziądz 2 kwietnia, 17:00 (3000)
Marcin Lachowski 11 - Paweł Kal 90
Jarota Jarocin 1-0 Lechia Zielona Góra 3 kwietnia, 16:00 (439)
Krzysztof Bartoszak 38
Bałtyk Gdynia 2-1 Elana Toruń 2 kwietnia, 17:00 (800)
Paweł Król 48, Dariusz Kudyba 59 - Paweł Mądrzejewski 29
na Narodowym Stadionie Rugby
Polonia Słubice 0-3 Tur Turek
(wo)
Nielba Wągrowiec 3-2 Czarni Żagań 2 kwietnia, 15:00 (300)
Krzysztof Gryszczyński 55, 74, Rafał Leśniewski 80 - Piotr Burski 13, Michał Sudoł 90
Raków Częstochowa 0-0 Górnik Wałbrzych 2 kwietnia, 16:00 (1300)
GKS Tychy 3-2 Miedź Legnica 2 kwietnia, 16:00 (1200)
Bartłomiej Babiarz 22, Kamil Łączek 36, Krzysztof Bizacki 78 - Tomasz Jarzębowski 42, Darko Bulatović 70

Kolejka 23 - 9-10 kwietnia

GKS Tychy 1-0 Zawisza Bydgoszcz 9 kwietnia, 15:00 (1200)
Daniel Feruga 62
Miedź Legnica 1-0 Raków Częstochowa 9 kwietnia, 16:00 (1500)
Kamil Hempel 90
Górnik Wałbrzych 1-1 Nielba Wągrowiec 9 kwietnia, 16:00
Daniel Zinke 10 - Rafał Leśniewski 59
bez udziału publiczności
Czarni Żagań 3-0 Polonia Słubice
(wo)
Tur Turek 2-2 Bałtyk Gdynia 9 kwietnia, 16:00 (500)
Marcin Folc 57, 73 - Remigiusz Malicki 13, Michał Pruchnik 90
po zejściu z boiska drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości Remigiusz Malicki, żółtą kartką został ukarany także inny zawodnik gości Dominik Lemanek
Elana Toruń 0-2 Jarota Jarocin 9 kwietnia, 17:00 (800)
Krzysztof Bartoszak 26, 85
Lechia Zielona Góra 1-2 Zagłębie Sosnowiec 9 kwietnia, 16:00 (300)
Artur Małecki 60 - Marcin Lachowski 2 (k), 32
Olimpia Grudziądz 4-0 Polonia Nowy Tomyśl 9 kwietnia, 16:00 (1000)
Przemysław Sulej 17 (k), Piotr Ruszkul 19, Adrian Frańczak 43, Paweł Kal 84
Chojniczanka Chojnice 2-2 Ruch Zdzieszowice 9 kwietnia, 16:00 (1200)
Szymon Gibczyński 30, Artur Andruszczak 85 - Tomasz Kasprzyk 19, Mateusz Bodzioch 33

Kolejka 24 - 16-17 kwietnia

Zawisza Bydgoszcz 3-0 Chojniczanka Chojnice 16 kwietnia, 19:00 (2536)
Patryk Klofik 18, Maciej Kot 27, Łukasz Ślifirczyk 46
Ruch Zdzieszowice 1-1 Olimpia Grudziądz 16 kwietnia, 16:00 (450)
Mariusz Kapłon 49 (k) - Przemysław Sulej 15
Polonia Nowy Tomyśl 2-0 Lechia Zielona Góra 16 kwietnia, 15:00 (200)
Bartosz Śpiączka 86, Daniel Onyekachi 90
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Elana Toruń 15 kwietnia, 18:00 (2000)
Marcin Sierczyński 5, Krzysztof Markowski 11
w pierwotnym terminie (16 kwietnia, 17:00) odwołany na wniosek Komendy Głównej Policji
Jarota Jarocin 2-2 Tur Turek 17 kwietnia, 16:00 (500)
Damian Pawlak 45, Patryk Cierniewski 75 - Filip Marciniak 25 (k), Szymon Izydorczyk 82
Bałtyk Gdynia 1-0 Czarni Żagań 16 kwietnia, 18:00
Mateusz Abramowicz 90 (s)
na Narodowym Stadionie Rugby
Polonia Słubice 0-3 Górnik Wałbrzych
(wo)
Nielba Wągrowiec 2-2 Miedź Legnica 15 kwietnia, 17:00
Krzysztof Gryszczyński 20, Adrian Pietrowski 30 - Jakub Grzegorzewski 11, Kamil Zieliński 89
w pierwotnym terminie (16 kwietnia, 15:00) odwołany na wniosek komendanta wojewódzkiego policji
Raków Częstochowa 0-2 GKS Tychy 16 kwietnia, 17:00 (1300)
Dominik Kruczek 56, Daniel Feruga 90

Kolejka 25 - 23 kwietnia

Bałtyk Gdynia 0-1 Górnik Wałbrzych 21 kwietnia, 17:30 (500)
Paweł Król 45 (s)
na Narodowym Stadionie Rugby
Polonia Nowy Tomyśl 0-2 Elana Toruń 23 kwietnia, 12:00
Adam Młodzieniak 23, Paweł Mądrzejewski 33
Raków Częstochowa 2-2 Zawisza Bydgoszcz 23 kwietnia, 17:00 (3000)
Sławomir Ogłaza 43, Kamil Witczyk 78 - Patryk Klofik 62, Benjamin Imeh 90
GKS Tychy 0-1 Nielba Wągrowiec 23 kwietnia, 17:00 (1200)
Adrian Pietrowski 10
Miedź Legnica 3-0 Polonia Słubice
(wo)
Czarni Żagań 2-0 Jarota Jarocin 21 kwietnia, 19:00 (1700)
Mariusz Kostek 80, Marek Tracz 90 (k)
na Arenie Żagań
Tur Turek 0-4 Zagłębie Sosnowiec 23 kwietnia, 16:00
Marcelo 11 (s), Paweł Posmyk 57, Michał Filipowicz 79, Patryk Stefański 86
Lechia Zielona Góra 1-2 Ruch Zdzieszowice 23 kwietnia, 16:00 (300)
Marcin Brzykcy 41 - Roland Buchała 29, Tomasz Damrat 74
Olimpia Grudziądz 1-0 Chojniczanka Chojnice 23 kwietnia, 17:00 (2700)
Przemysław Sulej 80

Kolejka 26 - 30 kwietnia-1 maja

Zawisza Bydgoszcz 2-1 Olimpia Grudziądz 30 kwietnia, 17:00 (2500)
Maciej Dąbrowski 6, Łukasz Ślifirczyk 79 - Przemysław Sulej 90
Chojniczanka Chojnice 1-0 Lechia Zielona Góra 30 kwietnia, 17:00 (1500)
Konrad Hajdamowicz 9
Ruch Zdzieszowice 3-0 Elana Toruń 30 kwietnia, 17:00 (600)
Roland Buchała 32, Leszek Juszczak 75, Tomasz Kasprzyk 80
Polonia Nowy Tomyśl 3-2 Tur Turek 30 kwietnia, 11:00
Daniel Onyekachi 38, 67, Szymon Sidorowicz 51 (k) - Igor Witczak 12, Maciej Manelski 62
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Czarni Żagań 30 kwietnia, 17:00 (2500)
Patryk Stefański 4 - Waldemar Gancarczyk 64
Jarota Jarocin 0-1 Górnik Wałbrzych 1 maja, 16:00 (500)
Dominik Janik 88
Bałtyk Gdynia 0-0 Miedź Legnica 29 kwietnia, 18:00 (500)
na Narodowym Stadionie Rugby
Polonia Słubice 0-3 GKS Tychy
(wo)
Nielba Wągrowiec 1-0 Raków Częstochowa 30 kwietnia, 15:00 (200)
Jakub Poznański 11

Kolejka 27 - 7-8 maja

Nielba Wągrowiec 1-2 Zawisza Bydgoszcz 7 maja, 15:00 (500)
Adrian Pietrowski 90 - Wojciech Okińczyc 32 (k), 37
Raków Częstochowa 3-0 Polonia Słubice
(wo)
GKS Tychy 1-3 Bałtyk Gdynia 7 maja, 16:00 (1200)
Mariusz Masternak 17 - Dominik Lemanek 3, Marcin Dettlaff 16, Dariusz Kudyba 63
Miedź Legnica 1-0 Jarota Jarocin 7 maja, 17:00 (1700)
Paweł Kowal 48
Górnik Wałbrzych 0-1 Zagłębie Sosnowiec 7 maja, 17:00
Paweł Posmyk 17
bez udziału publiczności
Czarni Żagań 2-1 Polonia Nowy Tomyśl 7 maja, 19:00 (700)
Michał Sudoł 67, Waldemar Gancarczyk 90 - Gracjan Korczyński 90
na Arenie Żagań / czerwoną kartką został ukarany rezerwowy bramkarz gości Grzegorz Kuźniak
Tur Turek 2-1 Ruch Zdzieszowice 7 maja, 17:00 (400)
Damian Sędziak 20, Igor Witczak 63 - Dawid Kiliński 90
Elana Toruń 0-3 Chojniczanka Chojnice 7 maja, 17:00 (800)
Szymon Kaźmierowski 8, 18, Tomasz Parzy 53
Lechia Zielona Góra 1-2 Olimpia Grudziądz 7 maja, 17:00 (200)
Paweł Pytlarz 5 (k) - Przemysław Sulej 40, Bartłomiej Kowalski 87

Kolejka 28 - 11 maja

Zawisza Bydgoszcz 3-0 Lechia Zielona Góra 11 maja, 19:00 (1782)
Cezary Stefańczyk 45, Łukasz Ślifirczyk 54, 68
Olimpia Grudziądz 1-0 Elana Toruń 11 maja, 16:45 (2500)
Tomasz Rogóż 4
Chojniczanka Chojnice 3-5 Tur Turek 11 maja, 17:00 (1000)
Tomasz Parzy 50, 52, Robert Sierant 70 (k) - Damian Sędziak 1, 29, Robert Stachowiak 63, Filip Marciniak 89, Michał Mikołajczyk 90 (s)
Ruch Zdzieszowice 4-1 Czarni Żagań 11 maja, 17:00 (350)
Roland Buchała 28, Michał Sudoł 31 (s), Marcin Rogowski 86, Przemysław Bella 90 - Piotr Burski 1
Polonia Nowy Tomyśl 0-3 Górnik Wałbrzych
(wo)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Miedź Legnica 11 maja, 18:00 (3500)
Jarota Jarocin 1-3 GKS Tychy 11 maja, 17:30 (200)
Szymon Matuszewski 13 - Hubert Jaromin 40, Damian Furczyk 79, Krzysztof Bizacki 85
Bałtyk Gdynia 2-1 Raków Częstochowa 10 maja, 18:00 (400)
Dariusz Kudyba 3, Mateusz Łuczak 63 - Kamil Witczyk 59
na Narodowym Stadionie Rugby
Polonia Słubice 0-3 Nielba Wągrowiec
(wo)

Kolejka 29 - 14-15 maja

Polonia Słubice 0-3 Zawisza Bydgoszcz
(wo)
Nielba Wągrowiec 1-0 Bałtyk Gdynia 14 maja, 15:00 (500)
Jacek Figaszewski 66
Raków Częstochowa 1-1 Jarota Jarocin 14 maja, 17:00 (500)
Kamil Witczyk 24 - Piotr Garbarek 82
GKS Tychy 1-1 Zagłębie Sosnowiec 14 maja, 16:00 (1200)
Dominik Kruczek 32 - Marcin Lachowski 87
Miedź Legnica 3-0 Polonia Nowy Tomyśl
(wo)
Górnik Wałbrzych 0-1 Ruch Zdzieszowice 14 maja, 17:00
Roland Buchała 65
bez udziału publiczności
Czarni Żagań 1-2 Chojniczanka Chojnice 14 maja, 19:00 (600)
Fabian Pawela 43 - Grzegorz Jakosz 5, Jacek Magdziński 88
na Arenie Żagań
Tur Turek 2-2 Olimpia Grudziądz 15 maja, 16:00 (400)
Mariusz Kryszak 51 (s), Bebeto 90 - Tomasz Rogóż 8, Dawid Ptaszyński 84
Elana Toruń 1-0 Lechia Zielona Góra 14 maja, 17:00 (800)
Mateusz Nowasielski 56

Kolejka 30 - 21-22 maja

Zawisza Bydgoszcz 2-0 Elana Toruń 20 maja, 19:00 (3050)
Benjamin Imeh 27, Jakub Bojas 90
Lechia Zielona Góra 1-0 Tur Turek 21 maja, 17:00 (120)
Rafał Figiel 88
Olimpia Grudziądz 1-0 Czarni Żagań 21 maja, 17:00 (1100)
Przemysław Sulej 23 (k)
Chojniczanka Chojnice 0-3 Górnik Wałbrzych 21 maja, 17:00 (1000)
Adam Kłak 16, Daniel Zinke 46, 84
Ruch Zdzieszowice 1-0 Miedź Legnica 21 maja, 17:00 (400)
Leszek Nowosielski 87
Polonia Nowy Tomyśl 0-3 GKS Tychy
(wo)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Raków Częstochowa 21 maja, 18:00
Paweł Posmyk 90 - Sławomir Ogłaza 2
Jarota Jarocin 3-1 Nielba Wągrowiec 22 maja, 16:00 (320)
Damian Pawlak 33, Krzysztof Bartoszak 43 (k), 82 - Rafał Leśniewski 90
Bałtyk Gdynia 3-0 Polonia Słubice
(wo)

Kolejka 31 - 25 maja

Bałtyk Gdynia 0-2 Zawisza Bydgoszcz 24 maja, 18:00 (350)
Benjamin Imeh 45, Bartłomiej Granosik 57 (s)
na Narodowym Stadionie Rugby
Polonia Słubice 0-3 Jarota Jarocin
(wo)
Nielba Wągrowiec 2-2 Zagłębie Sosnowiec 25 maja, 17:00
Krzysztof Gryszczyński 51, Adrian Pietrowski 76 - Marcin Lachowski 3, Marek Suker 90
Raków Częstochowa 3-0 Polonia Nowy Tomyśl
(wo)
GKS Tychy 3-2 Ruch Zdzieszowice 25 maja, 17:30 (850)
Dominik Kruczek 45, Damian Furczyk 79, Hubert Jaromin 82 - Tomasz Kasprzyk 55, Mateusz Bukowiec 72
Miedź Legnica 1-2 Chojniczanka Chojnice 25 maja, 17:00 (1200)
Jakub Grzegorzewski 84 - Grzegorz Jakosz 23, Sławomir Ziemak 42 (k)
Górnik Wałbrzych 0-2 Olimpia Grudziądz 25 maja, 17:00
Jarosław Ratajczak 27, Przemysław Sulej 51
Czarni Żagań 2-1 Lechia Zielona Góra 25 maja, 19:00
Marek Tracz 34, Fabian Pawela 62 - Rafał Figiel 12
na Arenie Żagań
Tur Turek 3-2 Elana Toruń 25 maja, 17:00
Damian Sędziak 34, Igor Witczak 58, David Topolski 90 - Kelechi Iheanacho 66, Mateusz Nowasielski 82
od 84. minuty w bramce gości stał Dawid Zamiatowski

Kolejka 32 - 28-29 maja

Zawisza Bydgoszcz 2-2 Tur Turek 29 maja, 17:00 (2393)
Wojciech Okińczyc 5, Benjamin Imeh 43 - Maciej Manelski 39, Radosław Becalik 73
Elana Toruń 2-2 Czarni Żagań 23 marca, 15:00 (400)
Grzegorz Mania 7, Łukasz Grube 19 (k) - Grzegorz Dorobek 46, Marek Tracz 78 (k)
Lechia Zielona Góra 1-1 Górnik Wałbrzych 28 maja, 17:00 (150)
Rafał Figiel 48 - Roman Maciejak 60
Olimpia Grudziądz 2-0 Miedź Legnica 29 maja, 18:00 (3000)
Grzegorz Domżalski 36, Piotr Ruszkul 89
Chojniczanka Chojnice 0-0 GKS Tychy 28 maja, 17:00 (800)
Ruch Zdzieszowice 0-0 Raków Częstochowa 28 maja, 17:00 (300)
Polonia Nowy Tomyśl 0-3 Nielba Wągrowiec
(wo)
Zagłębie Sosnowiec 3-0 Polonia Słubice
(wo)
Jarota Jarocin 0-0 Bałtyk Gdynia 29 maja, 16:00

Kolejka 33 - 5 czerwca

Jarota Jarocin 1-1 Zawisza Bydgoszcz 5 czerwca, 14:00 (1100)
Krzysztof Bartoszak 31 - Maciej Dąbrowski 13
Bałtyk Gdynia 1-0 Zagłębie Sosnowiec 5 czerwca, 14:00
Paweł Król 68
na Narodowym Stadionie Rugby
Polonia Słubice - Polonia Nowy Tomyśl
(wo)
obustronny walkower
Nielba Wągrowiec 3-1 Ruch Zdzieszowice 5 czerwca, 14:00 (200)
Łukasz Spławski 28, Rafał Leśniewski 67, Jacek Figaszewski 75 - Adam Giesa 54
Raków Częstochowa 2-2 Chojniczanka Chojnice 5 czerwca, 14:00 (700)
Paweł Kowalczyk 14 (k), Maciej Gajos 52 - Szymon Matuszek 38, Jacek Magdziński 65
GKS Tychy 4-0 Olimpia Grudziądz 5 czerwca, 14:00 (1500)
Damian Furczyk 23, Mariusz Masternak 33, 69, Łukasz Kopczyk 55
Miedź Legnica 0-1 Lechia Zielona Góra 5 czerwca, 14:00 (1000)
Łukasz Kaczorowski 9
Górnik Wałbrzych 1-1 Elana Toruń 5 czerwca, 14:00
Roman Maciejak 17 - Wojciech Świderek 22
bez udziału publiczności
Czarni Żagań 4-0 Tur Turek 5 czerwca, 14:00 (300)
Fabian Pawela 9, Wojciech Smarduch 34, Grzegorz Dorobek 41, Waldemar Gancarczyk 77
na Arenie Żagań

REKLAMA

Kolejka 34 - 12 czerwca

Zawisza Bydgoszcz 2-1 Czarni Żagań 12 czerwca, 17:00 (6352)
Szymon Maziarz 64 (k), Benjamin Imeh 72 - Piotr Burski 27
Tur Turek 1-2 Górnik Wałbrzych 12 czerwca, 17:00 (300)
Maciej Manelski 17 - Jacek Fojna 20, Daniel Zinke 86
Elana Toruń 4-2 Miedź Legnica 12 czerwca, 17:00 (200)
Grzegorz Mania 4, Kelechi Iheanacho 9, Paweł Mądrzejewski 15, Mieczysław Sikora 20 - Marcin Kajca 78, Jakub Grzegorzewski 90
Lechia Zielona Góra 0-5 GKS Tychy 12 czerwca, 17:00 (270)
Łukasz Kopczyk 23, 82, Dominik Kruczek 45, Daniel Feruga 56 (k), Mariusz Masternak 86
Olimpia Grudziądz 1-1 Raków Częstochowa 12 czerwca, 17:00 (1200)
Piotr Ruszkul 81 - Maciej Gajos 6
Chojniczanka Chojnice 0-0 Nielba Wągrowiec 12 czerwca, 17:00
Ruch Zdzieszowice 3-0 Polonia Słubice
(wo)
Polonia Nowy Tomyśl 0-3 Bałtyk Gdynia
(wo)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Jarota Jarocin 12 czerwca, 17:00

I liga 2010/2011

II liga 2010/2011 (wschodnia)

III liga 2010/2011 (dolnośląsko-lubuska)
III liga 2010/2011 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)
III liga 2010/2011 (opolsko-śląska)
III liga 2010/2011 (pomorsko-zachodniopomorska)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: 2liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas