[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga 2010/2011, grupa: pomorsko-zachodniopomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bytovia Bytów 30 69 21 6 3 49-20 11 3 1 25-10 10 3 2 24-10
2.  Błękitni Stargard Szczeciński 30 57 16 9 5 51-28 10 3 2 28-8 6 6 3 23-20
3.  Kotwica Kołobrzeg 30 48 14 6 10 47-31 8 4 3 33-15 6 2 7 14-16
4.  Dąb Dębno 30 47 12 11 7 29-30 6 7 2 15-15 6 4 5 14-15
5.  Orkan Rumia 30 45 13 6 11 50-37 9 3 3 33-18 4 3 8 17-19 2 3 1 0 1 1-1
6.  Pogoń Barlinek 30 45 14 3 13 34-33 10 1 4 20-10 4 2 9 14-23 2 3 1 0 1 1-1
7.  Cartusia Kartuzy 30 43 11 10 9 35-34 7 5 3 18-13 4 5 6 17-21 4 8 2 2 0 7-2
8.  Gryf Wejherowo 30 43 12 7 11 42-32 7 2 6 23-20 5 5 5 19-12 4 5 1 2 1 4-4
9.  Lechia II Gdańsk 30 43 12 7 11 37-31 8 3 4 23-13 4 4 7 14-18 4 3 1 0 3 2-7
10.  Kaszubia Kościerzyna 30 41 10 11 9 38-33 8 3 4 20-9 2 8 5 18-24 2 4 1 1 0 4-3
11.  Gwardia Koszalin 30 41 11 8 11 45-48 6 5 4 22-19 5 3 7 23-29 2 1 0 1 1 3-4
12.  Chemik Police 30 37 9 10 11 35-46 4 6 5 18-19 5 4 6 17-27
13.  Gryf Słupsk 30 34 8 10 12 43-42 6 4 5 28-21 2 6 7 15-21
14.  Energetyk Gryfino 30 28 6 10 14 25-41 3 7 5 12-20 3 3 9 13-21
15.  Rega Trzebiatów 30 20 4 8 18 28-62 2 5 8 14-28 2 3 10 14-34
16.  Orlęta Reda 30 15 3 6 21 18-58 3 3 9 13-23 0 3 12 5-35

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Bytovia Bytów    0-3 2-0 2-1 0-0 4-1 4-1 0-0 1-0 2-0 1-0 3-1 2-1 2-1 1-1 1-0 
 2 Błękitni Stargard Szczeciński0-1     1-0 0-0 4-1 3-1 2-2 1-0 1-0 2-0 0-1 4-0 0-0 2-0 6-1 2-1 
 3 Kotwica Kołobrzeg0-1 1-2     4-0 x-x 
3-1 
0-0 2-1 1-0 2-2 0-2 5-1 1-1 4-1 1-1 6-1 3-1 
 4 Dąb Dębno2-1 0-4 0-0     1-0 1-1 1-1 0-0 1-1 2-2 0-0 0-2 2-1 1-0 3-2 1-0 
 5 Orkan Rumia3-1 4-0 1-3 1-1     1-0 4-1 2-3 0-3 3-0 2-0 1-1 4-4 2-1 2-0 3-0 
 6 Pogoń Barlinek0-1 1-1 0-1 1-0 1-0     3-1 1-0 1-0 4-1 0-4 0-1 1-0 2-0 2-0 3-0 
 7 Cartusia Kartuzy0-2 0-1 2-0 0-0 2-1 1-0     1-1 2-0 2-1 3-3 2-3 1-0 1-0 1-1 0-0 
 8 Gryf Wejherowo0-3 1-0 0-1 0-1 2-1 1-2 1-1     1-0 1-1 4-1 3-4 2-4 3-0 2-1 2-0 
 9 Lechia II Gdańsk0-1 3-0 1-0 2-4 0-2 2-0 0-3 2-1     1-1 3-0 4-0 0-0 0-0 2-0 3-1 
 10 Kaszubia Kościerzyna0-0 0-1 2-1 0-2 0-0 1-0 1-0 2-1 4-0     2-1 1-1 0-1 2-0 0-1 5-0 
 11 Gwardia Koszalin0-3 3-4 1-1 4-0 1-0 1-0 0-0 1-3 1-1 2-2     2-0 1-0 0-3 2-2 3-0 
 12 Chemik Police3-3 2-2 1-2 1-0 2-3 1-2 0-1 0-0 1-0 0-0 2-0     1-1 1-3 2-1 1-1 
 13 Gryf Słupsk1-2 2-2 2-1 0-1 2-1 1-2 3-1 0-0 0-1 2-2 4-4 3-0     1-2 4-2 3-0 
 14 Energetyk Gryfino1-1 1-1 0-1 0-0 0-4 3-2 0-0 1-3 1-1 0-3* 1-2 1-1 1-0     1-0 1-1 
 15 Rega Trzebiatów0-3 1-1 2-1 0-2 1-1 1-2 0-3 0-5 1-2 1-1 0-3* 0-1 2-2 1-1     4-0 
 16 Orlęta Reda0-1 1-1 1-2 0-2 0-2 2-1 0-1 0-2 1-3 2-2 2-3 2-1 0-0 2-1 0-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Dąb Dębno 0-2 Chemik Police 15 września, 17:30 (200)
Przemysław Rembisz 25, Adrian Skrętny 52
w pierwotnym terminie (14 sierpnia, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Kotwica Kołobrzeg 4-1 Gryf Słupsk 14 sierpnia, 18:00 (400)
Adam Frączczak 5, 26, 54, Daniel Wólkiewicz 80 - Marcin Dymek 90 (s)
Lechia II Gdańsk 2-0 Rega Trzebiatów 15 sierpnia, 15:00
Jakub Zabłocki 42, 72
Orlęta Reda 2-2 Kaszubia Kościerzyna 15 sierpnia, 15:00 (300)
Radosław Styn 40, Marcin Królik 65 - Tomasz Grzywacz 27, 90
Gryf Wejherowo 2-1 Orkan Rumia 15 sierpnia, 17:00
Przemysław Kostuch 41, Paweł Sobczyński 89 - Piotr Fera 5
Błękitni Stargard Szczeciński 2-0 Energetyk Gryfino 14 sierpnia, 15:00
Sebastian Inczewski 33, Jarosław Piskorz 85
Gwardia Koszalin 0-0 Cartusia Kartuzy 14 sierpnia, 17:00 (700)
Bytovia Bytów 4-1 Pogoń Barlinek 14 sierpnia, 16:00 (800)
Jakub Gronowski 7 (k), 40, Wojciech Pięta 53, 66 - Przemysław Kochan 61

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Chemik Police 1-2 Pogoń Barlinek 21 sierpnia, 17:00 (500)
Patryk Baranowski 17 - Michał Kubiak 15, Kamil Bieniek 87 (s)
Cartusia Kartuzy 0-2 Bytovia Bytów 21 sierpnia, 14:00
Michał Szałek 50, Piotr Łapigrowski 58
Energetyk Gryfino 1-2 Gwardia Koszalin 21 sierpnia, 17:00 (300)
Adrian Ułasowicz 71 - Paweł Wojciechowski 75, Mateusz Kowalczyk 90
Orkan Rumia 4-0 Błękitni Stargard Szczeciński 21 sierpnia, 17:00
Dawid Banaczek 6, Błażej Adamus 40, 47, Michał Smarzyński 60
Kaszubia Kościerzyna 2-1 Gryf Wejherowo 21 sierpnia, 16:00 (150)
Tomasz Poźniak 28, 52 - Sylwester Ilanz 26
Rega Trzebiatów 4-0 Orlęta Reda 21 sierpnia, 17:00
Robert Śliwiński 39, Grzegorz Wawreńczuk 57, 59, Adrian Nagórski 87
Gryf Słupsk 0-1 Lechia II Gdańsk 21 sierpnia, 17:00
Jakub Zabłocki 31
Dąb Dębno 0-0 Kotwica Kołobrzeg 21 sierpnia, 16:00 (700)

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Kotwica Kołobrzeg 1-1 Chemik Police 25 sierpnia, 18:00 (400)
Kordian Rudziński 89 - Wojciech Fadecki 90
Lechia II Gdańsk 2-4 Dąb Dębno 25 sierpnia, 17:00
Jakub Zejglic 2, Michał Pruchnik 30 - Roman Majchrzak 5, 15, 90, Tomasz Szwiec 41 (k)
Orlęta Reda 0-0 Gryf Słupsk 25 sierpnia, 17:00 (400)
Gryf Wejherowo 2-1 Rega Trzebiatów 25 sierpnia, 18:00
Łukasz Król 51, Jarosław Felisiak 89 - Grzegorz Wawreńczuk 6
Błękitni Stargard Szczeciński 2-0 Kaszubia Kościerzyna 25 sierpnia, 17:30 (150)
Bartłomiej Zdunek 44, Sebastian Inczewski 89
Gwardia Koszalin 1-0 Orkan Rumia 25 sierpnia, 17:00 (350)
Sławomir Ogrodowczyk 70
Bytovia Bytów 2-1 Energetyk Gryfino 25 sierpnia, 17:00 (600)
Jakub Gronowski 8 (k), Tomasz Ciemniewski 82 - Marek Łapiński 60
Cartusia Kartuzy 1-0 Pogoń Barlinek 25 sierpnia, 17:00
Piotr Karasiński 64

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Chemik Police 0-1 Cartusia Kartuzy 28 sierpnia, 17:00 (250)
Krzysztof Kwasny 74
Energetyk Gryfino 3-2 Pogoń Barlinek 28 sierpnia, 17:00 (250)
Łukasz Jasiak 25, Łukasz Deptuła 47, Łukasz Aleksandrowicz 88 (k) - Ałper Achmed 33, Przemysław Kochan 44
Orkan Rumia 3-1 Bytovia Bytów 28 sierpnia, 17:00
Dawid Banaczek 11, 48, Roland Kazubowski 35 - Piotr Łapigrowski 41
Kaszubia Kościerzyna 2-1 Gwardia Koszalin 29 sierpnia, 16:00 (150)
Adrian Wysiecki 68, Michał Pietrzyk 80 - Paweł Nowacki 31 (k)
Rega Trzebiatów 1-1 Błękitni Stargard Szczeciński 28 sierpnia, 17:00
Piotr Hernacki 60 - Tomasz Kubicki 28
żółtą kartką został także ukarany Łukasz Woźniak - rezerwowy zawodnik gości
Gryf Słupsk 0-0 Gryf Wejherowo 28 sierpnia, 17:00
Dąb Dębno 1-0 Orlęta Reda 28 sierpnia, 16:00 (600)
Robert Dudek 67
Kotwica Kołobrzeg 2-2 Lechia II Gdańsk 28 sierpnia, 18:00 (400)
Szymon Sidorowicz 8, Adam Frączczak 28 - Robert Hirsz 38, Artur Tumaszyk 82 (s)

Kolejka 5 - 4-5 września

Lechia II Gdańsk 4-0 Chemik Police 4 września, 16:00 (50)
Michał Pruchnik 10, 13, 21 (k), Patryk Brzeski 65
Orlęta Reda 1-2 Kotwica Kołobrzeg 4 września, 14:00
Radosław Styn 29 - Adam Frączczak 80, Daniel Wólkiewicz 87
Gryf Wejherowo 0-1 Dąb Dębno 4 września, 17:00
Bartosz Niparko 86
Błękitni Stargard Szczeciński 0-0 Gryf Słupsk 4 września, 15:00 (300)
Gwardia Koszalin 2-2 Rega Trzebiatów 4 września, 16:00 (600)
Wiktor Sawicki 57, Sławomir Ogrodowczyk 90 - Łukasz Polak 35, Radosław Erlich 77
Bytovia Bytów 2-0 Kaszubia Kościerzyna 4 września, 16:00 (800)
Jakub Gronowski 24, 89
Pogoń Barlinek 1-0 Orkan Rumia 4 września, 17:00 (270)
Bartosz Barandowski 87
w Strzelcach Krajeńskich
Cartusia Kartuzy 1-0 Energetyk Gryfino 4 września, 14:00
Tomasz Banaszak 5

Kolejka 6 - 11-12 września

Chemik Police 1-3 Energetyk Gryfino 11 września, 17:00 (300)
Marcin Wydurski 77 - Marcin Łapiński 7, 37, 69
Orkan Rumia 4-1 Cartusia Kartuzy 11 września, 17:00
Dawid Banaczek 2, Konrad Urbaniak 25, Piotr Fera 32, Michał Smarzyński 42 - Piotr Zagórski 82 (k)
Kaszubia Kościerzyna 1-0 Pogoń Barlinek 11 września, 15:00 (70)
Tomasz Grzywacz 69
Rega Trzebiatów 0-3 Bytovia Bytów 11 września, 17:00 (130)
Wojciech Pięta 29, Kamil Rosiak 36, Piotr Łapigrowski 82
Gryf Słupsk 4-4 Gwardia Koszalin 12 marca, 15:00
Krzysztof Biegański 11, 16, 60, Paweł Waleszczyk 41 - Paweł Nowacki 23 (k), Kamil Goryszewski 34, Mateusz Hajman 49, Paweł Wojciechowski 53
w pierwotnym terminie (11 września, 17:00) odwołany
Dąb Dębno 0-4 Błękitni Stargard Szczeciński 8 września, 17:30 (300)
Robert Gajda 67 (k), Jarosław Piskorz 71, 76, 78
Kotwica Kołobrzeg 1-0 Gryf Wejherowo 11 września, 17:00 (500)
Adam Frączczak 22
Lechia II Gdańsk 3-1 Orlęta Reda 12 września, 12:00
Tomasz Dawidowski 3, 10, Marcin Królik 21 (s) - Paweł Fopka 90

Kolejka 7 - 18-19 września

Orlęta Reda 2-1 Chemik Police 19 września, 15:00 (100)
Włodzimierz Kulpaka 42, 46 - Marcin Wydurski 60
Gryf Wejherowo 1-0 Lechia II Gdańsk 29 września, 16:00
Łukasz Basiński 62
w pierwotnym terminie (18 września, 12:00) odwołany z powodu braku możliwości zabezpieczenia spotkania
Błękitni Stargard Szczeciński 1-0 Kotwica Kołobrzeg 18 września, 15:00
Robert Gajda 49
Gwardia Koszalin 4-0 Dąb Dębno 18 września, 16:00 (400)
Paweł Nowacki 27, Paweł Wojciechowski 67, Krzysztof Miętek 81, Piotr Kaźmierczak 90 (k)
Bytovia Bytów 2-1 Gryf Słupsk 18 września, 16:00
Kamil Rosiak 18, Wojciech Pięta 45 - Paweł Waleszczyk 54
Pogoń Barlinek 2-0 Rega Trzebiatów 18 września, 16:00
Rafał Świtaj 20, Maciej Malinowski 82
w Trzebiatowie; Pogoń gospodarzem
Cartusia Kartuzy 2-1 Kaszubia Kościerzyna 18 września, 14:00 (300)
Marek Steinborn 19, Krzysztof Kwasny 65 - Sebastian Krysiński 90
Energetyk Gryfino 0-4 Orkan Rumia 18 września, 14:00
Błażej Adamus 10, Dawid Banaczek 15, 65, Przemysław Kazimierczak 75

Kolejka 8 - 25-26 września

Chemik Police 2-3 Orkan Rumia 25 września, 17:00 (200)
Paweł Krawiec 13, Mateusz Jakubiak 86 - Przemysław Kazimierczak 6, 22, Błażej Adamus 71
Kaszubia Kościerzyna 2-0 Energetyk Gryfino 25 września, 15:00 (80)
Krzysztof Rzepa 45, Dawid Klawikowski 51
Rega Trzebiatów 0-3 Cartusia Kartuzy 25 września, 16:00
Krzysztof Kwasny 10, Wojciech Kitowski 48, Marek Steinborn 55
Gryf Słupsk 1-2 Pogoń Barlinek 25 września, 17:00 (400)
Bartłomiej Oleszczuk 79 - Rafał Świtaj 53, Przemysław Kochan 78
Dąb Dębno 2-1 Bytovia Bytów 25 września, 16:00 (190)
Robert Dudek 62 (k), Roman Majchrzak 85 - Jakub Gronowski 43
Kotwica Kołobrzeg 5-1 Gwardia Koszalin 25 września, 17:00 (650)
Józef Misztal 37, Batata 43, 53, Adam Frączczak 76, Cezary Przewoźniak 90 - Sławomir Ogrodowczyk 58
Lechia II Gdańsk 3-0 Błękitni Stargard Szczeciński 26 września, 14:00
Tomasz Dawidowski 15, 62, 73
na bocznym boisku
Orlęta Reda 0-2 Gryf Wejherowo 26 września, 14:00
Krzysztof Wicki 16, Łukasz Krzemiński 46

Kolejka 9 - 2-3 października

Gryf Wejherowo 3-4 Chemik Police 3 października, 15:00 (300)
Łukasz Kłos 26, Paweł Politowski 57, Łukasz Kozłowski 86 - Paweł Sobczyński 16 (s), Wojciech Fadecki 56, Marcin Wydurski 60, Damian Górski 90
Błękitni Stargard Szczeciński 2-1 Orlęta Reda 2 października, 15:00
Robert Gajda 13, 55 - Marcin Królik 88 (k)
Gwardia Koszalin 1-1 Lechia II Gdańsk 2 października, 15:00 (500)
Paweł Nowacki 40 - Michał Pruchnik 85
Bytovia Bytów 2-0 Kotwica Kołobrzeg 2 października, 16:00 (800)
Wojciech Pięta 37, Piotr Łapigrowski 56
Pogoń Barlinek 1-0 Dąb Dębno 2 października, 16:00 (800)
Robert Dudek 25 (s)
w Dębnie; Pogoń gospodarzem
Cartusia Kartuzy 1-0 Gryf Słupsk 2 października, 13:00
Marek Steinborn 80
Energetyk Gryfino 1-0 Rega Trzebiatów 2 października, 14:00
Łukasz Deptuła 64
Orkan Rumia 3-0 Kaszubia Kościerzyna 2 października, 15:00
Konrad Urbaniak 38, Przemysław Kazimierczak 39, Roland Kazubowski 70

Kolejka 10 - 9-10 października

Chemik Police 0-0 Kaszubia Kościerzyna 9 października, 15:00 (250)
Rega Trzebiatów 1-1 Orkan Rumia 9 października, 16:00 (170)
Tomasz Lewandowski 63 - Michał Smarzyński 84
Gryf Słupsk 1-2 Energetyk Gryfino 9 października, 15:00
Paweł Waleszczyk 13 - Łukasz Łazarz 23 (k), Łukasz Jasiak 53
czerwoną kartką został także ukarany Mariusz Guraj - rezerwowy zawodnik gospodarzy
Dąb Dębno 1-1 Cartusia Kartuzy 9 października, 15:00 (400)
Robert Dudek 44 - Marek Steinborn 11
Kotwica Kołobrzeg 0-0 Pogoń Barlinek 9 października, 16:00
Lechia II Gdańsk 0-1 Bytovia Bytów 9 października, 14:00
Wojciech Pięta 31
Orlęta Reda 2-3 Gwardia Koszalin 10 października, 14:00 (900)
Krzysztof Wesołowski 40, Marcin Królik 82 - Dariusz Łożyński 28, Sławomir Ogrodowczyk 57, Paweł Wojciechowski 65
Gryf Wejherowo 1-0 Błękitni Stargard Szczeciński 9 października, 15:00
Paweł Politowski 90

Kolejka 11 - 16-17 października

Błękitni Stargard Szczeciński 4-0 Chemik Police 16 października, 15:00 (100)
Tomasz Kubicki 17, Bartłomiej Zdunek 39, Daniel Hackiewicz 63, Paweł Duda 65
Gwardia Koszalin 1-3 Gryf Wejherowo 16 października, 15:00 (400)
Paweł Nowacki 90 - Paweł Sobczyński 4, Łukasz Król 7, Łukasz Kozłowski 85
Bytovia Bytów 1-0 Orlęta Reda 16 października, 16:00
Tomasz Ciemniewski 84
Pogoń Barlinek 1-0 Lechia II Gdańsk 16 października, 14:00 (200)
Bartosz Barandowski 60
w Strzelcach Krajeńskich
Cartusia Kartuzy 2-0 Kotwica Kołobrzeg 16 października, 13:00 (300)
Piotr Zagórski 81 (k), 90
Energetyk Gryfino 0-0 Dąb Dębno 16 października, 14:00
Orkan Rumia 4-4 Gryf Słupsk 16 października, 15:00 (400)
Dawid Banaczek 3, Michał Smarzyński 23, 45, 81 - Paweł Kryszałowicz 39, Patryk Pytlak 59, Artur Sarna 75, 90
Kaszubia Kościerzyna 0-1 Rega Trzebiatów 16 października, 14:00
Bartosz Latuszek 90

Kolejka 12 - 23-24 października

Chemik Police 2-1 Rega Trzebiatów 23 października, 15:00 (300)
Adrian Skrętny 14, Tomasz Lewandowski 75 (s) - Robert Śliwiński 33
Gryf Słupsk 2-2 Kaszubia Kościerzyna 23 października, 14:00 (600)
Artur Sarna 83, 90 (k) - Michał Pietrzyk 62, Adrian Wysiecki 81
Dąb Dębno 1-0 Orkan Rumia 23 października, 15:00 (300)
Roman Majchrzak 39
Kotwica Kołobrzeg 1-1 Energetyk Gryfino 23 października, 16:00
Adam Frączczak 72 - Łukasz Deptuła 90
Lechia II Gdańsk 0-3 Cartusia Kartuzy 24 października, 13:00
Łukasz Borkowski 3, Karol Domjan 36, Krzysztof Kwasny 90
Orlęta Reda 2-1 Pogoń Barlinek 24 października, 14:00
Radosław Styn 60, Filip Heinig 75 - Rafał Świtaj 63
Gryf Wejherowo 0-3 Bytovia Bytów 23 października, 15:00
Kamil Rosiak 48, Tomasz Ciemniewski 71, Michał Szałek 80
Błękitni Stargard Szczeciński 0-1 Gwardia Koszalin 23 października, 13:00 (250)
Wiktor Sawicki 52

Kolejka 13 - 30-31 października

Gwardia Koszalin 2-0 Chemik Police 30 października, 14:00 (600)
Wiktor Sawicki 28, Damian Miętek 90
Bytovia Bytów 0-3 Błękitni Stargard Szczeciński 30 października, 14:00 (800)
Bartłomiej Zdunek 23, Daniel Hackiewicz 46, Tomasz Kubicki 81
Pogoń Barlinek 1-0 Gryf Wejherowo 30 października, 13:00 (120)
Bartosz Barandowski 73
w Strzelcach Krajeńskich
Cartusia Kartuzy 0-0 Orlęta Reda 30 października, 13:00
Energetyk Gryfino 1-1 Lechia II Gdańsk 30 października, 14:00 (400)
Hubert Jasiak 25 - Michał Pruchnik 70 (k)
Orkan Rumia 1-3 Kotwica Kołobrzeg 30 października, 14:00
Bartosz Szweda 55 - Batata 3, Cezary Przewoźniak 32, Adam Frączczak 62
Kaszubia Kościerzyna 0-2 Dąb Dębno 30 października, 14:00
Paweł Osowski 54, Jacek Jarecki 86
Rega Trzebiatów 2-2 Gryf Słupsk 30 października, 15:00 (150)
Łukasz Polak 36, Łukasz Kosakiewicz 81 - Artur Sarna 69 (k), Marcin Kozłowski 75

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Chemik Police 1-1 Gryf Słupsk 6 listopada, 14:00 (250)
Paweł Krawiec 90 - Krzysztof Biegański 11
Dąb Dębno 3-2 Rega Trzebiatów 6 listopada, 14:00 (350)
Paweł Osowski 14, Paweł Majewski 33, Jarosław Norsesowicz 73 - Maciej Więcek 59, Grzegorz Jarmoszewicz 69
Kotwica Kołobrzeg 0-2 Kaszubia Kościerzyna 6 listopada, 14:00
Adrian Wysiecki 12, Błażej Troka 26
Lechia II Gdańsk 0-2 Orkan Rumia 7 listopada, 12:00
Paweł Dirda 40, Michał Smarzyński 76
Orlęta Reda 2-1 Energetyk Gryfino 7 listopada, 14:00
Robert Szudrowicz 28, Włodzimierz Kulpaka 54 - Marcin Łapiński 90
Gryf Wejherowo 1-1 Cartusia Kartuzy 6 listopada, 14:00
Jarosław Felisiak 20 - Piotr Zagórski 25 (k)
Błękitni Stargard Szczeciński 3-1 Pogoń Barlinek 6 listopada, 13:00 (400)
Tomasz Pustelnik 3, Robert Gajda 65, Tomasz Kubicki 77 - Kacper Stukonis 86
Gwardia Koszalin 0-3 Bytovia Bytów 6 listopada, 13:00 (600)
Wojciech Pięta 57, Mariusz Szmidke 68, Piotr Łapigrowski 83

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Bytovia Bytów 3-1 Chemik Police 13 listopada, 14:00 (550)
Wojciech Pięta 9, Piotr Łapigrowski 79, 82 - Michał Janicki 66
Pogoń Barlinek 0-4 Gwardia Koszalin 13 listopada, 12:00 (200)
Paweł Nowacki 20, 39, 65, Dariusz Łożyński 55
w Strzelcach Krajeńskich
Cartusia Kartuzy 0-1 Błękitni Stargard Szczeciński 13 listopada, 13:00
Robert Gajda 63
Energetyk Gryfino 1-3 Gryf Wejherowo 13 listopada, 14:00 (300)
Łukasz Deptuła 62 - Krzysztof Wicki 22, Jarosław Felisiak 49, 54
Orkan Rumia 3-0 Orlęta Reda 13 listopada, 14:00
Michał Smarzyński 36, Dawid Banaczek 53, Błażej Adamus 90
Rega Trzebiatów 2-1 Kotwica Kołobrzeg 13 listopada, 14:00
Radosław Erlich 60, Grzegorz Wawreńczuk 70 - Adam Frączczak 9
Gryf Słupsk 0-1 Dąb Dębno 13 listopada, 14:00
Łukasz Dłubis 75
Lechia II Gdańsk 1-1 Kaszubia Kościerzyna 10 listopada, 18:00
Michał Kołodko 33 - Paweł Żuk 74

Kolejka 16 - 19-20 marca

Chemik Police 1-0 Dąb Dębno 19 marca, 13:00 (350)
Marek Sajewicz 81
Gryf Słupsk 2-1 Kotwica Kołobrzeg 19 marca, 15:00 (900)
Paweł Waleszczyk 40, Krzysztof Biegański 54 - Cezary Przewoźniak 49
Rega Trzebiatów 1-2 Lechia II Gdańsk 19 marca, 14:00 (100)
Michał Bogusz 87 - Łukasz Wiśniewski 44, Radosław Stępień 47
Kaszubia Kościerzyna 5-0 Orlęta Reda 19 marca, 16:00 (300)
Artur Formela 17, Dawid Klawikowski 30, Paweł Piotrowski 47, 80, 86
Orkan Rumia 2-3 Gryf Wejherowo 20 marca, 14:00
Michał Smarzyński 30, Przemysław Kazimierczak 60 - Grzegorz Gicewicz 16, 78, Dawid Pomorski 25
Energetyk Gryfino 1-1 Błękitni Stargard Szczeciński 19 marca, 14:00 (300)
Marek Łapiński 87 - Bartłomiej Zdunek 43
Cartusia Kartuzy 3-3 Gwardia Koszalin 19 marca, 13:00
Piotr Zagórski 41, 59, Krzysztof Kwasny 64 - Błażej Matysiak 40, Sławomir Ogrodowczyk 69 (k), 84 (k)
Pogoń Barlinek 0-1 Bytovia Bytów 19 marca, 11:00 (200)
Jakub Gronowski 43
w Strzelcach Krajeńskich

Kolejka 17 - 26-27 marca

Pogoń Barlinek 0-1 Chemik Police 27 marca, 11:00 (200)
Marek Sajewicz 29
w Strzelcach Krajeńskich
Bytovia Bytów 4-1 Cartusia Kartuzy 26 marca, 14:00
Wojciech Pięta 32, Michał Pietrzyk 58, Tomasz Ciemniewski 86, Adivano 90 - Krzysztof Rusinek 55
Gwardia Koszalin 0-3 Energetyk Gryfino 26 marca, 15:00 (500)
Kamil Kutasiewicz 38, Marcin Łapiński 62, 72
Błękitni Stargard Szczeciński 4-1 Orkan Rumia 26 marca, 15:00
Hubert Jaskólski 22, Sebastian Inczewski 33, Tomasz Pustelnik 54, Robert Gajda 85 - Dawid Banaczek 3
na Euroboisku przy ul. Ceglanej
Gryf Wejherowo 1-1 Kaszubia Kościerzyna 26 marca, 14:00 (300)
Przemysław Kostuch 74 - Artur Formela 14
Orlęta Reda 0-1 Rega Trzebiatów 27 marca, 15:00
Piotr Krzykowski 90
Lechia II Gdańsk 0-0 Gryf Słupsk 26 marca, 18:00 (700)
na bocznym boisku
Kotwica Kołobrzeg 4-0 Dąb Dębno 26 marca, 15:00
Tomasz Szwiec 5 (s), Marcin Dymek 31 (k), Maciej Ropiejko 53, 58
w Ustroniu Morskim

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Pogoń Barlinek 3-1 Cartusia Kartuzy 2 kwietnia, 16:00 (150)
Tomasz Bejuk 22, 38, Krzysztof Sikora 52 - Karol Domjan 41
w Strzelcach Krajeńskich
Chemik Police 1-2 Kotwica Kołobrzeg 2 kwietnia, 13:00 (400)
Marek Sajewicz 90 (k) - Marcin Dymek 54 (k), Maciej Ropiejko 57
Dąb Dębno 1-1 Lechia II Gdańsk 2 kwietnia, 16:00 (400)
Łukasz Dłubis 40 - Paweł Rosiński 20
Gryf Słupsk 3-0 Orlęta Reda 2 kwietnia, 16:00 (300)
Marcin Kozłowski 21, Krzysztof Biegański 37, Karol Świdziński 81
Rega Trzebiatów 0-5 Gryf Wejherowo 2 kwietnia, 11:00
Kamil Kordowski 25 (s), Grzegorz Gicewicz 29, Tomasz Kotwica 33, Paweł Sobczyński 35, Piotr Kołc 72
Kaszubia Kościerzyna 0-1 Błękitni Stargard Szczeciński 2 kwietnia, 17:00 (200)
Robert Gajda 16
Orkan Rumia 2-0 Gwardia Koszalin 2 kwietnia, 15:00
Przemysław Kazimierczak 17, Michał Smarzyński 19
Energetyk Gryfino 1-1 Bytovia Bytów 2 kwietnia, 14:00 (500)
Maciej Grąbczewski 80 - Wojciech Pięta 37

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Cartusia Kartuzy 2-3 Chemik Police 9 kwietnia, 14:00 (80)
Krzysztof Rusinek 24, Bartłomiej Węsiora 63 - Marek Sajewicz 34 (k), Mateusz Jakubiak 74, Filip Kosakowski 84
Pogoń Barlinek 2-0 Energetyk Gryfino 9 kwietnia, 11:00 (150)
Bartosz Barandowski 33, Tomasz Najewski 67
w Strzelcach Krajeńskich
Bytovia Bytów 0-0 Orkan Rumia 9 kwietnia, 14:00
Gwardia Koszalin 2-2 Kaszubia Kościerzyna 9 kwietnia, 16:00 (670)
Paweł Nowacki 20, Damian Miętek 90 - Artur Formela 27, 78
Błękitni Stargard Szczeciński 6-1 Rega Trzebiatów 9 kwietnia, 15:00
Adam Kawczyński 24, 81, Sebastian Inczewski 35, 55, Robert Gajda 45 (k), Konrad Jankowski 86 - Michał Bogusz 59
Gryf Wejherowo 2-4 Gryf Słupsk 9 kwietnia, 16:00
Mateusz Bielecki 56 (s), Łukasz Krzemiński 90 - Karol Świdziński 16, Marcin Kozłowski 45, Krzysztof Biegański 51, Patryk Pytlak 83
Orlęta Reda 0-2 Dąb Dębno 9 kwietnia, 17:00
Łukasz Dłubis 4, Kamil Kassian 20
Lechia II Gdańsk 1-0 Kotwica Kołobrzeg 10 kwietnia, 13:00
Radosław Stępień 56

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Chemik Police 1-0 Lechia II Gdańsk 16 kwietnia, 11:00 (400)
Damian Kugiel 90 (s)
Kotwica Kołobrzeg 3-1 Orlęta Reda 17 kwietnia, 12:00 (200)
Kordian Rudziński 10, Maciej Ropiejko 51, 54 (k) - Krzysztof Ziemak 74
w Ustroniu Morskim
Dąb Dębno 0-0 Gryf Wejherowo 16 kwietnia, 16:00 (300)
Gryf Słupsk 2-2 Błękitni Stargard Szczeciński 16 kwietnia, 17:00 (900)
Krzysztof Biegański 18, Honorat Stróż 90 (k) - Hubert Jaskólski 43, Robert Gajda 83
Rega Trzebiatów 0-3 Gwardia Koszalin
(wo)
odwołany - policja i pogotowie ratunkowe nie zgodziły się na rozegranie meczu
Kaszubia Kościerzyna 0-0 Bytovia Bytów 16 kwietnia, 17:00 (400)
Orkan Rumia 1-0 Pogoń Barlinek 16 kwietnia, 15:00
Bartosz Szweda 1
Energetyk Gryfino 0-0 Cartusia Kartuzy 16 kwietnia, 14:00

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Energetyk Gryfino 1-1 Chemik Police 23 kwietnia, 14:00 (250)
Hubert Jasiak 37 - Paweł Krawiec 45
Cartusia Kartuzy 2-1 Orkan Rumia 23 kwietnia, 14:00
Piotr Zagórski 54 (k), 81 (k) - Przemysław Kazimierczak 16
bez udziału publiczności
Pogoń Barlinek 4-1 Kaszubia Kościerzyna 22 kwietnia, 17:00 (200)
Tomasz Bejuk 23, 62, 88, Rafał Świtaj 45 - Paweł Piotrowski 70
w Strzelcach Krajeńskich
Bytovia Bytów 1-1 Rega Trzebiatów 22 kwietnia, 17:00
Michał Szałek 44 - Michał Bogusz 32
Gwardia Koszalin 1-0 Gryf Słupsk 23 kwietnia, 16:00 (1700)
Leszek Pazdur 6
Błękitni Stargard Szczeciński 0-0 Dąb Dębno 23 kwietnia, 15:00 (400)
Gryf Wejherowo 0-1 Kotwica Kołobrzeg 23 kwietnia, 17:00
Maciej Ropiejko 5 (k)
Orlęta Reda 1-3 Lechia II Gdańsk 23 kwietnia, 15:00
Krzysztof Wesołowski 78 - Patryk Brzeski 28 (k), Jakub Zejglic 43, Mariusz Korzępa 80

Kolejka 22 - 30 kwietnia

Chemik Police 1-1 Orlęta Reda 30 kwietnia, 15:00 (250)
Marek Sajewicz 50 - Robert Szudrowicz 37
Lechia II Gdańsk 2-1 Gryf Wejherowo 29 kwietnia, 17:00
Radosław Stępień 44, Mariusz Korzępa 58 - Grzegorz Gicewicz 30
Kotwica Kołobrzeg 1-2 Błękitni Stargard Szczeciński 30 kwietnia, 11:00
Cezary Przewoźniak 16 - Robert Gajda 26, 48
w Ustroniu Morskim
Dąb Dębno 0-0 Gwardia Koszalin 30 kwietnia, 16:00 (500)
Gryf Słupsk 1-2 Bytovia Bytów 30 kwietnia, 17:00 (1200)
Adam Prusaczyk 55 - Piotr Łapigrowski 13, Adivano 56
Rega Trzebiatów 1-2 Pogoń Barlinek 30 kwietnia, 12:00
Piotr Zaręba 38 - Kacper Stukonis 57, Przemysław Kochan 88
Kaszubia Kościerzyna 1-0 Cartusia Kartuzy 30 kwietnia, 17:00 (300)
Błażej Troka 25
Orkan Rumia 2-1 Energetyk Gryfino 30 kwietnia, 17:00
Adrian Stępień 76 (k), Roland Kazubowski 79 - Kamil Kutasiewicz 56

Kolejka 23 - 3 maja

Orkan Rumia 1-1 Chemik Police 3 maja, 11:00 (200)
Bartłomiej Kowalczyk 77 - Kamil Bieniek 27
Energetyk Gryfino 0-3 Kaszubia Kościerzyna 3 maja, 14:00
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik - Marek Łapiński
Cartusia Kartuzy 1-1 Rega Trzebiatów 3 maja, 14:00
Krzysztof Rusinek 16 (k) - Adam Bogacz 87
Pogoń Barlinek 1-0 Gryf Słupsk 3 maja, 16:00 (200)
Rafał Świtaj 34
w Strzelcach Krajeńskich
Bytovia Bytów 2-1 Dąb Dębno 3 maja, 14:00
Kamil Rosiak 38, Wojciech Pięta 83 (k) - Marcin Celejewski 80
Gwardia Koszalin 1-1 Kotwica Kołobrzeg 3 maja, 17:00 (2000)
Marcin Dymek 66 (s) - Piotr Dubiela 70
Błękitni Stargard Szczeciński 1-0 Lechia II Gdańsk 3 maja, 15:00 (350)
Robert Gajda 86 (k)
Gryf Wejherowo 2-0 Orlęta Reda 3 maja, 17:00
Przemysław Kostuch 37, Grzegorz Gicewicz 75

Kolejka 24 - 7-8 maja

Chemik Police 0-0 Gryf Wejherowo 7 maja, 15:00 (250)
Orlęta Reda 1-1 Błękitni Stargard Szczeciński 8 maja, 16:00
Robert Szudrowicz 34 - Przemysław Filocha 39
Lechia II Gdańsk 3-0 Gwardia Koszalin 7 maja, 15:00
Łukasz Wiśniewski 74, Damian Kugiel 85, Radosław Stępień 90
bez udziału publiczności
Kotwica Kołobrzeg 0-1 Bytovia Bytów 7 maja, 16:00 (150)
Marcin Dymek 63 (s)
w Ustroniu Morskim
Dąb Dębno 1-1 Pogoń Barlinek 7 maja, 11:00
Roman Majchrzak 90 - Tomasz Bejuk 10
w Strzelcach Krajeńskich
Gryf Słupsk 3-1 Cartusia Kartuzy 7 maja, 17:00 (1200)
Wojciech Sterczewski 3, Marcin Kozłowski 21, Tomasz Piekarski 68 - Ryszard Dawidowski 78
Rega Trzebiatów 1-1 Energetyk Gryfino 7 maja, 11:00
Piotr Zaręba 53 - Marcin Juszczak 7
Kaszubia Kościerzyna 0-0 Orkan Rumia 8 maja, 14:00 (200)

Kolejka 25 - 14-15 maja

Kaszubia Kościerzyna 1-1 Chemik Police 14 maja, 17:00 (120)
Dawid Klawikowski 81 - Patryk Baranowski 52
Orkan Rumia 2-0 Rega Trzebiatów 14 maja, 15:00
Roland Kazubowski 30, 44
Energetyk Gryfino 1-0 Gryf Słupsk 14 maja, 14:00 (150)
Marcin Łapiński 75
Cartusia Kartuzy 0-0 Dąb Dębno 14 maja, 14:00
Pogoń Barlinek 0-1 Kotwica Kołobrzeg 14 maja, 11:00 (150)
Sebastian Szych 47
w Strzelcach Krajeńskich
Bytovia Bytów 1-0 Lechia II Gdańsk 14 maja, 16:00
Jakub Gronowski 45
Gwardia Koszalin 3-0 Orlęta Reda 14 maja, 17:00 (350)
Paweł Nowacki 4, Kamil Goryszewski 7, Błażej Matysiak 14
Błękitni Stargard Szczeciński 1-0 Gryf Wejherowo 14 maja, 15:00
Sebastian Inczewski 20

Kolejka 26 - 21-22 maja

Chemik Police 2-2 Błękitni Stargard Szczeciński 21 maja, 13:00 (300)
Mateusz Jakubiak 22, Filip Kosakowski 65 - Robert Gajda 25, 90 (k)
Gryf Wejherowo 4-1 Gwardia Koszalin 21 maja, 17:00
Grzegorz Gicewicz 11, Przemysław Kostuch 20, Bartosz Tatarczuk 69, Krzysztof Wicki 88 - Błażej Matysiak 31
Orlęta Reda 0-1 Bytovia Bytów 22 maja, 16:00
Michał Pietrzyk 90
Lechia II Gdańsk 2-0 Pogoń Barlinek 21 maja, 15:00 (50)
Łukasz Kacprzycki 24, Radosław Stępień 44
Kotwica Kołobrzeg 2-1 Cartusia Kartuzy 20 maja, 17:00 (150)
Maciej Ropiejko 23 (k), Sebastian Szych 58 - Paweł Rubin 88
w Ustroniu Morskim
Dąb Dębno 1-0 Energetyk Gryfino 21 maja, 16:00 (800)
Mateusz Laska 65
po zejściu z boiska drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy Łukasz Gryciak
Gryf Słupsk 2-1 Orkan Rumia 21 maja, 17:00 (700)
Wojciech Sterczewski 17, Tomasz Piekarski 68 - Adam Prusaczyk 32 (s)
Rega Trzebiatów 1-1 Kaszubia Kościerzyna 21 maja, 11:00
Michał Bogusz 55 - Paweł Piotrowski 50

Kolejka 27 - 28-29 maja

Rega Trzebiatów 0-1 Chemik Police 28 maja, 11:00 (80)
Marek Sajewicz 49
Kaszubia Kościerzyna 0-1 Gryf Słupsk 29 maja, 14:00 (150)
Paweł Waleszczyk 2
Orkan Rumia 1-1 Dąb Dębno 28 maja, 15:00
Maciej Meler 45 - Mateusz Laska 19
Energetyk Gryfino 0-1 Kotwica Kołobrzeg 28 maja, 15:00
Grzegorz Skwara 76
Cartusia Kartuzy 2-0 Lechia II Gdańsk 27 maja, 17:45
Piotr Karasiński 51, Krzysztof Rusinek 85
Pogoń Barlinek 3-0 Orlęta Reda 28 maja, 11:00 (100)
Tomasz Bejuk 19, Rafał Świtaj 23, Kacper Stukonis 57
w Strzelcach Krajeńskich
Bytovia Bytów 0-0 Gryf Wejherowo 28 maja, 16:00
Gwardia Koszalin 3-4 Błękitni Stargard Szczeciński 28 maja, 17:00
Sławomir Ogrodowczyk 8, 45, 73 - Maciej Więcek 41, Arkadiusz Wojciechowski 51, Sebastian Inczewski 59, 80

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Chemik Police 2-0 Gwardia Koszalin 4 czerwca, 13:00 (400)
Filip Kosakowski 29, Patryk Baranowski 56
Błękitni Stargard Szczeciński 0-1 Bytovia Bytów 4 czerwca, 15:00
Wojciech Pięta 39
Gryf Wejherowo 1-2 Pogoń Barlinek 4 czerwca, 17:00 (300)
Łukasz Krzemiński 35 - Krzysztof Sikora 31, Łukasz Tuński 59
Orlęta Reda 0-1 Cartusia Kartuzy 5 czerwca, 16:00
Łukasz Puczyński 40
Lechia II Gdańsk 0-0 Energetyk Gryfino 4 czerwca, 13:00
Kotwica Kołobrzeg x-x Orkan Rumia 8 czerwca, 18:00 (150)
Łukasz Cebulski 17
w Ustroniu Morskim / mecz przerwany po I połowie przy stanie 1-0 z powodu burzy / w drugim terminie (15 czerwca, 18:00) dokończony
Dąb Dębno 2-2 Kaszubia Kościerzyna 4 czerwca, 16:00 (350)
Robert Dudek 34, Paweł Majewski 88 - Dawid Klawikowski 5, Michał Bieliński 90 (k)
Gryf Słupsk 4-2 Rega Trzebiatów 4 czerwca, 17:00 (600)
Adam Prusaczyk 6, Karol Świdziński 15, Marcin Kozłowski 41, Sebastian Kamiński 48 - Jarosław Jarecki 64 (k), Sławomir Ksobiech 90
Kotwica Kołobrzeg 3-1 Orkan Rumia 15 czerwca, 18:00 (50)
Piotr Augustyniak 57, Maciej Ropiejko 90 (k) - Przemysław Kazimierczak 62
w Ustroniu Morskim / dokończenie przerwanego meczu w pierwotnym terminie (8 czerwca, 18:00)

Kolejka 29 - 11 czerwca

Gryf Słupsk 3-0 Chemik Police 11 czerwca, 17:30 (750)
Krzysztof Biegański 60, Patryk Pytlak 65, 69
Rega Trzebiatów 0-2 Dąb Dębno 10 czerwca, 18:00
Paweł Osowski 10 (k), Konrad Woźniak 70
Kaszubia Kościerzyna 2-1 Kotwica Kołobrzeg 11 czerwca, 17:30 (150)
Dawid Klawikowski 39, Artur Formela 43 - Sebastian Szych 53
po meczu czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości - Patryk Kurant
Orkan Rumia 0-3 Lechia II Gdańsk 11 czerwca, 17:30
Mariusz Korzępa 22, 70, Jakub Zejglic 45
Energetyk Gryfino 1-1 Orlęta Reda 11 czerwca, 17:30
Kamil Kutasiewicz 59 - Robert Szudrowicz 84
Cartusia Kartuzy 1-1 Gryf Wejherowo 11 czerwca, 17:30
Krzysztof Rusinek 13 - Przemysław Kostuch 32
Pogoń Barlinek 1-1 Błękitni Stargard Szczeciński 11 czerwca, 17:30 (250)
Tomasz Bejuk 44 - Arkadiusz Wojciechowski 74
w Strzelcach Krajeńskich
Bytovia Bytów 1-0 Gwardia Koszalin 11 czerwca, 17:30
Wojciech Pięta 28

REKLAMA

Kolejka 30 - 18 czerwca

Kaszubia Kościerzyna 4-0 Lechia II Gdańsk 18 czerwca, 17:30 (200)
Adrian Wysiecki 20, Artur Formela 65, Dawid Klawikowski 68, Błażej Troka 79
Chemik Police 3-3 Bytovia Bytów 18 czerwca, 17:30 (500)
Jarosław Jóźwiak 18, Wojciech Fadecki 34, Przemysław Rembisz 45 - Jakub Gronowski 39, Tomasz Ciemniewski 41, Piotr Łapigrowski 75
Gwardia Koszalin 1-0 Pogoń Barlinek 18 czerwca, 17:45
Paweł Nowacki 62
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:30 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu złych warunków atmosferycznych
Błękitni Stargard Szczeciński 2-2 Cartusia Kartuzy 18 czerwca, 17:30
Arkadiusz Wojciechowski 20, Robert Gajda 54 - Tomasz Banaszak 30, Piotr Karasiński 44
Gryf Wejherowo 3-0 Energetyk Gryfino 18 czerwca, 17:30
Łukasz Krzemiński 21, 23, Jarosław Felisiak 68
Orlęta Reda 0-2 Orkan Rumia 18 czerwca, 13:00
Bartosz Szweda 32, Roland Kazubowski 37
Kotwica Kołobrzeg 6-1 Rega Trzebiatów 18 czerwca, 17:30
Kordian Rudziński 11, Maciej Ropiejko 54, 63, 67, Marcin Dymek 70, Grzegorz Skwara 71 - Sławomir Ksobiech 45
w Ustroniu Morskim
Dąb Dębno 2-1 Gryf Słupsk 18 czerwca, 17:30 (250)
Roman Majchrzak 44, Grzegorz Szczepanik 52 - Sebastian Kamiński 61

II liga 2010/2011 (zachodnia)

III liga 2010/2011 (dolnośląsko-lubuska)
III liga 2010/2011 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)
III liga 2010/2011 (opolsko-śląska)

IV liga - Masita 2010/2011 (pomorska)
IV liga 2010/2011 (zachodniopomorska)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas